możesz 2 razy dziennie, ale gdy zliczysz białko w diecie nie przekraczaj 1,1 grama na kilogram beztłuszczowej masy ciała, chyba,…
Nareszcie nastają ciepłe miesiące, o których śniliśmy przez całą zimę. Nie wiem jak Wy, ale ja z dnia na dzień zrzucam coraz więcej elementów garderoby, a czego nie da się zrzucić, zamieniam na lżejszy model. I tak też dla niektórych wiosna i późniejsze lato są okresem noszenia stóp w trampeczkach, klapeczkach, sandałkach, mokasynkach i balerinach. Dla innych to jednak okres wiążący się z nasileniem objawów takich jak wzmożona potliwość, nieprzyjemny zapach stóp, choroby grzybicze, zrogowacenia i suchość skóry. Działać należy oczywiście po pierwsze od środka: codziennym oczyszczaniem, na przykład z terapią 4 szklanek, dietą bogatą we wszystkie niezbędne substancje odżywcze i odpowiednim nawodnieniem. Można jednak także wspomóc się od zewnątrz, na przykład antybakteryjnym, przeciwgrzybiczym, super odświeżającym sprayem. Jego przygotowanie jest dziecinnie proste, a działanie ultra skuteczne.
– ¼ szklanki soli Epsom, – szklanki letniej wody, – 3 łyżek octu jabłkowego, – 15 kropli olejku z drzewa herbacianego, – 10 kropli olejku rycynowego, – 5 kropli olejku goździkowego, – 5 kropli olejku z mięty pieprzowej. Zmieszaj wszystkie składniki i przelej do butelki z atomizerem. Psikaj stopy 1-2 razy dziennie lub wedle zapotrzebowania. Możesz także używać sprayu do butów, pamiętaj jednak żeby nie wkładać nóg do wilgotnego, świeżo popsikanego buta.
Nie muzyka jazzowa, nie maryśka popalana za blokiem, nie sen do 14 ale magnez jest królem relaksu, wodzirejem chillu i główną atrakcją każdej imprezy. Nawet kiedy impreza ma miejsce w łazience, a jedyni goście to Twoje stopy. Sól Epsom zmiękcza stopy, działa detoksykująco, przeciwbólowo i przeciwskurczowo. Siarczan magnezu to także remedium na suche, popękanie pięty i sposób na rozluźnienie po całym dniu na nogach.
Remedium na 1000 i 2 dolegliwości. Ocet jabłkowy niszczy bakterie, zarazki, pleśń i wirusy, odtruwa, pomaga w walce z zakażeniami, zmniejsza stany zapalne i wiele więcej! Nie dość, że zapobiega on infekcjom, to łagodzi powstałe już podrażnienia i odciski.
Możesz wybrać swoje ulubione nuty zapachowe i dodać ich do mikstury (wykorzystuj nie tylko olejki, ale także płatki kwiatów i sproszkowane owoce), ale te 4 to must-have, nie tylko do stóp. Olejek z drzewa herbacianego zwalcza infekcje i działa przeciwgrzybiczo. Olejek rycynowy nawilża i działa przeciwbakteryjnie. Ten z goździków poprawia krążenie, eliminuje grzyby i pleśń oraz zwalcza stany zapalne. Może także pomóc na bolące stawy. Olejek z mięty pieprzowej z kolei działa kojąco i delikatnie odświeża. Do tego poprawia mikrokrążenie, działa przeciwzapalnie, reguluje pracę gruczołów łojowych i pielęgnuje wrażliwą skórę stóp.
uściski:)
Powiązane artykuły
Komentarze
Jak długo i gdzie przechowywać gotową miksturę?
Wystarcza przechowywać ją w temperaturze pokojowej, jeśli butelka jest jasna, to w zacienionym miejscu. Można nawet nosić atomizer w torebce, miksturę trudno „zepsuć”, chyba że się ją mocno przegrzeje. 🙂
Czy można użyć chlorku magnezu zamiast siarczan?
można, ale co siarka, to siarka
A na grzybka na palcu u ręki? Pofaldowany,bokami szarzeje, łuszczyć się zaczyna na pofaldowanej części. Co robic? 3 szklanki lecą na non stopie a ta 4 zawiera zielenine,owoce,siemie lniane i wodę.
trzeba by coś zewnętrznie, lugola, albo kropla olejku bio oregano z olejem kokosowym
Odp błyskawiczna jak zawsze☺pominęłam info ze to na paznokciu u palca sie pojawiło, jesli rada ta sama to zastosuje. Dzięki!
Nie ma grzyba, którego nie załatwi WU z boraksem i sól, w jelitach również, ale działa również łubin.
grzybica paznokcia
Rób codzienne moczenie nóg w misce (o ile to grzybica paznokcia stopy, jak nie to rąk), rozpuść 1/4-1/2 szklanki soli szarej morskiej, lub himalajskiej, na miedniczkę.
Sól wsyp najpierw, potem zalej na dnie zimną wodą, łatwiej się rozpuści niż w ciepłej, a dopiero potem dolej ciepłej wody, żeby miała przyjemną temperaturę.
Wskazane byłoby dolać jeszcze 1/2 buteleczki wody utlenionej z apteki i 1/2 szklanki boraksu (tego do szorowania)
Codziennie wieczorem mocz stopy, a w ciągu tygodnia powinno być po problemie.
Jednak jest to dowód na działanie grzyba w organizmie, często przerost candidy.
Należy zastosować kurację anty-grzybiczą, szczególnie, gdy grzybica paznokcia będzie powracać, witamina C TiB, MSM TiB, witamina D3+K2 TiB
Czytaj te wpisy
https://www.pepsieliot.com/zastosuj-pieciodniowe-oczyszczanie-jelit-z-candidy-za-pomoca-psyllium/
https://www.pepsieliot.com/jak-prosto-i-naturalnie-wyleczyc-sie-z-powaznej-choroby-cz1/
https://www.pepsieliot.com/jak-prosto-i-naturalnie-wyleczyc-sie-z-powaznej-choroby-cz2/
https://www.pepsieliot.com/mrsa-jak-prosto-i-naturalnie-wyleczyc-sie-z-kazdej-choroby-cz3/
Do sporządzenia drugiej receptury potrzebujesz perhydrolu (30-35%) i z tym trzeba mocno uważać, bo to substancja silnie żrąca.
Najpierw robisz roztwór nasycony boraksu, czyli na litr wody destylowanej wsypujesz
40-45 g boraksu, na drugi dzień gotowe, potrząsaj od czasu do czasu.
Ten roztwór posłużyć może też do suplementacji antygrzybiczej wg dr LAsta.
Do oddzielnego słoiczka wlewasz np, 90 ml tego boraksu i 10 ml 30% perhydrolu (ostrożnie strzykawką).
Powstanie 3% woda utleniona z nasyconym boraksem.
Trzymaj w lodówce, smaruj wacikiem często.