Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 371 266
103 online
35 528 VIPy

O rzucaniu uroków, trzecim oku:), i jak podnieść swoje wibracje?

Rzucanie uroków forum.

Zazdrościmy, stresujemy się poważnym niefartem, ale też byle czym, obrażamy się, narzekamy, użalamy, wybuchamy wrzaskiem, lub odpowiadamy wrogością. Tłamsisz złość, smutek, doły w sobie, albo idziesz w egzaltację. To są emocje, którymi reagujesz na lęki ego, programy i przekonania.

Wszystkie te impulsy mają konkretną podstawę energetyczną, własną częstotliwość i kierunek promieniowania. Rzecz dotyczy czakr. Jest pytanie, czy energetyczne czakry innych mogą powodować nasze choroby?

Rzucanie uroków forum – czy czakry innych mogą powodować nasze choroby?

Tylko wtedy, gdy rezonujesz z tym, co idzie do Ciebie od drugiego człowieka.

Załóżmy, że bardzo rezonujesz z medycyną alopatyczną, ufasz i wierzysz. W rzeczywistości właśnie te metody zadziałają u ciebie najskuteczniej.

Ale z drugiej strony złe prognozy usłyszane od lekarza, są Cię w stanie bardziej zdołować, niż sama choroba. Przy okazji odebrać możliwość szukania alternatywnego remedium, bo wierzysz, rezonujesz tylko z tym.

Gdy nie rezonujesz z pewnymi ludźmi, z ich energetycznymi czakrami, NIE MOGĄ WYRZĄDZIĆ CI KRZYWDY ENERGETYCZNEJ, bo nie mają do Ciebie dostępu.

Wibrujecie na innej częstotliwości!

Niektórzy jeszcze wczoraj mieli, ale dzisiaj już nie mają, bo właśnie podniosłaś, podniosłeś swoje wibracje. Dzisiaj jesteś odbiornikiem innych fal niż wczoraj.

Ale wieczorem może nastąpić WIBRACYJNY SPADEK i popłyną nocne strachy na lachy. Dlatego nie przestawaj obserwować siebie, by rozumieć co się właśnie dzieje, i móc reagować i korygować na bieżąco własne nieprawdziwe ja, ego.

Rzucanie uroków forum

Nasza matryca, ta gra, wszystkie wahadła, które ją tworzą, NIE TYLKO ŻYWIĄ SIĘ ENERGIĄ, ALE TEŻ NIĄ EMANUJĄ, ABY MÓC KODOWAĆ JEDNOSTKI, narzucając im swoje myśli, idee i programy.

Ale, żeby jakieś wahadło mogło Cię zaczepić, zakodować, zamieszać Ci w głowie, musisz wcześniej odebrać te fale, czyli działać na podobnych częstotliwościach.

Polega to na tym, że sama, czy sam chętnie się podłączasz. Przykładowo pod wahadło ludzi, którzy wzięli niedobry kredyt z banku i oddają energię lęku z każdą kolejną ratą. Albo podłączasz się do wahadła ludzi, którzy nie mogą schudnąć. Albo do tych, którzy chcą coś dostać od rządu.

Wahadło oczekujących na cokolwiek z zewnątrz, na zmianę poza nimi samymi, utkwionych na skrzyżowaniu jest ogromne. Politycy, korporacje, rządy, to znane wszystkim wahadła, ale są też te mniej oczywiste, a równie żarłoczne. Media, w tym również alternatywne, udają obiektywnego informatora, w rzeczywistości chcą się nakarmić twoim strachem.

Najbardziej popularna energia, która karmi wahadła, to energia strachu, pozostałe emocje właściwie z niej wypływają.

Świadomość

Czakry Swadisthana, ta kilka cm pod pępkiem (japońska czakra życia Hara, stąd harakiri) i Manipura w splocie słonecznym działają jak okienka, przez które uwalniają się potoki świadomości, i z tego korzystają właśnie magowie i wróżbici, czy kiedyś szamani.

Emocje

Czakry Vishudha, promieniująca na niebiesko bod brodą (tarczyca) i Adżna indygo pomiędzy brwiami, nasze „trzecie oko”, umożliwiają niskowibracyjne oddziaływanie energetyczne przez emocje. Te czakry są dobrze wypracowane u hipnotyzerów, polityków, czy aktorów. Oni właśnie działają świadomie na naszą podświadomość poprzez emocje.

Seks i pieniądze

Czakra Muladhara, dla wielu wstydliwa, niezrozumiała, czakra seksu i pieniędzy, najbliższa Ziemi. Wielu nie potrafi przekierować tej wielkiej energii wyżej, wykorzystać własnej mocy, która tam tkwi, ale o tym kiedy indziej.

4 szklanki czynność medytacyjna

Niech ilość Twoich poranków
Pomnaża codzienny rytuał 4 Szklanków !:)


Rzucanie uroków forum – Na psa urok?

Wyrzucanie energii z czakr Vishudhy i Adżny jest przyczyną takich zjawisk, jak uroki, „złe oko”, klątwy, czy wampiryzm energetyczny.

I nie tylko w Rosji były i są placówki zajmujące się takimi tematami, bowiem WYWIERANIE NIEFORMALNYCH WPŁYWÓW na innych jest POTĘŻNĄ MOCĄ.

Twoją ochroną, a jednocześnie najlepszą drogą, właściwie głównym powodem, dla którego tutaj się zalogowałaś jest ewolucja świadomości, czyli podwyższanie wibracji.

Wychodzenie z niskowibracyjnego lęku ku wysoko wibracyjnej miłości. To w teorii, a w praktyce baaardzo trudne zadanie, na którym wykładamy się raz za razem.

Gdy nie będziesz tego świadoma, również sama rzucisz „złe oko” w kierunku drugiego człowieka, który nie ma pojęcia jak się bronić, bo wibruje w danym momencie podobnie do Ciebie. Ponieważ spotykamy ludzi i sytuacje, z którymi rezonujemy..

Wyzwanie dla Ciebie na najbliższe 3 tygodnie:

Zaczynaj dzień od oczyszczających 4 szklanek, i rób te 2 medytacje dziennie.

Coś się zmieni wibracyjnie na bank.

Źródło:

„Wyzwolenie” Dimitri Wereszczagin

Polecam wpis:

10 metod na podniesienie wibracji do 528 Hz, regenerującej DNA

(Visited 11 026 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar iwi 4 października 2019 o 08:17

  Pepsiku, to wspaniała medytacja ! 🙂

  1. avatar Jarmush 4 października 2019 o 09:23

   dziękuję Droga Iwi, poprawię ją jeszcze technicznie

 2. avatar Sara 4 października 2019 o 09:51

  Pepsi fantastycznie i cudownie, dziękujemy 🙂 A propo informacji w tekście odnośnie czytania w cudzych myślach, że każdy to potrafi…. Jak sprawdzić czy ja też? Są na to jakieś sposoby. Wcale nie zamierzam czytać w ludzkich myślach, gdyż wolę w tym czasie rozwijać siebie i coś kreować, jednak fajnie by było sprawdzić, czy to działa 🙂 Buziaki ?

  1. avatar Jarmush 4 października 2019 o 09:57

   Większość z nas (wszyscy obywatele tej gry) wibruje na poziomie 200, 250. To są dość niskie wibracje w skali 1-1000. Wibrując na poziomie 1000 jak Jezus możesz wizualizować coś z niczego i to otrzymać, wibracje 500 są już dla nas bardzo, bardzo wysokie, ale bez działania cudów nie będzie. Podwyższaj własne wibracje i może zobaczysz co ludzie myślą, ale to nie może być Twoim celem, bo jest moralnie wieloznaczne.

 3. avatar Ela 4 października 2019 o 10:30

  Dziękuję ?

 4. avatar ewela 4 października 2019 o 13:31

  pepsi jestem w srednim wieku, moze napiszesz o jakis produktach odmladzajacych, mas ztyle super specyfikow anti aging u siebie <3
  chcialabym zamowic u ciebie: acai, Q10, liposolal, reswarol itp Może msm, witamina e i selen? Chodzi mi o zmarszczki i skóre 🙂
  Daj znac, jestes piekna a człowe foto otwierajace film to sztoos 🙂 Masz doskonały styl dzieki kochana

  1. avatar Jarmush 4 października 2019 o 13:47

   Dzięki, oczywiście, że polecę <3 napiszę Ci jutro

 5. avatar Kasiadavies 4 października 2019 o 14:09

  Pepsi, czy Twoje omegi 3 nadają się dla 13 latki ( 50 kg) czy kupić jej jeszcze te dla dzieci?

  1. avatar Jarmush 4 października 2019 o 18:00

   brałabym już 1 dużą TiB, ale jest ogromna do połknięcia, to moze 3 zjadać te mniejsze TiB dla dzieci

 6. avatar Ewafol 4 października 2019 o 15:59

  Serdecznie dziękuję???
  A czy biała szałwia pojawi się w TiB?
  Byłby super komplet ?

  1. avatar Jarmush 4 października 2019 o 17:57

   jeszcze nie mamy <3

 7. avatar Karolina 4 października 2019 o 16:28

  Pepsi, Twój kojący głos ma wspaniały wpływ nie tylko na ludzi, ale i na zwierzaki 🙂 robię sobie Twoją medytację, a moja królica, która leżała obok, wyciąga się jaka długa, wywala łapy do tyłu i zaczyna zgrzytać zębami (tak robią tylko baaardzo zrelaksowane króliki 🙂
  Piękne i jakże potrzebne nagranie, dziękuję <3 <3 <3

  1. avatar Niki 6 października 2019 o 08:11

   Wow! 🙂 reakcja zwierza to jest najwyższe uznanie <3 o wiele więcej, niż państwowe odznaczenie w złocie i ściany rozdymane od dyplomów

 8. avatar Gosiaq 4 października 2019 o 16:52

  Kocham <3
  Pepsi tak wiele zmieniasz w moim życiu <3

 9. avatar Gosiaq 4 października 2019 o 20:00

  Świetna ta medytacja, właśnie zrobiłam. Bede do niej wracać.

 10. avatar Gaatka 4 października 2019 o 20:08

  Pepsi, a jak można sprawdzić na jakich wibracjach się działa ?

 11. avatar Carrie 4 października 2019 o 20:11

  Pepsi
  za wszystko dziękuję <3
  Nie będzie rozpiski za co w szczególności, bo potrzeba pisania o sobie też odpadła
  więc <3

 12. avatar Mcz 4 października 2019 o 21:16

  Piekna, wzruszajaca.. czulam milosc jaka wyslalas..dziekuje, swoja droga w koncu zapamietalam gdzie sa jakie czakry i jakie maja kolory 🙂

 13. avatar Aga 5 października 2019 o 05:30

  Ależ Ty jesteś Kochana Dziewczyna:)
  Dziękuję

 14. avatar Pola 5 października 2019 o 06:36

  Pepsi, poradź mi proszę… Mam problem z moim mężem / ze sobą, dużo czytam, dużo wiem, ale tak powiedziałaś w filmiku chyba nie praktykuję. Mój mąż ma bardzo wybuchowy charakter, często ma zły humor, chodzi niezadowolony, za dużo myśli, miał ciężkie dzieciństwo, sporą część dorosłego życia, cały czas do tego wraca… Ale największy problem jest w tym że się obraża, przestaje się odzywać nawet na dwa tygodnie, wyprowadza się wtedy do swojego rodzinnego domu, jak ochłonie, to warca jakby nic nie stało, i jest spoko, a za następne kilka tygodni powtórka z rozrywki. Widzimy w sobie dokładnie to samo, zarzucamy sobie te same błędy, że ktoś nie odezwał się tak jak powinien, że ja o niego nie dbam, ja ze on o mnie, mamy malutkie dziecko… Zawsze kiedy się obrazi to ja muszę pierwsza wyciągnąć rękę, i powiem że po tylu latach tym bardziej teraz z dzieckiem jest to dla mnie ciężkie jak dla kobiety, ciągle uganiac się za nim, przepraszać, za coś czego nie zrobiłam lub wynikło z jego zachowania… Wiem, że to dobry człowiek w głębi duszy. Powiedz co mogę jako kobieta, jak stworzyć ciepły dom, jak przede wszystkim reagować na jego wybuchowosc? Czy być uległą i odzywać się pierwsza? Wiem, że jego nie zmienię, nie chcę, ale co mogę zmienić w sobie, co robić kiedy przestaje się odzywać? Mam wrażenie, że kiedy przychodzę do niego pierwsza to traktuje to jako oznakę mojej słabości, przyznanie się do błędu…

  1. avatar Gosiaq 5 października 2019 o 16:08

   Spuszczenie powietrza z balonika ważności, twojej ważności, jaką ulgę to daje 🙂 poczytaj posty pepsi na temat związków, tam jest mnóstwo odpowiedzi na Twoje pytania.

   1. avatar Pola 5 października 2019 o 17:40

    Dzięki, Gosiaq ❤️

  2. avatar Tat 6 października 2019 o 10:15

   Pola on Cię nie będzie szanował jeśli będziesz dalej ustępować, już Cię nie szanuję i na dodatek szantażuje wyprowadzką i milczeniem. Ma problem z wyrażaniem złości a ty swoim zachowaniem
   sprawiasz, ze on nie ma motywacji do zmiany. Następnym razem nie przepraszaj, nie ustępuj, nie proś. Powiedz, że jak będzie gotowy porozmawiać w dorosły sposób to niech przyjdzie, nawet jeśli miałoby go nie być w domu miesiąc. Jeśli jesteś zależna finansowo od niego, zacznij działać żeby jak najszybciej mieć własne pieniądze. Ludzie nie szanują osób uległych.

   1. avatar Pola 6 października 2019 o 12:30

    Pepsi, mogłabyś dodać coś od siebie? Rozbieżne te porady tutaj, nie chcę działać w sposób matrixowy, przecież wybaczenie to wysokie wibracje, czy źle to zrozumiałam?

    1. avatar Tat 7 października 2019 o 13:47

     Teraz wybaczasz i ustępujesz i jakie są rezultaty? Wybaczanie nie oznacza, że masz sobie dawać wchodzić na głowę. To, że Pepsi pisze, że trzeba mówić życiu TAK i akceptować, nie oznacza bycia uległą. Pepsi wibruje wysoko, ale nie wiem czy zauważyłaś, że jeśli ktoś w komentarzu „podskakuje”, to od razu stawia granice i zdarza się, że nawet ucina dyskusję. Masz małe dziecko, już teraz programujecie razem z ojcem jego podświadomość, coś co będzie decydowało o tym, jakie wzorce będzie realizowało w późniejszym życiu. Jeśli to dziewczynka, to chcesz, żeby była pewna siebie? Jeśli chłopczyk, żeby szanował kobiety i umiał radzić sobie z trudnymi emocjami?

     1. avatar Pola 7 października 2019 o 18:31

      No masz rację Tat, tylko mi się po prostu nie chce szarpać, kto pierwszy to, kto tamto, mi korona z głowy nie spadnie, nie jestem zależna finansowo, ani w żaden inny sposób, radzę sobie świetnie sama i czerpię z tego radość, no ale to obrażanie się mnie wkurza, widzę w nim małe kapryśne dziecko w środku… Serio nie ma innego sposobu, nie lubię dawać ultimatum, pouczać czy coś w tym stylu, wolałabym podejść do tego na luzie, bez spiny… Nie zadziała np mój stale dobry humor, radość, bez względu na na jego fochy?

 15. avatar karampuk 5 października 2019 o 06:39

  Mrau, mrauuuu… <3 😀

 16. avatar Malena 5 października 2019 o 08:31

  Pepsuniu, chciałam Ci tylko napisać, że wciąż tu jestem, podziwiam i kocham Cię coraz bardziej ❤

  1. avatar Jarmush 5 października 2019 o 10:32

   Kocham Cię, dziękóweczka

 17. avatar Avatar 5 października 2019 o 09:54

  Pepsi jest sprawa , nijaka ale jest.

  Powiedz , czy żeby przepracować przeszłość i schematy naprawdę trzeba sobie to dzieciństwo całe jeszcze raz ale świadomie powtórzyć? Ja to wszystko zaczynam rozumieć powoli.

  Krotka historia :
  Wali mi się świat. Moje poglądy, moje życie, moja wiara w ludzi. Jestem z tym sama a matki przeciwko mnie. Ja chyba nie mam siły przez to iść. Może jak wstanę będzie lepiej.

  Przypominam sobie teraz te wszystkie momenty .. kiedy ja się go wprost pytałam bo czułam a on mnie kłamał w żywe oczy. Wiesz co mi powiedział? Ze mogłam zapytać wcześniej to by mi powiedział. Odparłam, ze pytałam.. nie raz. Kurde .. ale mam Meksyk w głowie. Tyle kłamstw, przyjacielu .. ja sobie te wszystkie kłamstwa sama z dzieciństwa przyniosłam. A teraz samej nie chce mi się żyć , tak sobie to moje głupia ja utrudniłam i jeszcze dałam miejsca na świecie na dwie nowe dusze, które okaleczam razem z nim („…”dużo przykładów). Brakuje czegoś.. powiedzieć Ci czego? Tego czego boje się najbardziej.. ZDRAD , Właśnie zrozumiałam ze jak nie przerwę tej klątwy to albo mi się uda albo umrę. Bo nie wytrzymam. Jeżeli , on by mnie zdradził .. tego bym nie przeżyła. A teraz tak myśle , że to nie pierwszy raz powtarzam to samo, jak takie cykle , jak okres. Z byłym facetem, teraz to. Albo to się skończy , jakkolwiek , albo się skończy i trzeba będzie się logować od nowa.

  To do Ciebie przyjacielu. A jemu napisze : „Jest jedna rzecz na świecie, w którą nie uwierzył byś mi jak bym Ci powiedziała w tym czasie. Ale mogę Ci zagwarantować, że jak kiedyś pewnego dnia w nią uwierzysz, to znaczy, że to jest ten dzień kiedy zrozumiesz, miejsce, w którym leży prawda”

  A teraz Pepsi (: To chyba ten dzień gdzie widzę moje ego z boku i widzę, że się wkręcam, ale jeszcze nie ten, żeby użyć tego co widzę jako stopnia do wzrastania. Pięknie dziękuje za to, że wszyscy jesteśmy obecni w tutaj. Nawet nieświadomie.

  (Wcześniej napisałam , cyt. „ To chyba dzień, gdzie widzę moje ego z boku, ze mnie wkręca, ale jeszcze nie ten, żeby użyć go jako stopnia do wzrastania).

  „(…) odpowiedziałam ze życie jest proste , łatwe i przyjemne , nie potrzebujemy żadnych używek – tylko to ludzie sobie to życie utrudniają i kłopoczą.

  Z miłością, to droga jest celem. Możesz się nie ruszać. Jak Wygodnie.

  Odpuść i to wystarczy (:

  1. avatar Jarmush 5 października 2019 o 10:24

   Wkręciłaś się, nie oświecasz własnej drogi, chociaż możesz, bo każdy może, ale Ty jaka większość z nas błądzisz po ciemku i chcesz do tego cierpienia koniecznie dorobić jakąś filozofię, jak grzebanie w dzieciństwie. Nie uciekaj od bólu i cierpienia, usiądź na kanapie i weź na klatę, acha, czuję się zdradzona, jestem zdradzona, ale co właściwie czuję? Po co się to dzieje? Wszystko ma sens, może czas, żebym się zaczęła budzić, zacznę podnosić wibrację, zrobię coś. Jeśli w dzieciństwie miałaś przykre doświadczenia, cofanie się ściągnie Cię w dół, niczego nie wyjaśni, wyjaśnienie jest teraz na tej kanapie, dlaczego wciąż myślę o zdradzie, i muszą ją przyciągać, bo prawo przyciągania tak działa. Wszystko jest po coś, dojdź do tego po co Tobie się to przydarza, porzuć myśli o wcześniejszym wylogowaniu się, to ucieczka, zrobisz taak w następnym wcieleniu też. Zmierz się z tą zdradą, ale nie walcz. Zobaczysz, że z czasem będziesz wdzięczna że się to przytrafiło, ale wcześniej trzeba się z tym zgodzić, przyjąć ten ból na klatę i zacząć podnosić własne wibracje, czas ruszyć z tego skrzyżowania. Wkrótce ze zdziwieniem spojrzysz na faceta i pomyślisz, kurde flaczek o co mi w ogóle chodziło? Z miłością

 18. avatar Kasia 7 października 2019 o 12:32

  Kochana, czy mozna by bylo ta medytacje scignac na tel? Jest jakas mozliwosc? Jakby byla na youtubie mozna by bylo ja sciganac i rozkoszowac sie tam gdzie internet nie siega.

  Pozdrawiam

  Kasia

  1. avatar Jarmush 7 października 2019 o 13:28

   wrzucę ją na Youtube, tylko muszę dorobić jakąś wizję, bo mi nie opublikowali, a ja ż kolei nie chciałam rozpraszać wizją, ale zrobię tak

 19. avatar iGrażka 8 października 2019 o 14:11

  Pepsi, z całego serca dziękuję … nie wiem, jak to opisać. Medytacja jest niesamowita. Jestem bardzo wrażliwa na kolory. Przejawia się to w całym moim życiu, w miłości do natury, w moim domu, w stroju, w biżuterii, którą sama dla siebie robię z kamieni półszlachetnych. Jestem pod wrażeniem. Dziękuję

  1. avatar Jarmush 8 października 2019 o 20:46

   <3

 20. avatar Hela 13 października 2019 o 07:36

  Kochana Pepsi,
  Wczoraj wieczorem robiłam tą medytację i w momencie kiedy mowisz żeby wyobrazic sobie świecącą na złoto postać a potem odliczasz, to na końcu odliczania stało mi się coś dziwnego, tak w całym ciele aż otworzyłam oczy, w głowie troszke zaczelo buczeć. Trochę się przestraszyłam a trochę uśmiechnęłam 🙂

  1. avatar Jarmush 13 października 2019 o 08:21

   to normalne, ta medytacja budzi Twoje swiatło, <3

  2. avatar Beata 24 października 2021 o 22:58

   Gdzie dostępna jest medytacja o której piszecie?

   1. avatar Pepsi Eliot 25 października 2021 o 04:43
    youtube
    1. avatar Beata 25 października 2021 o 22:42

     Dziękuję.

 21. avatar Natalia 19 listopada 2019 o 03:07

  Droga Pepsi,
  Zaczynam zmiany. Swoim tempem..widzę, że jest dobrze, że ludzie przestali mi przeszkadzać, że nie zionę już tak złością. Pracuje nad sobą. Od Września zrezygnowałam z miesa( zagorzaly muesozerca) choć zjem czasami cos konkretnego totalnie bez wyrzutów. Jestem mamą ( nie matką bo to jakieś bez miłości) 3 małych kluseczkow i właśnie cyt. Lekarza „cudem” jestem w 4 ciąży. Teoretycznie to nie powinno mieć miejsca. Teoretycznie bo ja i tak wiedziałam, że będę mieć jeszcze dziecko,że ono na mnie czeka, że wszystko będzie dobrze. Poprostu. Ale do rzeczy… myślę o tych 4 szklankach czy w ciąży to bezpiecznie? Tzn nie oczyści mnie za bardzo czy coś?
  Pozdrawiam ciepło

  1. avatar Jarmush 19 listopada 2019 o 07:55

   1 i 4 szklanka jak najbardziej tak, ale druga i trzecia to tylko woda z cytryną. Drugą popijesz kapsułkę z magenzem w takich ilościach jak zaleci Ci lekarz, gdyż w ciąży trzeba zliczać magnez, aby wapń nie był wydalany z moczem, tylko budował kości dziecka. Z kolei ocet w 3 szklance nie powinien być pity przez ciężarne, jakikolwiek ocet znany był już przez praprabaki jako środek poronny. Ale algi, dodatkowo D3 z K2, B12, i kwas foliowy to podstawa. Kurkuma w pierwszej szklance rozrzedzać krew, więc przy ciązy należy mieć to na uwadze. <3

   1. avatar Natalia 19 listopada 2019 o 09:36

    Dziękuję dobra kobieto:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Polecamy bardzo dobrą  Witaminę D3+K2 TiB

Do ssania!

O wyższym wchłanianiu z receptorów podjęzykowych:)

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum