Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 304 458
150 online
41 806 VIPy

Odchudzanie na chacie, albo pod gruszką, czyli plan idealny oczami twojego mężczyzny

Trochę późno, ale zwyczajowo ogarnia Wszechświat paniczna mania odchudzania

Odchudzanie wczesnym latem na późne lato, odchudzanie z gatunku „jak schudnąć 300 kilo w miesiąc”, odchudzanie po sytej wiośnie, czy odchudzanie w ogóle jakiegokolwiek.

Świat znowu przestał być odwołany, a lato ponownie, tyle, że tylko TROCHĘ mieni się perspektywą dalekich wojaży, dzikich plaż, sukienek z odkrytymi plecami i spodenek typu bermudy.

Napisałem TROCHĘ bo ludzie jednak boją się ledwo otrząśnięci ze świrusa (nie wszyscy). Teraz z garbem małej inflacji, dużej inflacji, małego kryzysu, większego, stóp procentowych, i panicznie nieefektywnych wycen rynku. No po prostu szał artystów. Nie mówiąc o pomysłach imperatorskich sąsiada; ktoś mógłby wytargać go za baczki i dać linijką po łapkach.

Niby trochę ubolewam. Chociaż kto wie, może niebawem będziemy pozytywnie zaskoczeni?

Odchudzanie, którego chce twoje ciało

W kontekście festiwalu corocznego wymuszonego odchudzania i to może być zwrot w dobrą stronę. Może wyjedziesz jedynie do Kłaju pod gruszkę, albo za blok, bez spinki i wciągania brzucha. W starych nowych szortach.

O ile jest lżej, kiedy nic nie trzeba i wszystko można, a przy okazji jest czas, żeby przemyśleć czego się chce?

Zdrowie to luksus, a większość prowadzących do niego środków możesz zawdzięczać swojemu ciału, o ile dasz mu tego, czego potrzebuje!

Tak samo odchudzanie pod gruszą czy we własnej chacie (nawet w bloku)  może być luksusem.

Co prawda lodówa jest na wyciągnięcie grabi częściej niż kiedykolwiek, a dodatkowy wolny czas skłania do eksperymentów z ziemniakiem w roli amanta, ale to wszystko da się pogodzić.

Można jeść i chudnąć, jak na najbardziej rewolucyjnej i skutecznej diecie na planecie Ziemia!

Byłem gruby, tak, tak, Twój Horry BYŁ na dużej masie (tłuszczowej:).

Następnie jadłem, jadłem i jestem chudy.

Twoje odchudzanie na chacie, lub pod gruszką (za domem)

 • Zadbaj o komfort

Mycie kłów po prostu jest, odbywa się codziennie mimochodem, pomiędzy myciem twarzy a nitkowaniem i nie ma w tym żadnej filozofii. Tak samo podejdź do 4 szklanek, i spadania z wagi, aby ciało SAMO osiągnęło równowagę.

Niech dieta nie będzie katorgą, wyrzeczeniami i restrykcjami, z którymi się kojarzy, tylko zwykłą higieną osobistą, troską, którą pakujesz w swoje ciało, jak to co robisz, by uniknąć próchnicy.

 • Ureguluj rytm

Na regulację rytmu składa się

 • sposób jedzenia posiłków, czyli genialny program jem i chudnę z postem przerywanym
 • wstawanie z brzaskiem, co też przekłada się podobno na sukcesy finansowe (jak twierdzą miliarderzy),
 • dobry sen, to też wstawanie z brzaskiem słońca,
 • a w porach dżystych i śnieżnych znacznie przed
 • codzienne nawodnienie i oczyszczanie 4 szklankami 

Jedz i chudnij

 • Wiele diet odchudzających opiera się o restrykcje kaloryczne. Jest mit, że każde obcięte 3500 kalorii to 0,5 kilograma masy ciała.
 • Te założenie jest wynikiem prostej kalkulacji: 3500 kalorii to deficyt 500 kalorii dziennie przez 7 dni. Nakłada się to na optymalny zalecany spadek wagi, czyli 0,5 kilograma tygodniowo.

To jednak jest słabe uogólnienie.

Zasada deficytu 3500 kalorii nie sprawdza się z powodu wielu różnych czynników, jak zachwiania równowagi hormonalnej, nadmiaru stresu, niewyspania, odwodnienia, chorób i innych.

Sposób tymczasem jest zupełnie inny!1

 • Nie musisz obniżać poziomu kalorii, żadnej drastycznej presji na psychice, ale trzeba zastanowić się, co faktycznie możesz nazwać dietą, a co jedzeniem złomu.
 • A więc złomu nie!
 • Za to możesz wskoczyć na post przerywany, genialny kiedy chodzi o efekt odchudzająco-regenerujący, a przy tym niewymagający cięcia kalorii i innych nonsensów.
 • Najlepiej jak połączysz go przynajmniej na początku z ustawiającym wszystko na właściwych torach programem jem i chudnę , który to program ściśle obejmuje też post przerywany.
 • Post przerywany

Post przerywany w 2019 roku, według raportu najpopularniejszych wyników wyszukiwania w Google, gdzie IF (Intermittent fasting) okazał się być numerem 1. w kategorii diet! Nic dziwnego.

To ulubiona dieta celebrytek pokroju Halle Berry i Jennifer Aniston, wielu sportowców, redakcji Pepsi Eliot, zwykłych ludzi i… jaskiniowców.

Nie dość, że jest modna, to jeszcze ma udowodnione i nauką i doświadczeniem właściwości zdrowotne.

 • To sposób odżywiania, w którym dzielisz dzień na dwa okna. Jedno z nich, maksymalnie 8-godzinne, to okno kiedy jesz.
 • W drugim, minimum 16-godzinnym oknie pościsz: możesz pić tylko wodę i napoje pozbawione kalorii (poza sztucznymi napojami typu zero).
 • Odpowiednio krótkie okno kiedy jesz (nie więcej niż 8 godzin) i odpowiednio długa przerwa pomiędzy kolejnymi oknami (co najmniej 16 godzin) pozwalają organizmowi na regenerację, regulację zachodzących w nim mechanizmów i samoleczenie.


Pakiet GOLD Jem i chudnę


Jem i… chudnę!

Jem i… chudnę z postem przerywanym to gotowy program odchudzania połączonego z całościowym odżywieniem ciała, dostosowanym do Twojego trybu trenowania (bądź jego braku) i nastawiony na intuicyjne jedzenie, bez żadnych szalonych restrykcji i ograniczeń. No jesz i chudniesz i jeszcze czujesz się spoko, a o to chyba chodzi. To nie ściema! Ten program autorstwa Pepsi Eliot w zeszłym roku skończył 11 lat i odchudził już całą masę zadowolonych osób!

 • Wysypiaj się

Śpij tyle ile potrzebujesz, aby się dobrze regenerować, ale o której byś nie poszła spać, wstań o brzasku, zawsze, a w miesiącach, gdy dzień jest krótki, codziennie witaj słońce będąc przebudzoną i aktywną wcześniej. Wybitnie zwiększ ilość oglądanych wschodów słońca, a nie tylko te zachody i zachody. Gdy zaczniesz rozumieć po co to robisz, będziesz też wkrótce wolna finansowo.

Śpij po prostu dobrze. W badaniu akademickiego centrum medycznego uniwersytetu Columbia (Columbia University Irving Medical Center) przeprowadzonym na kobietach pomiędzy 20 a 75 rokiem życia wykazano, że niska jakość snu jest powiązana z obniżeniem jakości diety.2

W prawdzie w tym badaniu rzecz dotyczyła ilości kalorii i niemożności snu, co i bez badania powiem z głowy, że jak się nafutruję żarciem przed snem, to nie mogę spać.

Jednak każdy, kto wszedł na dietę z ostrym cięciem kalorii, też nie może usnąć, tym razem z głodu.

Dlatego przerywany post jest idealnym remedium, w oknie najadasz się, ale do snu udajesz się wkrótce gotowy do rozpoczęcia genialnego procesu autofagii, czyli samozjadania, samooczyszczania się ciała. Coś co włącza się automatycznie po kilku godzinach niejedzenia, a za czego odkrycie, kilka lat temu, koleś dostał Nobla.

 • Codziennie nawadniaj się i oczyszczaj

Zadbaj od samego rana, żeby codziennie odpowiednio się nawadniać i wspomóc cały Twój wewnętrzny system oczyszczania i regulacji.

Co poprawi Ci humor po przebudzeniu lepiej niż zrobienie czegoś „wow” dla swojego zdrowia bez tracenia długich godzin i wykonywania skomplikowanych czynności? Znajdź swój rytuał, który robi dobrze Twojemu ciału. Taki co to i będzie skuteczny i korzystny i do tego zdrowy.

Podstawowy pakiet 4 szklanki Silver


4 szklanki™, czyli rytuał nad rytuały właściwie!

4 szklanki pijesz każdego dnia, zaraz po przebudzeniu, z jeszcze trochę zaklejonym oczkiem i niemal mimochodem. W zamian, obok oczyszczania ciała, jednocześnie dostajesz codzienne nawodnienie, odżywianie i moc silnych właściwości przeciwzapalnych. Takie 4 szklanki oczyszczają wątrobę, odtruwają inne organy jak nerki, przy okazji dotleniając ciało. W porównaniu do tygodniowych detoksów, które są niedoborowe i mają krótkotrwałe działanie, tu z efektów możesz cieszyć się codziennie.

 • Zaczynaj dzień na zielono

Dla Ciebie dzień nie zaczyna się zanim nie napijesz się czegoś ciepłego? Po 4 szklankach, albo po 3 prawszych i jeszcze przed treningiem postaw na zielony napój, który DODATKOWO wesprze spowolniony metabolizm.

 • Zielona kawcia

Kwas chlorogenowy zawarty w zielonej kawie jest znany jako aktywator metalbolizmu. Podnosi on podstawowy wskaźnik metabolizmu co minimalizuje nadmierne uwalnianie glukozy z wątroby do krwi. Z powodu niewielkiej ilości glukozy ciało aby pozyskać energię spala zmagazynowane komórki tłuszczowe aby zapewnić sobie odpowiednią ilość glukozy. Dodatkowo zielona kawa tłumi apetyt przez co łatwiej jest kontrolować organizm i przestać podjadać. Przy okazji pobudza, podnosi odporność i doskonale wpływa na fizis.3

 • Zielona herbata

Spójrz tylko na preparaty wspomagające odchudzanie. W większości z nich znajdziesz ekstrakt z zielonej herbaty wymieniony pośród składników.

Nie dzieje się tak bez powodu! Według naukowców przyjęcie ekstraktu z zielonej herbaty przed średnio intensywnym treningiem intensyfikuje spalanie tłuszczu o 17%! 

Kończę z propagandą sukcesu:)

I jak? Gotowa na odchudzanie na chacie, czy pod gruszką za blokiem?

 

Na zawsze Twój
No dobra, żartowałem, teraz powaga

Na zawsze Twój
Horry Porttier


Horry Porttier

Prawdopodobnie autor na stronie Pepsi Eliot, jednak nius pojawił się niespodziewanie i w sumie nie wiadomo kto go napisał …

Nie znamy Horrego Porttiera.


Źródła:

 • (1) mindbodygreen.com/0-14576/7-weight-loss-myths-why-theyre-wrong.html
 • (2) msn.com/en-my/health/nutrition/women-who-struggle-to-get-to-sleep-tend-to-overeat/ar-BB1069sL
 • (3) healthline.com/nutrition/green-coffee
 • (4) ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18326618

(Visited 2 402 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Gings 5 lipca 2022 o 21:11

  Czy mogę stosować post przerywany jeśli karmię piersią? I czy 4 szklanki mogę stosować ?

  1. avatar Pepsi Eliot 6 lipca 2022 o 07:27

   jak najbardziej tak, ale nie stosuj zbyt długiego okna postu, jednak wszyscy, nawet kobiety w ciąży lepiej śpią gdy nie zjedzą późnej kolacji. A 4 szklanki to jest alkalizacja systematyczna, delikatna, bezszokowa. Oczywiście jeśli w ciąży nie jadłaś alg, zacznij od malutkiej dawki 4 Greensa <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama
 

Najbadziej upiększa dobrze nawodniona i odżywiona skóra!

Dodaj łyżeczkę doskonałego Kolagenu TiB do 4 szklanki!

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum