Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 309 095
53 online
35 519 VIPy

Rewolucja, pucz, najnowsza plota, Szary zdradza tajemnice Wszechświata!

Horry, aleś ty gupi

Dzisiaj mnie wybrano do pokazania się wam dziwolągom zniewolonym przez polityków, bankierów, korpo, w tym przemysł aptekarski, mięsny, mleczny, dochtorski, znachorkę, watykański, szkodnictwo, ups, szkolnictwo, ale samym niewiele kumającym.

Dlaczego akurat mnie, szarego Greya? Bo mam duszę. Miliony szarych nie ma duszy, gdyż to roboty w naszej grze, które zjeżdżają na Ziemię robić swoje. To oczywiście nieprawda, nikt nie zjeżdża, ale dla jaj taki Szary, jak ja może Ci się ukazać, może też być mały, zielony z dużymi gałami.

Dla jaj. Kumasz?

Mam duszę, czyli też pochodzę prosto ze Źródła, no i kieruję statkiem o napędzie antygrawitacyjnym. U nas jest o wiele lżej, bardziej ulotnie, dlatego wolałbym zalogować się do gry na Ziemi, ale Wy jeszcze gówno wiecie, i cofnąłbym się w ewolucji.

Domyślasz się już pewnie, że jestem UFO-kiem, co go od czasu do czasu ktoś tutaj widzi. Dlaczego statkami muszą sterować Szarzy z duszami, a nie roboty? To proste. A una Ziemi kto wygrywa „formułę 1”? Tylko koleś, który na moment podczas szaleńczego wyścigu na ulicach Monte Carlo, czy innego Baden Baden budzi się. Koleś Lauda odrzuca ego, wraca do swojej czystej świadomości, ma gały dookoła głowy i jednoczy się z jazdą absolutnie szybkim autem.

Tak to działa. Zwykły Szary nie miałby szans pokierować „antygrawitem”, bo nie ma świadomości, czy jak to właśnie wy Ziemianie nazywacie, nie ma duszy. Nie oderwał się od Źródła. Nie jest nieskończony. Jest zwykłym robotem, pójdzie na szmelc.

Na margi, koleś wygrywa te wasze rajdy i wyścigi, ale sądzi, że odlot, od którego jest uzależniony to adrenalina. Jeszuuu, to brednie, uzależnił się od… oświecenia.

Jestem szary i mały, i w naszej grze, dopóki śpimy, raczej jesteśmy dość wojowniczy, tak jak ty Ziemianinie. Co ja gadam? Ty jesteś synonimem wściekłości na sąsiadów, generalnie rodzinę, szefa, pracowników, uczestników kołowego ruchu drogowego, ludzi z pociągu, skunksy z tramwaju w dzień ciepły i wilgotny.

Uwielbiasz tylko swoje dzieci i żyjesz prognozami na ich temat. Dobre sobie, nawet nie widzisz, że to wolne dusze, które użyły twojego ciała (dobra Horry, nie twojego) we własnej sprawie. Najbardziej chcesz je zmienić, a przede wszystkim innych wokół siebie, bo to idioci.

Jeśli wierzyć pewnym alternatywnym źródłom, bo też łżą jak psy, to 600 000 osób podpisało petycję o ustanowieniu Gatesa (tego waszego bogocza) wrogiem ludzkości.

Ale spoks, Szary wie kto i ciebie zmutował, kto teraz może pić cię przez słomkę. Twoja energia życiowa w postaci koszmarnego strachu jest bardzo smakowita.

Bo musisz przyznać, że jesteś codziennie straszony, i że się boisz, co nie?

Horrryyyyy, jesteś jak Avatar, wiesz o tym, uwierz Greyowi. To znaczy wiedziałbyś gdyby nie ta cała mechanika kwantowa, która rozwala waszą percepcję, bo nic z tego nie kumacie. A to takie proste, bo jesteś Horry falą.

Energia nigdy nie może być równa zero, może być mega maluteńka, słyszałeś o stałej Planka Horry? Mega maluteńka jak 10 do minus 44 (albo -34, to i tak extra malutko) ale nie jest to zero. Kumasz w końcu Horry? Dlatego latasz na miotle.

Dobrze cię zrozumiałem, że chcesz wiedzieć co na to Ruscy? Co ze śfirusem? Czy Stany spadną z piedestału pierwszej monarchii? Czy Donald wygra wybory, czy pseudo demokraci? Czy ceny nieruchomości spadną, czy tylko flipy przestaną być opłacalne? Czy w końcu Trader 21 przestanie wyskakiwać, z każdego YouTube o straszącej kasie, jak diabeł z pudełka, że pogrom?

Mówię pseudo demokracji, bo wy tak naprawdę nie chcecie demokracji, ktoś musi was trzymać za mordę i srać do głowy zagównioną pięćsetką. Twoje ego Horry pasie cię, jak potulną owcę.

Jest tylko jedno pytanko, dlaczego wy tego wszystkiego nie widzicie? Dlaczego mogę dawać ci pstryka w nos, i szarpać za baczki, a Ty Horry dajesz się tak wpuszczać w maliny?

Ziemianinie Horry powiem ci raz i więcej nie powtórzę:

Świadomość jest nieśmiertelna, a rzeczywistość jest wirtualna.

Tę zajawkę mojej rozmowy z Szarym spisałem dla Ciebie na kolanie

na zawsze Twój Horry

PS

Nius pojawił się niespodziewanie na stronie i nie wiadomo kto go napisał … Nie znamy Horrego Porttiera.

(Visited 3 877 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Karoo 24 lipca 2020 o 12:22


  A ja bym chciała nakręcać bloga bo skończyłam studia właśnie niedawno. Kiedy będzie książka o zarabianiu w necie? ❤️

  1. avatar Jarmush 24 lipca 2020 o 14:09

   Karoo, to jest spam, ale luzik, wiem, że z dobrej woli. Już wkrótce <3

   1. avatar Karoo 25 lipca 2020 o 09:56

    Pewnie, że z dobrej 😀 chciałam żebyś obczaiła jej książki bo zgromadziła tam badania wyjaśniające anomalne zjawiska, itp. Naprawdę warto, ale nie wiem jak to napisać, żeby nie było spamem bo PL 😀 lovki :*

    1. avatar Jarmush 25 lipca 2020 o 11:58

     Kochana takich rzeczy jest masa, nie wszystko mam ochotę i czas obczajać, ale dziękuję, i przy okazji rzucę gałką <3

     1. avatar Karoo 25 lipca 2020 o 12:20

      Czaję czaję

 2. avatar Przemko :-) 24 lipca 2020 o 16:02

  Niki Lauda to już w zeszłym roku wrócił do czystej świadomości. A tu na Ziemi to miał ego jak stąd do księżyca. No ale możliwe, że nie podczas wyścigu. A trochę tego faktycznie ponawygrywał.
  Teraz to wszyscy wąchają, już niedługo prawie ekologiczną, woń z rury wydechowej V6-tki turbo Hamiltona Lewisa. Ten to się bawi życiem 🙂
  A Trader to już dość długo tak wyskakuje. Ale lubię go. Choć te jego wyskoki, to się na razie nie wszystkie sprawdzają. Jednak trzeba pamiętać, że on ma zupełnie inny ogląd na sprawy finansów niż zwykły nomen omen szarak 😉 No i czasami coś nie precyzyjnie powie albo po prostu jest źle zrozumiany. Też ego nim rządzi ale przynajmniej wierzy w alt medy.
  🙂

  1. avatar Jarmush 24 lipca 2020 o 16:11

   Odłożył widelec? Widziałam go w 2018 w Monte Carlo na torze, honorowa runda, wszyscy wstali i wyli

   1. avatar Przemko :-) 24 lipca 2020 o 16:38

    Tak. Na pewno rok temu. Były jakieś żałobne kolory na Mercedesach, bo on ostatnio był ich honorowym prezesem. I bywał na wszystkich wyścigach. Wszyscy go żałowali.

  2. avatar Jarmush 24 lipca 2020 o 16:11

   on sprzedaje książkę, i luzik, ja też to robię 😀

   1. avatar Przemko :-) 24 lipca 2020 o 16:42

    Tak ale przez kilka poprzednich lat prowadził bloga gdzie dużo treści jest zwyczajnie za darmo. Tak samo jak u Ciebie przecież 🙂 Nawet jest jakiś zarzut, że częściowo książka to artykuły żywcem z bloga. Zresztą blog nadal prężnie działa tylko dla mnie niestety za trudny. Ale na YT oglądam od czasu do czasu. Bo faktycznie ostatnio jest na tylu kanałach, że w wielu tych wywiadach nie mówi już niczego nowego. Siłą rzeczy musi się powtarzać.

  3. avatar Kasia 24 lipca 2020 o 17:03

   Czasem się zastanawiam czym byłoby tak wielu bez tak wielu wokół 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum