Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 479 879
147 online
35 542 VIPy

Prasówka

Pepsi komunikuje za pomocą liter wpisanych do komputera,  które układają się samoistnie w słowa, a potem dowolnie w zdania. Przegląd prasy i portali. Są to newsy.

Rzeczpospolita W dwuletnim badaniu przeprowadzonym przez zespół z francuskiego uniwersytetu w Caen w Normandii kukurydza GMO typu NK603 oporna na herbicyd Roundup powodowała raka i uszkodzenia wątroby i nerek u szczurów. 50 proc. samców i nawet 70 proc. samic na takiej diecie żyło krócej o 20–30 proc. Zespołem kierował dr Gilles Eric Setralini, wiadomość o tym zamieszcza pismo „Food and Chemical Toxicology”.

Pudzior Gaga Lady przytyła 15 kilogramów, nie wiadomo jak, nie wiadomo gdzie. Gdzie, to właściwie wiadomo, przy pomocy w ślepiodołach umieszczonych gał. Podobno od alkoholu, bo jego puste kalorie zamieniają się natychmiast w fat na Gadze zamiast w energię. Z Gagą jest nie najlepiej, bo jara i robi flaszki, podobno wszystko przez zdolniejszego Biebera i Kim, mniej zdolną, ale dziwniejszą.

Polityka Redaktor Wojewódzki Jakub udaje, że nie jest obrażony na Przekrój. A raczej był, ale teraz jest pełen optymizmu. Domyślamy się, że poszło o realistyczny rysunek zwinnym konturem przedstawiającego redaktora z odsłoniętym odwłokiem wraz genitaliami w nieprzychylnej pozie. Była to zemsta medialna za Ukrainki. Stomma Ludwik, lekko choć z lekka geriatrycznie w tendencjach nawinął o muzie, a Passenta Daniela nie czytam z protestu, odkąd na wizji zaczął umizgi i krygowanie się do młodzieży płci żeńskiej z pominięciem może fakt, mniej młodzieżowej, ale również przy stole siedzącej panny. Jak głupi satyr, a nie wyrafinowane pióro. Mniej optymistyczne prognozy, to straszna jesień Europy. Konsternowanie rozpadem monety Unii, terroryzowanie rozpadem Unii w ogóle. A przecież człowiek musi sobie wyobrażać przyszłość, choćby po to, żeby planować następne wakacje. W sensie ścisłym. Trwożno, bojno.

Fej Oprócz zwierząt rozczulających, przepięknych pand i żółwików, żółtych karteczek z mantrami, serduszkami i kwiateczkami, czytam również apel Kuby Pawła S. Wzywam Was moi Gwiezdni Bracia. Wyczuwam Waszą obecność, choć nie wiem gdzie jesteście. Wiem że mnie słyszycie, choć być może dopiero teraz odczytacie to wezwanie świadomie. Kiedyś razem tworzyliśmy wspaniałe cywilizacje. Tak inne od tej, którą widzicie wokół siebie. Trochę się wzruszam, choć z tendencją do ambiwalencji. Czajnik vs. toster W jaki sposób wampiry ubierają się tak gustownie nie widząc swojego odbicia w lustrze? Jeśli muzułmanie mają się już denerwować z powodu filmu, mogłoby im przynajmniej chodzić o jakąś polską komedię. I coś ze starszych: Nie czuję się bezpiecznie w świecie, w którym detektyw Rutkowski nie potrafi znaleźć prawdziwej miłości. Kraków lajf RO było maksymalnie prawdziwe, więc musiało się zamknąć Pinger – świetni ludzie Amelka, Amelka kocha rap wyrażony po angielsku. Mi tu. Landrynka „I trzeba być wielkim przyjacielem i mocnym przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę.” Jak widać świetni ludzie mówią też świetne słowa. Trochę mnie to zaniepokoiło.   PS Będę szczery: moim zdaniem rękawiczki to tylko czapeczki dla rąk. (Czajnik vs. toster)

(Visited 351 times, 1 visits today)

Komentarze

 1. avatar Basia 21 września 2012 o 10:34

  Melduję 3 rundy, u rodzicielki robiłam więc całej sytuacji z ironią przyglądał się kot, który o sylwetkę dbać ni e musi,bo po prostu ją ma

 2. avatar Jah Maya 21 września 2012 o 11:38

  🙂

 3. avatar olga 21 września 2012 o 12:49

  Ja też melda składam za wczoraj. Dzisiaj zakupiłam sobie Jedz i biegaj Scotta Jurka i z tej radości bo jeden egzemplarz na mieście był, to zostawiłam ogromną torbę z zakupami na środku księgarni i pojechałam 🙂 I obiadu niet. Dzięki za wpis bo taka niedoinformowana jestem a tu wszystko w pigułce 🙂 Jak z tą Gagą to prawda to już lepiej od niej wyglądam !

  1. avatar pepsieliot 21 września 2012 o 15:26

   Ol,Ba, meld przyjęty, na dowód zdjęcie LG , tylko nie wiem jak tu go wstawić

 4. avatar aniawita 21 września 2012 o 18:23

  Melduję wykonanie ćwiczeń

 5. avatar Agnieszka 21 września 2012 o 19:16

  Kto mówił, że oddział się wykrusza, melduję trzy rundki za wczoraj i za dzisiaj plus rozgrzewka na bieżni, nie ma opieprzania, jest krew, pot i dzika satysfakcja. A odnośnie wczorajszego posta o master szefach- był przedni, uśmiałam sie do łez. Myślę, że każdy witarianin, a nawet weganin, bez większych trudności przeszedłby eliminacje do tego programu… w kategorii świr, zwłaszcza jakby wjechał z trzypiętrowym dehydratorem i blenderem. Gorzej byłoby już w konkurencji, która polegała na szybkim krojeniu cebuli w równe piórka i równiusieńką kostkę, a nawet jakby to przeszedł to konkurencja numer dwa by go wykluczyła, bo należało zrobić danie z jajeczkiem w roli głównej. Czego to nie wymyślali, aby jajku oddać należny hołd, jedni ubierali go w koszulkę, a potem płakali, że się rozpruła tuż przed podaniem, inni popełniali omlety, naleśniki, czynili pejzaże na talerzach, a witarianin mógłby jedynie rzucic jajem w czcigodne jury. Ech, żyzń…
  P.S
  Pepsi, Krysiu, dzięki za dobre słowo z przedwczoraj. Stał się cud, moja kochana kocica, dziś rano, przyprowadziła trójkę swoich latorośli, a przed chwilką kolejne dwa, jak doniosła mi telefonicznie moja mama. Były całe mokre od rosy i mega głodne. Nie wiem gdzie były przez dwa dni, ale wiem, że jutro, jak do nich pojedziemy będzie super mizianie. I spanko będą mieć już w domu. Całuski.

  1. avatar pepsieliot 21 września 2012 o 20:13

   Agnieszka, bardzo się cieszę z kociąt , odmaszerować, ścisk 🙂

  2. avatar krystyna 21 września 2012 o 20:59

   Woow! Agnieszko, super wiadomosć, bardzo się cieszę.
   Pozdrawiam,
   miłego weekendu i miziania.

  3. avatar Basia 21 września 2012 o 21:35

   Jaka miła wiadomość, w sam raz na weekend:)

  4. avatar Jah Maya 24 września 2012 o 08:34

   fajnie

 6. avatar Jah Maya 21 września 2012 o 19:29
 7. avatar krystyna 21 września 2012 o 20:49

  Happy melduję 2 rundy
  i dzięki za newsy.

  Dzięki Pepsi
  i do niedzieli…. jutro mam tylko relaksująco, spacerująco, ewentualnie zwisająco
  na drabinkach placu zabaw dla dzieci.

 8. avatar eliot 22 września 2012 o 06:40

  wszystkim laseczkom meldy przyjmuję, odmaszerować 🙂

 9. avatar Agnieszka 22 września 2012 o 08:42

  Dziś tylko krótko składam meld z kapsi i zmykam…miziać kociaki, pa, pa pa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum