Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 373 575
online
35 529 VIPy

NY City, matka z powikłaniami płucnymi, wyleczona przez syna, studenta medycyny

Historia będzie opowiedziana trochę w stylu amerykańskim, po prostu dostosowałam się do konwencji, którą kocha NYpost. Na foci, ktoś najpierw wygląda tak, a potem Cię ratuje:)

Rzecz miała miejsce na Brooklynie 3 miesiące temu wprawdzie, wbiłam do notatek, ale zapomniałam o niej i dzisiaj wpadła mi ponownie w ręce. Pewna kobieta zachorowała na TEGO koronowirusa (jednak obstawałabym za tym, że istnieje) i tak naprawdę wyleczenie zapewnił jej własny syn, student medycyny, dzięki nowatorskiemu leczeniu.

Tak naprawdę znowu nie tak nowatorskiemu, gdyż od dawna wiadomo, że liposomal przede wszystkim glutationu, w następnej kolejności C to doskonałe remedia przy bardzo poważnych chorobach płuc, w tym raka.

Na dowód, że to może zadziałać, i zajawkowo przytaczam jeszcze inną historię przypadku, tym razem z mojego bloga.

Josephine Bruzzese pracownik bankowości, ma dzisiaj 48 lat i jest zdrowa, jednak 22 marca obudziła się z gorączką, bólami ciała, suchym kaszlem i problemami z oddychaniem. Straciła zdolność węchu i smaku. Czyli wręcz książkowe objawy covid-19, które dzisiaj potrafi zdiagnozować praktycznie każdy obywatel kuli ziemskiej. Rodzina przewiozła ją do NYU Langone Hospital-Brooklyn w Sunset Park.

„Miała taką zadyszkę, że nie mogła mówić” relacjonował jej 23-letni syn James.

Szpital nieposiadający testów na koronawirusa odesłał ją do domu jako podejrzaną o COVID-19. Niektóre objawy uległy poprawie, gdy Bruzzese wzięła antybiotyk azytromycynę i hydroksychlorochinę, czyli ten (słynny już) lek przeciw malarii. Jednak nadal nie mogła swobodnie oddychać. Nie mogła chodzić ze względu na zadyszkę, o czym informuje jej syn: „objawy ze strony układu oddechowego były bardzo poważne”.

James, który mieszka z rodzicami i trójką rodzeństwa w Bath Beach, jest na drugim roku w CUNY School of Medicine w ramach specjalnego programu łączącego tytuł licencjata i lekarza.

Polecamy nasz liposomal glutationu, ale wybór zawsze należy do Ciebie! Nie jesteśmy lekarzami, dlatego konsultuj wybory z lekarzem, lub wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia.

w didaskaliach

A’propos można dostać listę nowojorskich szpitali leczących witaminą C pacjentów z koronawirusem, szkoda, że takie rzeczy to tylko u Trampa.

James rozpoczął studia licencjackie w siedmioletnim programie, jeszcze zanim zachorował inny członek rodziny, 16 letnia siostra Julia, którą w 2015 roku dotknęła tajemnicza dolegliwość uniemożliwiająca chodzenie. Później zdiagnozowano boreliozę, ale dziewczyna nadal używa wózka inwalidzkiego.

Rodzina, która opiekując się Julią już wcześniej zdecydowała się na nietradycyjne terapie, teraz działała niektórymi z nich na Josephine w desperackiej próbie poprawy jej wydolności oddechowej. Ale nic nie działało. James wykonał w końcu telefon do kluczowego sojusznika, doktora Richarda Horowitza, specjalisty od boreliozy z Hudson Valley, leczącego Julię.

Horowitz zasugerował wypróbowanie glutationu, przeciwutleniacza wytwarzanego przez wątrobę, który jest stosowany w celu zmniejszenia stanu zapalnego u osób cierpiących na chorobę przenoszoną przez kleszcze.

„Gdy zachorujesz na infekcję wirusową z ogromnym stanem zapalnym, nie masz wystarczającej ilości glutationu, aby chronić bardzo wrażliwą tkankę płuc” powiedział Horowitz.

James nie wahał się podać swojej mamie suplementu diety, który był przeznaczony dla Julii. Po dawce 2000 miligramów rodzina była świadkiem cudu.

„W ciągu godziny mój oddech się poprawił. To było niesamowite. Usiadłam, a potem wstałam”- wspomina Josephine Bruzzese. Zaczęła nawet ścielić łóżko. Następnie oddaliła się, aby wziąć prysznic.

Jej syn potwierdził, że brała glutation przez 5 dni z rzędu i nie miała nawrotów

James opisał w czasopiśmie „Respiratory Medicine Case Reports” przypadek swojej matki, a także innego pacjenta, 50-letniego mężczyzny z Manhattanu. Ten drugi pacjent wyznał The Post, że poczuł się lepiej po dożylnym wlewie glutationu.

„W ciągu pół godziny pomogło w szczególności przy objawach oddechowych” – powiedział.

Dr Purvi Parikh, specjalista od chorób zakaźnych, alergii i immunologii w NYU Langone Hospital, powiedział, że glutation może pomóc w uspokojeniu nadmiernej reakcji układu odpornościowego na koronawirusa znanego jako „burza cytokinowa”, ale oczywiście potrzebne będą dalsze badania.

Horowitz mówi, że pracuje nad wywołaniem odpowiedzi badawczej u ludzi nauk medycznych, czyli szerokich prób klinicznych z glutationem w roli głównej.

„To nie jest nic nowego. To nie jest nic niebezpiecznego – powiedział. „To może być bardzo prostą terapią, ale znowu będziemy potrzebować badań”.

Jeśli chodzi o Josephine Bruzzese, znalazła takie słowo, by opisać swojego syna: „niesamowity”. „James z pewnością będzie jedynym w swoim rodzaju lekarzem i na pewno coś zmieni na tym świecie” – powiedziała dumna.

owocek

Źródła:
nypost.com/2020/05/09/new-york-mom-with-coronavirus-saved-by-medical-student-son/

(Visited 5 445 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Gosia 29 października 2020 o 18:18

  Mamy covida od tygodnia, od wczoraj bierzemy glutation Liposomalny thisbio. Jak dlugo brac I czy ta dawka 2x5ml jest wystarczajaca?

  1. avatar Jarmush 29 października 2020 o 18:28

   Wystarczy, jakby coś gorzej było ze sprawami płucnymi dodaj jeszcze jedną dawkę przed posiłkiem. Potem skończyć opakowanie. A jak się czujecie?

   1. avatar Gosia 29 października 2020 o 21:02

    Ogolnie teraz juz dobrze- Mąż mial kilka dni goraczki I stracil wech, potem jak spadla mu goraczka to zaczelo mu sie trudniej oddychac i saturacja spadla mu do 95. Ale dzis juz lepiej mu I saturacja 98.Ja sie zarazilam juz od niego wiec mam na razie tylko bol glowy, Stan podgoraczkowy,katar I stracilam wech- ale ogolnie dobrze, gotuje dzieciom normalnie, saturacja 99. Mam nadzieje ze pojedzie w dobra strone. Dzieci bez objawow. Dziekuje za szybko odpowiedz I troske.

    1. avatar Jarmush 29 października 2020 o 22:03

     oczywiście, że wszystko będzie dobrze, zdrowiejcie <3

     1. avatar Elizka 7 listopada 2020 o 21:38

      Pepsi dał matce 2000 miligramów jednorazowo? Ile to jest w mililitrach?

     2. avatar Jarmush 8 listopada 2020 o 05:58

      nie wiem, jaki jest ciężar właściwy glutationu, jeśli chodzi o liposomal glutationu TiB to są 2 miarki

 2. avatar Misia 13 września 2021 o 18:13

  Droga kochana Pepsi dziękuję Ci za te wszystkie porady nowości w leczeniu.Dla osób które nie znają angielskiego Twoja wyszperana wiedza jest bardzo przydatna.Czytam i stosuje dużo Twoich porad i wskazówek.Jeszcze raz ukłony.Czekam na glutation.

  1. avatar Pepsi Eliot 14 września 2021 o 05:47

   ściskam Cię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum