Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 938 919
135 online
38 789 VIPy

Negatywny facet w domu? Co możesz z tym fantem zrobić?

Energia bezsilności i gniewu, zrodzona na bazie energii strachu, jak każdy twór energoinformacyjny potrzebuje zasilania, czyli karmy. Najpierw w człowieku pojawia się malutkie poczucie bezsilności, albo wściekłość, albo napad strachu, albo gniew, i to coś chce uwagi, chce się nakarmić, chce rosnąć. Podobnie, jak w Twoim życiu, gdy chcesz uwagi otoczenia, rodziny, szefostwa, czy podwładnych, aby się posilić, wzmocnić. Za uwagą zawsze podąży energia, która będzie Cię karmić, dzięki której możesz wzrosnąć na poziomie energetycznym. Bywa, że takie coś kijowo słabe dla Wszechrzeczy rozrasta się w ludziach, codziennie dokarmiane ich uwagą. I to coś może wzrosnąć nawet do krańcowego poczucia bezsilności bezdomnego. Czy też furiata, który jest w stanie zabić w afekcie.


I taki komć pierwszy

Przerywam milczenie, gdyż ostatnio starałam się udać, że problemu nie ma, a on się zbierał i wybuchł. Chodzi o to, że ja próbuję podnosić swoje wibracje, działać, kreować, myśleć pozywynie, wizualizować intencje itp. A mój mąż jak przychodzi wieczór zaczyna narzekać, marudzić, jęczeć, martwić się i czarnowidzieć. Mówi że się nudzi i przytłacza go ta pora roku i pogoda, ale nic z tym nie robi, bo mu się nie chce i jest do wszystkiego i ludzi negatywnie nastawiony. Staram się mu z miłością pomóc, rozumieć go i wspierać i myśleć też pozytywnie za niego, ale jego nastrój przechodzi na mnie później, bo ma tak posępną minę i stwarza tak napiętą atmosferę, że i mi odbiera to dobrą energię. Jak pomóc jemu, sobie, nam?

Drugi

Wiem, że nie można nikogo na siłę zmieniać i budzić, ale mój mąż właśnie jest święcie przekonany, że to on się przebudzil zrozumiawszy jak wstrętny jest nasz polski system, jak politycy kłamią, jak Żydzi kradną itp. Słucham tego po kilka razy dziennie. Jak również tego, jak jestem naiwna kupując produkty organiczne, jak niepoważna bo nie chcę jeść mięsa i jak wszyscy naokoło mnie oszukują. Oczywiście on ma co chwilę jakieś przygody ze swoim awatarem, a to nerwoból, opryszczki non stop, bezsenność itp. ale jest tak zafiksowany na swoją „prawdę”, że wyśmiewa wszystko inne. Mogę jakoś do niego dotrzeć, czy mam czekać i robić swoje? Chociaż nie wiem ile wytrzymam bo to zła energia …


Ludzie robią takie rzeczy specjalnie, choć nie do końca świadomie, ale wybitnie na przekór, gdyż całkowicie siedzą we władaniu ego. Ego nimi rządzi i zmusza do myślowej destrukcji, a ponieważ nie mają pojęcia, że są pogrążeni we śnie, nie dostrzegają również tej oczywistości. Bałaś się kiedyś czegoś, na przykład irracjonalnego przejścia obok cmentarza nocą, albo jazdy rollercoasterem i wracałyście późno z koleżanką, albo zakotwiczyłyście się tak dla jaj w wagoniku, jednak gdy to ona powiedziała, że bardzo się boi, w tym momencie Ty stwierdziłaś, że już się nie boisz tak bardzo i rzeczywiście to poczułaś? Nie mówię o faktycznych zagrożeniach. Zachowanie psuj działa na tej samej zasadzie; ego psuj nie znosi cudzego zadowolenia, musi natychmiast frenezję zepsuć, wyrównać do swojego poziomu, badając, co może jeszcze zrobić, żebyście przestały się błogo, czytaj debilnie (według nich) uśmiechać. I robią to szczerze, nieświadomi, że utknęli w bagnie ego, że nie tylko podwyższają swoją entropię, ale też stopień chaosu na całej planecie zwanej Ziemia, najbardziej dotykając osoby z ich najbliższego otoczenia. Nie ma co kuglować, spotykamy też i Ksantypy, kaprysele, malkontentki, czy kraczące stekowce, wiecznie zatroskane mamuśki, pedantki i chyba najsłabszy typ, egzaltowane idiotki. Statystycznie iskając azaliż temat, to my laski łatwiej dostosowujemy się do rzeczywistości i częściej myślimy pozytywnie. Potrafimy same wesprzeć się myślami przez co w związkach często to nam przypada w udziale huśtanie moszny niezadowolonego z siebie, śpiącego gbura, obwiniającego wszystkich wokół. Gościa wiecznie porównującego i oceniającego.

Osoby niedojrzałe emocjonalnie, bardzo często dzieci, furiaci, neurotycy konfrontując się z własną bezsilnością, chcą ją udowodnić, zapierając się jak donkeys i negując co innego. Rodzi się zadziwiająca, wręcz irracjonalna prawidłowość, że ci ludzie chcą mieć rację, chcą żeby było niskoenergetycznie, żeby było dokładnie tak, jak mówią, beznadziejnie, bezsilnie, czarno, w dupie i takie rzeczy. Pomimo głosu rozsądku, że przecież nie byłoby zła bez dobra, że po nocy nadchodzi dzień, oni uparcie i właśnie irracjonalnie chcą zła, nie mając pojęcia, że to jest przez nich tworzona rzeczywistość. Ponieważ działa prawo przyciągania, mają dokładnie to, co są, to, co myślą. Dlaczego jednak od czasu do czasu się poprawia? Bo właśnie do głosu dochodzi rozsądek, podświadomość podpowiada, że nie zawsze było kijowo i taka zabłąkana pozytywna myśl trochę podnosi wibracje, i już energia złości, beznadziei maleje, bo nie dostaje pożywki. Bywa, że zaciągają pożyczkę u wahadeł w postaci alko, czy narko i nagle ich odpuszcza, jednak bankier zawsze upomni się o spłatę długu z nawiązką. Śpiący nie mają pojęcia o tym, że śpią, nie wiedzą, że sami tworzą własną rzeczywistość, nie przychodzi im do głowy, że zmieniając myśli, zmieniliby wszystko wokół siebie. Przestając dokarmiać pasożyty energoinformacyjne, rzeczywistość (zwierciadło ich myśli, oraz przekonań), gra, w którą grają, zacznie wyglądać inaczej.

Co w takim razie robisz Ty pozytywnie myśląca, obniżająca entropię, wibrująca coraz wyżej, obok tego kolesia? To proste, też jesteś yyy … karmicielką tych energii w nim, no i w sobie. Czyżby prawo przyciągania przestało działać? Nie, wręcz przeciwnie, przyduszając, nachalnie oczekując, nie akceptując, otrzymujesz przyduszanie,  wymuszone oczekiwanie, dostajesz rzecz nieakceptowalną dla Ciebie, bo nie akceptujesz. Obraz, który odbija się w Twojej rzeczywistości jest Twoimi myślami, programami, przekonaniami. Tak naprawdę widzisz to samo, co Twój partner, beznadzieję i o tym do mnie napisałaś, gdyż rezonujecie ze sobą, w domu wibrujecie podobnie. Ludzie śpią i będą spali, aż nagle ktoś się powoli budzi w dormitorium Twojego domu, i to jesteś akurat Ty, co więc robisz? Zaczynasz szarpać, walić obuchem osobę, która smacznie śpi obok Ciebie? Czy też delikatnie i czule skrobiesz ją za uszkiem, łaskoczesz listkiem czterolistnej koniczynki w kichawę, i przywracasz do życia, spokojnie oczekując aż żółtko dojdzie? Twój mąż śpi, i jak dziecko emocjonalnie niedojrzałe chce spać, i chce Ci też udowodnić, że to jego jest najjegojsze, najprawdziwsze, najsłuszniejsze, na wierzchu. Na takie dictum możesz stwierdzić, że cudnie było, ale teraz nasze drogi się rozchodzą, szanuję Twój sen, ale nie rezonuję z nim, odczuwam dyskomfort. Drugą opcją, jest zaprzestanie negacji, zaprzestanie krytycznych myśli, zrozumienie co takiego robisz, że rzeczywistość w Twoim lustrze odbija się właśnie tak? To Ty tworzysz swoją rzeczywistość. Podwyższając własne wibracje, pojmiesz, że człowiek obok Ciebie jest odpowiedzią na Twoje myśli, niekochanie siebie, na za duże parcie, na nacisk, na białe króliki, które wciąż gonisz. A jednym z tych białych królików są negatywne myśli o swoim partnerze.

LoveU<3

(Visited 6 928 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar zibi 7 stycznia 2020 o 17:38

  Pepsi czemu zawsze facet jest winny :)))

  1. avatar Jarmush 7 stycznia 2020 o 17:42

   może niedokładnie przeczytałaś arta, Ksantypa to kobieta, a po drugie, logujemy się do różnych awatarów 🙂

  2. avatar Annamaj 7 stycznia 2020 o 19:21

   Trochę ale tylko trochę zaczęły mnie prześladować te jedynki i w ogóle urodziny godziny teraz jest 20:20 he he dobrej nocy!

 2. avatar Libelula 7 stycznia 2020 o 17:42

  Pepsi. Mój brat poszedł do aresztu. Później pewnie więzienie. Na mnie spadło ogarnięcie i opłacenie adwokata i formalnej części życia brata. Tzn. „spadło” – tak to widziałam w pierwszym dniu. Pytałam siebie dlaczego przyciągnęłam to. Teraz (po dwóch dniach) czuję się po prostu światłem (może trochę beka, ale serio), z którego brat delikwent może czerpać w trudnych chwilach. Jestem teraz coś jak anioł stróż, haha. A on potrzebował tej lekcji 🙁
  I tu pytanie: jakie książki mogę mu zanieść do paki, kiedy to już będzie możliwe? Takie, żeby się nie załamał, a zobaczył w tej sytuacji schodek do wzrastania? Pytam, bo ja na łatwiznę poszłam i czytam niemal tylko tego bloga.

  1. avatar Jarmush 7 stycznia 2020 o 18:19

   Osho

   1. avatar Libelula 7 stycznia 2020 o 19:39

    Dzięki ?

 3. avatar luna 7 stycznia 2020 o 17:50

  wow. dzięki Pepsi. jest moc <3

 4. avatar Pestkaaa 7 stycznia 2020 o 17:52

  Pepsiiiii :* <3

  1. avatar Jarmush 7 stycznia 2020 o 18:18

   <3

 5. avatar Kotlis 7 stycznia 2020 o 18:07

  A co zrobić z tymi białymi królikami w postaci negatywnych myśli o partnerze, a nawet głośnych wyzwisk od idioty począwszy a na Ch złamanym skonczywszy? Oczywiście powody są, i oczywiście ego wyolbrzymia, ale te króliki białe pojawiają się coraz częściej ( 4 lata po ślubie) utrudniają życie moje i męża. Jak pokochać go te bezwarunkowa miłością?

  1. avatar Jarmush 7 stycznia 2020 o 18:16

   To nie są pytania do mnie, to są pytania do siebie, a wpis sporo podpowiada

   1. avatar Katlis 8 stycznia 2020 o 11:22

    Pepsi, tak sobie rano pomyślałam, ale nawet napisanie tego pytania mi jakoś pomogło.
    Pytam z zupełnie innej beczki: 3 letni syn, od ponad miesiąca kupy „nutella” – czyli maziste i z jedzeniem niestrawionym, robaków nie ma (testy), oczywiście bąki niepachnące, zaczęło się tak w czasie ostrej infekcji wirusowej dróg oddechowych, infekcja przeszła bez antybiotyków i leków (tylko mleko z piersi) . Nie jadł tez nic nowego, wcześniej było ładne kiełbaski. Co może być przyczyna

    1. avatar Jarmush 8 stycznia 2020 o 11:55

     Daj mu 4 kubeczki, jak ta 2 latka https://www.instagram.com/tv/ByBd4noonza/?utm_source=ig_web_copy_link 🙂

     W razie potrzeby kapsułki i omega 3 można przecinać i wysypywać/wylewać zawartość i mieszać z czymś pysznym.

     Dziecko lat 3,

     Odporność

     Przed śniadaniem, lub przed lanczem 1,5 grama chlorelli This is BIO (należy zacząć od 1/4 tabletki chlorelli i powoli zwiększać dawkowanie, po czym dopiero w następnej kolejności wprowadzić spirulinę też od małej dawki), oraz 2 gramy spiruliny This is BIO

     Do śniadania 1 kaps Vitek TiB https://thisisbio.pl/dla-dzieci/3693-kids-vitek-120kaps-tib—5905344040680.html
     https://www.google.com/url?client=internal-element-cse&cx=017002982378198616180:rmcytmaypye&q=https://www.pepsieliot.com/co-mozemy-zrobic-zeby-dochtore-nie-wycielo-migdalkow/&sa=U&ved=2ahUKEwikt7eIs5LmAhVKfZoKHfzwCaUQFjAAegQIABAC&usg=AOvVaw0k8aFR47YQxSTUOvyvUBIJ

     Jaki dziecko ma poziom 25(OH)D?

     Po śniadaniu 1 tabletka D3+k2 TiB do ssania https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/70-vitamin-d3k2-90tabl-tib–5905344040154.html dopóki nie ma wyników badania, na 5 dni przed badaniem 25(OH)D odstaw dziecku suplementację

     oraz 2 Omega 3 TiB Kids https://thisisbio.pl/dla-dzieci/3692-kids-omega-3-120kaps-tib–5905344040673.html dla dzieci , też po śniadaniu.

     Bardzo istotną rzeczą jest magnez,
     Przypominam ten artykuł: https://www.pepsieliot.com/jak-po-co-i-ile-brac-magnezu-czyli-mega-wazne-porady-doktora-sircusa/

     Probiotyki, kiszonki, jogurty bio bardzo ważny kwas mlekowy

     KOLEJNE Ważne informacje:

     Gdy tylko u dziecka zaczyna się jakaś infekcja, wystarczy że tylko katar, bo często u takiego dziecka od kataru idzie niżej i w końcu kończy się poważnym stanem zapalnym. Od razu wchodź na kalibrację kwasem askorbinowym TiB wraz z sokiem pomarańczowym, jednak kalibracji nie rób częściej niż raz, góra 2 razy w miesiącu, gdy jest uzasadniona potrzeba.

     https://www.pepsieliot.com/dziecko-w-tym-male-kaszle-co-ma-robic-skolowana-matka/

     https://www.pepsieliot.com/uzywac-nadtlenku-wodoru-h2o2-nebulizatorze/

     Należy też robić inhalacje/nebulizacje https://www.pepsieliot.com/glutation-rozpylany-nebulizator-trafia-razu-celu-przelom-leczeniu/

     I właśnie teraz zrób dziecku kalibrację, o ile dziecko jest w stanie pić sok z C

     Oprócz tego należy nawet przy zwykłym katarze delikatnie oklepywać plecy dziecka, a jak tylko schodzi niżej infekcja a temperatura ciała nie jest wyższa niż 38 stopni należy postawić dziecku bańki, tylko na plecach, omijając kręgosłup.

     PASOŻYTY, dzieci miewają pasożyty, a jeśli coś się dzieje niepokojącego, infekcje się powtarzają, to zwykle winne są właśnie pasożyty i niedożywienie.

     Możesz zrobić dziecku biorezonans, albo odrazu zastosować oczyszczającą kurację z pestkami z dyni, wszyscy domownicy też powinni sobie zrobić. Nie oznacza to, że wszystkie pasożyty na to pójdą, ale zwykle dziecko czuje się lepiej:
     Aby zwalczyć pasożyty, należy na czczo spożyć 25-30 gramów (średnio 2 łyżki) świeżych, pozbawionych łupin, silnie rozdrobnionych nasion dyni. Po około 2 godzinach od spożycia należy przyjąć środek przeczyszczający, w jej przypadku łyżkę oleju rycynowego. Dla pewności kurację można powtórzyć po 2 dniach.
     Aby zabieg był bardziej efektywny, pestki z dyni można połączyć z innym naturalnym lekiem na pasożyty – marchewką. Wymieszaj 3 łyżki startej marchwi, 25-30 g potłuczonych, świeżych pestek dyni i 2 łyżki oleju. Tak przygotowaną miksturę należy zjeść na czczo. 

     Po 3 godzinach należy spożyć łyżkę oleju rycynowego, aby wywołać efekt przeczyszczający i wydalić pasożyty. Podczas kuracji nie można nic jeść.

     Pestki z dyni na odrobaczanie dzieci:
     Zmiksuj z mlekiem ryżowym 15-30 g (im młodsze dziecko, tym mniejsza dawka) świeżo wyłuskanych pestek dyni i podaj je dziecku na czczo. Zamiast mleka możesz wymieszać pestki z miodem. Następnie dziecko może zjeść śniadanie. 

     Po 3 godzinach podaj dziecku 1-2 łyżeczki oleju rycynowego (u bardzo małych dzieci lub u tych z problemami jelitowymi olej można zastąpić oliwą z oliwek), aby wywołać efekt przeczyszczający.
     W razie potrzeby kurację można powtórzyć po 2-3 dniach.

     Można też dziecku podawać bulion z kości zwierząt z hodowli organicznej, albo bulion wegański dla zaleczenia wyściółki jelit, lub z dodatkiem kolagenu TiB już nie wegański oczywiście
     https://www.pepsieliot.com/leczacy-jelita-prosty-przepis-na-alternatywny-bulion-z-kosci-yyy-weganskich/

     nie jestem lekarzem

     1. avatar Kotlis 8 stycznia 2020 o 19:45

      Dzięki Kochana Pepsi ❤️

  2. avatar Bogata 8 stycznia 2020 o 07:34

   Trzeeba bardzo kochac siebie,zeby kochac innych.

 6. avatar A 7 stycznia 2020 o 18:38

  Wybralam opcje 1 i jestem prawie rok po rozwodzie, nie dałam rady, co rusz wraca to uczucie porażki, czyli brak akceptacji obecnej sytuacji. Przez kilka lat próbowałam ale wiedziałam, że jak się nie uwolnię od niego to mnie ściągnie na swoje dno. Tylko mając dzieci skazani jesteśmy na kontakty i też obserwuje jak on ściąga dzieci do tego swojego dołka. Potem ja podnosze je i tak w kółko. Wiem, wiem w teorii a praktyka:( Ja nie potrafię się pogodzić z sytuacją, z samotnym radzeniem sobie ze wszystkim. Choć doceniam, że nie muszę już na codzień znosić negatywnego towarzystystwa byłego męża, że mogę w spokoju pracować nad sobą i nikt mnie nie ocenia. Ale ewidentnie lustro pokazuje, że rozwód nie rozwiązał mojego problemu:(

 7. avatar MonaLu 7 stycznia 2020 o 18:53

  Supcio art Pepsi, dziękuję. :*

 8. avatar Gaatka 7 stycznia 2020 o 22:01

  Pepsi co jako pierwsze proponujesz z Osho? Jest tego mnóstwo… ??

  1. avatar Jarmush 8 stycznia 2020 o 06:53

   świadomość

 9. avatar Nina 8 stycznia 2020 o 08:09

  Hej.
  Jakie witaminy dla mężczyzny 52 lata. Ogólnie zdrowy, ale brak ruchu i słaba dieta.

  1. avatar Jarmush 8 stycznia 2020 o 09:00

   Wersja przekrojowa:
   Zaczynaj dzień od oczyszczającej wątrobę i ciało, nawadniającej i odżywiającej Kuracji 4 szklanek https://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/,

   Chlorek magnezu TiB https://thisisbio.pl/cialo-twarz/2165-chlorek-magnezu-900g-tib–5905344040246.html używaj jako oliwa magnezowa (trochę rozrób z wodą) i smaruj nadgarstki, kostki i łydki, oraz wieczorem do kąpieli. Wraz z drugą szklanką bierz albo płaską łyżeczkę jabłczanu magnezu TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2494-jablczan-magnezu-90g-tib–5905344040277.html?search_query=jablczan&results=3, albo 2 kapsułki cytrynianu magnezu TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3923-magnez-cytrynian-90kaps-tib–5905344040765.html.

   na marginesie
   Jeśli cierpisz z powodu zatwardzeń, możesz brać chlorek magnezu do drugiej szklanki, pomimo, że jest do użytku zewnętrznego, to według dr Sircusa, też Waltera Lasta znanego naturopaty jest to jakby skrystalizowana woda morska i można prozdrowotnie używać chlorku doustnie, podobnie jak soli Epsom w uzasadnionych przypadkach, tylko ta druga już bardzo bardzo rozwalnia, Last zaleca stosowanie jej na koniec 5 dniowego oczyszczania jelit z przerostu caandida. Gdy bierzesz chlorek magnezu do drugiej szklanki, nie bierzesz już doustnie więcej magnezu.

   Uwaga: Przy wysokiej HOMOCYSTEINIE (co wiadomo dopiero po badaniach)
   Wraz z drugą szklanką 1 foliany TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3922-foliany-90kaps-tib–5905344040734.html WAŻNE, przy podwyższonej homocysteinie po kuracji G&F TiB i Folianami TiB za 2 miesiące ponów badanie homocysteiny, i zrób jeszcze kwas foliowy i B12, na 5 dni przed badaniem odstaw suplemntację.

   Jeśli nie jesz nabiału, bo jest silnym alergenem, ale ma dużo wapnia, bierz także 1-2 kapsułki cytrynianu wapnia G&G https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3318-calcium-citrate-100mg-120kaps-gg–5060040827079.html?search_query=wapn&results=84.

   do 4 szklanki dodatkowo pół łyżeczki Kelp This is BIO (jod) https://thisisbio.pl/kelp/3621-kelp-100-organic-180g-this-is-bio-5905344040581.html?search_query=kelp&results=6,

   Do śniadania 3 miesięczna kuracja wzmacniająca Greens & Fruits TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/10-greens-fruits-90tabl-tib–5905344040000.html
   po jednej tabletce, a po śniadaniu bierz 5 kapsułek D3 TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3915-witamina-d3-60kaps-tib–5905344040758.html?search_query=D3&results=8 wraz z 1-2 kapsułki K2 https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3933-witamina-k2-60kaps-tib–5905344040789.html

   25(OH)D – na 5 dni przed badaniem odstaw D3 i Greens & Fruits TiB,
   oraz 1 Omega 3 TiB https://thisisbio.pl/zdrowe-tluszcze/16-omega-3-60kaps-tib–5905344040048.html

   Bierz probiotyki najwcześniej z pierwszym kęsem jedzenia, nie naczczo.
   https://thisisbio.pl/trawienie/3664-saccharomyces-boulardii-60kaps-gg–5060040820322.html?search_query=probiotyki&results=3
   Jeśli nie decydujesz się na kurację 4 szklanek, która zawiera w sobie szklankę z magnezem i tak powinnaś brać magnez. https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3923-magnez-cytrynian-90kaps-tib–5905344040765.html?search_query=magnez&results=94

   Jakie masz pH moczu rano na czczo i o 12 w południe? Mamy paseczki do badania pH moczu, starczają na długo. https://thisisbio.pl/paski-ph/3730-paski-wskaznikowe-ph-45-90-100szt-tib–5905344040727.html

   A tu jest taka ogólna lista badań, którą zalecam i w miarę możliwości dobrze byłoby zrobić https://www.pepsieliot.com/lista-podstawowych-badan-ktore-pomoga-ci-ruszyc-ze-skrzyzowania/
   Mężczyzna wystarczy jak zrobi tylko kontrolnie TSH, nie musi robić wszystkich tarczycowych, chyba że coś podejrzewa.

   Na 5 dni przed badaniem 25(OH)D odstaw D3 i G&F TiB.

   Jak wypada domowy test na zakwaszenie żołądka? https://www.pepsieliot.com/prosty-test-nadkwasote-raczej-niedokwasote/

   Wersja okrojona:
   Greens & Fruits TiB, D3+K2 TiB, Witamina C TiB, cytrynian magnezu TiB, dieta antyzapalna bogata w Omega 3

 10. avatar Marfig 14 stycznia 2020 o 20:12

  Pepsi a masz jakieś dobre, skuteczne sposoby na podjęcie trudnych decyzji? Wiem, trzeba posłuchać duszy, ale wydaje mi się że moja sama nie wie co mi podpowiedzieć..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum