logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
77 588 827
485 online
30 582 VIPy
Reklama

NATURALNA WITAMINA C ORGANICZNE, SPROSZKOWANE OWOCE DZIKIEJ RÓŻY This is BIO

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Pij codziennie prosty, dwuskładnikowy napój i zmniejsz swój cellulit

  żurawina

  Żurawina to nie tylko wakacyjny owoc. Naukowcy z Uniwersytetu Scranton, porównawszy żurawinę do 19 innych popularnych owoców, ustalili, że ta ma wyjątkowo wysoką zawartość przeciwutleniaczy zwanych fenolami, które chronią przed chorobami serca, nowotworami i udarami.

  Wiele lat temu naukowcy odkryli, że cellulit zawiera więcej wodonośnych cząsteczek niż gładka skóra. Może to prowadzić do zwiększonego zatrzymania wody w skórze. Składniki odżywcze zawarte w żurawinie natomiast wykazały zdolność redukowania zawartości wody w tkankach.

  Żurawina, cellulit i system limfatyczny.

  Istnieje podejrzenie, że cellulit jest tak samo połączony ze spowolnionym układem limfatycznym, jak ze słabym napięciem mięśniowym lub osłabionymi tkankami łącznymi. Co najmniej jedno badanie, przeprowadzone na Uniwersytecie Brukselskim, dowiodło, że kobiety z cellulitem wykazały niedobory w układzie limfatycznym.

  Układ limfatyczny, podrzędny układ krążenia pod skórą, usuwa organizm toksyczne odpady, bakterie, metale ciężkie, martwe komórki, uwięzione białka i złogi tłuszczu. W istocie system limfatyczny jest partnerem wątroby w usuwaniu toksycznych odpadów z organizmu. Żurawina natomiast może wspomóc ten proces oczyszczania, przyczyniając się do zmniejszenia celulitu.

  Także arbutyna, aktywny związek zawarty w żurawinie, pomaga wyciągnąć wodę do eliminacji przez nerki. Jednocześnie żurawina działa na cellulit, ponieważ flawonoidy zawarte w owocu poprawiają siłę i integralność tkanki łącznej, zapewniając płynną pracę układu limfatycznego.

  Pijąc codziennie wodę z żurawiną masz pewność, że nerki i układ limfatyczny mają odpowiednią ilość płynu aby usunąć nadmiar odpadów i wspomóc ciało w redukcji cellulitu.

  Reklama

  TU ZNAJDZIESZ czystą, sproszkowaną 100% organiczną ŻURAWINĘ CRANBERRY This is BIO


  Żurawina a detoksykacja organizmu

  Owoce żurawiny są bogate w witaminy A, B1, B2, B3, B5, B6, C i E, a także kwas foliowy. wapno, chrom, miedź, żelazo, magnez, mangan, fosfor, potas, selen, sód i siarkę. Słowem, wszystkie witaminy i minerały niezbędne dla prawidłowej pracy wątroby i innych funkcji organizmu.

  Dzięki wysokiej zawartości przeciwutleniaczy są doskonałym narzędziem oczyszczania ciała. Dodatkowo zawarte w nich organiczne kwasy, benzoesowy, jabłkowy, chinowy, cytrynowy i elagowy, mają niezwykłe właściwości terapeutyczne. Kwas jabłkowy na przykład pomaga regulować układ pokarmowy.

  Jak przygotować napój żurawinowy?

  Codziennie (na czczo lub przed treningiem) zmiksuj 10g (dwie czubate łyżeczki) organicznej sproszkowanej żurawiny z dwiema szklankami dobrej wody. Wypij. Pamiętaj żeby nawadniać się także w ciągu dnia.

  Źródła: 1The Cellulite Solution Howard Murad, The New Fat Flush Plan Ann Louise Gittleman

  uściski:)

  (Visited 4 265 times, 1 visits today)
  Emanuela Urtica pisarka, oldschoolowy hodowca roślin, podróżniczka, żyjąca w zgodzie z naturą, roślinożerna. Z misją dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami.
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Komentarze

  1. Aneta D Falkiewicz 10 sierpnia 2018 o 16:28

   A w ogóle to zabójcza mieszanka – wszystko od Was – kwas L-a, MSM, kolagen i ta żurawina !!! 😀

  2. Magda 10 sierpnia 2018 o 22:10

   Czy jedzenie suszonej zurawiny bedzie mialo to samo dzialanie co proszek?

   1. Pepsi Eliot 10 sierpnia 2018 o 23:38

    pewnie tak, tyle, że ta suszona notorycznie jest dosładzana, no i proszek jest bardziej esencjonalny

  3. Sofi77 11 sierpnia 2018 o 05:35

   Łączę ją z psyllium i kwasem l- askorbinowym w 3ej szklance… Napisałam wczoraj, że już nie wstaję w nocy na siusiu i pół szklanki wody dzięki lepszemu nawodnieniu w ciągu dnia, a potem zdałam sobie sprawę, że pół opakowania już niema i może to nawet bardziej dzięki żurawinie…?

   1. Pepsi Eliot 11 sierpnia 2018 o 07:15

    żurawina działa doskonale

  4. Sylwia 13 sierpnia 2018 o 08:42

   Mam dostęp do żurawiny prosto z lasu, oczywiście sezonowo, ale zawsze mama ją mrozi. Ile w takim razie takiej świeżej, żywej żurawiny dodać do wody?

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *