logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
59 865 173
249 online
27 369 VIPy
Reklama

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Ożeż LIMFA

  woman_jumping_rope

  Ożeż LIMFA

  Glutation firmy Nutrione

  Glutation firmy Nutrione

  Luudzieee co słychać z Waszymi tyłkami, podskakują?
  Dzisiaj dwa opowiadania dla Was:

  Pierwsze o hip hopkach
  Podtytuł:
  Ożeż limfa

  Wszelkie rodzaje odpadów, toksyny z krwi, martwe komórki, komórki nowotworowe, azotowe odpady, uwięzione białka, globulki kwasowe, bakterie chorobotwórcze, zakaźne wirusy, obce substancje, metale ciężkie i wszelkie inne śmieci, które komórki naszego organizmu pragną z siebie zrzucić, ma za zadanie metabolizować Twój układ limfatyczny.

  Jednak w przeciwieństwie do systemu krążenia krwi, układ limfatyczny nie posiada żadnej pompy. Krążenie i oczyszczanie limfy w ciele delikwentów odbywa się za pomocą rozszerzania i kurczenia się mięśni.

  Dobre działanie układu limfatycznego, jest jak działanie kanalizacji w Twoim domu, czyli musi być cyrkulacja, a z kolei jeśli Twój system limfatyczny posiada dobrą cyrkulację praktycznie nie jest możliwe, aby zachorować.

  Oczywiście nie są to moje, nie wiele warte opinie, a wielu lekarzy, między innymi Dr Mortona Walkera, czy Dr Samuel West.

  Podskoki to najlepsze ćwiczenie dla zdrowego układu chłonnego !!!

  Naczynia limfatyczne zawierają jednokierunkowe zawory w systemie hydraulicznego ciśnienia, a każdy podskok w górę i opadanie ciała w dół wielokrotnie otwiera i zamyka te zawory.

  Trochę siły mięśni i grawitacja to najbardziej zdrowa dla nas aktywność, gdyż mobilizuje nasz metabolizm pobudzając cyrkulację układu limfatycznego.

  Podskoki wzmacniają każdą komórkę, mięśnie, wszystkie organy (absolutnie pani Cher i inne panie są w błędzie twierdząc, że nie biegają, czytaj nie podskakują, gdyż nie chcą, żeby się macica w niech trzęsła, to oczywisty nonsens), tkanki, kości i ścięgna w Twoim organizmie.

  Oczywiście kiedy biegasz właściwym stylem Taraumarańczyków, ze wzrokiem przed siebie, naskakujesz na śródstopie zagarniając palcami podłoże, masz wręcz złączone ze sobą łopatki, a miednicę wysuniętą do przodu, a Twoje kroki są gęstymi podskokami wręcz w obrębie akurat miednicy, to Twój układ limfatyczny jest w doskonałej cyrkulacji.

  Jeżeli biegasz jeszcze ciągle na piętę, zgięty mocno w przód i patrzący pod nogi, to układ limfatyczny też masz w cyrkulacji, ale osłabiasz kręgosłup i kolana, a także narażasz się na wiele kontuzji.

  Jeżeli nie masz siły biegać, albo twoje kolana są słabe, to najlepszym sposobem, wręcz doskonałym jest zakupienie trampoliny i 10 minut skakania na trampolinie odpowiada 30 minut biegania.

  old-lady-trampoline
  Trampolina w związku z tym tak samo jak bieganie chroni przed chorobami serca, rakiem i chorobami zwyrodnieniowymi.

  Jest to zmuszanie limfy do doskonałej cyrkulacji, bez nadmiernego obciążania układu kostnego, co jednak przy bieganiu ma miejsce.

  Jeżeli nie decydujesz się na trampolinkę, świetnym rozwiązaniem jest zwykłą skakanka.

  Tak czy inaczej skacz człowieku, bo podskakując otwierasz dolne zawory, które zanim są jeszcze zamknięte, to Ty hopsami poruszasz, obluzowujesz toksyny i produkty odpadowe i wypychasz je niejako spomiędzy komórek, limfa niesie ze sobą składniki odżywcze i ten ruch wymusza przenoszenie ich z limfy do komórek.

  Przez moment kiedy jesteś w powietrzu zaworki są otwarte, a życiodajny płyn limfa, zaczyna płynąć, cyrkulować.

  Kiedy ciało opada, następuje jakby ciśnieniowe odsysanie odpadów od komórek. Nawet kiedy nie zwiększysz tętna w przypadku skoków na batucie Twoje mięśnie, w tym serce i tak stają się silniejsze, z powodu tego, że siła grawitacyjna sama w sobie napina, ćwicząc Twoje mięśnie.

  Podsumowując:

  Podskakuj, bo z każdym odbiciem sześćdziesiąt bilionów komórek w Twoim organizmie są stale wzmacniane.

  Jest to tak proste i oczywiste, że naprawdę, jeżeli masz w miarę sprawne nogi, tylko idiota nie podskakuje.

  Zyskujesz:
  wzrost siły mięśni, lepszą postawę, równowagę i koordynację, lepsze funkcjonowanie psychiczne, ożywienie i energię, obniżasz poziom stressu, łatwiej kontrolować Ci uzależnienia, poprawiasz krążenie krwi, limfy, a co za tym idzie pracę organów w tym płuc i wszystkich innych, spowalniasz proces starzenia się i zmniejszasz ewentualny ból, poprawia się Twoja równowaga hormonalna, cera robi się o wiele lepsza, znika trądzik, usuwasz toksyny z organizmu, stajesz się szczupły i wysportowany, a także masz uczucie dobrobytu i szczęścia

  WS
  Drugie opowiadanie o Szwedce, co nie
  mogła w przód podskakiwać

  Pewna Szwedka Wanja Sjödin późno zaczęła biegać, tak że dopiero w wieku 46 lat przebiegła pierwszy maraton, następnie coś jej się porobiło z kopytem w sensie kontuzji i musiała zaprzestać biegania.

  Stwierdziła, że musi zacząć robić coś innego, jednak bez specjalnego angażowania kopyt.

  Wybrała się na paczkę.

  Obecnie ma 76 lat i mówi coś w tym stylu: ludzie sądzą, że na emeryturze dobrze jest poćwiczyć intelekt i całymi dniami rozwiązują krzyżówki panoramiczne dla pół idiotów, albo pół inteligentów jak kto woli, ale dobrze byłoby poćwiczyć mięśnie. O to co robi pani na paczce.

  Dwa filmiki, jeden jak ma 72 lata

  http://youtu.be/b1BCzZBMMd0, a drugi, kiedy wygląda jeszcze lepiej jak ma 76 lat http:

  Rodzi się pytanie, jak to?

  Pani przybywa masy mięśniowej, w tym wieku?

  Przecież wiadomo, że od czterdziestki tracimy masę mięśniową i utrzymać ją na tym samym poziomie nie jest praktycznie możliwie, a co dopiero narzucać na siebie piękny, masywny, zdrowy, odtłuszczony mięsień.

  Każdy (prawie) kulturysta Ci powie, że to nie możliwe.

  Jednak jest to możliwe spektakularnie, tylko w jednym przypadku, kiedy ostro dajesz i maksymalnie odkwasisz swoje ciało, w środowisku lekko alkalicznym Twoje mięśnie będą rosły nawet po siedemdziesiątce i tutaj Ludzie rządzi oczywiście surowy owoc z warzywem i garść orzechów.


  Ludzieeeeeeeeeeee ścisk i oddalam się w podskokach.
  pe


  Blog pepsieliot.com, nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

  Rzuć też może gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w naszym  Wellness Sklep


  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


   

  (Visited 3 101 times, 3 visits today)

  Powiązane artykuły

  1. summer breeze 30 czerwca 2013 o 21:58

   baba z jajami
   tygryski to lubią najbardziej

  2. pepsieliot 1 lipca 2013 o 06:40

   summer, ale musisz przyznać że te pompeczki wymiatają, na takim luzie je robi, G. powiedział, że ma podłamkę :))

   1. summer breeze 1 lipca 2013 o 08:27

    ja nie mam
    jestem zbyt mlody, by popisywac sie osiagami w podeszlym wieku
    brakuje mi do niej ponad 40 lat
    za 40 lat ja bede sie przechwalal

    1. pepsi 1 lipca 2013 o 11:43

     jemu też brakuje ponad czterdziestu

    2. pepsi 1 lipca 2013 o 11:44

     no to się zobaczy, co pokażesz za czterdzieści lat 🙂

  3. pepsi 1 lipca 2013 o 11:46

   Justyna, myślę, że właśnie o to samo chodzi z tym podskakiwaniem

  4. Frania Zacietrzewiona 1 lipca 2013 o 11:55

   Szczęka mi opadła, patrzyłam i podziwiałam, na mnie żaden artykuł tak nie podziała jak film. Normalnie od razu rzuciłam się na podłogę do pompek. Tu pomilczę. A coś wiadomo o diecie tej Supermenki?

   1. pepsi 1 lipca 2013 o 12:30

    nie mogę się doszukać, ale znalazłam o niej wzmiankę na 30 bananów na dzień, a raczej by tam o niej nie pisali jakby była mięsożerną, tak myślę

  5. Aldona Makota 1 lipca 2013 o 16:18

   praktyki nie znam, ale większać masę mięśniową można w każdym wieku. wiadomo najlepiej w okresie dojrzewania, bo wtedy komórki się mnożą. ale mięśnie zwiększają też swoą objętość nie tylko poprzez powiększanie liczby komórek. problem jest z rozciągliwością ciała – bo jak się zaniedba tę kwestię po nie ma już w pewnym wieku odwrotu.

  6. Gosia 1 lipca 2013 o 21:11

   witaj 🙂
   od jakiegoś czasu zaczytuję się o witarianiźmie a mało tego wprowdzam od grudnia 2012 w życie.Jestem zafascynowana.Obecnie wygląda to tak,że w tygodniu bardziej przestrzegam tego wszystkiego,a w weekend zajadam to -co lubiłam i lubię do tej pory :)) I to mi pasuje 🙂
   od miesiąca tez biegam ponownie-rewelacja!
   jedno co mnie zastanawia- to Ewelina Stępnicka / jak wiadomo miłośniczka tego nurtu/ i jej wygląd.Jak dla mnie jest ona chodzącą antyreklamą witarianizmu….im dalej-tym gorzej wygląda,jakby była osłabiona,chora na jakąś wyniszczającą chorobę….
   Masz świetny blog,lekkie ale dosadne pióro i powrócę tu 🙂
   pozdrawiam 🙂

   1. pepsi 1 lipca 2013 o 21:49

    Nie wiem co u Eweliny teraz, bo nasze drogi się rozeszły, ze względu na wielkie różnice światopoglądowe, ale z tego co wiem, to ona nie była długo na 811 i raczej nie biega na pewno, jednak kiedy widziałam jej zdjęcie, a nawet kiedyś wrzuciłam filmik z nią, wyglądała ładnie i zdrowo. Ona jest wkręcona w spirytualizmy, a ja raczej jestem cyniczną realistką, nie mniej jednak myślę, że obu nam witarianizm służy, chociaż na pewno nasze diety się mocno różnią.

  7. Gosia 2 lipca 2013 o 17:13

   oj…..ona mimo, że wierzę iż czuje się wybornie-nie wygląda ładnie i zdrowo 🙁
   i co ciekawsze nie jej to przeszkadza a mi właśnie-coś mi tu nie pasuje
   odnośnie biegania-mam tak jak Ty -nie lubię tego ,nie cierpię!! ale jak widzę co robi z moim ciałem – to niech się dzieje 🙂 wymiękam ! i potem ten sms do kolezanki:zrobiłam xxx okrążeń ,haha 🙂

   1. Ewelina Stepnicka 25 października 2013 o 22:50

    By ukoić twoje zaniepokojenie i ciekawość:) powiem ze ja nigdy dobrze nie wygladalam…mam słaba cerę, nienajaldniejsze ciało z powodu braku aktywności fizycznej no i niczego sobie oczy:)..na początku filmów wiele się malowałam , ustawialam światło i miałam bardzo stary komputer ze słaba rozdzielczościa który dzięki temu odmładzal mnie o 10 lat. Około 2 lat temu miałam poważny wypadek na motoskuterze, przeleciałam przez kierownice, wylądowałam na głowie, połamałam żebra i miałam wstarz mózgu. Nigdy już nie wyszłam z tego taka sama ani fizycznie ani psychicznie ani duchowo. Bardzo dużo schudłam mimo ze nie próbowałam, taka była reakcja ciała na wypadek. I o ile z ciałem było ok to twarz nieco ucierpiała jak sama zauważyłas:) a oprócz tego przez ten wypadek udałam się głęboko w świat spirytualizmu. No i teraz mam iPada który pokazuje każdy mój pieg i zmarszczke:) i przestałam się malować i dbać o ustawienie światła i tego typu rzeczy…wiec z tej oto szalonej kombinacji masz Eweline Stepnicka która nie wyglada za zdrowo, jednak jest uczciwie powiem zdrowsza niż kiedykolwiek wcześniej. Tule z miłością- Ewelina Stepnicka

    1. pepsieliot 26 października 2013 o 07:54

     moim zdaniem właśnie widać na Twoich filmach Eve to co powiedziałaś i wyglądasz świetnie i na prawdę bardzo głęboko szczęśliwą, czego Ci życzę aby trwało i czego Ci zazdroszczę

     1. Ewelina Stepnicka 26 października 2013 o 08:24

      Dzięki pepsi i ja tobie życzę tego samego. ZAWSZE! Kiss i mam nadzieje see u soon xx

  8. pepsi 2 lipca 2013 o 18:09

   no wpis na fejsbunia jak piję już szejka po bieganiu wymiata

  9. ewa 3 lipca 2013 o 22:07

   A co z moją limfą kiedy biegać mi nie wolno ze względu na stawy i kręgosłup , mogę tylko pływać co robię tylko latem i popylać na rowerze co robię cały rok , czy moja limfa też stoi jak woda w klozecie czy płynie wartko? Może ktoś wie?
   A Ewelina już jakiś czas zrezygnowała ze 100 procentowej surowizny, przynajmniej tak pisała na blogu. I dobrze bo nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
   Pozdro.
   ewa ta co zawsze

   1. pepsi 3 lipca 2013 o 22:33

    to może dla Ciebie Ewa ta trampolinka, ona bardzo chroni stawy i kości

  10. Ella 15 września 2017 o 02:40

   A co powiesz Pepsi na drenaż limfatyczny oraz mozliwosc pozbycia się cellulitu oraz odchudzanie przy użyciu takiego sprzętu jak Vacu Active. Przy pomocy tej maszyny w czasie 30minut spalic mozna od 2000 do 4000kcal. Limfa zaczyna prawdopodonie również pracowac… Czy to ma jakikolwiek sens? Jeśli w tak krótkim czasie spalamy tak dużą ilość kalorii, a pocąc się tak nadmiernie tracimy bardzo duzo wody to w takim wypadku czy woda ta nie powróci do nas za jakiś czas? Co z limfą? Jaka powinna być dzienna dawka kalorii? Jak wpłynąć to może na na nasz organizm, nasze zdrowie po zakończeniu zabiegów.
   Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.

   Ella 🙂

  Dodaj komentarz