Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 022 529
24 online
39 308 VIPy

Odbyt, jelito,<3 Elkę, czy traktujesz swoje ciało, jak wandal?

Nie możesz swojego ciała oddawać do używania obcemu.

Gdy będziesz traktowała swoje ciało jak wandal, który dorwał się do ławki w parku, ściany, albo jeździ firmowym autem w „szczególny sposób”, jakby to ciało zostało mu wypożyczone, to znaczy, że nie jesteś inteligentna. Masz dobrą pamięć, dużo wiesz, bo wyuczyłaś się na pamięć, może jesteś intelektualistą, ale wybacz, nie jesteś inteligentna.

Przecież takim  gratem będziesz musiała do końca życia sama jeździć.

Czy w takim razie już (po tym wstępie) poczułaś się zmotywowana do codziennych  4 szklanek, codziennego biegu, oraz dbałości o swój odbyt i całe jelita?

Przyznaj się, dbasz o swój odbyt?

Są choroby (też należy do nich nowotwór jelita grubego), których nabawiamy się na drodze podjętych przez nas decyzji. To tak naprawdę okropny balast.

Są całe rodziny, które mają podobnie negatywną ekspresję genu i nieprzyjemna choroba występuje w takich rodzinach często.

Przez pół wieku wmawiano nam, że genetyka rodzinna jest nie do przeskoczenia i były to jak się okazuje stereotypowe wymówki.

W rzeczywistości ekspresja genu może być całkowicie zmieniona i zmienia się w obliczu raka. Ale tylko wtedy, kiedy do głosu dochodzi nowy sposób myślenia o pożywieniu i aktywności fizycznej

Jest zwykła przyprawa kurkuma, KTÓRA MOŻE ZMIENIAĆ BIAŁKO W KOMÓRKACH RAKA JELITA GRUBEGO.

Kurkuma i jelito grube to wielce ważna relacja dla zdrowia człowieka i stanu jego stolca.

Albowiem kurkuma i jej aktywny składnik kurkumina (co zostało przetestowane w Klinice Chirurgii, Dalhousie University, Halifax w Nowej Szkocji w Kanadzie) mają wielki wpływ na zabijanie komórek nowotworowych w jelicie grubym. (1)

Wyniki są naprawdę zdumiewające:

W badaniu, naukowcy przyjrzeli się 3 rodzajom komórek raka okrężnicy, p53 (+ / +), p53 (- / -) HCT-116 i HT-29 p53.

Śmierć komórek raka obserwowano przez zdolność kurkuminy do zmniejszania pro-kaspazy-3 poziom-1, polimerazy kondensacji chromatyny i rozszczepienia. W zależności od czasu działania i wielkości dawki kurkuminy, dzikie komórki typu p53 i HCT-116 zmuszane były do samo destrukcji, a za tym szły jak w dym również komórki HT-29 .

Badacze byli niezwykle zaskoczeni, bo takie właściwości terapeutyczne kurkumy kwalifikują ją już jako lekarstwo na raka jelita grubego.

Jednym słowem kurkumina prawdziwie rządzi, wśród innych nie do końca prawdziwych lekarstw.

W obecności kurkuminy, komórki raka okrężnicy przeszły proces fosforylacji, która ostatecznie doprowadza do zmieniania funkcji i aktywności określonych enzymów białkowych.

Stres oksydacyjny zostaje złagodzony i została zwiększona produkcja dysmutazy anionów, cokolwiek to znaczy.

Niedrogie leczenie raka jelita kurkuminą mogłoby uratować życie (tylko w ciągu jednego roku) ponad 50 000 ludzi (tylu Amerykanów, a ilu ludzi na całym świecie?) bez wyniszczających skutków ubocznych. Wielu przedstawicieli świata medycznego preferuje określony styl myślenia, który nie zawiera w sobie pojęcia kurkuma, ani kurkumina.

Zalecam na codzień zwykłą przyprawę kurkumę, a nie wyizolowaną z niej kurkuminę, gdyż człowiek o wiele lepiej radzi sobie z pokarmem (chodzi o pewną reakcję wątroby, która ma też miejsce przy przyjmowaniu lekarstw). Kurkuma, pomimo, że potrafi sama przemieszczać się w organizmie, alkalizować go, zabijać zdewiowane komórki, to jednak z pewnością nie spodoba się nikomu, kto chciałby ją opatentować.

Tymczasem jak najszybsza alkalizacja ciała, soki warzywne, zielone szejki, świeże warzywa, zioła i dawki kurkumy, powinny być pierwszym krokiem przy każdym leczeniu raka.

Póki co Ty tak samo postępujesz ze swoim ciałem nie zaczynając dnia od 4 szklanek, czyli od nawadniania, dokurkuminiania, magnezowania i algami traktowania swojego ciała, nie idziesz  biegać, nie poruszasz swojej limfy, za to jesz złom i to cały dzień i kawałek nocy nie dając sobie szansy na kawałek autofagii.

Coś jak uczeń który scyzorykiem ryje blat nieswojej ławki: kocham Elkę. A właściwie dzisiaj już nie kocham Elkę, tylko mniej trójka (<3)Elkę.

(1) pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18423603/

(Visited 5 131 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Olimpia 29 sierpnia 2019 o 19:40

  Pepsi, a napisz proszę jaka może być reakcja wątroby na wyizolowaną kurkuminę.

  1. avatar Jarmush 30 sierpnia 2019 o 05:46

   jak na silny lek, który obciąża wątrobę, dlatego trzeba być ostrożną z ilościami, forma liposomalu jest najlepsza

 2. avatar Jenna 30 sierpnia 2019 o 06:06

  Pepsi, może trochę dziwne pytanie, ale czy to prawda, że sny wyśnione z czwartku na piątek się sprawdzają? A dodatkowo dzisiaj jeszcze nów księżyca. Ja nigdy nie wierzyłam w takie rzeczy, bo dla mnie czy coś się śni w poniedziałkowa noc czy piątkową to bez znaczenia. Dodatkowo sny mogą być tylko odbiciem tego co myślimy, przeżywamy, a nie proroctwem… Nie skupiałam się nad tym nigdy, aż dziś, kiedy to śniło mi się wiele naprawdę złych rzeczy, które dotyczą akurat tych rzeczy dziejących sie aktualnie w moim życiu. I od razu jak się tylko obudziłam przypomniały mi się słowa mamy – sny z czwartku na piątek zawsze się sprawdzają. I teraz pytanie czy się tym przejmować czy to po prostu reakcja stresowa? Pepsi, jakie jest Twoje podejście do snów?

  1. avatar Jarmush 30 sierpnia 2019 o 08:30

   Przecież nie ma nawet niczego takiego, jak czwartek, czy piątek, to umowne nazwy dni, poza tym mamy różne czasy na świecie, u nas może już być sobota, a w Stanach jeszcze jest piątek, a więc to jest przesąd, mit, a nawet żart. Co do snów, to jest to tak samo prawdziwa rzeczywistość jak tak zwana jawa, i do tego jesteśmy w niej najczęściej tak samo przez sen jak na jawie. Świadome sny pozwalają na poznanie innej rzeczywistości, gdzie myśl natychmiast się realizuje. Fajne są, ale wiem, że Tobie chodzi o to, czy mam jakieś info na temat snów proroczych. Bardziej nazwałabym to skontaktowanie się z bazą danych we śnie. Nie zapominaj, że to Ty i każdy z nas tworzy swoją rzeczywistość myślami i intencjami.

   1. avatar Jenna 30 sierpnia 2019 o 08:52

    <3

 3. avatar Monika 30 sierpnia 2019 o 08:48

  Witaj,
  Pepsi BARDZO Cie proszę o wskazówki.
  Jestem kobietą po 30-tce mam tendencje do długich i obfitych miesiączek ze skrzepami i tworzą mi się polipy w jamie macicy. Jestem znowu kierowana na 3 zabieg usunięcia i ingerencje chirurgiczną. Co robić i jaki zapobiegać?
  Przez te długie miesiączki mam problemy z żelazem i ferrytyną. Wit d3 w normie.
  Zamówiłam i dziś otrzymałam produkty to terapii 4 szklanek. Co robić na przyszłość??

  1. avatar Jarmush 30 sierpnia 2019 o 11:29

   odpowiem później <3

  2. avatar Piotr 30 sierpnia 2019 o 18:54

   Dobra wit.E 100-500 mg dziennie , 100 mg selenometioniny , 25 mg cytrynianu cynku i mangan tzn. zielenina , która ma go dużo i zioła np. skrzyp.

 4. avatar agga-su 30 sierpnia 2019 o 12:28

  Wiecie, że ja do dziś widziałam gdzieniegdzie, owszem to <3, ale mój umysł omijał i nie zwracał uwagi na te znaczki;)))) I w końcu jak zobaczyłam to w tytule, to się zastanowiłam, co to kurde znaczy;)))) I jak doszłam do końca wpisu zaczęłam się tak śmiać sama z siebie, że aż się posmarkałam;)))
  Pepsi, kochana nasza Pepsi <3 <3 <3 !!!!!!!

  1. avatar Jarmush 30 sierpnia 2019 o 14:36

   <3 serduszko na boczku <3

 5. avatar Aga 30 sierpnia 2019 o 21:13

  Hej Kochana zawsze pomagasz to i Tym razem pewnie nie zawiedziesz.Stosuje juz bedzie z 2 lata terapie 3-4 szklanek … nie zachorowałam jak mówiłam ostatnio i to mój sukces.Ale teraz jak codziennie przez całe wakacje wygrzewam się na słoneczku toples ( własna działka daleko sąsiedzi ?) zauważyłam na całym ciele takie ciemno – bordowe malutkie pieprzyki …takie malutkie co to może być ?Podpowiesz ? Od czego to może być … i jak to zlikwidować … tak dla lepszego wyglądu i samopoczucia.Z miłością❤️? wierna czytelniczka ?

  1. avatar Może 2 września 2019 o 22:10

   Mogą być to potocje. Oraz mogą być efektem bartonelli. Ale niekoniecznie.

   1. avatar Może 2 września 2019 o 22:12

    *petocje

   2. avatar Pomyłka 2 września 2019 o 22:12

    *petocje

 6. avatar Nieokreślony 20 listopada 2021 o 12:19

  Czy to mogą być hemoroidy jak odbyt boli raz na kilka dni / tygodni i ból zwiększa się znacznie zaraz po jedzeniu?

  1. avatar Pepsi Eliot 20 listopada 2021 o 16:23

   Mogą to być hemoroidy, ale nie widzę związku bezpośrednio po jedzeniu, idź do proktologa, niech rzuci okiem.

 7. avatar Marts 23 listopada 2021 o 19:55

  Pepsuniu pomóż proszę. U mojej córki 3 lata 5 miesiecy ostatnio po raz 1szy wypadła błona śluzowa na zewnątrz odbytu. Wielkość mandarynki. Za pomocą, żelu lekarz schował błonę do środka i zalecił środek na zaparcia.
  Niestety od tej pory córka ma uraz i na zmianę biegunka, lub gazy i silne parcie które wysuwa błonę, jednak szybko reagujemy i ściągamy ją z toalety wówczas błona jest w stanie jeszcze schować się sama.
  Przypuszczenie to silne parcie, słabe mięśnie dna miednicy, lub długie jelito. Może wyrośnie.
  Poradź co mogę zrobić aby zminimalizować to wysuwanie aby pojawiało się coraz rzadziej oraz by uniknąć operacji. By córka normalnie funkcjonowała.
  Proszę bo nie wiem od czego zacząć. Nigdy nie miała problemów z wyproznianiem, nawet 2-3 razy dziennie.
  Dziękuję

  1. avatar Pepsi Eliot 24 listopada 2021 o 06:01

   Nie może przeć, kupa musi łatwo wychodzić, wysiadywanie nocnika z książeczką niedozwolone i nie można doprowadzać do zaparć. Skąd te biegunki? Naprzemiennie z zaparciami?

   1. avatar Marts 24 listopada 2021 o 07:25

    Teraz ze stresu bo mocno wstrzymuje po tej traumie z wciskaniem u lekarza. Wczesniej nie było problemów.
    Kupiłam żelki z probiotykiem, pijemy wodę oraz bierzemy środki z makrogolami na zaparcia, one rozrzedzają i ponoć się nie wchłaniają.

    1. avatar Pepsi Eliot 24 listopada 2021 o 08:42

     Te nasze probiotyki dla dzieci żelki This is BIO?
     Przy problemach z wypróżnianiem można zastosować płaską łyżeczkę chlorku magnezu na szklankę wody z cytryną i dziecko niech wypija kieliszek (100 ml), przy okazji dostarczysz dziecku magnezu, Bierze D3+K2 i Omegę3?

     1. avatar Marts 24 listopada 2021 o 08:46

      Tak żelki TiB oraz d3+k2, sporadycznie omega. Wszystko TiB.
      Dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum