Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 801 305
26 online
42 343 VIPy

Myślę, że te choroby, które mam, to efekt wydarzeń, i że to mnie ciągle trzyma

Jedna pani (zdaje się nazywa Izabela Margańska) skontaktowała się ze swoją duszą, a raczej odwrotnie, dusza wciąż do niej gada. Jednak okazało się, że ta dusza ani nie zna przepisu na robienie kasy, ani na szczególny sukces życiowy, tak se po prostu chce żyć w pani Izabeli i za jej sprawą doświadczać to i owo. I to jest fajne. Ale jakby pani Izabela miała dobry cel, a dusza powiedziałaby spoko, to cel by się ziścił tak czy siak, gdyby tylko pani Izabela znalazła własne drzwi do tego celu. To taka historyjka na grę wstępną.

I taki komć

Szarość, taki brak wyjścia, rezygnacja, chociaz jestem otwarta na zmiany, ale wszędzie widzę drzwi zamknięte. To trochę skomplikowane, bo można powiedzieć, że jeśli nie podoba się coś, to można za pomocą magicznej różdżki to zmienić. Co, jeśli wiele elementów jest zabetonowanych, bo sama probowalam wiele zmienić, i waliłam głową w mur? Myślę, że te choroby, które mam, to efekt wydarzeń, i tego, że to mnie ciągle trzyma. Nie, ja tego nie rozpamiętuję, nie w świadomości. Nie mogę jednak dać gwarancji, że podswiadomość tego nie wałkuje. Jak mogę się zaprogramować Pepsi, by wyjść na człowieka? Jak mogę wreszcie zacząć żyć pełnią piersi, a nie jak Syzyf, gdy pod nogi ciągle walą się znikąd pojawiające się problemy, choroby, nienawistni, krzywdzący ludzie? Mówi się, że bieda jest dziedziczna, ale nie, to pewnie nawyki biedy umysłowej są przekazywane. Coś jak memetyka, ale na pewno są możliwości, by to ominąć bądź zacząć od nowa, z nową głową i softem.


Gdy patrzysz na nieswoje drzwi, owszem, będą zamknięte. Chociaż z pewnością jakieś wahadło destrukcji zostawi je lekko uchylone, bo azaliż trzeba wabić popleczników. Jednak Ty już po krótkim dystansie wiesz, że nie zmierzasz do własnego celu. Nic dziwnego, bo to są cele wahadła, korporacji, banku, kościoła, partii, telewizji, ba, nawet pewnej grupy szydełkujących pań, która zorganizowała się przy wiejskim domu kultury. Bywa, że idzie się dłuższy czas nieswoją drogą ze zdziwieniem, lub rezygnacją konstatując, że właściwie najczęściej jest ciągle pod górę i z kamieniem na szyi. Ale to oznacza tylko jedno, że nie jesteś na drodze do własnego celu, czyli, że weszłaś nie przez swoje drzwi. Wtedy faktycznie może być tak, że pozostaje tylko walenie głową w mur. Może też być tak, że to, co dla Ciebie jest okropnym waleniem głową w mur, dla innego człowieka jest do zaakceptowania, pogodzenia się z tym, zrozumienia, że po coś jest mu to potrzebne, chociażby do odbicia się od dna, którego właśnie pokosztował. Nie walczy, tylko dostrzega szansę dla siebie w tym błędzie, pomyłce szarości, dezynwolturze wiecznego cienia.


Podświadomość to nie jest coś, co może sobie robić co chce i szkodzić Ci, a Ty o tym nie wiesz. To jest część programu Twojego umysłu, który jest niejako cieniem Twoich myśli. Ciałem bolesnym, które wciąż przebija w tyle głowy, coś jak klimatyzacja w hotelu, wieczny szum. Jeśli szumi, to możesz to jednak zauważyć. Ale zarówno podświadomość, jak i ego zaliczam do oprogramowania umysłu. Podświadomie naciśniesz pedał hamulca w samochodzie, gdy ktoś wtargnie na jezdnię, ale to nie znaczy, że Twoja podświadomość może wyprawiać brewerie za Twoimi plecami. Nie, bo zaraz się o tym dowiesz. Ego, podświadomość, awatar, do którego się zalogowałaś w tej grze, czyli Twoje ciało, to wszystko jest częścią wirtualnej rzeczywistości, ale dotyczy  matrixu, czyli tej gry. Chcę przez to powiedzieć, że nie dotyczy tak naprawdę gracza, który doświadcza za pomocą oprogramowanego ego awatara i dzięki temu może ewoluować, wzrastać, obniżać entropię, dokopywać się do większej bazy danych. Gracz, czyli świadomość, nazwijmy ją duszą nie ma za grosz intelektu, ale wie, bo ewoluuje z poziomu bytu. I w ten sposób rozumiem świadomość, jako działanie z poziomu bytu. Jednak, aby dotrzeć do swojej świadomości, czy też duszy, prawdziwej jaźni, czyli Ciebie gracza, spoza tego systemu gry, trzeba jakoś skomunikować się z tą duszą. Ego zagłusza tę komunikację, gdyż jest to walka o być albo nie być dla niego. W momencie, gdy kontaktujesz się ze swoją duszą ego znika. Jednak takie totalne przebudzenie nam raczej nie grozi. Ono przydarza się Buddom, a nie ma ich aż tak wielu nawet na przestrzeni tysiącleci.

Rzeczywistość w której żyjemy jest wirtualna, i tylko przy tym założeniu prawa fizyki kwantowej działają, zaś drugim założeniem, które jest niezbędne to to, że świadomość jest nieśmiertelna, a wszystko inne jest już tylko logiczną konsekwencją tych dwóch założeń i sensownego rozumowania. Każdemu marzeniu, każdemu zamiarowi, każdej intencji towarzyszy cień, czyli podważanie przez ego. Gdy Twoim celem jest być zdrową i bogatą, w tym samym momencie program ego się włącza i mówi, a jak tego niby dziewucho dokonasz? A widziałaś kogoś wyleczonego naturalnie, albo, widziałaś, żeby komuś farmaceuta z dochtore nie zrobił tak naprawdę ziazi? No i co, zamierzasz włamać się do Sezamu, czy ty jesteś Alibaba? I takie podchody ego uskutecznia, i nawet jakby była zgodność celów, gdy dusza też chce wygodnego domu, też chce pysznego organicznego jedzenia, i jeździć chce dużym, sprawdzonym i bezpiecznym autem, to włazi mąciwoda w postaci ego i bolesnego ciała, czyli podświadomości, która  umie tylko cierpieć. I tak jest skupiona na własnych niedoskonałościach, że tym wiecznym szumem burzy radość każdego dnia. Nie ma się co okłamywać, trzeba temu lękowi wyjść naprzeciw. Przyduszając go niewiele zdziałasz, klimatyzacja i tak cały czas szumi i podnosi Twoją entropię, wpieprza Cię w szarość chaosu. Każdemu marzeniu towarzyszy cień, a każdej możliwości obawa i sprzeciw. A skoro tak jest, masz taką konstrukcję, skumałaś te zasady, możesz wszystko odwrócić implikując w odwrotnym kierunku. Czyli, skoro mam obawy, sprzeciw, wątpliwości to może spojrzę na to z drugiej strony, od dupy strony, może nie jest tak źle, może w tym popiele siedzi jakiś diament, może ta rzeczywistość nie jest taka straszna, tylko coś chce mi pokazać? Może właśnie dzięki temu kogo spotykam, co się dzieje z moim zdrowiem, jestem w stanie zrobić coś, czego nigdy nie zrobiłabym bez kryzysu, bez tej całej matni?

Gdy tylko dostrzeżesz w tej swojej przestrzeni światełko, ono za niedługo odbije się w lustrze rzeczywistości, i już zrobi się trochę jaśniej w Twoim życiu. I tak krok po kroku, bez dociskania, bez napierania, bez piętrzenia potencjałów zobaczysz swoje życie w nowym rzuciku, deseniu wiosennym, w letniej bryzie, w radosnym tchnieniu czegoś tam, dajmy na to satori, gdy ego na chwilę kończy swój monolog z powodu zachwytu. Można się samo wyleczyć, ale to jest trudne, gdyż trzeba oddzielić umysł od świadomości, gdyż natychmiast wyleczyć się możesz tylko z poziomu bytu. To jest trochę tak, jak chirurg operuje, i podczas operacji staje się twórcą, całkowicie zatapia się w czynności, zamienia się w skalpel, jednoczy z wiertłem, jest wszystkim co robi w danej chwili, a potem taki Religa nawet nie wie, jak tego  cudu dokonał. Ale operacja taka jest możliwa tylko na obcej osobie, jest robiona z poziomu bytu, odłączenia. Gdyby nasz drogi Religa miał operować kogoś sobie bliskiego nie mógłby się odłączyć, operacja przebiegała by z poziomu intelektu. To z tego powodu chirurdzy nie operują własnej rodziny. Coś Cię ciągle trzyma, gdyż działasz wciąż z poziomu własnego ego, podświadomości, nieuważności, masz pretensje, jesteś rozgoryczona życiem, jak starzec, bo go piecze słońce, a on chciał w deszczu ponarzekać. Twój awatar genetycznie jest połączony z rodzicami biologicznymi, ale to tylko kostium do gry, trzeba o niego dbać, cieszyć się nim, ale się z nim nie identyfikować. Jesteśmy też połączeni memami, ale jak stryj ze stryjenką odginał mały palec przy kieliszku wódki (ciotka przy metalowym koszyczku ze szklanką z zalewaną kawcią), to może też nabierzemy takiego obyczaju, ale to przecież nie o to chodzi. To są programy lokalnego savoir vivre (wie ktoś jeszcze co to?), to zupełnie nie ma znaczenia, snobizm, naleciałości, raz śmieszne, rzadziej piękne, bo lud boi się uśmiechnąć bez dopalacza.

To wszystko dzieje się i tak z poziomu gry, nie z poziomu bytu. Nie mieszaj tego w jednym tyglu. Ty, logując się do swojego awatara możesz mieć wysoką jakość świadomości.  Dzieci indygo mają dusze starsze znacznie i bardziej wyewoluowane niż rodzice, tak bywa. Ale to i tak nie ma znaczenia, bo zarówno pies, jak i domownik kot, matka, stryj, dziadek i sąsiad wdziali swój kostium do gry i grają. Ten kto wie, że jest w grze może wreszcie zacząć działać świadomie. Może zacząć się budzić. Obniżać entropię, czyli sprzątać wokół siebie, zmniejszać chaos, a wszystko sprowadza się do tego, żeby przestać się bać. Owszem, młoda dusza będzie się bała bardzo, ale może też bardzo wyewoluować właśnie na tych szarych schodach. Budzimy się, już czas.

z miłością

(Visited 5 588 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Ju ju 31 marca 2019 o 20:08

  Dziękuję Pepsi.

 2. avatar KasiaM 31 marca 2019 o 20:30

  Piekne po prostu… Z kazdym Twoim tekstem otwiera mi się kolejna klapka. ?

 3. avatar Zofia 31 marca 2019 o 22:32

  Dziękuję ❤️

 4. avatar Mad Elena 1 kwietnia 2019 o 00:14

  Bardzo piekne <3

 5. avatar Carolina 1 kwietnia 2019 o 08:59

  Pepsi napisz coś proszę o Akaszy. Czy sama z niej korzystałaś? Jak wejść, czy to trudne. Napisz coś jak możesz, będę wdzięczna. Buziaki?

  1. avatar Jarmush 1 kwietnia 2019 o 14:12

   napisałam już, że to nixc innego, tylko campbellowska baza danych, czy warianty rzeczywistości Zelanda, ja wolę nazywać to bazą danych, a metody zawsze te same, budzić się, obniżać entropię, ewoluować, kontaktować się z duszą, ona ma dostęp dop bazy danych z poziomu bytu <3

   1. avatar Carolina 1 kwietnia 2019 o 16:19

    Dziękuję☺

   2. avatar Dudek 1 kwietnia 2019 o 19:32

    Uncja miłości, dwie szczypty rozpaczy, ko ropuchy, skrzydło nietoperza schwytanego o północy na rozstaju dróg. Dodawanie – ujmowanie, poszukiwanie proporcji ingrediencji, niczym alchemik w trakcie orgazmu,.
    …I..? boooooom….,dr. Jekyll? Mr Hyde,?
    a może Alicja po jakiejś tam stronie, ( jakby nie patrzeć, wszędzie dla biednej Alki, czarna dupa ). To może Idiota, albo Makbet,
    Hamlet ? Gustaw ? Chochoł ?, e nieeee, raczej Kubuś Puchatek.,Ot i cała moja literatura.
    Ja znów niby się wcinam, niby nie na temat,
    ale…., czasami człowiek musi inaczej się udusi…
    Jest gorzej niż chujowo, ale bez lofciam(?!),
    jakoś pcham pod górę ten głaz.
    Zapewne za chwilę usłyszę : Syzyf !!!!!
    Obiaaad !!!!! Kurwa ! Znów trzeba będzie apiać od nowa… Wszystko przez te baby…
    Nigdy nie uwierzę, że to z mojego żebra…
    Coś się musiało Stwórcy popierdolič.
    A jednak Was Kocham Dziewuchy. Za Waszą Wrażliwość, Obiektywność a przede wszystkim Czułość jaką okazujecie takim potworom jak ja. ?

    1. avatar Jarmush 2 kwietnia 2019 o 09:47

     ale się będę śmiała, gdy następnym razem zalogujesz się jako Marysieńka <3

     1. avatar Dudek 2 kwietnia 2019 o 13:30

      Oby tylko był ten następny raz. Na razie rzeczywiście tkwię w ohydnie czarnej dziurze, i oczywiście jak zwykle sam się w nią wpakowałem, nie potrafiąc w porę okiełznać negatywnych emocji. Czym spowodowanych ? Wiadomo – strachem.
      Totalna anhedonia, boli mnie każda tkanka, w głowie przeraźliwy świst…..a życie ucieka, ale co to za życie. Ech…,

 6. avatar Margo 1 kwietnia 2019 o 09:00

  Co robić aby się budzić?

  1. avatar Ania B 3 kwietnia 2019 o 14:47

   Mieć świadomość, ze tak sie może zdarzyć i pozwolić sobie na to. Nie naduszać, nie wysilać się tylko otworzyć sie z ciekawością, uśmiechem, spokojem. Pokochać przyrodę. Skupić sie i jednocześnie zrelaksować w czasie usypiania i porannego przebudzenia. Odnależć wzorcowy stan (szczescia) i pielęgnować go. Odczepić sie od logiki, od stresu i od, jak to Pepsi nazywa, przekonań. Pilnować jedzenia i postu. Odstawić wszelka chemię. Przemyslec wszystko, co Pepsi tu zapodaje i wziac to co pasuje. Powodzenia 🙂

 7. avatar angela 1 kwietnia 2019 o 12:05

  Sorki że pisze nie w temacie ale jest może ktoś kto mógłby mi podpowiedzieć czy jest opcja wyciągnięcia kogoś z psychozy…spowodowanej narkotykami. Z góry dziękuję za każdą radę

  1. avatar Asia 2 kwietnia 2019 o 00:49

   Angela, jeśli chodzi o psychozę kilkugodzinną, świeżo po zażyciu substancji psychoaktywnej, bardzo ważne jest żeby uświadomić taką osobę, że jest pod wpływem narkotyków, że nie oszalała, tłumaczyć gdzie się znajduje i generalnie pomóc jej „zakotwiczyć” się w rzeczywistości.

 8. avatar Paulina87 1 kwietnia 2019 o 12:32

  Pepsi bo tak dziś czytając artykuł na blogu trafiłam na komentarz o opalaniu i zwiększonej ilości zachorowań na raka a użyciu kremów chroniących przed słońcem .. skróciłam cały tekst to jednego zdania ale chodzi o to, ze powinno się używać tych kremideł czy nie?

  Mam na myśli fejsa, mam bladą twarz bardzo bo idąc tropem profilaktyki anty bycia staruszką nie opalam jej od wielu lat a dwa, że po krótkim spacerze na plaży wyszły mi plamy na buzi więc jak być wygraną? Mieć bladego fejsa i walić ten kremik i czy to faktycznie opóźnia zmarszczki ?
  Ja mam pragnienie mieć młodo wyglądającą twarz od tak po prostu …

  i ciało temat drugi- tutaj kocham słońce ! opalam się bo sprawia mi to przyjemność i lubię brąz , nie mam długich maratonów ale zazwyczaj wypadam na weekend do Włoch czy miejsc gdzie słońce faktycznie daje znać, co zrobić żeby cieszyć sie witaminą D a jednocześnie nie spalić?

  Jest jakiś patent na leżenie na plaży?

  1. avatar Jarmush 1 kwietnia 2019 o 13:54

   witarianizm, a przede wszystkim masa owocó, antyoksydantów, i poszukaj na blogu DIY jak zrobić samej taki naturalny krem

   1. avatar Paulina87 1 kwietnia 2019 o 14:02

    dziękuję, poszukam ! <3

    Na blogu jest lista badań żeby ruszyć ze skrzyżowania. Mój partner w końcu sam poczuł ochotę żeby sprawdzić swoje wyniki w odpowiedzi na to, że często brakuje mu energii itd itd.

    Czy jest sens by facet badał sobie hormony ? Jeśli tak to jakie i czy może to zrobić w dowolnym momencie?

    1. avatar Jarmush 1 kwietnia 2019 o 14:20

     wystarczy jak zrobi kontrolnie tylko TSH

     1. avatar Paulina87 1 kwietnia 2019 o 14:26

      dziekuje, a badanie testosteronu ? Ma sens?

     2. avatar Jarmush 1 kwietnia 2019 o 14:26

      u faceta, zawsze ma !

     3. avatar Paulina87 1 kwietnia 2019 o 14:33

      ok, tak myślałam
      , poza testosteronem któryś jeszcze hormon ?

     4. avatar Jarmush 1 kwietnia 2019 o 17:06

      TSH i testosteron

 9. avatar 40stka 2 kwietnia 2019 o 16:10

  Hej Pepsi, kiedyś gdy weszłam tutaj pierwszy raz nie podobał mi się Twój styl pisania, miałaś jakieś wstawki których nie kumałam. Nawet obrażona wysłałam komentarz w Twoją stronę, że nie rozumiem co piszesz. Jednak regularnie na Twojego bloga wchodziłam i przestałam być obrażona, a nawet każdym kolejnym artykułem byłam zdumiona Twoją wiedzą na tematy zdrowia, duchowości, matrixu…
  Nie udzielam się na żadnych forach, pisanie i mówienie o sobie przychodzi mi z trudnością. Jednak spróbuję krótko napisać co mi leży na wątrobie, bo nie mam już siły. Znikąd pomocy…
  Jestem samotną matką koło 40stki. Mam 7 letnie dziecko. Sama, samiuteńka ją wychowuję. Zanim ją urodziłam byłam od kilku lat singielką i dobrze mi tak było. Nigdy nie chciałam mieć dzieci. Nie mam czasu w ogóle dla siebie. Jestem potwornie zmęczona tym macierzyństwem. Każdą chwilę poświęcam dziecku, do obrzydzenia. Od jej maleńkości mam przeświadczenie, że muszę być matką, ojcem, babcią, dziadkiem bo nie ma nikogo oprócz mnie. I wysiadam już…
  Nie wiem jaki jest sens w tym moim macierzyństwie…

  1. avatar Jarmush 2 kwietnia 2019 o 17:11

   Hej 40stka, w miarę swoich możliwości odpowiem Ci wkrótce w poście <3

 10. avatar Axe 2 kwietnia 2019 o 18:49

  Pepsi,bardzo mi pomogłaś i pomagasz, dziękuję, piszę i wymazuję, tyle tego jest, układam powoli, rozumuje, bardzo Cie lubię <3

  1. avatar Jarmush 2 kwietnia 2019 o 21:37

   <3

 11. avatar Justka 3 kwietnia 2019 o 12:48

  Czy ja dobrze zrozumiałam: Człowiek= dusza(świadomość) plus ciało(awatar). Dusza jest zagłuszana przez system awatara czyli podświadomość(emocje) i ego(intelekt). Żeby osiągnąć szczęście duszy trzeba spełniać jej cele i pragnienia za pomocą awatara sterowanego poświadomością i ego?…ale moment jak się do tego mają prawa fizyki kwantowej?

  1. avatar Jarmush 3 kwietnia 2019 o 15:03

   świadomość-dusza nieśmiertelność – poziom bytu
   ciało, awatar, umysł, ego, oprogramowanie umysłu, przekonania, lęk – poziom gry
   https://youtu.be/8GFiB8wdjMs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum