Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
214 515 061
188 online
35 289 VIPy

Odżywcza formuła (idealna do czwartej szklanki) naturopaty Shillingtona

Że manipulacja i strategia jest tak dobrze przeprowadzona, a w połączeniu ze strachem, który niezwykle ułatwia manipulację, daje rezultaty finansowe pozwalające na rządzenie światem. Jest to biznes, który celowo i z premedytacją marginalizuje, umniejsza, albo demonizuje (w sensie spuszcza do kibla, albo straszy) naturalne strategie do walki z rakiem. Z jakże banalnego powodu, że nie ma w tym interesu na patentową wyłączność. W tym czasie, ile się da, wlewane są ogromne pieniądze w tragiczne dla zdrowia terapie przeciwrakowe rozciągnięte w czasie, zamiast po prostu w jego zapobieganie, lub faktyczne leczenie. Gdyby medycyna alopatyczna zachęcała do zdrowej, naturalnej diety i jej suplementacji w celach właściwego odżywiania ciała, a następnie w wyniku tego, że coś poszło nie tak, zastosowała kurację chemią, czy radiem ze słowami: człowieku, albo nie robiłeś tego, co ci zalecaliśmy, albo nie miałeś wpływu na wiele rzeczy rakotwórczych we własnym środowisku, zagapiłeś się może, albo miałeś tylko pecha, to proponujemy Ci truciznę na raka. Jest to trucizna jak najbardziej dedykowana rakowi, bo tak się staraliśmy, jednak sama wiesz, że botoks w czoło zatruje również trochę krew, a więc każdą oddaloną od czoła komórkę także.

Ale ponieważ Twój rak jest teraz w zaawansowanej postaci, proponujemy ci zabicie jego komórek, ale też będziemy zabijać Ciebie, bo tak działa trucizna. Miej to na uwadze człowieku, że już od teraz i przez cały czas trwania kuracji, a następnie do końca życia jak najlepiej odżywiaj ciało, energią Ziemi i Kosmosu, czyli przede wszystkim Słońcem, czystą wodą i surowym, organicznym pokarmem, oraz suplementacją uzupełniającą środowiskowe niedobory, żeby to ciało mogło się samoleczyć to raz, a dwa, żeby jak najszybciej oczyściło się z tych potwornych toksyn, które ci podamy. Jakby co, to pielęgniarki mają ścisłe procedury odkażania środowiska po ewentualnym i przypadkowym kontakcie z trucizną, czyli chemią dożylnie wprowadzaną w chore na raka ciało. Nie bój się, dasz radę, wszystko potrwa jak najkrócej, bo będziesz cały czas naturalnie odtruwany. I wtedy chory na takim etapie raka dostawałby, owszem, czas na podjęcie zmasowanego odżywiania ciała i odtruwania się. Kuracje antyoksydantami powinno włączać się jeszcze podczas jak najkrótszej kuracji toksynami, czyli chemioterapią. Tutaj prosty i wyjątkowo tani protokół kuracji antynowotworowej w 3 krokach.


Formuła odżywcza doktora naturopaty Shillingtona

Dodatkowo o silnych właściwościach oczyszczających i antynowotworowych

Bierzesz organiczne (część oznacza objętość, a nie masę w tym przypadku):

1 część sproszkowanej trawy lucerny 1 część sproszkowanej trawy jęczmienia  1 część sproszkowanej trawy pszenicy  1 część norweskich fioletowych sproszkowanych wodorostów, lub kelpu 1 część sproszkowanego korzenia buraków 1 część sproszkowanych liści szpinaku 1 część sproszkowanych owoców dzikiej róży, lub aceroli 1 część sproszkowanej skórki z bio pomarańczy 1 część sproszkowanej skórki z bio cytryny 1 część sproszkowanego Astragalus’a 1,5 części sproszkowanej spiruliny  1,5 części sproszkowanej chlorelli  5 części płatków drożdżowych, z drożdży nieaktywnych, żeby można było bezpiecznie rzecz użyć przy Candidzie i innych zakażeniach grzybiczych 5 części sproszkowanych drożdży, tak samo jak wyżej, mają być Saccharomyces cerevisiae, czyli nieaktywne.

Mieszaj dokładnie, a przy mieszaniu uważaj, bo wszystko lubi fruwać i może podrażnić kichawę. Przyjmuj 1, lub 2 łyżeczki dziennie z jakimkolwiek przyjaznym płynem. Najlepiej dodaj do wypasionej 4 szklanki z codziennej oczyszczającej kuracji 4 szklanek.

Różową wstążeczkę zamień na zieloną:)

owocek

Na podstawie  Kali Sinclair’a copywriter’a i edytora Organic Lifestyle Magazine.

(Visited 4 554 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Magda 19 maja 2019 o 05:29

  Hej Pepsi, mam pytanie czy wiesz jak przywrocic zmysl wechu po przeziebieniu?

  1. avatar Jarmush 19 maja 2019 o 09:41

   czosnek, cytryny,mięta, naparówki, nawadniać się, kuracja 4 szklanek

 2. avatar Magda 20 maja 2019 o 04:02

  Dzieki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum