logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
68 334 056
261 online
28 964 VIPy
Reklama

purple corn,fioletowa kukurydza, pepsi eliot, this is bio

TWOJA FIOLETOWA KUKURYDZA  PURPLE CORN 100% This is BIO

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Partner NASA zdradza tajemnicę o obecności UFO na Ziemi

  Partner NASA zdradza tajemnicę o obecności UFO na Ziemi

  W jednym z ostatnich wydań 60 minut CBS (Columbia Broadcasting System – główna stacja radiowa i telewizyjna w Stanach Zjednoczonych), Lara Logan gościła potentata biznesu astronautycznego Roberta Bigelowa.

  Jego kompania, Bigelow Aerospace obecnie zajmuje się projektowaniem (z góry przeznaczonego na straty i jednorazowego) prototypu statku kosmicznego, który może być używany do „tajnych” celów (Bigelow nie chce zdradzić jakich) w przestrzeni międzyplanetarnej. Dodatkowo przedsiębiorca konsultuję się z NASA w kwestii raportów o UFO i innych zjawiskach nadprzyrodzonych. Kosmiczny miliarder sam włożył kupę kasy w badania kosmosu.

  Po udzieleniu odpowiedzi o przyszłość ekspansji międzyplanetarnej Ziemian – rozwoju gałęzi przemysłu eksplorującego przestrzeń kosmiczną, Bigelow został zapytany czy wierzy w UFO.

  Zważywszy na wyjątkową pozycję przedsiębiorcy – partnerstwo w NASA, SpaceX i innych kompaniach zajmujących się nowoczesnymi technologiami, zdaje się on być odpowiednią osobą by udzielić odpowiedzi na to pytanie.

  „FAA (Federalna Administracja Lotnictwa USA) potwierdza dla kompani Bigelow od lat informacje o UFO i nieoczekiwanych zjawiskach

  W odpowiedzi do Logan pytającej o istnienie kosmitów, Bigelow nadmienia, że istnieją i funkcjonują „pod naszymi nosami”, odmówił jednak komentarza dotyczącego jego osobistych przeżyć i sprecyzowania treści raportów FAA.

  W transkrypcie poniżej fragment wywiadu:

  Lara Logan: Wierzy Pan w UFO?Robert Bigelow: Jestem przekonany, wszystko na to wskazuje.

  LL: Wierzy Pan też w to, że UFO przybędą na Ziemię?

  RB: Ich obecność była i jest odnotowywana, obecność ET. Wydałem miliony, miliony i jeszcze raz miliony – prawdopodobnie w pojedynkę więcej niż ktokolwiek w Stanach – żeby zbadać tę kwestię.

  LL: Nie jest to dla Ciebie ryzykownym mówić o tym publicznie?

  RB: Wali mnie to. Nie dbam o to.

  LL: A nie martwisz się, że ktoś może powiedzieć „Słyszeliście tego gościa z telewizji? Brzmi jak wariat.”

  RB: Nie dbam o to.

  LL: Dlaczego nie?

  RB: To nie wpłynie na rzeczywistość, ani nie zmieni tego co wiem.

  LL: Czyli wyobrażasz sobie, że podczas naszych podróży kosmicznych odkryjemy inne, inteligentne formy życia.

  RB: Nie musimy nigdzie podróżować.

  LL: Czyli są już tutaj? Gdzie dokładnie?

  RB: Dokładnie pod Twoim nosem, pod nosami ludzi.

  LL: O mój Boże, wow.

  FAA potwierdza, że od lat informuje kompanię Bigelow, a właściciel marki mówi, że ma też własne źródła – oczywiście nie chce ich zdradzić. Zdaje się, że wiedza zaczyna przerastać Bigelowa, jednak kiedy ktoś inwestuje tyle pieniędzy co on, zdaje się, że nawet NASA o to nie dba.

  Podsumowując

  Jego komentarze są dokładnie takie same jak komentarze tych, którzy też zaczęli mówić: rządowych oficjeli, astronautów i naukowców.

  Wielu ludzi wierzy w jakiś rodzaj życia pozaziemskiego i w fakt, że kontakt z nimi już dawno został zawiązany. Mainstreamowe media jednak zawsze trzymały się od tak bezpośredniego komentarza z daleka, toteż na wywiad z Bigelowem patrzymy podejrzliwym okiem zakładając, że jeśli tego typu informacje są upubliczniane, prawda jest jeszcze głębiej, a takie skrawki informacji jak ten mają być tematem zastępczym dla niewiadomego „czegoś więcej”.

  Piona!:)

   

  (Visited 8 829 times, 6 visits today)
  Kapitan Pompa - na tropie niewyjaśnionych zjawisk, zagadek z historii dziejów i tajemnic skrywanych w zakamarkach Matrixa, wprowadzi czytelników bloga w inny wymiar świata skrywanego poza naszymi szeroko zamkniętymi oczamiZ wykształcenia prawnik, z zamiłowania sportowiec, zwolennik filozofii harmonijnego rozwoju, adept wschodnich sztuk walki.
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  1. Gosialavenda 27 czerwca 2017 o 22:22

   Zanim przeczytam, rządam, aby natychmiast zwrocowno szukałke, i to już. Plisssssss.

   1. Pepsi Eliot 27 czerwca 2017 o 22:45

    jest u góry, po prawej

  2. Gosialavenda 27 czerwca 2017 o 23:45

   Jest!!!! Tylko na górze jest taka strzalka i trzeba ją nacisnąć i wtedy pojawia się szukałka. 🙂 🙂 🙂

   1. Pepsi Eliot 28 czerwca 2017 o 06:31

    na innych wyszukiwarkach po prostu ją (szukałkę) widać

   2. Emanuela Urtica 28 czerwca 2017 o 08:25

    Pewnie z telefonu przeglądasz? 🙂

  3. Ala 28 czerwca 2017 o 12:27

   Och to dość megalomańskie sądzić, że jesteśmy jedyni we wszechświecie. A znając nasze destrukcyjne zapędy, jako ludzkości, spowalniające nasz rozwój, owi inteligentni Inni są zapewne dużo do przodu z technologiami, stąd podczas gdy my babrzemy się w powijakach cywilizacji, nie widząc nic poza wiaderkiem, piaseczkiem i obmurówką piaskownicy, a ci Inni pewnie gapią się od dawna na nas z góry kręcąc głową z niedowierzaniem.

   1. Asia 28 czerwca 2017 o 14:41

    Chciałam napisać to samo! Jak dla mnie istnienie życia na Ziemi samo w sobie sugeruje, że podobnych miejsc we wszechświecie po prostu musi być więcej. Jedne formy życia będą bardziej rozwinięte, inne mniej, oczywista sprawa.
    Inna rzecz to to, że nam, szarym ludziom nie wolno takich rzeczy mówić, bo pomyślimy jeszcze, że w życiu liczy się coś innego niż praca, zakładanie rodziny i wpasowanie się w te wszystkie, absurdalne „normy społeczne”. Dobrze, że są tacy ludzie jak Pepsi, bo sieją dobre ziarno. Oby plony były coraz bogatsze 🙂 🙂

    1. Pepsi Eliot 28 czerwca 2017 o 14:43

     dobrze, że jest kapitan Pompa 🙂 lovciam Asię

     1. Asia 28 czerwca 2017 o 14:52

      A ja lovciam Was wszystkich! I strasznie podoba mi się ten nowy zespół redakcyjny i to co wspólnie tworzycie 🙂 I nowa szata bloga też super. Fajnie widzieć, jak to wartościowe miejsce tak pięknie się rozwija! Jasny gwint, tak się cieszę że tu trafiłam!!

  4. grzegorzadam 28 czerwca 2017 o 13:07

   Bosnia Update ~ A New Pyramid Has Been Found?
   https://www.youtube.com/watch?v=_29WnOG8–4

   Powiedział: „Moje badania i argumenty, że piramidy zostały wybudowane na całym świecie, a także, że najstarsze piramidy są również najwyższymi, doprowadziły do ​​sytuacji, w których egiptologowie stworzyli mur wrogości wobec mnie.

   „Nasze dowody świadczą o tym, że najstarszą i najwyższą jakość betonu na Ziemi można znaleźć w piramidzie Słońca, a istnienie największej sieci prehistorycznych tuneli doprowadziło do wysłania petycji do Europejskiego Stowarzyszenia Archeologicznego, walczącego z naszymi badaniami..
   „Jednakże czas i argumenty naukowe potwierdzają, że mamy rację”

  5. grzegorzadam 28 czerwca 2017 o 13:10

   Translator:
   ”Kilka miesięcy temu udostępniliśmy Ci film o niezliczonych zeznaniach ludzi z całego świata, którzy doświadczyli niezwykłych energii i promieniami światła, gdy w obecności tych starożytnych budynków.
   Teraz jest przekonany, że Bośniacki, wraz z piramidą Koh Ker, zawiera wszystkie cechy niezbędne do utworzenia jakiejś maszyny darmowej energii. Geometria piramidy, orientacja na boki świata, zastosowanie elementów sakralnych, projektowanie przepływu wody pod nimi, przejścia pod piramidami i duża obecność żelaza są wszystkimi źródłami dla generatora elektromagnetycznego,”

  6. grzegorzadam 28 czerwca 2017 o 13:11

   ”Pierwsze dziesięć dni maja 2017 r. Osmanagich spędził w Tybecie. Oprócz zwiedzania świątyń buddyjskich jego celem było odwiedzenie piramidalnej góry Kailash. Trasa trwa trzy dni i podczas której odległość obejmuje wyczerpujący teren o długości 54 km osiągający prawie 5650 metrów wysokości.
   Teraz w Bośni, dyrektor archeologicznej piramidy bośniackiej Fundacji Słońce, weźmie udział w spotkaniu z grupą 130 wybitnych gości z Egiptu, Indii, Chin i innych znanych państw w serii 4 seminariów dotyczących jego znalezisk .”
   Dodał: „Życie powstało dzięki interwencji na naszej planecie, gatunkom na Ziemi zmiany w długim okresie poprzez eksperymenty, gdzie ewolucja odgrywa mniejszą rolę, a homo sapiens są wynikiem inżynierii genetycznej i oczywiście nie jesteśmy Pierwszą lub najbardziej zaawansowaną cywilizację w dziejach planety „.

   Trzeba będzie bajeczki wyrzucić na śmietnik.. ”Historii” 😀

  7. Adi 28 czerwca 2017 o 13:49

   Eh Pepsi, ja wiedziałem te kilka lat temu, wchodząc tutaj za namową pewnej osoby (pozdrawiam i ściskam 😉 ) że to będzie dobra „inwestycja” 🙂 Ale artykuły jakie ostatnio się tu (u was, bo nie jestes sama 😉 ) pojawiają, tzn od jakiegoś…pół roku chyba, to sprawiły że …no jeszcze bardziej was kocham i zostaję forever 😀 Wreszcie tematy z którymi od 20 lat byłem sam są…yyyyy….wszędzie!! 😀
   Pozdrowionka dla wszystkich i owoców MOC!!

   LUV & SŁOŃCE!

  8. Gosialavenda 28 czerwca 2017 o 20:35

   Hej Emanuela przeglądm z tableta.

  9. Katerina 28 czerwca 2017 o 21:20

   To ja poproszę jeszcze artykuł o orbsach. Mam je na wielu zdjęciach, moje dziecko (wówczas dwuletnie) uśmiecha się do takiego orbiaczka 🙂 . Chętnie posłuchałabym Waszych opinii/relacji.

  10. Ewa 2 lipca 2017 o 18:37

   …czyli „Faceci w czerni”-obie części-tak miedzy nami mówiąc,wcale między bajki nie „trza” wkładać!
   Jesteście super-cała brygada Pepsi.Kłaniam się nisko!

   1. Pepsi Eliot 2 lipca 2017 o 19:14

    My się też kłaniamy i lovciamy

  Dodaj komentarz