Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
214 441 155
68 online
34 832 VIPy

Program „Jem i … chudnę”, plan diety dla osoby praktycznie BEZ AKTYWNOŚCI sportowej

Dla tych, którzy jeszcze o nim nie słyszeli, kilka słów o programie „jem i chudnę”

Dobrze jest wyjść od akceptacji zastanej sytuacji (typu: ciężko Ci się schylać do bucika?, w dżinsach wyglądasz dzisiaj niezbyt fajnie?, insulina na czczo dwucyfrowa?) i zrobić świadomy krok ze skrzyżowania.

Ten produkt zadziała u WSZYSTKICH jednak kieruję go TYLKO do tych, którzy zakochają się w miejscu, do którego chcę ich zabrać.

Jest to cudowne miejsce, gdzie łatwo się kuca, gdzie odczuwa się dziecinną lekkość bytu wkładając zwykłe dżinsy i podkoszulek.
Miejsce, gdzie jest zdecydowanie mniej stanów zapalnych wynikłych z nadmiaru tłuszczu na brzuchu.
Miejsce, gdzie rośnie skoczność, nie mówiąc już o nienachalnym powrocie do leonardowskich proporcji ciała.

I w końcu miejsce, gdzie nadal jest SPORO RADOŚCI z yyy … jedzenia.

Dlaczego nie cięcie kalorii?!

Twój organizm MUSI otrzymać odpowiednią ilość składników odżywczych, w przeciwnym razie wprowadzi mechanizmy obronne.

Jednym z nich jest obniżenie tempa przemiany materii, co oznacza, że zaczniesz spalać coraz mniej energii.

Organizm w takiej sytuacji traktuje oszczędnie magazyny tkanki tłuszczowej, jednocześnie „pożerając” białka mięśniowe dla pozyskania energii.

Niszcząc komórki mięśniowe pozbywasz się jedynego „urządzenia” spalającego tłuszcz w organizmie.

POZORNIE CHUDNIESZ, jednak nie likwidujesz komórek tłuszczowych.

Zmniejsza się tylko ich objętość a organizm stale dąży do ponownego ich wypełnienia, w efekcie czego znów tyjesz i to z łatwością.

To błędne koło i, co najgorsze, wielokrotne powtarzanie się procesu opróżniania i wypełniania komórek tłuszczowych prowadzi do powstawania nowych.

Konsekwencją wszelkiego rodzaju DIET NISKOKALORYCZNYCH JEST NADWAGA WTÓRNA, czyli tak zwany efekt jo-jo!

Jak zatem schudnąć wciąż dostarczając sobie pożądaną ilość składników odżywczych?

Należy JEŚĆ i … CHUDNĄĆ!

Odpowiedzią jest bardzo skuteczny program Jem i chudnę

Jeszcze szybciej zadziała, gdy wdrożyć go z przerywanym postem.

„Jem i chudnę” pozwoli Ci dostosować dietę do potrzeb Twojego organizmu jednocześnie gubiącego zbędne kilogramy!

Czy chudnięcie będzie teraz łatwe, lekkie i przyjemne?

To się zobaczy, ale na bank będzie skuteczne:)

A więc

Plan diety dla osoby nieuprawiającej regularnie sportu, bądź nieuprawiającej go wcale

W tym wypadku post przerywany będzie raczej wymagany, czyli jesz TYLKO w czasie okna jedzeniowego (zasada postu przerywanego*), które sobie wyznaczyłaś.

 Uwaga:

W tym wpisie dowiesz się na czym polega (poparty badaniami klinicznymi) post przerywany* 

WAŻNE!

Istotna jest zasada, że spożywasz proteinowy szejk na wodzie W ODSTĘPIE MINIMUM 3 GODZINY OD NAJBLIŻSZYCH POSIŁKÓW.

Wypijając szejka na śniadanie, po głodzie nocnym, najlepiej jako dodatek do 4 szklanki z codziennych nawadniających, dotleniających komórki, i oczyszczających i odżywiających „4 szklanek” (można dorzucić garść kwaśnych owoców typu jeżyny, porzeczki, maliny).

A następny posiłek jesz NIE WCZEŚNIEJ niż za 3 godziny.

Przykład

 • Bez względu na to, czy stosujesz „4 szklanki” czy też nie, chociaż w kwestii odchudzania, codziennie oczyszczane i nawadniane ciało jest o wiele bardziej chętne do współpracy, a więc zaraz po przebudzeniu wypijasz 4 szklanki wody z cytryną
 • 4 szklanka może już zawierać porcję szejka proteinowego Shake Shape TiB 
 • Nawodnienie ciała po odwodnieniu nocnym jest zawsze priorytetem
 • Zakładając, że zaczynasz dzień od „ 4 szklanek” o 9 rano, a Twoje okno jedzeniowe trwa 8 godzin, wówczas porcję proteinowego szejka Shape Shake TiB wypijasz wraz z 4 szklanką około 9.15
 • Następnie drugi posiłek rozpoczynamy nie wcześniej niż PO 3 GODZINACH NIEJEDZENIA, czyli o 12.15
 • A trzeci, ostatni kończysz nie później niż o 17.15.

Uważka: Jest to OSTATNI MOMENT na przełknięcie ostatniego kęsa i zamknięcie okna jedzeniowego na ten dzień

 • Jeśli zamierzasz pomiędzy 2 i 3 posiłkiem podjadać (pomiędzy pierwszym a drugim absolutnie nie wolno nic jeść), owszem, możesz to robić, szczególnie, gdy okno jedzeniowe trwa 6 godzin i krócej, ale jedzenie należy zakończyć o 17.15
 • 1 łyżeczkę Rosehip This is BIO  (lub innej naturalnej witaminy C, jak  Czarna Porzeczka This is BIO) dosypujesz do 4 szklanki z porcją Shape Shake TiB, lub po prostu do proteinowego szejka TiB wypitego na wodzie o 9 rano
 • 2 tabletki Witaminy D3+ K2 TiB do ssania, lub 2 kapsułki witaminy D3+K2 TiB  bierzesz po drugim posiłku, w którym zapewne pojawił się jakiś tłuszcz

Uwaga

Ilość witaminy D, którą należy przyjmować zależy od poziomu metabolitu D, czyli badania 25(OH)D w surowicy krwi.

Na 5 dni przed badaniem należy odstawić suplementy zawierające witaminę D.

 • (Całkiem opcjonalnie, gdy stanęło i nie może ruszyć, 1 porcję  L-carnityną z ALA)
 • Jeśli masz zestaw powiększony 1 tabletkę Greens & Fruits TiB przyjmujesz wraz z drugim posiłkiem.
 • 1 kapsułkę niezbędnych kwasów tłuszczowych Omega 3 TiB przyjmujesz blisko suplementacji D3+K2 TiB, co zapewni lepsze wchłanianie witaminy D3 na fali tłuszczu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się znacznie więcej, np co najlepiej jeść w oknie jedzeniowym, albo jak stosować program w połączeniu z aktywnością sportową, wejdź na najlepszą dietę odchudzającą na świecie bez liczenia kalorii:)naturalny smak truskawkowy

naturalny smak waniliowy

Jak i dlaczego zadziała na Ciebie czyste białko w programie „jem i chudnę”?

1 porcja (30g) Shape Shake TiB zawiera:

 • 26 gramów białka dostarczy 26 x 4 = 96 kalorii
 • 26 gramów czystego białka potrzebuje do strawienia 30% (w przypadku izolatu serwatki można nawet uznać 50%, ale pozostańmy przy wersji mniej optymistycznej) tych kalorii, czyli 29 kalorii
 • 96-29 = 67 kalorii faktycznie dostarczy porcja białka
 • Jednak to nie wszystko, taka porcja zwiększy wydatnie metabolizm ciała w ciągu następnych 3 godzin. Zapotrzebowanie energetyczne ciała w ciągu 3 godzin to średnio 375 kalorii, natomiast, w przypadku zwiększonej termogenezy poposiłkowej po zjedzeniu czystego białka (bez węglowodanów i tłuszczu), oraz przyspieszonego metabolizmu, zapotrzebowanie kaloryczne może wzrosnąć nawet dwukrotnie.
 • Gdy przyjmiemy, że w ciągu 3 godzin po spożyciu białka nie zjesz nic, a 3 godziny wcześniej również nic nie jadłaś, bo takie są zalecenia programu „jem i… chudnę” można założyć, że ciało będzie na minusie około 450 kalorii, a nawet 500 i więcej kalorii, w przypadku, gdy masz dużą masę mięśniową.
 • Gdybyś z kolei zastosowała TYLKO głodówkę, wówczas metabolizm jest spowolniony, a mięśnie stają się zabiedzone, czyli nieodżywione, wiotkie, obwisłe.
 • Poza tym głodówka jednak zakwasza ciało, a 100% izolat serwatki CFM, jako jedyne białko pochodzenia zwierzęcego, nie zakwasza ciała.
 • – (MINUS!) 450 kalorii!!! Czyli tyle ile spalasz na godzinnym, intensywnym treningu aerobowym!

owocek

Ważne wpisy:

(Visited 3 261 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Nieziemska 5 stycznia 2023 o 12:17

  Pepsi a doradziłaby mi proszę w sprawie suplementacji i zdrowego odżywiania w trakcie karmienia piersią? Co z 4 szklankami? Mogę wrócić do swojej ukochanej rutyny sprzed ciąży? Co jeszcze warto szamać?

  Please help

  1. avatar Pepsi Eliot 5 stycznia 2023 o 12:32

   Oczywiście, że możesz już wrócić, to jest konsekwentne, ale bezszokowe wsparcie dla wątroby w oczyszczaniu, nie zaszkodzi dziecku. Oprócz tego, wiadomo, że D3+K2 TiB, dodatkowo przed snem porcja magnezu, np 1 kapsułka cytrynianu TiB czy kąpiel z dodatkiem soli psom, albo chlorku magnezu TiB.
   Nie możesz tylko brać adaptogenów, czyli ani Maca dla energii, ani Ashwagandha dla wyciszenia nie mogą być brane podczas karmienia (w ciąży też nie)
   Możesz sobie zrobić w celu odżywienia 3 miesięczną kurację greens & Fruits TiB po 1 do śniadania (mąż/chłopak/tatuś też mogą sobie zapodać o tej porze roku), oraz dodawaj Help Protein Th9is is BIO do 4 szklanki i porcję kolagenu TiB <3

 2. avatar Przemek 16 maja 2023 o 21:36

  Hej, czy w przypadku okna żywieniowego od 7-15 i biegu 3 razy w tygodniu ok. 5km ok godz. 18 i nie jedzeniu kolejnego posiłku nie będę przepalały tkanki mięśniowej ? Czy może dziala to pozytywnie na efekt spalania tłuszczu ?

  1. avatar Pepsi Eliot 17 maja 2023 o 13:06

   wypij po biegu porcję szejka białkowego na wodzie Shake Shake TiB, jest tam naturalnie dużo BCAA, czyli izoleucyny, leucyny i waliny, aminokwasów esencjonalnych, które ciało zabierze sobie z mięśnia, gdy się mu ich nie dostarczy. Albo weź około-treningowo BCAA https://thisisbio.pl/aminokwasy/4468-bcaa-elite-rate-120kaps-amix–8594159531772.html, chociaż porcja Shape Shake też to załatwi świetnie, ale płci męskiej czasami przeszkadza etykieta, więc ten izolat męski 🙂 https://thisisbio.pl/bialko/4543-zeropro-protein-1-kg-amix–8594060005737.html

 3. avatar Olga 9 lutego 2024 o 19:28

  Hej Pepsi, jak wielkim grzechem będzie dodanie kawki z niewielką ilością mleka/napoju roślinnego wraz z białkiem z rana?
  Kocham kawkę zabielaną i nie chce podbierać sobie tej przyjemności. ;( A chciałabym robić program. Tak średnio mi do obiadu kawkę pić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Jesteś mądrą panną i wiesz już, gdzie NATURA schowała MASĘ WITAMINY C! Dodaj więc CZARNĄ PORZECZKĘ Blackcurrant This is BIO sproszkowaną  i 100% organiczną do czwartej szklanki lub do zielonego szejka

Nie zaszkodzi zejść na Ziemię, przysiąść na krześle i wypić zielonego szejka z Blackcurrant This is BIO!:)

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum