logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
87 895 593
480 online
31 711 VIPy
Reklama

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Nowy program „Jem i … chudnę” na bazie szejka białkowego

Jak często słyszysz zdanie, nie odchudzisz się, bo jesteś słaba?
Ale Ty to zrobisz, czyli Twój  program „Jem i … chudnę”

Program "Jem i ... chudnę"

Program „Jem i … chudnę”

Odchudzanie na bazie treningo-podobnego szejka białkowego serwatki CFM

NIE powiodły Ci się różne próby odchudzania?

Wstęp – możesz pominąć

POWSZECHNA zasada, że „im mniej jemy tym szybciej chudniemy” jest błędna. Właściwie żadna z obecnie „modnych” diet nie opiera się już na liczeniu kalorii. Ludzie zdrowi muszą otrzymać odpowiednią ilość składników odżywczych. A co dopiero ludzie chorzy.

Program odchudzający, o którym mowa nie jest przeznaczony dla osób z Hashimoto, pomimo tego, że jest to dieta z odpowiednią ilością węglowodanów, i nie należy do diet niskokalorycznych.

JEDNAK mamy tu do czynienia z przerywanym postem, czego nie powinni stosować chorzy na Hashimoto. Dla tych osób pojawi się osobna strona o odchudzaniu i suplementacji.

ORGANIZM musi otrzymać odpowiednią ilość składników odżywczych, w przeciwnym razie wprowadzi mechanizmy obronne. Jednym z nich jest obniżenie tempa przemiany materii, co oznacza, że zaczniemy spalać coraz mniej energii.

PONADTO organizm w takiej sytuacji traktuje oszczędnie magazyny tkanki tłuszczowej, jednocześnie „pożerając” białka mięśniowe dla pozyskania energii. Niszcząc komórki mięśniowe pozbywamy się jedynego „urządzenia” spalającego tłuszcz w organizmie.

POZORNIE chudniemy, jednak nie likwidujemy komórek tłuszczowych. Zmniejsza się tylko ich objętość a organizm stale dąży do ponownego ich wypełnienia, w efekcie ponownie tyjemy. Wpadamy w błędne koło i co najgorsze, wielokrotne powtarzanie się procesu opróżniania i wypełniania komórek tłuszczowych prowadzi do powstawania nowych.

Konsekwencją wszelkiego rodzaju diet niskokalorycznych jest nadwaga wtórna, tzw. efekt „yo-yo”.

Jem białko i zachowuję młodość!

POWIEDZMY sobie jedno szczerze:

DIETA wysokobiałkowa, np. jaką zalecał Dukan, nie jest dietą zdrową, gdyż jest to dieta obciążająca nerki. Jednak dieta zawierająca za mało białka ma znaczący negatywny wpływ na naszą kondycję i urodę. Białko dostarczone ciału w odpowiedniej ilości sprzyja odmładzaniu tkanek, wzrostowi odporności organizmu, a także zapewnia ładny wygląd skóry, włosów i paznokci, których jest głównym składnikiem.

Trochę więcej o programie „Jem i … chudnę” na bazie szejka białkowego – możesz pominąć

STOSUJĄC program „Jem i … chudnę” w bezpieczny sposób będziesz pozbywać się nadwagi jednocześnie wzmacniając swój organizm.

POŁĄCZONE siły naturalnego spalacza tłuszczu jakim jest niskokaloryczny koktajl proteinowy (treningopodobny) Shape Shake TIB, oraz odżywczych mikroelementów Greens & Fruits TiBwitaminy C TiB, oraz witaminą D3+K2 TiB rozprawią się nawet z najoporniejszym tłuszczem.

Nie ma innej opcji

PROPONUJĘ Ci, abyś zmienił sposób myślenia o jedzeniu. Owszem jesteś na blogu frutarianki. Owszem próbowałeś stosować jem i … chudnę na bazie 811. Owszem, nie schudłeś.

Prawdopodobnie jest kilka powodów, że nie schudłeś, ale najbardziej istotne będą dwa- przeczytaj

Jesteś typem metabolicznym, który bezwzględnie potrzebuje białka zwierzęcego, oraz drugi powód, nie uprawiasz intensywnych ćwiczeń fizycznych (jak wytrzymałościówka) każdego dnia.

NIEDSPEŁNIENIE tych dwóch warunków powoduje, że nie tylko nie schudniesz na 811, ale jeszcze mogą pogorszyć się Twoje wyniki zdrowotne, w tym nawet obniżenie leukocytów i zbyt duże cholesterolu. Zbyt niski poziom cholesterolu nie jest niczym dobrym, o czym już wiemy.

Czy w takim razie do tego nowego programu koniecznie muszę włączyć ćwiczenia fizyczne? – przeczytaj

ZAŁŻENIE jest takie, że wszyscy powinniśmy się ruszać, a nie godzinami siedzieć. Jednak dieta, którą Ci podam za chwilę, sprawi, że schudniesz nawet, gdy nie będziesz aktywny fizycznie.

Tak czy siak, jeżeli do swojego programu „Jem i … chudnę” dołączysz ćwiczenia fizyczne, efekty na które oczekujesz nadejdą jeszcze szybciej.

NIGDY nie lekceważ uzdrawiającej mocy ekologicznych owoców i warzyw. No i postaraj się zakończyć koszmar glutenu, no i koszmar GMO też. Przestań jeść przetworzoną żywność cukier rafinowany i koniecznie sztuczne substancje słodzące. Utrzymuj równowagę w swojej świątyni zwanej ciałem.

Zestaw suplementów This is Bio uzupełniających dietę i spalających tłuszcz – możesz przelecieć piąte przez dziesiąte

Podstawa: Koktajl proteinowy Shape Shape TiB

ZDROWA dieta modelująca sylwetkę powinna składać się z 2 skomponowanych jakościowo posiłków, jedzonych w ciągu dnia.

DWA dodatkowe jakby posiłki (drugie śniadanie i kolacja), lub jeden jakby posiłek (tylko kolacja) zastępujemy koktajlami proteinowymi Shape Shake TiB dzięki którym dostarczamy idealne pożywienie pozwalające maksymalnie przyspieszyć przemianę materii.

KAŻDY koktajl proteinowy Shape Shake TiB nie tylko że jest źródłem najwyższej jakości jedynego czystego białka uznanego za porównywalne z wzorcowym, to również w wyniku procesu termo-genezy po posiłkowej po zjedzeniu białka ma za zadanie spalenie nawet 520 kalorii z tkanki tłuszczowej. Jest to idealna projekcja życzeniowa, ale nie jesteśmy idealni, w naszych żołądkach może pojawić się energia w postaci niestarwionych jeszcze węglowodanów, więc oczekujmy z każdej porcji Shape Shake na wodzie 400 kalorii na minusie.

To i tak będzie tyle kalorii ile spalimy na 40. minutowym treningu

rp_pig-937x1024.jpg

Tutaj opisałam właściwości treningopodobne szejka: Czy to możliwe, że pyszny szejk białkowy odchudza jak dobry trening ? 

KOLEJNYM jego atutem jest to, że jest smaczny (Ci co mają wątpliwości, niech spróbują inne białka) i może zaspokoić apetyt na słodycze, których musisz unikać. Większe spożycie białka ma także znaczący wpływ na kondycję i urodę, o czym była już mowa.

Witamina C TiB (kwas askorbinowy, niezbędna)

Brak witaminy C zaburza tak wiele funkcji, że postarajmy się nie mieć braków, tym bardziej, że jest to takie łatwe

Witaminy, Mikro i Makroelementy Greens & Fruits TiB (nie jest bezwzględnie wymagany) 

Wszystkie pozytywne przemiany w organizmie odbywają się przy udziale odpowiednich składników odżywczych, dlatego w skład zestawu odchudzającego wchodzi Greens & Fruits TiB, który dostarczy Ci optymalną ilość mikroskładników w postaci naturalnych wyciągów z warzyw i owoców.

ORGANIZM na odchudzanie reaguje stresem, gdyż nie chce pozbyć się nagromadzonych rezerw (tkanka tłuszczowa). Stres ten zaburza gospodarkę kwasowo-zasadową organizmu, dlatego szczególnie ważne jest aby w tym czasie przyjmować Greens & Fruits TiB, który temu zapobiega, który działa oczyszczająco, jak detox warzywny.

Witamina D3+K2 TiB (niezbędna)

UWIERZ, że z brakami witaminy D, nie ma odchudzania. Dlatego zbadaj koniecznie 25(OH)D, i prawdopodobnie okaże się, że masz braki.

Omega 3 TiB (Nie jest bezwzględnie wymagana, gdy zapewnimy ją sobie w diecie) 

Kwasy tłuszczowe Omega 3 są niezbędne, aby mieć prawidłowy metabolizm

Opcjonalnie – spalacz tłuszczu Bikini Burn TiB

DODATKOWYM i opcjonalnym elementem zestawu jest kompleksowy spalacz tłuszczu Bikini Burn TiB, który uruchamia pozyskiwanie energii ze zgromadzonej tkanki tłuszczowej.

UCZULAM, że zawiera kofeinę, więc nie nadaje się dla tych, którzy nie mogą jej przyjmować. W jednej kapsułce jest mniej więcej tyle kofeiny, ile w jednym espresso. Unikalna formuła Bikini Burn TiB to połączenie właściwości energetyzujących, antyoksydacyjnych (jagoda acai) i termogenicznych, blokująca tworzenie tłuszczu i usprawniająca trawienie.

Jeszcze inne spojrzenie na zagadnienia funkcji wątroby, czyli oczyszczamy wątrobę – możesz pominąć, ale jedną gałką przeleć

WEDŁUG Kim Evans autorki Ostatecznego Oczyszczania Ciała, dlatego jesteśmy za grubi, gdyż nasze wątroby źle pracują. Że pół świata walczy z nadwagą niekiedy głodząc się i wylewając siódme poty na paczce, gdy tymczasem efekty tych akcji wielu nie zadowala z tego prostego powodu, że aby stracić nadmiar kilogramów trzeba najpierw oczyścić wątrobę.

Dlaczego?

GDYŻ nasza wątroba jest głównym narządem do spalania tłuszczu, a jednocześnie jest to również nasz główny narząd detoksykacji. Tak więc, gdy wątroba jest przytłoczona toksynami – co jest bardzo powszechne obecnie – nie może dobrze pracować w kategorii swojej drugiej specjalizacji, czyli spalania tłuszczu. Skoro tylko musi nieustająco odtruwać stale zatruwane ciało, to nie ma już siły sprawczej na trzymanie jego sensownej wagi. Zrobisz się lżejszy, gdy odtrujesz swoją wątrobę.

CZYLI jednocześnie z wprowadzeniem tego programu musimy Ci odtruć wątrobę sokami warzywnymi i owocowymi pitymi na czczo, co wynika z programu, oraz są takie ziółka oczyszczające wątrobę:

Ostropest
Mniszek lekarski
Korzeń łopianu

Oczyszczona wątroba, plus program Jem i …chudnę z serwatką CFM, MUSI odchudzić

Dodatkowe info – przeczytaj koniecznie

WODA na czczo (nawet z cytryną) nie zalicza się do jedzenia, tylko do postu.

Przez cały dzień możesz pić zieloną herbatę, herbaty ziołowe, wodę I wszystkie płyny bez kalorii, za wyjątkiem pepsi. 

W sumie jesz przez 9 godzin, a pozostałe pościsz

Opcja – Nie ruszasz się, a będziesz chudł:

dwóch szejków wyjdzie Ci około 50 g białka, więc aby było wszystko jak najlepiej z Twoimi nerkami miej na uwadze ile białka zjadasz dodatkowo na obiad. Gdy jesteś po prostu dorosły, trzymaj się ilości 1,1 grama na kilogram ciała. Gdy masz sporo mięśni przylanych tłuszczem, albo, gdy jesteś starcem, możesz nawet brać 1,4 – 1,6 grama na kilogram. Ale tylko wtedy, gdy masz zdrowe nerki. Przyjmuje się, że ilość 1 gram białka na kilogram ciała to jest ilość mała, a jednocześnie odpowiednia. Inni twierdzą, że całkowicie wytarcza 0,8. 

Starasz się zmieścić w 9. godzinnym oknie, w którym jesz, a pozostały czas, czyli 15 godzin pościsz. W poście pijesz. Poranna woda, pomimo, że z cytryną zalicza się do postu. Szejk na wodzie zalicza się do okienka z jedzeniem

Teraz wybierz opcję dla siebie – przeczytaj uważnie

A. Plan diety bez aktywności fizycznej
B. Plan diety z treningiem rano
C. Plan diety z treningiem wieczorem

Po wybraniu opcji – przeczytaj ją dokładnie

Leniwa

A.
Plan posiłków i suplementacji w ciągu dnia dla osoby nieuprawiającej regularnie sportu, z tendencją do nigdy

Zaraz po przebudzeniu

Po przebudzeniu idziesz do łazienki i oczyszczasz język. Nie myjesz zębów. Następnie wypijasz małymi łyczkami 4 szklanki (najlepiej 6, czyli 1 butelka 1,5 l) wody niegazowanej z sokiem z cytryny. Po czym dopiero potem myjesz zęby i generalnie oporządzasz się.

I posiłek

ŚNIADANIE powinno składać z soków, na przykład marchew z zieloną pietruszką, marchew z jabłkiem i selerem naciowym, żurawinowy niedosładzany, chyba, że stewią. Sok z pomarańczy z dodatkiem startej skórki z cytryny/pomarańczy. Co tam chcesz i co Ci smakuje. Możesz zrobić sobie szejka z dużą ilością jarmużu, czy szpinaku z 1 bananem i truskawkami. Jednym słowem nadal oczyszczanie i odżywianie.

Wraz ze śniadaniem bierzesz 1 tabletkę  Greens & Fruits TiB (1 opakowanie starcza na 3 miesięczną kurację)

II posiłek

Obowiązkowa przerwa 3 godziny! po sokach pijesz trening, czyli koktajl proteinowy : 1 miarka Shape Shake TiB + szklanka wody

III posiłek – Obiad 

Obowiązkowa przerwa 3 godziny! pomiędzy szejkiem, a obiadem

OPCJONALNIE 20 minut przed obiadem: 1 kapsułka Bikini Burn TiB i szklanka wody z łyżką octu jabłkowego z matką (czyli tymi żyłkami pływającymi w dobrym bio occie), albo tylko ta szklanka wody z OJ (skrót dla octu jabłkowego).

Nie wnikam:

Jesz co chcesz i ile chcesz. Ale jesteś chyba rozsądny i nie weźmiesz do ust transów, smażonych pączków, nie wyjesz cukru z kredensu, ani nie zjesz pół sernika babci. Ale możesz jeść sushi jak lubisz ( po rybie, nawet dzikiej od razu jedna chlorella do ust, albo truskawka). Możesz jeść kasze, strączki. Jak jesz mięso, to organiczne. Warzyw bez liku. Generalnie obiad jesz jak lubisz i ile chcesz. Desery beznadziejne odstaw. Cukier z tłuszczem to najgorsza opcja.Polecam ekstremalnie niskokaloryczny makaron z koniaku (roślina, nie brandy), oczywiście organiczny, który nabiera smaku tego z czym jest spożywany. Niby nie musimy liczyć kalorii, ale makaron praktycznie bez kalorii to rozwiązanie nie do pogardzenia.

W czasie obiadu gdzieś przemycasz 1, 5 grama kurkumy z pieprzem cayenne i olejem kokosowym – łyżka oleju (możesz sobie dodać jeszcze octu balsamicznego i czosnek, oraz trochę soli himalajskiej i będziesz miała świetny sos winegret do sałatki, czy makaronu z koniaku).

Do obiadu zjadasz 1 gram Witaminy C TiB

W każdym bądź razie, musisz mieć poczucie, że zrobiłeś sobie przyjemność ucztą

NASTĘPNA taka uczta będzie dopiero za 24 godziny.

Po obiedzie bierzesz 1 tabletkę pod język D3+K2 TiB (po badaniu 25(OH)D okaże się, czy to wystarczy).

ORAZ 1 kapsułkę Omega 3 TiB chyba, że Twoja dieta jest bogata w Omega 3.

IV posiłek – Szejk białkowy -kolacja

Obowiązkowa przerwa 3 godziny! pomiędzy obiadem, czyli szejkiem białkowym, czyli IV posiłkiem, czyli treningopodobnym koktajlem proteinowym,1 miarka Shape Shake + szklanka wody

I na tym koniec z papu na dzisiaj.

Bieganie2

B.
Plan posiłków i suplementacji w ciągu dnia dla osoby robiącej trening rano

Po przebudzeniu idziesz do łazienki i oczyszczasz język. Nie myjesz zębów. Następnie wypijasz małymi łyczkami 4 szklanki (najlepiej 6, czyli 1 butelka 1,5 l) wody niegazowanej z sokiem z cytryny. Po czym dopiero potem myjesz zęby i generalnie oporządzasz się.

Trening (albo aerobowy, albo siłowy)

OPCJONALNIE 20 minut przed treningiem aerobowym: 1 kapsułka Bikini Burn TiB

Trening aerobowy– minimum 40 min tradycyjny, lub interwałowy może być krótszy – 30min

Tuż po treningu śniadanie.

I posiłek- śniadanie

ŚNIADANIE powinno składać z soków, na przykład marchew z zieloną pietruszką, marchew z jabłkiem i selerem naciowym, żurawinowy niedosładzany, chyba, że stewią. Sok z pomarańczy z dodatkiem startej skórki z cytryny/pomarańczy. Co tam chcesz i co Ci smakuje. Możesz zrobić sobie szejka z dużą ilością jarmużu, czy szpinaku z 1 bananem i truskawkami. Jednym słowem nadal oczyszczanie i odżywanie.

WRAZ ze śniadaniem bierzesz 1 tabletkę  Greens & Fruits TiB (1 opakowanie starcza na 3 miesięczną kurację). Po śniadaniu bierzesz 1 tabletkę pod język  D3+K2 TiB ((po badaniu 25(OH)D okaże się, czy to wystarczy). Oraz 1 kapsułkę Omega 3 TiB

Opcjonalnie 20 minut przed treningiem siłowym: 1 kapsułka Bikini Burn TiB

Trening siłowy – 30 do 40 minut ćwiczeń z obciążeniem własnego ciała I z hantlami/czajnikiem.

I posiłek – śniadanie 

Zaraz po treningu (w ciągu 30 minut, czyli w tak zwanym oknie anabolicznym) zjadasz dużego szejka z dojrzałymi bananami, jagodami, szpinakiem, albo pietruszką i dodajesz 1 miarka, lub 1/2 miarki  Shape Shake TiB, i możesz też dorzucić Hemp Protein This is Bio. Potem pijesz soki warzywne i owocowe. 

II posiłek – Obiad

Teraz przed obiadem szklanka wody z łyżką octu jabłkowego z matką (czyli tymi żyłkami pływającymi w dobrym bio occie)

Gdy zgłodniejesz jesz obiad. Nie wnikam: – jesz co chcesz i ile chcesz. Ale jesteś chyba rozsądny i nie weźmiesz do ust transów, smażonych pączków, nie wyjesz cukru z kredensu, ani nie zjesz pół sernika babci. Ale możesz jeść sushi jak lubisz ( po rybie, nawet dzikiej od razu jedna chlorella do ust, albo truskawka). Możesz jeść kasze, strączki. Jak jesz mięso, to organiczne. Warzyw bez liku. Generalnie obiad jesz jak lubisz i ile chcesz. Desery beznadziejne odstaw. Cukier z tłuszczem to najgorsza opcja.

POLECAM ekstremalnie niskokaloryczny makaron z koniaku (roślina, nie brandy), oczywiście organiczny, który nabiera smaku tego z czym jest spożywany. Niby nie musimy liczyć kalorii, ale makaron praktycznie bez kalorii to rozwiązanie nie do pogardzenia.

W czasie obiadu gdzieś przemycasz 1, 5 grama Kurkumy This is Bio z pieprzem cayenne i olejem kokosowym – łyżka oleju (możesz sobie dodać jeszcze octu balsamicznego i czosnek, oraz trochę soli himalajskiej i będziesz miała świetny sos winegret do sałatki, czy makaronu z koniaku).

DO obiadu zjadasz 1 gram Witaminy C TiB

W każdym bądź razie, musisz mieć poczucie, że zrobiłeś sobie przyjemność ucztą.

Następna taka uczta będzie dopiero za 24 godziny

PO obiedzie bierzesz pod język 1 tabletkę D3+K2 TiB (po badaniu 25(OH)D okaże się, czy to wystarczy).

Oraz 1 kapsułkę Omega -3 TiB, chyba, że Twoja dieta jest bogata w Omega 3.

III posiłek – Treningopodobny szejk białkowy

PO minimum 3 godzinach zjadasz swój ostatni posiłek w ciągu dnia, czyli 1 miarka Shape Shake TiB + szklanka wody

I na tym koniec z papu na dzisiaj.

Codziennie ćwiczę trening

C.
Plan posiłków i suplementacji w ciągu dnia dla osoby robiącej trening popołudniu

PO przebudzeniu idziesz do łazienki i oczyszczasz język. Nie myjesz zębów. Następnie wypijasz małymi łyczkami 4 szklanki (najlepiej 6, czyli 1 butelka 1,5 l) wody niegazowanej z sokiem z cytryny. Po czym dopiero potem myjesz zęby i generalnie oporządzasz się.

I posiłek – śniadanie

Śniadanie powinno składać z soków, na przykład marchew z zieloną pietruszką, marchew z jabłkiem i selerem naciowym, żurawinowy niedosładzany, chyba, że stewią. Sok z pomarańczy z dodatkiem startej skórki z cytryny/pomarańczy. Co tam chcesz i co Ci smakuje. Możesz zrobić sobie szejka z dużą ilością jarmużu, czy szpinaku z 1 bananem i truskawkami. Jednym słowem nadal oczyszczanie i odżywianie.

Wraz ze śniadaniem bierzesz 1 tabletkę Greens & Fruits TiB (1 opakowanie starcza na 3 miesięczną kurację)

II posiłek Obiad

Opcjonalnie 20 minut przed obiadem: 1 kapsułka Bikini Burn TiB i szklanka wody z łyżką octu jabłkowego z matką (czyli tymi żyłkami pływającymi w dobrym bio occie), albo tylko ta szklanka wody z OJ (skrót dla octu jabłkowego).

NIE WNIKAM: – jesz co chcesz i ile chcesz. Ale jesteś chyba rozsądny i nie weźmiesz do ust transów, smażonych pączków, nie wyjesz cukru z kredensu, ani nie zjesz pół sernika babci. Ale możesz jeść sushi jakbyś lubił ( po rybie, nawet dzikiej od razu jedna chlorella do ust, albo truskawka). Możesz jeść kasze, strączki. Jak jesz mięso, to organiczne. Warzyw bez liku. Generalnie obiad jesz jak lubisz i ile chcesz. Desery beznadziejne odstaw. Cukier z tłuszczem to najgorsza opcja. W każdym bądź razie, musisz mieć poczucie, że zrobiłeś sobie przyjemność ucztą. Następna będzie dopiero za 24 godziny. Polecam ekstremalnie niskokaloryczny makaron z konjacu (roślina, nie brandy), oczywiście organiczny, który nabiera smaku tego z czym jest spożywany. Niby nie musimy liczyć kalorii, ale makaron praktycznie bez kalorii to rozwiązanie nie do pogardzenia.

W czasie obiadu gdzieś przemycasz 1, 5 grama kurkumy z pieprzem cayenne i olejem kokosowym – łyżka oleju (możesz sobie dodać jeszcze octu balsamicznego i czosnek, oraz trochę soli himalajskiej i będziesz miała świetny sos winegret do sałatki, czy makaronu z koniaku).

DO obiadu zjadasz 1 gram witaminy C TiB 

Po obiedzie bierzesz pod język 1 kapsułkę D3+K2 TiB (po badaniu 25(OH)D okaże się, czy to wystarczy). Oraz 1 kapsułkę Omega -3 TiB, chyba, że Twoja dieta jest bogata w Omega 3.

Po 2 godzinach od obiadu idziesz na trening obojętnie jaki. Czyli może być aerobowy, albo siłowy. Może być mieszany. Po 45 minutach kończysz.

III posiłek – potreningowy szejk

W ciągu 30 minut po treningu wypijasz ostatni posiłek tego dnia, czyli szejk białkowy Shape Shake TiB, 1 miarka z wodą.

I na tym koniec z papu na dzisiaj.

shape-shake-420g-tib-


reklamablogBlog pepsieliot.com, nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


 

 

(Visited 20 614 times, 3 visits today)

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Joanna 20 stycznia 2018 o 10:13

  działa, ludzie działa. stosuje post od jakiś trzech tygodni. „post”, heh, generalnie post taki, że w okienku jem tyle ile nigdy wcześniej (ale złomu niet), wybrałam opcje z treningiem o 17, a trening jak trening, jakieś 5xw tyg, czasem ostro czasem mi sie nie chce i przebiegne tylko 3km, shake TiB a kilosy lecą jak oszalałe. dodam ze rok temu zdiagnozowali mi niedoczynnosc tarczycy (ale bez hashi), insulinoopornosc ale nie jakaś tam hiper, pózniej udało mi sie ja ogarnąć i na czczo nawet 4,0 było ostatnio, wiec cacy. tabsy na niedoczynnosc brałam przez 3 miechy bo sie ogarnęłam, ze to fu i mam przestać, wiec przestałam, tym bardziej ze dodały mi 5 kilosow w zanadrzu. aha, dodam ze nie mam nadwagi, nie miałam nigdy z waga problemów, a powyższe zaburzenia wyszły czasie badań rutynowych. takaze spoczko, zaraz będę mieć na wadze tyle ile zawsze, dzięki Peps, i dzięki sobie tez:)

  także, wszystko sie da, a Pepsi kocham, za wszystko<3

  btw oprócz szejka tib, łykam jeszcze D3 mace kelp chlorelle tib selen cynk b complex, wszystko z TiB. dodatkowo włączyłam magnez ostatnio.

  love<3

  1. Pepsi Eliot 20 stycznia 2018 o 10:44

   Bardzo się cieszę, love <3 <3 <3

  2. nowaja 12 grudnia 2018 o 08:24

   Joanna a co konkretnie jadasz na obiad i co to znaczy „kilogramy lecą jak oszalałe”? Ile zrzuciłaś?

   1. Joanna 12 grudnia 2018 o 10:57

    to było jakiś czas temu, ale post stosuje do dziś, no może z małymi wyjątkami, kiedy to okno jest dłuższe, ale nie zwracam na to uwagi, bo generalnie post to coś, co jest bardzo dobrym kołem ratunkowym dla wszelkich obżartusów. wbrew pozorom łatwo jest na nim funkcjonować, w porownaniu do slynnego-mało a często. jem głownie surowo, ale tez kasze, pieczone tez zjem, ale bez mięsa. warzyw jest bardzo dużo, pełne michy. koktajle z owocow i warzyw. dużo zielonych liści. oleje roślinne. i tyle. nie patrze na kalorie, nic. wazne jest tylko okno i to by wkladać do gęby przemyślane żarcie. suple TiB – wit C, D, spirulina. nie mialam za dużo do zrzucania, ważne bylo dla mnie zdrowie i zmiana nawykow bo zaufałam temu blogowi i jak na razie wychodzę na tym najlepiej. w 1 tyg 3 kilo chyba wiec szybko bardzo,potem wolniej, ale tez biegam i cwicze odkad pamietam. kalorii normalnie, nie jak dieta. powyzej 2000 bankowo. szybko schudlam 5kg,migiem. teraz jem bardzo zdrowo,duzo

 2. Malgosia 6 lutego 2018 o 14:29

  Pepsi z tego co mi wiadomo jest tylko jedna , doslownie jedna metoda , która odchudzi bardzo niestety radykalna i wiążąca się czasem ze skutkami ubocznymi ale jest metoda TRWAŁĄ. tj zmniejszenie żołądka. To sie oczywiście jakoś nazywa…ba… cos tam….
  Oczywiście zgadzam sie co do schudniecia nawet bez tzw ruchu, bo mi samej udało się odchudzic kogoś w pół roku 20 kg bez głodzenia i bez ruchu. tryb osoby był siedząco – leżący dosłownie. Mozg jest bardzo ważny jak w każdej kwestii. Nie wolno się głodzić. Z reszta sama to wiesz.
  Tak czy siak , jeśli kotoś ma tendencje do tycia musi trzymać diete cały czas. Inaczej jest powrót. Całe życie odmawiać sobie przyjemności jest tez trudne. Ja akurat nie mam problemu z wagą ale z wiekiem trudno utrzymuje się centymetry bo to jest dla mnie ważniejsze niż waga bo ta nie jest miarodajna. Owszem, można przyzwyczaić organizm, przestawić sie ale chyba nie do końca. Nasz metabolizm z wiekiem staje sie dużo wolniejszy, trudniejszy do okiełznania. Osobiście myślę , że własnie głównym przyczynkiem poza tym co i jak jemy jest nasz organ wątroba choc inne oczywiscie sa też ważne ale wątroba przoduje.
  Oczywiście ruch jest mega ważny nie tyle aby schudnąć, choć można bez niego, badania to potwierdzają a i sama sie przekonałam, co ważny jest dla samopoczucia i ogólnie temat ujmując- zdrowia w szerokim pojęciu.
  Natomiast , choć sama uprawiałam kiedys sporty, dzis mam tego efekty, w nadmiarze, najczęściej wyczynowe, są szkodzące z punktu ortopedycznego. To co się dzieje, kiedy przechodzimy w zastój, bo siłą rzeczy wchodzimy mniej lub wiecej ale tak sie dzieje, to wspólczuje tym co trenuja…O tym nikt nie wspomina albo mało. Młodzi nie zdaja sobie z tego sprawy , często bagatelizują. Ból i podobne dolegliwości, spiny powięzi itd…itd….ograniczenia ruchowe. Masakra. A i głowa inna, to już tak się nie chce ćwiczyc jak kiedyś. Samodyscyplina zanika.

  1. Pepsi Eliot 6 lutego 2018 o 18:33

   Mówisz o sytuacji, gdy gościa trzeba z domu wyciągać dźwigiem, normalna otyłość bez problemu idzie na Jem i chudnę z przerywanym postem.

 3. Malgosia 6 lutego 2018 o 18:38

  Dzwigiem też:) normalnie też. Pisze tylko co ludzie nauki mówią i piszą. Ale każdy ma prawo mieć własne spostrzeżenia. Ja chyba skłaniam się ku właśnie tej teorii. Pepsi jak dożyję Twoich 60 urodzin to pogadamy ???? chociaż Ty to zawsze będziesz szczupła mniej albo bardziej ale szczupła , ale bóle….od nadmiaru ćwiczeń…tu bym mocno z Tobą dyskutowala. Sorry…

  1. Pepsi Eliot 6 lutego 2018 o 19:14

   Bóle to są od spania, przebudź się, już czas, A przynajmniej zacznij się budzić. Jestem chuda bardzo, bo codziennie trenuję, jem surowe owoce i codziennie poszczę przez wiele godzin. Nic mi nie przychodzi samo z nieba.

 4. Monika 17 lutego 2018 o 12:45

  a na mnie nie działa ;/ poszczę między 18 a 9-10. W okienku zjadam 3 posiłki +4 jako shake, nie przesadzone i zdrowe, dużo warzyw zawsze. O 18, po 30-50 min ćwiczeń pije shake i nie widzę rezultatów. Słodycze jem rzadko. Czy po głodówkach i jojo mogę mieć aż tak sponiewierany metabolizm? Jakiś pomysł?

  1. Pepsi Eliot 17 lutego 2018 o 13:40

   zacznij pościć od 16.

 5. Aneta 21 lutego 2018 o 17:39

  Trening wieczorem Moje okno żywieniowe chciałabym zamknąć o 17. Trening mam o 19 czy mogę już nic nie jeść i nie pić po treningu?

  1. Pepsi Eliot 21 lutego 2018 o 17:56

   oczywiście że tak, robię tak milion razy 🙂

 6. Aneta 22 lutego 2018 o 09:53

  śliczne dzięki, myślałam ze zawsze trzeba wypić shapa po treningu

 7. Marta 22 lutego 2018 o 19:54

  jak szybko sie na tym chudnie

  1. Pepsi Eliot 22 lutego 2018 o 21:44

   jak zrobisz odpowiednio długie okno na post, to w oczach

   1. Marta 1 marca 2018 o 13:40

    Mam jeszcze pytanie o wysiłek fizyczny – czy można ćwiczyć 2 godziny zeby szybciej schudnąć i czy trzeba pić rano zawsze soki, po owocach, sokach jestem zawsze szybciej głodna może mój organizm tak reaguje – wzrasta mi cukier we krwi lub coś na kształt tego i co można jeść na śniadanie zamiast soków zeby szybciej chudnąć

    1. Pepsi Eliot 1 marca 2018 o 15:19

     najważniejszy jest post przerywany, i brak paniki

 8. Marta 5 marca 2018 o 19:05

  Kiedy będzie dostępny shake TiB?

  1. Pepsi Eliot 5 marca 2018 o 21:15

   podobno jutro rano ląduje, więc jeszcze kontrola sanepidu, cło i mamy 🙂

 9. Anna 7 kwietnia 2018 o 09:49

  witam a czy w planie z treningiem moge zrobic jeden dluzszy rano- np. 1.5h rower a pominac silowy? Nie mam czasu na dwa treningi przerywane sniadaniem.

  1. Pepsi Eliot 7 kwietnia 2018 o 10:27

   oczywiście, że tak, dobre aeroby jak bieganie wystarczy 40 minut, podjazdy na rowerze, teren też wystarczy 40 minut,

 10. Julita 22 kwietnia 2018 o 11:06

  Kochana Pepsi mam pytanie o program jem i chudne, czy może go stosować osoba po 60 z nieuregulowana cukrzycą?

  1. Pepsi Eliot 22 kwietnia 2018 o 12:09

   może, jak najbardziej tylko wszelkie zasady dietetyczne też należy stosować. Okno postu nie może być bardzo długie, zanim nie poprawią się wyniki, ale potem zaczną się poprawiać. W mojej książce Leczenie Dobrą Dietą, opisuję praskie badanie (dotyczyło ludzi chorych na cukrzycę), gdzie grupa profesorów nie wierzyła własnym oczom, gdy okazało się że jedzenie częste i w małych ilościach, dało znacznie gorsze wyniki niż jedzenie rzadkie i w większych ilościach.

 11. Julita 23 kwietnia 2018 o 07:55

  Witaj Pepsi, bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. O jakie zasady dietetyczne chodzi? Ile czasu miałby trwać post? Mama bierze insulinę przed każdym posiłkiem i jeszcze na noc, niestety cukier ma nadal wysoki rano ponad 200. Czy dla niej potrzebny jest szejk białkowy? napisz proszę przykładowy rozkład dnia dla osoby otyłej praktycznie bez aktywności fizycznej (tylko spacery) Zupełnie nie mam pojęcia jak jej pomóc i od czego zacząć.
  Dzieki bardzo Julita

  1. Pepsi Eliot 23 kwietnia 2018 o 08:08

   Obecnie nie piszę diet, bo nie mam czasu, to jest syzyfowa praca indywidualna, przez parę lat pisałam.
   A może po prostu zobacz te filmy?
   Leczenie cukrzycy w 30 dni: https://youtu.be/t46FhQTYpxM
   Ponieważ ja również jestem witarianką i polecam dietę surową, praktycznie roślinną, wysokowęglowodanową 80%, nisko tłuszczową 10% , normalnie białkową 10%, niskosodową i wysokopotasową.

   A tu masz jeszcze inne podejście Lasta
   https://youtu.be/ybZNlkZSCyA

 12. Julita 24 kwietnia 2018 o 10:30

  Bardzo dziekuje za pomoc. Pozdrawiam Julita

 13. Nastia 9 maja 2018 o 17:12

  Dzien dobry, Pepsi pomocy prosze! Od tygodnia jestem ‚w programie’ 4 szklanki i szejk. Okno zywieniowe 10:00 – 16:00, rano ok. 9:00 4 szklanki, potem jedzenie do 16:00, o 19:00 shake na wodzie. O 11:00 godzinny szybki spacer. Przez pierwsze 3 dni waga pieknie spadala ok. 1 kg co dzien, czwartego i piatego stanela a ostatni dzien plus 1 kg 🙁 Co robie nie tak i co moge poprawic? Wit d ok, biore Twoje suplementy – fruits&greens, cynk, selen, jod, b kompleks plus to co idzie do 4 szllanek. Shake nalezy do postu prawda? Moze wydluzyc okno zywieniowe?

  1. Pepsi Eliot 9 maja 2018 o 19:34

   nie tak robisz, że się ważysz codziennie. Waż się tylko 1 raz w tygodniu, zawsze tego samego dnia, zawsze nago, zawsze po oddaniu moczu, na czczo rano i kuracja niech trwa chociaż 2 miesiące. Tylko skrócenie okna ma sens.

 14. Julita 17 maja 2018 o 21:04

  Droga Pepsi od tygodnia stosuje program, ale jakoś dziwnie się czuję . Okno żywieniowe mam od 10 do 18 coraz częściej od 11 do 17. Rano wypijam 4 szklanki później idę na trening , później szejk jakiś lekki obiad i mała kolacja. Kiedy mam brać suplementów? Biorę bikini burn vit d3 berberys. Coraz częściej złe się czuję i boli mnie z lewej strony. Proszę Cię o pomoc

  1. Pepsi Eliot 17 maja 2018 o 21:39

   bikini przed treningiem, lub na czczo. D3 zawsze po śniadaniu wraz z K2 TiB. Nie wiem co robisz nie tak, może za mało jesz? Schudłaś coś?

 15. Izabela 30 maja 2018 o 08:37

  Hej,
  Czytam i czytam i się gubię.Od dwóch miesięcy jestem na sokach owocowo- warzywnych plus kiszonki( sama robię) plus raz dziennie dwie kromki chleba żytniego bez drożdży z awokado kieszonkami i kiełkami.Ćwiczę co drugi dzień na siłowni.Moje pytania
  1 dlaczego mam ciągle wypchany brzuch po sokach
  2 Cały czas mam wysypanie czoło w dziwnych wodnistych bolących syfkach( ma 47 lat)
  3Czy nie muszę ograniczać ilości owoców
  Czy w okresie letnim mogę jeść same owoce ,warzywa i do tego szejk
  Zapomniałam raz dziennie pije latte z mlekiem bez laktozy ( nie muszę ale bardzo lubię)
  Czy nie jedząc kasz,strączków a tylko owoce ,warzywa plus awokado dostarczę wszystkich składnikœw?
  Ile powinnam jeść migdałów orzechów namoczonych żeby nie tyć.
  Buziaki.Super dobra wiedza i fajne przekazy.

 16. Paulina 24 lipca 2018 o 12:24

  hej:)

  Stosuję okna żywieniowe od bardzo dawna i czuję się na nich mega dobrze… w wymiarze godzin 10h jedzenia, 14 postu 😉

  Wagowo schudłam, jednak teraz muszę pozbyć się tłuszczu którego czuję, że mam nadto jak na moją wagę 53kg (164cm) bazując na Twoim blogu ułożyłam sobie taki plan:

  Śniadanie- koktajl ( zielone warzywa, banan itd)
  II posiłek – shake od Was
  tutaj następuje trening ( robiony po pracy)
  III posiłek Obiad według waszych zaleceń.

  Czy tak układ będzie ok?

  Pozdrawiam

  1. Pepsi Eliot 24 lipca 2018 o 13:19

   zobacz, powinno być ok, jakby słabo szło, banan wylotka a zamiast tego zmiksowany grapefruit

   1. Paulina 24 lipca 2018 o 13:52

    dziękuję !!!!!!! :*

 17. Marta 27 sierpnia 2018 o 22:16

  Pepsi jeśli się odchudzam i ćwiczę rano to wypijam shape shake po ćwiczeniach na wodzie tak? I mam czekać 3h żeby moc wypić ten sok z jarmużem, pomarańcza itd dobrze rozumiem? 😉

  1. Pepsi Eliot 28 sierpnia 2018 o 07:10

   3 szklanki na czczo, potem trening, potem 4 szklanka z 1 miarką Szhepe Shake, oczywiście na wodzie, potem 3 godziny przerwy, śniadanie i obiad w oknie jedzeniowym, (im krótsze tym lepsze) kończysz jeść jak najwcześniej i dłuugi regeneracyjny post, do następnego dnia rano. Chudniesz w oczach.

   1. Marta 28 sierpnia 2018 o 15:03

    czy tą 4 szklankę z shape shake wliczam do okna jedzeniowego? wypijam 4szkl z shape shake ok 10, czyli o 13:00 śniadanie o 16 obiad i później post tak będzie ok?

    1. Pepsi Eliot 28 sierpnia 2018 o 15:27

     o 16 ostatni kęs w ustach, czyli musisz zacząć jeść wcześniej i zobacz

 18. Piggy 28 sierpnia 2018 o 12:45

  Pepsi love <3 mam ostatnio wiecej czasu, mogłam sobie pozwolić na czytanie tego cuda spod Twoich paluszków <3 czytam od czerwca i egunio musi sie pochwalić ze po tym, jak pół roku pracowałam przy piekarni po codziennym wjeździe drożdżówy z serem, 2 bułeczek i jeszcze co nieco, po wyrzuceniu z diety glutenu i nabiału + treningi troszkę czesciej niz wczesniej, dobre 10 kg w 2mce poszło precz (nigdy nie mialam wagi, mysle ze 12-13kg mogło spasc, dobre 1-1,5 rozmiaru). Wreszcie wchodze znow na luzie w swoją garderobę:) No i ogólnie dałaś mi zasłużonego kopa w moj juz nie africa tyłek. Super babeczka z Ciebie <3 Dziekuję

  1. Pepsi Eliot 28 sierpnia 2018 o 12:54

   z miłością do Piggy

 19. Piggy 28 sierpnia 2018 o 12:49

  Aaa no i szklanki rano, poszły już polecone w cały niemalże świat. Pomyślnosci <3

 20. Marta 29 sierpnia 2018 o 13:32

  Pepsi czy 4 szklankę z białkiem shape shake mogę wypić przed treningiem? Ok godz 10? Bo ja robię trening o 10 kończę o 11 to śniadanie mogłabym zjeść dopiero o 14 to trochę kiepska opcja tym bardziej żeby zakończyć jedzenie o 16

  1. Pepsi Eliot 29 sierpnia 2018 o 18:11

   wszystko możesz, ale działanie białka potreningowe to największy wypas zdrowotny, regeneracja. No to jedz takie późne śniadanie i zaraz zahacz o obiad, 1 posiłek duży i długi, ale nie namawiam

   1. Marta 29 sierpnia 2018 o 21:02

    dzięki Pepsi za radę :* a tak teraz myślę może trening o godz 10-11, o 11 shape shake na wodzie, 14 śniadanie i o 17 obiad czy na obiad o 17 to już za późno? I lepiej jednak zakonczyc okno jedzeniowe o 16?

    1. Pepsi Eliot 30 sierpnia 2018 o 09:25

     na początek ostatni kęs przełknij o 17. W tej diecie jest fajne, że sobie modyfikujesz pod siebie.

     1. Marta 30 sierpnia 2018 o 21:47

      ok 🙂 a czy po białku muszę koniecznie odczekać te 3h czy można trochę skrócić ten czas (jeśli chce schudnąć) 🙂

     2. Pepsi Eliot 31 sierpnia 2018 o 11:52

      3 godziny mus, bo jak nie będzie całkiem strawiony szejk, to weźmie sobie energię z tego wcześniejszego posiłku, a nie z twojego brzucha.

 21. Annachicko 17 września 2018 o 14:07

  Witam a ja mam takie pytanie -jaki jest prawidłowy tzn. najzdrowszy stosunek węglowodanów/tłuszczy w diecie mieszanej tj. dla wszystkojedzącyxh ? Zakładam że białek ma być około 1-1,5g /kg średnio dla niezbyt umięśnionych i takich co za dużo nie ćwiczą. .A ja jak w takim razie z Węglami i tłuszczami żeby sobie kuku nie zrobić. Jestem takim mieszanym typem metabolicznym bo i na surowiznach się czułam świetnie natomiast robiąc test z Wit.C czułam się obojętnie tzn.ani super dobrze ani źle.. Po prostu normalnie natomiast po niacynie strasznie gorąco i cała robię się czerwona. .za kilka dni test z poziomem trójglicerydów. ..W każdym razie jestem obecnie na „niby”w miarę zdrowej (ale pewnie tak naprawdę nie ale cóż ..)diecie takiej mieszanej tzn jest w niej organiczne mięso ale cały czas mnie nurtuje bo mam poczucie że czegoś jest za dużo tj.wegli albo tłuszczu i nie wiem jak ułożyć te posiłki żeby było ok …Na razie nie chcę przechodzić na surowy weganizm choć tak było mi najlepiej pod pewnymi względami. .proszę o pomoc

  1. Pepsi Eliot 17 września 2018 o 17:30

   zasada jest taka, że albo tłuszcz, albo węglowodany, zdrowie nie toleruje tego razem. Jedne zwierzęta jedzą białko i tłuszcz, jak drapieżniki, drugie surowe węglowodany jak krowy, konie, czy małpy, jednak nie ma zwierząt, które jedzą torty, czekoladę, czy szynkę z melonem. Po prostu to nie jest dobre żywienie.

 22. Annachicko 17 września 2018 o 18:50

  Uhmm…czyli tak jak się obawialam …Bo o tyle o ile to jest w miarę łatwe do wykonania na surowym weganiźmie o tyle będąc na takiej mieszanej diecie to juz jest bardzo trudne(nie mówię tutaj o wysokotłuszczowej diecie bo to jest dla mnie nie do przyjęcia) bo nawet odzywiajac się relatywnie zdrowo.. Odrzucając wszystkie jakieś zbędne rzeczy typu złom czyli słodycze/fastfoody, bazując powiedzmy na dwóch większych posiłkach dziennie (tak preferuję) w tym jeden obiadowy z udziałem mięsa (nawet chudego )plus obowiązkowo jakaś surówka dwa razy dziennie z udziałem oliwy z oliwek i awokado którego nie daję rady sobie odmówić i jakieś może surowe masło orzechowe lub garść jakichś orzechów bądź pestek plus ze dwie kapsułki Omega 3. .to i tak robi się z tego 30-40%udziału tłuszczu w diecie …Ciężki orzech do zgryzienia… Dziękuję serdecznie za odpowiedź Pepsi.. Pozdrawiam

  1. Pepsi Eliot 17 września 2018 o 21:41

   no to przechodzisz na 70 % tłuszczu i 10 % węgli

 23. Dorota 5 stycznia 2019 o 09:45

  Hejka Pepsi. Co sadzisz o takim planie odzywiania? Rano kuracja 4 szklanek, potem robie szejka na bazie banana, szpinaku, mleka roslinnego I miarki Shape’a ( pyszny jest). Potem 3h przerwy I w pracy kanapka z chleba wlasnego wypieku z samopszy np z jarmuzowym pesto I jakies warzywa, 3h przerwy- obiad ( kasza z warzywami) – do 16:00 a potem juz post do 7 rano? Wstaje wczesnie, o 5 rano, nie mam czasu I na 4 szklanki I na sok I jeszcze przygotowanie szejka na potem I jeszcze sniadania do szkoly dla dzieci 🙂 z tym co powyzej spokojnie daje rade.

  1. Pepsi Eliot 5 stycznia 2019 o 10:17

   chudniesz na tym ładnie?

   1. Dorota 5 stycznia 2019 o 12:35

    Dopiero zaczelam. Ale zalezy mi nie tylko na schudnieciu, chociaz tez. Najbardziej chce sie dobrze czuc, czysto wewnatrz, chce byc na wysokich wibracjach. Wierze ze efektem ubocznym bedzie zdrowa sylwetka. Glownie zastanawialam sie czy kuracja 4 szklanek z kurkuma, chlorella, jablczanem I occtem jablkowym i zaraz po tym szejk na zielonkach z bananem na sniadanie nie gryzą sie w jakis sposob. Poki co czuje sie lekko I przyjemnie. Nic sie nie odbija, czuje komfort. Dziekuje Ci przy okazji za ten blog. Pomagasz wraz z cala ekipa zmieniac swiadomosc ludzi <3

 24. A. 30 stycznia 2019 o 11:42

  Czy można przygotowanego shakea przetrzymać do następnego dnia w lodówce?

  1. Pepsi Eliot 30 stycznia 2019 o 14:54

   tak, ale to już chyba było

 25. miracle 30 stycznia 2019 o 13:40

  Czy mogę przygotowany dziś szejk przechować do jutra w lodówce?

  1. Pepsi Eliot 30 stycznia 2019 o 14:28

   możesz, ale jak miał zieleninę w sobie, to będzie mniej wartościowa

 26. Justi 14 marca 2019 o 10:14

  Pepsi, stosuję już 4 szklanki od dawna, teraz chciałam włączyć szejk proteinowy po trzeciej szklance, a potem po 3 godzinach pić ostatnią szklankę. Źle się czuję po szejku, po dwóch godzinach jest mi niedobrze i mam mało energii. Przeczekać? Czy dać sobie spokój? Mam lekką insulinooporność, czy to może być przyczyną?

  Dziękuję za wszystko, co robisz. Ze znacznej insulinooporności (2500g metforminy na dobę) zeszłam do 500g z perspektywą bliskiego odstawienia. Także dzięki Tobie! Pozdrawiam serdecznie.

  1. Pepsi Eliot 14 marca 2019 o 10:27

   jeśli tak reagujesz na czyste białko, raczej oznacza to, że masz za mało kwasu żołądkowego, albo mało enzymów pepsyny i trypsyny, albo i to i to. Robiłaś test sodą na zakwaszenie żołądka?

 27. Justi 14 marca 2019 o 10:36

  Test sodą – rok temu brak odbicia, potem po 5 minutach, po 3, ostatnio po 1 minucie. Czy pomogłaby łyżeczka soli (NaCl) w drugiej szklance?

  1. Pepsi Eliot 14 marca 2019 o 10:46

   no ale masz dobrą ilość kwasu w żołądku, a jaki masz poziom potasu i sodu?

 28. Justi 14 marca 2019 o 13:13

  Nie wiem. Czyli muszę to zbadać! Enzymy pewnie też?

 29. Patyczek 31 marca 2019 o 10:34

  Dzień dobry jestem tu nowa;) mam pytanie czy jeśli mam kamienie w woreczku to mogę w takich ilościach ocet jabłkowy i pieprz cayenne?

  1. Pepsi Eliot 31 marca 2019 o 11:35

   https://www.pepsieliot.com/pozbadz-sie-naturalnie-kamieni-zolciowych-czmychajac-skalpelowi-dochtore/
   https://www.pepsieliot.com/ciekawe-czy-dobrze-sie-bedzie-zylo-bez-woreczka-zolciowego/

   nie jestem lekarzem, nie mogę radzić, przekazuję tylko informacje, które znalazłam i które zarezonowały ze mną i moją wiedzą, Ty wybieraj to co rezonuje z Tobą, pzdr <3

 30. benciaceq 5 kwietnia 2019 o 14:52

  a jak ma się post w sytuacji przysadkowej niedoczynności tarczycy 9 plus hipogonadyzm) – prawdopodobnie skutki wcześniejszego odchudzania. ft3 wiecznie później normy hormony zenskie tez.

 31. Patka 9 kwietnia 2019 o 00:47

  Dzień dobry! Mamy pytanie o główny posiłek. Czy wg wytycznych na obiad jeść mięso plus warzywa albo makaron/ryż/kasze plus warzywa czy można wszystko łączyć?

  1. Pepsi Eliot 9 kwietnia 2019 o 07:57

   wszystko możesz łączyć z rozsądkiem, ale jednego nie rób, nie łącz cukru z tłuszczem, torty wykluczone

 32. Patyczek 9 kwietnia 2019 o 01:06

  I jeszcze jedno pytanie czy mogę stosować rano 4 szklanki podczas tego postu przerywanego?

  1. Pepsi Eliot 9 kwietnia 2019 o 07:56

   to zależy co załadujesz do 4 szklanki, jak tylko łyżeczkę 4 greensa możesz

 33. kinga 25 kwietnia 2019 o 22:41

  Pepsi mam pytanie … czekam na zamówienie i ruszam ze skrzyżowania. 4 szklanki i post przerywany. Tylko mam pytanie czy dobrze to zrozumiałam. Załóżmy że wstaje ok.6.30 piję te 4 szklanki. Ok 7 śniadanie, potem ok.10 drugie śniadanie czyli Shake. Ok 13 obiad i ok 16 znowu Shake. Potem post do rana do 7. Póki co nie zakładam jakiegoś wielkiego wysiłku fizycznego bo znam siebie i wiem że jak wszystko na raz zacznę to szybko skończę dlatego wybrałam opcję pierwszą. Z czasem może przejdę do tej z aktywnością.

  1. Pepsi Eliot 25 kwietnia 2019 o 22:48

   raz dziennie shape wystarczy, za dużo posiłków. Rano 4 szklanki, do 4 dołóż białko, potem za 3 godziny śniadanie, i potem duży obiad i na tym koniec

 34. Kinga 26 kwietnia 2019 o 07:30

  Ok dzięki, rozpisalam to według tego co było u Ciebie napisane i tak były 4 posiłki ale ok. Tylko nie wiem jak to czasowo rozłożyć pracując od 8 do 15 bo ostatni posiłek wolałabym w domu już zjeść. Czyli do 4 szklanki shape, potem jakiś sok na drugie śniadanie i na koniec obiad? Przerwy mogą być dłuższe niż 3 godziny?

  1. Pepsi Eliot 26 kwietnia 2019 o 11:23

   bardzo dobrze, przed pracą 3 szklanki, w pracy duży szejk z 4 greensem, zmiksowane z garścią kwaśnych owoców i porcją shape, na wodzie i to sobie popijaj na śniadanie koło 12, potem duży posiłek już w domu około 16 i kończysz jeść

 35. kinga 26 kwietnia 2019 o 22:44

  Dziękuję Ci bardzo, mam nadzieję że nie będę chodzić głodna bo tego najbardziej się obawiam

 36. kinga 26 kwietnia 2019 o 22:50

  Tylko w zasadzie to wychodzą tylko 2 posiłki o 12 śniadanie i o 16 obiad??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *