Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 387 586
54 online
42 282 VIPy

Postulaty pod prezydenturę Pepsi Eliot

 

Postulaty pod prezydenturę Pepsi Eliot

Hejka,

Oczywiście, oczywiście to żart ze stroną „Pepsi na prezydenta”, jednak pomijając różne fakty, jak moją niechęć do wystąpień publicznych, oraz skłonności do dzikiego życia eremity zaczęłam się zastanawiać, jakie byłyby moje postulaty, gdybym mogła kandydować? Najważniejszą rolą państwa jest zapewnienie dobrobytu swoim obywatelom, zarówno intelektualnego, jak materialnego. Dobrobyt intelektualny jest w stanie zapewnić tylko państwo świeckie, które nigdy nie będzie wyróżniało żadnego światopoglądu, ponad inne. Żaden idealistyczny ani materialistyczny światopogląd nie może dominować, ponad innymi.

Dlatego nie można też ludziom zakazać odgórnie jedzenia mięsa

Natomiast intelektualną wartością jest empatia i wiedza. Empatia nie pozwala na bestialstwo wobec zwierząt, a wiedza nie pozwala na bestialstwo wobec ludzi. Chów przemysłowy to jedno i drugie, czyli dwa w jednym. Natomiast ekologiczne gospodarstwa produkujące żywność miałyby moje wsparcie.

Uwolniłabym podatki, całkowicie

Zostałby tylko VAT 10%, na żywność ekologiczną VAT 0%, a na frytki i cały złom 50%. Natychmiast wielki kapitał, który wypływa z kraju, z powrotem by tutaj napłynął. Gwałtownie wzrosłaby ilość miejsc pracy, a obywatele staliby się bogatsi. Dobrobyt finansowy obywateli jest podstawą ogólnej kondycji kraju. Im mniej różnic społecznych, tym stabilniejsza staje się gospodarka, a obywatele szczęśliwsi. Im więcej ludzi bogatych tym lepiej.

Zbudowałabym na nowo system bankowości polskiej

Banki muszą być, ale banki muszą znać swoje miejsce w szeregu. Okazało się, że bankowość polska obecnie nie istnieje. Jest trochę małej lichwy, a udziały polskiego kapitału są tylko w jednym banku pekao, w tym reklamowanym przez wesołego Szymona i to nie przekraczając połowy. W związku z tym, wierząc, czy nie wierząc w teorie spiskowe nasze pieniądze obciążone niezawinionym długiem siedzą na kontach Rockefellerów i Rothschildów. Gdybym uwolniła podatki to z czego subwencjonowałabym owe gospodarstwa ekologiczne i wielką ilość policji? Najpierw o tej policji. Yyy…, nie zdziwcie się. Tak jak burmistrz Nowego Yorku, czy książę Albert w Monako uważam, że „państwo policyjne”, to najlepsza opcja, jaka może przydarzyć się obywatelom.

Tyle, że policja ma służyć obywatelowi, a nie go inwigilować

Tak jak spod ziemi wyskakuje facet z mandatem, albo żółtym dinksem na koło Możnego furki, zamiast niego powinien wyskakiwać policjant, który bacznie patrzy, czy jesteś bezpieczny. Na marginesie opłaty za parking muszą być niskie, a nie wysokie. To jest logiczne. A opłaty za autostrady włożone w paliwo. Dużo jeździsz, więcej zużywasz dróg, więcej wydajesz na paliwo. To proste. Wracając do policji. Czy nikt nie ma chrapki na Twoją wypasioną torebkę, albo na twojego iPhone 6 pozostawionego na siedzeniu. Policja ma chronić obywateli. Policja ma pracować dla obywateli. Dlatego musi jej być bardzo dużo. Ma być kompetentna, niezwykle sprawna, świetnie odżywiona, światła, uprzejma, czysta i świetnie opłacana., aby wyeliminować korupcję. No to z czego Pepsi utrzymasz taką policję, i wesprzesz nowe idee ekologiczne zdrowotne, podczas gdy dodatkowo ogromną część produkcji chcesz póki co outsourcingować? Cokolwiek nie powiedzieć pierwsza gospodarka świata, czyli amerykańska niczego nie produkuje, ale z kolei gospodarka wzbijająca się i rosnąca w siłę, jak chińska, depcząca Jankesowi po piętach produkuje wszystko.

Dlaczego więc outsourcing?

To wszystko dlatego, że zawsze powtarzam, iż nie ma powodu wylewać dziecka z kąpielą. Wykorzystałabym więc wszystkie najlepsze cechy takich „opóźnionych” przez rządy komunistów narodów. Postawiłabym na nasze pozorne zacofanie, czyli na zioła, gusła i czary, oraz niechęć do praworządności.

Stworzyłabym w Polsce enklawę zdrowia

Największą na świecie enklawę naturalnego leczenia chorób, które świat, czyli alopacja, podchujaszczy farmacji uważa za nieuleczalne. Zjeżdżali by do nas pan Sony i inni, którzy muszą żyć sto lat i więcej, ponieważ są bardzo bogaci, więc nie ma powodu odkładać widelca. Mam powody twierdzić, że połączenie medycyny chińskiej, ajurwedyjskiej i polskiego zielarza z ogólnie dostępnymi produktami na świecie i informacjami jawnymi jest w stanie wyleczyć wiele strasznych chorób uważanych za nieuleczalne. Czy masz na myśli Pepsi Eliot coś takiego jak szwajcarskie kliniki? Nie do końca. Szwajcaria, to kraj rozpuszczony przez dobrobyt, i zarozumiały. W leczeniu potrzeba pokory, trzeba pochylić się nad mniszkiem z miłością. Szwajcaria ma też na swoim sumieniu nie do końca fajne pieniądze, a w Polsce powstanie nowa bankowość, z kryształowo czystym pieniądzem. Mogłabym pomyśleć, o wsparciu dla pieniądza wirtualnego, tego co siedzi w podziemiu Internetu, żeby utrzeć innym bankierom nosa.

Nie ma nic bardziej działającego, niż nastolatkowi zakazać dotychczasowych nakazów

No, ale ciągle nie widzimy Pepsi, na czym Państwo będzie robiło hajs, skoro zlikwidujesz podatki? A służba zdrowia? A szkolnictwo? A system emerytalny? A obywatele, którzy pomimo szczerych chęci sobie nie radzą? A obowiązkowe szczepienia dzieci? A obowiązkowe pranie mózgów? Przede wszystkim widzę Polskę, jako strefę bezcłową. Skoro nie będzie podatków, wszystko będzie mogło być tańsze. Zjedzie się bardzo wiele bogatych osób, dla których państwo przygotuje wiele rozrywek. Państwo zostawi sobie też trochę monopolu, jak hazard, zagarnie trochę z bankowości i używek, no i będą VATy. Niech te brzydkie rzeczy, które potrafią przynieść ogromne pieniądze obciążają sumienie urzędników państwowych, nie będzie ich znowu, aż tak wielu, a nie obywateli.

A wydatki na obronność?

Na wszystko znajdą się pieniądze w dobrze zarządzanym przedsiębiorstwie. Ale i tak postawiłabym na neutralność. Nasze położenie geograficzne powinno skłaniać nas do neutralności, bowiem staniemy się tylko przedpolem. A kto myśli o przedpolu? Naszymi przywódcami zostają ludzie, którzy nie mają pojęcia o biznesie i marketingu. Nie potrafią sami zarabiać pieniędzy, inwestować, pomnażać gotówki. Czy Tomasz Lis mógłby być dobrym prezydentem? Gdyby od prezydenta wymagano, aby kraj się wzbogacał? Tomasz Lis zarabia dużo pieniędzy, ale pracuje dla korporacji, czyli jest trybikiem. Trybiki mniej wiedzą o zarządzaniu biznesem, w tym tym jakim jest państwo, od innowacyjnego właściciela dobrze prosperującego kiosku z gazetami, do których Lis pisze. Czy Komorowski może być dobrym menagerem, skoro nie rozumie podstawowej idei, że dobrobyt intelektualny obywateli jest niezwykle ważny? Że dzikie zwierzę można złowić przez zabieganie, przez siłę własnych mięśni i szczęk, a nie przez strzał z dubeltówki? Ale nawet wtedy, gdyby Komorowski przegryzał aorty sarnom własnymi zębiskami i tak niewiele by to zmieniło, w jego nieefektywnym sposobie prowadzenia prezydentury. Czy Kukiz, który miał pretensje o subwencje Kazika i Muńka Staszczyka, bo podobno sobie na Teneryfie hawiry pobudowali, a więc, czy Kukiz miałby faktycznie jakiś pomysł na Polskę? Lis złośliwie stwierdził, że Kukizowi chodziło o tę pensję prezydencką, którą chętnie na styrane alkoholem cielsko by przytulił. Można się naśmiewać z Lisa, że od korporacji dostaje kasę, więc zrobił się przemądrzały, ale czy nikomu nie przemknęła przez sagan myśl, że jakby Kukiz też miał tę hawirę na Teneryfie, to byłby jakiś względny spokój z jego kandydaturą? No a Lisa złapały kamienie nerkowe na maratonie. Gdyby zajął się we właściwy sposób swoim zdrowiem, może byłby bardziej liberalny dla Kukiza? Kamienie potrafią nieźle dać w kość, a raczej w nyry.

Skąd więc wezmę kaskę na rządzenie?

Nie zabiorę bogatym, i nie rozdam biednym, bo nie nazywam się Robin Hood. Powiem tylko Możnym z całego świata:

Masz żółtaczkę typu C?

Damy Ci szansę na naturalne wyleczenie nieuleczalnej choroby, bez przeszczepu wątroby, który i tak ostatecznie nie daje gwarancji, bo wirus może się przechować całkiem gdzie indziej.

Masz świerzb?

Francuzi chyba wielbią świerzb. Nie wiadomo dlaczego tak wielu Francuzów cierpi z powodu świerzbu. W Polsce się ich wyleczy. Z półpaśca bez acycloviru, czy czegoś w tym guście, też naturalnie, z zapalenia płuc w 3 godziny. W każdym polskim uzdrowisku będą kliniki, państwowe, które muszą być subwencjonowane, czyli też muszą zarabiać i prywatne, które oczywiście, że będą zarabiać. Będzie prawdziwa współpraca. Państwo będzie zarabiać na kasynach, torach wyścigowych, bankowości, podepnie się do flaszek i innych używkach. Państwo bogate to nie mentalna utopia. Aby zbliżyć się do ideału, trzeba zrozumieć podstawowe zasady ekonomii. Na to liczyłam głosując  kiedyś w przeszłości na Palikota, że weźmie się za wszystko jak biznesmen, który musi przywdziać od czasu do czasu skórę wilka, aby po czasie ujawnić naturę owcy. Nie odwrotnie. Palikot zajął się tylko owcą, a to nie mogło zaowocować. Nawet tej Marii chorzy nie mogą jarać. Państwo będzie też, a może przede wszystkim zarabiać na polskiej bankowości. Podkreślam polskiej. Nie chodzi o nacjonalizm, chodzi po prostu o kasę, która jest potrzebna do zarządzania. Niech tylko polska lichwa nie nie zaciera grabek. A co z tymi dobrami, które zostały już sprzedane „obcym”, czyli kapitałowi zagranicznemu? Przede wszystkim nadszedł czas, aby skończyć z nacjonalistycznymi gadkami.

Nie ma żadnych „obcych”

To są tacy sami ludzie jak my, ze schorowanymi tarczycami, z Alzchaimerami bez kurkumy, z rakami bez bio twarogu z niezjełczałym olejem lnianym. To są tacy sami ludzie jak my, kłamliwie informowani, pozbawieni dostępu do prawdziwych informacji tyle, że bardzo bogaci. Ale tak samo gówno wiedzący o witaminie C i D. Mówisz Pepsi o Monsanto i Wielkiej Farmacji? Pepsi par exelance, przemyśle mleczarskim, czy mięsnym? O ziarnie dla Indii mówisz, czy o sukralozie, albo aspartamie? O tym nie mówię.

Nie, ale mówię, nie wylewajmy dziecka z kąpielą

Stwórzmy enklawę, a nadjedzie do nas nawet sam Hugh Grant, czyli prezes zarządu Monsanto. Z doświadczenia wiem, że człowiek wyrwany ze swojego kontekstu, staje się innym człowiekiem. To często można zauważyć, gdy nadchodzi trwoga. Na koniec i w skrócie, bo mogłabym tak w nieskończoność. Polska nowa jakość życia. Powietrze czyste. Ziemia uprawiana 80 minerałami. Plon naturalny, o właściwościach uzdrawiających, jak najlepsze pożywienie. Słońce przez większość cześć roku kupione za granicą. Rolnictwo nasze, przemysł ciężki outsourcing. Medycyna holistyczna, największe światowe zdobycze i to od zarania dziejów. Kraj dobrobyt i bogatych obywateli bez liku. Nieudacznicy doszkalani, w końcu trzeba im pomagać. Chorzy wspierani szczególnie. Wszystkie dzieci nasze.

♥ Serdeczności peps

Blog pepsieliot.com, nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba. Może rzuć też gałką na to: 7 wskazówek jak zrobić z siebie Steva Jobsa 5 cech osobowości bardzo udanych ludzi, czyli ludzi sukcesu Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer: Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


 

(Visited 2 561 times, 1 visits today)

Komentarze

 1. avatar niralamba 13 maja 2015 o 19:22

  o tak… 🙂

 2. avatar edyta 13 maja 2015 o 19:23

  Ale masz gadane. Ciagle zaskakujesz 😉

 3. avatar dagna 13 maja 2015 o 19:27

  podpisuję się po tym ,byłoby super!

 4. avatar renotorii 13 maja 2015 o 19:41

  No i żarty się skończyły. Trzeba było tego nie pisać. Szykuj się, Pepsi, czas zostać prezydentem.

 5. avatar krystyna 13 maja 2015 o 20:09

  Jestem pod ogromnym wrażeniem. Nie żartuj, kandyduj….. wtedy wracam do PL.

 6. avatar Gosia 13 maja 2015 o 20:42

  O,o,o… Takie wpisy lubię najbardziej
  Te, które najbardziej skłaniają do refleksji. Świetny przerywnik między Hashimoto a dziurami w zębach. Po tego typu postach mam gonitwę myśli. Uwielbiam Cię za to. To, co napisałaś nie jest polskie, jest uniwersalne i dlatego piękne. I świadczy o niesamowicie rozległych horyzontach. Zachwycam się Twoim intelektem.

 7. avatar Agata 13 maja 2015 o 21:37

  Pepsi, Kukizowi nie chodzi o hawirę na Teneryfie. Nie głosowałam na niego ale oczy mam szeroko otwarte.

  1. avatar pepsieliot 14 maja 2015 o 06:27

   akurat

 8. avatar Agata 13 maja 2015 o 21:41

  A poza tym, to super fajny tekst !!!! 🙂

 9. avatar Piotrdivine 14 maja 2015 o 08:16

  Tak…. przyjdzie Putin i swojego prezydenta osadzi w Polsce jak w 1956 roku.

 10. avatar neofelis 14 maja 2015 o 10:22

  Pepsi czy Twoją spirulinę albo greensa można podawać kotu? W sumie sadzi im się młody jęczmien, a tutaj jest spirulina: http://sklep.modernpet.pl/pl/dla-psa/2070-lunderland-bio-spirulina-100-g-2070.html
  Pomyślałam że jak mam 4greensa w domu to mogłąbym im podawać też do suchego, co myślisz albo może ktoś z czytelników podpowie?

  1. avatar pepsieliot 14 maja 2015 o 16:51

   królik brał Grens&fruits TiB, a koty skubią trawę jak im jest źle, ale naprawdę nie wiem, chociaż to jest masa witamin, minerałów i aminokwsów

 11. avatar Johan Benzyna 14 maja 2015 o 11:02

  Panstwo Utopia 🙂 Ciekawe jest czy szef monsanto je to gówno ktore sam produkuje. Czesto się zdarza ze producent nie lyknie tego co wyplul :). Chyba że jest się jakims ministrem w Japonii i demonstracyjnie wlewa w siebie wode rzekomo z elektrowni jako dowód jej czystości. Ale czy wczesniej dostal vit c w żyle tego nikt nie wie.

 12. avatar Margoth 14 maja 2015 o 11:03

  Czytał ktoś opowiadanie Grzędowicza „weekend w Spestreku”? Opisana jest tam wizja Europy podzielonej na dwie części. W jednej z nich, w Spestreku, miedzy innymi jest odgórny zakaz spożywania mięsa.

  Pepsi, podoba mi się twoja wizja Polski 🙂

 13. avatar Aga 14 maja 2015 o 11:49

  Już dzisiaj głosuje na Ciebie

 14. avatar Witarianka 14 maja 2015 o 12:51

  To jest artykuł przy którym nie sposób przejść obojętnie. Wiele złotych myśli jest w nim zawartych. Przypomina minają mi się książki, w których ukazana jest przyszłość Rosji ( seria 'Dzwoniące Cedry Rosji’ W. Megre; bardzo godne przeczytania swoja drogą, gorąco polecam) i wiele rzeczy o których napisałaś Peps jest ukazanych w tych właśnie książkach odnośnie Rosji. Od marca tego roku Putin zaczął rozdawać obywatelom rosyjskim ziemię za darmo tworząc tym samym podwaliny pod szczęśliwy kraj.

  1. avatar Hubert 14 maja 2015 o 16:58

   He, he, oto rosyjskie płatne trolle dotarły i tutaj – o tempora! Trzeba by jeszcze trochę podszlifować polskij jazyk, ale prawdę mówiąc nawet gdyby to pisał Mickiewicz, to i tak treść zdradza potężny ładunek nienaturalnej propagandy, więc raczej mało kto się nabierze :(.

 15. avatar ewig 14 maja 2015 o 16:06

  SUPER PEPSI !
  Nie zapomnij kochana o firmach, które wytwarzają korzystne człowiekowi, a tym samym naturze produkty zarówno do jedzenia, jak również KOSMETYKI.

  Pamiętajmy WSZYSCY na zawsze, szansa dla NAS to:

  EFEKTYWNE MIKROORGANIZMY

  w nawożeniu gleby zamiast nawozów, pestycydów i innych świństw. Szanujmy się i doceniajmy ekologię.
  Uściski i głosuję na Ciebie 🙂

 16. avatar Krzysztof 14 maja 2015 o 17:42

  Dowaliłaś do pieca. O ekodomach nie napisałaś. Poczułem się 20 lat młodszy. Pozdrawiam… Krzysztof

 17. avatar ReginaRegina 17 maja 2015 o 15:55

  pod takimi postulatami to ja się podpisuję czterema kończynami nie tylko dwoma. Startuj na Prezydenta

 18. avatar niralamba 18 maja 2015 o 16:01

  https://www.facebook.com/PepsiNaPrezydenta -> 158 likes

  Ile trzeba mieć na początek?

  1. avatar pepsieliot 18 maja 2015 o 17:07

   nie mam pojęcia 🙂

 19. avatar TerRa 22 maja 2016 o 20:24

  tez jestem za

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum