Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
209 813 402
32 online
33 533 VIPy

Prosty myk na podkręcenie spadania tłuszczu z brzucha?

Jest palący problem, mianowicie tłuszcz z brzucha, żeby zleciał

6 niepokojących zdrowotnie wieści o tłuszczu na brzuchu?

Brzuch jest najgorszym miejscem do gromadzenia się tłuszczu, a stłuszczenie wątroby to nieprzyjemna rzecz, z powodu której umiera wielu ludzi, w tym uzdolnieni i sławni, jak George Michael.

1. Tłuszcz na brzuchu jest elementem niedobrego ZM, czyli Zespołu Metabolicznego. Powstanie z jego powodu szereg hormonów, które mogą spowodować zmiany receptorów insuliny w organizmie, a wiemy, że insulinooporność szybko pracuje na cukrzycę.

2. Właśnie powoduje cukrzycę

3. Jest przyczyną podwyższenia złego cholesterolu, tak naprawdę chodzi o fatalny utleniony cholesterol.

4. Zwiększa problemy z płucami, bo nadmiar tłuszczu na brzuchu oznacza mniej miejsca w klatce piersiowej, co może prowadzić do przewlekłych chorób płuc, jak astma.

5. Rośnie poziom estrogenów, co wiąże się z nowotworami piersi u kobiet, gdy tłuszcz gromadzi się na brzuchu.

6. Ba, tłuszcz na brzuchu sprzyja powstawaniu zwapnień w piersiach, na stopach, czyli gdzie popadnie, czyli bez K2 się nie obejdzie

Trochę bojno się zrobiło, ale w zamian przystępuję do podania przepisu na myk

Oczywiście zdajesz sobie sprawozdanie, że cudów w kwestii tłuszczu na brzuchu nie ma. Trzeba ruszać się i jakoś kontrolować swoją dietę. To nudne, ale samodyscyplina jak zwykle będzie działała na Twoją korzyść. Wizualizacja, spisanie i głośnie odczytywanie dzień w dzień celu również. Celu w czasie teraźniejszym dokonanym z zaznaczeniem daty. Jest czerwiec dwadzieścia dwadzieścia, mam dobrze odtłuszczoną talię, czy coś w tym guście.

Myk faktycznie ma predyspozycje do topienia tłuszczu na brzuchu, a czasami chodzi tylko o te pierwsze, wywoławcze 2 cm mniej w pasie, aby chiało się dalej iść

Jest to napój, który napędza metabolizm, a do tego oczyszcza i generalnie działa prozdrowotnie. Możesz rozpocząć tym napojem każdy dzień, i wypić go na pół godziny przed śniadaniem, oraz obiadem. Ale rano możesz go wprowadzić jako 4 szklanka do codziennych oczyszczających 4 szklanek. I to będzie gudidea.

Składa się z wody, soku z cytryny, szpinaku i imbiru

Łatwe przygotowanie:

Mała garść szpinaku, 1 średnia cytryna (sok), tyle co nabierzesz na kciuk zmielonego imbiru i 1 szklanka wody.

A dodając organicznego 4 Greensa, czyli algi i trawy, a nawet zamiast liści łyżkę sproszkowanego bio szpinaku, otrzymasz świetną 4 szklankę. Oczyszczanie z toksyn będzie znacznie intensywniejsze, a metabolizm przyspieszy.

Miksujesz i wypijasz

Cytryna z imbirem ma silne działanie metabolizujące, a o szpinaku pisałam w zdziwisz się jak Cię odchudzi ekstrakt ze szpinaku, więc wszystko by się zgadzało.

Imbir pomaga w spalaniu tłuszczu na 4 sposoby:

1. Obniża poziom złego cholesterolu, co sprzyja utracie wagi
2. Przyspiesza metabolizm
3. Poprawia zdrowie przewodu pokarmowego
4. Zwiększa też uczucie sytości, w sumie niewiadomo dlaczego

Woda cytrynowa z kolei wiadomo, wszyscy powinniśmy ją pić, pomaga jakoś tam zakwasić żołądek, alkalizuje ciało, odtruwa, czyli nasze codzienne poranne tło do cymesu 4 szklanek.

Powinnaś oczywiście zadbać o odpowiedni poziom 25(OH)D najlepiej bliżej 70, czyli zazwyczaj trzeba suplementować D3 w protokole z K2. Bez tego chudnięcie z brzucha jest utrudnione, gdyż wątroba może nie mieć siły zawiadować Twoim odchudzaniem.

owocek

Źródła: huffingtonpost.com / health.usnews.com / health.howstuffworks.com / healthyfoodstyle.com / weight-loss-center.net

(Visited 6 577 times, 2 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Polam 28 lutego 2020 o 11:38

  pepsi czy wyciskany sok z warzyw trzeba rozcieńczać wodą przed wypiciem ???

  1. avatar Jarmush 28 lutego 2020 o 17:23

   nie, ale z burakami uważać trzeba jak się ma niskie ciśnienie szczególnie, pół szklaneczki na raz,

 2. avatar Lidia 5 marca 2020 o 08:23

  Ile to „tyle co nabierzesz na kciuk” imbiru? Kciuk kciukowi nierówny, w odniesieniu do łyżeczki byłoby prościej.. 😉 pół łyżeczki będzie ok?

  1. avatar Jarmush 5 marca 2020 o 16:47

   a bo to pomyłka z tym kciukiem, pół kopiatej łyżeczki,.płaska cała

   1. avatar Lidia 6 marca 2020 o 07:39

    Aaaaaa no to wszystko jasne, dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum