Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 801 501
62 online
42 343 VIPy

Nowy HOROSKOP na Lipiec i Sierpień 2021. Gwiazdy zawsze mówią swoją prawdę!

LIPIEC

Księżyc w nowiu: 9 lipca

Pełnia Księżyca: 23 lipca

Każdy z nas jest bohaterem swojej własnej podróży. Ale lipiec zainspiruje nas do zrozumienia, że dzisiejsi bohaterowie z transcendentną miłością karmią głodnych, ale też szanują granice i mądrość świata materialnego. Nawet jeśli pojawiają się z każdej strony naciski, i podżegania, aby nas podzielić. Żaden rząd nie może udawać Monsieur Robin Hooda. Najlepszą motywacją dla nas jest miłość do siebie samych, do siebie nawzajem i do tej cennej planety zwanej Ziemią, która jest naszym wspólnym domem.

Żadne tam dziel i rządź, czas rozbiorów minął, na drzewo więc panowie. Ach rządzący, ach rządzący, czemu ciepła nie ma w was?

SIERPIEŃ

Księżyc w nowiu: 8 sierpnia

Pełnia Księżyca: 22 sierpnia

Jeśli nie zaczniesz polegać na własnej mocy, a sierpień na pewno przyniesie więcej chaosu i mieszane wiadomości, wejdziesz w przestrzeń kłopotów w umysłach innych ludzi. Kłopoty zapętlą się, zasupłają jak nić diabła. Postaw na krótką prostą niteczkę krawca.

Zasady gry wciąż się zmieniają, nawet w ramach jednej gry. Dlatego zapomnij o grze. Skoncentruj się na robieniu tego, co po prostu musisz zrobić, i rób to najlepiej jak potrafisz. Jeśli to pasja, rób to z sercem, jeśli tylko oddanie się w najem, rób najlepiej jak w danym momencie potrafisz. Z duchem, czy czymkolwiek innym co siedzi w twojej torebce sztuczek na życie. Jeśli jesteś kobietą masz tego więcej.

BARAN

Lipiec:

Czy twoja radość zależy od innych? Jeśli tak, w lipcu ktoś (nie rodzina) będzie próbował cię rozczarować. Jeśli jednak postawisz na radość związaną z osobistą ekspresją, oraz wyrozumiałością dla uśpionych w swoich interakcjach społecznych, twoja świadoma intencja złożona w okolicach nowiu zakotwiczy twoją wyjątkowość. I zobaczysz pozytywne efekty już w tej pełni Księżyca.

Wiadomo, że jesteś znakiem szczególnym, gwiazdy pastwią się układem, żebyś poczuł wyobcowanie i niezrozumienie. Ale to tylko pozory, próby twojego charakteru, nauczka i nauka. W rzeczywistości wielbią cię, ale jak to w klasie, najfajniejszy chłopak i najfajniejsza dziewczyna ze sobą nie gadają.

Sierpień:

Jak zwykle pojawi się ścieranie między twoimi ideałami a rzeczywistością. Będzie więc znowu ciekawie. Zastanów się tylko jakie są twoje szczere intencje wyrażające autentycznego ciebie? Są czasy zmieniających się priorytetów i ludzie nie wiedzą czego chcą naprawdę.

Myślisz, że chcesz dużego domu, a nawet nie potrafisz go sobie zwizualizować, nie masz pojęcia czego chcesz. Potrafisz jedynie opisać dom sąsiada. Pełnia Księżyca w sierpniu przypomni ci, że życie jest podróżą. Dlatego radość z życia musi siedzieć w jeździe, w kroku, w twojej drodze. Prawda jest bowiem taka, że ostatecznie nikt nie chce przybyć do końca. Nawet swoich marzeń.

BYK

Lipiec:

Byki kochają Gwiazdy, a Gwiazdy kochają Byki. Duże zainteresowanie wszechświata Bykami sprawia, że coś się często wokół Byków dzieje. Dlatego niektóre Byki sporo nauczą się w tym miesiącu.

Trzeba przyznać, że dla całego Zodiaku czasy są nieprzewidywalne, czyli chińskie przysłowie, żebyś nie musiał żyć człowieku w ciekawych czasach, pasuje jak ulał, czasy mamy bowiem ciekawe.

I znowu planeta Ziemia szkołą Byków w lipcu będzie. Ludzie mogą wyciągnąć do ciebie ręce po pomoc właśnie w pełni Księżyca. Ale ciebie nie będzie w tym czasie na wakacjach, jak kiedyś bywało. W lipcu będziesz kreatywny Byku i chętny do działania. Ale się chyba temu nie dziwisz, wiesz, że tak masz.

Byki są wspaniałymi opiekunami innych ludzi, to nasze Anioły Stróże.

Sierpień:

Za to w sierpniu, już od nowiu zmaleją wszystkie problemy, o ile twoim szczerym zamiarem jest zamieszkanie w piękniejszym świecie. Niech i tak będzie! W pełni księżyca znajdziesz się albo na progu, albo już na pierwszym zakręcie. Pojawią się drzwi dokładnie do twojej drogi. Gdy je otworzysz, odkryjesz własną kreatywność, spontaniczność i przyjemne życie. Zrób to! Jak najbardziej wszechświat chce się Bykom odwdzięczyć.

BLIŹNIĘTA

Lipiec:

Bliźnię poszukuje brata astralnego, ale to są tylko pozory. Bliźnię jest skończonym tworem, jest najbardziej ze wszystkich znaków spełnione ze sobą. Bliźniak ma poczucie DOBOROWOŚCI. To piękne uczucie.

Chociaż w lipcu pewne frustracje zapukają do twoich drzwi na początku lipca. W nowiu ustaw zamiar, czyli intencje, aby skupić swoją uwagę tylko na tych, które mają największe znaczenie. Możesz to zrobić, a twoja energia podążająca za uwagą nie zostanie roztrwoniona. Za to już pełnia księżyca przyniesie ci znacznie lżejsze, bardziej towarzyskie energie. Graj w swoje ulubione gry ze swoimi ulubionymi graczami. Śmiech jest zawsze najlepszym lekarstwem.

Sierpień:

W sierpniu w nowiu, Gwiazdy doradzają Bliźniętom zejście z utartej drogi. Zobaczycie Bliżnięta, jak was coś zadziwi. Pobudka Bliźnię! Inspiracja nadejdzie podczas nauki, będzie to słowo pisane.

Nie ma lepszej drogi na własne życie, niż życie świadome. To może być szokujące, gdy dopadnie cię świt światła świadomości, czyli przebudzenie. Bylebyś tylko zechciała otworzyć się na zmiany, żebyś nie bał puścić się tego, co kurczowo trzymasz.

Zmiana jest jedyną stałością. Zmienia wszystko, czego dotknie. Będzie bardzo bardzo git, tylko rusz z tego skrzyżowania.

RAK

Lipiec:

Niektóre raki będą miały w lipcu urodziny. Wszystkiego najlepszego więc z tej okazji życzą życzliwie Gwiazdy.

Tak czy siak śnij swoją drogę w tym miesiącu i postaraj się precyzyjnie wyrażać intencje czego chcesz. Jeśli uda ci się trafić w intencje własnej nadświadomości wobec siebie, wszystko dość szybko się zrealizuje. Jeśli będziesz nieprecyzyjna, wsteczna, niekonkretna, takie coś odbije się w lustrze twojej rzeczywistości. Ależeco? Ten tego, nie zdziw się.

Pełnia Księżyca to czas, żebyś już się zdecydowała i wybrała priorytety. Niechże to będzie radosne.

Sierpień:

Kontynuuj lipcowe intencje, nadal koncentrując się na tym, co najważniejsze, nawet jeśli jesteś świadomy nieprzewidywalności tego świata.

Pełnia Księżyca stanowi przepaść na górze przystępności cenowej. Nie myśl więc kategoriami, tego nigdy nie osiągnę, bo ta pogoda to TYLKO dla bogaczy. Albo, że jesteś za mało wykształcona, obyta towarzysko, czy za mało elokwentna.

Raku jesteś jak Bridget, idealny taki jaki jesteś.

Usuń niekorzystne przekonania ze swojej głowy i podświadomości. Postaw na konsekwentne kroczenie własnymi wyborami. Dąż do środka drogi, nie maszeruj jedynie poboczem. W środku twojej drogi siedzi twoja wielka kreacja, na poboczach strach o bezpieczeństwo. Nie jest zły, jest nawet wskazany, ale gdy zajmujesz się tylko obroną, nie poruszasz się do bramki.

A droga do bramki rządzi.

LEW

Lipiec:

Wszystkie Lwy będą miały w tym letnim czasie urodziny, czy to w lipcu, czy w sierpniu. Gwiazdy składają więc wszystkim królom dżungli serdeczne pomyślności.

Tak się składa, że co Lwy postanowią w nowiu, jeśli to coś będzie odżywiające wewnętrznie, prywatnie zdrowe, to wszystko przygotuje rzeczywistość tak, że już w pełni Księżyca Lwy staną na szczycie swojej gry. Napotkają naprawdę dużo hojności od wszechświata, czyli od siebie samych. Ale to chyba Lwom nie dziwota. To najbardziej uprzywilejowany towarzysko, sukcesywnie i ogólnie znak Zodiaku.

Och być Lwiątkiem fcem:)

Sierpień:

Tyle, że nie możesz Lwie kontrolować szerokiego świata bardziej niż możesz kontrolować własną wersję mikrokosmiczną. Niż kontrolujesz własne ego. Jednak możesz wyrazić siebie, nawet w tych bezprecedensowych czasach. Wszystko potwierdzi się w nowiu, a pełnia Księżyca dowiedzie, jakie znaczenie mają ludzie w twoim życiu.

Twoje kontakty z innymi są prawdziwe, prawdziwe i podtrzymujące pełnię życia. Ale to wszystko Lew wie, więc Gwiazdy mogłyby przestać przynudzać. Powiedziałyby coś, czego lwie serce nie wie.

PANNA

Lipiec:

Inni wyluzują, a ty Panno będziesz bardziej zarobiona. Przygotuj się na niezwykle pracowite czasy. Ale będą z tego efekty.

Będzie więcej troski o innych, będzie więcej karmienia, nie oczekuj rewanżu, a i tak sam zostaniesz wykarmiony i to z nawiązką.

W pełni Księżyca spójrz w górę. Wiesz już, jak to jest być na maksa zajętym, ale czy potrafisz być zajęty, skoncentrowany i spokojny? Na to postaw, będą kołacze.

Sierpień:

Doszliśmy do masy krytycznej zmian, od prawdziwych, czy zmyślonych zmian klimatycznych po prawdziwe niepokoje społeczne. Nie trać czasu na obwinianie. Po prostu zrób panno, co w twojej mocy. To zawsze będzie i jest WYSTARCZAJĄCO DOBRE. Później, w pełni Księżyca, zrozumiesz jeszcze więcej z tej łamigłówki, o co kaman, zobaczysz co zrobiłaś. Bądź naszym błogosławieństwem.

WAGA

Lipiec:

Wagi są bardzo fajne. Złóż wago zamiar, niektórzy używają słowa intencję, w nowiu, i przyłóż się do tego na poważnie, żeby nie było sprzecznych intencji. Chcesz pomóc sobie, rodzinie, nam wszystkim skonstruuj grę w dobrostan. Frustracje będą, bo ludzie obok też są sfrustrowani, ale ty postaw na swoje wizjonerstwo i zrób pierwszy krok ze skrzyżowania. Będąc w drodze, już wygrywasz. Już w pełni Księżyca docenisz ten fakt.

Sierpień:

W nowiu doświadczysz pewnych irracjonalności od ludzi (lub jednego ludzia), których nazywasz przyjaciółmi. Zobaczysz, że ty też podzielasz tę cechę. Bo zrozumiesz, że być człowiekiem oznacza również, że ma się martwe, niedożywione zrozumieniem punkty. W trakcie sierpniowej pełni Księżyca ta upokarzająca mądrość pozwoli ci na prawdziwe połączenie z twoimi najbardziej i głęboko kochanymi, złożonymi, tajemniczymi, kochającymi zabawę ludźmi. To będzie jakaś odjazdowa impreza! Skumasz wtedy sporo.

SKORPION

Lipiec:

Latem podróż przenosi nas bardziej w świat przyrody, o którym wiemy, że również jest w kryzysie. Nie o to chodzi, że masz o tym myśleć w kategoriach dołowania, ale twórczo, że tak bardzo kochasz naturę, że z nią czujesz się tak bardzo kompletna, i że dzięki temu potrafisz cieszyć się z drobiazgów. Dzięki temu twoje życie zawsze jest głębokie i piękne. Jesteś postrzegany, jako znak trudny, ale tak naprawdę jesteś najłatwiejszy do życia, bo nie szukasz kwadratowych jaj. Być może dlatego od czasu do czasu spotykasz je na swojej drodze, wbrew probabilistycznym prognozom. Owszem, niech cię nie przydeptują, a z pewnością nie w nowiu, ale i nad tym pracujesz, bo potrafisz kochać.

No pięknie, zabierz się więc do roboty, a pełnia Księżyca da ci już pierwszą odpowiedz co udało ci się zrobić, a co nie. Fajnie, że twoje najlepsze jest ZAWSZE wystarczająco dobre. Staraj się więc i nigdy nie zmulaj.

Sierpień:

Owszem jesteś silny, owszem potrafisz być konsekwentna, w to nie wątpimy, bo nie chcemy liścia w pysk, ale wiedz, że również ty nie możesz kontrolować całego chaosu wokół siebie.

W nowiu będziesz na cenzurowanym, ale zapomnij, że jesteś skorpionem, zajmij się drogą którą idziesz. Skup się na swoim kroku, a drobne osądy, które jeszcze nasilą się w pełni Księżyca potraktuj, jak inspirację. Dusza świata przemawia do nas w bardzo dziwaczny sposób. Ten moment jasności może zainspirować cię i trzymać aż do końca roku.

STRZELEC

Lipiec:

Strzelec powinien tego lata oprzeć się na swojej wyobraźni na TAK. Niech ta wyobraźnia uruchomi ulubione możliwości dotyczących relacji z ludźmi. To jak sadzenie nasion. Zasadzisz coś fajnego, zbierzesz jeszcze fajniejszy plon. Ale horyzont strzelca w lipcu wymaga pełni Księżyca, wtedy właśnie pojawi się realna możliwość przygody i spełnienia, tutaj nie przesadzać, ale marzeń.

Jeśli nie możesz wsiąść do pociągu byle jakiego, no dobra do pojazdu i gdzieś pojechać, otwórz swój umysł i serce, aby się czegoś bardzo istotnego nauczyć. Tylko Niebo będzie dla ciebie granicą!

Sierpień:

Podążanie za własną gwiazdą nie jest tak proste, jak kiedyś. I dobrze, od dawna potrzebujesz wyzwania. A do tego okazuje się, że w sierpniowym nowiu siedzi i twoja zmiana i twoja gwiazda. O co chodzi? Zostałeś stworzony, aby wystrzelić celną strzałę w kierunku Słońca. Na tym polegać będzie twój sukces, że się odważysz, że zrobisz pierwszy krok, że opuścisz strefę komfortu, czy wątpliwego komfortu, nie będę się z tobą spierać. Ale ruszże wreszcie, napnij cięciwę, pokaż swojej podświadomości, jakim jesteś odważniakiem. Wszyscy przy okazji skorzystamy.

Pełnia księżyca wymaga mówienia prawdy. Użyj TYLKO swoich słów. Dąż do trafienia znaku. To wystarczy, że będziesz w tej drodze.

KOZIOROŻEC

Lipiec:

W tym miesiącU będziesz bardzo wrażliwa (przewrażliwiona?) na to, czy otrzymujesz to, na co zasługujesz. Już sam pomysł tej rozkminy nie będzie cię budował, dlatego gwiazdy radzą, idź na spacer i porozkoszuj się sposobem, w jaki Matka Natura kocha nas wszystkich JEDNAKOWO.

Czy możesz zrobić to samo? Dzielenie się z poczuciem obfitości, niezależnie od obiektywnych zasobów, jest świętem życia. Do tego, wszystko co wybierzesz dla siebie świadomie i intencjonalnie w lipcowej pełni Księżyca będzie bardzo dobrym wyborem. Chcesz trochę zabawy, łaj not, dlaczego nie?

Sierpień:

Gwiazdy radzą, żebyś się otwarł. Skoro jesteś przejawem życia, dlaczego zamykasz się?

Rozumiem, jesteś introwertyczką, tajemniczą osobą, ale twoja tajemnica jest yyy… naszą wspólną. Życie przechodzi przez ciebie, a nie wychodzi z ciebie. Jesteśmy, jesteś w serwerowni, nazwijmy to miejsce za radą Bruce Liptona Niebem, i tam sobie grasz tą aktorką, tym aktorem tak bardzo zatopionym w grze, że bez pojęcia, że to gra.

Jesteś bardzo silna, silny życiowo, jesteś STAŁY, a ludzie cię lubią. Wyznaczasz nawet standardy mody. Podczas pełni Księżyca możesz chcieć uczcić tę swoją TAJNĄ siłę życiową z tymi, których kochasz bez powodu, ekscentrykami, specjalnymi świrami. Podziwiają cię i kochają, nie musisz obawiać się, że poznają twoją tajemnicę, że też ich kochasz.

Jeśli chodzi o finanse, w sierpniu git.

WODNIK

Lipiec:

O nie nie, nie czas na machiawelizmy, cel nie uświęca środków, koniec ich nie usprawiedliwia. Zawsze o tym wiedziałeś. Jak można żyć swoim życiem, każdą chwilą cieszyć się, spać snem sprawiedliwego, i jednocześnie karmić tę „prawdę”? Niech coś w tym guście będzie twoim zamiarem w nowiu. Bowiem pełnia Księżyca ma być i będzie twoim świętowaniem. Tańcz na ulicy, rozdawaj uśmiechy, podskakuj dla czystej zabawy i jako wyraz pełnego uczestnictwa w tym szalonym ludzkim życiu. To będzie epicki lipiec, gwiazdy ci sprzyjają.

Sierpień:

Dobra, dobra, niech inni zaiwaniają drogą szaleństwa i zakłócenia przestrzeni wszechświat. Nie możesz ich zmienić, i nie ma takiej potrzeby, ponieważ liczy się tylko zmiana siebie. Zalogowałaś się do gry we własnej sprawie, więc nie zawracaj innym gitary. Twój zamiar, twoje intencje w sierpniowym nowiu otworzy ci drogę do właściwego rodzaju zmian. A pełnia Księżyca zaskoczy się ofertą prawdziwie mądrej nauki. Gdy wyciągniesz po nią rękę, pokłonisz się mądrości bardzo dużo dobrego może wydarzyć się w twoim życiu. Nie obwiniaj, nie osądzaj, nie porównuj się, po prostu idź. Gwiazdy mówią, że będzie zajefajnie.

RYBY

Lipiec:

Ryby mają tendencje do niewyrażania siebie. Gdy cierpią świat ma się o tym nie dowiedzieć. Chwała za to rybom, jednak w tym nowiu gwiazdy doradzają więcej otwartości. Niech drogie ryby upuszczą trochę powietrza z napiętego balonika swoich problemów, część się rozproszy w chaosie rzeczywistości, a część dziwnym trafem ulegnie rozwiązaniu. Bo ryby są kochane przez innych ludzi. Inni ludzie są wdzięczni rybom. Nastąpi cudowne wyrównanie potencjałów. Ludzie zabiorą twój ból rybo, a ty wreszcie poczujesz się wśród ludzi, jak ryba w wodzie.

Wyraź więc siebie bez obaw, rób to, co kochasz.

I nie przegap człowieka z dostojnym nosem, i poszatkowanymi modnie spodniami, który w pełni Księżyca pojawi się w twojej przestrzeni. To będziesz ty sama z przyszłości, lub z przeszłości, aby sobie pomóc. Na wszelki wypadek kochaj siebie i ludzi.

Nie słuchaj poszczególnych słów, skup się na całej rozmowie, aby wyłapać głos wiatru, ognia, wody i ziemi. Gwiazdy mają ciary, tak ci zazdroszczą końca tego lipca.

Sierpień:

Chaos może pojawić się wewnętrznie lub zewnętrznie, albo oba naraz. To część życia. ALE ZAWSZE CHODZI O ZMIANY. Księżyc w nowiu prosi cię, abyś pozwolił sobie stanąć w samym centrum zamieszek i pooddychał zmianą. Ale dopiero w pełni Księżyca zrozumiesz o co chodziło z tym zawirowaniem.

Bezkreśnie piękne okaże się to, co odkryjesz na koniec sierpnia.

Jesteśmy jednością, i wszyscy poszukujemy równowagi. Kto pierwszy na mecie przebudzenie, niech budzi i oświeca innych.

Gwiazdy dają cynk, że jest coś w przypadku ciebie Rybo na rzeczy.

love:)


Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.


Rzuć też może gałką na to: Dobre suplementy znajdziesz w naszym wellness sklepie This is BIO


Disclaimer: Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i się tego trzymajmy.

(Visited 274 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Luiza Lui 1 lipca 2021 o 14:12

  Opis do mnie pasuje ?

  1. avatar Pepsi Eliot 1 lipca 2021 o 17:27

   🙂

 2. avatar Agnieszka 1 lipca 2021 o 18:06

  Dzieki Pepszi za horoskop!

  Powiedz kochana, co myslisz o human design I tych czterech typach? Lovik

 3. avatar Mruffalo 1 lipca 2021 o 19:57

  Pierwsze dwa zdania horoskopu skorpiona, to moja dzisiejsza rozkmina nad brzegiem Atlantyku.. ?

 4. avatar Przemko :-) 2 lipca 2021 o 10:13

  Ale dla Rybek jest fajny. I jest o miłości. I jest trochę tajemniczy. Rybki tak lubią 🙂

  1. avatar Pepsi Eliot 2 lipca 2021 o 19:25

   <3

 5. avatar Lost mind 2 lipca 2021 o 15:14

  Bliźnięta ?
  Wszyscy wokół mi mówią że już powinnam szukać kogoś (męża najpewniej), że przecież 35 lat to ostatni dzwonek ???
  A ja tłumaczę że teraz to ja siebie znaleźć muszę i to co moje jest tak naprawdę odkryć.
  Patrzą na mnie jak na czuba, ehhh ciężki los bliźniaka ?
  Dzięki Pepsi że jesteś ♥️
  Pozdrawiam ?

  1. avatar Pepsi Eliot 2 lipca 2021 o 19:23

   love <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum