Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 851 696
138 online
42 354 VIPy

Pokaż naturopacie oczy, a on powie co Ci dolega

Natura działa doskonale.

Istnieje całe mnóstwo chorób, których początek widać w oczach, często jeszcze przed pojawieniem się innych somatycznych objawów! Specjaliści uważają, że oczy są nie tyle zwierciadłem duszy, co odbiciem całego ciała! Dr Neal Adams wymienia choroby, które wpływają na całe ciało, a które można dostrzec podczas badania wzroku… O ile oczywiście ktoś potrafi je dostrzec! Stan oczu wskazuje między innymi na cukrzycę, niedobory substancji odżywczych, stan zakażenia toksynami, choroby układu sercowo-naczyniowego i uszkodzenia układu nerwowego, obecne i przyszłe zagrożenia dla ciała i jednostki chorobowe.

Irydologia, bo tak nazywa się dziedzina rozpatrująca połączenie wyglądu oczu ze stanem zdrowia, wypracowała mapy irydologiczne, osobną dla prawego i lewego oka, które drobiazgowo opisują, która część tęczówki i w jaki sposób pokazuje stan konkretnych narządów

Wskaźnikiem może być także sam kolor oczu, rozmieszczenie źrenic (przesunięcie źrenicy na przykład wskazuje na choroby konkretnych narządów – źrenica najczęściej odsuwa się od punktu na oku, który odpowiada choremu narządowi).

Na co naturopata-oczopata zwraca szczególną uwagę?

Na niezwykły kolor i kształt naczyń krwionośnych, który może wskazywać na problemy z układem sercowo-naczyniowym, w tym wysokie ciśnienie krwi. Napięcie i stres wpływa na wzrok tak jak na całą resztę ciała. Jak mówi Adams, niepokój i stres przyczyniają się do powstania pierścieni, które pojawiają się równolegle do źrenicy. Im jest ich więcej, tym gorszy jest stan układu nerwowego pacjenta. Wskaźnikiem stanu zapalnego w ciele może być brązowa otoczka wokół źrenicy, która może skutkować przyklejeniem się tęczówki do źrenicy. Istotnymi są także anomalia, wszelkie plamki, kropki i kreski, które wskazują na określone jednostki chorobowe. W ten sposób spojrzenie komuś głęboko w oczy nabiera nowego znaczenia, a my kolejny raz zyskujemy przeświadczenie, że natura nie pozostawiła wiele miejsca na niedopowiedzenia. Źródła: 1 Żeby nie było tak pięknie Pepsi sugeruje coś wręcz przeciwnego: Wyznania byłego irydologa, czyli że medycyna alternatywna też może nam podłożyć minę. 

uściski:)

(Visited 8 145 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Aneta D Falkiewicz 4 lutego 2018 o 16:25

  Poszłam z jakotakim nastawieniem do irydologa. No, ale słyszałam, że dobra. „Wywróżyła” rzeczy, którym kompletnie się nie spodziewałam i nie miałam objawów świadczących o tych rzeczach. Kawał czasu później biorezonans jeden i drugi wszystko popotwierdzał. Robiła aparatem foto i oglądała na laptopie. Moja Mama była u innego i też jej trafnie powywróżał.

 2. avatar George 4 lutego 2018 o 18:18

  jakieś namiary na dobrego irydologa

  1. avatar Gonzo 4 lutego 2018 o 22:52

   dr Piszczulin, Wrocław (on nawet lapka nie potrzebuje, wymiata…)

   1. avatar drefet 5 lutego 2018 o 10:02

    powiedz cos wiecej

    1. avatar Gonzo 5 lutego 2018 o 12:41

     On jest ze Wschodu, bodajże z Ukrainy. Fenomenalnie diagnozuje. Wcześniej był klasycznym okulistą, co pewnie też nie jest bez znaczenia.. Obecnie homeopatia + irydologia + publikuje naukowo. Przyjmuje też chyba w Opolu..

     1. avatar Aneta D Falkiewicz 5 lutego 2018 o 13:09

      w Opolu, w Delfinie, przyjmuje pani dr Enkhe Choijo. Nie słyszałam, żeby dr Piszczulin przyjmował w Opolu.

     2. avatar drefet 5 lutego 2018 o 16:38

      a wiecie cos moze o mazowieckim warszawa? ktos kto cos wie …a nie tylko bierze pieniadze

     3. avatar Gonzo 5 lutego 2018 o 21:15

      @Drefet

      Ja z W-wy do dr Piszczulina jeździłam do Wrocławia (co trzy miesiące wizyty kontrolne, więc jakoś to poszło)… W – wie irydologicznie się też badałam w centrum medycyny tybetańskiej, ale nie pamiętam dokładnie adresu, na pewno w okolicach Klifa..

  2. avatar Monika 7 lutego 2018 o 18:25

   W okolicach Katowic, plis?

 3. avatar Karolina 4 lutego 2018 o 20:58

  Ja mam dwie ciemne plamki 🙁 pytałam okulisty ale on nie wie co to takiego 🙁

 4. avatar beataherbata 4 lutego 2018 o 22:14

  to prawda, irydologia jest bardzo ciekawa i niezwykle pomocna, korzystamy również w leczeniu dziecka z usług irydologa homeopaty, jedynie trzeba poszukać w swojej okolicy najlepszego 🙂

 5. avatar Natalia 5 lutego 2018 o 10:39

  Muszę poszukać kogoś takiego w swojej okolicy. Zaczęłam inhalacje 2 dni temu i mam pytanie czy 5 ml soli fizjologicznej i 10 kropli wody utlenionej 3% jest ok?

  1. avatar grzegorzadam 5 lutego 2018 o 20:14

   Tak, stężenie około 0.25%, można z czasem podwyższać, ale niekoniecznie.

   1. avatar Natalia 5 lutego 2018 o 20:51

    A po jakim czasie od stosowania są efekty i jak długo MOŻNA takie inhalacje stosować? Czy robić przerwy ? Używam nebulizatora.

    1. avatar grzegorzadam 6 lutego 2018 o 19:10

     Czasami po 1-2 dniach, czasami dłużej.
     Zależy od wielu czynników..

 6. avatar Karolina 5 lutego 2018 o 10:46

  Hmm ciekawe, czy z 3latkiem można się udać do irydologa? Ma ciekawy kolor oczu- jedno szaro-zielone, drugie połowa szaro-zielona, połowa piwna. Kontrola u okulisty nic nie wykazała- stwierdzili że to jest taka uroda (coś z genami) i do kontroli jak będzie miał ok 5 lat.. Tak bym sprawdziła, tylko czy przyjmą takiego malucha?

 7. avatar Gonzo 5 lutego 2018 o 13:47

  Przyjmuje. Zobacz tutaj: http://piszczulin.pl

  1. avatar Gonzo 5 lutego 2018 o 13:57

   Przy okazji: Zdanie z jego strony „Można ustalić z powodu jakiej substancji chemicznej nastąpiły zmiany w organiźmie, czy jakimi lekami chemicznymi zatruty jest pacjent.”
   Odważny, nie? Naprawdę go lubię!

   1. avatar grzegorzadam 5 lutego 2018 o 20:16

    Ciekawe.

    1. avatar Gonzo 5 lutego 2018 o 21:23

     To jest niesamowite. Wyobraźmy sobie, że np. pacjentowi po badaniu tęczówki mówi – jest pan truty sulfasalazyną (ktorą ma pan łykać do śmierci, bo tak alopata kazał..)

     1. avatar grzegorzadam 8 lutego 2018 o 11:19

      Faktycznie, niespotykane.
      co poleca jako odtrutkę po tym i innych?

     2. avatar Gonzo 8 lutego 2018 o 14:14

      Dr. raczej homeopatami operuje. (Ale np. o diecie, raw food też sobie z nim można konkretnie pogadać..). Ja się na homeopatii słabo znam, ale pamiętam, że u mnie zaczynał od nux vomica (detox min. z metali) i thuja (detox min. poszczepienny.). Pewnie ma wypracowane własne schematy odtruwania, najważniejsze, że jest skuteczny. Co trzy miesiące kontrola (homeopaty wolno działają) i sprawdza badaniem irydologicznym ile się udało naprawić…

     3. avatar grzegorzadam 8 lutego 2018 o 18:34

      Jak będzie okazja, z przyjemnością pana doktora odwiedzę kiedyś.
      to są właśnie te klimaty najciekawsze.

     4. avatar Gonzo 9 lutego 2018 o 09:12

      Fajnie, Grzegorz 🙂 Daj znać, jak poszło…

  2. avatar Beata Herbata 5 lutego 2018 o 22:13

   Potwierdzam, dr Piszczulin wymiata we Wrocławiu. Korzystamy, 5 letnie dziecko też leczy homeo przy czym odsyła pacjentów na badania i jak trzeba do specjalistów. Tłum ludzi i terminy odległe. Zero reklamy.

   1. avatar Gonzo 5 lutego 2018 o 23:03

    🙂

   2. avatar kajooja 6 lutego 2018 o 12:52

    Dziękuję, spróbuję w takim razie się tam udać. A czy jest tu ktoś kto ma taki przypadek z tęczówką? Niby zbadany, a cały czas mi coś siedzi z tyłu głowy że coś tu nie tak..

 8. avatar natka 5 lutego 2018 o 22:42

  Mnie bolalo prawe oko. Dwa miesiące temu. Poszłam do okulisty, bo po żadnych lekach nie przechodziło. Potem się dowiedziałam żebym się pezebadala pod kątem tarczycy( wykluczono jaskre, jedynie nerw wzrokowy powiekszony) bo przy hashi często bolą oczy (oczywiście, wykluczają basenowa bo tutaj problem z oczami jest charakterystyczny dla tego obrazu choroby). No i rzeczywiście wykryto subkliniczna niedoczynność. Ale czy to rzeczywiście może być jedno z drugim powiązane? Zastanawiam się czy ie lecieć do neurologa, bo czasem oko pobolewa

  1. avatar grzegorzadam 8 lutego 2018 o 18:49

   ”Zastanawiam się czy ie lecieć do neurologa,”

   Na pewno się ucieszy, zapisze antydepresanty itd.

   My polecamy sprytne testy najpierw:
   http://www.pepsieliot.com/lista-podstawowych-badan-ktore-pomoga-ci-ruszyc-ze-skrzyzowania/

 9. avatar Alina Komar 6 lutego 2018 o 11:55

  Ja polecam w Tychach Centrum Medycyny Chińskiej, cudowna lekarska Sun Jing Ming, wystarczy pokazać jej język , szyba diagnoza, męczyłam się z bólami głowy od dziecka, leczono mnie na zatoki antybiotykami, okazało się, że były to zwykłe bóle migrenowe, które ta właśnie cudowna Chinka wyleczyła mi 10 zabiegami akupunktury, polecam .

 10. avatar muszkavip 30 sierpnia 2018 o 14:10

  Czy okulary z antyrefleksem są bezpieczne? Słyszałam … aby oczu nie zasłaniać żadnymi okularami z filtrem itp ponieważ blokują one światło które powinno wpadać do oczu i uaktywniać jakiś ( jaki?)czynnik w mózgu aby funkcjonował on właściwie.Czy ktoś coś o tym słyszał?
  Nie umiem znaleźć info na ten temat ale okulary z filtrem są ogólnie polecane.

  1. avatar Jarmush 30 sierpnia 2018 o 14:13

   w sumie żadnych okularów się nie nosi

 11. avatar muszkavip 30 sierpnia 2018 o 14:31

  chodzi o okulary przeciwsłoneczne z filtrami lub jak ktoś ma wadę wzroku to dodatkowo można kupić takie z antyrefleksem.

 12. avatar Kacka 10 października 2021 o 08:55

  Pepsi ratunku, jak pozbyc sie gradówki na dolnej powiece?

  1. avatar Pepsi Eliot 10 października 2021 o 09:36

   u dorosłego? masaż i ciepło https://www.lauracrawley.com/the-quickest-easiest-way-to-get-rid-of-a-chalazion-bp/, u dziecka, które może zatrzeć gradówkę bywa, że trzeba zrobić kurację antybiotykami, aby nie poszło bardziej w kierunku oka i mózgu. Ale są dzisiaj dobre maści bez antybiotyków. Jeśli chodzi o zabieg chirurgiczny, to ostateczność i zwykle nie trzeba tego robić

 13. avatar Kacka 18 listopada 2021 o 11:07

  Do oddzielnego słoiczka wlewasz 90 ml tego boraksu i 10 ml 30% perhydrolu (ostrożnie strzykawką).
  Powstanie 3% woda utleniona z nasyconym boraksem.
  Trzymaj w lodówce, smaruj wacikiem często.

  A teraz jak użyć tego roztworu NA NUŻEŃCE?
  Należy jeszcze rozrobić go z wodą, pół na pół, czyli OSŁABIĆ moc. Po czym delikatnie smarować okolice oczu.

  Nie ma możliwości, żeby przy tych środkach grzyb, czy nużeniec przeżył. Wellnessmatka cała w uśmiechach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum