logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
59 916 937
148 online
27 376 VIPy
Reklama

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Poznaj największą tajemnicę Wszechświata i spróbuj żyć poza czasem

  Program Matrix trzyma Cię na smyczy, tam gdzie jesteś mu potrzebny. Pobudza wszystko poza Twoją duszą. Stara się, abyś nie miał kontaktu ze sobą samym. Przejmuje panowanie nad przynależnym Ci od urodzenia prawem do kreacji (tworzenia).

  Niewielu ludzi istnieje w swoim własnym strumieniu świadomości. Życie w pozaczasowym „teraz”, czyli w teraźniejszości jest warunkiem wstępnym, abyś napełnił się życiodajną energią. W tym tkwi prawdziwy sekret, którego tak zwani breatharianie i odżywiający się energią światła nigdy Ci nie zdradzą.

  Nieśmiertelność staje się wielkim prawdopodobieństwem, gdy ktoś jest naprawdę nieskrępowany, czyli nie podporządkowuje się czasowi. Nie wchodzi w przeszłość, ani nie wybiega w przyszłość. Dlaczego miałbyś się starzeć, gdy znajdujesz się poza konsekwencjami umieszczania przeszłości i przyszłości w teraz, gdzie powinna się znajdować tylko świadomość i dusza?

  Jest to największa obecnie tajemnica Wszechświata, czyli życie poza czasem

  Oczywiście nie jest to łatwe przedsięwzięcie, ale jest możliwe. Z pewnością są tacy ludzie na Ziemi, którzy już to potrafią, a może to zrobić każdy.

  Każdy kto pojmie, że wszystko co należy do czasu zegarowego przeszłości i przyszłości w „teraz” nie ma żadnej racji bytu. Życie jest tylko teraz. Życie jest zawsze, czyli było, jest będzie.

  Ciało

  Ciało stanowi integralną część programu matrix, który ma na celu skupienie Twojej uwagi na jego (ciała) wadach i ograniczeniach (czyli na materializmie) zamiast na duszy.

  Ciało zawiera DNA, które odbiera transmisje wejściowe emitowane z zaprogramowanego matrixa. Weź także pod uwagę, że Twoje ciało i umysł mają swoje własne programy, które służą do wysysania z Ciebie energii, gdy utożsamiasz je z byciem Tobą.

  Skonfliktowane myśli, które większość z nas doświadcza, są czystym produktem geometrii, w oparciu o którą powstało ciało, współczynnika Phi lub pięć. Symbol Pentagramu również odzwierciedla ten stosunek.

  Mamy pięć palców i pięć zmysłów, ponieważ współczynnik phi odnosi się do konstrukcji nas samych i do wszystkiego na naszej planecie. Istniejemy w rzeczywistości opierającej się na phi.

  Posiadając pięć zmysłów nieumyślnie tworzymy świat konfliktu, ponieważ pięć zmysłów tworzy świat podzielony i odseparowany. Nic, co wynika z pięciu zmysłów, nie jest prawdziwe, ponieważ fizyczne zmysły są częścią iluzorycznej konstrukcji naszej rzeczywistości wirtualnej, stąd doświadczamy „mayi” poprzez iluzję.

  Pięć jest również liczbą nieparzystą. Kiedy szanse nie są równe, zawsze prowadzi to do konfliktu. Ciało, w połączeniu z DNA, zawiera w sobie również programowanie naszych rodziców i utrzymuje ich cechy charakterystyczne w pozycji dominującej, tak jakby nic nie można było poradzić w temacie tak zwanych „dziedziczonych genów”.

  Ciało jest częścią konstrukcji Matrixa, co oznacza, że jest iluzją, którą napędzamy, ponieważ wierzymy, że jest prawdziwa, a tym samym umieszczamy ją przed świadomością, która jest jedynym niezmiennym, realnym aspektem rzeczywistości.

  Iluzja czasu

  W Iluzji czasu nie tyle chodzi o czas, ale o znajdowanie się na różnych płaszczyznach przestrzeni zamiast jednej, wiecznej, przestrzeni, jaką jest teraźniejszość. Wszystko co należy do przeszłości, czy to przeszłe rozstanie, choroba, szkoła, która cię wyedukowała, często kazała w coś uwierzyć, albo w co zmienili Cię rodzice narzucając Ci swoje programy itd.

  Jednakże

  Te rzeczy, które mają tendencję do mówienia nam kim jesteśmy, mają władzę nad nami tylko jeśli uwierzymy, że koncepcja czasu jest prawdziwa. Innymi słowy, części Ciebie będą uwięzione w przeszłości, gdy wierzysz, że istnieje separacja między przeszłością a teraźniejszością.

  Znany cytat, którego wielu nauczycieli duchowych lubi używać, brzmi:”cały umysł jest bezużyteczny”.

  Umysł jest również częścią matrixa. Współdziałałby w kierunku Twojej jedności tylko pod skrzydłami czystej świadomości. Czyli gdybyś obudził się ze snu. Niestety, gdy umysł, czyli ego przejmuje kontrolę nad świadomością, staje się krzywym odbiciem rzeczywistości. Rezultat to niezliczone pasmo wyzwań, ponieważ umysł postrzega świat jako odseparowany, a nie zjednoczony z duszą.

  Innymi słowy, umysł jest w stanie konfliktu wynikającego z tego podziału. Pamiętaj o numerze 5, nierównym numerze, pełnym sprzecznych impulsów.

  Obecna chwila

  Obecna chwila także nie istnieje i nigdy nie powinna istnieć w „teraz”. Obecna chwila należy do nieustannie przelatującej chwili, którą lubimy określać jako „teraz”, ale nie możemy jej chwycić i powiedzieć „mam Cię”. Ona istnieje ciągle podlegając zmianom.

  Teraz jest czymś co niewiele osób na naszej planecie odczuwa na własnej skórze, ponieważ odczuwają tylko Ci, którzy całkowicie odsunęli się od praw materialnych kierujących tym światem.

  Wszystkie prawa zaproponowane przez naukę opierają się na pięciu zmysłach, a wszystkie one wynikają z ograniczeń matrixa służącego jedynie umniejszaniu prawdziwej istoty duszy. „Teraz” odczuwają jedynie ci, którzy potrafili dotrzeć do pięciu elementów, wyciszyć  ego i porozumieć się z własną duszą, czyli świadomością.

  W świetle świadomości wszystko, co wywodzi się z ciemności (tj. fałsz, kłamstwo) umiera i zostaje przekształcane z powrotem w pięć elementów. Oto kolejny wielki sekret alchemii.

  Pomyśl w kategoriach algi:

  Gdy się rozrasta, alga przekształca wszystko z czym ma bezpośredni kontakt, zmieniając najgorsze toksyny z powrotem w użyteczną energię. Kiedy światło świadomości jest włączone, przeistacza wszystko co jest śmiertelne.

  Prawdziwe rzeczy w całym wszechświecie to pięć elementów: ogień, woda, ziemia, tlen i eter (duch).

  Tradycyjna medycyna chińska również dąży do równowagi tych pięciu elementów, którym przypisane są części ciała, oraz emocje.

  Dusza składa się z tych pięciu pierwotnych elementów. Dusza traci je tymczasowo, gdy pięć zmysłów przejmuje kontrolę w swojej dwoistości. Prowadzi to do umniejszenia duszy i pięciu elementów, ze względu na iluzję, która przejmuje centralną pozycję ponad świadomością. W tym czasie pozbawiając ją wszystkiego co cenne i wartościowe.

  matrix, pepsieliot, thisisbio

  Odzyskanie duszy z wnętrza Matrixa

  Bateria posiada dwa bieguny, ujemny i dodatni. Dodatni potrzebuje ujemnego do wygenerowania własnej mocy.

  To samo dotyczy rzeczywistości matrixa, w której się znajdujemy. Matryca (matrix) wymusza, abyśmy pozostawali w stanie ujemnym, aby utrzymać swoją (własną) energię.

  Kluczowym odkryciem jest to, że żyjemy w systemie, który pasożytuje na energii naszych dusz.

  Jeśli jesteśmy wartościami ujemnymi, a matrix jest dodatni, to jak taki system może posiadać dalej jakąś moc, gdy zamienimy się w wartości dodatnie?

  Możesz porównać tę rzeczywistość do baterii.

  Większość dusz w tym wymiarze jest negatywna/ujemna i oddaje swoją energię do dodatnio naładowanego programu matrixa. Jak to robimy? Matrix jest ukierunkowany na to, aby pozbawić nas kontaktu z naszymi uniwersalnymi, kosmicznymi jestestwami (naszymi duszami).

  Jak mówić do dziecka, pediatra, matrix i dziecko, this is bio

  Tuż po narodzinach nasi rodzice wkraczają na główną scenę wraz z systemami kontroli matrixa:

  doktryny religijne – utrzymują ludzi w obawie i posłuszeństwie karmiąc bajkami
  indoktrynacja i konformizm – pod szyldem edukacji w szkole podstawowej
  nasi życiowi partnerzy – co nieświadomie, nie pozwala nam na buntowanie się i stawianie oporu matrixowi
  dalsza indoktrynacja i wpajanie uległości w szkole średniej, w połączeniu z praniem mózgu;
  nudne, niestymulujące, prace
  Facebook i social media – kolejne warstwy tej wirtualnej rzeczywistości
  polityka– kwestie dzielące ludzi i utrzymujące matrix na piedestale
  fałszywe nauczanie w książkach, – agresywnie promowanych przez tzw. „główny nurt”;
  tajne stowarzyszenia – nieustannie spiskujące (konspirujące) przeciwko ludziom, zniewalające ich umysły i dusze
  prawdziwa wiedza – ukrywana przed masami.

  Odnajdujemy siebie na ścieżce w poszukiwaniu sensu naszego własnego istnienia, ponieważ oderwanie od boskości sięga zbyt daleko wstecz, aby móc przypomnieć sobie coś bardzo prostego: czysty, niewinny potencjał w chwili narodzin.

  Kiedy wreszcie uwolnisz się od wszystkiego, co nie jest prawdziwe, powrócisz do siebie i możesz swobodnie na nowo kreować swoją rzeczywistość. Po odzyskaniu własnej świadomości z głębokich zakamarków matrixa można zacząć trenować wywieranie wpływu na fałszywą rzeczywistość i wyzwolić swoją duszę.

  Gdy staniesz się dodatnią wartością, zaczniesz wykorzystywać swoją energię do własnych celów, zamiast nieświadomie karmić nią matrix.

  Czasy odrodzenia kosmicznej świadomości i masowego przebudzenia zbliżają się wielkimi krokami.

  Piona!

   

  (Visited 12 530 times, 1 visits today)
  Kapitan Pompa - na tropie niewyjaśnionych zjawisk, zagadek z historii dziejów i tajemnic skrywanych w zakamarkach Matrixa, wprowadzi czytelników bloga w inny wymiar świata skrywanego poza naszymi szeroko zamkniętymi oczamiZ wykształcenia prawnik, z zamiłowania sportowiec, zwolennik filozofii harmonijnego rozwoju, adept wschodnich sztuk walki.
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  1. Elka 2 września 2017 o 22:21

   Jestem uzależniona od muzyki. Większość czasu słyszę jakąś piosenkę w głowie, nawet gdy wyciszam ego. W końcu nie wytrzymuję i muszę wysłuchać danego utworu od nowa, bo inaczej zwariuję. Czy znasz jakiś sposób na poradzenie sobie z tym? Czy po prostu zaakceptować i może samo minie? Mam tak bodajże od kilku lat. Wiem, że muzyka cyfrowa to zagłuszanie siebie, ale nie spotkałam jeszcze nikogo z takim problemem, przynajmniej nie żeby tak często. Nawet, jeśli robię sobie dłuższą przerwę od piosenek, to zaczynam w myślach po kolei przerabiać nawet takie, które ostatni raz słyszałam dawno, chociażby kilka lat temu albo w dzieciństwie. To zaczyna mnie męczyc.

   1. Carrie 3 września 2017 o 14:49

    Zmęcz się konkretnie znajdź silownię w ktorej dadzą Ci konkretny trening albo przebiegnij konkretną odległość. Uwierz, jak pot zaleje CI oczy umysł nie będzie w stanie znaleźć jakiejkolwiek frazy ani nic odegrać.

    1. Maciej 3 września 2017 o 21:25

     Ja spróbowałbym posłuchać muzyki komponowanej z zupełnie innego meateriału dźwiękowego. Chodzi mi o częstotliwość. Od ok. 1700 r. Europa używa tzw. stroju równomiernie temperowanego. Nie miejsce tu na szczegóły – chodzi o częstotliwość dźwięków. Posłuchaj muzyki barokowej albo wcześniejszej. Mamy to szczęście, że teraz nagrywa się to w odtwarzanych częstotliwościach. Zatem szukaj nagrań dokonanych w ciągu ostatnich ok. 15 lat. Bach w stroju z XIX wieku to okropność. W Polsce nagrano nawet płytę z muzyką starogrecką, jest osiągalna na You Tube. Wpisz; „Gardzienice orkiestra antyczna”. Myślę, że to zmiana totalna, więc może dać efekt.

     1. Pasiasty 10 września 2017 o 00:24

      Współcześnie także produkuję się muzykę w „starym” stroju, czyli 432 Hz. Na internetach jest cała masa muzyki 432, poszukaj sobie i posłuchaj jak na Ciebie działa.
      Jeżeli nie możesz uwolnić umysłu od muzyki, to może wykorzystaj to? Naucz się miksować kawałki, zostań DJ’em. Na początek wystarczy jakiś tani kontroler MIDI i program na kompa.

  2. Zuza 2 września 2017 o 23:30

   Cześć Pepsi, mam 15 miesięczna córkę, którą chciałabym suplementowac witamina B12, ale nie mam pojęcia, która wybrać, wiadomo kapsułki odpadają. Pozdrawiam

   1. Pepsi Eliot 3 września 2017 o 13:54

    Liposomal B12 TiB , tylko odczekaj, aby wywietrzał alkohol, jest go dodana odrobinka zamiast konserwantów, których nie posiada. podaj płyn na czymś pysznym.

  3. adfalkiewicz 3 września 2017 o 05:44

   Pięć zmysłów. Niesłysząca jestem totalnie a jakoś świadomie wykorzystuję swoje talenta indygo i pracuję z innymi Duszami, elo.

   1. grzegorzadam 3 września 2017 o 23:52

    odzyskasz słuch.

  4. annarea 3 września 2017 o 11:38

   Kapitanie Pompo,
   Czytając twoje artykuły nasunęło mi się pytanie. Jeżeli nasze ciała i wszystko wokół jest iluzją, to czym są zwierzęta? Czy ich materialna forma też jest częścią matrixa? Przecież one też czują, widzą, wydają się bardziej oświecone niż ludzie.

   1. Pepsi Eliot 3 września 2017 o 19:40

    zwierzęta też są iluzją, jak każda materia obdarzona świadomością, i wszystko wokół

    1. mimi 6 września 2017 o 17:39

     Jeśli wszystko dookoła jest iluzją, to dlaczego odczuwamy ból, czujemy smak, zapach?

     1. Pepsi Eliot 6 września 2017 o 18:31

      wymyślamy, że czujemy, jak wiesz pojawiamy się i znikamy wielokrotnie w czasie sekundy http://www.pepsieliot.com/twoje-cialo-jest-projekcja-twojej-yyy-swiadomosci/

  5. Teśka 3 września 2017 o 13:53

   nie rozumiem zatem, po co „KTOŚ” dał nam te ciała, skoro wszystko jest energią, eterem, duszą!?! czy aby nie po to aby odciągnąć nas od siebie??!! jakoś w dalszym ciągu mało z tego kumam?!

  6. mada 3 września 2017 o 16:53

   Ciało jest tylko częścią mojej projekcji, nikt mi go nie dał, jest tylko produktem mojego umysłu. Jestem nieśmiertelnym duchem. Ciało nie ma nic wspólnego z tym, kim jestem w prawdziwej rzeczywistości ( nie w matrixie)

   Jeżeli mogę, to polecam książki Garego R. Renarda : Zniknięcie Wszechświata i Twoja nieśmiertelna rzeczywistość, w bardzo przystępny sposób autor to tłumaczy. A po tej lekturze kolejną książkę :Kurs Cudów…… 🙂

   1. Niki 4 września 2017 o 19:40

    Bardzo ładnie to napisałaś mada, projektujemy, kreujemy, to my jesteśmy twórcami, nikt inny za nas, żaden ktoś, a więc mamy też moc sprawczą w sobie wbudowaną (każdy!) by zmienić siebie, ciało, odbicie swojego umysłu. Zmieniajmy wzorce myślowe, od tego się zaczyna ten proces

  7. Angi 3 września 2017 o 17:41

   Hej. Miałam biorezonans- candida i helicobacter. Pozbyłam się już. A dalej mam mega problem z żołądkiem co robić? Najgorszy refluks- jedzenie leci do góry, piecze, pali, boli jak przechodzi przez przełyk i jest w zoladku to mega drżenie żołądka.
   Test sody – lekkie odbicie w środku po 40sek a po 3minutach dopiero głębokie.
   Sama już nie wiem co robić dalej. Zakwaszalam woda+cytryna rano i dużo soli himalajskiej. Zioła. Robiłam 2lyzki octu jablk Bio + 1/4sody i duża szklana cieplej wody- nie pomaga… wręcz czuje niezły gorac ze środka…

  8. Angi 3 września 2017 o 17:51

   Czy w ogóle refluks jest wyleczalny? Nie chce wierzyć w opinie pseudo lekarzy którzy mówią ze nie. A to oni doprowadzili mnie do niego- controloc20 + NLZP

   1. grzegorzadam 3 września 2017 o 23:54

    Czy w ogóle refluks jest wyleczalny?”
    Jest
    ”A to oni doprowadzili mnie do niego- controloc20 + NLZP”
    Sama się doprowadziłaś słuchając dyletantów ze stetoskopami
    I się nie dziwie, u tych pajaców szukamu ratunku.

  9. sarkasta 3 września 2017 o 20:12

   Mój pierwszy krok w stronę ‚wyjścia’: uporządkowanie przestrzeni wokół (czytaj: wywal co najmniej połowę wszystkiego) sprzyja uporządkowaniu myśli, a wtedy one (myśli) łagodnieją.

  10. paul 3 września 2017 o 20:35

   witam, czy woda ze sporą ilością soku z cytryny może w końcu zaszkodzic? pijemy z dzieckiem codziennie około 2-3 litrów czy sie nie zakwaszamy za bardzo, ostatnio dziecko ma podkrążone oczy, czytałam że tak może być od nadmiaru wit c, pepsi napisz coś dzięki

   1. grzegorzadam 3 września 2017 o 23:58

    czy woda ze sporą ilością soku z cytryny może w końcu zaszkodzic? ”

    Nie może, nie ma takiej możliwości.
    Nie można się zakwasic naturalnym, cudownym owocem który de facto alkalizuje,
    to absurd.
    Dodajecie do tego szczypt e naturalnej soli na szklankę?

    ”bardzo, ostatnio dziecko ma podkrążone oczy, czytałam że tak może być od nadmiaru wit c, pepsi napisz coś dzięki”

    Bzdura, sprawdź poziom pasożytów, to główny powód .

    1. paul 4 września 2017 o 12:34

     dzięki Grzegorz!

  11. Katarzynka 4 września 2017 o 15:05

   Dobrze by było, aby ciało, umysł i duszę poprowadzić w kierunku harmonii. Wszystko jest ważne i razem powinno współgrać. Czasem ludzi skupiają się za bardzo na życiu duchowym i szukaniu odpowiedzi na trudne pytanie tracąc jednocześnie radość chwili obecnej lub zaniedbując swoje ciało. Inni zbyt poważnie traktują zdrowe odżywianie i męczą tym otoczenie, na dodatek uważając się za wszechwiedzących. Wybujałe Ego to niestety brak zapanowania nad swoją świadomością. Jeszcze inni zapominają, że Dusza pragnie najbardziej realizować plan podróży ziemskiej w oparciu o pasję i marzenia. Czym jest człowiek bez iskry w oczach, dla którego życie to cud? Przebudzona świadomość to po prostu harmonia. Ciało jest ważne, umysł jest ważny i dusza jest ważna.

   1. aula 4 września 2017 o 16:31

    katarzynka jak się dowiedzieć jaki jest plan podróży naszej duszy , a kiedy dusza nie ma pasji ? znam takie i sobie dobrze radzą , no chyba że nieodkryte

    1. adfalkiewicz 4 września 2017 o 16:39

     Aula, pasja wtedy, kiedy robisz to co kochasz i czujesz, że świat CI sprzyja. A plan podróży – nie trzeba go znać, czasem wystarczy być tu i teraz, i słuchać swojej Duszy – intuicji. I być czujnym, bo wydarzenia w naszym życiu, znaki, ‚przypadki’ to właśnie język naszej Duszy 🙂

  12. Kasia 6 września 2017 o 11:20

   chyba najlepszy artykuł do tej pory, tłumaczyć na wszystkie języki świata!! :D:D:D

   1. bluebird 6 września 2017 o 11:21

    tzn. najważniejszy, jak dla mnie ;D

  13. LCF44 9 września 2017 o 12:45

   Tajemnica Świata hmm im mniej słów tym więcej prawdy ; ) Nieprzemijanie obserwuje przemijanie. Jeżeli widzisz przemijanie to sam nie przemijasz. No tak ty czyli kto ? Ano właściciel własności ; ) Wszystko co jest twoje nie jest tobą ; ) Moja ręką, moja noga , mój brzuch , moja głowa , moje myśli moje ego , moje otoczenie itp. To wszystko jest moje ale nie jest mną; ) Obserwator widzi obserwację , ale obserwacja nie widzi obserwatora ; ) Mogę tak w nieskończoność ; ) ale na tym skończę ; ) Pozdrawiam ; ) LCF44

   1. Pepsi Eliot 9 września 2017 o 16:16

    Twój nick jest niepokojący?

  14. Buk 25 września 2017 o 13:48

   Badz tworca nie tworzywem 🌈 Pozdrawiam

  15. XAAM 4 listopada 2017 o 06:45

   W kontekście geometrii, życie to taki „szalony” wzór, który rozwiązany – łączy wszystko w jedność.

  Dodaj komentarz