Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
207 310 612
91 online
32 624 VIPy

Odpowiednia gęstość krwi, to życie, a więc jak obniżysz poziom fibrynogenu?

Fibrynogen jednak nie tylko pomaga załagodzić krwawienie kiedy tego potrzeba.

Badania z ostatnich 10 lat pokazały, że jego nadmierny poziom może przyczynić się do udaru i zawału serca, nawet kiedy inne czynniki ryzyka nie występują.

W zasadzie, wysoki poziom fibrynogenu ma skutki przewidywalne bardziej niż inne znaki ostrzegawcze: podwyższony cholesterol, podwyższone trójglicerydy, otyłość i cukrzyca.

Fibrynogen należy do BIAŁEK OSTREJ FAZY, tzn. jego stężenie wzrasta w przypadku procesu zapalnego toczącego się w organizmie, również w przypadku nowotworów.

Szczególnie ważne jest obniżenie poziomu fibrynogenu przy nowotworach, ze względu na przerzuty.

Poziom fibrynogenu powinien mieścić się od dołu w widełkach laboratorium, ale od góry najlepiej, aby nie przekraczał 3

Wysoki poziom fibrynogenu wymaga od innych substancji w twoim organizmie aby się aktywowały chroniąc cię przed nadmierną krzepliwością krwi.

Podwyższa go między innymi palenie papierosów

Wysoki poziom fibrynogenu może być najlepszym motywatorem dla palaczy, aby rzucili darcie faj.

W zasadzie wysoki poziom fibrynogenu może być BARDZIEJ SZKODLIWY dla układu sercowo-naczyniowego niż samo palenie.

Suplementy, które obniżają podwyższony poziom fibrynogenu:

Obniżają poziom tego białka i pomagają zapobiegać tworzeniu się zatorów i zakrzepów w żyłach.

Przyjmowanie 6g Omega-3 dziennie, zgodnie z badaniami, obniża poziom fibrynogenu u kobiet.

w didaskaliach

Eskimosi obu płci mają wyjątkowo rzadką krew z powodu dużej ilości Omega 3 w diecie.

Wysoki poziom homocysteiny zwiększa ryzyko zawału serca, ponieważ blokuje naturalny rozkład fibrynogenu.

Witamina B12, kwas foliowy i witamina B6 mogą obniżyć poziom homocysteiny. Według innego interesującego badania witamina C w dawce 2 gramy dziennie, rozkłada zbędny fibrynogen. Dla maksymalnego obniżenia fibrynogenu najlepszy będzie enzym proteolityczny z bromelainy (z ananasa).

 • Poza rzuceniem papierosów, najlepszymi sposobami na obniżenie fibrynogenu jest zapobieganie otyłości i nadwadze.
 • Naturalne zmniejszenie cholesterolu i unikanie długotrwałej ekspozycji na zimno, które zwiększa poziom fibrynogenu o 23%. Ataki serca i zawały zimą są częstsze niż latem.

w didaskaliach

Ludzie nagminnie mało piją, bo im woda nie smakuje, albo bo im się nie chce pić. Tak sądzą.

Uwaga, ludzie w średnim wieku i starsi, już od 40 roku życia, a nawet wcześniej mogą mieć PRZEKŁAMANE info od organizmu w sensie pragnienia. Organizm przestaje się o wodę dopominać, bo też mu się nie chce jak jego właścicielowi.

Gdy odczuwasz pragnienie, już jesteś odwodniony.

Woda jest chyba jednym z najlepszych dostępnych środków zaburzających krzepnięcie krwi

Kiedy pozwalamy sobie na odwodnienie krew gęstnieje, powodując, że zlepiają się ze sobą jej cząsteczki, tworząc zakrzepy.

Picie wystarczającej ilości czystej wody każdego dnia pomaga utrzymać krew w formie płynnej za pośrednictwem układu krążenia i układu sercowo-naczyniowego. To pozwoli być po prostu zdrowym.

Rozpoczynanie dnia 4 szklankami ma dodatkowy sens zdrowotny

Idealna dzienna dawka dla każdej osoby stanowi 1/2 uncji wody, czyli mniej więcej 15g czyli 15 mililitrów na każdy funt, czyli o,45 kg masy ciała. Innymi słowy, jeśli ważysz 60 kilogramów, czyli około 133,3 funta należy wypijać 1999,99 mg czyli 2 litry czystej wody dziennie.

owocek


Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.


Rzuć też może gałką na to: Dobre suplementy znajdziesz w naszym wellness sklepie This is BIO


Disclaimer: Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i się tego trzymajmy.

(Visited 1 911 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. Agata 20 czerwca 2021 o 09:55

  Pepsi a co z osobami szczuplymi ktore nie dra faj a maja zylaki? Moj Tata teraz ma 86 lat cale zycie w ruchu-rower, bieganie, a zylaki mu wyskoczyly . Moja mama miala dwie operacje na zylaki ( w jej przypadku to niestety brak ruchu, otylosc, zamilowanie do miesa no i oczywiscie HTZ) . Ale moj Tata miesa nie je. Chociaz jego ojciec tez mial zylaki i moja babcia ze strony mamy tez .
  Ja biegam regularnie, robie 4 szklanki od ok 2 lat . Mam 33 a pajaczki na udach niestety zaczely sie pojawiac i jedna zyla na jednej nodze lekko wyskoczyla ze tak powiem.
  Suplementuje twoj kolagen peptan do 4 szklanki, witamine c 1000+ , wit e z g&g, bromenaile , l lysine tez biore omega 3 i d3 z k2 obowiazkowo.Greens and fruits tez . Jezdze na rowerze do pracy tez po porannym bieganiu 😀
  Papierosy rzucilam 5 lat temu.
  Co jeszcze mam zrobic zeby zapobiec zylakom? Jestem wege nie w 100 % bo jem kolagen i omega 3. Ale mam wrazenie ze z roku na rok coraz wiecej zyl mi przeswituje przez skore no i te pajaczki na udach. Jak patrze na twoje zdjecia to widze piekne nogi bez zadnych zyl i zazroszcze bo u mnie na stopach nawet sa widoczne zyly:(

  1. Pepsi Eliot 20 czerwca 2021 o 21:00

   kuracja trwa ze 2 lata, najważniejsza witamina E naturalna G&G, (ale trzeba sporo, co jest kontrowersyjne, ale tak twierdzi dr Witamina Saul

   1. Agata 21 czerwca 2021 o 18:36

    Zrobilam research w necie o tym powyzej.
    Ksiazka wyzej wymienionego Pana zakupie. Dzieki wielkie po raz kolejny.
    Buziaki ?

 2. Regina Kluczborska 20 czerwca 2021 o 10:04

  Woda czysta tak, ale z czymś czyli, np. z paroma kroplami soku z cytryny, a wtedy organizm uważa ją za jedzenie i zatrzymuje na dłużej, kierując do komórek. Czystą wodę natychmiast wyrzuca kierując do nerek i pęcherza moczowego.

  1. megasoniq 18 września 2021 o 16:25

   O o! właśnie! tylko gdzie można o tym poczytać? jakieś badania? chce wytłumaczyć komuś, że bez sensu jest chlanie czystej wody (bo tak wszyscy mówią,że to zdrowo) 😉

   1. Kami 4 stycznia 2023 o 21:01

    Pisze o tym dużo Medical Medium (Anthony William)

 3. Agnieszka Pogorzelska 8 lipca 2021 o 12:54

  Hej ! Mam 52 lata , czy fibrynogen 257 mg/dl jest ok ? norma wg laboratorium 150-400 mg/dl

  1. Pepsi Eliot 8 lipca 2021 o 15:57

   Dobry fibrynogen. Czytałaś dzisiejszy wpis? Też ważny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum