Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 950 534
99 online
38 838 VIPy

Prosty sekret witalności, czyli wzór na życie, albo nieżycie

Modyfikacja genetyczna, E-dodatki, barwniki, polepszacze, sztuczne słodziki, antybiotyki w pokarmach i konserwanty. 99% napojów poczynając od soków, kończąc na browcu, to surogaty chemiczne. Do tego zatrute środowisko, używki i przyzwyczajenia.

I nadal oficjalnie nie chce się wiązać diety z chorobami, Jak już to cukrzycę, i może problemy z nerkami, ale na opak. Gdy w moczu stwierdzi się cukier, albo albuminy (białko), przypadek nazywa się „bardzo poważnym” i zostaje zdiagnozowany jako cukrzyca, czy kłębuszkowe zapalenie nerek (dawniej zwane chorobą Brighta).

I może się zdarzyć, że leczony tradycyjnie pacjent w pierwszym przypadku umiera przez głód cukrowy spowodowany brakiem w diecie cukru i substancji przekształcających się w cukier. Przy drugiej diagnozie umiera z powodu przymusowego uzupełniania albumin, co skutkuje przejadaniem się białkiem.

Faktycznie jest tak, że to czego ciało się pozbywa to odpady, rozkładająca się martwa materia. Ten fakt wskazuje, że pacjent jest w zaawansowanym stanie wewnętrznego zanieczyszczenia, które może powodować rozkład narządów wewnętrznych. Skutkuje to szybkim gniciem wszelkiego spożywanego pokarmu. Dlatego takie groźne przypadki, jak gruźlica, muszą być leczone POWOLI i bardzo ostrożnie.

Najbardziej precyzyjną i nieomylną diagnozą jest krótka głodówka. Im szybciej pacjent poczuje się gorzej podczas krótkiej głodówki, tym większe i bardziej trujące są substancje obciążające jego organizm. Jeśli pojawiają się zawroty, lub bóle głowy, to oznacza, że jest mocno zatkany śluzem i toksynami. Jeśli pojawią się palpitacje serca, to oznacza, że gdzieś w ciele jest stan zapalny (ropa), lub, że leki, nawet te zażywane wiele lat temu, weszły do krwiobiegu i będą wydalane.

Każde wewnętrzne miejsce, gdzie występuje jakiś problem („zator”) można teraz dość łatwo zlokalizować, ponieważ będzie lekko bolesne. Krótka głodówka może być lepszą maszynerią diagnostyczną niż Rentgen. natura bezbłędnie wskazuje słabsze punkty, nawet u tak zwanego zdrowego (jeszcze?) człowieka.

Nawet 20 godzin postu dla wielu jest nie do zniesienia.

Jelito grube to rezerwuar świątyni ludzkiego ciała. Stamtąd czerpie siłę słabość i choróbsko. I stamtąd czerpie MOC Twoje ZDROWIE.

Dlatego tak ważne jest codzienne, regularne, nieinwazyjne dotlenianie komórek, czyli wsparcie oczyszczania ciała (nade wszystko, wątroby, jelit i nerek) 4 szklankami.

Sekret witalności W = M moc – (minus) Z („zator”) każde wewnętrzne miejsce, gdzie występuje jakiś problem

Ludzie (mężczyźni) wściekają się na dużą ilość śluzu przy przeziębieniu, tymczasem jest to otwarcie kurka dla źle odżywionego, często odwodnionego i zakwaszonego ciała. Przeziębienie jest otwarciem śluzy, może być ratunkiem. Ale też wskazówką, że ciało ma się nie najlepiej, że są jakieś zatory. Przeziębienie to dobroczynny wysiłek organizmu w celu usunięcia zanieczyszczeń z zatok w głowie, z gardła i oskrzeli.

Badasz mocz? Jakie masz pH moczu dajmy na to?

owocek

Źródła:

„System leczenie dietą bezśluzową” Arnold Ehret

Leczenie dobrą dietąKatarzyna Lewko


Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.


Rzuć też może gałką na to: Dobre suplementy znajdziesz w naszym wellness sklepie This is BIO


Disclaimer: Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej NIGDY nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

(Visited 599 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum