logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
72 566 779
416 online
29 869 VIPy
Reklama

TU SIĘ ODBYWA
ODCHUDZANIE ŻONY ZA POMOCĄ
SUPER SPALACZA TŁUSZCZU
BIKINI BURN TiB

 

 

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Poznaj najpotężniejszy naturalny lek, jaki do tej pory odkryto na nadciśnienie

  A także inne proste i skuteczne środki zaradcze, o których istnieniu farmacja wolałyby żebyś nie miała bladego pojęcia.

  Wysokie ciśnienie krwi (HBP) lub nadciśnienie tętnicze to niezwykle powszechna dolegliwość, która dotyka w pewnym wieku równym stopniu zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Chociaż w młodszym wieku kobiety mają większe tendencje do niskiego ciśnienia. Standardowe leczenie podwyższonego ciśnienia krwi polega na przepisywaniu niebezpiecznych beta-blokerów i leków hamujących, wraz z instrukcją ograniczenia obecności soli w diecie. Chociaż stosowanie leku może pomóc w obniżeniu wysokiego ciśnienia krwi, w żaden sposób nie naprawi podstawowej przyczyny problemu.

  Standardowo największą teorią spiskową na temat głównej przyczyny wysokiego ciśnienia jest zbyt duża ilość soli w diecie. Jest to o tyle zastanawiające ponieważ nie ma na tą okoliczność wystarczających dowodów.

  W praktyce możemy odwołać się do wyników 20 lat badań, które pomogą wskazać prawdziwą przyczynę nadciśnienia.

  W pierwszej części badania 5000 osobom z wysokim ciśnieniem odstawiono leki 
i wprowadzono dietę o ograniczonej zawartości soli. Każdy z tych pacjentów zmarł! W kolejnej części badania 5000 osobom zamiast leków podawano suplementy wapnia w podwójnej dziennej dawce. Po sześciu tygodniach eksperyment został przerwany, ponieważ 85% tych osób zostało wyleczonych z nadciśnienia!

  Wapń jest najlepszym naturalnym środkiem kontrolującym wysokie ciśnienie krwi!

  Reklama

  TU ZNAJDZIESZ SWOJĄ WITAMINĘ D3 (cholekalcyferol) + K2 (mK7 Z NATTO, Z RENOMOWANEGO LABORATORIUM W GNOSISI) TiB DO SSANIA, WCHŁANIA SIĘ DO KRWIOBIEGU JUŻ Z RECEPTORÓW PODJĘZYKOWYCH!


  Aby wapń działał skutecznie, potrzebujesz proporcjonalną ilość magnezu i dużo witaminy D (oczywiście bezwzględnie w protokole z K2) do lepszego wchłaniania. Suplementy wapnia z dodatkiem witaminy D i K2, oraz magnezu wraz z dostarczeniem dużej ilości słońca, są najlepszą opcją.

  Podstawowa teoria dotyczy zapobiegania spadkowi pH w organizmie do stanu kwaśnego, utrzymując go na alkalicznym poziomie.

  Podwyższone ciśnienie krwi NIE może wystąpić, gdy organizm jest w stanie zasadowym!

  Reklama

  TU ZNAJDZIESZ POLECANY PRZEZ NAS  CYTRYNIAN WAPNIA z rodzinnego laboratorium  G&G (50 lat na rynku)


  Inne naturalne lekarstwa na wysokie ciśnienie krwi:

  Ekstrakt z liści oliwnych (OLE)

  Owoc oliwek jest integralną częścią klasycznej diety śródziemnomorskiej. Osoby które stosują tę dietę, cieszą się niskim wskaźnikiem nadciśnienia krwi, poziomu cholesterolu i chorób serca. Codzienna konsumpcja tego owocu przyczynia się do takiego zjawiska.

  Oliwki zawierają substancję zwaną oleuropeiną, i to właśnie ona w dużej mierze odpowiada za korzystny efekt i obniżenie ciśnienia krwi i poziomów triglicerydów w organizmie. Ale najwyższe stężenia oleuropeiny znajdują się w liściach, dlatego ekstrakt z liścia oliwnego działa tak dobrze na nadciśnienie. W badaniu opublikowanym w Phytomedicine stwierdzono, że ekstrakt z liści oliwnych jest tak samo skuteczny w leczeniu wysokiego ciśnienia, jak lek Captopril (Capoten).

  „Ekstrakt z liści oliwnych, przy dawce 500 mg dwa razy na dobę, był równie skuteczny w obniżaniu skurczowego i rozkurczowego ciśnienia krwi u osób z nadciśnieniem 1 stopnia, jak Captopril.”

  Badacze zauważyli również znaczną redukcję poziomów triglicerydów wśród grupy stosującej ekstrakt z liści oliwnych, w porównaniu z grupą stosującą wyłącznie leki.
  Jeśli chcesz szybko, skutecznie i bezpiecznie obniżyć ciśnienie krwi i poziom trójglicerydów, OLE powinien stać się częścią twojej diety i suplementacji.

  Należy pamiętać, że wiele produktów nie zawiera odpowiednich ilości oleuropeiny (najważniejszego składnika) i dlatego należy ich unikać. Oleuropeina jest wysoce niestabilna, dlatego proces ekstrakcji ma kluczowe znaczenie dla zachowania bioaktywności tej substancji.

  Soda oczyszczona

  Ten środek leczniczy jest tak prostym i tanim rozwiązaniem, że wydaje się to aż śmieszne. Soda oczyszczona jest jednym z najszybszych i najłatwiejszych sposobów naturalnej redukcji i kontrolowania nadciśnienia.

  Powód tego jest prosty … soda oczyszczona jest zajebistym wzmacniaczem pH!

  Nic nie podniesie poziomu pH twojego organizmu (i uczyni go silnie alkalicznym) tak szybko jak soda oczyszczona. Po prostu wymieszaj 1/8 łyżeczki sody oczyszczonej razem z 1-2 łyżkami octu jabłkowego w szklance przefiltrowanej wody i wypij tę miksturę dwa razy dziennie na pusty żołądek dla natychmiastowej ulgi.

  Zgodnie z tym dawkowaniem, soda oczyszczona jest przyjmowana w cyklu 2-tygodniowym, (bierzesz przez 2 tygodnie, a następnie odstawiasz na 2 tygodnie, i z powrotem stosujesz przez 2 tygodnie itd.), podczas gdy ocet jabłkowy przyjmujesz bez przerwy. Najlepiej przy Twojej codziennej kuracji 4 szklanek.

  Reklama

  TU ZNAJDZIESZ 100% ORGANIC 4 GREENS This is BIO idealny do KURACJI 4 SZKLANEK

  Ponieważ soda oczyszczona zwiększa poziom pH organizmu dość konkretnie, powinnaś przyjmować ją tylko przez dwa tygodnie (maksymalnie 3 tygodnie) albo możesz skończyć z alkalozą (zasadowica, czyli zbyt wysokie pH). Przyjmując sodę oczyszczoną w ten sposób i łącząc ją z octem jabłkowym, obniżysz ciśnienie krwi szybko bez odczuwania niepożądanych efektów.

  Pamiętaj żeby równocześnie regularnie kontrolować pH i utrzymywać go na optymalnym poziomie 7,25 lub wyższym, jednak zatrzymać się na 8. Niektórzy naturopaci zezwalają na 8,5, a nawet 9. W miarę możliwości sprawdzaj ciśnienie przed i po, w celu pomiaru różnicy.

  Nie ma negatywów konsekwencji związanych z przyjmowaniem sody oczyszczonej w celu obniżenia ciśnienia krwi, przestrzegając powyższe dawkowanie i łączyąc go z octem jabłkowym i dużą ilością wody. Każdy może bezpiecznie korzystać z tego sposobu, więc śmiało zacznij już teraz!

  Potas

  Potas jest niezbędnym naturalnym lekiem na nadciśnienie. Określany jako „detergent do tętnic”, wypłukuje i oczyszcza ściany tętnicy, a także wyciąga nadmiar sodu z organizmu.

  Najlepszym źródłem potasu jest organiczny ocet jabłkowy (ACV).

  Inną korzyścią z przyjmowania octu jabłkowego jest to, że pomaga zachować ciało w stanie alkalicznym, zwłaszcza w połączeniu z sodą oczyszczoną. W ten sposób naturalnie obniża ciśnienie krwi i szybciej łagodzi objawy. Te pozytywne korzyści sprawiają, że ACV jest milowym krokiem w odwracaniu nadciśnienia. Pamiętaj, że ocet jabłkowy należy przyjmować codziennie, aby uzyskać właściwe rezultaty.

  Magnez

  Ten minerał jest nie tylko potrzebny do absorpcji wapnia. Najczęstsza przyczyna chorób serca lub zawału jaka przychodzi Ci do głowy to zapewne sądzisz, że zablokowane tętnice. 
W rzeczywistości jedną z największych przyczyn jest coś, co nazywa się nagłą śmiercią sercową (lub po prostu „nagłą śmiercią”). Ta franca zabija od 300 000 do 400 000 ludzi rocznie w samych Stanach Zjednoczonych.

  Przyczyna?
  Zwyczajny niedobór magnezu!

  Wyniki badania ryzyka miażdżycy pokazują, że osoby z najwyższym poziomem magnezu we krwi mają o 40% zmniejszone ryzyko zgonu spowodowanego atakiem serca w porównaniu z osobami o niższych poziomach. Inne badanie wykazało, że magnez zapobiega gromadzeniu się komórek piankowatych na ścianach tętnic i może faktycznie zmniejszyć grubość ściany tętnic o 42%. Jest to absolutnie niezbędne do utrzymania prawidłowego ciśnienia i zapobiegania nadciśnieniu.

  Ponieważ uprawy ziemne i gleby zawierają teraz bardzo mało magnezu, suplementacja jest niezbędna. Na szczęście jest to dość łatwe. Najlepszym sposobem na uzyskanie dziennej dawki magnezu jest stosowanie magnezu na 3 sposoby, w tym przezskórnego oliwi magnezowej w sprayu. Wiadomo, że magnez jest nieidealnie przyswajany doustnie, ale przez skórę jest w 100% wchłanialny i trafia wprost do krwiobiegu!

  Dlatego łączenie dawkowania magnezu w formie doustnej (2 szklanka w kuracji 4 szklanek), oliwy magnezowej, oraz kąpieli z dodatkiem chlorku magnezu, czy siarczanu magnezu  (pół szklanki na wannę, można dodać jeszcze drugie pół szklanki z solą nieoczyszczoną) da z pewnością najlepsze rezultaty zdrowotne.

  Oto domowy przepis na stworzenie i aplikację magnezu w sprayu domowej roboty:

  Zagotuj trochę wody destylowanej. Dodaj 2 szklanki przegotowanej wody i 2 szklanki chlorku magnezu do szklanej miski lub garnka. Dokładnie wymieszaj. Pozostaw do ostygnięcia, a następnie wymieszaj ponownie przed wlaniem zawartości do spray’owej butelki ze szkła lub tworzywa sztucznego (najlepiej szklana). Przed użyciem dobrze wstrząśnij, a następnie zaaplikuj 10-15 dawek na skórę w różnych częściach ciała (głównie ramiona, nogi i tors), a następnie delikatnie przetrzyj.

  Możesz poczuć mrowienie przy pierwszym nakładaniu oleju. Jest to całkowicie naturalne 
i oznacza, że skutecznie działa. Pozostaw olej na co najmniej godzinę przed najbliższą kąpielą, a po niej nasmaruj naturalnym kremem nawilżającym, lub olejem kokosowym. Rób tak 1 raz dziennie.

  w didaskliach

  Niektórym nie podoba się odczucie po oleju magnezowym na skórze i dlatego przestają używać sprayu. Bardzo ważnym jest, aby codziennie otrzymywać wystarczającą ilość magnezu. Stosuj magnez doustnie tak w kuracji 4 szklanek, oraz dodawaj chlorek magnezu, lub sól epsom do kąpieli. Mówi się, że gdy lekko swędzi Cię ciało po kąpieli w soli epsom, to prawdopodobnie masz yyy … pasożyty.

  Koenzym Q10

  Koenzym Q10 zmniejsza zgrubienie mięśnia sercowego i zwężenie naczyń krwionośnych.

  W 12. tygodniowym badaniu 83 osób stwierdzono, że 60 mg CoQ10 przyjmowanych dwa razy na dobę powodowało średnie zmniejszenie skurczowego ciśnienia krwi o 17,8 mm Hg. W innym badaniu przeprowadzonym przez University of Western Australia, odkryto, że Koenzym Q10 spowodował obniżenie skurczowego ciśnienia krwi o 6,1 mm Hg. Te wyniki z pewnością potwierdzają, że CoQ10 jest godny leczenia nadciśnienia.

  W kwestii dawek należy postępować zgodnie z powyższym badaniem (60 mg dwa razy na dobę).

  Źródło 1

  owocek

   

  (Visited 17 695 times, 20 visits today)
  Pepsi Eliot
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  1. Klaudia 19 kwietnia 2018 o 10:46

   Jakiej firmy ekstrakt z liści oliwnych wybrać?

   1. japoneczka01 16 lipca 2018 o 09:17

    Firma raczej bez znaczenia, ważne aby w jednej kapsułce było min. 750 mg ekstraktu liści i w składzie nie było szkodliwych dodatków, np. dwutlenku tytanu, czerwieni koszenilowej, itp.

  2. Afrodyta 19 kwietnia 2018 o 11:31

   Nie na temat z gory sorrki:

   Jak wykorzystac sytuacje, by wyzej wibrowac itd. Kiedy Sa emocje, dualizm…Bo mam dwoch Partnerow a jeden Ma tez Partnerke. Skad wiedziec kogo sie bardziej kocha. Mysle, ze sytuacja wyniknela Po czesc z mojego poplatania i niskich wibracji, wiec jesli wyzej zawibruje samo sie wyjasni i nikt nie bedzie pokrzywdzony.pok dobrze mysle. Od teraz wibruje kocham Cie Pepsi i dziekuje za bloga.

   1. Hej 19 kwietnia 2018 o 17:18

    Zrób sobie przerwę od kochanka,pół roku i będziesz znała odpowiedz kogo chcesz😀

    1. afrodyta 19 kwietnia 2018 o 19:43

     Hej Ale od jednego czy stac sie samotnym…Mysle o tym. Caluuje:)

  3. mery 19 kwietnia 2018 o 15:23

   ten art. jest dla mnie (mam nadzieję,że dla wielu Twoich sympatyków także) – dzięki wielkie , mam pytanie jak długo trzeba czekać na efekty stosując się do opisanych zaleceń? pozdrawiam serdecznie

  4. Kasia 19 kwietnia 2018 o 20:19

   Pepsi kochana! Zamieszkałaś w naszym domu na dobre, moje 6-letnie dziecko mówi już Twoim językiem, mówi że „jest spoczko”. Kupiłam „Leczenie dobrą dietą”. Leży ta biblia na kuchennym stole, cieszy oko, duszę, a w następstwie nasze żołądki. Dziękujemy że nas naprawiasz… 😀

   1. Pepsi Eliot 19 kwietnia 2018 o 22:26

    <3

  5. bega 19 kwietnia 2018 o 22:00

   na czczo tzn ile przed jedzeniem? czy jak wypije sode z octem i wodą to nie zmniejszę kwasowości żoładka przed jedzeniem?

  6. Gabi Orchita 19 kwietnia 2018 o 23:36

   Pepsi co było nieodpowiedniego w poprzednim wpisie dotyczącym odpadu nałogów z serii Peps Osho, ze postanowiłas go usunąć ?
   Pozdrooo xx

   1. Pepsi Eliot 20 kwietnia 2018 o 07:31

    nie wiem, przywróciłam, myślałam że może za dużo tam jest o mnie, że to nudne

    1. Gabi Orchita 20 kwietnia 2018 o 15:11

     Absolutnie nigdy nie nudnie i nie za dużo. Cmok

  7. Barbara 20 kwietnia 2018 o 08:58

   Pepsi Droga i GrzegorzuAdamie, bardzo proszę o pomoc…mój tata, lat 85, bez demencji, energiczny, do grudnia 2017 dawał radę, mimo, że choroby zdiagnozowane, na które pracował całe życie, dawały mu się we znaki:
   nadciśnienie tętnicze, migotanie przedsionków, miażdżyca, przewlekła niewydolność serca, baypassy wiele lat temu – lata 90 XX wieku, guzki krwawnicze II stopnia, choroba uchyłkowa esicy, rozrost gruczołu krokowego i krwawienie z przewodu pokarmowego (w szpitalu luty 2018, wykonano wszystkie badania i zamknięto nieszczelność esicy, unormowano trochę wewnętrzne hemoroidy, pozbyto się polipów, podano dwie jednostki krwi – hemoglobina na granicy życia 6,4 g/dl). Uff to chyba już wszystko co pamiętam…Po wyjściu ze szpitala praktycznie żadnych zaleceń i masa tabletek. Wczoraj zrobił badania i nie jest najlepiej hemoglobina 12,3. erytrocyty 4,2, hematokryt 39, płytki krwi 127, ob-21, eozynofile 2,86, mocz raczej ok, potas, sód i żelazo w normie. Bardzo osłabiony, opadły mu siły witalne. Co mogę kupić w sklepiku i w jakich proporcjach mogę tacie zaaplikować. Próbuję ustawić mu trochę dietę, ale kiepsko mi to wychodzi. Mówiłam, żeby odstawił nabiał, gluten , więcej marchwi, soków, pije dużo wody i robi pomiar ilościowy wydalania moczu. Niestety musi się odwadniać, ma często objawy braku powietrza, pomaga sobie tlenem (w aerozolu 99,9%) i od wyjścia ze szpitala bardzo mocno napuchnięte kostki i podudzia. Nerki bez zmian, podobno zdrowe. Bardzo, proszę, jeśli moglibyście ukierunkować mnie, co mogę zrobić dla ojca, żeby jeszcze trochę przedłużyć mu życie.Gorąco pozdrawiam i ściskam Was.

  8. Barbara 20 kwietnia 2018 o 12:26

   PEPSI, CZY UDAŁOBY CI SIĘ ODPOWIEDZIEĆ KRÓCIUTKO NA MOJE PYTANIE? DZIĘKUJĘ BARDZO

   1. Cola 20 kwietnia 2018 o 20:55

    Odkwaszanie organizmu. Zakwaszanie zoladka. OJ.Zrob Pomiar Ph moczu rano i w poludnie. Suplementacja ogolna, skoro czytasz Pepsi to chyba wiesz o co chodzi.

  9. Barbara 21 kwietnia 2018 o 00:27

   Wielkie dzięki , jest trochę pracy do wykonania ale mam nadzieję, że podołam. Pozdrawiam gorąco

   1. Cola 21 kwietnia 2018 o 17:31

    Wystawiaj tate na slonce do rosolu, niech lapie wir d itd.

    1. Barbara 21 kwietnia 2018 o 18:22

     Tak zrobię, już dzisiaj wypisałam wszystkie zalecenia i powiedzialam, ze to jak codzienne umycie zębów😀, dziękuję jeszcze raz 😀

  10. KasiaPe 21 kwietnia 2018 o 08:03

   Pepsi, ale przecież jak zmieszane sodę z oct m to się zneutralizuje

   1. Pepsi Eliot 21 kwietnia 2018 o 11:11

    Zależy co jest silniejsze, a w tej sytuacji ocet dodaje się tylko dla potasu.

  11. Zachwycona 25 kwietnia 2018 o 20:09

   Z nieba spadły mi te porady o likwidacji nadciśnienia. Wypróbuję, bo mam dość gipsowych tabletek. Czytam Cię Pepsi i stosuję już ponad 3 lata. Byłam nawet przez miesiąc witarianką, próbowałam. Postaram się wrócić. W mojej kuchni stoi magnez i wit. C obok cukru dla gości. Przestały się mnie imać przeziębienia, nie smarkam dalej niż widzę w sezonie pylenia. Wyregulowałam sobie tarczycę (niedoczynność). Codziennie płyn Lugola, selen, olej kokosowy, chlorella i spirulina. Poziom witaminyD3 w górnej granicy normy. Swoją rodzinkę też wspomagam dobrodziejstwami od Pepsi. Mama lat 85 już ma zasiane i posadzone grządki w ogródku warzywnym. Bywa u doktora raz na rok i jest wielce oburzona, że zapisał jej jakieś trucizny mające ze 30 rodzajów działań ubocznych. Oprócz dobrodziejstw od Pepsi nic nie bierze. Kiedyś odwiedzała lekarza raz w miesiącu i wracała z reklamówką leków. I ciągle chorowała. Dostawała leki na serce, ciśnienie, IPP, nie miała apetytu, były ciągłe mdłości, bóle brzucha, w zimie dokuczał kręgosłup, biodro, bark. Teraz nie uskarża się na nic. No może poza bólem kolan przed zmianą pogody. Nobla dla Pepsi!!! Pozdrawiam

   1. Pepsi Eliot 25 kwietnia 2018 o 20:32

    <3 <3 ściskam Was

  12. Malgosia 25 kwietnia 2018 o 21:35

   Chciałam prosić o jakąś wskazówkę. Znajoma jest rok po radioterapii. Odstawiła tzw leki przy nowotworem a w sumie po nowotworze. ” wchodzi” w naturalne terapię. Zrobiła sobie kąpiel z pół szklanki sody i 2 szklanek soli klodawskiej i chlorku magnezu. Skórę ma wysokość. Brak poparzen. 15 minut siedziała w gorącej wodzie ( wiem, że powinno się 30 min a nawet dłużej….ma żyłki na dolnych kończynach. Nadcisnieniowcem nie jest.

   Co może być powodem opuchlizny nóg po kąpieli?

  13. Malgosia 25 kwietnia 2018 o 21:36

   Skórę ma zdrowa* – korekta:)

  14. Beata 26 kwietnia 2018 o 15:15

   Pepsi wczoraj dowiedzialam sie, ze moja tesciowa ma bardzo chora tarczyce, spuchnieta szyja, w nocy sie dusi, powiedzieli ze jest do wyciecia. ale na to ma czekac do następnego roku. powiedzialam zeby brala selen, jod tak na szybko d3 zk2 , magnez, od Ciebie wszystkie suple Greens and Fruits, moze jakies multi witaminy oprocz, c ale co jeszcze omega 3? co robic? bardzo sie meczy z tym. chca zrobic biopsje najpierw

   1. Pepsi Eliot 27 kwietnia 2018 o 20:35

    Taką kurację powinna sobie robić na już.

    Zero cukru z cukiernicy

    Zero kazeiny

    Zero glutenu

    Codziennie sporo chodzić, jak ma siłę.

    Dużo surowych owoców i warzyw ( jedz krzyżowe, nie bój się)

    Długo śpij

    Całkowicie odstawić kofeinę

    Brać 50mg cynku dziennie

    2 tabletki, lub 1 gdy nie badała poziomu miedzi i cynku. ( nie łącz go z selenem) rano do śniadania razem z B complex
    https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/32-zinc-100tabl-scitec–728633108961.html?search_query=cynk&results=32

    cynk jest antagonistą miedzi, możesz nosiś bransoletkę, albo jeść suszone owoce, daktyle, rodzynki

    Bierz 400* mcg selenu dziennie, 

    *ja zwykle zalecam 200 mcg czyli 1 kapsułkę  https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2176-selenium-200mcg-120kaps-gg-5060040820971.html?search_query=selen&results=20 natomiast specjalista od niedoczynności tarczycy dr. Childs zaleca 400, decyzja należy do Ciebie, ja nie jestem lekarzem
    Selenu nie łącz go z cynkiem, ale bierz go z 1 witaminą E G&G i 1 C TiB około 17.

    Bierz witaminę C

    Witamina C albo kwas askorbinowy TiB 
    Witamina C (kalibracja i suplementacja) https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/1685-witamina-c-kwas-l-askorbinowy-170g-tib-254475917398.html
    albo C1000+TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/58-vitamin-c-1000-50tabl-tib-254475917206.html

    KALIBRACJA na podstawie protokołu witaminowego dr. Cathcarta:
    Idziesz do sklepu o nazwie Hipermarket i kupujesz dużo (4 kg, lub więcej) pomarańczy. W Lidlu są bio. Następnie wyciskasz (może być ręczna wyciskarka) z nich sok. Na każde pół szklanki dodajesz łyżeczkę kwasu askorbinowego. Podajesz ten specyfik osobie co pół godziny aż do wystąpienia biegunki. To jest właśnie ten próg jelitowy. Cała sztuka polega na systematycznym dozowaniu witaminy C z sokiem co 20-30 minut, ponieważ jest to okres pół-rozpadu.
    Następnie należy przyjmować codziennie 2 gramy kwasu askorbinowego TiB, albo przejść na Witaminę C 1000+TiB raz dziennie https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/58-vitamin-c-1000-50tabl-tib-254475917206.html
    Witamina E naturalna https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2530-vitamin-e-400iu-natural-bursztynian-120kaps-gg–5060040826713.html
    jest jeszcze druga tej firmy, też naturalna

    Jod
    Przy selenie konieczne jest branie jodu pierwiastkowego.
    Należy dla bezpieczeństwa podawać płyn Lugola ( w aptece) przez skórę robiąc plamę o śrenicy około 3 cm z 2-3 kropel płynu Lugola i ponowić po całkowitym wchłonięciu (czyli gdy zniknie brązowa plama)

    Bierz D3 w protokole z K2
    Badanie 25(OH)D obowiązkowe i suplementacja (zwykle niezbędna, należy utrzymywać poziom około 80, a nawet wyżej, czyli zawsze w drugiej połowie normy). 
    Zanim nie poznasz wyników, należy przyjmować 4 D3 TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/57-vitamin-d3-1500iu-100tabl-tib-254475917305.html po śniadaniu i 1 witamina K2 TiB
    https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2544-vitamin-k2-100mcg-60kaps-tib-254475917480.html
    Po śniadaniu wraz z D3 i K2, 1 Omega 3 TiB https://thisisbio.pl/zdrowe-tluszcze/16-omega-3-60kaps-tib-5905344040048.html

    Bierz probiotyki
    https://thisisbio.pl/trawienie/3522-probio-forte-60kaps-amix–8594060004983.html?search_query=probiotyki&results=2

    Oczyść wątrobę
    https://www.pepsieliot.com/szybko-naturalnie-oczyscic-watrobe-toksyn/
    tam są namiary na bardzo dobrą, codzienną terapię 4 szklanek

    Bierz magnez
    Magnez
    MAGNEZ jest niezbędny do prawidłowego wchłaniania jodu
    np. chlorek magnezu TiB https://thisisbio.pl/cialo-twarz/2165-chlorek-magnezu-900g-tib–254475917428.html łyżeczka do szklanki wody zcytryną w godzinach rannych. Gdyby okazało się , że Cię rozwalnia bierz łyżeczkę jabłczanu magnezu TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2494-jablczan-magnezu-90g-tib-254475917442.html
    magnez w godzinach porannych, właśnie możesz zastosować moją kurację 4 szklanek na rozpoczęcie dnia https://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/ 

    Bierz chlorellę, albo stosuj terapię 4 szklanek, tam w 4 są algi
    Terapia oczyszczająca i odżywiająca 4 szklanek. https://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/ Jeśli nie brałaś nigdy alg, do 4 szklanki zacznij 4 greens This is BIO brać od 1/4łyżeczki i sukcesywnie zwiększaj o 1/4 łyżeczki. Jeśli nie masz  bio zielonych liści, do 4 szklanki dodawaj Kale(jarmuż ) This is BIO, lub szpinak This is BIO. 

    Nie denerwuj się byle czym, rozważ jakieś suplementy na nadnercza, dlatego na już zalecam kurację do śniadania 1 Greens & Fruits TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/10-greens-fruits-90tabl-tib-5905344040000.html, zawierający bardzo dużo minerałów i witamin, w tym z grupy B. 

    Usprawnij pracę jelit, zero wzdęć (pozbądź się dysbiozy – ssij olej kokosowy  i przeciekania jelit) – zakwaś żołądek – tu prosty test na ilość kwasu w żołądku
    WYPIJASZ 3/4 szklanki wody z płaską łyżeczką sody oczyszczonej
    Czasy „odbicia”:
    Jeśli odbije Ci się jeszcze podczas picia mikstury, to nadkwasota. Małe prawdopodobieństwo, ale oczywiście istnieje.
    Jeśli do 40 sek po wypiciu: nadkwasota (im bliżej 40 sek tym mniejsza)
    Jeśli zmieścisz się w czasie 40 – 90 sek, oznacza to dobre zakwaszenie żołądka
    Jeśli od 90 do 3 minut, to słabe (im bliżej 3 minut, tym gorzej)
    Jeśli nie bekniesz powyżej 180 sek lub wcale, co się też zdarza, yyy … nie jest dobrze.
    Co robić więc?
    PICIE rozwodnionego soku z cytryny lub octu jabłkowego, lub wprowadzenie tak zwanego „gorzkiego trawienia” zwykle dobrze sprawdza się w łagodnych przypadkach niedokwasoty.
    Słabo zakwaszony żołądek plus nietolerancja glutenu zwykle jest przyczyną przeciekania jelit. Nie dopuść do tego, bo skutkiem tego mogą być choroby autoimmunologiczne, w tym Hashimoto.

  15. Ania 26 kwietnia 2018 o 16:30

   Niskie ciśnienie,wysokie tętno,, czym wyregulowac?

   1. Pepsi Eliot 26 kwietnia 2018 o 21:38

    bieganiem, to pewnie nerwica lękowa?

  16. tch 26 kwietnia 2018 o 20:02

   Pepsi tutaj https://www.pepsieliot.com/10-naturalnych-sposobow-obnizanie-cisnienia-krwi-czyli-mega-pomocny-wpis/ pisałaś że Q10 250 mg na dobę a tutaj podajesz 120 mg. Jak myślisz ile będzie skutecznie?

  17. Slawa 14 maja 2018 o 13:53

   Czy ta soda pierw powinna byc zgaszona a potem dodany oj czy razem wymieszac?

   1. Pepsi Eliot 14 maja 2018 o 15:51

    Nieumywaki n, ma 94 lata, jest doświadczony, i twierdzi,że nie powinno się nigdy pić sody niegaszonej, czyli w praktyce wyględa to tak, że zalewasz wrzątkiem (troszkę przestudzonym) odpowiednią ilość sody, a potem możesz odrazu dodać tyle zimnje wody, aby było Ci przyjemnie to wypić. https://youtu.be/HcW4esF-2Rk

  Dodaj komentarz

  Sklep
  Dołącz do Strefy VIP
  i bądź na bieżąco!

  Zarejestruj sięZaloguj się
  Reklama
 • Promocja


 • Reklama

  Leczenie Dobrą Dietą

  Jak zarabiać w internecie?

  ebook
  Jak zarabiać przez internet? Jak zarabiać na blogu? e-Book KUP TERAZ
 • Dołącz do sterfy VIP i pobierz za darmo!

 • Najnowsze komentarze