Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 310 101
61 online
35 519 VIPy

Organiczna dieta roślinna byłaby ratunkiem dla milionów, gdyby na to poszły

Skoro wysoko odżywcze owoce i warzywa są najlepszym lekiem przeciwzapalnym, to dlaczego się ich nie je non stop?

Św. Tomasz z Akwinu był mięsnym żarłokiem. Jego brzuch był tak duży, że nie mógł (św. Tomasz) normalnie siedzieć przy stole, dlatego należało wyżłobić stół na kształt bandziocha. Ów święty pisał ogromne ilości dzieł wygodnych dla Watykanu, dlatego szanowano go i bałwochwalono. Jednak pod koniec swego życia, a wiedz, że zmarł dość młodo, w wieku 49 lat, św. Tomasz zmienił jednak światopogląd. Dlatego nigdy się nie dowiemy, czy faktycznie zmarł z przejedzenia, czy też ktoś mu w tym dopomógł.

Zrozumienie to wysokie wibracje, zrozumienie już niemal sięga Kosmosu. Gdy pojmujesz znaczy, że przyjęłaś prawdę do wiadomości, i teraz możesz ruszyć w swoją drogę. Przejadanie się, seks, zakupy, nuworyszostwo, to niskie loty, ale wibracje mogą być dużo niższe, gdy pojawi się apatia, wstyd, poczucie winy. Czyli wszystko, co wpędza w cierpienie w tym miejscu dla królików doświadczalnych pogrążonych we śnie. W naszej grze.

Codziennie dociera do mnie czyjaś bezradność połączona wręcz z opętaniem ego. Na własne opętanie znalazłam lekarstwo, prawie zawsze działa.

Ale tylko od Ciebie zależy, czy zechcesz go użyć, czy też miotać na poziomie cierpienia przetykanego złością przetrwania, poprzez odważną walkę, osiągnąć najpierw neutralność, stoicki święty spokój, wskoczyć wyżej w miłość i rozsądek, a to już jest strefa przepływów.

Strefa flow. Tworzysz dziewczyno.

Podczas rutynowych badań, dochtore radiolog – onkolog, bardzo nowoczesnym ustrojstwem moje narządy wewnętrzne kserujący, oznajmił, że powinno się je pokazywać studentom. Dowcipny gościu.

Oj tam, oj tam, ale podchwytliwie, z głupia frant rzucam w gabinetowy eter:

– A trzustka?

Na to dochtore specjalista:

– Właśnie żemsię miał spytać, co pani konsumuje, bo trzustka wygląda jak trzustka dziecka, które przenigdy nie robiło flaszki.

-No jestem banana girl, praktycznie frutarianką.

Dochtore szczena opada, od tego wyznania, bo to wiadomo, trzustka i owoc, Ashton Kutcher w roli Jobsa (podobno bardzo rozbolała trzustka), sam Stive Jobse i jabłka, jak to?

– I goni pani? Po twardym? Od lat? A kolanka?

– Nigdy nie zabolały, chociaż z mlekiem się nie kontaktuję.

A on na to, że już się martwi, że jednak coś mnie chwyci, a ja mu na to, żeby się nie martwił, tylko poszybował (że w wibracje w sensie), ciało należy do Ziemi, i nie ma zmiłuj. A po co komu ciało w nieskończoność? Niech użyźni w swoim czasie. Entropia w dół!

Dzięki bieganiu można jednym skokiem wejść we flow, w strefę przepływów, podobnie jak raper zostawia za sobą całą kiłę i włazi w wysoko wibracyjną kreację przepływów.


4 szklanki, to tlen, woda i antyzapalenie, to dla zatrutego ciała przeskok kwantowy

Bieganie to wejście we flow, wyrwanie się cierpieniu, z pominięciem przetrwania i neutralności. Ponad flow, spotkasz już tylko czyste tao z radością i pokojem (nie walką nawet o sprawiedliwość), no i na końcu piramidy dr Dawida Hawkinsa już tylko czeka Cię oświecenie, z wibracją jednego tysiaka.

Oraz poznaj pięćdziesięciokilkuletniego dr Ronalda Weissa, lekarza medycyny, internistę z 25. letnią praktyką medyczną w West New York. Doktor Weiss, żonatego, tatę dwójki dzieci, który sprzedawszy własną lukratywną praktykę i podjąwszy wszystkie aktywa, zakupił 348 hektarowe gospodarstwo w sąsiedztwie Góry Schooley w stanie New Jersey.

Weiss na podstawie obserwacji chorych zgłaszających się do niego w ciągu ćwierćwiecza praktyki lekarskiej stwierdził, że najważniejszym, gdyż najskuteczniejszym narzędziem modyfikującym przebieg choroby jest nieprzetworzona żywność na bazie roślin.

Taka żywność jest silniejsza niż jakikolwiek lek, czy zabieg. Oczywiście doktor Weiss nigdy nie był totalnym idiotą, dlatego zaznacza, że nie ma na myśli otwartego złamania w wyniku ześlizgu w drzewo na snowboardzie.

Przewlekłe stany zapalne są przyczyną najgorszych chorób

Wysoko odżywcze owoce i warzywa są najlepszym lekiem przeciwzapalnym

– Drogie dochtore, a nie biseptol?
– Nie
– Ani steryd przemiły dochtore?
– Noł
– Medyku mój, nie antybiotyk pod byle pretekstem?
– Newer.

Od dziś ignoruję podstawową maksymę medycyny zachodniej: wtłoczyć jak najwięcej lekarstwa w każdy centymetr sześcienny tkanki ludzkiej. Wygarnął rezolutnie Weiss.

W czerwcu 2014 roku dr Weiss i 90 rodzin rozpoczęło etos zdrowia. Zostało uruchomione wielkie gospodarstwo z uprawami sezonowych owoców i warzyw. Nowojorski lekarz zamienił repertuar strasznych leków alopatycznych na przyjazne człowiekowi zielone pożywienie.

Niektórzy koledzy Weissa, aż się pokładli na plecy ze śmiechu, rżąc i szczerząc rtęciowe zębiska, ale Weiss już ma spektakularne wyleczenia, w tym 90. latkę Angelinę Rotella z zastoinową niewydolnością serca, którą alopaci spisali na straty, a Weiss wyrwał ją ze szpon cukrzycy i tej choroby serca jedynie za pomocą zmiany diety na roślinną.

Z kolei inny alopata z dyplomem Mark Hyman, propagator medycyny funkcjonalnej, która systematycznie zajmuje się przyczynami choroby, a nie tylko jej objawami twierdzi, że tutaj akurat cudownej magii nie ma, ale jest coraz więcej dowodów na to, że najpotężniejszym lekiem jest odpowiednia dieta.

Organiczne owoce i warzywa są tak potężnym lekiem, że historia żywota ludzkiego na tym planie mogłaby przebiegać całkiem inaczej.

owocek

Dodatkowe źródło:

Piramida powstała na podstawie poziomów wibracji dr Dawida Hawkinsa, w transformacji Bartka z Universeoflight_xyz

(Visited 1 979 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar pomcia 3 października 2020 o 13:08

  TRÓJMIEJSKIE laski – łączymy się! zapraszam: http://www.facebook.com/groups/pepsiaki3city

  1. avatar Ziggy 4 października 2020 o 15:38

   Hi Pepsi
   Nowe wydanie Twojej książki ma inna okładkę 🙂
   Mam ta starsza wersje czy jest jakaś różnica w tresci między nimi ?
   Ziggy

   1. avatar Jarmush 4 października 2020 o 21:22

    nie ma różnic w treści, to Wydawnictwo sobie tak zadecydowało

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum