Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 776 854
113 online
42 339 VIPy

Prawda przejścia, co się dzieje w momencie odkładania widelca i potem?

Jak wytłumaczyć sobie to wszystko? Zalogowała się do innego ciała? Kiedy świadomość odeszła z ciała? Co się dzieje w momencie śmierci? Co myśli świadomość?

Ostatnie pytanie: czy to, że w tym życiu się wzrasta i jest się bliskim przebudzenia to przenosi się to na kolejne wcielenie? Jeśli przepracowano np. nałogi, toksyczne relacje to w następnym wcieleniu dusza będzie wolna od tego? Czy w następnym wcieleniu również można mieć te same problemy jeśli w poprzednim się od nich uwolniło?

Uważka

Treść dziwnie kwantowa, ale optymistyczna. Jednak nie czytaj tego wpisu, gdy nie jesteś na to gotowa.

Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna

Oto 100 lat temu odkryto dziwaczny świat mechaniki kwantowej. Parafrazując jednego z twórców fizyki kwantowej, to, co uważamy za rzeczywiste, składa się z rzeczy, których nie można uważać za rzeczywiste. Paradoksalnie Einstein uważany za jednego z twórców mechaniki kwantowej poległ usiłując ją traktować racjonalnie.

Okazało się bowiem niezbicie, że włażąc w głąb króliczej nory, rzeczy mogą tam przebywać w dwóch miejscach jednocześnie, a o ich losie decyduje prawdopodobieństwo przypadku.

To co za chwilę przeczytasz nie jest popularne, jest za to intuicyjnie logiczne, ma więc wszelkie podstawy nauk twardych, jak matematyka, a przede wszystkim fizyka kwantowa. Miej na uwadze, że o wiele prościej zarządzać masą, gdy można popleczników wahadła łatwo nastraszyć jedną, jedyną szansą. Religia nigdy z takiego dogmatu nie zrezygnuje.

Gdy ktoś umiera, kończy poprzednie doświadczenie, a zaczyna następne, na tym polega reinkarnacja. Ewolucja biologiczna na tej planecie, która jest softwarowa, czyli napisana w komputerze, czyli wirtualna, przebiega w taki sposób, że pewne organizmy się rozwijają, pewne cechy ewoluują, a to, co się nie sprawdza, zanika. Czyli zachodzi nieustający proces doskonalenia, ujmowania chaosu, obniżania entropii i otrzymywania dostępu do danych.

Gdyby świat został stworzony tak dla jaj, wówczas intuicyjnie, ale też logicznie byłby pozbawiony sensu. Jednak, on nie powstał dla jaj, tylko jest niezbędny do ewolucji świadomości wyższego systemu, którego jesteśmy częścią. Ten wyższy system świadomości, zwany dość nietrafnie Absolutem, prawie jest identyczny z definicjami określającymi Boga w różnych religiach, w tym katolickiej.

Czyli wszystko się zgadza, powstaliśmy na podobieństwo stwórcy, tyle, że jesteś dokładnie jego częścią, poprzez którą on ewoluuje. Jesteś zanurzona po szyję w wirtualnej grze, aby ewolucja następowała szybciej. Ewolucja polega na zamianie strachu w miłość i nic więcej.

Ewolucja, o której mówię, oczywiście dotyczy tylko naszej świadomości, a nie ciał, które są śmiertelne, podobnie jak ich oprogramowanie zwane ego

Jest jeszcze jedno założenie, aby można było ewoluować, musimy posiadać wolną wolę, czyli mamy teraz do czynienia z pojęciem indywidualnej jednostki świadomości, która ma wolną wolę. Ta wolna wola jest warunkiem ewolucji, czyli zupełnie nie liczyłoby się, gdybyś została do czegoś przymuszona.

Taka jednostka obdarzona wolną wolą, Ty, ja, On, każdy (zwierzęta robią to samo co my, powolutku w ramach swojej ograniczonej świadomości i wolnej woli, na marginesie, pomyśl tylko jak bardzo człowiek ingeruje w ewolucję chowem przemysłowym), loguje się do tej gry, zanurzając się w ciele, jak w awatarze z gry komputerowej. Rozpoczyna grę, ale bez świadomości, że jest w grze. Identyfikuje się ze swoim awatarem, sądzi, że to, co się dzieje jest rzeczywiste, że jest ciałem, i co najbardziej powstrzymujące ewolucje, utożsamia się ze swoim ego.

Gdy logujemy się do kolejnego wcielenia nie przechodzi żaden fragment intelektualnej pamięci z poprzedniej inkarnacji, żaden fragmencik poprzedniej wiedzy danej jednostki. Świadomość nie ma krztyny intelektu, ale ma jakość, czyli zachowuje całą zgromadzoną wiedzę, dojrzałość i wcześniejsze doświadczenia, ale nie ma tam warstwy intelektualnej.

Przechodzi tylko sama jakość, owa reprezentacja poziomu ewolucji jaką ta jednostka dotychczas osiągnęła

Logując się w kolejnym wcieleniu do nowego awatara wnikasz do niego w całości. Więc to nie jest identyczne ze zwykłym logowaniem się do gry komputerowej, że gdy zmęczysz się, znudzisz, zgłodniejesz, wciskasz pauzę, wychodzisz sobie z gry, po czym wracasz i kontynuujesz grę. Całkowite zanurzenie świadomości w awatarze polega na tym, że nigdy nie opuszczasz gry.

Gdy następuje całkowite zanurzenie w awatarze naturalne dla indywidualnej jednostki świadomości, jest to, że uważa ona siebie za awatara. Identyfikuje się ze swoim ego, ciałem, a narzucone przez matriks przekonania traktuje jak swoje prawdy. Nie ma pojęcia, że jest w wirtualnej rzeczywistości, nie ma pojęcia, że gra.

Dlatego, że nie wie nic więcej, nie pamięta swoich poprzednich wcieleń, bycia, ani robienia jakichkolwiek rzeczy z poprzednich inkarnacji. Miej na uwadze też, że ta indywidualna jednostka świadomości wolnej woli, tak naprawdę nigdzie nie idzie, nie schodzi, czy coś w ten deseń, tylko jest zalogowana do strumienia danych w wirtualnej rzeczywistości.

Gdy awatar umiera, jednostka świadomości wolnej woli oczywiście nie umiera

W momencie śmierci człowieka, indywidualna jednostka świadomości, czyli tak zwana dusza, trafia do innej rzeczywistości, ponieważ wcześniej była zalogowana w strumieniu danych z komputera, który definiował zmysły awatara, a który nagle zamilkł.

Wszystko co awatar widział, słyszał, czuł, odczuwał, smakował, wszystko to znajduje się w strumieniu danych, coś takiego jak ciało biologiczne i zestaw reguł, awatar uczył się jak te dane interpretować. W momencie, gdy człowiek umiera, indywidualna jednostka świadomości wolnej woli nie otrzymuje już żadnych danych.

Zamiast tego świadomość zaczyna otrzymywać strumień danych z tego co wydarzy się w następnej kolejności. I to jest wirtualna rzeczywistość przejścia.

Rzeczywistość przejścia

Następnie dusza/jednostka świadomości zdaje sobie sprawę z tego, że znajduje się gdzieś tam (w sumie nie wie gdzie) i dostrzega punkt świetlny, światło. Nie wie co to jest, ale widzi, że ktoś do niej macha przyjaźnie i mówi, chodź do nas. To jest być może ktoś z rodziny i przyjaciółka z dzieciństwa, chcieliby się spotkać. Jednostka widzi te osoby i można to, co się teraz dzieje nazwać rzeczywistością przejścia.

Jest to inna wirtualna rzeczywistość i strumień danych, w której musi dokonać swoistej przemiany, ponieważ tej jednostce świadomości wolnej woli wydawało się, że to ona była tym awatarem.

Wiadomo, że teraz tak nie jest, że coś się skończyło, a jednak nie można dokonać gwałtownej przemiany bycia świadomym, a więc musi się to odbyć w sposób przyjemny, możliwie najbardziej pozytywny. Po prostu stopniowy, tak, aby jednostka świadomości wolnej woli nie wpadła w panikę. I dlatego często (NIE ZAWSZE) dochodzi do spotkań z bliskimi i innymi przyjemnymi rzeczami.

To jest wizja ogólna, ale ona niekoniecznie musi się przydarzyć każdemu, szczególnie nie tym, którzy już pewne rzeczy zrozumieli, zaczęli budzić się wcześniej. Jest to jednak bardzo typowe doświadczenie w momencie śmierci. Ma się więc pozytywne wprowadzenie, powoli, nie ma się czego obawiać.

Te bliskie osoby, oczywiście nie są tak naprawdę bliskimi, tylko w większym systemie świadomości odgrywający rolę bliskich, aby poczuć się lepiej. System robi to bardzo dobrze, ponieważ posiada wszystkie informacje z bazy danych, o której była mowa. Jest to więc bardzo przekonywujące, tak naprawdę to bliscy, minus ich wolna wola.

Gdy widzi się to światło, ludzi, spotyka bliskich, to wszystko oddala już od rzeczywistości, z której właśnie się wylogowujemy, o ile ktoś nie ma obsesji na jej punkcie, bo i takie przypadki się zdarzają. Jeśli obsesyjnie się czymś przejmujemy, proces oddalania się od poprzedniej rzeczywistości automatycznie zajmuje więcej czasu.

Gdy nasza jednostka świadomości wolnej woli bardzo się rozwinęła i lepiej rozumie miłość, i wie, że miłość jest dualna w stosunku do lęku, który stwarza ego i przekonania, to teraz będziesz dysponowała wyższą jakością świadomości gracza swoim kolejnym awatarem.

… Jeśli przepracowano np. nałogi, toksyczne relacje to w następnym wcieleniu dusza będzie wolna od tego? Czy w następnym wcieleniu również można mieć te same problemy jeśli w poprzednim się od nich uwolniło?…

Kolejna inkarnacja, to kolejny pakiet doświadczeń

Potrzebujemy takiego pakietu doświadczeń, ponieważ stawanie się miłością jest bardzo trudnym procesem do przeprowadzenia. Pozbywanie się strachu, ego, przekonań, budzenie się do prawdziwego życia, to proces, którego doświadcza się świadomie, a awatary nie mają pojęcia, że nie są sobą, że nie są awatarami. Żyją nieświadomie, grę biorą za swoje życie.

Jeśli nie będziesz umiała dotrzeć do swojej świadomości w kolejnym wcieleniu, nie przebudzisz się, wówczas cofniesz się, bowiem stanie w miejscu jest cofaniem się. Nie można posprzątać pokoju i potem już zawsze mieć czysto, nawet jak się do niego nie wchodzi. Jesteśmy w ciągłym doskonaleniu się, obniżaniu entropii, pozbywaniu się strachu i przekonań.

Jednak jestem pewna, że w każdym kolejnym wcieleniu, gdy nasza świadomość wzrasta, start jest łatwiejszy, szybciej to idzie. Stąd dzieci ze starymi duszami, te dzieci są inne, i pojawiają się w rodzinach, które pomagają przebudzić się temu dziecku jak najszybciej, a potem to dziecko budzi innych. Jezus, o ile ufać spisanym podaniom ustnym, już jako dziecko był przebudzony.

Ludzie znają głównie strach, ego i przekonania, i do tego stopnia śpią, że te przekonania nazywają swoimi prawdami, co usypia ich jeszcze bardziej. Gdy przestajesz karmić ego, ono zaczyna maleć, odpadają przekonania, pojawia się miłość i współodczuwanie. ZMIENIAĆ JEDNAK MOŻESZ TYLKO SIEBIE i o to chodzi w tej grze.

Życie to jest forma testu, w którym dokonujemy dobrych i złych wyborów

Jednak nie ma czegoś takiego, że osiągasz doskonałość, coś jak magisterkę i masz już dyplom więc superancko. To jest neverending story proces doskonalenia. Jeśli nie wyniosłaś z lekcji żadnej wiedzy, nie podniosłaś ani o jotę jakości swojej świadomości, otrzymujesz kolejną szansę, to się dzieje zawsze.

Tak więc brzmi odpowiedź na pytanie, co się dzieje, gdy umieramy. Można założyć, że po procesie rzeczywistości przejścia, świadomość, wkrótce zaloguje się do nowego awatara dziecka, jednak jakość duszy pozostanie na tym samym poziomie, gotowa do dalszej ewolucji świadomości.

Tak czy siak, wielu jednak rozdrażnia idea z zapominaniem wszystkiego. Gdy umrę, to wszystko zniknie jak sen?! Ożesz?! A co z bliskimi, z moimi dziećmi? Nie będę ich pamiętała? I to ma być git?

Tak, to prawie zawsze znika jak sen, chociaż czasami pewne powidoki dotykają nas, coś sobie przypominamy, chociaż nie każde déjà vu właśnie to oznacza.

Bo ilu mieliśmy mężów, żon, kochanków, dzieci, wnuków, czy prawnuków? Dziesiątki tysięcy

Ale nie tylko o to chodzi, bowiem WZRASTANIE, TO NIE KOPIOWANIE ZACHOWAŃ, to całkiem nowe wybory, gdy nie wiesz co się wydarzy. Jednak można osiągnąć na tyle wysoki stopień świadomości, głównie chodzi o pozbywanie się lęku i otworzyć bazę danych i sporo dowiedzieć się.

Żeby było jasne, nie istnieje awatar, to tylko komputerowe obliczanie

44

Źródła:

Tom Campbell „My Big Toe: A Trilogy Unifying Philosophy, Physics, and Metaphysics: Awakening, Discovery, Inner Workings”

Tom Campbell fizyk kwantowy. Dowiódł tego logicznie, matematycznie, fizykalnie, za pomocą nauk twardych, obecnie prowadzone są dalsze badania i doświadczenia naukowe. Sam uczestniczył też w drodze przejścia ludzi, podczas swoich bardzo częstych wędrówek OOBE, poza ciałem. W lipcu 2018 roku miały miejsce jego pasjonujące wykłady w Krakowie w Mangha.

(Visited 26 122 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Sylwia 7 grudnia 2020 o 20:06

  Polecam książki Allana Kardeca, Chico Xaviera (tylko Nasz Dom jest przetłumaczona, inne tez są wspaniałe, tylko że po ang), Williama Steada, mogą przynieść ulgę

 2. avatar Domik 8 grudnia 2020 o 06:16

  Dzieci pamietają, tylko my nie słuchamy, nie traktujemy serio. Moje dziecię na przykład kiedy miało 2 i pół roku że szczegółami opisywało poprzednie życie i sposób w jaki się skończyło.

  1. avatar Pepsi Eliot 8 grudnia 2020 o 18:18

   To nie są całkiem rzadnie przypadki, potem zapomną.

   1. avatar Goethe 16 grudnia 2020 o 08:02

    jak bylam 3 letnim dzieckiem, opisalam mojej mamie, jak wygladal moj dziadek, ktorego nigdy nie poznalam. Jak pokazala mi zdjecie grupowe z dziadkiem, umialam wskazac go palcem. Nigdy wczesniej nie widzialam go na zdjeciu, nikt go mi nie opisywal.

    1. avatar Pepsi Eliot 16 grudnia 2020 o 13:06

     Mogłaś nim być kiedyś.

 3. avatar Kasia 16 kwietnia 2021 o 09:52

  Pepsi a czy możesz napisać coś więcej na temat starych dusz?

  1. avatar Pepsi Eliot 16 kwietnia 2021 o 15:15

   Co młoda dusza może powiedzieć na temat starej? 😀 Pytaj Dalajlamę, zaraz będziemy występować na Flow Summit 2021. Zapisałaś się już? Jak nie to tu masz linka do świetnych darmowych wystąpień https://elopage.com/epl/xsKsFZyPiC4YqsUJJJQS
   Albo jakieś dziecko indygo, co dorosło i wie, że jest starą duszą, z miłością

   1. avatar Kasia 16 kwietnia 2021 o 16:03

    Zapisana?♥️

 4. avatar Maggie 12 września 2022 o 22:18

  Kolejne warsztaty w październiku 22 r.

 5. avatar Aleksandra Bromka 29 kwietnia 2024 o 09:36

  Czyli po smierci kierujemy się do światła żeby wrócić do Źródła i stamtąd jeśli będziemy chcieli możemy wrócić do życia. Dobrze rozumiem? W świetle jest Źródło

  1. avatar Pepsi Eliot 29 kwietnia 2024 o 15:15

   przede wszystkim jest ulga i radość

   1. avatar Aleksandra Bromka 29 kwietnia 2024 o 20:11

    W świetle jest ulga i radość tak? Tam się kierujemy tak?

    1. avatar Pepsi Eliot 30 kwietnia 2024 o 15:37

     odrazu wiesz co robić, i wszystko staje się jasne

     1. avatar Aleksandra Bromka 30 kwietnia 2024 o 20:22

      No dobrze, ale jeśli widzimy jakieś dziwne, niefajne rzeczy (bo się boimy śmierci) to trzeba sobie powiedzieć, że to tylko wyobraźnia i iść w stronę światła ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Zagęszczony wysuszeniem i sproszkowaniem organiczny jarmuż, TWOJE MIĘSO ROŚLINNE!

Kale This is BIO Wymiata nie tylko w 4 szklance! Polecam <3 :)

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum