logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
64 464 294
481 online
28 257 VIPy
Reklama
  

TU SIĘ ODBYWA ODCHUDZANIE ŻONY ZA POMOCĄ SUPER SPALACZA TŁUSZCZU BIKINI BURN TiB

  

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Poradnik dla żony, której mąż i teściowa mają ciągłe wzdęcia

  Czyli 6 objawów ostrzegawczych, żeby nie bagatelizować wzdęć.

  Uważasz, że spoko: nie jest dobrze, ale żeby aż tak? Żeby było aż tak źle?

  Wiadomo, że darcie faj jest kancerogenne, że robienie flaszek nie sprzyja wątrobie i jest tłumieniem emocji, ale, żeby nie móc napić się wody z kranu, ani zjeść skrzydełka w panierze?

  Żeby nie ufać lekarzowi oddanemu na śmierć i życie farmaceucie? Żeby nigdy nie wypić napoju dietetycznego?

  Nie szczepić się przeciw grypie? Żeby nie można było zjeść grula nawet od chłopa z bazarku i popić go kwaśnym mlekiem od gazdy? Żeby zaraz wyrzucać serial razem z telewizorem? Nie kupować gazet, tylko czytać w necie podejrzane strony?

  Czy Ty czasem Pepsi nie przesadzasz?

  Owszem zgadzam się, faktycznie świat, który tak dobrze znasz, który wydaje Ci się znacznie przyjaźniejszy, bo z serialem i frytkami, gwarantuje Ci „coś”. A jak nie Tobie, to z pewnością Twojej teściowej …

  TWÓJ ELIKSIR ODKWASZANIA I ODTRUWANIA Z MASĄ CHLOROFILU: 4 GREENS 100% ORGANIC This is BIO, ZASTOSUJ W SUPER „KURACJI 4 SZKLANEK”

  Mianowicie ciągłe wzdęcia

  Czy można w takim razie ignorować zwykłe wzdęcia?

  Oczywiście, gdybyś musiała przejmować się każdym wzdęciem nie byłoby fajnie. Bowiem panuje jakaś epidemia wzdęć. Ludzi wzdyma na każdym kroku i każdego dnia.

  Jedzą złom, do tego w nieodpowiednim zestawieniu i kolejności, a potem stąpają po ziemi, a raczej odbijają się jak piłki do gimnastyki wyrównawczej z powodu napompowania gazami.

  Wzdęcia wzbudzają ogólne przyzwolenie, a nawet wesołość, szczególnie przy puszczaniu bąków na filmach  Sandlera. To szczególny rodzaj kinematografii i doprawdy nie wiem kto (oprócz mnie) ma chęć coś takiego oglądać.

  Wracając zaś do wzdęć, to ich przyczyny wahają się od łagodnych, do znacznie bardziej uciążliwych, takich jak nietolerancja laktozy, czy bardzo poważnych diagnoz takich jak rak.

  Tylko skąd Twoja teściowa ma wiedzieć jakiego typu ma wzdęcia? Czy są to wzdęcia owszem uciążliwe, ale nie wymagające natychmiastowej pomocy lekarza? Czy też są znakiem czegoś bardzo dokuczliwego i groźnego?

  Gdy jesteś poważnie wzdęta, a te objawy spowodowane są przez stan chorobowy wymagający natychmiastowej pomocy medycznej, to na jakie znaki ostrzegawcze i objawy musisz zwrócić uwagę?

  6 objawów ostrzegawczych, które mogą towarzyszyć poważnym w skutki zdrowotne wzdęciom

  1. Wzdęcia i utrata masy ciała 

  Utrata masy ciała jest jednym z głównych znaków ostrzegawczych przy poważnych wzdęciach. Jeśli zaczynasz tracić na wadze kilka kilogramów, a nie zmieniłeś swojej diety, ani nie wprowadziłeś nowej aktywności fizycznej, szczególnie, gdy utrata masy ciała wynosi 10%, lub więcej powinieneś zaniepokoić się taką sytuacją.

  Utrata masy ciała może być spowodowana przez uciskanie jelit przez guzy, co powoduje, że czujesz się syty i najedzony po niewielkiej ilości jedzenia. Guzy mogą również wydzielać substancje, które tłumią apetyt.

  2. Wzdęcia i wodobrzusze 

  Wodobrzusze stanowi nieprawidłowe nagromadzenie płynu w jamie brzusznej lub miednicy i może powodować wzdęcia, przyrost masy ciała i szybko rosnącą talię.

  Wodobrzusze jest zwykle spowodowane chorobami wątroby, ale też w 10% może być spowodowane nowotworem, jako głównym winowajcą.

  Duże wodobrzusze może wyglądać, (można się też tak czuć) jakby się było w kilkumiesięcznej ciąży.

  3. Wzdęcia i żólte oczy, oraz skóra

  Połączenie wzdęć i żółtaczki, która sprawia, że oczy i skóra robią się żółte, może być objawem raka, który rozprzestrzenił się do wątroby.

  Choć może również wystąpić z bardziej łagodnych postaciach choroby wątroby, takich jak zapalenie wątroby.

  4. Wzdęcia i silne bóle brzucha

  Silne bóle brzucha i wzdęcia, które pojawiają się nagle, zwłaszcza, jeśli masz również nudności i wymioty, mogą być objawem niedrożności jelit, lub nowotworu naciskającego na jelita.

  Natychmiastowa pomoc lekarska jest niezbędna, aby uniknąć powikłań, takich jak perforacja jelita, co może być śmiertelne.

  5. Wzdęcia i krew w stolcu

  Krew w stolcu, krwawienie z pochwy pomiędzy okresami, lub po menopauzie może być związane z poważnymi wzdęciami.

  Na szczęście najczęstsze przyczyny tych objawów to hemoroidy, nieregularne cykle miesiączkowe, mięśniaki, czy zanik endometrium, nie są najbardziej poważne, ale krwawienia powinny być zawsze oceniane, ponieważ mogą być objawem raka, szczególnie jelita grubego lub raka macicy.

  6. Wzdęcia i gorączka

  Gorączka, która towarzyszy wzdęciom występuje zazwyczaj z powodu zakażenia lub zapalenia.

  Jeśli jest również podwyższona liczba krwinek białych we krwi, zakażenie musi być natychmiast zażegnane, w szczególności, gdy ma swoje źródło w narządach miednicy mniejszej, pęcherzu, czy sprawach żołądkowo-jelitowych.

  Dobrą wiadomością jest to, że większość osób z wzdęciami nie ma raka, infekcji, ani stanu zapalnego, tylko jest na normalnej diecie w swoim normalnym przyjaznym świecie.

  Jednak generalnie nigdy nie można wzdęć ignorować

  Źródło: dr Robynne Chutkan „Gutbliss”.

  Cokolwiek nie powiedzieć wzdęcia towarzyszą ludziom po tej i po tamtej stronie coś jak „barykady”.

  O ile barykadą można nazwać niewidzialną przegrodę pomiędzy – światem normalnym, który wzdęcia znosi z pokorą, bo nie zna życia bez wzdęć i po drugiej stronie – wyrzutków, szajbusów, czyli świrów, którzy owszem akceptują życie, takim jakim się objawia, ale gdy pojawiają się wzdęcia ruszają ze skrzyżowania.

  Chcą bowiem wklęśnięci przemierzać świat bez ciągłego popierdywania i stepowania. Stepować chcą.

  owocek:)

   

  (Visited 6 421 times, 1 visits today)
  Pepsi Eliot
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  1. KingaM 3 października 2017 o 14:15

   Mi przeszlo po kroplach na pasozyty. Po takich z piolunem.O 90% mniej wzdec! ☺

  2. carolina 3 października 2017 o 18:51

   Pepsi ja tak u siebie podejrzewam to wodobrzusze.. talie od zawsze mierze na dwa sposoby, na wciagu i normalnie czyli z wywalonym bebzonem😂 bo inaczej ciężko by było sie połapać. Nic mnie nie boli, nie mam pierdziawek. Jak brzucha nie wciągam to wyglądam jak ciężarna- nie raz zbierałam gratulacje😁 jak to potwierdzić o co z tym można zrobić ewentuel? Badanie wątroby, usg? Będę wdzięczna za podpowiedź. Ściskam

   1. Pepsi Eliot 3 października 2017 o 19:09

    próby wątrobowe, no i USG brzucha i narządów rodnych, to tak na już

   2. grzegorzadam 6 października 2017 o 05:51
  3. Zyraffa 3 października 2017 o 20:17

   Ja troszeczkę nie w temacie ,czy ktoś z szanownych państwa ma sprawdzony sposób na paskudna afte w buzi co to jeść,spać nie daje ,oczywiscie jakiś normalny sposób nie żeby lecieć do apteki, afta pojawia sie ewidentne przy stresiku ,robale itp nie wchodzą w grę bo żeśmy wytłukli , będę wdzięczna za odpowiedzi 🙂

   1. Fila 4 października 2017 o 22:06

    Zyraffo, może przeczytasz. Polecam rojnik. Wyszukałam go jako sposób na afty dla znajomej i bardzo jej pomaga. A ma straszne problemy w buzi. Teraz ma tego pełno na działce i balkonie.

    1. Zyraffa 5 października 2017 o 20:31

     Czytam ,czytam ,dziekuje bardzo ,lecę kupić rojnik 🙂

     1. grzegorzadam 6 października 2017 o 06:58
    2. Zyraffa 9 października 2017 o 12:37

     Bardzo dziekuje za podpowiedz jak i za uświadomienie mi jakie to cudo ten rojnik ,kupuje i w wersji doniczkowej trzymam na parapecie zaraz koło aloesika ,bardzo nam pomogłas i naprowadzilas na właściwy tor bośmy tydzień bładzili a dziadostwo ze tak powiem kwitło ,zdrówka życzę 🙂

   2. grzegorzadam 6 października 2017 o 06:54

    Rojnik dobry, do tego mleczko magnezowe do płukania 8%,
    płukanie sodą, solą, SSKI (roztwór jodku potasu).

    ”najlepsze lekarstwo na wszelkie egzemy i swędzące wysypki, którym towarzyszy wilgoć i lepkość skóry
    wraz z chlorkiem amonu MOM stosowane jest na silnie swędzącą skórę – egzemę (o podłożu grzybiczym)
    najlepsze lekarstwo na MRSA (gronkowca złocistego opornego na metycylinę) – w tym również ciężkie przypadki zlokalizowane na głowie i w odbycie. MOM wysusza MRSA bardzo szybko. Po natychmiastowym zastosowaniu MRSA potrafi zniknąć w przeciągu 2 dni. MRSA zabijany jest już przy pH równym 9, a MOM posiada pH 10
    leczy wszelkie choroby dziąseł, afty i inne
    świetnie nadaje się jako płyn do płukania ust ”

    Wystarczy kupić czysty wodorotlenek magnezu i zrobic 8% roztwór.

    1. Zyraffa 9 października 2017 o 12:32

     Fenks ,Grzegorzuadamie ,juz idziemy w dobra stronę ,zaczęło sie leczyć a przez tydzień była masakra ,za rada Filii żeby szukać rolnika najpierw poszukaliśmy info o nim w necie i wpadliśmy na to ze to dziadostwo trza goić bo to grzyb ,a ze na parapecie mam aloesik to nr 1 był aloesik bardzo szybko przyniósł ulgę ,rano szybko pogalopowalam do zielarskiego po rojnik ale oni takich rzeczy nie miewają ale pan z zielarskiego powiedział ze olejki z iglaków na afty sa znakomite wiec droga kupna-sprzedaży nabyłam olejek świerkowy i ten okazał sie bardzo skuteczny ,daliśmy wiec radę opanować dziadostwo ,niemniej bardzo dziekuje za pomoc ,z tymi aftami to zdarza sie u nas cyklicznie wiec na kolejny raz będziemy super przygotowani :))

  4. Zibi 4 października 2017 o 11:22

   Ja to mam osobliwy brzuch. Kiedyś sto kilo wagi, teraz 75 kg i bardzo zaawansowany biegowo. Ale wisi sobie otłuszczona skóra na brzuchu. Mięciutkie fałdy, można mnie za nie podnieść jak kota za grzbiet. Śmieję się z tego ale śliczne to nie jest. Jak żyć? 😀

   1. Pepsi Eliot 4 października 2017 o 16:29

    ważne że to tylko skóra, nie myśl o tym 🙂

  5. elfie 4 października 2017 o 12:38

   Pepsi mam dwa pytania:

   1. Czytałam na blogu, żeby nie łączyć spiruliny z herbatą z czystka, bo polifenole. Czy to tyczy się dużych ilości spiruliny (powyżej 15g) czy też mniejszych jak łyżeczka? Bo przyznam się, że po „4-tej szklance” (jarmuż, spirulina, trawa jęczmienna, banan, woda) wypiłam jeszcze herbatę z czystka z cytrynką. Jest ok czy tak nie robić??
   2. Wyskoczyło mi „zimno” na buzi, opryszczka. Co robić? Brałam wit C (po 1/3 łyżeczki już brzuch się odzywał więc chyba nie jest źle) z MSM. Sok z cytryny, domowej roboty z aronii, miód do tego.
   Z początku smarowałam zmienione miejsce cebulą, a później wpadłam na pomysł żeby potraktować wodą utlenioną.
   Być cierpliwą i kontynuować? Czy macie sprawdzone sposoby na opryszczkę? 🙂

   1. Pepsi Eliot 4 października 2017 o 16:25

    z pewnością sobie nie zaszkodzisz, ale pamiętaj o jednym, że spirulina, chlorella to pokarmy, a czystek to lek, owszem zioło, ale lek, a leku nie można sobie tak brać kiedy się chce. Na opryszczkę często szybko działa plasterek świeżego bio imbiru.

    1. elfie 4 października 2017 o 20:08

     Dziękuję kochana 💚 czy napisałabyś coś więcej o czystku, bardzo proszę 🙂

     1. Pepsi Eliot 4 października 2017 o 21:04

      oczywiście, już chyba coś tam napomknęłam, ale należy mu się osobny art, poprosimy Emanuelę, ona zna się na ziółkach 🙂

      1. elfie 4 października 2017 o 22:11

       Świetnie! Oj tak, należy mu się. Czekam z (nie)cierpliwością 😉

   2. grzegorzadam 17 października 2017 o 14:23

    Smarowałbym olejem wrotyczowym, nalewką też, oliwą magnezową,
    i H2o2 3%, bywa niezwykle skuteczne.

  6. Fila 4 października 2017 o 22:02

   O rety, Peps, cudny wstęp i zakończenie. Smieszno 🙂 Teść mnie kiedyś rozwalił pytaniem: Żono, gdzie jest Ulgix? Namieszają sobie w brzuszkach ale mają remedium.

   1. grzegorzadam 6 października 2017 o 07:04

    Żono, gdzie jest Ulgix?”

    Ulgix, ulgitex, remediks, i inne bąko-uwalniacze.

    Możesz jeść (żreć) co chcesz, w szafce jest zawsze taki uwalniacz
    niestrawionego smrodu.
    Potem zgagi, IPP i zaczynają się schody, do nieba..

  7. grzegorzadam 6 października 2017 o 05:48

   ”Bowiem panuje jakaś epidemia wzdęć. Ludzi wzdyma na każdym kroku i każdego dnia.”

   Fakt, nowa ”choroba”.

  8. Brzoza 7 października 2017 o 18:45

   elfelie na opryszczke swietnie działa olejek z drzewa herbacianego, kropelke posmaruj w miejscu występowania, od razu się zasuszy i nie zdąży urosnąć☺

   1. elfie 8 października 2017 o 10:08

    Świetna rada dziękuję 💜 lubię takie proste metody. Olejek mam i wypróbuję następnym razem 🙂

  9. Joanna88 9 lutego 2018 o 15:17

   Hej, dzięki za kolejny artykuł!
   Czy wzdęcia po fasoli są OK? Uwielbiam strączkowe, ale czasem mam wzdęcia (ostatnio rzadziej, bo się wzięłam za dietę 😃).

   1. Pepsi Eliot 9 lutego 2018 o 15:50

    generalnie strączkowe obcinaj

  Dodaj komentarz