logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
75 667 917
188 online
30 309 VIPy

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Oferta pracy

  UWAGA: interesują nas wyłącznie oferty pracy stacjonarnej w Krakowie

  Szukamy kreatywnych osób, chętnych do pełnoetatowej pracy w redakcji bloga Pepsi Eliot. Wystarczy, że masz lekkie pióro, potrafisz samodzielnie zorganizować swoją pracę, a w Twojej głowie roi się od pomysłów! Zainteresowanie tematyką bloga będzie dodatkowym atutem.

  Oferujemy pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach, wszelkie narzędzia niezbędne do pracy i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  Oczekujemy znajomości języka angielskiego (minimum B2), dyspozycyjności w dni robocze, zdolności ubrania myśli w tekst pisany i gotowości do pracy w pełnym wymiarze godzin.

  Mile widziane będą wykształcenie w kierunku zdrowia, dietetyki i rozwoju, wykształcenie humanistyczne oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

  Prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@gym-and-juice.pl. Do CV należy załączyć klauzulę poufności o treści:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.