Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 952 360
79 online
38 842 VIPy

Chcę ufać słysząc, że jestem kochana, a już wiem, że przecież nie zasługuję

Niska samoocena synonim.

Komentarz:

No cóż ja ciągle zmagam się ze sobą. Wiem, jak chcę reagować na życie, a nie uniem. Każda porażka przygniata mnie do ziemi. Chcę ufać słysząc, że jestem kochana, a tu już słyszę w głowie, że przecież nie zasługuję i na pewno zaraz mu przejdzie.

Pepsi, gdybym potrafiła choć troszkę wziąć od Ciebie.

Bardzo lubię Ciebie słuchać … ale, jak wyjść z dołów, depresji, marazmu…

Twoje prawa założenia wynikające z tego co napisałaś: chcę reagować na życie, chcę ufać, chcę zasługiwać, sprowadzają się do tego, że ZAKŁADASZ, iż jesteś w permanentnym braku (MASZ BRAK), i że NIE ZASŁUGUJESZ na zmianę sytuacji.

Zawsze działające prawo przyciągania się podobnego, dostarcza Ci więc więcej braku, i więcej dowodów na to, że nie zasługujesz.

W życiu można przybierać przeróżne postawy, ale trzy są najbardziej wyraziste:

1.

Ty reprezentujesz tę pierwszą, najczęściej występującą. Postawa toczenia się, tląca. Ty się tlisz.

Za dużo jest w Tobie napięcia, za mało energii. No i zero działania. Faktycznie, jest to najgorsza wersja Ciebie. Tak po prostu jest, bez żadnego oceniania.

3.

Dokładnie po drugiej stronie tego bieguna leży nadgorliwość nadaktywność, nadruchliwość, and naddziałalność. Potencjalnie niebezpieczne ściąganie na siebie i na swoje otoczenie problemów. To emocjonalność rosyjskiej kochanki zwana EGZALTACJĄ. Która to pannica, gdy nie powlecze się po trotuarze za nogą odchodzącego kochanka i nie wzbudzi emocji otoczenia, nie jest sobą. To także emocjonalność totalnego pasjonata.

A jakby wyglądała ewentualnie najlepsza wersja Ciebie?

2.

Pośrodku również jest ekspansja, ale BEZ RZUCANIA SIĘ Rejtana w drzwi. Za to poprzez wiedzę, przez wyciąganie wniosków z popełnionych błędów i przez samokontrolę. Jest to równowaga hormonalna i emocjonalna w działaniu.

Niska samoocena synonim

Ale póki co, jesteś według mnie w zespole stagnacji w wersji tlącej się

Obraz kliniczny i etiologia „zespołu stagnacji” zostały już dawno wyjaśnione w najwcześniejszym klasyku TCM (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej), Inner Canon of the Yellow Emperor (Wewnętrznym Kanonie Żółtego Cesarza).

Tłumienie emocji, zwłaszcza gniewu, jest pierwszym krokiem w powstawaniu tego syndromu.

Na przykład osoba o niskim poczuciu własnej wartości, jak opisujesz siebie, może dość często czuć się urażona. Jednak notorycznie nie daje sobie upustu dla swojej złości lub urazy, ponieważ czuje się zobowiązana do zachowania w sposób społecznie akceptowalny. Jej małe ego pilnie chce osadzić osobę w określonych kontekstach społecznych. Żeby się nie wychylała, niby dla jej bezpieczeństwa.

Jeśli takie tłumienie emocji jest poważne i długotrwałe, będzie to miało wpływ również na Twoje zdrowie fizyczne.

Większość osób z zespołem stagnacji wchodzi w swoistą samoregulację. Polega to na hamowaniu siebie na wielu płaszczyznach. Zaczynasz mieć trudności z podtrzymaniem produktywnej roli w domu, w miejscu pracy. Podważasz nawet dobre wieści, tak bardzo boisz się rozczarowania. Jesteś jakby zatkana, niedrożna na płaszczyźnie energetycznej.

W końcu to wszystko może spowodować kolejną grupę objawów przypominających niedrożność. Zatkana wątroba? Może pojawić się uczucie, że coś jest uwięzione w Twojej głowie, gardle lub klatce piersiowej. Może pojawić się uczucie zatykania pokarmu w żołądku. Można doświadczyć dysfunkcji jelit i mieć wzdęcia brzucha.

Ponieważ objawy fizyczne, emocjonalne i behawioralne (ciało, umysł, duch) wzmacniają się nawzajem, zespół stagnacji często staje się stanem przewlekłym. Postaraj się do tego nie dopuścić.

Wzmocnienie ODPORNOŚCI,
Dobry przy zmęczonych nadnerczach!

Bardzo dobry przy brakach witamin z grupy B!

Wydajny na 3 miesięczną kurację po 1 do śniadania wystarcza 1 opakowanie!

Bogaty Greens & Fruits TiB
Witaminy w tym pula B complex, minerały, oraz ponad 50 wyciągów z ziół, owoców i warzyw


Niska samoocena synonim

Po pierwsze równowaga chemiczna ciała

  • – Zaczynaj dzień od „rytualnych” 4 szklanek (na bazie czystej wody o przyjemnie ciepłej temperaturze, ale nie wyższej niż 41 stopni)

Nawodnisz ciało, dostarczysz tlenu do komórek, wesprzesz trawienie, oraz wątrobę w oczyszczaniu. Dostarczysz magnez i inne pierwiastki.

  • – Uzupełnij braki odżywcze.

O tej porze roku warto zrobić kurację bogatym preparatem minerałowo witaminowym. 3 miesięczna kuracja po 1 tabletce do śniadania Greens & Fruits TiB będzie dobrym pomysłem.

  • – Zadbaj o odpowiedni poziom metabolitu D.

Suplementacja dobrze wchłanianą z receptorów podjęzykowych witaminą D3+K2 TiB do ssania będzie skutecznym rozwiązaniem.

  • – Dostarcz sobie odpowiednie ilości kwasów tłuszczowych Omegą 3.

Omega 3 TiB z dużą ilością EPA i DHA może wesprzeć ciało przy słabszej diecie.

Po drugie równowaga fizyczna ciała

  • – Stawy muszą się ruszać. Polecam bieganie.

A może ubierzesz buciki biegacze i ruszysz z tego skrzyżowania?:)

Biegam bo muszę, czyli historia przypadku pewnej Eliot
oraz, co najważniejsze
PRZEWODNIK dla ABSOLUTNIE POCZĄTKUJĄCYCH BIEGACZY!


Niska samoocena synonim

Po trzecie RÓWNOWAGA PSYCHE

… Wiem, jak chcę reagować na życie, a nie uniem. Każda porażka przygniata mnie do ziemi …

Żeby ruszyć z tego skrzyżowania, na którym się zasiedziałaś, potrzebujesz tak naprawdę dwóch rzeczy:

Energii, oraz Procesu

1.

ENERGIA będzie Ci niezbędna do własnej manifestacji jakiegokolwiek marzenia. Z im wyższych wibracji (bez dociskania, na luzie, lewą nogą do lusterka) będziesz manifestować, tym bardziej wyświetlona rzeczywistość będzie przypominać Twoje marzenie.

W końcu przestanie Ci się wyświetlać tylko przeszłość, z której nie jesteś zadowolona.

Im większe prawdopodobieństwo realizacji marzenia, tym więcej energii pochłonie Twoja coraz wyższa świadomość.

2.

PROCES będzie niezbędny dla Amazona Wszechświata. Stanie się, jak najbardziej prawidłową formą zamówienia, aby otrzymać paczkę z marzeniem, czyli Twoim celem. Każde opuszczenie procesu powoduje zakłócenie w dostawie. To działa, jak zmiana zdania przy tworzeniu zamówienia w sklepie internetowym.

W komentarzu wspomniałaś, że słuchasz Moniki. Monika jest skupiona na pierwszej z wymaganych rzeczy. A przynajmniej bardzo mało mówi o procesie, czyli byciu w drodze do swojego celu. Tymczasem bycie w drodze do swojego celu jest nadrzędne w stosunku do manifestacji.

Dam Ci prosty przykład:

Ktoś marzy zostać architektem. Wizualizacje marzenia, wyobrażanie sobie kręcących niuansów projektowania, synchronizowania branż, nadzorowania projektów. A więc te wizualizacje pomimo, że tworzone na wysokich wibracjach nie zrobią z kogoś architekta.

Natomiast najzwyklejsze rozpoczęcie studiów na Wydziale Architektury, czyli wejście w proces, niezwykle zwiększają prawdopodobieństwo zostania architektem. Przy czy może być zero prób manifestacji, krystalizacji tego celu.

Jednak, gdy dołożysz manifestacje, wizualizacje z wysokiego pułapu bycia tam, gdzie idziesz, wszystko przyspieszy, a nawet Cię zaskoczy. Propozycje nadejdą jeszcze na studiach.

W jaki więc sposób WEJŚĆ W PROCES?

Określ cel/marzenie/pragnienie. A proces, to jest plan działania do osiągnięcia celu, a następnie wejście na tę ścieżkę. I konsekwentnie nią iście. Ten marsz ścieżką, nierezygnowanie z byle powodu nazywa się BYCIEM w PROCESIE.

W tym starszym wpisie masz sporo uzupełniających wyjaśnień: 

Poznaj metodę na osiągnięcie własnego celu, która jeszcze nigdy się nie powiodła!

 

(Visited 2 151 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Polecamy bardzo dobrą  Witaminę D3+K2 TiB

Do ssania!

O wyższym wchłanianiu z receptorów podjęzykowych:)

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum