logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
75 735 893
188 online
30 323 VIPy
Reklama

TU SIĘ ODBYWA
ODCHUDZANIE ŻONY ZA POMOCĄ
SUPER SPALACZA TŁUSZCZU
BIKINI BURN TiB

 

 

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Poznaj najpotężniejszy naturalny lek, jaki do tej pory odkryto na nadciśnienie

  A także inne proste i skuteczne środki zaradcze, o których istnieniu farmacja wolałyby żebyś nie miała bladego pojęcia.

  Wysokie ciśnienie krwi (HBP) lub nadciśnienie tętnicze to niezwykle powszechna dolegliwość, która dotyka w pewnym wieku równym stopniu zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Chociaż w młodszym wieku kobiety mają większe tendencje do niskiego ciśnienia. Standardowe leczenie podwyższonego ciśnienia krwi polega na przepisywaniu niebezpiecznych beta-blokerów i leków hamujących, wraz z instrukcją ograniczenia obecności soli w diecie. Chociaż stosowanie leku może pomóc w obniżeniu wysokiego ciśnienia krwi, w żaden sposób nie naprawi podstawowej przyczyny problemu.

  Standardowo największą teorią spiskową na temat głównej przyczyny wysokiego ciśnienia jest zbyt duża ilość soli w diecie. Jest to o tyle zastanawiające ponieważ nie ma na tą okoliczność wystarczających dowodów.

  W praktyce możemy odwołać się do wyników 20 lat badań, które pomogą wskazać prawdziwą przyczynę nadciśnienia.

  W pierwszej części badania 5000 osobom z wysokim ciśnieniem odstawiono leki 
i wprowadzono dietę o ograniczonej zawartości soli. Każdy z tych pacjentów zmarł! W kolejnej części badania 5000 osobom zamiast leków podawano suplementy wapnia w podwójnej dziennej dawce. Po sześciu tygodniach eksperyment został przerwany, ponieważ 85% tych osób zostało wyleczonych z nadciśnienia!

  Wapń jest najlepszym naturalnym środkiem kontrolującym wysokie ciśnienie krwi!

  Reklama

  TU ZNAJDZIESZ SWOJĄ WITAMINĘ D3 (cholekalcyferol) + K2 (mK7 Z NATTO, Z RENOMOWANEGO LABORATORIUM W GNOSISI) TiB DO SSANIA, WCHŁANIA SIĘ DO KRWIOBIEGU JUŻ Z RECEPTORÓW PODJĘZYKOWYCH!


  Aby wapń działał skutecznie, potrzebujesz proporcjonalną ilość magnezu i dużo witaminy D (oczywiście bezwzględnie w protokole z K2) do lepszego wchłaniania. Suplementy wapnia z dodatkiem witaminy D i K2, oraz magnezu wraz z dostarczeniem dużej ilości słońca, są najlepszą opcją.

  Podstawowa teoria dotyczy zapobiegania spadkowi pH w organizmie do stanu kwaśnego, utrzymując go na alkalicznym poziomie.

  Podwyższone ciśnienie krwi NIE może wystąpić, gdy organizm jest w stanie zasadowym!

  Reklama

  TU ZNAJDZIESZ POLECANY PRZEZ NAS  CYTRYNIAN WAPNIA z rodzinnego laboratorium  G&G (50 lat na rynku)


  Inne naturalne lekarstwa na wysokie ciśnienie krwi:

  Ekstrakt z liści oliwnych (OLE)

  Owoc oliwek jest integralną częścią klasycznej diety śródziemnomorskiej. Osoby które stosują tę dietę, cieszą się niskim wskaźnikiem nadciśnienia krwi, poziomu cholesterolu i chorób serca. Codzienna konsumpcja tego owocu przyczynia się do takiego zjawiska.

  Oliwki zawierają substancję zwaną oleuropeiną, i to właśnie ona w dużej mierze odpowiada za korzystny efekt i obniżenie ciśnienia krwi i poziomów triglicerydów w organizmie. Ale najwyższe stężenia oleuropeiny znajdują się w liściach, dlatego ekstrakt z liścia oliwnego działa tak dobrze na nadciśnienie. W badaniu opublikowanym w Phytomedicine stwierdzono, że ekstrakt z liści oliwnych jest tak samo skuteczny w leczeniu wysokiego ciśnienia, jak lek Captopril (Capoten).

  „Ekstrakt z liści oliwnych, przy dawce 500 mg dwa razy na dobę, był równie skuteczny w obniżaniu skurczowego i rozkurczowego ciśnienia krwi u osób z nadciśnieniem 1 stopnia, jak Captopril.”

  Badacze zauważyli również znaczną redukcję poziomów triglicerydów wśród grupy stosującej ekstrakt z liści oliwnych, w porównaniu z grupą stosującą wyłącznie leki.
  Jeśli chcesz szybko, skutecznie i bezpiecznie obniżyć ciśnienie krwi i poziom trójglicerydów, OLE powinien stać się częścią twojej diety i suplementacji.

  Należy pamiętać, że wiele produktów nie zawiera odpowiednich ilości oleuropeiny (najważniejszego składnika) i dlatego należy ich unikać. Oleuropeina jest wysoce niestabilna, dlatego proces ekstrakcji ma kluczowe znaczenie dla zachowania bioaktywności tej substancji.

  Soda oczyszczona

  Ten środek leczniczy jest tak prostym i tanim rozwiązaniem, że wydaje się to aż śmieszne. Soda oczyszczona jest jednym z najszybszych i najłatwiejszych sposobów naturalnej redukcji i kontrolowania nadciśnienia.

  Powód tego jest prosty … soda oczyszczona jest zajebistym wzmacniaczem pH!

  Nic nie podniesie poziomu pH twojego organizmu (i uczyni go silnie alkalicznym) tak szybko jak soda oczyszczona. Po prostu wymieszaj 1/8 łyżeczki sody oczyszczonej razem z 1-2 łyżkami octu jabłkowego w szklance przefiltrowanej wody i wypij tę miksturę dwa razy dziennie na pusty żołądek dla natychmiastowej ulgi.

  Zgodnie z tym dawkowaniem, soda oczyszczona jest przyjmowana w cyklu 2-tygodniowym, (bierzesz przez 2 tygodnie, a następnie odstawiasz na 2 tygodnie, i z powrotem stosujesz przez 2 tygodnie itd.), podczas gdy ocet jabłkowy przyjmujesz bez przerwy. Najlepiej przy Twojej codziennej kuracji 4 szklanek.

  Reklama

  TU ZNAJDZIESZ 100% ORGANIC 4 GREENS This is BIO idealny do KURACJI 4 SZKLANEK

  Ponieważ soda oczyszczona zwiększa poziom pH organizmu dość konkretnie, powinnaś przyjmować ją tylko przez dwa tygodnie (maksymalnie 3 tygodnie) albo możesz skończyć z alkalozą (zasadowica, czyli zbyt wysokie pH). Przyjmując sodę oczyszczoną w ten sposób i łącząc ją z octem jabłkowym, obniżysz ciśnienie krwi szybko bez odczuwania niepożądanych efektów.

  Pamiętaj żeby równocześnie regularnie kontrolować pH i utrzymywać go na optymalnym poziomie 7,25 lub wyższym, jednak zatrzymać się na 8. Niektórzy naturopaci zezwalają na 8,5, a nawet 9. W miarę możliwości sprawdzaj ciśnienie przed i po, w celu pomiaru różnicy.

  Nie ma negatywów konsekwencji związanych z przyjmowaniem sody oczyszczonej w celu obniżenia ciśnienia krwi, przestrzegając powyższe dawkowanie i łączyąc go z octem jabłkowym i dużą ilością wody. Każdy może bezpiecznie korzystać z tego sposobu, więc śmiało zacznij już teraz!

  Potas

  Potas jest niezbędnym naturalnym lekiem na nadciśnienie. Określany jako „detergent do tętnic”, wypłukuje i oczyszcza ściany tętnicy, a także wyciąga nadmiar sodu z organizmu.

  Najlepszym źródłem potasu jest organiczny ocet jabłkowy (ACV).

  Inną korzyścią z przyjmowania octu jabłkowego jest to, że pomaga zachować ciało w stanie alkalicznym, zwłaszcza w połączeniu z sodą oczyszczoną. W ten sposób naturalnie obniża ciśnienie krwi i szybciej łagodzi objawy. Te pozytywne korzyści sprawiają, że ACV jest milowym krokiem w odwracaniu nadciśnienia. Pamiętaj, że ocet jabłkowy należy przyjmować codziennie, aby uzyskać właściwe rezultaty.

  Magnez

  Ten minerał jest nie tylko potrzebny do absorpcji wapnia. Najczęstsza przyczyna chorób serca lub zawału jaka przychodzi Ci do głowy to zapewne sądzisz, że zablokowane tętnice. 
W rzeczywistości jedną z największych przyczyn jest coś, co nazywa się nagłą śmiercią sercową (lub po prostu „nagłą śmiercią”). Ta franca zabija od 300 000 do 400 000 ludzi rocznie w samych Stanach Zjednoczonych.

  Przyczyna?
  Zwyczajny niedobór magnezu!

  Wyniki badania ryzyka miażdżycy pokazują, że osoby z najwyższym poziomem magnezu we krwi mają o 40% zmniejszone ryzyko zgonu spowodowanego atakiem serca w porównaniu z osobami o niższych poziomach. Inne badanie wykazało, że magnez zapobiega gromadzeniu się komórek piankowatych na ścianach tętnic i może faktycznie zmniejszyć grubość ściany tętnic o 42%. Jest to absolutnie niezbędne do utrzymania prawidłowego ciśnienia i zapobiegania nadciśnieniu.

  Ponieważ uprawy ziemne i gleby zawierają teraz bardzo mało magnezu, suplementacja jest niezbędna. Na szczęście jest to dość łatwe. Najlepszym sposobem na uzyskanie dziennej dawki magnezu jest stosowanie magnezu na 3 sposoby, w tym przezskórnego oliwi magnezowej w sprayu. Wiadomo, że magnez jest nieidealnie przyswajany doustnie, ale przez skórę jest w 100% wchłanialny i trafia wprost do krwiobiegu!

  Dlatego łączenie dawkowania magnezu w formie doustnej (2 szklanka w kuracji 4 szklanek), oliwy magnezowej, oraz kąpieli z dodatkiem chlorku magnezu, czy siarczanu magnezu  (pół szklanki na wannę, można dodać jeszcze drugie pół szklanki z solą nieoczyszczoną) da z pewnością najlepsze rezultaty zdrowotne.

  Oto domowy przepis na stworzenie i aplikację magnezu w sprayu domowej roboty:

  Zagotuj trochę wody destylowanej. Dodaj 2 szklanki przegotowanej wody i 2 szklanki chlorku magnezu do szklanej miski lub garnka. Dokładnie wymieszaj. Pozostaw do ostygnięcia, a następnie wymieszaj ponownie przed wlaniem zawartości do spray’owej butelki ze szkła lub tworzywa sztucznego (najlepiej szklana). Przed użyciem dobrze wstrząśnij, a następnie zaaplikuj 10-15 dawek na skórę w różnych częściach ciała (głównie ramiona, nogi i tors), a następnie delikatnie przetrzyj.

  Możesz poczuć mrowienie przy pierwszym nakładaniu oleju. Jest to całkowicie naturalne 
i oznacza, że skutecznie działa. Pozostaw olej na co najmniej godzinę przed najbliższą kąpielą, a po niej nasmaruj naturalnym kremem nawilżającym, lub olejem kokosowym. Rób tak 1 raz dziennie.

  w didaskliach

  Niektórym nie podoba się odczucie po oleju magnezowym na skórze i dlatego przestają używać sprayu. Bardzo ważnym jest, aby codziennie otrzymywać wystarczającą ilość magnezu. Stosuj magnez doustnie tak w kuracji 4 szklanek, oraz dodawaj chlorek magnezu, lub sól epsom do kąpieli. Mówi się, że gdy lekko swędzi Cię ciało po kąpieli w soli epsom, to prawdopodobnie masz yyy … pasożyty.

  Koenzym Q10

  Koenzym Q10 zmniejsza zgrubienie mięśnia sercowego i zwężenie naczyń krwionośnych.

  W 12. tygodniowym badaniu 83 osób stwierdzono, że 60 mg CoQ10 przyjmowanych dwa razy na dobę powodowało średnie zmniejszenie skurczowego ciśnienia krwi o 17,8 mm Hg. W innym badaniu przeprowadzonym przez University of Western Australia, odkryto, że Koenzym Q10 spowodował obniżenie skurczowego ciśnienia krwi o 6,1 mm Hg. Te wyniki z pewnością potwierdzają, że CoQ10 jest godny leczenia nadciśnienia.

  W kwestii dawek należy postępować zgodnie z powyższym badaniem (60 mg dwa razy na dobę).

  Źródło 1

  owocek

   

  (Visited 20 086 times, 3 visits today)
  Pepsi Eliot
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  1. Stasio 6 listopada 2018 o 14:00

   no.zakupy zrobione,kupiłem,Jabłczan Magnezu,Citrulline i Greens&Fruits, i na zdrowie! nawet dostałem upustu 5zł!! wybrałem ta formę magnezu bo magneb6 forte ma za dużo B6 i pocę się po tym i oczy pieką,napisz Pepsi jak masz czas,kiedy zażywać i jakie dawki tych suplementów? dzięki!!

   1. Pepsi Eliot 6 listopada 2018 o 17:19

    cytrulina, tak ja na opakowaniu, 1 G&F do śniadania, łyżeczka magnezu do szklanki wody z cytryną, możesz wypić rano, a wieczorem chlorek do kąpieli. D3+K2 po śniadaniu

  2. Stasio 6 listopada 2018 o 14:06

   jeszcze jedno,troche pekam z ta wit D3,czy dawka 10000jednostek to nie jest za dużo? może 5000 by starczyło? nie przedawkuje??

   1. Pepsi Eliot 6 listopada 2018 o 17:17

    Nie jestem lekarzem, to nie jest porada lekarska, bierz tyle ile uważasz za stosowne

  3. Stasio 7 listopada 2018 o 08:21

   Witam,Pepsi nie denerwuj się,po jakim czasie odczuje poprawę po tych suplementach?

   1. Pepsi Eliot 7 listopada 2018 o 08:51

    Stasiu, im więcej będziesz oczekiwał, tym będziesz bardziej rozczarowany, po prostu Twoje komórki tego potrzebują, to wszystko, ale jak długo były na głodzie, albo zatruwane? Zobacz jakie niecierpliwe jest Twoje własne ego? Po prosotu akceptuj. A co do cytruliny to działa bardzo szybko.

  4. Stasio 7 listopada 2018 o 08:58

   masz racje,przynajmniej u mnie wszystkie choroby są w głowie!to muszę pokonać! pozdrawiam i życzę miłego dnia,jak znajdziesz\ chwilę to odpisz mi na maila

   1. Pepsi Eliot 7 listopada 2018 o 10:24

    kolejka Stasiu, ludzie czekają, a ja codziennie odpowiadam

  5. Stasio 7 listopada 2018 o 11:08

   Wiem wiem,buziaczki

  6. Stasio 7 listopada 2018 o 20:07

   hejka,mam taka sprawę,gdzieś mi się usunął mail,jak mam pic ten jabłczan magnezu? wyczytałem na jakiejś stronie,że magnez zmniejsza zakwaszenie żołądka,a przy nadczynności tarczycy nie należy brać,pytam bo jakis sie słaby zrobiłem i poce się,czy to ma jakis związek z tymi suplami?

   1. Pepsi Eliot 7 listopada 2018 o 20:53

    z czym Stasiu, przecież miałeś bardzo niską 25(OH)D, jabłczan pije się łyżeczkę ze szklanką wody z cytryną, to piją nawet dzieci.

  7. Stasio 7 listopada 2018 o 21:10

   ile tej cytryny?

   1. Pepsi Eliot 7 listopada 2018 o 21:11

    pół

  8. Stasio 8 listopada 2018 o 09:45

   Witam w czwartek,mam pytanko,mam zapas witaminy K2MK-7 …,znasz ta firmę ,jest ok? czy raczej kupić nowe? szkoda by było bo mam 90 tabl

   1. Pepsi Eliot 8 listopada 2018 o 16:15

    Przecież zaleciłam Ci K2, nie znam tej firmy , z czego ta Twoja mk7? jak z natto to sobie użyj.

  9. Stasio 8 listopada 2018 o 09:47

   i przy okazji jaką K2 polecasz jako sprawdzoną?dzięki,już dzisiaj nie będę nudził,narka

   1. Pepsi Eliot 8 listopada 2018 o 16:13

    na razie tę, którą Ci poleciłam, a jest w supplemnecie złożonym D3+K2 TiB

  10. Stasio 8 listopada 2018 o 09:55

   posłuchałem Cię,biorę 10000 D3 i 200 K2

   1. Pepsi Eliot 8 listopada 2018 o 16:12

    za 2 miesiące zobaczymy ile poszło do góry

  11. Stasio 8 listopada 2018 o 16:46

   tak z natto, do tego biorę D3 ..,i chce dokupić samą K2,to chyba tą co Masz w sklepie VITAMIN K2 100mcg – 60kaps [TiB]

   1. Pepsi Eliot 8 listopada 2018 o 18:26

    teraz nie ma, będzie w przyszłym tygodniu G&G też bardzo dobra, tylko w dużej dawce 200 , a więc tylko 1 bierz jakby co

  12. Stasio 9 listopada 2018 o 12:06

   no i klops! rozdrażnienie,swędzenie,myślę że to przez cytrulinę/która zresztą na mnie nie działa,nie widzę pozytywnych wyników/,wiec odstawiam

  13. Stasio 10 listopada 2018 o 08:49

   jeszcze poczekam jeden dzień bez brania cytruliny,jabłczanu magnezu,i picia octu jabłkowego,jest jedna wspólna sprawa,i zarazem mój błąd,wszystkie te produkty sa oparte na kwasie jabłkowym,a na nim na 95% jestem uczulony!

  14. Stasio 10 listopada 2018 o 08:54

   pytanie,czy istnieje Citrulina ale nie jabłczan?

   1. Pepsi Eliot 10 listopada 2018 o 08:57

    nie spotkałam, ale możesz brać po prostu argininę

  15. Stasio 10 listopada 2018 o 08:59

   a magnez?

   1. Pepsi Eliot 10 listopada 2018 o 09:42

    chlorek TiB, cytrynian G&G

  16. Stasio 10 listopada 2018 o 09:18

   cieżki temat,równie dobrze moze to być jakis szok organizmu po D3 albo tym G&Fruit,no nic muszę po kolei odstawiać i badać sytuacje

  17. Ewa 12 listopada 2018 o 10:47

   Stasio, najlepiej wprowadzaj suple po trochu – rozłożone w czasie. Wtedy organizm zdąży się przyzwyczaić. I nie morduj już, kilka razy dziennie, naszej kochanej PEPSI.

  18. Stasio 12 listopada 2018 o 11:13

   głownie chodzi mi o to,że biore 10000 D3,i jak kupie ,K2 G&G 200,czy jedna sztuka tej K2 wystarczy?

   1. Pepsi Eliot 12 listopada 2018 o 12:28

    wystarczy

  19. Stasio 12 listopada 2018 o 14:33

   Ewa zazdrosna,ściskam was mocno!

  20. Stasio 13 listopada 2018 o 10:50

   Witajcie,kupie ten Buzdyganek,dla faceta w moim wieku,to trzeba sprawdzić!pozdrawiam!

   1. Pepsi Eliot 13 listopada 2018 o 11:33

    Stasiu, przecież Ty młodzieniaszek jesteś

  21. Stasio 13 listopada 2018 o 15:19

   oczywiście,skoro Ewa jest zainteresowana,przecież po co jej stary dziad

  22. Stasio 15 listopada 2018 o 10:08

   Witam,niestety nie ma Buzdyganka w sklepach waszych ani w magazynie

  Nawigacja komentarzy

  Dodaj komentarz