logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
104 333 813
online
32 894 VIPy
Reklama
leczenie dobrą dietą, pepsi eliot, this is bio

 

MOJA REWOLUCYJNA KSIĄŻKA
„LECZENIE DOBRĄ DIETĄ”
z autografem:)

 

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Orzeczenie sądu potwierdza: szczepionka Gardasil zabija …

Dowody ponad wszelką wątpliwość mówią, że szczepionka Gardasil zabija ludzi.

To dlaczego nikt nie jest oburzony? Dlaczego nie widać protestów na ulicach?

Jak zachwyca, kiedy nie zachwyca? Jak oburza kiedy nie oburza? Zjeść psa w Europie oburza, zjeść świnię o intelekcie trzylatka (gość już potrafi składać bukwy)spoko. Zjeść krowę w Indiach, oburzenie, zjeść kozę, luzik. Zjeść  czałczała na chińskiej prowincji, na zdrowie. Zakosić kosą sąsiada, wiejski samosąd. Zaciukać dziewczynę szczepionką, która może być wkrótce obowiązkową (a co?) to jakiś zbieg okoliczności. Szczepionki nie zaciukują. Wstrzyknąć coś z rtęcią i aluminium kilkugodzinnemu dziecku jest wporzo. Leczyć się dietą jest yyy … przestępstwem. Lekarz odgórnie nie może ci tego zalecić. Dlatego staje się dochtore.

Historia amerykańskiej dziewczyny nie powinna trafić do teczki z podpisem: suche liście. To precedens, że udało się w Matrixie dowieść coś koncernowi. Do tej pory czytało się tylko o takich idealistycznych zakończeniach u Grishama.

Rodzina Tarsellów przez 8 lat walczyła z rządem USA o potwierdzenie, że szczepionka Gardasil zabiła ich córkę. Ich 21. letnia córka Christina Richelle Tarsell zmarła na skutek arytmii wywołanej reakcją autoimmunologiczną na Gardasil, szczepionkę przeciw HPV, którą otrzymała zaledwie kilka dni przed śmiercią.

Ostateczne orzeczenie zostało potwierdzone przez Departament Zdrowia i Opieki Społecznej: szczepionka Gardasil firmy Merck powoduje problemy autoimmunologiczne powodujące nagłe osłabienie i / lub śmierć. Gdyby młoda dziewczyna została zastrzelona przez szaleńca z AR-15, pojawiłyby się nagłówki jak konie i marsz na Waszyngton. Ponieważ ta młoda kobieta została „zastrzelona” na śmierć przez szczepionkę, historia została zamieciona pod dywan.

Reklama

TU ZNAJDZIESZ 100% ORGANIC 4 GREENS This is BIO idealny do oczyszczającej KURACJI 4 SZKLANEK


Nieważne, że szczepionka Gardasil jak do tej pory jest odpowiedzialna za uśmiercenie 271 młodych kobiet, oraz za ponad 57 520 doniesień o skutkach ubocznych pozyskanych z systemu zgłaszania poszczepiennych zdarzeń niepożądanych. Gdyby 271 młodych ludzi zginęło podczas strzelaniny w szkole, relacje w wiadomościach byłyby nieprzerwane, na poparcie zakazania używania broni.

Co powiesz w takim razie na zakaz stosowania Gardasilu, prawdziwej współczesnej broni szturmowej?

Sprawa Christiny Richelle Tarsell została początkowo podjęta przez Vaccine Court, będącym systemem wypłat odszkodowań ustanowionym, aby zrekompensować rodzinom szkody spowodowane przez szczepionki. Producenci szczepionek płacą podatek akcyzowy w tym systemie za każdą sprzedaną szczepionkę.

Te pieniądze (koszty prowadzenia działalności) są wykorzystywane do wypłat odszkodowań rodzinom, które są w stanie udowodnić medycznie, że zostały okaleczone przez szczepionkę.

Ów system chroni twórców szczepionek przed pozwami w prawdziwym sądzie, zapewniając, że szczepionki będą nadal produkowane dla „dobra ludzkości”. Obok chemitrailsów ma się rozumieć.

Na początku Specjalista z Sądu ds. Szczepień oświadczył, że pani Tarsell nieprzekonująco rzecz opisała, jakoby ​​Christina nie doświadczała arytmii nigdy wcześniej, aż do pierwszej dawki szczepionki przeciwko HPV. Specjalista oświadczył, że bez tej fundamentalnej pewności, roszczeń pani Tarsell nie może uznać. Specjalista nie zniżył się do tego, aby rzeczowo ocenić dokumentację medyczną dostarczoną przez ojca dziewczyny, Tarsella.

Tymczasem dokumenty te dowodziły, że arytmia Christiny nigdy nie miała miejsca aż do momentu podania szczepionki Gardasil. Specjalista jednak oparł swoją decyzję na tezie, że arytmia Christiny mogła być jednak obecna zanim została wykryta, mimo że dokumentacja medyczna mówiła co innego.

Specjalista z Sądu ds. Szczepień dofinansowywanego przez producentów szczepionek orzekł, że arytmia według niego pochodziła z „nieznanego” źródła, pomimo, że wystąpiła wkrótce po podaniu Gardasilu.

Ciekawe gdzie taki witraż  można spotkać?

Uparty Tarsell zgłosili jednak sprawę bezpośrednio do Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej i po 8 latach walk otrzymali 22. stronicową decyzję sędzi Mary Ellen Coster Williams. Orzeczenie poświadczyło, że Specjalista dziwacznie podszedł do kwestii dokumentacji dowodowej, dosłownie nie biorąc jej pod uwagę.

Dlatego sędzia Williams oświadczyła co następuje:

Zgłoszony wniosek o rozpatrzenie petycji jest PRZYZNANY. Decyzja Specjalisty odmawiająca wypłaty odszkodowania jest DO POTŁUCZENIA O DUPĘ, a sprawa jest przekazana Specjalnemu Kierownikowi do dalszego postępowanie zgodne z tą decyzją.

Po 8 latach walki o sprawiedliwość, Tarsell ostatecznie otrzymał wyrok w tej sprawie od Specjalisty Christiana J. Morgana, mówiący, że Gardasil winnym jest i dziewczyna zmarła o wiele za młodo, dlatego jej rodzicom należy się odszkodowanie.

Teraz, gdy sąd potwierdził, że szczepionka Gardasil zabija ludzi, gdzie się zapodziała ogólnoświatowa informacja medialna?

Gdzie jest publiczny protest?

Źródło: 1

owocek

(Visited 19 626 times, 1 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. janK 28 kwietnia 2018 o 14:19

  Kiedy biały fartuch z igłą w ręku bliża się do twego ciała to instynkt przetrwania każe ci: 1. beczeć ze strachu i z bezsilności, 2. uciekać gdzie pieprz rośnie, 3. rękoczyny… nie słyszałem o przypadkach bijatyki (w obronie własnej) w gabinetach zabiegowych. Właściwie słyszałem tylko przeraźliwy płacz kłutych dzieci. Marsze STOP NOP to są marsze. Ja uważam, że trzeba nie szczepić (a nie szczepić i maszerować), (ciekawe czy po szczepieniu zadziała antidotum np wit C lub chelatacje – przeciw NOP).
  Gardasil (Silgard) przeciw HPV nie jest obowiązkowy. Jest przez GIS (2018) szczepionką zalecaną dla młodych osób przed inicjacją seksualną.
  Wydaje się, że na wszelkie wirusy najlepsze jest dobre zdrowie (zdrowe życie – aco to?).

  1. grzegorzadam 1 maja 2018 o 09:22

   (ciekawe czy po szczepieniu zadziała antidotum np wit C lub chelatacje – przeciw NOP).”

   To jedyne wyjście,, chelatować.

 2. Oska 28 kwietnia 2018 o 14:32

  ja nie szczepie mojego synka po powikłaniach poszczepiennych w pierwszym miesiącu życia. W Polce oznacza to wojnę z lekarzami i urzędnikami. Mimo wszystko warto myslec i wziąć odpowiedzialność za życie i zdrowie swojego dziecka, bo proszę mi wierzyć w razie problemów cały ten system, który nałożył obowiązek szczepień nagle umywa ręce. Moja decyzja kosztowała mnie wiele nieprzespanych nocy, nerwow, dyskusji j kłótni z lekarzami, ostracyzmem społecznym itd. Nie było łatwo ale absolutnie nie żałuje. Tak wiec odwagi! Nie dajcie sobie wmówić ze system wie lepiej co jest dobre dla waszych dzieci. Dziś mam poczucie ze świadomie i w zgodzie ze sobą wychowuje małego człowieka. No i dzięki Pepsi ze poruszyłaś ten temat, kocham Twoja energię! Cmok ?

  1. Pepsi Eliot 28 kwietnia 2018 o 17:04

   kocham Oskę

  2. Margo 28 kwietnia 2018 o 20:57

   Napisz więcej o tym jak dałaś radę, mnie batalia o nieszczepienie dopiero czeka, jestem nawet w stanie zapłacić nłożone kary byle mieć spokój. Serduszka

   1. elcameleo 30 kwietnia 2018 o 11:32

    Margo, może stowarzyszenie STOP NOP Ci pomoże? Wiem, że mają prawnika i wspierają rodziny w walce o swoje prawa. Powodzenia!

   2. grzegorzadam 1 maja 2018 o 09:23

    powiedz, że zaszczepisz pózniej, zgodnie z prawem jest czas do 18 roku życia.

   3. Oska 2 maja 2018 o 09:39

    Kartę szczepień mam w domu, wypisałam sie tez z POZ. Na Facebooku sa grupy wsparcia dla rodziców którzy nie szczepią. No i STOP NOP. Zanim podjęłam decyzje czytałam, szukałam, przesiewalam informacje. Strach jest najgorszym doradcą, a im więcej wiesz tym mniej sie boisz. Powodzenia!

    1. Margo 2 maja 2018 o 12:13

     To można tak kartę szczepień zabrać? Chyba tylko wtedy ją wydadzą jak wypisujesz się z POZ a tak też można? Nie przyszło mi to do głowy. Czy to coś pomoże w sensie że trudniej im będzie mnie ścigać? Jeśli chodzi o podjęcie decyzji to nie mam wątpliwości co do szczepień, ciekawe stwierdzenie „a im więcej wiesz tym mniej sie boisz”. Dużo w tym jest prawdy. Dziękuję. Serduszka

 3. Jajestem 28 kwietnia 2018 o 14:41

  Nie w temacie, ale przyznam ze mnie to zbiło z pantałyku i ciekawym Twojej opinii: Pepsi, Jarek k pisze o czasowym zawieszeniu bloga, z powodu dramatycznego spadku wejść ( z fb 90%, z googla 50% w dol)
  Co o tym sadzisz?

  1. Pepsi Eliot 28 kwietnia 2018 o 17:03

   Dokładnie tak, istotnie spadły wejścia z FB, ale nie czytał mojego e-booka o zarabianiu. Przestrzegam w nim i mówię o takiej sytuacji, nie można opierać swojego działania na cudzym portalu, bo ten portal będzie dbał przede wszystkim o swoje interesy. A Jarek K. często po prostu publikował cudze teksty, w tym moje, ale to tak na marginesie.

  2. Aneta D Falkiewicz 28 kwietnia 2018 o 21:44

   Njuslettery Panie, njuslettery oraz budowanie relacji ludzkich na zasadzie ekonomii wdzięczności 🙂 ludzie będą wracać do Ciebie niezależnie gdzie sie udzielasz.

 4. Dunderszyc 28 kwietnia 2018 o 18:34

  Droga Pepsi. Napisz proszę co sądzisz o lekarzach którzy nie chcieli wypuścić ze szpitala małego Alfiego. Ja nie mogę przestać myśleć o tym. Twoje sformułowanie Big farm itp są takie prawdziwe. Wydaje mi się że przeprowadzali na dzieciaczku jakieś eksperymenty i dlatego nie chcieli go wypuścić. Ponoć teraz nie chcą oddać ciała….

  1. Pepsi Eliot 28 kwietnia 2018 o 20:16

   nie mam pojęcia, po co o tym myślisz

  2. Aneta D Falkiewicz 28 kwietnia 2018 o 21:45

   Czyste zagrywki medialne, olać.

 5. OlaS 28 kwietnia 2018 o 19:15

  Pepsi gdzie moge zglosic ze cos nie dziala? otrzymuje powiadomienia o odp na komentarz na maila, ale jak loguje sie na blogu to nie moge zaladowac?

  1. Pepsi Eliot 28 kwietnia 2018 o 20:15

   najlepiej tutaj, przepraszam za niedogodnosci, informatyk@pepsieliot.com

 6. smiech 28 kwietnia 2018 o 20:24

  Hej Pepsi, żeby byc dokładnym, nie wiem, gdzie „sąd potwierdził, że szczepionka Gardasil zabija ludzi”. W wyroku na stronie 12, sąd stwierdza, że: „Christina Tarsell zmarła na skutek arytmii wywołanej przeciwciałami dla receptorów kanału wapnia L-Type.

  u genetycznie narażonych osób takich jak Christina, ciało buduje reakcję odpornościową do obu, białka L1 oraz receptorów L-type i kończącą się reakcją krzyżową.
  …” I tak, w tym przypadku akurat reakcja organizmu została wywołana szczepionką, ale nie jest to akurat cos wyjątkowego, istnieje wiele czynników wywołujących rózne reakcje.

  Do czego zmierzam. Chodzi mi o to, ze to co robisz jest w moim odczuciu dokładnie taką samą akcją jak nawoływanie do zakazania spożywania orzechów ziemnych. Każdego roku ginie spora liczba ludzi, dlaczego nikt nie krzyczy, że orzechy zabijaja?

  1. Carrie 28 kwietnia 2018 o 22:35

   A pamiętasz wyroki odnośnie chłopcow z reklamy Camel? tu masz odpowiedź
   ignoratia iuris…

   1. smiech 30 kwietnia 2018 o 13:02

    nie, nie pamiętam, przypomnij proszę

    1. Carrie 30 kwietnia 2018 o 14:37

     Google na początku 😀

  2. grzegorzadam 1 maja 2018 o 09:26

   dlaczego nikt nie krzyczy, że orzechy zabijaja?”

   alergie na orzechy to skutek szczepień .

 7. Pepsi Eliot 28 kwietnia 2018 o 20:32

  Yyy … tak uważasz? No to może napisz apelację do tego Sądu, który jednak przydzielił swoim wyrokiem odszkodowanie rodzicom dziewczyny, skoro to zwykły szok jak po zjedzeniu ryby, czy orzeszków ziemnych? Proszę Cię zrób to, żeby sprawiedliwości stało się zadość, a nie marnuj energii na pisanie petycji do mnie.

  1. smiech 28 kwietnia 2018 o 21:28

   Sąd przydzielił odszkodowanie w tym przypadku, tak. Ale sąd nie powiedział, że „Dowody ponad wszelką wątpliwość mówią, że szczepionka Gardasil zabija ludzi”. Uważam, że grasz na emocjach.

   Odnośnie „to zwykły szok po zjedzeniu ryby”, jeśli uważasz, że nie szkoda mi młodej dziewczyny, to jesteś w błędzie. Niestety jednak takie sytuacje też się zdarzają, ktoś nie wie, że ma alergię (np. na rybę, zje rybę) i umiera.

   Nie jestem przekonany, że powinniśmy jako społeczeństwo prowadzić kampanię przeciwko złym alergenom, i firmom, które je wprowadzają do użytku.
   (Albo może powinniśmy, tylko pomyśl ilu ludzi udałoby się uratować 🙂 ).
   Pozdrawiam

   1. janK 29 kwietnia 2018 o 11:50

    Sąd sądem a sprawiedliwość… To wszystko co można powiedzieć na ten temat. Jakie alergie?! Flaki mamy chore. Słyszałeś o retrowirusach, o innych NOP? Smiech, sorry, jesteś irytujący. Systemy kolaborują ze sobą: korpo, rządy, prawo, ubezpieczenia, banking itp itd. Wiesz jakie fundusze mają korporacje na odszkodowania??? Grzechów nie odkupisz odpustami. To jest wojna, i ratuj się kto może…

   2. Carrie 29 kwietnia 2018 o 12:03

    Smiechu
    Ty grasz na emocjach i nieznajomości prawa. Żaden sąd nie przyzna, że cokolwiek (oprócz czlowieka) zabija. Wynika to z prostej konstrukcji użycia słowa „kto” a więc zabicie expressis verbis przypisane może byc tylko czlowiekowi.

    1. smiech 30 kwietnia 2018 o 13:04

     No i spoko, tylko jeżeli „żaden sąd nie przyzna…” to czemu w treści tego posta napisane jest dość wyraźnie „Orzeczenie sądu potwierdza: szczepionka Gardasil zabija”?

     1. Pepsi Eliot 30 kwietnia 2018 o 13:49

      odkręcanie kota ogonem to Twoja specjalność?

     2. Carrie 30 kwietnia 2018 o 14:40

      Smiechu
      mowilam o wyrokach chlopcow z reklamy Camela, poczytaj, poczytaj też o konsekencjach tych wyrokow – zapisy na paczkach papierosow „palenie zabija” to wlasnie konsekwencja tamtych orzeczeń.

 8. Dorota 28 kwietnia 2018 o 20:49

  Coś mnie pokusiło (własny mąż;) żeby pójść z córeczką do pediatry z jej anemią. Lekarz nie mógł uwierzyć, że 16 miesięczne dziecko miało tylko 2 wizyty w przychodni – na bilansie 3 i 6 miesięczniaka. Potem nas tam nie było bo jakoś nie po drodze. Cóż, ta wizyta była stratą czasu bo zważyć i zmierzyć dziecko potrafię sama. Nie wiedział co ma podać dziecku, w jakich dawkach.
  Ale szczepić chciał, i to baaaardzo chętnie. Były groźby i straszenie. I próby przymuszanie do podpisania oświadczenia, że zostałam poinformowana wyczerpująco o szczepieniach.

  Córka nadal nieszczepiona.

  W karcie pod wpisem lekarza „matka odmawia szczepień” widnieje moja adnotacja „odmawiam z uwagi na nieustalone źródło silnej anemii u córki i ryzyka jakie niosą dla niej w tym stanie szczepienia”.

 9. baska 28 kwietnia 2018 o 22:32

  …” I tak, w tym przypadku akurat reakcja organizmu została wywołana szczepionką, ale nie jest to akurat cos wyjątkowego, istnieje wiele czynników wywołujących rózne reakcje.” A skad wiadomo,że nie wywoła u innego dzieciaka takiej sytuacji? Dlaczego w szkołach szczepi sie całe roczniki ? W klasie mojego syna 10 dziewcząt i tylko jedna matka stanowczo sie sprzeciwiła a reszta jak barany na rzeź …A po kiego diabła szczepić chłopców ?! …

  1. grzegorzadam 1 maja 2018 o 09:30

   A po kiego diabła szczepić chłopców ?! …”

   Wszyscy dostali w łapę, to teraz nawet chomiki zaszczepią.

 10. anna 28 kwietnia 2018 o 23:57

  witam. szukając pomocy dla mojego męża trafiłam tu. mąż jest po kolonaskopi zostały wycięte dwa małe polipy, niestety jeden gruczolak z komórkami nowotworowymi. badanie rezonansu magnetycznego wykazało guz – zmianę lagodna na prawym nadnerczu, na wątrobie również jakaś torbiel. po roku od wyciecia jakieś narosli na pecherzu znowu to samo, jakaś narosl , parcie i często mocz. jak pomóc, co suplementowa ? mąż ma tylko 40 lat .

  1. Pepsi Eliot 29 kwietnia 2018 o 09:36

   przede wszystkim nie wpadać w smutki, jego ciało pokazuje, że źle je. Zmieni dietę i skończą się te zmiany. Zalecam te badania https://www.pepsieliot.com/lista-podstawowych-badan-ktore-pomoga-ci-ruszyc-ze-skrzyzowania/, czyli przede wszystkim zacząć od pasożytów.
   Na już: oczyścić nerki https://www.pepsieliot.com/nerki-prosta-herbatka-oczyszczanie-czego-zawsze-zaczynaj-detoks-diy1/, potem wątroba i jelita https://www.pepsieliot.com/szybko-naturalnie-oczyscic-watrobe-toksyn/, i niech leci codziennie na terapii 4 szklanek https://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/

   Do tego szklanka zero z gaszoną sodą, codziennie rytuały tybetańskie i dużo biegania.https://youtu.be/HcW4esF-2Rk
   koniecznie niech kupi papierki do badania pH moczu. Rano na czczo ma być 6-6.5, a koło 12, 7-8.

   Poziom 25(OH)D kluczowy, należy brać D3 TiB i K2 TiB, na już niech bierze 4 D3 TiB i 1 K2 TiB po śniadaniu wraz z 1 Omega 3 TiB, na 5 dni przed badaniem niech odstawi D3.

   Dieta roślinna, przede wszystkim surowa, zero czerwonego mięsa. Rafinady, kazeina – zero.
   Z wynikami może się zgłosić do mnie, to pomogę dobrać suplementy diety.

   Unikać chemii w domu i w jedzeniu, pokarmy organiczne, dużo pić.

   Rozważ kurację 40 dni na Budwig https://www.pepsieliot.com/historia-przypadku-raka-domu-dr-axe-10-naturalnych-terapii/. A potem może być to, zrobiłąm taki mix z 4 szklankami: https://www.pepsieliot.com/prosty-i-wyjatkowo-tani-protokol-kuracji-przeciwnowotworowej-w-3-krokach/

  2. grzegorzadam 1 maja 2018 o 09:32

   po roku od wyciecia jakieś narosli na pecherzu znowu to samo, jakaś narosl”

   Jak widać po raz 10000001 skalpel nie jest metodą leczenia.
   To absurd i zwykły idiotyzm.

   Szukajcie przyczyn- likwidujcie je:
   https://www.pepsieliot.com/lista-podstawowych-badan-ktore-pomoga-ci- ruszyc-ze-skrzyzowania/

   1. anna 4 maja 2018 o 00:11

    Dziękuję Wam za podpowiedzi,zapomnialam dodać że mąż cierpi również na uchylki esicy i to chyba one są przyczyną pojawien się nitek krwi w kale a przede wszystkim ostrych bólów odbytu albo brzucha.Lekarz po kolonaskopi stwierdził że wyglądają jak u staruszka . I jak tu teraz pogodzić te diety, zalecenia ,zdrowe odżywianie żeby pozbyć się tych guzów, torbieli z jelit. wątroby pęcherza a dietę nisko błonnikowa na początek .

    1. Pepsi Eliot 4 maja 2018 o 07:29

     soki soki soki

 11. […] USA: Orzeczenie sądu potwierdza: szczepionka Gardasil zabija […]

 12. Maga 29 kwietnia 2018 o 10:53

  Urodziłam dziecko… w szpitalu po 23 godzinnym porodzie postawili mi dokumenty pod nos między nimi była zgoda na szczepienie… :-/ po jakimś czasie przeczytałam pewien tekst, A raczej apel do rodziców… Rodzice jesteś sam! Każda decyzja która podejmiesz mimo że ktoś mówi ci co masz robić, słuchaj sam siebie bo z każdą konsekwencją swoich decyzji zostaniesz sam! I od tamtego momentu zaczęła się moja walka z systemem… Dlatego uważam że walka rodziców Alfiego jest tak ważna A raczej była:-( Bo pokazuje jak system potrafi być zły. Dzieci przestają być nasze :-/

 13. ela 29 kwietnia 2018 o 14:30

  Czy przy usuwaniu rtęci ważne jest rodzaj przyjmowanego magnezu? Mam ALA i chlorelle i inne suplementy. Został mi do zakupienia jeszcze magnez. Które formy magnezu przy chelatacji są ok? Polecisz coś? Mysłałam nad cytrynianem lub jabłczanem.

 14. Agnieszka 29 kwietnia 2018 o 19:36

  Na szczęście mieszkamy w Niemczech, gdzie szczepienia nie są obowiązkowe. Co prawda w wieku niemowlęcym moje dzieci były szczepione, mieszkaliśmy jeszcze w Polsce a ja nie miałam wówczas świadomości jakie zło mogą wyrządzić szczepienia. Tu w Niemczech mojej córce proponowano szczepienie
  przeciw HPV, na szczęście zaświeciło mi się czerwone światełko, bo temat obił mi się o uszy. Wróciwszy do domu odnalazłam film dokumentalny o skutkach tego szczepienia i aż mi się włosy na głowie zjeżyły. Jak to dobrze być w temacie.

 15. Johan_Benzyna 29 kwietnia 2018 o 22:54

  Traumatyczne przeżycie z dzieciństwa pozostawiło mi niechęć do zastrzyków, igieł, szczepieni itp. Działo się to w czasach, wówczas krótko przed wybuchem reaktora w Czarnobylu, w przychodni małego miasteczka. Otóż zostałem zabrany na badania krwi?, trzy rosłe pielęgniarki próbowały upuścić mi krwi za pomocą instrumentów z piekła rodem wg mnie? i byłem wtedy tak waleczny, że nie mogły sobie poradzić i nieudało się im, jakimś cudem odopuściły. Dziś pewnie zdiagnozowano by u mnie adhd z jakąś irracjanalna fobią i Bóg wie czym jeszcze?. Później w podstawówce najbardziej przerażającym miejscem był „Gabinet Higienistki” i ona sama. Po kilku latach, kiedy mój młodszy brat szedł do I klasy straszylem go Higienstką, że przyjedzie, wyciągnie z lekcji i zaszczepi!!! To było wredne?

  1. grzegorzadam 1 maja 2018 o 09:33

   Dziś pewnie zdiagnozowano by u mnie adhd z jakąś irracjanalna fobią i Bóg wie czym jeszcze?”

   I podano odpowiednie ”leki” z opium.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *