logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
89 545 698
419 online
31 811 VIPy
Reklama

PETARDA ODŻYWCZA
GREENS & FRUIT TiB

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Nie wierz tym, którzy twierdzą, że zakwaszenie ciała to burżuazyjna ściema

acid/ pepsieliot.com

Będę mówić powoli, będę mówić po węgiersku. Wpis dedykuję społeczeństwu polskiemu zamieszkującemu ten kraj, oraz cały Wszechświat, w którym jako Kosmici jesteśmy sami z powodów oszczędnościowych. To jest gra wirtualna, a obliczanie tak ogromnego Kosmosu zupełnie nie miałoby sensu energetycznego. Byłoby marnotrawstwem dla systemu.

Co nie znaczy, że nie ma innych gier podobnych do naszej. Oczywiście, że są, ale Simps zupełnie nie zachodzi na World Craft2, czy inną. 

Ludzie drżą przed zachorowaniem na nowotwór i jest to zrozumiałe, bowiem żyją w strachu i przekonaniu, że są swoim śmiertelnymi ciałem i umysłem, szczególnie identyfikując się z ego. To wszystko jest bardzo ciekawym i pouczającym doświadczeniem dla świadomości, która ma za zadanie ewoluować będąc zanurzoną w ciele, czyli zalogowawszy się do awatara.

Jest kilka czynników, które są głównymi prowodyrami większości nowotworów, o czym także piszę w mojej rewolucyjnej książce „Leczenie dobrą dietą”wśród nich jest zakwaszenie, wymieniane przez wielu (wszystkich?) badaczy zajmujących się onkologią. Zakwaszenie oznacza niedotlenienie komórek, po prostu zatrucie.

Zakwaszenie pozbawia komórki ciała tlenu, a niedotlenienie komórek będzie zawsze implikować do powstawania komórek nowotworowych. Trywialnie rzecz ujmując, dobrze natlenione komórki, to jest zdrowa i szczęśliwa tkanka. Jednak byłby w poważnym błędzie ktoś, kto sądzi, że dobrze by się nam żyło bez wolnych rodników tlenowych. A więc nie, są nam (w rozsądnych ilościach) niezbędne do życia, zresztą podobnie jak grzyby Candida.

Aby nie mieć raka, w komórkach musi pojawić się i miedź i dwutlenek węgla. Miedź to energia, a dwutlenek węgla odkwasza komórki i w jednym momencie wszystko staje się jasne, że w chorego wcale nie należy wtłaczać więcej tlenu.

Niektóre części i układy naszego awatara są oczywiście bardziej zasadowe niż inne. Wysoko alkaliczne gruczoły, takie jak trzustka, czy wątroba są najbardziej podatne na uszkodzenia kwaśnym atakiem. Układ limfatyczny również jest zasadowy, jeszcze bardziej niż leciutko zasadowy układ krwionośny. 

acid/ pepsieliot.com

Sok trzustkowy ma poziom pH między 7,8, a 8,0, zaś żółć wątrobowa pomiędzy 7,5, a 8,8. Jednak gdy kwasowość całego ciała będzie większa, owszem, krew pozostanie na tym samym poziomie kwasowości, gdyż jest to dla ciała absolutny priorytet, jego być or nie być, ale już soki trzustkowe i żółć wątrobiana staną się bardziej kwaśne.

Te kwaśne soki i żółć będą destrukcyjnie podrażniać najbliższe tkanki trzustki i wątroby, powodując zapalenie, kamienie, owrzodzenia, a w końcu nawet raka.

Nadmierna kwasowość żółci powoduje również refluks, cofanie się żółci przez trzustkę do jelita cienkiego, żołądka i wypychanie kwasu żołądkowego do przełyku.

Refluks podrażnia dwunastnicę i żołądek powodując stany zapalne, wrzody i w konsekwencji raka.
Refluks kwasów i refluks żółciowy często występują razem i mogą prowadzić do zapalenia błony śluzowej przełyku, co też może skutkować rakiem.

Innym problemem wśród ogólnej wysokiej toksyczności dla ciała kwasu żółciowego jest refluks trzustki, lub gdy żółć wraca się do trzustki, co może wywołać atak ostrego zapalenia trzustki oraz nasilić problemy przewlekłego zapalenia trzustki.

Kwaśność żółci jest również główną przyczyną rozwoju kamicy pęcherzyka żółciowego, zaś kamienie te mogą spowodować poważne uszkodzenia trzustki i wątroby, przez zablokowanie trzustki i dróg żółciowych.

I wyobraź sobie, że te wszystkie kwaśności tego, co powinno być zasadowe dzieją się przy pH krwi w normie, czyli leciutko zasadowym, w związku z czym dochtore śmieje się w twarz, mówiąc, że nikt nie jest zakwaszony, że to bujda na katamaranie.

Tyle, że owszem pacjentka ma pęcherzyk żółciowy do wycięcia i na kiedy ma ją zapisać na rzeczy obcięcie laparoskopem, albo po bożemu?

Gdy organizm jest zakwaszony, komórkom trzustki trudno jest pozyskać konieczne minerały i wodorowęglany niezbędne do produkcji wystarczająco alkalicznego soku trzustkowego.

Reakcja mleczanowa, czyli kwasowa przemiana beztlenowa jest nie tylko jedną z głównych przyczyn raka trzustki, ale uważa się, że zakwaszenie organizmu jest podstawowym fundamentem wszystkich chorób

Dlatego proces alkalizacji, czyli odkwaszania awatara i utrzymywanie odpowiedniej proporcji zasad i kwasów w organizmie jest najważniejszym procesem dla zdrowia jaki człowiek może sobie zafundować.

Przy czym wszystkie gruczoły naszego ciała działają prawidłowo tylko w odpowiednim środowisku pH

Według biochemików, normalne komórki wytwarzaj energię w swoich mikro elektrowniach, czyli mitochondriach, gdzie w procesie spalania węglowodanów w obecności tlenu jest wytwarzana energia i oczywiście odpady.

Takie reakcje, czyli procesy spalania w obecności tlenu mogą działać skutecznie przez setki tysięcy lat, ale tylko wtedy, gdy mogą polegać na związkach potasu. W błonach komórkowych znajdują się pompy, które działają poprawnie w obecności magnezu. Pompy te wciskają potas do komórek, a wypompowują sód.

Dlaczego należy uważać na zwykłą sól, oraz badać sód i potas?

Jeśli zbyt dużo sodu dostaje się do mitochondriów produkujących energię, to reakcje zachodzące w komórkach zaczynają korzystać z sodu, a nie z potasu i chociaż nadal będzie wszystko działać, to jednak nie tak skutecznie.

acid/ pepsieliot.com

To dlatego odradzam trzpiotowate kontaktowanie się z sodem. Owszem jesteśmy w stanie dobrą solą szybko zakwasić żołądek i poprawić trawienie, ale na dłuższą metę stawiałabym raczej na codzienne 4 szklanki. Wyjątkiem jest oczywiście sytuacja, gdy mamy podwyższony poziom potasu, ale są to zdecydowanie rzadsze przypadki, gdyż o wiele szybciej tracimy potas niż sód.

Jod oczywiście lepiej dostarczać sobie  z warzyw morskich i wtedy też dostarczając sobie w wystarczających ilościach sód, ale dieta powinna być przede wszystkim wysoko potasowa, i nisko sodowa.

Bowiem:

Spalanie przy udziale mniejszej ilości tlenu będzie wytwarzało mniej energii. Produkty odpadowe, to teraz będą sole sodowe, które są bardziej „kwasowe” niż sole potasowe. Wyjaśnia się w try miga dlaczego zarówno Cousens, Graham jak i Gerson mówią o surowej, organicznej diecie roślinnej, nisko tłuszczowej, ale też wysoko potasowej i nisko sodowej.

W wyniku spalania w towarzystwie dużej ilości sodu, zaczyna występować kwasowość w otoczeniu naszych małych elektrowni, co sprawia, że proces produkcji energii, zaczyna przebiegać coraz bardziej kulawo. Komórki przyjmują coraz mniej tlenu i coraz mniej energii produkują, spirala się napędza. Awatar staje na najlepszej drodze do utraty zdrowia, a nawet powstania komórek raka.

Badaj pH moczu rano na czczo i o 12 w południe, do tego służą odpowiednie paski.

Reklama

Tu znajdziesz 100% organicznego gorzkiego melona BITTER MELON This is BIO, ważny pokarm przy cukrzycy i problemach z trzustką, w tym tych najpoważniejszych, można go też dodawać do 4 SZKLANKI


Nie zapominaj, że większość ludzi świata zachodu jest na dietach bogatych w sód, a ubogich w potas

Do tego nagminnie również brakuje im magnezu, dlatego wypompowywanie sodu z komórek przebiega kulawo, i nagle wszystkie komórki ciała zaczynają mieć za dużo sodu, co prowadzi do zakwaszenia. Komórki kwasu zakwaszają wszystkie organy.

Gdy komórki są zakwaszone, zostają wyłączane niektóre geny naprawy DNA, natomiast geny RAS pozwalają na szybkie dzielenie się komórek przy niskiej ich mocy i są odpowiedzialne za tworzenie się komórek nowotworowych. Komórki rakowe są inne niż komórki zdrowe i ich paliwem staje się glukoza.

Aby wytworzyć energię z glukozy, czyli aby proces spalania nastąpił pobierają tlen z cytoplazmy. W końcu elektrownie, alias mitochondria są już tak zaniedbane, że się wyłączają, czyli osoby z rakiem obniżyły więc sobie poziom tlenu we krwi.

Komórki nowotworowe mają swoje sposoby na pozyskiwanie paliwa i tworzą własne glukozy, dlatego unikanie super zdrowych pokarmów jakimi są organiczne surowe owoce w celach niedokarmiania raka cukrem nie przyniesie pożądanego skutku.

Jednym z odpadów produkcji energii jest kwas mlekowy w wątrobie, a ten proces chemiczny przyczynia się do produkcji glukozy, która karmi komórki rakowe w całym organizmie.

w didaskaliach

Polecam artykuł, który pojawi się na początku kwietnia, albo pod koniec marca o protokole z siarczanem hydrazyny, który może zablokować ten samo-karmiący się mechanizm.

Reklama

Tu znajdziesz 100% organiczny 4 GREENS This is BIO idealny do codziennej, dotleniającej, odtruwającej wątrobę KURACJI 4 SZKLANEK


Właściwa dieta to dieta antyzapalna

To obok oddychania, wody i biegania (no dobra, każdej aktywności fizycznej), kolejny i ostatni klucz do Twojego zdrowia. 

Uważki:

Maksimum gram sodu dziennie. Jedynie 4 kromki chleba zapewniają 1 gram sodu, a każdy człowiek, który choruje na raka ma kwaśny odczyn (niski) poziom pH we krwi.

Wylotka z całą żywnością zaflegmiającą, w tym na czele z wołowiną i świniną nastrzykiwanych hormonami i zawierającymi pestycydy, które pożarły wraz z karmą.

Alko and kawa, żywność przetworzona, to wielkie zakwaszacze.

Surowa żywność roślinna, zielone warzywa, owoce, orzechy i nasiona jeść.

Reklama

Tu znajdziesz 100% organiczną CHLORELLĘ This is BIO, o wyjątkowo niskiej ilości alergenu, która dostarczy ci obok żelaza, magnezu i aminokwasów, oraz witamin z grupy b, również iga wspierające barierę immunologiczną śluzówki


Chlorella, imbir, figi, rodzynki, cytryny limonki, marchew i jabłka jeść.

Chlorella cholernie alkalizuje, a także detoksykuje, daje naturalny Beta karoten i ma wiele innych zalet, dlatego opbok spiruliny i traw koniecznie powinna znaleźć się w 4 szklance kuracji odkwaszającej, czyli odtruwającej wątrobę, czyli dotleniającej awatara. 

Green foods wyhodowany na słońcu dostarcza tlen do naszych organizmów. 

Zielonki zapewniają wysoki poziom glutationu w komórkach, co zwiększa właśnie poziom komórkowego tlenu

Witaminy D3 + K2 po śniadaniu, oraz magnez w drugiej szklance wybitnie pomagają alkalizować ciało..

Sok z cytryny dodany do codziennej kuracji 4 szklanek działa cudownie alkalizująco i nadaje smaku wodzie pitej na czczo. Podobnie działa nierafinowany organiczny ocet jabłkowy w trzeciej szklance i zielonki w czwartej. 

owocek

(Visited 7 330 times, 1 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Iwona Mroz 10 marca 2019 o 16:15

  A czy sok z cytryny dodany do 1ej i 3ej szklanki oraz szpinak z 4ej nie wpłyną negatywnie na przyswajalnosc wapna, i nie spowodują jego wyplukania wraz z moczem?

  1. Pepsi Eliot 10 marca 2019 o 17:21

   Dżizas, to normalne jedzenie, a zwykle trzeba brać również D3 z K2 żeby wapń szedł tam gdzie ma iść

 2. Mila 10 marca 2019 o 18:42

  Pepsi,
  nie rozumiem do końca co z tym sodem ? Czemu nie piszesz tu , że idealna na odkwaszenie organizmu jest łyżeczka tzw.gaszonej sody….(mówiłaś o tym w ” Pięciu kołach ratunkowych”).
  No i czy taka łyżeczka sody to nie jest za dużo , jeśli norma jak piszesz to 4 gramy/dobę ?

  1. Pepsi Eliot 10 marca 2019 o 19:07

   ma być równowaga sodowo potasowa.

   1. E w 10 marca 2019 o 22:25

    „czy taka łyżeczka sody to nie jest za dużo ?” sprawdź po prostu, po 2-3 h poziom ph moczu. Zobacz, czy jest w granicach 7-8. Dla Ciebie może być za dużo, dla kogoś innego za mało. U mnie ostatnio jest 1/3 łyżeczki sody. Po ok. dwóch godzinach robię zioła i dosypuję np. 1/3 łyżeczki wit. C w formie kwasu (obniża ph), żeby ph nie podskoczyło za mocno. W południe jest ok – poziom ph powyżej 7. Trzeba badać samego siebie, wówczas dojdziesz się do wniosków a propos swojego organizmu. Korzystasz z sody, a więc pamiętaj także o uzupełnianiu potasu. 🙂

 3. Anka 30 marca 2019 o 00:08

  Witam. Jak długo pijecie sodę? Badacie pH i jak już wychodzi ok (bez wcześniejszego wypicia) to koniec?

  1. Pepsi Eliot 30 marca 2019 o 08:27

   jaki wynik pH ? jaki poziom potasu i sodu?

   1. Anka 30 marca 2019 o 11:22

    pH zatrważające…4,5-5. Jutro badam sód i potas.

   2. Anka 17 kwietnia 2019 o 22:47

    Witam,
    Zbadałam sód i potas. Są w normie. Przez dwa tygodnie (od mojego ostatniego komentarza) mierze pH i tylko raz miałam 6,5. Tak to 5 albo 4,5…Startować z sodą? Mierzę pH również dzieciom. Zazwyczaj mają 7, więc raczej ok.

    1. Pepsi Eliot 18 kwietnia 2019 o 07:42

     pH moczu 5 i 4,5 oznacza duże zakwaszenie ciała, startować

     1. Anka 18 kwietnia 2019 o 22:35

      Sodę zalewam wrzątkiem tak? Tylko ile jej dać na szklankę?

     2. Pepsi Eliot 19 kwietnia 2019 o 00:07

      łyżeczkę, wpisz w szukałkę soda,

 4. MariaMagdalena 12 maja 2019 o 17:08

  Pepsi, dzięki za ten artykuł i za „paski”. Kiedy pytałam o nie w aptece, spotkałam się z „okrągłymi oczami” …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *