Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 365 063
49 online
42 277 VIPy

Prosty sposób, jak uwolnić z niewoli własną yyy … duszę?

Jak uwolnić własną duszę?

Jednym słowem, jesteś w NIEBIE, łączysz się z serwerownią, słyszysz własną duszę, rozumiesz, że jesteś nią i częścią całego Pola Mocy

Stamtąd grasz Kochanie!

Pojmujesz, że jesteś zdalnym sprawcą własnej rzeczywistości.

Że nie jesteś ani swoim ciałem, ani oprogramowaniem na umyśle, że nie jesteś własną osobowością nawet. Że jesteś wspólna z sąsiadem i każdym kto był, jest i będzie w tej grze. Że jesteś jednostką pola mocy. Jednostką Wyższego Systemu Świadomości.

Ale zanim do tego dojdzie, bujasz się. Uważasz, a właściwie Twój umysł podświadomy zakodował się podświadomie programem, że być może „mieć” jest gorsze od „być”? A Ty w sumie chciałabyś i „mieć” i „być”.

A gdyby trzeba było koniecznie określić się, to wolałabyś szczerze wybrać „być”. Ale znowuż, czy Ty jesteś eremitą na pustelni? Czy do tego Cię ciągnie? Czy raczej chciałaś stylizować przedmioty, odzież, i części ciała?

Chcesz więc i „mieć” i „być” i jak ta pozytywistyczna sosna Żeromskiego, o ile dobrze pamiętasz, bo miałaś z polaka detę, a więc jesteś w rozdarciu.

Okazuje się, że prawdziwa poezja, jak wszelka twórczość płynąca z serwerowni, no dobra, z nieba, ma charakter nadnaturalny, nadświadomy, nadprzyrodzony. Jest czystą, transcendentną, niczym nie skażoną prawdą.

Alfred Lord of Tennyson* pisze w tym guście. Że nadświadomość jest stanem, w którym Twoja indywidualność, osobowość, oddzielność wydaje się rozpuszczać i zanikać w bezgraniczną istotę. Istota ta nie jest mglistą ekstazą po maryśce, czy drinie, ale stanem transcendentnego zachwytu, związanego z absolutną czystością umysłu.

W poezji i rzeczywistości, nadświadomość jest świadomością siebie w doskonałej miłości, niewypowiedzianej radości i spokoju, oraz ekspansywnej mądrości. Czyli tak jak nawijam.

Jest twórcą w serwerowni, duszą, która chce ewoluować poprzez swojego gracza zanurzonego w wirtualnej grze. Który nie ma pojęcia, że nie jest ciałem, ani własnym ego, ani podświadomym, wyuczonym, jak automat rozumem.

Jak uwolnić własną duszę?

A Ty już wiesz kim naprawdę jesteś?

* Sir Alfred Tennyson to największy poeta postromantyzmu wiktoriańskiego, uhonorowany tytułem „poeta laureatus”

Nadświadomość umysłu spoczywa ponad stanami podświadomości i świadomości. Podczas gdy podświadomość wywołuje sny lub sen, nadświadomość nie wiąże się z dołowaniem energii i wibracji w ciele i umyśle. Wręcz przeciwnie, to potężna energia myśli gamma, która wędruje przez cały kanał kręgosłupa od dołu do góry. Tak zwaną TUBĄ PRANICZNĄ. Brzmi nieco odlecianie.

Nadświadomość podnosi wibracje w niezwykle spokojny i energiczny stan.

Według profesora Jules-Bois*, nadświadomość jest dokładnym przeciwieństwem podświadomości (podświadomego umysłu wg Freuda). Co sprawia, że człowiek jest naprawdę człowiekiem, a nie tylko super-zwierzęciem.

* Henri Antoine Jules-Bois był francuskim pisarzem zainteresowanym okultyzmem.

Psycholog (samozwańczy) F. W. H. Myers* opisuje nadświadomość jako skarbnicę, region, który sam może wyjaśnić wielkie, bezinteresowne, heroiczne czyny ludzi. Postrzeganie świata, w tym w sensie zmysłowym, jest tymczasowe i względne.

Jednak nadświadome postrzeganie rzeczywistości jest ZAWSZE prawdziwe

Dajmy na to biznesmen może być związany z okolicznościami swojej pracy i jego postrzeganie rzeczywistości nie będzie neutralne. Matka będzie patrzyła na otoczenie przez pryzmat swoich dzieci. Natomiast osoba medytująca, czy jakiś jogin jest w stanie wznieść się ponad zmienny świat i żyć w trwaniu powszechnej, transcendentalnej świadomości.

* Frederic W.H. Myers to angielski poeta, eseista, literaturoznawca i badacz zjawisk paranormalnych.

Jak przez 10 dni oczyścić ciało surową dietą roślinną?

Doskonały e-book detoks hormonalny z tygodniowymi przepisami na każdą (polską!) porę roku i z listami zakupów może być również dla Ciebie wstępem do nowego stylu życia!


Stan nadświadomości, znany również jako wyższa Jaźń, można osiągnąć poprzez medytację

Zanim jednak uda Ci się gdziekolwiek zbliżyć ku transcendencji, wcześniej musisz zgodzić się na to co jest. Wszystko co zaakceptowane staje się kontrolowane. Żeby zmienić się, trzeba zobaczyć ego, takie jakie jest Bridget, i zacząć go kontrolować.

Swoje nadprzyrodzone ja, nadświadome ja, możesz ćwiczyć.

Bieganie w pewnym momencie zamienia się w medytację aktywną, gdyż Twój kręgosłup prowadzi prosto w kierunku nadnaturalności

Energia płynie z dolnych czakr (zaciskasz automatycznie mięśnie dolnych partii tułowia z powodu automatycznej ochrony przed wzmożoną perystaltyką jelit), gdyż jest jakby wyciskana w górę strumieniem kręgosłupa do głowy, gdzie powstają fale gamma.

Fale gamma to transcendencja, to kontakt z duszą, z niebem, z serwerownią. Gracz zaczyna rozumieć, że nie jest własnym ciałem, ani ego.

Całkiem przypadkowo okazało się, że takiej medytacji uczy Joe Dispenza, tyle, że klasycznie na siedząco. Napinając dolne partie mięśni tułowia, a więc brzucha i wszystko co wiąże się z najniższymi czakrami, seks i pieniądze „wyciskasz” energię w górę. Energia zaczyna płynąć do głowy, no ale jeszcze należy wyszkolić się w niemyśleniu, niegonieniu za myślami. Co przy dłuższym bieganiu zaczyna dziać się samoistnie.

Wówczas energia „wyciskana” z dolnych czakr przekierowana do góry płynie w kierunku centrum nadświadomości między brwiami, zwanego ajna czakra, Centrum Chrystusa, czy trzecim, albo duchowym okiem.

I wtedy pojawia się wielkie CYK, z głupia frant, prawdziwa intuicja, czyli głos duszy

Możesz wówczas intencjonalnie uzdrowić własne ciało, dokonać manifestacji myśli w materii. Możesz zamanifestować dom, mieszkanie, dobry biznes, dobre przepływy.

A także pomóc w zdrowieniu innych ludzi, którzy tego chcą. Chociaż to jest najtrudniejsze, bo wiąże się najwyższymi wibracjami. Wykres fal mózgowych jest wówczas przepiękny, jak cienka falująca tasiemka na spódnicy w stroju krakowskim.

Ostatecznie, Jaźń zdaje sobie sprawę, że nadświadomość jest jej siostrą i bratem. Że to rzeczywistość bycia, w przeciwieństwie do zaprogramowanych, nieprawdziwych stanów podświadomości, i świadomości.

Jak uwolnić własną duszę?

W tym momencie uwalniasz własną duszę z niewoli

 1. Biegajżesz, albo medytuj z zaciskaniem
 2. Twoje 4 szklanki
 3. Złom na złomowisko, napewno nie na Twoim talerzu
 4. Kontroluj ego, żeby Cię nie dołowało
 5. Goń ku ślicznej krakowskiej krajce

Źródła:

„Twoje nadprzyrodzone zdolności” dr Joe Dispenza

(Visited 10 385 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Baluba 24 kwietnia 2021 o 21:09

  Witaj Pepsi,
  Co masz kamyśli mówiąc o wyciskaniu energii z dolnych czakr, i związku z seksem i pieniędzmi? Czy duże skupienie energii na tych domenach życia (przywiązanie dużej wartości do seksu i ważności pieniądza) może nas blokować w dążeniu do sfer wyższych? Do samej siebie?

  1. avatar Pepsi Eliot 24 kwietnia 2021 o 21:54

   Nierównowaga, dysharmonia, uśpienie

 2. avatar Mała mi 19 września 2022 o 07:26

  Gdy klikasz na „przepis na kolagen” (W skrócie – odnośnik z innego artykułu) I przenosisz się tu – to nie może być przypadek -LET’S PLAY

 3. avatar conrad 4 grudnia 2023 o 09:32

  Zarąbisty artykulik 😉

  1. avatar Pepsi Eliot 4 grudnia 2023 o 09:41

   thx 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Ta piękna blond sierść od czego proszę Pani?

A jelita?

A pozostała tkanka łączna?:)

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum