Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 365 100
17 online
42 277 VIPy

Narodziny choroby, czy to wszystko przez te niefajne myśli?

Nastąpi aktywacja układu sympatycznego, pojawi się więc przyspieszone tętno i podniesie ciśnienie krwi. Dodatkowo dostajesz w tym serwisie problemy z oddychaniem, może ucisk w klatce piersiowej.

Osoby często ranione przez innych, zazwyczaj mają wciągniętą klatkę piersiową i postawę ciała wyrażającą smutek, beznadzieję. Taki psychiczny rodzaj skoliozy jest o dziwo naturalnym mechanizmem obronnym i ochroną samej siebie. Ten układ mięśni pozwala na ochronę serca.

Twoja postawa staje się zamknięta, a to ze strachu przed konfrontacją i ponownym zranieniem przez ludzi. Gdy zanurzona jesteś po szyję w trudnych relacjach jesteś zdecydowanie bardziej narażona na zaburzenia sercowo-naczyniowe, niż kumpela w szczęśliwym związku.

Każdy rodzaj energii ma inną częstotliwość wibracji

Woda ma swoją wibrację, która zmienia się wraz z przejściem ze stanu ciekłego w stały. Nie wiem czy zauważyłyście laseczki (chyba mogę tak nawinąć?

Entropie, wąskie gardła, no i ciała, w tym woda zmieniająca stan skupienia w lotny, czyli parę wodną, wibrującą jeszcze całkiem inaczej. A dźwięki? Fale dźwiękowe również mają swoją własną częstotliwość wibracji, o czym wie dziecko z osobistym śpiewnikiem.

Może nie wiesz, że najsilniejsze wibracje mają yyy… myśli

Gaduły większość myśli przekształcają w słowa. Jednak nawet milczek od czasu do czasu mówi. Myśli się spisuje lub wypowiada na głos. Wypuszczone na zewnątrz wraz z dźwiękiem, rozpoczynają aktywny proces zdarzeń. Powtarzane, wracają do Ciebie, budują Cię i Twoje nastawienie do życia, determinując zachowanie i nawyki, w tym żywieniowe:)

Każde kolejne jutro, jest tym co powiedziałaś, czyli tak naprawdę pomyślałaś dzisiaj.

Genetyka, to zawiła rzecz.

Podczas gdy dość przewidywalni naukowcy z zachodu wybierali do badań tylko fragmenty DNA, Rosjanie z entuzjazmem pracowali na urządzeniach mogących wpływać na metabolizm komórkowy poprzez zastosowanie częstotliwości radiowych i świetlnych.

Rosyjski biofizyk i biolog molekularny Pjotr Garjajew (wraz z zespołem) pracując nad wibracyjnymi zachowaniami DNA, w podsumowaniu swoich badań powiedział coś dość skomplikowanego, ale da się skumać, że żyjące chromosomy działają tak jak solitoniczne komputery. Czyli informacja rozchodzi się trochę tak jak w zbiorniku wodnym, czyli jak fala.

I to jest ta znamienna chwila, proszę przysiądź na oparciu fotela, gdy nadchodzi naukowe wyjaśnienie, dlaczego afirmacje, samoczynny trening, hipnoza mogą mieć tak poważny wpływ na Ciebie i Twoje ciało.
Po prostu dla Twojego DNA jest to całkowicie naturalne i normalne, żeby ciało reagowało na wibracje mowy, czyli tak naprawdę myśli.

Każdy skutek ma swoją przyczynę, i jeżeli w Twoich planach jest odpowiednia intencja (zamiar) oraz energia w kierunku zdrowia, miłości i szacunku do niektórych ludzi, pal sześć, generalnie do ludzi, stosunku do nich i do całej planety, jesteś w stanie stworzyć lepszy świat i lepsze życie dla wszystkich ludzi na ziemi.

Rozpocznij od kochania siebie, tego kim jesteś oraz doświadczeń które otrzymujesz, bo to nie jest zwykły zbieg okoliczności.

Projektujesz swoje życie dzisiaj swoimi myślami wczoraj

Teraz tylko weź odpowiedzialność za tą wspaniałą kreację. Jeśli chcesz zmienić swoje doświadczenia, wyślij wiadomość a wszechświat odpowie i weźmiesz sobie co będziesz chciała. Tylko zrób to świadomie.

Ogrodnik

Dla sprawnego oka ogrodnika, więdnące liście, to nie poważna choroba. Uznaje on, że dehydratacja tych liści jest bezpośrednią przyczyną nieodpowiedniego odżywienia, na które roślina ma zapotrzebowanie. Może to być też zwykły cykl, cyrkulacja wewnętrzna ptaszka kiwi kiwi.

W danym momencie nie ma dobrej strawy dla rośliny, a jednocześnie jest to jak najbardziej siur, zgodne z koniecznością utrzymania przy życiu całej rośliny. Liście odpadają, a ona przeżywa.

Powinnaś jak ten łebski ogrodnik rozpoznawać symptomy dotyczące dysharmonii i dysfunkcji w sobie samej, by zareagować, nim w ogóle wystąpią jakiekolwiek symptomy chorobowe. Suche liście czasami muszą odpaść.

Znowu ego

Człowiek łatwo się obraża z powodu ego. Mnie samego mało skomplikowanie można zirytować, pomimo, że staram się być obserwatorem z boku siebie samego. Widziałem rozjątrzoną do białości siostrę Norbertankę, co opierdoliła parę młodą, że ktoś śmiał obsypać ją płatkami róż w transepcie, i kto to będzie sprzątał?!

Czytałem paszkwile zazdrosnych hejterów, pisane pod przykrywką mentalną jedynego sprawiedliwego, który musi obnażyć prawdę na ratunek nieświadomej ludzkości.

Każdego dnia doświadczam setek dualnych odczuć, w związku ze strukturą działania ego, które w każdej minucie chce kwalifikować, grupować, oceniać, porównywać, deprecjonować, lub wychwalać, ale tylko rzecz trafioną na swoje podobieństwo.

Na szczęście jestem na tyle świadomy, żeby dostrzec to, zanim oddam kał z moczem na cudzej stronie, czy fanpage, powstrzymując ujawnienie światu, że jestem takim samym nieprzebudzeńcem śpiochem idiotą. I znowu zaczynasz Horry? Że prosisz się o nierównowagę, w tym zdrowotną?

Tak jak choroba jest brakiem zdrowia, ciemność jest brakiem światła.

Zdrowie natomiast nie jest brakiem choroby. Światło nie jest brakiem ciemności.

W poszukiwaniu równowagi odłączmyż się na chwilę od strumienia danych, w tle niech płynie medytacyjna struga…

Z bazy nadawał na zawsze Twój

Horry Porttier


Prawdopodobnie autor na stronie Pepsi Eliot, jednak nius pojawił się niespodziewanie i w sumie niewiadomo kto go napisał … Nie znamy Horrego Porttiera.

(Visited 207 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Beata Nowicka 15 grudnia 2020 o 20:55

  Horry budzi ludzi,, Słowa, słowa, słowa, myśli, myśli, myśleć. Generować dobro, jednak największym dobrem które przynośi plon w „lokalnym” wszechświecie jest świadectwo swojej prawdy. Pozdrawia Horry Portierze
  Z miłością 🙂

  1. avatar Pepsi Eliot 17 grudnia 2020 o 21:13

   Dzięks w imieniu Harry’ego, love <3 <3

 2. avatar dunia 15 grudnia 2020 o 22:49

  Horry, nie ma to jak Ty 🙂

 3. avatar Zielona Malina 19 grudnia 2020 o 08:39

  Pepsiątko :))) Kochana Horry czy jak Ci tam :))))) Uwielbiam Twoja książkę :))) skarbnica wiedzy chyba wciąż tajemnej dla większości, Miłości buziaki za kolejne słowa … :))))))))))) wierna od lat i podglądająca i wsłuchana 🙂

  1. avatar Pepsi Eliot 19 grudnia 2020 o 17:30

   Hej Droga Zielona Malino, wysyłam mnóstwo miłości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum