Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
209 778 054
72 online
33 526 VIPy

Quantum medicine, czyli medycyna kwantowa, czy to znowu znachorskie wymysły?

Na najwyższym poziomie organizacji każda forma życia może posiadać wrodzone pole biologiczne lub biopole. To pole energetyczne utrzymuje integralność całego organizmu. Reguluje jego reakcje fizjologiczne i biochemiczne. I JEST oczywistym, że jest integralną częścią rozwoju, leczenia i regeneracji.

za to w Wiki czytasz:

Medycyna kwantowa, a raczej, (pewnie żeby brzmiało bardziej idiotycznie) uzdrawianie kwantowe to pseudonaukowa mieszanka idei, która rzekomo czerpie z mechaniki kwantowej, psychologii, filozofii i neurofizjologii. Zwolennicy uzdrawiania kwantowego twierdzą, że zjawiska kwantowe rządzą zdrowiem i dobrym samopoczuciem.


Owszem, medycyna energetyczna odnosi się do kilku systemów, które współpracują z polami energetycznymi ciała, aby pomóc mu przywrócić zdrowie. Jednak wiele terapii związanych z energią kwestionuje obecny paradygmat biomedyczny, ponieważ nie można ich wyjaśnić konwencjonalnymi mechanizmami biochemicznymi lub fizjologicznymi. Fizyka kwantowa jest lepszym paradygmatem do zrozumienia tych terapii.

Fizyka kwantowa wyjaśnia naturę i zachowanie materii i energii na poziomie atomowym i subatomowym. Wyjaśnia, odwołując się do najmniejszej cząstki, jak działa cały wszechświat. Odkrycia naukowe zasadniczo zmieniają sposób, w jaki postrzegamy całą naszą rzeczywistość.

Od tak zwanej sztucznej inteligencji, poprzez najszybsze komputery na świecie, po codzienny skaner w sklepie spożywczym, zastosowanie fizyki kwantowej znajduje się obecnie w czołówce nowoczesnej technologii. A język fizyki kwantowej pomaga nam lepiej zrozumieć medycynę integracyjną.

Świadomość jako tkanka yyy… rzeczywistości? Powiem więcej, świadomość jako nieśmiertelna tkanka rzeczywistości, która jest wirtualna. Tego już za wiele Pepsi, chcesz na płasko z liścia?

Różne alternatywne metody leczenia zarówno ze starożytnych, jak i współczesnych tradycji medycznych stają się tak logiczne, eleganckie i satysfakcjonujące, jak interpretacja samej fizyki kwantowej. Fizyka kwantowa proponuje świadomość jako tkankę rzeczywistości.

Jest to model głębszego zrozumienia wszechświata. A co za tym idzie, sztuka uzdrawiania.

Dzięki dogłębnej wiedzy na temat darów fizyki kwantowej dla medycyny, jesteśmy lepiej przygotowani do zapobiegania chorobom i promowania optymalnego zdrowia dla każdego człowieka na świecie.

Jednym z największych wyzwań w obecnym modelu medycyny jest uwolnienie się od tradycyjnych linearnych sposobów myślenia. Lekarze i szkoły medyczne nadal używają fizyki Newtona, utrwalając materialistyczne podejście do leczenia.

Quantum University wkroczył w nowy paradygmat:

Wykorzystanie zasad fizyki kwantowej do wyjaśnienia, w jaki sposób następuje uzdrowienie

Nasza edukacja powinna się zmienić, najwyższy czas. Wiemy już tyle, że nie możemy wciąż rozumować, że ciału tylko i wyłącznie potrzebny jest lek. Nasza edukacja musi się przekształcić poprzez wizję osiągnięcia pełnego potencjału zdrowia i rozszerzonego zrozumienia naszej rzeczywistości. Pole i sama świadomość.

Połączenie fizyki kwantowej z różnymi metodami medycyny integracyjnej daje rozwiązania problemów braku równowagi w ciele, umyśle i duchu, aby osiągnąć optymalne zdrowie.

Sukcesem finansowym nie kupisz szczęścia, ale biedą nie kupisz niczego

Energia zawsze podąży za uwagą, dlatego najważniejsze przed tobą. Koncentracja i skupienie na istocie (istotą nie jest choroba, tylko zdrowie, nie jest biada, tylko dostatek, nie jest brak miłości, tylko miłość, nie jest lęk, tylko odwaga, nie jest ego, tylko świadomość), a energia, która popłynie w tym kierunku będzie cię leczyć, wzbogacać, wznosić.

Gdy dołożysz do tego zdrowy styl życia, oraz własną kreację, a gdy czas w jakimś sensie liniowym goni, również teraźniejsze osiągnięcia medycyny konwencjonalnej przedłużania życia, oznaczać będzie, że rozumiesz jak działa ta gra. Stajesz się integralna ze swoimi nieograniczonymi możliwościami.

Widzisz, że człowiek ma kilka wypasionych fur. Ale ty nie pytasz, jakie to są marki, ale chcesz się dowiedzieć jak to osiągnął? Pytasz o jego drogę? Inspiracja i wiedza. Następnie skupiasz się na własnej drodze, ale podpowiedź masz. Energia podąży za uwagą. Gdy dokonasz pomiaru rzecz się zmaterializuje. Energia da ci materię.

Gdy widzisz przysłowiowy okaz zdrowia, człowieka brukiew, człowieka rzepę, żywego jak ryba, nie interesujesz się jego pochodzeniem, genetyką, stanem portfela, pytasz co robi, co je, jak ćwiczy, czym się suplementuje, jak się nawadnia, dotlenia pytasz o pozytywy i je bierzesz, bo jesteśmy jednością, jakie by nie były różnice genetyczne. Jesteś przekonany, że jesteś nim, a on tobą.

Ewolucja

Ewolucja nie polega na tym, że za każdym razem od zera zaczynasz budować jakość. Ewolucja to określenie swojego położenia, zapoznanie się ze swoją jakością teraz. Zgodzenie się na nią, następnie dokonanie skoku kwantowego poprawy sytuacji. I w każdej dziedzinie to zadziała.

Dokładając swoją cegiełkę inności, innowacyjności przekształcasz płaszczyznę niemożliwości, w twoją codzienność. Do tego potrzebujesz odpowiednio przeprogramowanej podświadomości, twojej siły sprawczej. Po to są te wszystkie kwanty.

Jesteś świadomością, dlatego żyjesz o wiele wiele dłużej niż myślisz. Jesteś nieśmiertelna. Jednak nawet ciało, które należy do Ziemi można traktować jak zbiór prawie, że pustych atomów z elektronami reagującymi na fotony. Atomy tworzą komórki, następnie tkanki, a po drodze jest też biofilm, ogromna ilość (większa niż ilość twoich komórek) mikrusów, bakterii i im podobnym. Gdy skierujesz się do atomu tak naprawdę możesz zrobić z ciałem co zechcesz.

Podsumowując, wszystko jest rzeczywistością wirtualną, prawdopodobieństwo, że jest inaczej, to jak 1 do miliarda (słowa Muska:), dlatego nawet, gdy tego sobie nie uświadamiasz, tylko to działa:

zawsze quantum medicine, czyli uzdrawianie kwantowe!

owocek


Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.


Rzuć też może gałką na to: Dobre suplementy znajdziesz w naszym wellness sklepie This is BIO


Disclaimer: Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i się tego trzymajmy.

(Visited 2 743 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Fan Pepsinki 22 listopada 2021 o 12:14

  To możemy być zawsze zdrowi na to wychodzi? Zawsze fizyka kwantową była dla mnie kosmosem, ale to logiczne jak piszesz, są takie nowości ze człowiek za tym nie jest w stanie nadarzyć i zawsze mnie fascynuje jak ktoś mógł wynaleźć tak inteligentne roboty kuchenne i inne urządzenia. Skoro można nimi zarządzać to jak można zarządzać swoim zdrowiem jak nim Sterować żeby było perfakcyjne ? Czy to tylko jest kwestia podświadomości? Skąd czerpać tą dobra energię? Jak pozbywać się złych myśli? To by była totalna doskonałość…

  1. avatar Pepsi Eliot 22 listopada 2021 o 21:23

   Ciało należy do ziemi, ale świadomość jest nieśmiertelna, lecz nasza kreacja niczym nie jest ograniczona, jedynie ego. Teoretycznie moglibyśmy żyć wiecznie, przeobrażając komórki bez skracania telomerów. Jednak w przyrodzie wszystko się zmienia, dlatego każdy w końcu odłoży widelec, ale nie musiałby 🙂

   1. avatar Fan Pepsinki 22 listopada 2021 o 22:02

    Nawet Twoje komentarze zmieniają moje życie, zawsze po odwiedzinach na blogu chce się żyć z uśmiechem na twarzy. Pepsi bądź wiecznie z nami ❤️

    1. avatar Pepsi Eliot 23 listopada 2021 o 08:03

     Cieszy mnie bardzo Twoja euforia. Oczywiście wiesz, że jesteśmy jednością, to samo mówię o Tobie <3

 2. avatar Beata Regula 22 listopada 2021 o 15:41

  Uwielbiam cię czytać pepsi,I ciągle czuje potrzebę powiedzenia ci o tym, dodam, że nie komentuje chyba nikogo więcej w necie ?rozwiewasz wszystkie wątpliwości jednym podmuchem, jesteś genialna ?
  Pozdrawiam
  Beata Reg

  1. avatar Pepsi Eliot 22 listopada 2021 o 18:29

   Dziękuję Ci bardzo Kochana, wysyłam miłość

 3. avatar Joanna 23 listopada 2021 o 10:16

  Pepsi, a Shape Shake można stosować codziennie na stałe, czy trzeba robić przerwy? Zamierzam wrócić do ćwiczeń na masę, nie chcę jednak jeść tak dużej ilości mięsa jak dawniej i szukam alternatywy. Próbowałam białek roślinnych od Ciebie, ale moje jelita są niezwykle wrażliwe na błonnik i cierpiałam przez biegunki. Shape Shake zawsze też się trochę bałam, ale może niepotrzebnie. Będę Ci niezwykle wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam serdecznie, Joanna

  1. avatar Pepsi Eliot 23 listopada 2021 o 18:23

   To jedzenie,można jeść codziennie po treningu, a jak nie ma treningu to aby uzupełnić dietę, a jak dieta jest lepsza to dopić sobie pół miareczki, to białko nie zakwasza ciała. <3

   1. avatar Joanna 23 listopada 2021 o 20:55

    Dzięki wielkie za odpowiedź! A przypomniałam sobie jeszcze jedno pytanie: czy może powodować trądzik? Czy ktoś kiedykolwiek zgłaszał Ci taki skutek uboczny?

    1. avatar Pepsi Eliot 24 listopada 2021 o 05:47

     nie, ale są ludzie, którzy nie tolerują białka w tak dużej ilości, to praktycznie czyste białko, ale dzięki temu można małą ilością „podkręcić” wszystkie białka z niepełnowartościowego pokarmu

   2. avatar Joanna 23 listopada 2021 o 21:05

    Dodaję drugi komentarz, bo w poprzednim niedostatecznie wyjaśniłam – po nabiale pogarsza mi się stan skóry; czy Shape Shake może działać podobnie? Doczytałam, że nie zawiera kazeiny, ale może w grę wchodzą inne składniki?

    1. avatar Pepsi Eliot 24 listopada 2021 o 05:45

     jest też w 98% oczyszczony z laktozy, co uznaje się za zero laktozy

 4. avatar Tomasz 23 listopada 2021 o 10:50

  Pepsi przytulam do serducha jesteś wielka

  1. avatar Pepsi Eliot 23 listopada 2021 o 18:22

   <3

 5. avatar Andreas 10 grudnia 2021 o 18:01

  Brawo Pepsi, to dobry artykuł, właśnie tak to działa. To według mnie dycha centralna. Tylko większość ma problem ze zrozumieniem tego. Czekam na dalsze części

  1. avatar Pepsi Eliot 10 grudnia 2021 o 18:03

   dzięks, w takim razie będą 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum