Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 972 187
66 online
39 002 VIPy

O kodeksie bez witamin, beznadziejnej medycynie, i morfinie w mleku

1 grudnia w Toskanii

O kodeksie bez witamin, beznadziejnej medycynie, i morfinie w mleku

Czyli strach się bać

Joł Możni & Śliczni

Może są wśród nas tacy, co myślą, ok: – skoro inni są oporni (idioci, czy co?), nie wierzą czym stał się obecny system leczący, to niech sobie sami są winni. Niestety tak to nie zadziała.

Jeżeli nie będziemy głosić swoich prawd wszystkim, dojdzie w końcu do tego, że kodeks z 1963 powstały pod silnym wpływem przemysłu farmaceutycznego, ostatecznie zawładnie umysłami. A wtedy i dla nas nie będzie ratunku.

Minęło już ponad pół wieku, a oni nie odpuszczają, bo udało im się zmanierować ludzi. Ludzi ubezwłasnowolnić. Wiele pytań od chorych biorących chemię, to: – czy im witamina C nie zaszkodzi?

Ludziom zmieniły się głowy. Pod irokezami rozplotły się jakby warkocze zwojów. Jest coraz równiej, bardziej płasko w mózgach i poza nimi.

Wytyczne kodeksu zwanego niewinnie witaminowo-mineralnymi suplementami diety mają docelowo obejmować:

Usunięcie dostępu do wielu najbardziej skutecznych postaci bezpiecznych mikroelementów. Zapobieganie sprzedaży wszelkich naturalnych suplementów diety bez recepty. Opieka zdrowotna wyłącznie w rękach przemysłu farmaceutycznego.

Zwiększona ilość niepotrzebnych zgonów z powodu chorób, które już dawno zostałyby wyeliminowane, a pochodzą od skutków ubocznych leków.

Wyruszamy na trening, G. przodem

Tymczasem my walczymy o:

Nieograniczony dostęp do informacji na temat korzyści zdrowotnych witamin i minerałów, oraz innych naturalnych metod leczenia, jako klucza do długiego i zdrowego życia bez ryzyka. Rozpowszechnianie informacji zdrowotnych, które przyczynią się do naturalnego ratowania życia, bowiem każdy człowiek powinien dostać szansę na samowyleczenie. Zwalczanie chorób układu krążenia, nowotworów i wielu innych współczesnych zagrożeń zdrowotnych przez naukowo udowodnione, bezpieczne, skuteczne i niedrogie naturalne środki.

Ale póki co:

Panuje powszechne przekonanie, że nowoczesność przekłada się na lepsze zdrowie. Następstwem tej logiki jest to, że możemy żyć prawie tak jak chcemy, bo zawsze możemy kupić sobie naprawę. Wiemy, że samochód może się zepsuć, telewizor także, telefon może być głuchy, ale z tym nie ma problemu, bo wiemy, że wszystko i tak zmartwychwstanie dzięki ekspertowi, albo kupimy sobie nowy sprzęt. Tak więc, gdy nasze stawy skrzypią, boli opuchnięte gardło wraz z tarczycą, rosną nam tu i tam narośle, to jakoś to będzie, bowiem pod ręką jest też wielu ekspertów.

Dzień pełen włoskiego chiaroscuro, czyli światłocienia 

Nie czekajmy na ostatnią chwilę, zacznijmy działać już

Zmieńmyż swoje życie

Gdy chcemy w coś ulokować pieniądze, pytamy doradcy o kilka rzeczy. Po pierwsze, czy on zarobi bez względu na to, czy my zarobimy? To jest trudne pytanie dla doradcy inwestycyjnego, zwykle nakazujące mu się zapultać w odpowiedzi, zwijające takiego doradcę w kłębek, zmuszające do wyrywania lichych włosków z potylicy, gdyż owszem, bez względu na to, czy my zarobimy, czy stracimy, to on zawsze swój procent od transakcji weźmie. Następnym naszym pytaniem jest, skoro zna odpowiedź doradca na czym można zarobić, dlaczego pracuje na tej posadzie, a nie sam w coś zainwestuje? To już doradcę frustruje do tego stopnia, że po chwili ucinamy sobie pogawędkę, w której on pyta nas, co byśmy mu doradzili, żeby zrobił jakąś kaskę. To samo z doradcami naturalnego zdrowia. Muszą sami być zdrowi, albo chociaż muszą wyglądać zdrowo, albo być akurat po cudownym ozdrowieniu, bo żadne inne kryterium nie przekona podobnych do nas odbiorców. Gdy przedstawiają sobą obraz przeciętnego lekarza, o zmęczonej twarzy i braku energii w członkach, to ich rady, nawet jakby działały, mogą również wprowadzić w błąd, podobnie jak ibuprofen, czy statyny.

W nocy chyba był jednak przymrozek, bo w ogrodzie oglądamy trochę zniszczeń

Te pomidory zjemy na lancz, po treningu człowiek cieszy się drobiazgami

Jodyna, woda utleniona, askorbinian sodu dożylnie, amigdalinęa, kurkuma, czy bromelaina, co z tego, że te naturalne lekarstwa naprawdę działają, i wyrządzają mniej szkód nawet gdy podawane są w dużych dawkach klinicznych, ale organizm ludzki ma swoje granice.

Jeżeli doprowadzimy do reakcji lawinowej, po prostu zabraknie nam czasu na autogaraż z podnośnikiem

Możemy wiele w sobie naprawić, ale pod warunkiem, że nie będziemy czekać nawet na naturalnego eksperta. Musimy zacząć działać już, bo gdy tego nie zrobimy w końcu kodeks uchwalony w 63 dotknie nas wszystkich.

W Japonii (USA są następne) przypada najwięcej łóżek rezonansowych i do tomografii na głowę obywatela? I co z tego? Mają znacznie więcej fatalnych zachorowań niż kiedyś Okinawczycy z zerową ilością tomografii komputerowej na głowę. Ktoś tu chyba upadł na głowę. Przy okazji powiem, że tomografia nie jest obojętna dla zdrowia, a wręcz przeciwnie, bardzo szkodliwa i wykonywanie jej należy zminimalizować do ostateczności.

Za pomidorami widać szron

To co się dzieje na świecie, jak bardzo zdegradowało się nasze zdrowie, nasz brak energii nie wynika z braku technologii. Wręcz przeciwnie, każdego roku robi się tysiące niepotrzebnych operacji, mechanicy samochodowi robią błędy, bo ludzie popełniają błędy, lekarze i personel medyczny popełnia błędy, a błędy implikują zgony. Mało błędów lekarskich jest zgłaszanych, według danych amerykańskich raportów tylko 20%, bowiem ludzie boją się odwetu.

Yyy … często śmierć bywa bezpośrednim wynikiem interwencji medycznej, a nie choroby, lub dolegliwości z którą zgłosił się pacjent

Gdyby linie lotnicze pogubiły po drodze i każdego dnia tylu pasażerów, to ludzie wyszliby na ulice z bronią w ręku, a prezes tych linii zostałby zlinczowany kropidłem i spalono by mu resztę awiacji, ale gdy chodzi o przemysł medyczny, to po kolejnej katastrofie błaga się wręcz farmację i alopację o następne samoloty wysokiego ryzyka.

Ale sałata uratowana

To nowoczesna medycyna nas uśmierca, albo latami podtrzymuje w strasznym życiu, że nie można udać się w podróż do Indii, tylko ciągle czekać w kolejce do lekarza. Ponad jedna czwarta (sic!) wszystkich badań radiologicznych, w tym skanowanie CAT i MRI, są błędnie interpretowane. Ludzie umierają podczas zafałszowanej misji zdobywania zdrowia.

Niezdrowe wybory żywieniowe są celowo bagatelizowane. Interwencje medyczne, leki i wszystko co z tym związane są największym zabójcą ludzkości obecnie, co zostało udokumentowane w Stanach. Gdy myślimy, żył tyle, a tyle, to przecież spoko, wielu żyło długo. Jednak, gdy pomyślimy, tyle cierpiał, tyle razy był hospitalizowany, tyle doznał skutków ubocznych leków, po 80 robiono mu bronchoskopię, chyba tak dla jaj, i, że żył w ciągłym strachu i nigdzie nie wyjeżdżał ze strachu, chociaż o tym marzył, ale bał się nie mieć lekarza i jego strzykawy pod ręką, to jak rozliczyć długość takiego życia?  

No i kalafioren

Recepta, recepta, recepta i miliony działań niepożądanych, a farmacja trze łapy z radości. Wszyscy na to poszli. Cudownie, tylko że Obama nie je produktów z hipermarketu. Cały biały dom je tylko organiczne owoce i warzywa. Ciekawe dlaczego? U nas niestety nawet rządy nie mają pojęcia, podpisują wszystko w dobrej wierze, chociaż podobno Leszek B. wie wszystko, ale tylko on, gdyż perhaps jest największym cynikiem wśród polityków. Mejbi. Doszło do tego, że profesorowie Harvardu apelują, aby lekarze nie przepisywali ludziom nowości, żeby się trochę powstrzymali z tym desantem sarinem na niewinną ludność cywilną. Ale to nie ma żadnego znaczenia, kto by słuchał jakiegoś profesorka, bo stale zatwierdza się nowe leki, i kręci się gigantyczne pieniądze.

Najgorsze w tym wszystkim są 2 rzeczy, że oni nawet jak się im coś udowadnia i tak pójdą w zaparte, a druga rzecz jest jeszcze bardziej tragiczna, że wszystko co nam smakuje zawiera peptydy opioidowe. Oczywiście pszenica, ale też mleko.

To, że krowie wiadomo, ale mleko kobiety zawiera rzeczywistą morfinę

Ma to prawdopodobnie na celu zobligowanie człowieka do szukania pokarmu z powodu fizycznego uzależnienia. To jest cykl dążenia do przetrwania za wszelką cenę. Fakt, że nasza pierwsza żywność zawiera opiaty, że w tkankach takich jak wątroba, krew i mózg odnajdujemy szlak biosyntezy dla morfiny oznacza, że nasz gatunek jest niejako zmuszony wyciągać substancje z pożywienia, które naśladują działanie opiatów, lub modulować ich wydzielanie i działanie w naszych ciałach.

Okazało się, że jednak uwielbiam fenkuły

Co tu więc mówić o dodatkowych podkręcaczach w postaci MSM, czy czipsów, albo frytek z frytkownicy i cukrze z fruktozą, skoro w nieprzetworzonym ryżu, kawie, mleku krowim, nie mówiąc już o pszenicy, czekoladzie, mięsie i rybach też znajdują się opiaty. Ref:  tu  

Jak tu słuchać więc nawet całkiem energetycznego i sprawnego guru naturopaty, skoro, siedzimy między młotem, a kowadłem? Jak tu zmienić styl życia, gdy wszystko co nam smakuje działa jak narkotyk? Wiadomo, że nie powinniśmy tego jeść, a z drugiej strony czyha na nas alopata z kapiącą strzykawą farmacji, albo grubszy naturopata, który nie daje nam zbyt dużo czasu na zmiany?

Co więc robić Kochani Możni & Śliczni?

Yyy … a może przestać się naśmiewać z Grahama, że taki jakiś stary, że już nie jest dochtore, bo ktoś mu na sesji odłożył widelec (z głodu? przynajmniej się o tym wie) i zacząć konsumować 811, jak tylko jesteśmy typem metabolicznym szybko trawiącym węglowodany? Jest to jakaś opcja?

No i po treningu powrót na zasłużone śniadanie

Mejbi

W końcu Graham robi stójkę na kciukach, a skończył już 80. No i kostarykańskie słońce pada na jego czerep, co daje mu wielkie pokłady niekontrolowanej entropii.

♣ Smacznego! Jor peps


reklamablogBlog pepsieliot.com, nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba. Rzuć też może gałką na to: Dobre suplementy, pożywienie i kosmetyki znajdziesz w Wellness Sklep


Disclaimer: Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


 

(Visited 4 070 times, 1 visits today)

Komentarze

 1. avatar ewig 7 grudnia 2015 o 20:31

  Kochana PepsiEilot, DZIĘKUJĘ Ci za słowa PRAWDY i jak długo Cię czytam, wiem, że można Ci zaufać, bo sprawdziłam Twoją wiedzę na sobie. Jeżeli chodzi o ten artykuł, to wiedziałam, że szykuje się atak, abyśmy nawet witaminę C dostawali na receptę. Czyli odkurzanie tego co koncernom pasuje. Tragedia, ale jeżeli się PRZEBUDZIMY, to może być ratunek. Jeżeli pozwolisz Peps tutaj adres na fb https://www.facebook.com/ukryteterapie/?fref=ts , a tutaj na YT https://www.youtube.com/watch?v=_C_OO_MyhM0

 2. avatar ka 7 grudnia 2015 o 20:40

  Pepsi,zarejstroeałam się a hasła brak na mailu: (

  1. avatar pepsieliot 8 grudnia 2015 o 06:14

   ka proszę zwróć się do kontakt@pepsieliot.com po nowe hasło, Informatyk cały czas pracuje nad poprawą skryptu

 3. avatar KatJa 8 grudnia 2015 o 10:07

  Pepsi,czytam Cie od niedawna , zbieram od Ciebie duzo przydatnych informacji, a przy okazji może doradzisz zrozpaczonej mamusce / bo gubi sie niezmiernie w tym gąśzczu suplementów/ co pomoze najszybciej i najlepiej dziecku na odwapnione kosci po unieruchomeniu? dodam tutaj,ze dziecko ma 10 lat i problem z konsumpcją /czytaj: nie je/ warzyw…

  1. avatar pepsieliot 8 grudnia 2015 o 10:53

   Od stycznia będą specjalne białka z witaminami i minerałami dla dzieci nie lubiących zdrowych pokarmów, etc mega firma światowej renomy

   1. avatar fila 8 grudnia 2015 o 21:12

    Nie mogę się doczekać!!!!, bo mój ze zdrowych świeżych rzeczy tylko zielone koktajle z tranem wcina i to go chyba jeszcze trzyma w dobrej kondycji.

    1. avatar mandalina987 29 kwietnia 2016 o 11:24

     Prosiak które to? Ja swoim tez chciałabym uzupełnić dietę bo jedzą wybiórczo ….mam swoje warzywa ale tylko w lato:(

 4. avatar Iza 8 grudnia 2015 o 10:25

  Pepsi przyjmowałam dwukrotnie wit C (acerola w proszku) tak co pół godziny 500mg, by napełnić się, przekroczyć próg jelitowy i nic..!!!Czym jest to spowodowane? Może to Haschhimoto, co mnie dopadło jest przyczyną?Pozdrawiam

  1. avatar pepsieliot 8 grudnia 2015 o 10:50

   Wex kwas l.askorbinowy, łyżeczka co 25 minut , a wiesz ile wchodzi na łyżeczkę? 3 do 5 gramów, a więc czym chciałaś zrobić ładowanie do progu jelitowego?

   1. avatar mandalina987 29 kwietnia 2016 o 11:27

    To prawda ja przyjmuje 8-9 gramów dziennie i tez nie przekroczyłam,ale czyszczę sie ,min wyszła mi okropna opryszczka okropna jak nigdy dotąd.czekam na kwas w proszku TIB i będę sie kalibrowac;)

 5. avatar Iza 8 grudnia 2015 o 11:26

  Pepsi poradz , który kwas l-askorbinowy najlepiej kupić?! Bo tego jest tyle….

  1. avatar pepsieliot 8 grudnia 2015 o 14:58

   Póki nie ma go w naszym sklepie doradzam kupienie go w akademii witalności

 6. avatar zaciekawiony 8 grudnia 2015 o 13:12

  Jakieś źródło na temat tego kodeksu? Bo tak skrótowo to opisane że nie wiadomo o który dokładnie chodzi.

  Czy nie jest to aby Codex Alimentarius, który w roku 2009 miał zakazać uprawy warzyw i sprzedaży witamin, i nadal tego nie zrobił? Swego czasu bardzo nim straszono, aż wszedł w życie i nic nie zmienił.

 7. avatar martusiaar 8 grudnia 2015 o 18:13

  o właśnie .. Pepsi co myślisz o MSM i przyjmowaniu go z sokiem owocowym?

  1. avatar pepsieliot 8 grudnia 2015 o 18:35

   akurat stawiam na siarkę, będzie w przyszłym tygodniu w sklepie http://www.thisisbio.pl jest juź na stanie, napiszę o MSM,

 8. avatar fila 8 grudnia 2015 o 21:22

  Tam gdzie jest skrót MSM to chodziło Ci pewnie o MSG, nie?

  Z tą alopacją taki smutek jest, że to bardzo często są zaangażowani w swoją działalność ludzie. To znaczy mam wokół paru i widzę, że trzymają się wytycznych, bo nie uczono ich inaczej, a często na poszerzanie wiedzy alternatywnej nie mają już czasu, bo muszą być na bieżąco z aktualizacją wiedzy. Szkolenia konferencje i odchylenie standardowe (czyt. statystyka) w badaniach się liczą.

  Ale mam też za przyjaciół świeżo upieczonych lekarzy i są strasznie rozczarowani studiami, bo to otwarci ludzie, chętni weryfikować wiedzę i swoje poglądy. Na studiach przyszedł taki adiunkt wydukał prezentację, profesor opowiedział setny raz wykład, a większość studentów nie widziała w tym nic złego, bo tak ma być, czego chcieć więcej. Przecież to studia, takie przyzwolenie na bylejakość wokół kształtuje też lekarzy o wąskich horyzontach. Choć głównie alopaci mi znani to ludzie wszechstronni i ciekawi towarzysze, którzy robią wiele ciekawych rzeczy w życiu.

  W każdej dziedzinie są kiepscy „specjaliści”, ale w przypadku lekarzy jest to zdecydowanie dotykające wielu ludzi wokół.

  1. avatar pepsieliot 9 grudnia 2015 o 06:11

   nie, chodziło o MSM czyli siarkę

 9. avatar Sobutam 10 grudnia 2015 o 17:56

  A ja mam troche inne doswiadczenia ostatnio … Na poczatku listopada uczestniczylam w Krakowie w kongresie kosmetycznym i jakie bylo moje zaskoczenie gdy na panelu o stanie zapalnym kilku lekarzy doktorow magistrow mowilo dokladnie o tym o czym od kilku lat czytam u pepsi . Serio , przez 5 h siedzialam z otwartymi ustami … Bylo o przewlwklym stanie zapalnym, o roli diety, aktywnosci, snu i stresu w kontekscie stanu zapalnego. Pewna pani doktor szczerze zafascynowana kurkumina rozprawiala o jej wlasciwosciach przez 45 min…. Itp itd. I u nas sa wspaniali, swiadomi ludzie , tylko niestety w mniejszosci. Pozdrawiam 😉

 10. avatar mKa 1 kwietnia 2016 o 12:33

  Peps, a słyszałaś o takiej metodzie depilacji 1 łyżka jodyny 2% + kubek oliwki dziecięcej => na 5 minut na skórę. Pomijając czy działa, czy nie, bo nie wiem, ale czy nie za dużo wniknie do organizmu jak sobie nogi wysmaruję?

  1. avatar pepsieliot 1 kwietnia 2016 o 13:32

   nie słyszałam i nie wiem czy chcę słyszeć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum