Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 839 904
62 online
42 351 VIPy

Przepowiednie Gai, czyli duszy Ziemi, na 2017 rok, coś już się sprawdziło?

Skoro wciąż mamy nasze ciekawskie ego, a Gaia przecież jest mądrą pytią, dowiedzmy się co prorokuje. Każdy z nas ma zdolność jasnowidzenia, tyle, że nie ma do siebie dostępu, ale są tacy, jak Theo, czy Stewart Swerdlow którzy już to skumali. Gaia odpowiada na pytania za pośrednictwem amerykańskiego telepaty Theo.

Jakie jest prawdopodobieństwo zakazu stosowania glifosatu (chodzi o Roundup) w ciągu najbliższych 2 lat?

Bardzo małe na już, ale jeśli wydłużymy czas do 5 lat szansa wzrośnie do 50%. Nacisk musi wypłynąć od mas ludzkich, które uświadomią sobie czym jest ten produkt Monsanto, i że ludzie sami muszą wymagać lepszych warunków życia. Można ten proces mocno przyspieszyć, gdy ludzie zaczną wspólnie medytować, czy modlić się, jak kto woli. Wspólna intencja nawet w małych, a właściwie przede wszystkim w małych kółkach ma wielką moc sprawczą. Zakładajcie kółka medytacyjne.

Jakie jest prawdopodobieństwo, że prywatna firma kosmicznej w typie SpaceX może wylądować na Marsie  w ciągu najbliższych 6 lat?

Żadne. Są to przecież biznesmeni, to raz, a dwa że NASA i Iluminati na to nie pozwolą.

Jakie jest prawdopodobieństwo upadku Scjentologów w ciągu najbliższych 10 lat?

Małe, a na pewno poniżej 20 %. Niby będą się zmniejszać ich wpływy, ale nadal będzie przyciągać nowych członków. Tom Cruise już się o to postara. Max Spiers powiedział podczas jednego z wywiadów, że wszystko jest nam przedstawiane przez meaistream i kościół tak bardzo kłamliwie i dokładnie odwrotnie niż jest, że będzie musiał zweryfikować wszelkie narzucone nam programy, w tym nawet ten o Scjentologach.

Jakie jest prawdopodobieństwo krachu na giełdzie amerykańskiej w ciągu najbliższych 4 lat, co pociągnie za sobą międzynarodowy kryzys, co miało już miejsce nie tak dawno?

To nie będzie miało miejsca w ogóle. Takie przepowiednie pojawiają się co kilka miesięcy, w celu polepszenia sprzedaży książek i zarabiania na mównicach. Według Gai nawet jak rynek pójdzie  w górę, to i tak, nie będzie korekty. Oczywiście mogą wystąpić pewne zawahania w związku z jakimiś wydarzeniami na Świecie, ale rynek nie będzie się wieszać. I chociaż prognozy ekonomiczne badacza Igora Witkowskiego są wręcz przeciwne, to Gaia ma takie zdanie w temacie.

tutaj „terapia 4 szklanek”

Mogą więc pojawić jakieś katastrofy na rynkach pieniężnych?

Nie będzie żadnych katastrof.

Czy w tym roku jest szansa, że ludzie zaczną pobierać darmową energię za pomocą powszechnie dostępnych zasobów kryształów?

Musielibyśmy powrócić do wykorzystania od nowa zasobów wiedzy starożytnej Atlantydy, a wkrótce już nie będzie tych, którzy na nowo odkryli tę darmową energię mogącą w jednej chwili zmienić świat, przynosząc energię do odległych wiosek, które nie mają prądu ani bieżącej wody.

Czy moc kryształu zostanie na nowo odkryta przez laboratorium naukowe lub niezależnego badacza, i jakie jest prawdopodobieństwo tego odkrycia jeszcze w 2017 roku?

To będzie niezależny badacz, ale nie odkryje tego w tym roku. Zresztą zostanie odkryta przez przypadek, bo właściwie nikt nie szuka tej energii.

Co Gaia mówi o wszelkich tsunami w ciągu najbliższych 5 lub 10 lat?

Jest prawdopodobieństwo takiego zdarzenia w ciągu najbliższych 10 lat i wtedy Japonia będzie miała kolejne istotne w skutki trzęsienie ziemi i tsunami. Zachodnie wybrzeże Ameryki Północnej również.

Jakie jest prawdopodobieństwo erupcji Wezuwiusza w ciągu najbliższych 5 lat? A co z Campi Flegrei, który jest podłączony do Wezuwiusza?

Z wiki: Pola Flegrejskie (wł. Campi Flegrei) – kaldera superwulkanu o średnicy 13 kilometrów położona w okolicach Neapolu. Pod kalderą znajduje się gigantyczne jezioro płynnej lawy. Tak w chwili obecnej coś tam dodaje do kotła, co jest przyczyną, że sejsmografy skaczą, ale prawdopodobieństwo wybuchu tego wulkanu w ciągu najbliższych 5 lat, wraz z Wezuwiuszem jest niskie. Natomiast w przeciągu 10 lat prawdopodobieństwo mocno rośnie. Taki wybuch obu wulkanów byłby bardzo destrukcyjny. To poważne ostrzeżenie Gai.

Ile jeszcze lat będą trwały walki w Turcji i Syrii?

Najwyższe prawdopodobieństwo to ponad 50 lat. Jednak dobre intencje ludzi mogą bardzo skrócić ten czas.

Jakie jest prawdopodobieństwo dużego trzęsienia na zachodnim wybrzeżu, czyli w Kalifornii? 

Trzęsienie ziemi w Kalifornii, jeśli już wystąpi, nie będzie pojedynczym trzęsieniem tylko będą ich tysiące (mając na uwadze wstrząsy wtórne) i nawet nie wg Gai, ale wg geologów nadal jest wysokie prawdopodobieństwo w ciągu najbliższych kilku lat. Nie jestem jeszcze gotowy, aby dać konkretną odpowiedź, ale będę się starał powiadomić o tym jak najwcześniej.

Gaia jakie jest najwyższe prawdopodobieństwo, że Tajlandia stanie się krajem demokratycznym w ciągu najbliższych 5 lat?

7 do 8 lat w zależności od pewnych zdarzeń.

Jakie jest prawdopodobieństwo, że prezydent Rosji ujawnieni kontakty z ET.s w ciągu najbliższych 3 miesięcy?

Dość wysokie, większe niż 70%, ale jeszcze nie 80%. To wszystko dzieje się nie tylko w naszym wymiarze, w naszych liniach czasowych, ale zarówno na wyższych, a nawet na niższych. Jak wiesz mamy 12 równoległych światów, czyli „linii czasowych” i Gaia odnosi się do tych wszystkich wymiarów. Rosja nie jest pod wpływem Reptilian, tam chodzi o zupełnie inne zależności. Jednak nie łudźcie się, że przywódcy wielkich państw nie wiedzą nic o obcych, czy o światach równoległych.

No i trochę egotyzmu

Polski telepata miałby dla nas może bardziej jarające odpowiedzi, ale niekoniecznie, a świat działa wszędzie tak samo. Tyle, że w Stanach jest znacznie więcej Reptilian, niż u nas w Europie Wschodniej, a jeszcze dalej na wschód pojawiają się inni ET.s.

Co mówi więc jasnowidz Swerdlow?

Cokolwiek nie powiedzieć duże zawirowanie dzieje się między Nową Europą a Rosją, a my jak zwykle siedzimy w środku tego, więc jesteśmy ważni, bo każdy chce Polski, tak było zawsze. Reptiliańskie rodziny walczą o przejęcie kontroli nad Światem, a z 13 rodzin, obecnie na samej górze są 3, rodzina Rotschildów, która była liderem przez całe wieki, jak również Windsorów, oraz Romanowów, którzy powrócili. Według jasnowidza Swerdlowa, Polacy będą stanowić mikrokosmos dla tej całej sytuacji. Gdy Polacy nauczą się pewnych technik i będą je stosować staną się modelem do naśladowania. Iluminati planują 3 wydarzenia (3 nie jest przypadkową liczbą, to liczba szczególna), po pierwsze sztuczną inwazję cywilizacji pozaziemskich, ponowne objawienie się Jezusa, ale to oczywiście nie będzie Jezus, oraz na tej podstawie stworzenie jednej religii światowej, co pozwoli łatwiej dominować. W związku z tym planowanych jest mnóstwo zmian w krótkim okresie czasu. Nie identyfikuję się ze sztucznymi podziałami Ziemi na Państwa, rządy, polityków, ale przyjmując rzecz, która zaistniała powtarzam, co powiedział jasnowidz i badacz Stewart Swerdlow, mianowicie iż zagrożenia jakie dotyczą Polski i ze strony zachodu i wschodu mogą być dla nas szansą sukcesu. Steward łaskocząc ego fajnego, aczkolwiek odrobinę słabo położonego geograficznie narodu, powiedział, że jak najbardziej tak. I tej przepowiedni póki co się trzymajmy. Nawet dla jaj.

Rączki, do nóżek, całuję, padam Twój Horry

(Visited 7 332 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Aneta D Falkiewicz 17 października 2017 o 10:20

  wow. w sumie nawet łatwe do przewidzenia to wszystko, nie ma co się bać wiemy co mamy robić. tekst smutny a zarazem budujący & mobilizujący. dziękuję <3

 2. avatar AnnG. 17 października 2017 o 12:22

  Wow! ❤️

 3. avatar LuminAdi 17 października 2017 o 13:14

  A co tam, dołączę się do dziewczyn i też skomentuję – WoW (łał) 😀 Zawsze fajnie przeczytać cos po polsku a nie tylko na tych anglosaskich stronach siedzieć 😛
  Aneto, tak to jest niestety z większością „przepowiedni”. Są zarazem i smutne, czy to dla nas czy innych i budujące, pocieszające. Dlatego zawsze trzeba się do nich odnosić z dystansem, z małą łyżką dziegciu (który dla mnie akurat jest super i uwielbiam jego zapach 😛 ), by za bardzo nie zasłodziły nas – te bardzo budujące 🙂

  P.S. A Ty Horry znów widzie u fryzjera i farbnąłeś się na czarno 😛

  Dziękóweczka i serdeczności kochani 🙂 <3

  1. avatar Horry Porttier 17 października 2017 o 13:33

   oj tam, oj tam, dbam o siebie <3

 4. avatar carolina 17 października 2017 o 13:38

  Horry???

 5. avatar Smok 17 października 2017 o 18:45

  Ale z ciebie ciacho horry, chyba na witarce jestes 🙂

  1. avatar Kera 21 października 2017 o 23:08

   Wklej sobie zdjęcie na google pictures.. to jest model.

 6. avatar malena 17 października 2017 o 18:51

  Horry- widzę, że grono wielbicielek i wielbicieli Ci się rozrasta ? Same och, wow i serduszka, zazdro po prostu ? No ale jesteś tak przystojny i mądry, że nie ma co się dziwić. Dołączam i ja, będę sobie Ciebie wizualizować ?

 7. avatar Madzia 17 października 2017 o 19:01

  Generalnie nie ma się z czego cieszyć ,rodzina Romanowów mnie zaskoczyles ,myslisz ze jest jakaś szansa żebyśmy mieli taka jedna rodzinke w kraju może byłoby lepiej …..zarcik …ty jak zwykle coraz piękniejszy !!!!! Pozdrawiam

 8. avatar Gonzo 17 października 2017 o 19:06

  >Musielibyśmy powrócić do wykorzystania od nowa zasobów wiedzy starożytnej Atlantydy, a wkrótce już nie będzie >tych, którzy na nowo odkryli tę darmową energię mogącą w jednej chwili zmienić świat,

  Dzięki. Cały czas się nad tym fragmentem zastanawiam.. Czy to znaczy Horry, że dusze Atlantydy już się na ziemi nie reinkarnują? Jeżeli tak to „why”?

 9. avatar enciak 18 października 2017 o 12:38

  ameryka jest tak bardzo w dupie z długiem wobec banku światowego, że ten system finansowy musi sie wyje**ć… stary świat poleci na łeb i szyję żeby mógł się narodzić nowy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum