logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
64 574 537
262 online
28 282 VIPy
Reklama
 

TWOJA WITAMINA B12 TiB W SUPER DUŻYCH DOZACH

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Obcy w Watykanie, czyli kto przesyła nam wiadomości z innego świata?

  Obcy w Watykanie, czyli kto przesyła nam wiadomości z innego świata?

  Część II (będzie jeszcze epilog:), tu masz część I i część III

  Czy Watykan poszukuje kosmitów?

  W dzisiejszych czasach nawet Watykan posiada i korzysta z dobrodziejstw prywatnego obserwatorium astronomicznego. Oficjalnie Obserwatorium powstało w 1891 roku, jednak wielu datuje jego założenie nawet na rok 1582. Dlaczego Stolica Apostolska konstruuje obiekt monitorujący niebo na pustyni w Arizonie? Obserwatorium Watykańskie, nadzorowane przez brata Guya Consolmagno, bezpośrednio wyznaczonego przez papieża Franciszka, posiada tzw. zaawansowany technologicznie teleskop VATT. W słowach twórców celem było radosne studiowanie chwały gwiazd, koronnych klejnotów stworzenia Pańskiego:

  Cała działalność naukowa, jaką prowadzimy, odzwierciedla jakość, która przyświeca wszystkim Naszym poczynaniom w dziedzinie astronomii: poczucie radości. Gwiazdy są wspaniałe, i to niekłamana przyjemność być zaangażowanym w ich badanie. Ich chwała głosi chwałę ich Stwórcy!

  To przynajmniej wersja oficjalna.

  Ale Watykan ma za sobą wypracowaną przez stulecia praktykę strategicznego instynktu przetrwania, z którego może czerpać korzyści i nie chciałby zostać przyłapany z ręką w nocniku. Jeśli bowiem zaawansowane formy życia pozaziemskiego zostałyby wykryte lub nagle porozumiały się z nami na Ziemi, żywotność jakichkolwiek religijnych ideologii w dużej mierze zależała by od tego na ile w bezproblemowy sposób przyswoiłyby sobie ten nowy poza-biblijny czynnik. Obserwatorium Watykańskie pokazuje, jak poważnie Kościół katolicki podchodzi do tematu potencjalnej bezpośredniej interakcji międzygalaktycznej.


  TU KUPISZ niezbędną w Kosmosie WITAMINĘ K2 mk7 z natto
  z laboratorium GNOSIS we Włoszech
  (uznawanego za najlepsze na świecie)

  Po raz pierwszy zresztą, watykańscy oficjele uznali nie tylko możliwość, ale i prawdopodobieństwo, istnienia inteligentnych form życia na innych planetach

  Jeden z członków Obserwatorium Watykańskiego, uznany astronom, ojciec Jose Gabrel Funes, wydał artykuł zatytułowany – dosłownie – Kosmici są moimi Braćmi, ilustrujący różne scenariusze na istnienie życia pozaziemskiego w odniesieniu do chrześcijańskiej teologii. Spekuluje on w nim o potencjalnej ilości istnień w kosmosie, zaznaczając, że mogą być nawet wolni od Grzechu Pierwotnego […] i żyć w pełnej zgodzie ze Stwórcą.

  Nie tylko watykański naczelny astronom podkreśla bezpośrednią relację obcych z Bogiem. Mówi o tym także Edgar Mitchell, czyli szósty człowiek, który stąpał po księżycu (albo księżycopodobnym studio fotograficznym:). W swoim mailu wysłanym do amerykańskich władz (wiadomość ujawniło WikiLeaks), pisze, że Watykan doskonale wie o istnieniu istot pozaziemskich, które chcą podzielić się z nami energią punktu zerowego. Nadmienia też, że wojna gwiezdnej rasy jest coraz gorętsza i trzeba obawiać się niektórych czynników. W swoim liście zaznacza jednocześnie, że przybysze z kosmosu nie będą tolerować żadnej formy agresji na Ziemi, a już szczególnie tej militarnej – są nastawieni do nas pokojowo i współpracują bezpośrednio ze Stwórcą.

  kosmos, pepsi eliot, this is bio

  Wielu pisarzy i badaczy od dawna wskazywało na pozaziemskie związki z wczesnymi cywilizacjami, których umiejętności, pod wieloma względami, znacznie przewyższały nasze własne, pomimo, a może właśnie z powodu braku współczesnych dobrodziejstw technologicznych

  To rodzi pytanie, czy bardziej zaawansowane technologie, nieprzenikliwe dla naszej aktualnej wiedzy nie zostały zaimplementowane z zewnątrz, czy raczej „od góry”. Kiedy na przykład uniwersyteckie projekty badawcze w Peru próbowały odtworzyć precyzyjne cięcie kamieni przez pra-Inków budowniczych, ich wyniki okazały się mocnym niewypałem, nawet przy użyciu nowoczesnych elektronarzędzi i zaawansowanego oprogramowania komputerowego.

  Dzisiaj przekonaliśmy samych siebie, że współcześni ludzie mogą drukować w 3-D niemal wszystko, czego dusza zapragnie, a jednak nie mamy zielonego;) pojęcia, jak wycinano kamienie starożytnych konstrukcji megalitycznych, a tym bardziej transportowano do ich miejsc docelowych (to pewnie zasługa magicznego napoju druida Panoramiksa;)). Formacje kamienne Stonehenge wraz z innymi świętymi konstrukcjami megalitycznymi wciąż pozostają dla nas zagadką.

  Musi kryć się w tym coś bardzo drażniącego dla umysłu ścisłego, który zbyt łatwo ulega degradacji do arogancji umysłu naukowego – fakt że te zagadki nie zostały jeszcze rozwiązane. Dla tych spoza głównego nurtu, preferowanym wyjaśnieniem wydaje się być pomoc „z góry”; tzn. międzygalaktyczny czynnik na Ziemi współpracował lub doradzał w konstrukcji i rozwoju wczesnych cywilizacji ludzkich.

  Współcześnie krąży wiele „dowodów” i oświadczeń osób wysoko postawionych w strukturach wojskowych, na interakcje z obcymi pojazdami kosmicznymi i / lub obcymi istotami

  Tak zwany Projekt Ujawnianie został zaprojektowany tak, aby zebrać i zintegrować jak najwięcej z tych dowodów. Jednak próba przekonania ogółu społeczeństwa zawsze jest torpedowana przez wersje oficjalne. Tak więc, teorie spiskowe, twierdzenia i kontrtwierdzenia kończą się wywoływaniem paradoksalnej mieszanki łatwowierności i niedowierzania u przeciętnego Jaśka(Kowalskiego). Jest to z pewnością bardzo korzystne dla każdego, kto stara się kontrolować opinię publiczną.

  Co się tak naprawdę dzieje? Czy istnieje jakiś sposób przebicia się przez te wszystkie zmanipulowane projekcje kontrolne umysłu bez padnięcia ofiarą irracjonalnej spekulacji?

  Źródła: 1,2

  Piona!:)


  Kapitan Pompa – na tropie niewyjaśnionych zjawisk, zagadek z historii dziejów i tajemnic skrywanych w zakamarkach Matrixa, wprowadzi czytelników bloga w inny wymiar świata skrywanego poza naszymi szeroko zamkniętymi oczami

  Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania sportowiec, zwolennik filozofii harmonijnego rozwoju, adept wschodnich sztuk walki.


  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

  Rzuć też gałką na to: Dobre suplementy, pokarmy i kosmetyki  znajdziesz w naszym Wellness Sklep


  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


   

  (Visited 4 245 times, 1 visits today)

  Powiązane artykuły

  1. Juzio 26 maja 2017 o 09:37

   Jednym z czlonkow Obserwatorium jest polski wybitny kosmolog Ks. prof.Michal Heller, W 2008 roku otrzymał prestiżową Nagrodę Templetona, i przeznaczyl ja na utworzenie Copernicus Center.Warto poczytac jego ksiazki.

  2. grzegorzadam 26 maja 2017 o 12:28

   Temat na czasie.
   A dzieję się dużo.. 🙂

  3. Gosialavenda 28 maja 2017 o 22:53

   Zaawansowane formy życia istnieją, to aniolowie, którzy są wojskiem samego Stwórcy. Pozdrawiam Gosia.

   1. Pepsi Eliot 29 maja 2017 o 07:01

    yyy … raczej nie, i słowo wojsko w kontekście takiej formy jaźni/energii jest zaprzeczeniem tego czym jest ta energia, nie ma walki, nie ma wojska, nie ma wojny, nie ma podziałów, jest wolność, kreacja, twórczość 🙂

  Dodaj komentarz