logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
81 433 067
247 online
31 071 VIPy
Reklama

 

ODCHUDZANIE ŻONY  Z SUPER SPALACZEM BIKINI BURN TiB

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Prosty przepis na niedzielny deser zwany „zgładzeniem populacji Ziemian”

  Oraz 10 też prostych sposobów jak uzdrawiać ciało.

  Z historii ostatnich wyszukiwań w pewnym komputerze:)

  jak zabić pająka w nocy
  jak sprawdzić, czy pająk nie żyje
  co robi ranny pająk
  zemsta pająka
  podpalenie domu
  nowe domy

  Sól z paczuszki IKEA, oraz MacDonald

  Jesteś skomplikowaną istotą, której zdrowie zależy od wielu czynników. Obawiasz się soli, i słusznie, bo sól, z którą spotkasz się w szybkim jedzeniu, na półkach sklepowych, w krakersach, serach, cukierniach, w puszkach, to przede wszystkim straszne sole fluorkowe.

  Szkodliwe dla szyszynki, trzustki, tarczycy, tkanek mózgu i serca. Fluorek sodu jest w stanie zakłócić pracę neuroprzekaźników w mózgu i w jelicie. Zakłóca równowagę hormonów, poziom cukru we krwi, ciśnienie, czynności nerek, mikrobiom jelit, a także rytm dobowy, czyli zaczynasz cierpieć na bezsenność.

  foods-that-kill

  Twoja skomplikowana istota chce nadal jeść dziwne „pokarmy”, ale z drugiej strony chce zacząć wpływać na ciało swoimi energoinformacyjnymi właściwościami. To prawdopodobnie ciału nie wystarczy. Z kilku powodów.

  Pierwszy, że nie masz tyle energii.

  Każdego dnia podłączasz się (czyli karmisz) wielkie energoinformacyjne pasożyty, jak media, ogromne portale karmiące się nienawiścią, Igrzyska, polityków. Buntując się, czy chwaląc podobne działania (łodewer) za każdym razem ich dokarmiasz. Tak działa wchodzenie na barykadę.

  9222174_s.jpgvampire-300x254

  Spotykasz się ze złą energią sąsiadów, zahukanych przechodniów i zazdrosnych ludzi. Siedzisz w swoim nieustającym dialogu w głowie i tracisz masę energii. Rzadko schodzisz do serca, żeby pozyskać energię. I jeszcze nigdy nie zanurzyłaś się w sobie, na tyle, żeby się ostatecznie przebudzić. To być może chwilowo utopia, ale żeby zrobić pierwszy krok. To piękne i jak najbardziej możliwe.

  Drugim najważniejszym powodem jest, że musisz zaakceptować, że ciało i tak się zużyje

  Dlatego należy o niego dbać na wiele sposobów.

  Po prostu sól

  Przez tysiące lat sód był postrzegany jako jeden z podstawowych składników zdrowia.

  Tak, zdrowia!

  Surowa dieta roślinna, niskosodowa i wysokopotasowa, którą wybrałam dla siebie, nie oznacza, że nie korzystam z dobrodziejstw sodu.

  Mówię tutaj o soli szarej morskiej, o świetnej celtyckiej (obecnie używam jej zdecydowanie częściej niż himalajskiej), czy o polskiej soli kłodawskiej. To są sole, które zawierają w sobie ponad 80 różnych minerałów i dlatego są wskazane dla podtrzymania wszelkiej równowagi w ciele.

  celtic-salt

  Tak wygląda sól morska celtycka 

  Jednak takiej soli nie zjesz w żadnym przetworzonym pokarmie zakupionym w sklepie, czy restauracji. Chociaż już w kilku restauracjach widziałam na stołach sól celtycką. Zapewne dla szpanu, a w potrawach podawanych jest sól zwykła z chlorkiem.

  Jest pewne, że ciało traci minerały, a potas znacznie szybciej niż sód. Do tego w świecie, gdzie sól jest bardzo tania, i jednocześnie ma wielkie właściwości konserwujące dodawana jest do wszystkiego. Ludzie kochają słony smak, dlatego pączki też są słonawe.

  Dlatego najczęściej brakuje Ci potasu.

  Książka Bołotowa bulwersuje, bo gość zaleca jedzenie grud soli (1 gram) tuż po posiłku, i godzinę po. Baaa, zaleca też picie kwasu solnego odpowiednio rozcieńczonego (wódką?).

  Ale czy Bołotow zjadł kiedyś hamburgera? Zjadł kisiel? Mielonkę z puszki? Krakersy? Czipsy czy zjadł? Nie, on zje kiszeniaka i zapije go setką czystej wódki. O czym tu więc mowa, z czym do gościa? Jego dość stare ciało (rocznik 30) jest dobrze zakonserwowane – naturalnie.

  Przepis na odmładzanie według Bołotowa już kiedyś podałam.

  Oto prosty i pyszny przepis na deser w tysiącach domów, na niedzielne zgładzenie populacji Ziemian:

  IMG_5942

  Z czego?

  Mąka z pojemnika.
  Cukier z cukierniczki.
  Sól z solniczki.
  Oraz utwardzony tłuszcz roślinny z cynfolii.
  Drożdże z hipermarketa.

  Tak, czy siak: smacznego.

  I nie pomoże tu wiele strumień spływający z Kosmosu (wydech) i wschodzący z Ziemi (wdech). Umiejętność oczyszczania się. Skupienie się na potrzebach, a nie na pragnieniach. Na własnych programach, a nie na cudzych.

  Bo nie umiesz tego jeszcze dobrze robić, to raz. Za mało trenujesz i wciąż tracisz energię to dwa. Bo nie rozumiesz istoty ciała. Bo chcesz w coś uwierzyć, a nie chcesz wiedzieć?

  Póki co:

  1. Jedz jak najwięcej roślin organicznych w stanie dojrzałym

  Niezbyt często kiełki, nieeee rodzące się życie. Pomyśl, ziarno poświęca się i traci życie w ziemi, a następnie wyrasta z niego kiełek, potem łodyżka z listkiem, potem drzewo. Potężne drzewo już nie ma nic wspólnego z tym ziarnem. Obrodzi owocem, który zacznie Cię kusić urodą. Ten owoc jest dobry do jedzenia. Ziarno wykonało robotę. Ale jak próbujesz jeść ziarno, to natrafiasz na bardzo nieprzyjemną minę w postaci jakby naturalnych pestycydów, czyli tarczy ochronnej ziarna, które chce spełnić swoją misję.

  Nikomu nie należy podcinać skrzydeł

  Reklama

  TU ZNAJDZIESZ Sześciowodny CHLOREK MAGNEZU TiB o czystości farmaceutycznej, POWIEDZ STOP NOCNYM SKURCZOM ŁYDEK!


  2. Jedz magnez

  Magnez znajduje się w organicznych zielonych warzywach liściastych jak jarmuż i szpinak.

  Ale to może nie wystarczyć nawet dla mistyka.

  Tutaj mega pomocny wpis o magnezie, dawkowaniu i takich tam, czyli ważne porady dr. Sircusa.

   

  3. Kiś

  Twórz własne sfermentowane pokarmy. Warzywa fermentuj jak najczęściej.

  Reklama

  TU ZNAJDZIESZ SPROSZKOWANY, ORGANICZNY KORZEŃ BURAKA This is BIO


  4. Buraki i tlen

  Dodaj buraki organiczne do swojej diety.

  5. Sól

  Używaj dobrej soli. Celtycka sól morska ma ponad 85 minerałów, ale toksyczna sól kuchenna ma tylko 2.

  kellypelozaphoto

  Cukru z cukiernicy już byś pewnie nie zjadła, ale babeczkę, czemu nie?

  6. STOP

  Unikaj jak ognia prozapalnej żywności. W tym glutenu, kazeiny, GMO. Nie jedz kofeiny (nadnercza!), nie pal (karmienie pasożytów energoinformacyjnych!)

  archons

  Naucz się przed tym chronić

  7. Sklepy, igrzyska, polityka, farmacja i inne zgromadzenia w matrixie

  Unikaj półek hipermarketów.

  Unikaj Igrzysk i Chleba. Unikaj Pudelka. Unikaj polityki i polityków. Unikaj tych, którzy nakazują Ci w coś wierzyć. Poznawaj. Obudź się. Nie bądź już może baterią dla matrixu.

  8. Słońce

  Wyjdź na słońce. To podstawa. Naładuj się energią Kosmosu i Ziemi. Drzewo rośnie wysoko w niebo tylko wtedy, gdy jego korzenie bardzo głęboko wrosną w ziemię.

  Reklama

  TU ZNAJDZIESZ BIAŁKO SERWATKOWE 100% Izolat CFM bez cukru, tłuszczu i laktozy TiB (słodzona stewią) z dużą ilością glutaminy i wszystkimi aminokwasami egzogennymi. UWAGA TO BIAŁKO BARDZO ODCHUDZA.


  9. Ruch

  Zacznij się ruszać. Całe życie jest ruchem. Możesz być przebudzona, możesz już wiedzieć, ale ciało rządzi się również swoimi prawami. To, póki co, mocno zagęszczona energia zwana materią.

  Insulinooporność, nadciśnienie, wszystko ma szansę zniknąć. Trening brzucha wraz z głębokim oddychaniem uczy gromadzenia energii.

  grubsza z brzucha

  10. Woda

  Pij czystą wodę i staraj się chociaż na chwilę przerwać nieustający dialog w głowie, najpierw schodząc do serca (to łatwiejsze), do ciała.

  Nie mówiąc o przebudzeniu: 48 sekund bez gadaniny umysłu. Niektórzy potrafią 48 minut siedzieć w torusie.

  Źródła: samo życie & Bołotow, 1 , Osho (każdy), Wereszczagin DEIR I

  konsumer, pepsi eliot, this is bio

  owocek:)

  (Visited 9 440 times, 1 visits today)
  Pepsi Eliot
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  Komentarze

  1. Karolina 12 listopada 2017 o 09:49

   Pepsi, dzięki wielkie za wszystko !
   Pytanie – czy i jeśli tak, to dlaczego nasz organizm widzi inaczej glukoze, sacharozę i fruktozę ? to wszystko cukry, sacharoza rozumiem, jest disacharydem i to może mieć znaczenie ale glukoza i fruktoza to już monocukry czyli cukry proste więc powinny mieć takie same ścieżki trawienia..
   Pozdro !

   1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 11:25
    1. Karolina 12 listopada 2017 o 12:22

     Dzięki ! Ja już prawie, prawie dochodzę do 811. Muszę się jeszcze pozbyć tej strasznej ochoty na masło orzechowe i będzie gitara 🙂 może moja niedoczynnosc tarczycy w końcu odejdzie..

  2. dzieckoszatana 12 listopada 2017 o 09:57

   wzruszyłam się.

  3. Asia 12 listopada 2017 o 10:18

   Cudowny wpis <3 Mam pytanie trochę z innej beczki – w historii bloga nigdzie nie znajduję wpisu o pyłku pszczelim, warto pić? 🙂

   1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 11:20

    nie pisałam, nie rozkminiałam, ale podobno warto, tylko alergicy bardzo uważać

  4. Natalia 12 listopada 2017 o 10:50

   Czy mogę prosić o wskazówki co i jak zażywać? Chce pić msm z Wit C, zakupiłam właśnie Mace i Kolagen TiB. Posiadam także Green and fruits, omega 3, d3 z k2, cynk i selen. Chciałabym również popijac ta herbatkę na pasożyty z kurkumą, imbirem, cynamonem, miodem i olejem.kokosowym. Jak to wszystko w ciągu dnia pogodzić. Czy można to wszystko stosować. ? W jakich porach dnia i przed czy po posiłku. Jest tego trochę więc nie chciałabym połączyć czegoś czego nie można lub czasem nie zadziała. Czy może któryś z tych suplementów należy wykluczyć. Ogólnie mam problemy z jelitami i trawieniem. Do tego problemy z cerą i hormonalne dlatego też chciałam to wszystko zażywać. Jeszcze myślę nad octem z wodą żeby zakwasic żołądek ale tego jest tyle że nie wiem czy starczy mi dnia. Proszę o taki plan jak mogłabym to stosować.

   1. w 12 listopada 2017 o 11:16

    czy masz może wynik 25(OH)D i ile masz lat, oraz ile ważysz? to dobiorę Ci bardziej precyzyjnie D3.
    MSM z witaminą C możesz sobie zrobić taką oranżadkę i popijać w ciągu całego dnia: http://www.pepsieliot.com/witamina-c-i-msm-najlepsze-alternatywne-zrodla-tlenu-czyli-leczenie-w-pigule/
    1 cynk, 1 G&F do śniadania. Obojętnie kiedy w godzinach rannych, łyżeczka chlorku magnezu TiB (jak masz tendencję do rozwolnień to łyżeczka jabłacznu magnezu )TiB wraz z łyżeczką kolagenu TiB i szczyptą kwasu askorbinowego TiB do miksa z zielonymi liśćmi, typu szpinak, czy jarmuż, jak nie nasz to do szklanki wody np z cytryną. 1 łyżeczka macy do porannego szejka. Miksujesz owoc, trochę zielonych liiści i łyżeczka macy. MOżesz też wypić z wodą, czy z zieloną herbatą.
    Jedynie czego nie powinno się łączyć, to cynku z selenem w tym przypadku. Więc selen koło 17 razem z gramem witaminy C i 1 wiataminą E G&G, w tym czasie należy też podać sobie jod pierwiastkowy (płyn Lugola z apteki) przez skórę robiąc plamę o średnicy 3 cm na wewnętrznej stronie nadgarstka np, bo tam jest delikatna skóra i ponawiać suplemntację, gdy plama zniknie.
    Na już bierz 1 D3+K2 po śniadaniu wraz z olejem kokosowym, i/lub 1 kapsułką Omega 3 TiB
    Być może trzeba będzie dokupić samo D3 TiB, ale to dopiero Ci powiem, jak odpowiesz na pytanie na początku

    1. Natalia 12 listopada 2017 o 12:35

     Wit D badalam dawno i z tego co pamiętam to miałam wynik trochę zanizony. Chyba ok lub poniżej 40. Mam 27 lat i 48 kg. A co z tą herbatka i której pisałam na końcu z kurkumą?

     1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 12:39

      herbatek jest bardzo dużo, mówisz o tej leczącej 60 chorób?

      1. Natalia 12 listopada 2017 o 13:13

       Tak dokładnie o te mi chodzi

    2. Martasek 12 listopada 2017 o 14:32

     Pepsi a dlaczego nie cynk z selenem? Myślałam właśnie że te 2 pierwiastki należy brać razem plus do tego jod z askorbinianem. Teraz jestem confused. ?

     1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 18:19

      tak zalecają lekarze naturopaci, gdy bierze się wyizolowane te pierwiastki.

  5. Ika 12 listopada 2017 o 10:56

   Kocham <3 <3 <3

  6. Madzia 12 listopada 2017 o 11:26

   Tak w temacie kiełków – czy jedzenie np. organicznej skiełkowanej soczewicy, fasoli mung etc ma w ogóle jakiś sens, a wręcz wyrządza szkodę?

   1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 11:42

    moim zdaniem nie powinno się jeść kiełków, to można przeczytać też u Gersona w jego terapii. Jednak jak zjesz trochę, to z pewnością nic Ci nie będzie, a dostarczysz białko.

    1. Madzia 12 listopada 2017 o 11:54

     Podczas terapii Gersona nie można jeść wielu rzeczy, łącznie z jagodami, ananasem, awokado, a te raczej warto zjadać. Ale faktycznie sprawa kiełków jest dyskusyjna. Ja generalnie nie jestem za strączkami, ale tak mi smakują te kiełki, nic mi po nich nie jest, a przecież nasiona też powinno się moczyć i niektórzy twierdzą, że warto je podkiełkować. Ale interesuje mnie sprawa tej kanawaniny i jej toskyczności.

     1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 12:41

      szczerze? mnie to już nie interesuje, pytam ciała

      1. Madzia 12 listopada 2017 o 13:48

       To super 🙂 Może kiedyś też tam dotrę

     2. Mik 12 listopada 2017 o 14:47

      Na 24 godziny blokuje syntezę DNA, czyli powstawanie nowych komórek.

      1. adfalkiewicz 12 listopada 2017 o 18:54

       to dlaczego czasem miewalam ‚fazy’ na te kielki? przewaznie, jak jestem w Polsce to daje gesto do salatek, ale w domu u siebie, nie jadam kompletnie – nie rezonuję.

  7. grzegorzadam 12 listopada 2017 o 11:57

   Fluorek sodu jest w stanie zakłócić pracę neuroprzekaźników w mózgu i w jelicie. ”

   straszny to szkodnik.

   ”Jego dość stare ciało (95, czy już 96) jest dobrze zakonserwowane – naturalnie.”
   🙂

  8. Pocieszanka 12 listopada 2017 o 13:27

   Hej, Pepsi. Od niedawno Ci towarzyszę. Czytam, współodczuwam, analizuję…
   Mam wiele pytań, ale na dobry początek:
   w trakcie czytania trafiłam na propozycję kupna super skoncentrowanego sproszkowanego buraka. Kraj pochodzenia: Chiny.
   Yyyyyyy??? Że tak zapytam?

   1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 14:17

    no i co z tego??? jem go, jest świetny, jest certyfikowany 2 razy, drugi raz jeszcze w Europie, przecież to propaganda amerykańska co do Chin. Są takie produkty, za jakie ludzie chcą płacić. Jak ludzie chcą zapłacić 1 centa, to dostają taki towar w Chinach.

  9. Ewa 12 listopada 2017 o 14:23

   Witam, jeśli mam jeszcze trawę pszeniczną z datą do września tego roku to nie nadaje się już spożycia ?

   1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 14:25

    teoretycznie nie, ale jak ładnie pachnie …

  10. Vetala 12 listopada 2017 o 14:38

   Ja nie w temacie, ale chciałam poprosić o poradę jak dbać o paszczę po wyrwaniu zęba? W poniedziałek rwę dwie ósemki i nie wiem jak się tym zająć, żeby się nie paprało, a antybiotyku raczej chcę uniknąć.

   1. Elisabeth 12 listopada 2017 o 20:27

    Zapytaj dentysty tuz przed wyrwaniem zebów. Najlepiej pic chociaz przez 1 dobe tylko plyny i to przez szeroka rurke. Moze byc cienki rosól, plyn z owoców albo chlorella/spirulina zmieszna z czysta woda (super okazja na oczyszczenie organizmu). Zycze powodzenia z gojeniem dziasel:)

  11. Fenix Felix 12 listopada 2017 o 15:36

   Peps Ty jesteś genialna! Trafiasz prosto w rdzeń, chciałoby się być non stop podłączonym do tego źródła światła i energii, którym jesteś <3 <3 <3
   A czy to stragan w Eze przy Basse Corniche?

   1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 18:12

    blisko 🙂 <3

  12. Lofciam 12 listopada 2017 o 17:27

   Hmm Bolotow ma lat 87, on jest z 1930 (aktualnie czytam jego książkę)

   1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 18:09

    no tak, zawsze chcemy, żeby byli jeszcze starsi 🙂

  13. Gosialavenda 12 listopada 2017 o 19:34

   Ja właśnie zaakceptowałam fakt, że moje ciało się zużywa i to, że kiedyś się zużyje. W zwiazku z tym dbam o nie najlepiej jak potrafię, a ponieważ ciągle zdobywam nową wiedzę, to będę potrafiła jeszcze bardziej. Ostatnio znowu miałam atak rwy kulszowej, muszę jakoś wgryźć się w temat i zadbać o swoje plecki A co do przepisu na babeczke to jednak podziękuję, pozostanę przy buraczkach 🙂

  14. Moris08 12 listopada 2017 o 21:51

   Uwielbiam to stwierdzenie ‚bo chcesz uwierzyć a nie chcesz wiedzieć’, proszę powiedz mi czy z podawaniem soli małym dzieciom jest podobnie jak dorosłym? Myśle ze tak, ale wszyscy mówią ze się nie powinno, wiec chce wiedzieć jaka jest prawda, z góry dziękuje ?

   1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 22:15

    dzieci, to też ludzie, potrzebują minerałów

   2. grzegorzadam 12 listopada 2017 o 22:32

    ale wszyscy mówią ze się nie powinno”

    Kto tak mówi?

   3. Kats 13 listopada 2017 o 09:24

    Mój młody czasem nie chce soli jak mu zaproponuje, a czasem potrafi sam wołać grudke albo odkręcić solniczke i sobie wysypać na stół.. 😉

  15. Moris08 13 listopada 2017 o 22:01

   no wiesz, chodziło mi o te ‚standardowe’ rekomendacje żywieniowe dla niemowląt i dzieci, wiedziałam że to ściema ale wolałam się dopytać

  16. Alia 7 stycznia 2018 o 14:52

   Czytam ostatnie posty i czuję jakby były pisane dla mnie… Zaczynam znowu współodczuwać świat. Dziękuję <3

   1. Pepsi Eliot 7 stycznia 2018 o 19:19

    <3

  17. Goro 7 stycznia 2018 o 15:38

   Pepsi byłaś w Chinach?

   1. Pepsi Eliot 7 stycznia 2018 o 19:11

    oczywiście

  18. dzieckosaturna 22 lutego 2018 o 15:33

   Skóra się szybciej starzeje pod wpływem nadmiernej ekspozycji na słońce. W przypadku twarzy to raczej nie jest porządane..

  19. ania 22 lutego 2018 o 21:09

   Moja siostra ma Hashimoto i depresję. Pepsi jakimi Twoimi suplementami mogę jej pomóc?

   1. Pepsi Eliot 22 lutego 2018 o 21:34

    Ten art warto byłoby przeczytać:
    http://www.pepsieliot.com/o-najlepszych-dietach-dla-hashimoto-cz-i/
    Podstawowa suplementacja i trochę rozszerzona przy Hashimoto:

    Witamina D3 (w protokole z K2)
    Badanie 25(OH)D obowiązkowe i suplementacja (zwykle niezbędna, należy utrzymywać poziom około 70 – 80, czyli zawsze w drugiej połowie normy). 
    Zanim nie poznamy wyników, należy przyjmować 4 D3 TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/57-vitamin-d3-1500iu-100tabl-tib-254475917305.html po śniadaniu i 1 witamina K2 TiB

    Ponieważ oczekujemy na dostawę powyższej D3 TiB, na już bierz 2 tabletki D3+K2 TiB do ssania. Mają tę przewagę, że wchłaniają się od razu do krwiobiegu z receptorów podjęzykowych i jest najmniej strat co do wchłaniania na układ trawienny https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/70-vitamin-d3k2-90tabl-tib-5905344040154.html

    Selen
    SELEN, niedobór selenu upośledza pracę tarczycy. 
    Bierz  1 kapsułkę selenu G&G (nie łącz go z cynkiem, ale bierz go z witaminą E i C) około 17
    https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2176-selenium-200mcg-120kaps-gg-5060040820971.html

    Cynk
    1 kapsułka ( nie łącz go z selenem) rano do śniadania razem z B complex
    https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2184-zinc-citrate-50mg-120kaps-gg-5060040827116.html

    cynk jest antagonistą miedzi, możesz nosiś bransoletkę, albo jeść suszone owoce, daktyle, rodzynki

    Jod
    Przy selenie konieczne jest branie jodu pierwiastkowego.
    Należy dla bezpieczeństwa podawać płyn Lugola ( w aptece) przez skórę robiąc plamę o śrenicy około 2,5 cm z 2-3 kropel płynu Lugola i ponowić po całkowitym wchłonięciu (czyli gdy zniknie brązowa plama)

    Magnez
    MAGNEZ jest niezbędny do prawidłowego wchłaniania jodu
    np. chlorek magnezu TiB https://thisisbio.pl/cialo-twarz/2165-chlorek-magnezu-900g-tib–254475917428.html łyżeczka do szklanki wody zcytryną w godzinach rannych. Gdyby okazało się , że Cię rozwalnia bierz łyżeczkę jabłczanu magnezu TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2494-jablczan-magnezu-90g-tib-254475917442.html
    magnez w godzinach porannych, możesz zastosować moją kurację 4 szklanek na rozpoczęcie dnia: http://www.pepsieliot.com/szybko-naturalnie-oczyscic-watrobe-toksyn/

    B complex – ten jest bez niacyny z B3 w formie nikotynamid https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2496-sub-lingual-vitamin-b-complex-50g-gg-5060040820216.html
    a ten z niacyną (niektórzy ludzie źle znoszą rumień po niacynie, albo są po prostu uczuleni) https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2183-super-balanced-b-complex-50-w-niacin-120kaps-gg-5060040826256.html
    Przy wysokiej homocysteinie (dobrze jest zbadać, obok B12, żelaza,ferrytyny i kwasu foliowego), należy rozważyć dodatkowo B6 G&G, B12 TiB i kwas foliowy G&G, ale dopiero po kuracji B complex, bo może się obniży już po samej B comlex właśnie.

    Zbadaj też przy okazji prolaktynę

    Witamina C albo kwas askorbinowy TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/1685-witamina-c-kwas-l-askorbinowy-170g-tib-254475917398.html
    (nadaje się do kalibracji) albo C1000+TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/58-vitamin-c-1000-50tabl-tib-254475917206.html
    Witamina E naturalna https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2530-vitamin-e-400iu-natural-bursztynian-120kaps-gg–5060040826713.html
    jest jeszcze druga tej firmy, też naturalna

    Nieszczelność jelita:

    Domowy test kwasowości żołądka:
    WYPIJASZ 3/4 szklanki wody z płaską łyżeczką sody oczyszczonej
    Czasy „odbicia”:
    Jeśli odbije Ci się jeszcze podczas picia mikstury, to nadkwasota. Małe prawdopodobieństwo, ale oczywiście istnieje.
    Jeśli do 40 sek po wypiciu: nadkwasota (im bliżej 40 sek tym mniejsza)
    Jeśli zmieścisz się w czasie 40 – 90 sek, oznacza to dobre zakwaszenie żołądka
    Jeśli od 90 do 3 minut, to słabe (im bliżej 3 minut, tym gorzej)
    Jeśli nie bekniesz powyżej 180 sek lub wcale, co się też zdarza, yyy … nie jest dobrze.
    Co robić więc?
    PICIE rozwodnionego soku z cytryny lub octu jabłkowego, lub wprowadzenie tak zwanego „gorzkiego trawienia” zwykle dobrze sprawdza się w łagodnych przypadkach niedokwasoty.
    Słabo zakwaszony żołądek plus nietolerancja glutenu zwykle jest przyczyną przeciekania jelit

    Glutamina
    Glutamina np. Amix https://thisisbio.pl/aminokwasy/140-l-glutamine-micro-powder-500g-amix–8594159531673.html?search_query=glutamina+&results=7
    albo Fit Max ( z B6) https://thisisbio.pl/aminokwasy/2528-base-l-glutamine-4000-300g-fitmax–5908264416511.html?search_query=glutamina+&results=7

    1 opcja

    Dawkowanie według protokołu przy celiakii- Naprawdę świetne wyniki działania tego silnego antykatabolika i budulca  dostrzeżemy podczas dawek 20 do maksymalnie 40 gramów dziennie
    JEŚLI jednak ktoś nie poczuje się dobrze, zawsze będzie miał możliwość po drodze przerwać suplementację. Tak samo jak w przypadku testowania chlorelli.
    Poniżej podaję przykład protokołu testowania opracowanego przez Stevena Wrighta, współautora popularnej strony o zdrowiu i zdrowym stylu życia – SCD Lifestyle, który sam borykał się przez wiele lat z chorobą autoimmunologiczną jaką jest celiakia dorosłych
    TEST:
    Dzień 1 – po 2,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
    Dzień 2 – po 2,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
    Dzień 3 – po 5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
    Dzień 4 – po 5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
    Dzień 5 – po 7,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
    Dzień 6 – po 7,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
    Dzień 7 – po 10 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
    Dzień 8 – po 10 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
    Dzień 9 – po 12,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
    Dzień 10 – po 12,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
    Dzień 11 – po 15 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
    Dzień 12 – po 15 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
    Dzień 13 – po 20 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
    Dzień 14 – po 20 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem

    JAK widać, pod koniec drugiego tygodnia będziesz już mogła przyjmować maksymalną dawkę 40g dziennie, czyli taką, przy której zarówno badania, jak i większość ludzi doświadcza bardzo dobrych rezultatów.
    Najlepiej, gdy ten aminokwas zostanie podany tuż po posiłku, gdyż będzie jeszcze lepiej wchłaniany wraz z innymi aminokwasami, które są obecne w jedzeniu.

    2 opcja

    ZAMIAST protokołu z dużą dawką glutaminy można, a nawet wskazane byłoby stosować szejk białkowy ( z powodu niskich poziomów albumin i globulin) składający się z jednej miarki odtłuszczonego izolatu serwatki CFM Shape Shake TiB, (zawiera wszystkie aminokwasy proteogenne, w tym glutaminę), dodatkowo wraz z 1 miarką glutaminy w proszku, 2 bananów, oraz garści truskawek. Uwaga
    https://thisisbio.pl/odchudzanie/83-shape-shake-420g-tib–254475917145.html

    GLUTAMINĘ testujemy powoli, najpierw zaczynamy od małej dawki tego aminokwasu (na przykład od 1/4 miarki), żeby powoli odbudowywać jelita, a nie zaszkodzić sobie

    Kolagen
    https://thisisbio.pl/stawy-wiezadla-kosci/2497-kolagen-peptan-f-150g-tib–254475917435.html

    Białko izolat serwatki CFM https://thisisbio.pl/odchudzanie/83-shape-shake-420g-tib–254475917145.html
    Jeden posiłek dziennie z szejka białkowego Shape Shake TiB 

    Braki witaminy C i przewlekłe i ostre stany zapalne – Hashimoto
    Witamina C (kalibracja i suplementacja) https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/1685-witamina-c-kwas-l-askorbinowy-170g-tib-254475917398.html

    Kwas askorbinowy TiB 

    KALIBRACJA na podstawie protokołu witaminowego dr. Cathcarta:
    Idziesz do sklepu o nazwie Hipermarket i kupujesz dużo (4 kg, lub więcej) pomarańczy. W Lidlu są bio. Następnie wyciskasz (może być ręczna wyciskarka) z nich sok. Na każde pół szklanki dodajesz łyżeczkę kwasu askorbinowego. Podajesz ten specyfik osobie co pół godziny aż do wystąpienia biegunki. To jest właśnie ten próg jelitowy. Cała sztuka polega na systematycznym dozowaniu witaminy C z sokiem co 20-30 minut, ponieważ jest to okres pół-rozpadu.
    Następnie należy przyjmować codziennie 2 gramy kwasu askorbinowego TiB, albo przejść na Witaminę C 1000+TiB raz dziennie https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/58-vitamin-c-1000-50tabl-tib-254475917206.html

    Chlorella 100% Organik This is Bio
    https://thisisbio.pl/chlorella/46-chlorella-100-organic-410tab-254475917299.html

    Jak możesz to nie łącz witaminy C z chlorellą. Przy dużych odtruwaniach, gdy używasz dużej ilości chlorelli, nie wolno łączyć chlorelli z witaminą C.

    3 gramy dziennie (zaczynasz od pół grama i zwiększasz co tydzień o 1 tabletkę chyba, że już Twój organizm zna ten pokarm) jakbyś była uczulona odstaw i daj przyjaciółce

    Kurkuma
    Kurkuma 100% Organik This is Bio
    https://thisisbio.pl/kurkuma/108-kurkuma-100-organic-110g-this-is-bio-254475917343.html
     
    1, 5 grama dziennie z pieprzem cayenne ( albo czarnym) i olejem kokosowym (możesz sobie dodać jeszcze octu balsamicznego i czosnek, oraz trochę soli himalajskiej i będziesz miała świetny sos winegret do sałatki)
    Olej kokosowy https://thisisbio.pl/oleje-oliwy-oliwki/976-olej-kokosowy-virgin-bio-400ml-bio-planete-4260355580572.html
    Używamy bio olej kokosowy surowy 

    Olej kokosowy zwiększa biodostępność kurkumy.

    Siarka organiczna MSM TiB można stosować wraz z witaminą C kwasem askorbinowym TIB, zgodnie z tym protokołem:
    https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/1686-msm-siarka-organiczna-110g-tib–254475917404.html

    Witaminę C i MSM najlepiej jest stosować razem
    Walter Last zaleca 10 g witaminy C (kwas askorbinowy, lub askorbinianu sodu) i 10 g MSM. Można rozpuścić te proszki w 1 litrze wody lub świeżego soku i sączyć w ciągu dnia. W razie biegunki przerwać, albo zmniejszyć dawkę

    Omega 3 TiB https://thisisbio.pl/zdrowe-tluszcze/16-omega-3-60kaps-tib-254475917190.html
    1 kapsułka po śniadaniu (razem z D3 i K2) 

    Ashwaghandha https://thisisbio.pl/ashwagandha/115-ashwagandha-100-organic-110g-this-is-bio-254475917367.html łyżeczka do wody/herbaty bez kofeiny przed snem

    Witamina E (naturalna) jw

    Glutation najlepeiej Liposomal https://thisisbio.pl/antyoksydanty/2517-liposomal-glutathione-100ml-tib–254475917572.html (zaraz znowu pojawi się w magazynie)

    Ogólne zalecenia uzupełniające:
    Zero cukru z cukiernicy
    Zero kazeiny
    Zero glutenu
    Minimum raz w tygodniu ćwiczenia o wysokiej intensywności
    Codziennie 10 000 kroków (biegnie się je znacznie szybciej, niż chodzi)
    Dużo surowych owoców i warzyw (niech nie przesadza z ilością krzyżowych, ale niech je je)
    Długo niech śpi
    Całkowicie niech odstawi kofeinę

  20. Ania 22 lutego 2018 o 21:53

   Bardzo dziękuję. A czy Greens and fruits też będzie ok.. .?

   1. Pepsi Eliot 22 lutego 2018 o 23:19

    ok

  21. Monika 4 czerwca 2018 o 16:22

   Kochana Pepsi. Trochę nie w temacie, ale proszę Cię o poradę: moja córka 18 lat ma anemię i w ogóle ma tendencje do anemii, bo to już któryś raz… Jak można jej pomóc, czy możesz mi doradzić? Robię zakwas z buraków, ocet pokrzywowy i czytałam u Ciebie na blogu o soku z ziemniaków – tylko muszę kupić bio. A tak w ogóle dziękuje za Ciebie i twoj blog, który jest dla mnie drogowskazem.

   1. Pepsi Eliot 4 czerwca 2018 o 17:14

    Nie znam lepszego sposobu na anemię niż spirulina This is BIO i chlorella This is BIO. Podawaj jej 6 tabletek spiruliny This is BIO przed śniadaniem, i 6 tabletek Chlorelli This is BIO przed lanczem (nie wieczorem), zacznij od 1/2 tabletki chlorelli i powoli, co kilka dni-tydzień zwiększaj dawkowanie o 1/4 chlorelli dziennie, żeby jej nie uczulić na nowy pokarm, czyli algi. Po tej próbie powoli dojdzcie do pełnej suplemntacji chlorellą https://thisisbio.pl/chlorella/21-chlorella-100-organic-230tabl-this-is-bio-5905344040062.html?search_query=chlorella&results=8 i spiruliną https://thisisbio.pl/spirulina/20-spirulina-100-organic-230tabl-this-is-bio-254475917220.html?search_query=spirulina&results=11

    Badałaś jej witaminę B12 i kwas foliowy?

    1. Monika 12 czerwca 2018 o 16:44

     Droga Pepsi. Córka odebrała wyniki: wit. B12 145 ( norma 200-600), kwas foliowy 17,3 ( norma >6), poza tym erytrocyty 75 ( 82- 98), hemoglobina 6,8 ( 7,3- 9,5), żelazo 5 ( 9-34) i saturacja transferyny 0,06 ( 0,10-0,50), reszta wyników w normie. Bierze chlorellę i spirulinę tak jak zalecałaś, bo mam w domu. W piątek idzie do lekarza i pewnie przepiszą jej żelazo- to mam zamiar nie wykupować recepty.
     Pozdrawiam Cię serdecznie

     1. Pepsi Eliot 12 czerwca 2018 o 21:59

      Ile ma lat, jest dorosła? Powinna brać Greens & Fruits TiB taką kurację sobie zrobić. Tam jest sporo B12 i wszystkiego. Raczej lekarz nie przepisze jej żelaza przy tak niskiej B12, To jest najbardziej niepokojące, bo zaburza cykl metylacji. Może się też bardzo źle czuć psychicznie. Jaki ma hematokryt?

  22. Monika 4 czerwca 2018 o 17:38

   Dziękuje bardzo. W czwartek córka odzie zrobić resztę badań.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *