Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 009 133
65 online
39 234 VIPy

Oczyszczanie zwapnionej szyszynki na 6 sposobów and otwarcie trzeciego oka

Podróże yyy… poza ciałem (te oczywiście potraktowane odpowiedzialnie, OOBE)) otwierają trzecie oko i pomagają widzieć to, co nie jest materialne.

Szyszynka to, jakby powiedział człowiek poważny, jeden z gruczołów wydzielania wewnętrznego, który wytwarza pochodną serotoniny, melatoninę. Melatonina to tak zwany hormon snu, wpływający między innymi na modulację rytmu dobowego.

Aktywuje szyszynkę światło, i ogólnie rzecz ujmując, gruczoł wpływa na kontrolę biorytmu ciała. Działa w harmonii z gruczołem podwzgórza, który odpowiada za odczuwanie pragnienia, głodu i pożądania płciowego oraz za zegar biologiczny i proces starzenia się.

Co zrobić aby aktywować „trzecie oko”

Aby aktywować „trzecie oko”, należy podnieść swoją częstotliwość energetyczną, czyli to, co nazywamy wibracjami

Trzecie oko budzone ze snu, daje odczuwalny ucisk u podstawy mózgu. Czułaś? Podobno wszystko jest doświadczeniem świadomości postrzeganym przez trzecie oko

Chociaż fizjologiczna funkcja szyszynki była niewiadomą przez długi czas, w tradycjach mistycznych i ezoterycznych obszar ten od dawna znany jest jako miejsce połączenia pomiędzy światem fizycznym i duchowym. Uważana za najpotężniejsze i najwyższe źródło energii eterycznej dostępnej dla ludzi, szyszynka była postrzegana jako brama prowadząca do wewnętrznych królestw i przestrzeni wyższej świadomości.

Obudzenie trzeciego oka to jak otwarcie bramy do gwiazd, inspirujące. Każda medytacja, wizualizacje, joga i wszelakie formy podróży poza ciałem (te oczywiście potraktowane odpowiedzialnie) otwierają trzecie oko i pomagają widzieć to, co nie jest materialne.

Szyszynka u wielu osób jest silnie zwapniona już w wieku 12-17 lat i to tak bardzo, że podczas rezonansu przypomina ona po prostu bryłę wapna. Gdyby ktoś miał wątpliwości, zwapnienie to nic innego jak nagromadzenie się kryształów fosforanu wapnia w różnych częściach ciała.

Do zwapnienia szyszynki dochodzi pod wpływem szkodliwych substancji takich jak fluor i jego związków, często znajdujących się w wodzie z kranu i pastach do zębów, ale także w hormonach i dodatkach do żywności, w tym w sztucznych słodzikach.

Nie bez znaczenia dla szyszynki jest także korzystanie z telefonów komórkowych.

Zalety detoksykowania i aktywowania szyszynki

Oczyszczenie i aktywacja trzeciego oka może być krokiem milowym i wnosić do życia ogromne zmiany, zarówno na polu fizycznym jak i duchowym.

Otwarte trzecie oko przynosi koncentrację i intuicję oraz prawdziwie oczyszcza obraz.

Co jeszcze daje detoksykacja i odwapnianie szyszynki?

 • lepszy sen,
 • zwiększony przepływ energii,
 • zdolność jasnego myślenia,
 • zwiększona intuicja,
 • kontrola nad snami,
 • plastyczna wyobraźnia,
 • rozwinięcie zdolności takich jak widzenie aury i widzenie z zamkniętymi oczami,
 • oczyszczenie kanałów
 • zdolność dostrzegania energii.

Zamknięte trzecie oko według hinduskich tradycji łączy się z poczuciem zagubienia, ciągłym zmęczeniem, smutkiem i niepewnością, a także z cynizmem, pesymizmem i zazdrością. Ożesz.

Niech ilość Twoich poranków
Pomnaża codzienny rytuał 4 Szklanków !:)


7 sposobów, jak oczyścić zwapnioną szyszynkę?

 1. Unikaj nadmiaru fluoru, w tym nadrzędnie kranówy (także używanej podczas gotowania), fluoryzowanych past do zębów, czerwonego mięsa, sztucznych napoi i przetworzonej żywności.
 2. Stosuj substancje oczyszczające i stymulujące szyszynkę: chlorellę, spirulinę, kelp (chodzi o jod), żeń-szeń syberyjski, witaminę D3 z K2 (koniecznie z K2, gdyż ta witamina zarządza wapniem), glinkę bentonitową i młode trawy. Generalnie jak zwykle sprawdzają się mistyczno behawioralne 4 szklanki
 3. Jedz surowe kakao, melony, arbuzy i banany, cytrusy wszelkiej maści, czosnek, a także surowy miód, olej kokosowy, białko konopne i ocet jabłkowy.
 4. Stosuj mistyczno behawioralne 4 szklanki🙂
 5. Nasłoneczniaj się, szczególnie o wschodzie i zachodzie słońca
 6. Medytuj i śpiewaj lub intonuj mantry (intonowanie powoduje pośrednią stymulację szyszynki, która wydziela wówczas więcej korzystnych hormonów.
 7. Dźwięk „OM” rezonuje z czwartą czakrą, czakrą serca, czyli siedzibą bezwarunkowej miłości. Śpiewanie „OM” otwiera cię na uniwersalną i kosmiczną świadomość. Możesz intonować 5 minut, 10 minut lub najzwyczajniej dowolnie długo.

Oczyszczanie szyszynki w kontekście otwarcia trzeciego oka

Jest o tyle skomplikowane, że nie ma jednego, słusznego remedium, recepty ani przepisu na jej uzdrowienie.

W uaktywnieniu czakry jednym pomaga medytacja i mantry, innym używanie magnesów, ziół i kamieni mocy, niektórym po prostu żywienie stymulujące szyszynkę i praktyka tu i teraz.

A jeszcze innym, mam na myśli raczej tylko starych Indian, świadome użytkowanie substancji psychoaktywnych i ziół od marihuany po ayahuascę.

Wybrać trzeba to z czym rezonujesz i to, co podpowiada Ci Twoja intuicja. Stawiając na metody starego Indianina możesz ewentualnie odwapnić szyszynkę, ale zepsuć sobie grę na tym planie, w tym logowaniu.

Z bazy nadawał na zawsze Twój
Horry Porttier

Źródła:

 • thehealersjournal.com/2012/12/17/rapid-detoxification-of-the-third-eye-pineal-gland/

Horry Porttier

Prawdopodobnie autor na stronie Pepsi Eliot, jednak nius pojawił się niespodziewanie i w sumie niewiadomo kto go napisał … Nie znamy Horrego Porttiera


Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.


Rzuć też może gałką na to: Dobre suplementy znajdziesz w naszym wellness sklepie This is BIO


Disclaimer: Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i się tego trzymajmy.

(Visited 47 072 times, 5 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Niki 14 stycznia 2019 o 16:24

  Jeżeli fale elektromagnetyczne biorezonansu potrafią rozbić kamienie nerkowe, a tam też tworzą się związki podobne fosforowo-wapniowe, to i zwapnienia szyszynki… Niektórzy twierdzą że regularne wprowadzanie się w głęboką fazę medytacji z energetycznym mantrowaniem głoski Iiiiiiiii która odpowiada właśnie szyszynce czyli czakrze szóstej też potrafi rozbijać te zwapnienia – energią własną. Natomiast mantrowanie Ommmm to czakra siódma… korona, tzw. świadomość kosmiczna i ósma też. Mantrowanie czakry serca (grasica-serce-płuca) odbywa się za pomocą głoski Aaaaaa. Zwróćmy uwagę na kształt tych liter i podobieństwo narządów, które wspierają, nie tylko jeden, bo i zespół narządów. Uuuuu to czakra korzenia, podstawa miednicy czyli kształt kielicha jak litera U. Druga, sakralna i trzecia splotu słonecznego to głoska Oooo. Piąta gardła – Eeee.

  1. avatar Jarmush 14 stycznia 2019 o 19:15

   <3

 2. avatar mała 14 stycznia 2019 o 16:42

  Horry jesteś super, czytam takie teksty z wypiekami na twarzy. Mam tutaj wiele do zrobienia, dziękuję za wskazówki. Pozdrawiam.

  1. avatar Horry Porttier 14 stycznia 2019 o 19:12

   <3

 3. avatar Aaa.net 14 stycznia 2019 o 17:10

  Pepsi a co sądzisz o torbielach szyszynki? Moja 7 letnia córka ma duza torbiel na szyszynce powodująca ataki bólów głowy z podwójnym widzeniem i wysoka 40 stopniowa temperatura. Byliśmy na obserwacji w JanaPawla ale lekarze bezradni, doradzają rezonans co 6 mcy żeby sprawdzać czy nie rośnie. Usunięcie niestety z racji ułożenia wożące sie z dużym ryzykiem uszkodzenia mózgu. Wykluczyłam fluor z pasty, daje d3+k2 i Vitek kids. Myślisz ze opisane sposoby aktywacji szyszynki mogą tu cos zdziałać??

  1. avatar Jarmush 14 stycznia 2019 o 19:05

   Droga Aaa.net torbiel powinnna się cofnąć sama. bardzo dobra dieta, dobre zakwaszenie żołądka !!!!, uzupełnienie wszelkich braków odżywczych, zrób jej dobry biorezonans i zobacz czego dziecku brakuje. Właściwie dobre zakwaszenie żołądka i jelita grubego (probiotyki) szczelność będą bardzo pomocne. Co dziecko je? Jak się rozwija? Jaka jest atmosfera w domu? Jak z wypróżnieniami? Czy jest lękliwa? Jaki ma teraz poziom 25(OH)D? Bierze magnez?

   1. avatar kasiadg 14 stycznia 2019 o 19:50

    Kochana Aaa mam szyszyniaka od 23 lat – jestem po dwóch operacjach wszczepienia zastawki oponowo – otrzewnej (bo szyszyniak zrobił mi wodogłowie) i po radioterapii. I od 23 lat pod opieką neurochirurga, onkologa i… homeopaty, który leczy mnie iscadorem – środkiem stosowanym od kilkudziesięciu lat w Niemczech i Szwajcarii, a w Polsce jako terapia próbna od zeszłego roku. To wyciąg z jemioły dający niesamowite skutki przy leczeniu łagodnych nowotworów. …

    1. avatar Aaa.net 15 stycznia 2019 o 11:30

     Pepsi, dawalam jej D3 w kroplach tak na czuja i miala 103, na co w szpitalu chwycili sie za glowe ze przedawkowalam 😉 Odstawilam i w czerwcu miala juz 38, obecnie bierze po 2000 IU dziennie, zrobie badanie zeby sprawdzic. TSH ma 4.8 ale podobno u dzieci to ok i mam nie ruszac. Zastanawiam sie nad jodem na skore albo kelpem (orzechy brazylijskie dostaje). Z suplementow bierze 1x d3 (2000IU) + k2 (50mg) , vitek kids (1 dziennie) i 1x wit c 1000mg.

     Co do diety – najchetniej jarskie, je malo ale ma duzy apetyt na slodkie, owoce warzywa na sile. Z zaparciami walczymy bo sie zdarzaja (zdiagnozowane jako nawykowe zaczely sie w momencia gy pojawilo sie drugie dziecko 3 lata temu).

     Rozwija sie dobrze, jest bardzo ambitna,uczy sie swietnie, ma wielkie serce. Poza kregiem znajomych i bliskiej rodziny jest bardzo cicha, niesmiala, moze faktycznie zlekniona.

     1. avatar Jarmush 15 stycznia 2019 o 11:32

      dzieci uwielbiają chrupać wodorosty

 4. avatar kasiadg 14 stycznia 2019 o 18:40

  a jeśli mam szyszyniaka od 23 lat i zwapnienia po radioterapii to co mam robić? PP i 4 szklanki od mam na stałe.

  1. avatar Jarmush 14 stycznia 2019 o 19:09

   No i dobrze, K2, E z C, magnez, no i inozytol, jest w Greens & Fruits TiB, jest też w zupie grochówce

   1. avatar kasiadg 14 stycznia 2019 o 19:41

    no to będę żyć wiecznie, bo biorę wszystko 🙂

 5. avatar dzieckoszatana 14 stycznia 2019 o 19:00

  Witajcie wapniacy,
  zakupiłam w sklepie TiB probiotyki PROBIO FORTE i inulinę, gdyż podobno to zgrany duet, ale nie wiem, czy brać to razem, czy raczej osobno? Albo co przed czym brać skoro te bakterie się żywią inuliną to chyba lepiej przez wziąć inulinę? Lepiej z jedzeniem, czy bez, popijać, czy nie popijać?

  1. avatar Jarmush 14 stycznia 2019 o 19:06

   probiotyki zawsze przed jedzeniem, najpóźniej z pierwszym kęsem. Inulinę weź po jedzeniu.

 6. avatar Gapcio 14 stycznia 2019 o 19:11

  Pepsi czy mogę brać jednocześnie LIPOSOMAL GLUTATHIONE i Green& Fruits?

  1. avatar Jarmush 14 stycznia 2019 o 19:12

   nie widzę przeciwskazań.

 7. avatar Ilona 14 stycznia 2019 o 19:22

  A czy takie oczyszczanie też by pomogło na bole stawow?

  1. avatar Jarmush 14 stycznia 2019 o 21:17

   z pewnością, ale na bóle stawów podstawą jest siarka, magnez, witamina C, inozytol, kolagen i bardzo dobre zakwaszenie żołądka

   1. avatar Ilona 14 stycznia 2019 o 21:59

    Dziękuję a może jest gdzieś jakiś Twój artykuł na ten temat, trochę szerzej?

  2. avatar mymy 14 stycznia 2019 o 22:43

   na stawy również bor !!

 8. avatar marib1@wp.eu 14 stycznia 2019 o 20:28

  Razem z moją córką (4,5l) często mruczymy ommmm, ona to uwielbia i w sumie ona to wymyśliła, dźwięk tak fajnie wibruje jak intonujemy to razem, czasami zadziwia mnie jej spontaniczne mądre podświadome zachowanie. Gdy nie wybiega się na podwórku, biega w domu, tak po prostu, w kółko, na szczęście wiem że to zdrowe 😉 i jej nie zabraniam.

  1. avatar Niki 15 stycznia 2019 o 10:18

   wymyśliła, bo wie. już przez to przeszła, widziała zapewne więcej, masz wiedźminkę 🙂 zetknijcie się czołami w trakcie ommm-sesji to dopiero efekty

   1. avatar marib1@wp.eu 15 stycznia 2019 o 12:25

    Tak mi właśnie każe robić! 🙂

 9. avatar Carrie 15 stycznia 2019 o 16:32

  Horry
  a napiszesz cos o koloidach złota jako wsparciu szyszynki?
  <3

 10. avatar Neli 16 stycznia 2019 o 16:25

  Moja córka (16 l) ma problemy z menstruacją, raz jest raz nie ma. Jak mogę jej pomóc?
  Medycznie jest wszystko w porządku.

  1. avatar Jarmush 16 stycznia 2019 o 17:15

   dobra dieta, sport i cieszyć się

  2. avatar Niki 17 stycznia 2019 o 15:13

   emocjami, silnym stresem można zablokować. albo jest jakieś zaburzenie w układzie hormonalnym którego w tym początkowym etapie medycyna nie wykrywa, jest taka roślina regulująca menstruację, wywołująca ją przez wpływ na estrogeny – czarna malwa.

 11. avatar chemii ojciec 20 stycznia 2019 o 07:23

  Nie to zebym naciskał, ale jak dla mnie troszkę za mało od DMT i jej roli jako ” molekuły duszy ”
  Dla wyjasnienia, zazywanie środków ” psychoaktywnych ” mie wpływa pozytywnie na szyszynkę. Jesli juz o nich mówimy to chodzi o ” psychodeliki ” ( brzmi groźnie, ale to sa środki zmieniajace ” STAN ” swiadomosci ) takie jak Psylocybina, psylocyna, czy DMT…. Palenie marihuany ( THC, THCV, CBD, CBN) jakkolwiek pozytywnie wpływa na zwiekszenie empatii, a takze w/w substancje maja właściwosci lecznicze, tak naduzywane prowadzi do regresu innych osrodków mózgowych.

  Dla wyjasnienia. Picie wywaru tylko z Ayahuaski ( capi vine ) niczego nie zmienia poniewaz ayahuaska zawiera jedynie inhibitor IMAO ( harminę ) która pozwala na to aby DMT nie zostało strawione po spozyciu.
  DMT mozna dostarczyć z nastepujących roslin: Mimosa tenuiflor, Diplopterys cabrerana ( Czakruna – nazwa przypadkowa? ) Psychotria viridis, a takze w pary innych roslinach, m.in w gatunku trawy wyst. na terenie całej Polski Mozga Trzcinowata
  Inhibitory to Ayahuaska czy tez Ruta Stepowa. Niezbędne do przyswojenia DMT… lub też spozycie grzbków z gat. Kołpaczków czy też Łysiczka Lancelowata.

  Od strony prawnej: Substancje te sa nielegalne w Polsce… na jedno to dobrze, bo wizja osób przesadzających z grzybami, czy tez DMT, a co gorsza wykorzystywanie swoich mozliwości w sposób szkodliwy dla otoczenia może przerazić… szczególnie tych co maja o tym pojecie.

  Natura tych substancji zwanych złowieszczo NARKOTYKAMI… ( określenie to juz na wstepie ma Nas wystraszyć przed ich zazywaniem) jest lecznicza, choc ludzie bronia się przed nimi poniewaz w TV tego nie pokazują, jak już to ” demonizują ” ich magię – chemię, ale za to paracetamol na ból głowy to z przyjemnościa łykamy ( to jest dopiero ” rozwadniacz ” mózgu ) Żalosne podejscie ludzi niemyslących. Mógłbym sie tu rozpisywac i rozpisywać. Kto na tym zarabia i komu zalezy abyscie nie poznali tych substancji. Komu zalezy aby Wasze szyszynki były zwapniałe….

  No i najwazniejsze…. odstaraszają opowieści o debilach po grzybach, a także opowiesci samych debili co twierdza że na smokach latają…. Po tych substancjach na niczym sie nie lata, nie dochodzi do halucynacji ( mimo ich błednej nazwy – grzybki halucynogenne ) Są to wytwory fantazji baranów, którzy chcą przypodobac ise innym wymyślonymi opowiesciami. Nie maja nic innego do powiedzenia, więc wymyślają. Nie dochodzi do uzaleznienia, a przedawkowanie…. cóż przedawkowac można wszystko nawet wode mineralną ( dawka = ok. 7 litrów )
  No i tak na marginesie… Muchomor Czerwony tez jest ” trujacy ” Pokazcie mi osobe która zmarła po muchomorze czerwonym? po 3 muchomorach? po 10? …po zjedzeniu garnka prawdziwków też wszystko zwymiotujesz, hehe!
  To równiez jedna z mistyfikacji SYSTEMU. Ten grzyb ma właściwosci lecznicze i mimo ze nie zaleca się przyjmowania doustnie to jest ono bezpieczne przy zachowaniu okreslonych norm jak przy kazdym leku ( tak jak nie zaleca sie picia wina poprzez odbyt, a starożytnosci ” zabawa ” praktykowana na salonach ). Muchomor Czerwony, ” grzybki halucynogenne ” i pozostałe wymienione rosliny są naturalnymi lekarstwami, nie narkotykami! żadnymi ” grzechami czy pokusami ”

  Mam nadzieję, ze choć jedna osoba zrozumie, a co za tym idzie przekona się osobiscie o działaniu tych substancji i choc raz zobaczy jaką moc ma szyszynka. Pozorny chaos zamienia się w ład, wszystko staje się fraktalnie uporzadkowane, realną… powtórze realną harmonie z kosmosem, mozliwość widzenia dżwieków, czy odczywania barw, ” smaku ” a w zasadzie napiecia / drgań eteru. Słyszenie energii w miejscach gdzie jest ona skondensowana… wydaje ise to dziwne, niedorzeczne i przerażające! Najlepsze jest to że w żadnym momencie nie tracimy świadomości z otoczeniem, nie ma efektów jak po alkoholu. To nieprawda! Dlaczego zmysły działają inaczej?… One działają poprawnie tak jak powinny. Dzwieki zarówno słyszymy jak i widzimy ich falę i w niczym to nie przeszkadza. Idziesz przez las cwierkają Ci ptaszki, widzisz te melodie a jasnośc słońca i kolor zieleni normalnie otula Cię, widzisz ten kolor, a jednoczesnie czyjesz jakby dotykał Twoje ciało…. bo faktycznie dotyka 😉 ( fizyka kwantowa – widzenie kolorów i długoś fali – odbite fotony trafiaja nie tylko do oka, ale i na nasze ciało )
  A co jesli powiem ze 4 osoby, które sa swiadome i wspólnie, za zgoda i chęcia wszystkich idą na taka wycieczke ( nie narzekają, nie z nacisku kogos, czy przypodobania się ) i porozumiewają się telepatycznie…. O tak pojechałem…. Jak Ty ” pojedziesz ” to wrócisz, przyznasz mi rację i przeprosisz, a jak nie przeprosisz to nie aktywuj szyszynki bo nie jestes tego godzien…. A co jesli powiem, ze można ” rozmawiać ” ze zwierzetami? Nie ten świat? Np. Napuscic dwa psy na siebie normalnie żyjące ze soba na podwórku, nie mówiąc do nich nic, zwyczajnie myślac….
  Fantazja..? Fantazja to latanie na smokach!
  Wszystko to co napisałem odbywa się na zasadzie wysyłania i odbioru fal elektromagnetycznych… fotonów itp.

  No i to jest to niebezpieczeństwo związane z dostepem tych substancji w niepowołane rece, za duzo zła moga uczynic… Realnego zła!

  1. avatar Katarzyna27 3 maja 2020 o 15:40

   Dobre, dobre. Bardzo konkretny komentarz, z duza iloscia dobrych informacji. Chetnie bym wyprobowala pod okiem kogos, kto sie zna. Przeciwko lataniu na smoku tez nic bym nie miala.

  2. avatar Kasiowynick 18 maja 2020 o 18:04

   czuję potrzebę powiedzenia dziękuję – za artykuł, za bardzo dużo mówiące komentarze, które mogą wskazywać nam/mi drogę.
   Bardzo Wam dziękuję 🙂
   Fajnie, że jesteście i fajnie, że Was mam 🙂

   Pozdrawiam serdecznie wszystkich

  3. avatar grupiok 17 grudnia 2023 o 04:43

   Dziękuję za ten wpis 🙂 Od siedmiu lat Doświadczam AM i Sugeruję drugim doświadczanie, szczególnie właśnie Amanitę Muscarię w mikro dawkach – rezultaty są ogromne.
   Dziękuję i Pozdrawiam z uśmiechem 🙂

 12. avatar Ewelina 6 marca 2020 o 19:33

  Dzień dobry. Czy znane są jakieś sposoby na torbiel szyszynki? Jod? Zioła?

  1. avatar Jarmush 11 marca 2020 o 12:53

   https://www.pepsieliot.com/diety/9368/top-7-suplementow-wspierajacych-prace-szyszynki.html

   ale nie wiem jaka jest korelacja z torbielami, myślę że torbiele general nie wymagają zmiany trybu życia, alkalizację ciała , 4 szklanki, kiszonki , inne probiotyki etc

 13. avatar Monika 17 maja 2020 o 06:32

  Co zrobić gdy jest się uzależnionym ? Głównie od afobam . Nie wiem co robić . Staram się z tego zejść kolejny stres każe mi sięgać po kolejna dawkę , chce z tego wyjść skończyć z tym , czuje ze mi to szkodzi mam rozchwianie emocjonalnie i bardzo dużo agresji w sobie . Od czego zacząć . Co może mi pomoc w pozbyciu się nałogu ?

  1. avatar Jarmush 17 maja 2020 o 09:21

   Zaczęłaś go brać z powodu nerwicy lękowej? Ile masz lat? Od kiedy go bierzesz? Co jesz? Masz nadwagę? Uprawiasz sport?

   1. avatar Monika 17 maja 2020 o 16:24

    Używki plus nerwica lekowa i muszę je teraz brać w ilości 2-3mg dziennie . Podłoże również genetyczne . Staram się ćwiczysz 3-4 razy w tyg zmuszam się bardzo chodzę na treningi prywatne . Jem zle fast foody, od wczoraj staram się przeżycic na dietę ketogeniczna + dużo warzyw . Noe mam nadwagi ale bardzo puchne woda. Niby szczupła ale czuje się gruba 56kg, 160 . Myślałam nawet czy jest możliwość prywatnych konsultacji u ciebie jak odzyskać równowagę 🙁

    1. avatar Jarmush 17 maja 2020 o 20:30

     Dieta ketogeniczna nie zawiera w sobie dużej ilości warzyw, tylko mało można jeść, 5 -7, max 10% kalorii z węglowodanów. Jeśli nie będziesz tego przestrzegać, dieta wysoko tłuszczowa może Ci zaszkodzić.
     Co się dzieje, gdy nie bierzesz psychotropa?

   2. avatar Monika 17 maja 2020 o 16:26

    Zapomniałam dopisać wiek 30 lat. Jestem szkoleniowcem branży beauty . Praca tez powoduje stresy wieczny wyścig …

 14. avatar Brida 17 maja 2020 o 14:14

  Mam wrażenie że osoba, która pisała ten artykuł nie ma żadnych doświadczeń w tym temacie… Wraz z rozwojem duchowym a tym samym podwyższeniem swoich wibracji, poszczególne czakry zaczynają pracować aktywniej w tym 6 czakra czyli trzecie oko. Mogą się wtedy uaktywnić rożne zdolności np. jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie. Nie wolno otwierać tej czakry na siłę. A już na pewno odradzam stosowanie substancji psychoaktywnych ! Rozwój musi przebiegać równomiernie na każdym poziomie. W jaki sposób? INTENCJĄ Kiedy wypuscimy intencję prosto z serca, że chcemy się rozwijać, doskonalić to odpowiednie metody i nauczyciele sami się pojawią. Nic na siłę. Ważna jest też motywacja: dlaczego chcę się rozwijać duchowo ? Tu też są różne odpowiedzi. Ale jeśli w tym punkcie stawia sobie za cel ciekawość innych stanów świadomosci, modę, pychę to nie zajdzie za daleko. Prawdziwym celem powinna być potrzeba doświadczania bezwarunkowej miłości, akceptacja wszystkiego i wszystkich, radość z bycia służby na tym świecie, świadomość materializacji naszych myśli, która wraz z rozwojem duchowym bardzo wzrasta i tym samym pociąga za sobą dużą odpowiedzialność. Są też drogi na skróty ale zwykle kończy się to tak, że i tak musimy cofnąć się do nieprzerobionych lekcji. A otwarcie 6 czakry to tylko dodatek do całej tej przygody.

  1. avatar Jarmush 17 maja 2020 o 14:35

   „Mam wrażenie że osoba, która pisała ten artykuł nie ma żadnych doświadczeń w tym temacie…”
   Zaczęłaś od krytyki osoby piszącej? Z której to otwartej czakry poleciało ? 😀 😀

   1. avatar Brida 17 maja 2020 o 20:54

    Chciałabym jedynie przestrzec przed nieodpowiedzialnymi ludźmi i dziwnymi metodami. I o ile z łatwością znajedziemy speców od otwierania górnych czakr to już z przywracaniem zdrowia psychicznego po takich akcjach jest wielki problem… Może mój ton był trochę za ostry ale niestety mam bardzo zle doświadczenia w tej kwestii.

    1. avatar Jarmush 18 maja 2020 o 09:28

     Dziękuję że napisałaś

   2. avatar NauuH 18 maja 2020 o 08:37

    Hahaha, dokladnie! 😀

  2. avatar jefka 17 maja 2020 o 22:19

   Spotkałaś się tylko z krytyką, a ja ci podziękuję za informację. Wiem, że miałaś dobre intencje. Jak widać, wszyscy mamy problemy z krytykowaniem 😉 )))

   1. avatar Jarmush 18 maja 2020 o 07:09

    ja nie mam problemu, ja nienawidzę 😀 😀

 15. avatar Marta 17 maja 2020 o 22:59

  Pepsi, moze byś napisała jak sobie radzić z niepoprawnymi relacjami w rodzinie? Mam podejrzenia że tata ma depresję, siostra jest niezrównoważona psychicznie, a mama psychicznie wykończona wszystkim. Rodzice mieli ciężkie życie, jest mi ich szkoda. Strasznie to wszystko przeżywam. Chciałabym wszystkim pomoc, ale wiem że nie mam jak i to mnie wykańcza

  1. avatar Przemko :-) 18 maja 2020 o 20:25

   Niedawno był wpis o depresji. Może być pomocny.
   https://www.pepsieliot.com/diety/7534/3-kroki-aby-pokonac-depresje-przybylam-zobaczylam-i-zwyciezylam.html

   Poza tym Pepsi w wielu tekstach zahacza o podobne tematy. Na górze jej strony, po prawej, jest lupa. Wpisz tam interesujące Cię hasła. Pojawią się odnośniki do artykułów na blogu. Poczytaj. Któreś na pewno dadzą odpowiedzi. Jeśli nie bezpośrednio, to na pewno zainspirują do dalszych działań.

   Powodzenia 🙂

  2. avatar Sylwia 14 grudnia 2020 o 19:25

   Pocztaj o totalnej biologii

 16. avatar kubek 2 września 2020 o 23:01

  Robiłem analizę pierwiastkową włosów, wyszedł mi nadmiar wapnia na poziomie +427%. Zmagam się.z.kiepskim samopoczuciem i pustką w głowie. Tak wysoki poziom wapnia może sugerować problem z szynką? Pozdrawiam serdecznie

  1. avatar Jarmush 3 września 2020 o 07:29

   Bierz D3 z K2, jaki poziom 25(OH)D? No i ccytrynian magnezu TiB, magnez jest antagonistą wapnia, wypłukuje go z moczem. Jednak analiza pierwiastkowa włosów nie jest najbardziej miarodajnym badaniem, które wskaże na gospodarkę wapnia w Twoim ciele.

 17. avatar Milena 16 grudnia 2020 o 17:30

  Cześć pepsi. Ja również po analizie pierwiastkowej włosa. Wyszło mi prawie +600 wapnia oraz wysoki kwas mocznikowy. Dietę mam bogatą w warzywa i owoce, ale nie stronię od mięsa (1x2dni około). Mam problemy z koncentracją, zmęczenie no i niepłodność. Przy okazji biorę hormony tarczycy – poziom jest w porządku, uregulowany, suplemnetuje natualny ekstrakt tarczycy, gdyż mam 1 płat w zaniku ( nikt nie wie, czy tak się urodziłam czy to hashi – przeciwciała nie wskazały problemów z hashi). Mam 30 lat, waga odpowiednia. Chciałabym jeszcze dorobić się dzieciaczków 😉 Mój lekarz powiedział mi, że mam strasznie pogrubiałe i stwardniałe osłonki jajnika, przez to brak owulacji i niepłodność. Teraz nie biorę żadnej chemii i mam okresy co ok 40-70 dni. Progesteron brałam 1 rok, przez ten czas okres regularny, ale po odstawieniu nic się nie poprawiło. Nie jestem aż tak zdesperowana, by biegnąć na zaleconą laparoskopię. Pepsi doradzisz, czy stwardnienie ściany jajnika też może mieć związek ze złogami wapnia? W tradycyjnej medycynie tylko progesteron i nacinanie, po tem dalsza interwencja. Jestem zagubiona, od czego zacząć.

  1. avatar Mila 4 28 lipca 2021 o 16:45

   Poszukaj na YouTube … Mysle ze to jest to czego potrzebujesz! ?

  2. avatar Joanna 22 listopada 2021 o 09:14

   A robiłaś w życiu jakiekolwiek oczyszczanie? Post?

  3. avatar Małaa 23 listopada 2021 o 11:43

   Milena, ja okresy miałam mniej więcej co czterdzieści kilka dni. Nie mogłam zajść w ciąże kilka lat. Mam hashi. Zrobiłam post …i pierwszy raz w życiu miałam okres co 28 dni. Tak było kilka cykli. Nadal jest ok. W ciąże nie zaszłam wtedy, ale rok pozniej. 🙂 . Wydaje mi się, ze mi pomogła maca. Sprobuj tego napewno. Ja teraz gdybym się starała zajść w ciąże nie jadlabym ani glutenu, ani nabiału. No i mace dawałaby również dla partnera.

 18. avatar Kasiadg 21 listopada 2021 o 14:47

  A ja uwielbiam gwizdać. Czy to podpada pod śpiew?

  1. avatar Pepsi Eliot 21 listopada 2021 o 20:41

   a kto to wie? 😀 fiu fiu

  2. avatar Salat 22 listopada 2021 o 01:03

   Heeej, a czy fluor u niemowlaków /juniorów również powinien być wyeliminowany? Teoretycznie pediatrzy zalecają w dość dużych dawkach…

   1. avatar Pepsi Eliot 22 listopada 2021 o 05:31

    Boże święty

 19. avatar xmc.pl 21 lutego 2022 o 13:43

  Uważaj, żebyś przez nieuwagę nie stworzył czegoś wiekopomnego i na stałe wpisał się w cyfrowy świat internetu. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Jesteś mądrą panną i wiesz już, gdzie NATURA schowała NAJWIĘCEJ WITAMINY C! Dodaj więc Camu Camu This is BIO do czwartej szklanki lub do zielonego szejka

Nie zaszkodzi zejść na Ziemię, przysiąść na krześle i wypić zielonego szejka z Camu Camu This is BIO!:)

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum