Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 386 660
53 online
42 282 VIPy

Oficjalny program kosmiczny to farsa, bo Jankesi i Ruscy dawno już byli na Księżycu, a nawet na Marsie

Pytanie, po co?

Hej, hej, tu Wasz Horry Porttier, poszukując newsów przywlokłem dla Was fajną zajawkę ze strony zacnego Romana Nachta, tutaj

Oficjalny program kosmiczny jest farsą i stanowi gigantyczne marnotrawstwo pieniędzy. Realnym natomiast jest realizacja „3 Alternatywy”, mimo iż dla niedoinformowanych takie wieści należą do teczki z napisem science fiction (fikcja naukowa). Większość astronautów projektu Apollo doznało szoku stwierdzając jak wygląda rzeczywistość, a ich życie i późniejsze oświadczenia odzwierciedlały zakres tych wstrząsających doświadczeń. Zaś rozkaz milczenia na ten temat pod groźbą śmierci, niszczył ich psychikę. Wytłumaczono im, że to konieczność, że chodzi o „bezpieczeństwo narodowe”. Tymi dwoma słowami można w każdym państwie zatkać usta lojalnych obywateli.

Niemniej jednak conajmniej jeden z amerykańskich astronautów spotkał się i rozmawiał z brytyjskimi producentami serialu „Alternative 3”. W wywiadzie potwierdził treść tych zarzutów.

W książce pt „Alternative 3”, prawdziwa tożsamość astronauty została zastąpiona pseudonimem Bob Grodin. Twierdzono, że popełnił samobójstwo w 1978 roku. ale jak dotąd nie można tej pogłoski potwierdzić. Może to być dezinformacja. Na producentów filmu o tym samym tytule służby specjalne wywarły niebywale silną presję mającą na celu zneutralizowanie efektu jaki wywierał ten program telewizyjny na widzach w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii. Po raz pierwszy film został wyświetlony 20 czerwca 1978 roku, ale później twierdzono, że miał to być „tylko żart primaaprilisowy”.

bazy na Marsie?

Podsumowanie po upływie 40 lat od wyświetlenia filmu Alaternative 3:

Już w latach 50-ch XX wieku naukowcy uznali, że powierzchnia Ziemi nie będzie wkrótce nadawać się do utrzymania form życia które znamy, a to choćby tylko z powodu zanieczyszczenia powodującego katastroficzną zmianę klimatu.

W filmie jeden z naukowców, fizyk, dr Carl Gerstein twierdzi, że zaproponował w 1957 roku 3 alternatywy dla rozwiązania tego problemu:

Pierwszą alternatywą była drastyczna redukcja ludzkiej populacji na Ziemi.

Drugą alternatywą była budowa rozległych schronów podziemnych, w których będą żyć wybrani i zasłużeni urzędnicy państwowi i ludzie potrzebni do czasu ustabilizowania się klimatu (o czym wspomniał genialny reżyser filmowy, Stanley Kubrick pod koniec filmu pt. „Dr Strangelove”).

Trzecią alternatywą jest zaludnienie Księżyca i Marsa (o czym wspomniała ostatnio wnuczka generała armii amerykańskiej i byłego prezydenta USA, D. Eisenhauera, Laura, która wzięła udział w konferencji „Exposing the Truth” / >Ujawniając Prawdę< w Warszawie, dnia 12 kwietnia 2017 roku).

Posiadamy obecnie liczne dowody na to, że Księżyc jest zamieszkany (przynajmniej znajduje się na nim kilka kolonii). Możemy być także pewni, że istnieją tajne programy kosmiczne zwane przez m.in. kanadyjskiego ufologa i fizyka Stantona Friedmana „czarnymi projektami”, w których realizacji brał udział osobiście. Roman Nacht poznał go po jego wykładzie w Houston, w Teksasie. Opowiadali panu Nachtowi o istnieniu czarnych programów m.in. pułkownik lotnictwa amerykańskiego, Wendell Stevens, u którego gościłem w Tucson, w stanie Arizona oraz dr Frank E. Stranges, kryminolog z Van Nuys, w Kaliforni.

Według Boba Grodina, jednego z pierwszych astronautów projektu Apollo (czyżby chodziło tu o Neila Armstronga, dowódcę misji Apollo 11, zwanego pierwszym człowiekiem, który stanął na Księżycu; ten który nie chciał wziąć udziału w obchodach 40 rocznicy lądowania na Księżycu?), rząd Stanów Zjednoczonych winny jest współudziału w ukrywaniu prawdy i oszukiwaniu amerykańskich podatników.

Według jego zeznań (i innych) na Księżycu wylądowali Amerykanie i Sowieci – w przeciwieństwie do tego, jak oszukano opinię publiczną. Po powrocie z kosmosu amerykańscy astronauci byli mocno poirytowani gdy zdali sobie sprawę z faktu, iż tak żywotna prawda jest ukrywana przed Ziemianami i opowiadali wszystkim o tym, co zobaczyli na Księżycu, m.in. o tym że widzieli tam statki kosmiczne należące do Związku Radzieckiego i Stanów Zjednoczonych. Opowiadali zanim zagrożono im i zakneblowano usta bezpieczeństwem narodowym.

Tak zwany „Raport Armstronga” został napisany przez byłego agenta CIA, Virgila Armstronga.

ale to już było:)

Virgil Armstrong mówi: „Niektóre źródła wywiadowcze wskazują na to, że byliśmy (Amerykanie) potajemnie już z końcem lat pięćdziesiątych i wczesnych sześćdziesiątych (ubiegłego stulecia) na Księżycu i prawdopodobnie na Marsie. Odnosi się to również do Związku Radzieckiego. Chciałbym tu dodać, że zgodnie z taktyką utrzymywania w niewiedzy obywateli, ci ostatni nie byli o tych sprawach informowani.

Rząd pozwolił nam nadal wierzyć, że wszystkie statki kosmiczne są pozaziemskiego pochodzenia, podczas gdy w rzeczywistości mogły to być także amerykańskie lub radzieckie pojazdy kosmiczne.

Raport pochodzi z 1961 roku. Ten statek kosmiczny wystartował z bazy lotnictwa Air Force Base Stead w USA. Załoga składała się z amerykańskich obywateli. Statek leciał z prędkością około 300.000 mil na godzinę. W kilka godzin znalazł się poza strefą przyciągania Ziemi i Księżyca!

Czy to prawda? Bo jeśli tak, to po raz kolejny wyprowadzono nas w pole. Powinniśmy zatem zadać sobie pytanie, dlaczego tak się dzieje od dziesiątek lat. Jakimi motywami kieruje się rząd, który wciąż od nowa nas okłamuje, mimo iż na pewnych płaszczyznach jesteśmy już na tyle świadomi jak sfery rządzące”.

Jedno jest pewne:

Prawda jest Absolutem. Nikt nie donosił w starożytności i nikt nie donosi w obecnym czasie o latających lilioworóżowych słoniach i pomarańczowo-błękitnych żółwiach. Ludzie zawsze opisywali swoimi słowami obiekty latające stworzone na bazie techniki im nieznanej. Widziano istoty, które były im nieznane, ale żywe, tak jak ludzie i zwierzęta.

Ponieważ wszystko zawarte jest we wszystkim (Burkhard Heim się kłania), prawda może zawierać w sobie wplecione w nią kłamstwo, zaś kłamstwo, aby działało musi zawierać w sobie iskierkę prawdy, bo światło w ciemności świeci, a kłamstwo jest ciemnością i dlatego mówi się używając slangu o „ściemnianiu”.

Jeśli więc owe 3 alternatywy są ściemą, … aby krótko podsumować: na treść książki i scenariusz filmu pt. Alternatywa 3 składają się i fikcja i fakty. Fikcja jednak bazuje na faktach.  

Co z tego wynika?

Choćby to, że „przypadkowo” przypadło nam zbliżyć się do prawdy. Nad naszymi głowami, za naszymi plecami ktoś decyduje o naszych losach i naszej przyszłości.

Co począć w tej sytuacji?

To proste: nastawić anteny do wewnątrz, bo w nas, w głębi każdego ciała siedzi dusza, czyli pulsuje Źródło Prawdy.

Ukłony Państwu, ich Rodzicom and Narybku:)

(Visited 4 589 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar agga 2 sierpnia 2017 o 09:52

  Kocham Horrego Porttiera, cóż więcej powiedzieć?:))))

 2. avatar Jk 2 sierpnia 2017 o 12:59

  Spoko artykuł ?

 3. avatar Horry Porttier 2 sierpnia 2017 o 19:16

  Dziękówka :)))

 4. avatar Mirela z miasta Kopernika ? 3 sierpnia 2017 o 19:30

  Uwielbiam tego gościa. Roman Nacht i tematyka poruszana m.in. w NTV inspiruje i zaciekawia mnie od kilku lat, tak jak i ten blog. Pozdrawiam Horrego i Pepsi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum