Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 363 127
26 online
42 277 VIPy

Twoja opinia na temat Twoich doświadczeń, jest dla mnie niezwykle cenna i stanowi nieocenione źródło inspiracji do dalszej pracy

Zawsze bardzo staram się, aby moje wiadomości były dla Ciebie inspirujące i pomocne.

Dzisiaj  również chciałbym zaprosić Cię do odwiedzenia mojego bloga, gdzie pojawił się nowy artykuł, który moim zdaniem może być dla Ciebie bardzo ciekawy.

Artykuł ten dotyczy roli błonnika w diecie i jego wpływie na różnorodność mikroflory jelitowej, i jak się POZBYĆ WZDĘĆ

Jak zapewne wiesz, zdrowe jelita, to klucz do ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia, a błonnik odgrywa w tym procesie niezwykle ważną rolę.

Twoja opinia na temat diety i Twoich doświadczeń zdrowotnych (ciało, soma, psyche, duch), jest dla mnie niezwykle cenna i stanowi nieocenione źródło inspiracji do dalszej pracy.

 

Ponadto, jestem otwarta na wszelkie sugestie dotyczące tematów przyszłych artykułów, webinarów czy kursów.

Jeśli masz jakieś pomysły lub pytania, których dotąd nie poruszałam, albo odczuwasz niedosyt, proszę daj mi znać.

Chciałabym, aby moje treści były jak najbardziej dostosowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dziękuję Ci za dotychczasowe wsparcie i zaangażowanie w życie społeczności blogowej.

Mam nadzieję, że nasza wspólna podróż w poszukiwaniu zdrowia i dobrego samopoczucia będzie nadal owocna i inspirująca.

 

Z wyrazami szacunku, i z miłością

Twoja Pepsi Eliot

(Visited 1 613 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar kiszonka 28 stycznia 2024 o 20:12

  Hej Pepsi,

  z działu pomysłów (… ) – smaku ryb już mi tak nie brakuje, od kiedy rozkoszuję się smakiem… spiruliny, jak ja kocham ten smak 🙂 Fanatycy ryb tak mają. Staram się nie wchodzić do sklepów rybnych, żeby choć powąchać, co tez lubię… ale spirulina nieźle załatwia sprawę 🙂 Za to chlorella… bleee 😉 (tak, testuję chlorellę mimo sceptycyzmu, ale przyznaję, że to bardziej z poszukiwania dodatkowych źródeł białka. Jem sporo spiruliny ale wiem, że jeśli kolejny raz podwoję ilość, mogę się w pewnym momencie uczulić, a szkoda było ją stracić dla siebie. Jem dziennie trzy kopiaste łyżeczki wiec to już coś… choć tak mi smakuje, że nie byłoby umiaru, ale rozsądek jednak pilnuje 🙂 )

 2. avatar Marta Ka 29 stycznia 2024 o 06:16

  Cześć, jestem czytelniczką bloga od kilku lat. Dziękuję Ci Pepsi za twoje artykuły, czytam z zainteresowaniem nie tylko te o zdrowiu. Fajnie, że pojawiłaś się znowu na YouTube.
  No właśnie chciałabym wziąć udział w webinarze, na pewno przejść przez jakiś kurs zwykłego radzenia sobie:
  Proponuję tematy:
  Zdrowie
  Jak to jest, że można zintegrować ciało i umysł dietą i stylem życia? Jaka dieta? Co wybrać dla siebie? akie badania zrobić? Dlaczego pomimo podjętych działań ku zdrowiu i tak pojawiają się problemy.
  Twoje najlepsze przepisy na odmładzanie (też mentalne) i zdrowie. Co najlepiej działa?
  Biznes od podstaw
  Pierwsze kroki w przedsiębiorczości: Jak zacząć własny biznes? Czy blogowanie wciąż jest opłacalne? Tematy na bloga, które mogą „grzać”
  Miłość
  Co robić, gdy w związku pojawiają się problemy? Jak rozpoznać, że w ten związek już nie ma sensu ładować energii? Czy narcyzm jest nieodwracalny? Jak reagować na zdradę? Czy to musi być koniec?

  Dziękuję i serdecznie pozdrawiam

  1. avatar Pepsi Eliot 29 stycznia 2024 o 15:45

   hej Marta, bardzo ci dziękuję za inspiracje, wybitnie ciekawe tematy, zabieram się więc do pracy , loveee

 3. avatar Ewa 29 stycznia 2024 o 06:40

  Dzięki za super wiadomości, sięgam do nich prawie codziennie i podpieram się nimi wśród znajomych. Bardzo pomocne w naszej całej rodzinie. Serdecznie pozdrawiam

  1. avatar Pepsi Eliot 29 stycznia 2024 o 07:55

   cieszę się i dziękuję za komentarz <3

 4. avatar Przemko :-) 31 stycznia 2024 o 16:27

  Pepsi jeśli wyda się Tobie to ciekawe, to napisz, powiedz albo nagraj, proszę, coś na takie tematy:

  – jakie są inne byty (duchy, zjawy, mary, woodoo 😁) w naszym życiu tu w trakcie życia. I ewentualnie po śmierci. Bo zdaje się ludzie są w stanie uwierzyć we wszystko. Niby chcą uciec z jednego matriksu ale wygląda na to, że natychmiast wskakują w inny.
  W mojej opinii nie ma duchów.

  – pułapki samorozwoju, czyli np. ciągły, wieczny samorozwój.
  Wg mnie istotny problem wynikający np. z przekonania o niezasługiwaniu. Oraz przede wszystkim niskiej wierze w siebie samych.

  – pułapki duchowości.
  Ja np. uważam, że Goddard uprościł to maksymalnie. Jezus zresztą też tylko za bardzo mamy naleciałości z lekcji religii. Nie umiemy prawidłowo odczytywać tych symboli.

  – jak zrównoważyć duchowość z cielesnością, energię z ciałem fizycznym. Czyli np. kwestia orki, a wizualizowania na kanapie.
  Coraz bardziej widać i słychać, że manifestowanie pomaga i ułatwia. Nawet jeśli jest robione nieświadomie. Ale też naocznie widać, że raczej częściej sprawdza się ludziom działającym. Tych, którzy wymanifestowali bajkowe życie tylko i wyłącznie leżąc raczej jest garstka. Czyżby bali się przyznać? Chociaż też możliwe, że po prostu jeszcze nie umiemy tego tak zrobić. Bo np. nie umiemy zgromadzić tyle energii. Dlatego być może lepiej manifestować odrośnięcie zęba niż całej nogi od razu 😉 Tak myślę 🙂

 5. avatar Przemko :-) 31 stycznia 2024 o 16:32

  Cześć 👋🏻 Jestem czytelnikiem bloga od lat 🖐🏻
  A może pójdźmy z blogiem w stronę seksualną bardziej 🤭 To się zawsze rozchodzi niczym mmm… soczyste brzoskwinki 😉🍑 Na przykład jak doprowadzić zmysły kobiety do takiej eksplozji 💥 żeby do końca życia opowiadała każdej koleżance z zachwytem jak to nomen omen stanąłem 😃 na jej drodze? Jak to wielbiłem ją przez całą noc z tak nieokrzesanym zapałem, że od tej pory, dzięki jej gorąco wyrażanej ekspresji, wszyscy w bloku, w którym mieszka, znają moje imię doskonale? 😅 Że z nieukrywanym podziwem podziwia jak to w moim wykonaniu noc trwa trzy dni! To po 4 szklankach oczywiście! 🤩 I, że nadal wielbi swoją wewnętrzną intencję, która okazała się zgodną z moją zewnętrzną 😉 gdyż dzięki nim pojawiłem się w jej rzeczywistości. W sensie w wyrze 😁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum