logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
74 064 332
266 online
30 076 VIPy
Reklama

 

MACA 100% ORGANIC This is BIO
POMOŻE ZLIKWIDOWAĆ 
RÓWNIEŻ TĘ SYTUACJĘ

 

 

 

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Rak jest mechanizmem przetrwania, czyli dlaczego frytka może go wywołać?

  Komórki rakowe są komórkami walczącymi o przeżycie we yyy … wrogim i toksycznym dla nich środowisku. Uświadomienie sobie, że w życiu nie musisz walczyć przeprogramowuje DNA Twojego ciała zmieniając jego wojownicze nastawienie na zdrową odnowę i kreację. Brak konieczności walki o przetrwanie daje komórkom rakowym szanse na zaakceptowanie ich przez inne komórki ciała, te które nie zmutowały się.

  Komórki rakowe to są normalne komórki, które jednak zostały odrzucone przez to co uważały za swój dom rodzinny.

  Zostały pozbawione odżywienia i wsparcia, dlatego w swojej desperackiej próbie przetrwania łapią się wszystkiego co pozwoli im przeżyć. Jedzą byle co, są to nawet odpady komórkowe i toksyny. Czyni to z nich wyrzutków społecznych, czarne owce w rodzinie. Tymczasem te niechciane mutanty, tak samo jak my wszyscy chcą być kochane. Wycinanie ich z ciała w czasie operacji, trucie ich śmiercionośną chemią oraz naświetlanie sprawia, że ciało cierpi jeszcze bardziej i doświadcza jeszcze większej przemocy. Pokochaj swojego wroga, dotyczy także komórek rakowych.

  Rak pojawia się wtedy, gdy zostaliśmy wybici z równowagi. Jesteśmy silni na zewnątrz, a słabi w środku. Chemioterapia, radioterapia i operacje pomagają pacjentowi poczuć się w roli ofiary. Następnie zachęca się pacjenta do walki na zewnątrz.

  Programujesz się w każdej nanosekundzie, świadomie, jak i nieświadomie najczęściej. Komórki Twojego ciała są najbliżej Ciebie i potrzebują Twojej akceptacji, aby wiedzieć, że na tym planie idziecie razem. Przyjaciół nie można traktować źle. Nie można im podawać złomu do jedzenia i udawać gościnność. Nie można zamykać ich przed telewizorem i nie zezwalać na bieg po lesie. Tego się nie robi przyjaciołom.

  Reklama

  TU ZNAJDZIESZ SUPER ANTYKSYDANT FIOLETOWĄ kukurydzę PURPLE CORN 100% Organic This is BIO


  Trzeba zapytać dochtore, że skoro tak się znajo na zdrowiu, to gdzie so dochtore co dożyło 100 lat?

  Zatrzymajmy się na określeniu “zbyt młodo odłożył widelec”. Jaki wiek jest więc dobry na tę czynność? I dla kogo dobry? Wielki mistyk i uzdrowiciel chrześcijański XX wieku, Joel S. Goldsmith pisze w pierwszym tomie “Przerwy w Wieczności”:

  Nasza życiowa ekspresja wewnątrz rozdziału  (czyli życia ziemskiego) nie musi być ograniczona do 100 lat plus 10 czy 20, lecz z drugiej strony, nie ma to żadnego znaczenia, czy życie zakończy się w wieku 100 lat czy znacznie wcześniej, gdyż to nie liczba lat jest tym co nas rozwija. Tylko intensywność doświadczeń jest tym, co poszerza świadomość.

  Życie to nie ilość liniowego czasu, który nawet nie istnieje. Życie należy traktować jako rozszerzającą się świadomość. Dziecko, którego ciało umiera na tym planie, to dziecko przyszło tutaj z misją i nigdy ani przez nanosekundę nie umarło. Po prostu pożegnało tylko ciało.

  Obecnie jestem ostatnią osobą, żeby kogoś potępiać za doświadczenia, które zbiera. Można przy mnie jeść kotlety i zapijać je flaszką. Piwo, setka, galaretka? Ływ pleżyr, wciągaj. Tylko drzeć faj przy mnie nie można. Nie robię tego memu ciału, w dymie są toksyny, co z tego, że też witamina PP.

  Jednakowoż, ładną mamy dziś pogodę. (A propos, kto zgadnie z czego jest ta cytata, otrzyma ode mnie prezent, wygra pierwszy:)

  Co tak naprawdę dzieje się, gdy jesz mięso?

  Przypuśćmy, że jesz średni kawałek befsztyka, kurczaka, albo ryby. W porównaniu z wilkiem, czy lwem, Twój żołądek może wytworzyć zaledwie 1/20 kwasu chlorowodorowego, jakiego potrzebujesz, aby strawić tak stężony posiłek białkowy. W dodatku stężenie tego kwasu u kotów i takich tam jest pięciokrotnie wyższe niż u ludzi. Większość niestrawionego białka z tych zwierzęcych zwłok (80%) zostanie przesunięta do jelita cienkiego, gdzie jest zasadowo, co sprawi, że białko ulegnie gniciu, albo przeniknie do krwi (20%).

  Wątroba jest w stanie rozłożyć tylko część białek, które zamienią się w produkty odpadowe, mocznik i kwas moczowy. Te końcowe produkty przemiany materii pójdą teraz do nerek, gdzie zostaną wydalone wraz z moczem. Jednak stałe spożywanie mięsa sprawi, że w drogach żółciowych będą tworzyć się kamienie. To znowu ograniczy nam możliwość rozkładania białek przez wątrobę.

  Pokarm białkowy jest jednym z najbardziej kwasotwórczym i zagęszczającym krew pożywieniem. Dlatego, gdy zostanie spożyta znaczna ilość protein ciało, aby uniknąć zawału, czy udaru, próbuje składować białko w płynie otaczającym komórki. Jest to płyn tkankowy, albo tkanka łączna. Pozwala to rozcieńczyć krew i przynajmniej na chwilę oddalić niebezpieczeństwo sercowo naczyniowe.

  Jednakże to odkładane białko zmienia płyn tkankowy w żel. I w tej gęstej zupie zaczynają topić się jak w bagnie składniki odżywcze. Co zwiększa ryzyko śmierci komórki z powodu yyy … wygłodzenia. Ciało próbując uniknąć śmierci wpada na genialny wręcz pomysł i przebudowuje białka zalegające w płynie komórkowym zamieniając je na włókna kolagenu, które są w 100% białkiem. W tej formie ciało wbudowuje owe włókna w błony naczyń krwionośnych, pogrubiając je nawet ośmiokrotnie.

  Zaczyna się od naczyń włosowatych, a potem przechodzi do tętnic. Co ostatecznie prowadzi do ich stwardnienia. To niestety jest już równia pochyła. Komórki są niedożywione z powodu grubych ścianek naczyń i żył, przedostaje się do nich mniej glukozy, spada metabolizm, a podnosi się ilość odpadów. Z kolei część nadmiaru białka jest wchłaniana przez kanały limfatyczne, które stają się coraz bardziej niedrożne nie mogąc usunąć odpadów, czyli realizować zadań układu limfatycznego. Następuje stopniowe zablokowanie układu limfatycznego, co prowadzi do tak zwanego duszenia się komórek z powodu braku tlenu.

  W tak krytycznych okolicznościach komórki nie mają już innego wyjścia, tylko przeobrazić się w „nienormalne” komórki. Te komórki nie zmutowały się dlatego, że ich geny miały gorszy dzień, były przed okresem, przez co bardziej złośliwe. Nasze plany genetyczne nie mają mocy, żeby coś takiego uczynić, one mają tylko zadbać o powielanie komórek.

  Znaczne zmniejszenie ilości tlenu w komórce zmusza geny do opracowania planu B, czyli zastępczego. Pozwalającego tym komórkom przeżycie bez tlenu, umożliwiając im czerpanie energii z końcowego syfu przemiany materii. Mimo, że takie działanie ciała ma dość krótkie nogi, przynajmniej na chwilę zapewnia sobie przeżycie pomimo zatrucia toksynami organu, czy krwi.

  Wszystkie te procesy adaptacyjne potwierdzają, że rak jest mechanizmem przetrwania, pozwalającym utrzymać osobę przy życiu na tyle długo, na ile pozwolą te nienormalne okoliczności. Przy czym białko nie jest jedynym prowodyrem tej chorej sytuacji, tłuszcze trans, czyli utwardzone oleje też. No i oczywiście frytki.

  Czy frytki mogą wywołać raka? Tak, z powodu akryloamidu.

  Choroba serca? Takie same przyczyny, jak powstanie raka.

  Przeprowadzone w Japonii badania pokazały, że pacjenci, których guzy nowotworowe przeszły w fazę spontanicznej remisji, często w ciągu 24 godzin poprzedzających nagłe uleczenie doświadczali głębokiej metamorfozy w nastawieniu do siebie samych.

  Rak posiada niesamowity potencjał, może pomóc odkryć głębsze znaczenie i cel życia dotkniętej nim osoby jednocześnie uwydatniając i uwalniając długotrwałe lęki dotyczące przetrwania i śmierci. Wszystko jest po coś.

  Źródło: Andreas Moritz „Rak nie jest chorobą”

  Zresztą nie ma po co czekać na raka, proponuję zacznij się budzić. Obudź się.

  owocek:)

  (Visited 7 658 times, 1 visits today)
  Pepsi Eliot
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  1. Olla 15 marca 2018 o 14:54

   Z „Mistrza i Małgorzaty” 🙂

   1. Pepsi Eliot 16 marca 2018 o 10:20

    Olla gratuluję :), przyślij swój adres do wysyłki, oraz telefon dla kuriera na mojego mejla pepsieliot31@gmail.com, dostaniesz 100% Organic Maca This is BIO

    1. Olla 16 marca 2018 o 11:15

     Ooo jak się cieszę :)))
     Dziękuję bardzo! Na pewno mi się przyda na moje hashi:)
     Owocków moc🍌🍓🍍

  2. Kaligaj 15 marca 2018 o 14:55

   właśnie czytam tę książkę i jestem pod wrażeniem 🙂

  3. Mad 15 marca 2018 o 14:59

   Mistrz i Małgorzata? 🙂

  4. Ja 15 marca 2018 o 15:00

   Ta cytata jest wykonana przez Gajosa 😉

  5. Mirianka 15 marca 2018 o 15:01

   Pepsi czyżby Mistrz i Małgorzata? 😀

  6. Agnieszka Rogala 15 marca 2018 o 15:07

   Pepsi!oglądałam dziś Twój film i w głowie piosenka… och Ziuta😀
   a tekst Bułhakowa Mistrz i Małgorzata
   Dzięki za bloga!

  7. Margot 15 marca 2018 o 15:08

   Mistrz i Małgorzata!
   Kocham <3

  8. Asia 15 marca 2018 o 15:10

   „Mistrz i Małgorzata” czyżby?

  9. agr 15 marca 2018 o 15:13

   mistrz i malgorzata, oczywiscie 🙂

  10. amazonka 15 marca 2018 o 15:17

   Ha, mistrz i Małgorzata. Kurde że też ja nic nie mogę wygrać w swoim 45 letnim życiu 🙁

   1. janK 15 marca 2018 o 22:53

    wygrasz, wygrasz, masz dużo czasu, ale o nagrodzie zapomnij… w dupie z nagrodami.

  11. Aga 15 marca 2018 o 15:33

   Mistrz i Malgorzata 🙂 pozdrawiam x

  12. Iza 15 marca 2018 o 15:35

   cytata z Mistrz i Małgorzata 😉

  13. ba.bunia 15 marca 2018 o 15:53

   Tekst świetny, powinien wisieć przy frytkach i na lodówce
   Kocham Pepsi
   Cytat: Bułhakow – Mistrz i Małgorzata

  14. Kama 15 marca 2018 o 15:54

   Eckhart Tolle „Nowa Ziemia”

  15. Aga 15 marca 2018 o 15:56

   Cyt.”Jednakowoż, ładną mamy dziś pogodę” – Michaił Bułhakov „Mistrz i Małgorzata?”

  16. ba.bunia 15 marca 2018 o 15:56

   A właściwie w każdym mięsnym, tak jak ostrzeżenie na papierosach

  17. Aga 15 marca 2018 o 15:59

   tj. „Mistrz i Małgorzata” ? 🙂

  18. Barwinka 15 marca 2018 o 16:00

   „Jednakowoż, ładną mamy dziś pogodę.” Cytat z Mistrza i Małgorzaty 😉

  19. wero-nika 15 marca 2018 o 16:13

   Pepsi proszę poradź. Ponad rok temu wycięli mi małego guza, który okazał się endometriozą. Od tego czasu biorę selen i tyle w tym temacie. Teraz mam 4cm guza, który lekarze mysla, że nowu jest endometriozą ale tak naprawdę nie wiedzą. Prawdopodobnie zaproponują mi terapię hormonalna. Ja nie chcę faszerować się hormonami wolałabym żeby to wycięli bo mi ten guz przeszkadza. Ale tak naprawdę sama nie wiem co z tym tematem zrobić i na co zgodzą się lekarze. A nieleczona endometrioza pewnie dalej będzie mnie obdarowywala guzami. O ile ten drugi to też to. Jakiś pomysł z Twojej strony?

   1. Pepsi Eliot 15 marca 2018 o 20:27
   2. grzegorzadam 16 marca 2018 o 18:05

    Ale tak naprawdę sama nie wiem co z tym tematem zrobić i na co zgodzą się lekarze.”

    Na co zgadza się właścicielka endometriozy?
    To nie jest choroba.

  20. Joanna 15 marca 2018 o 16:13

   Mistrz i Matgorzata -Michail Bulhakow-Jednakowoż, ładną mamy dziś pogodę,Pozdrawiam,Pani wierna czytelniczka

  21. lukrecja 15 marca 2018 o 16:21

   Mistrz i Małgorzata <3

  22. Agu 15 marca 2018 o 16:28

   Część!!!
   Mistrz i Małgorzata Bułhakowa to odpowiedź cytatowa.
   Twoj wpis jakże zajebisty – nagroda literacka dla Pepsi to fakt oczywisty😀
   Pozdrawiam

  23. The.red.ann 15 marca 2018 o 16:34

   Czy był już ktoś pierwszy w sprawie cytatu? Mistrz i Małgorzata
   ☺️ ale tam szło : jednakowoż ładną mamy dziś pogodę

  24. Iza 15 marca 2018 o 16:36

   Cytat z Mistrz i Małgorzata” Michaiła Bułchakowa

  25. Hania 15 marca 2018 o 16:51

   Cytat jest z Mistrza i Małgorzaty Bułhakowa –

  26. Izabela 15 marca 2018 o 17:00

   Pepsi cytat pochodzi z Mistrza i Małgorzaty dzieło Michaiła Bułhakova 🙂

  27. Natalia 15 marca 2018 o 17:04

   Czy można się tego jakoś pozbyć? Byłam na usg piersi i okazało się że mam dysplazje. W każdej piersi liczne torbiele oraz 2 większe zmiany oznaczyli to jako FA oraz BIRADS Iva. Nie wiem co to ale wskazano mi abym zrobiła biopsje tych zmian i przynajmniej wyciela ta która ma 16×9 mm. Czy naturalne środki przyczynia się do zniknięcia tych torbieli i zmian?

  28. kaska 15 marca 2018 o 17:11

   mistrz i malgorzata stad byla ta cytata 🙂

  29. DorotaB 15 marca 2018 o 17:16

   Pepsi – jesteś niesamowita! Wiedziałam to od dawna, a tym wpisem potwierdziłaś swoją niezwykłość!!!

   <3

  30. DorotaB 15 marca 2018 o 17:23

   a cytat pana Gabriela Maciejewskiego?

  31. krolowa jadwiga 15 marca 2018 o 17:38

   Mistrz i Małgorzata ;). me gusta <3

  32. Basiulka 15 marca 2018 o 17:41

   Mistrz i Małgorzata?

  33. Okoń 15 marca 2018 o 18:04

   Cytat z filmu rejs.

  34. Boźka 15 marca 2018 o 18:10

   Hej Pepsi , artykuł jak zwykle super :). Czy już ktoś odpowiedział skąd cytat ? Z „Mistrz i Małgorzata” . Pozdrawiam 🙂

  35. lukrecja 15 marca 2018 o 18:18

   zniknal moj komentarz ..cytat jest z ksiazki „Mistrz i Malgorzata”

  36. elfie 15 marca 2018 o 18:35

   Przecudny artykuł, taki harmonijny i emanujący (s)pokojem rezonuję z nim i po raz kolejny dowiedziałam się czegoś nowego od ciebie, dziękuję Pepsi ❤
   Ostatnio zaczęłam suplementować boraks, chlorek i jabłczan magnezu, msm, wit. C i ADEK, herbatę ze skrzypu (krzem). Dużo jajek na miękko, osolona woda z cytrynką, chlorella. Część supli z Twojego sklepu jak chlorella, K2, msm, jabłczan mg, ziele skrzypu.
   To drugi tydzień, jeszcze jeden mam przed sobą i robię przerwę w tej kuracji. Dodatkowo kąpiele takie jak zalecane są na blogu, płukanie ust olejem. Są efekty! Zęby są mocniejsze, skóra jędrniejsza, więcej chęci (bo najważniejsze w życiu jest żeby chcieć), czuję detoksykację ciała – były bóle głowy, pryszcze na twarzy (a te co miałam od roku jakby znikają i skóra się regeneruje, pomagam jej maseczkami, parówkami), chwilowy dyskomfort pod pachami kilkanaście razy dziennie i ukłucia w klatce piersiowej (te objawy minęły na następny dzień), jasność myślenia, jakby umysł też się oczyszczał podążając za ciałem. Od wczoraj mam suchy kaszel, drapanie w gardle myślę że to też jakieś oczyszczanie??
   Jest super, Pepsi i grzegorzadam jesteście wielcy oraz wszyscy którzy dzielą się tutaj swoim doświadczeniem 🙂
   Właśnie mój brat mówi mi, że wypije albo kawę albo „moją miksturę” (zmieszałam chlorek, jabłczan magnezu, msm, wit c w równych proporcjach i łyżeczkę dziennie zalecam 🙂 Boraks z przepisu 50g na litr) i wybrał moją miksturę bo po niej czuje się lepiej, a po kawie tylko chwilowy skok energii i szybki spadek. No dumna jestem!!

   Owocki 🍍🍒😊

   1. Pepsi Eliot 15 marca 2018 o 20:24

    <3

  37. Margo 15 marca 2018 o 18:38

   Cytata z Mistrz i Małgorzata-Michaił Bułhakow. Serduszka

  38. Sylwia 15 marca 2018 o 18:49

   Cytata z Mistrza i Małgorzaty 🙂

  39. Faszerniak 15 marca 2018 o 19:27

   Cytat z mistrza i małgorzaty

  40. Justyna 15 marca 2018 o 19:40

   Michail Bulhakow. Mistrz i Malgorzata. Cytat. Pz Justyna

  41. Magda 15 marca 2018 o 19:50

   Cytata z Mistrz i Malgorzata – Bulhakow 🙂

  42. Luxtc 15 marca 2018 o 19:51

   Mistrz i Małgorzata ? 😉

  43. Aneta D Falkiewicz 15 marca 2018 o 20:01

   Dym z fajek zawiera witaminę PP?? aa nikotynamid? nie ma nic wspólnego z papierosami przecież? to myląca nazwa? gdyby zawierał to bym łaknęła, bo miałam niedobór B3 swego czasu, ale fajki to na ziliometry ode mnie.

  44. AlekSam 15 marca 2018 o 20:03

   Zaiste pogoda zacna. A cytat z Mistrza i Małgorzaty:)

  45. Agnieszka 15 marca 2018 o 20:05

   Cytat z Mistrza i Malgorzaty

  46. Ewa 15 marca 2018 o 20:10

   Witaj! Moj tato ma wstawione stenty, bierze statyny, niski poziom cholesterolu(namówiłam go zeby bral pol tabletki). Suplementuje się kolagenem, bolą to kolana czym jeszcze moglby się suplementowac? Zacznie Wit D+K bo wynik 33. Daj proszę znać.
   Miłego wieczoru!:)

  47. Asia 15 marca 2018 o 20:27

   A gdzie mój komentarz z odpowiedzią, który dałam jakoś po 15? 🙁

  48. ja 15 marca 2018 o 20:27

   Pespsi, a co jesli sie je mieso codziennie , slodycze..ph moczu dobry, czy to oznacza ze organizm nie jest zakwaszony?

   1. Pepsi Eliot 15 marca 2018 o 20:31

    no a jakie pH limfy?

    1. ja 15 marca 2018 o 22:59

     Prosze napisz Pepsi jak i czym sie bada ph limfy?

  49. Viktoria 15 marca 2018 o 20:40

   Bułhakow ! Mistrz i Małgorzata ! Moja ulubiona książka .

  50. Monia4 15 marca 2018 o 20:58

   A co zrobić, jeśli miało się guza chromochłonnego nadnercza, został on wycięty z całym nadnerczem, po 6 latach nastąpiła wznowa, znów operacja. Guz ten daje wyrzut adrenaliny i noradrenaliny, co skutkuje wysokim niebezpiecznie ciśnieniem. Minęły 4 lata od 2 operacji, zmieniłam sposób odżywiania na bardziej zasadowy, co jeszcze mogę zrobić? Strach przed nawrotem jest tak silny, nie da się opisać, gdyż lekarze w momencie guza proponują wyłącznie operację. A ciśnienie wtedy jest w okolicach 200×120 . Jak zapobiec kolejnej wznowie lub tzw przerzucie na drugie nadnercze ….

   1. grzegorzadam 16 marca 2018 o 18:15

    jeśli miało się guza chromochłonnego nadnercza, został on wycięty z całym nadnerczem, po 6 latach nastąpiła wznowa,”

    Jak widać nie jest to leczenie.

    1. Monia4 17 marca 2018 o 17:17

     W takim razie jak to leczyć gdyby się okazało że jednak jest kolejna wznowa ? i jak zapobiegać
     To dla mnie bardzo ważne, nikt nie potrafi mi odpowiedzieć

     1. grzegorzadam 18 marca 2018 o 10:30

      Poszukać przyczyn:
      https://www.google.com/url?q=https://www.pepsieliot.com/lista-podstawowych-badan-ktore-pomoga-ci-ruszyc-ze-skrzyzowania/&sa=U&ved=0ahUKEwi5-dLAx_XZAhVRbFAKHXSDBBgQFggFMAA&client=internal-uds-cse&cx=017002982378198616180:rmcytmaypye&usg=AOvVaw1I5xJK5J0W5rxRFlLbv6Pg

      Oczyścić organizm systemowo, odpowiednim odżywianem (enzymy z surowizny) i mieneralizacją
      uzupełnić braki, organizm wskoczy na właściwe ścieżki.

      Nie zatruwać się chemią, to ślepa uliczka.
      Organizm nie potrzebuje leków a odżywienia.

  51. nikola 15 marca 2018 o 21:09

   Pepsi, grzegorzadam proszę o pomoc. Mam stwierdzone hashimoto, zapalenie policytycznych jajników, przyjmowałam przez 4 lata antykoncepcję hormonalną (odstawiłam miesiąc temu) i mi poziom ALT w badaniu wyszedł dwukrotnie ponad normę (czyli być może zapalenie wątroby), proszę pomóż co mam robić? Mam dopiero 20 lat.

   1. grzegorzadam 16 marca 2018 o 18:18

    ”poziom ALT w badaniu wyszedł dwukrotnie ponad normę (czyli być może zapalenie wątroby), proszę pomóż co mam robić?”

    Nie panikować, zrobić testy:
    https://www.google.com/url?q=https://www.pepsieliot.com/lista-podstawowych-badan-ktore-pomoga-ci-ruszyc-ze-skrzyzowania/&sa=U&ved=0ahUKEwinlpe-rPHZAhVEjqQKHZyWAB8QFggFMAA&client=internal-uds-cse&cx=017002982378198616180:rmcytmaypye&usg=AOvVaw1GynEbYI1SAIUdmlimwALR
    Napisz jak wyszły, nie muszą być wszystkie od razu.

    To jest oczywiście do ogarnięcia.

   2. grzegorzadam 16 marca 2018 o 18:19

    Większość niestrawionego białka z tych zwierzęcych zwłok (80%) zostanie przesunięta do jelita cienkiego, gdzie jest zasadowo, co sprawi, że białko ulegnie gniciu, albo przeniknie do krwi (20%).”

    Pierwsze słyszę.

    1. Pepsi Eliot 16 marca 2018 o 19:09

     To kup książkę Moritza

     1. grzegorzadam 16 marca 2018 o 19:16

      Właśnie dlatego nie kupię 🙂

      1. Pepsi Eliot 16 marca 2018 o 19:16

       dużo tracisz

     2. grzegorzadam 16 marca 2018 o 19:20

      to jego ”słynne” oczyszczanie wątroby to jakiś koszmar.

      I luźne wywody o trawieniu jelitowym pod modłę wątrobową.
      Nie dla mnie, ale każdy ma wybór 😉

      1. Pepsi Eliot 16 marca 2018 o 19:33

       mięsożercom i palaczom Moritz nie może się spodobać 🙂

  52. Lotos 15 marca 2018 o 21:40

   Co byś zrobiła i jak postepowa jakbyś się dowiedziała że jesteś chora na ta chorobę na raka?

   1. Pepsi Eliot 16 marca 2018 o 08:40

    Tak jak ze wszystkimi trudnościami na jakie natrafiam w życiu, potraktowałabym ją jak kolejny stopień do wzrastania. Wszystko co się wydarza na dany moment jest na TAK. Ale nie myślę o takich rzeczach wcale.

  53. elami 16 marca 2018 o 01:19

   Dzięki z tekst. Zawartość merytoryczna jak zwykle szapo ba,się przyzwyczailiśmy. Ale ta forma 🙂 :* Jak na moje, laika, skromne rozeznanie toż to prawie esej. Moja ulubiona forma literacka. Jeszcze trochę i zbliżysz się do autora cytaty. PROSZĘ WIĘCEJ

   1. Pepsi Eliot 16 marca 2018 o 08:32

    <3

  54. Carrie 16 marca 2018 o 03:12

   No cóż primus inter pares…
   <3

   Ludzie przechodzili obok Małgorzaty. Jakiś mężczyzna spojrzał spod oka na dobrze ubraną kobietę, zainteresowała go jej uroda i samotność. Odkaszlnął i usiadł na brzeżku tej samej ławki, na której siedziała Małgorzata. Zaczerpnął tchu i powiedział:
   – Jednakowoż ładną mamy dziś pogodę…
   Ale Małgorzata popatrzyła na niego tak posępnie, że mężczyzna wstał i odszedł.

   P.S. Nie ogłasza się konkursów, jak mnie nie ma 😀

   1. Pepsi Eliot 16 marca 2018 o 08:31

    <3 <3

  55. suchar 16 marca 2018 o 10:38

   tu suchar-cześć peps…im większa wiedza iiiii świadomość…tym mniej skuch…

  56. Palka 16 marca 2018 o 11:23

   Kocham Cie Pepsuniu🌝🌝🌝jestes LEKIEM NA WSZYSTKO!!!

  57. Sławek 16 marca 2018 o 23:59

   Ten cytat to jest z Ożenku Gogola.

  58. Olka 6 kwietnia 2018 o 18:17

   Hej Pepsi, przepraszam że tak na forum ale mam pytanie moja Mama ma raka jajnika z przerzutami do wątroby(bardzo ja boli). Zamówiłam w sklepie wit C liposomalną, wit D liposomalną, koenzym Q10 i kurkuminę, czy ten zestaw nie przyczyni się do dodatkowego podrażnienia wątroby i bólu??? Boli ja już właściwie po wszystkim co je….

   1. Pepsi Eliot 6 kwietnia 2018 o 20:14

    Przede wwzystkim to jej może pomóc, to są liposomale wchłaniają się na fali tłuszczu do komórek, w minimalnym stopniu będą metabolizowane drogami trawiennymi.Nie jestem lekarzem.

  59. Merci 4 października 2018 o 11:20

   Hej! Czy do kuracji Moritza pije się sok niepasteryzowany czy pasteryzowany? Zgłupiałam nieco, chociaż na chłopski rozum wydaje mi się, że to co nieprzetworzone będzie dużo lepsze… Dziękuję za podpowiedz <3

   1. Pepsi Eliot 4 października 2018 o 18:22

    wygooglaj, cała jego kuracja jest ogólnie dostępna, niepasteryzowane pokarmy mogą być surowe, czyli nieprzetworzone, pasteryzacja uśmierca pokarm

  Dodaj komentarz