Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 866 506
11 online
38 287 VIPy

Robert Klenner lekarz za mało spektakularny, bo za dużo wyleczonych, a za mało zabitych

Czyli dlaczego dobrze byłoby szanować ludzi, w tym piewców witaminy C wielbić:)

Każdego roku miliony ludzi na świecie zaraża się chorobami lekoopornymi. Ostatnio pojawiły się szczepy gruźlicy wielolekoopornej (MDR-TB), a nawet gruźlicy ekstremalnie opornej na leki (XDR-TB). Oporność ta może wystąpić w wyniku błędów człowieka, na przykład z powodu wyboru nieprawidłowych leków, lub przerwania terapii przed zakończeniem pełnego cyklu. Im bardziej nieprawidłowo stosowany jest antybiotyk, tym większe jest prawdopodobieństwo, że bakterie ulegną mutacji i staną się lekooporne. Tak twierdzą w większości lekarze, jednak można bardziej zbliżyć się do prawdy mówiąc, że im więcej będzie stosowania syntetycznych antybiotyków, tym większa będzie mutacja bakterii, aż w końcu powstanie monstrum. Wielu lekarzy zszokowanych było doniesieniami w czasopiśmie Nature Communication na temat odkrycia (w 2013 roku) naukowców z Uniwersytetu Medycznego imienia Alberta Einsteina, że witamina C niszczy bakterie gruźlicy lekoopornej. Wielu lekarzy było zszokowanych, ale z pewnością nie dr. medycyny Thomas E. Levy, kardiolog i autor 6 książek na temat korzyści zdrowotnych z Witaminy C.

Dr. Levy twierdzi, a jak już kiedyś o tym wspomniałam, ma do tego pełne podstawy i prawo, że jak ktoś powie słowo toksyna, można w ciemno mu odpowiedzieć:

Mam lekarstwo!

Wirusowe zapalenie płuc, błonica i setki innych chorób, w tym nawet ukąszenie jadowitego pająka, lub węża, czy zatrucie grzybami, tężec, włośnica, udar cieplny, miażdżyca, białaczka, jaskra, cukrzyca, oparzenia, zapalenie stawów, gorączka plamista Gór Skalistych, infekcje pęcherza moczowego, alkoholizm, pęknięcie dysku, owrzodzenie rogówki, zatrucie metalami ciężkimi, mogą być wyleczone, tak wyleczone, nie bójmy się użyć tego słowa, przez witaminę C. Amerykański lekarz Frederick Robert Klenner (zmarł na serce w 1984, trzeba powiedzieć prawdę, że w wieku 77 lat), jeden z twórców medycyny ortomolekularnej, autor 28 prac naukowych stworzonych na podstawie własnej praktyki i badań z zastosowaniem wielkich dawek witaminy C w leczeniu wielu chorób, w szczególności polio. Dr. Klenner zalecał, aby dorośli brali prewencyjnie co najmniej 10 gramów kwasu askorbinowego codziennie, a dzieci poniżej 10 roku życia co najmniej 1 gram na każdy rok życia, aby zachować zdrowie, czyli nie zapadać na choroby wirusowe i zakażenia bakteryjne Klenner w swojej praktyce lekarskiej nie ograniczał się jedynie do wysokich dawek witaminy C, ale obok niej stosował też wysokie dawki innych składników odżywczych. Klenner leczył wszystkie wyżej wymienione choroby witaminą C i innymi składnikami odżywczymi, ale chyba najbardziej kontrowersji wzbudził lecząc ludzi chorych na SR, czyli stwardnienie rozsiane, za pomocą swojego protokołu witaminowego.

Klenner powiedział, że:

Prawie każda osoba ze stwardnieniem rozsianym, którą poznał, charakteryzowała się dwoma wspólnymi cechami, brakiem nadziei i brakiem witamin.

Pacjenci Klennera otrzymywali więc schemat leczenia z ogromnymi ilościami witamin z grupy B, aby jak powiedział Klenner, „uzyskać efekt naprawy nerwów.” Oparł protokół leczenia na swoich doświadczeniach klinicznych w Columbia University pod koniec 1930 roku, gdzie chlorowodorek tiaminy był dostarczany chorym dordzeniowo z zaskakującymi wynikami w stwardnieniu rozsianym. Pacjenci do sali zabiegowej/operacyjnej wwożeni byli na noszach, a następnie po dawce 30 mg tiaminy podanej dordzeniowo, sami wracali do swych pokojów. Pomimo, że te pozytywne zmiany były stosunkowo szybko przemijające, to jednak Klenner stwierdził, że odżywianie pacjentów witaminami będzie najlepszym tropem i trzeba podążać właśnie tą drogą, aby pozbawiając pacjentów koszmarnej awitaminozy wyleczyć ich z SR. Klenner w swoich opracowaniach powołuje się na doświadczenie dr. Moora ( https://archinte.jamanetwork.com/article.aspx?articleid=545332) tutaj znalazłam to badanie z 1940 roku, na marginesie – nie osiągnięto całkowitej remisji) z podawaniem chorym na SR wysokich dawek kwasu nikotynowego i tiaminy (chlorowodorku tiaminy B-1). Klenner w swoim protokole leczenia stwardnienia rozsianego zaleca mega dawki witaminy B-kompleks i innych metabolitów. Dokładny ilościowy zapis jest tutaj

A teraz trochę trwożnych plotek wyjaśniających zagadkowy tytuł wpisa:

Syn doktora Klennera, znany jako Fritz Klenner junior był sprawcą skandalu, który media rozdmuchiwały do granic możliwości, powstawały bestsellery, a więc ów Fritz był zamieszany w śmierć 5 osób, a dokładnie w zamordowanie ich w 1985 roku. Powstał na ten temat również film. Osoba Klennera juniora całkowicie przesłoniła światu dokonania jego ojca (o których to dokonaniach właściwie i tak media milczały), w zakresie niebywale ważnych opracowań na temat witamin, w tym arcy ważnej roli w życiu człowieka zwykłego kwasu askorbinowego. Hollywood pokochał Klennera juniora za jego sensacyjne, gdyż zbrodnicze działania, jednak nie powstał ani jeden film o ratowaniu życia witaminą C przez jego ojca Klennera seniora. Linus Pauling powiedział: „Wczesne prace autorstwa dr Freda R. Klennera dostarczają wiele informacji na temat stosowania dużych dawek witaminy C w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób. Dokumenty te są nadal ważne i można śmiało twierdzić, że kwas askorbinowy jest najbezpieczniejszą i najbardziej wartościową substancją dostępną dla lekarza i, że wszyscy pacjenci powinni być poddani działaniu dużych dawek witaminy C we wszystkich stanach patologicznych. Lekarze muszą sobie to wbić do głowy. Jednak obecnie w cieniu rozdmuchanego skandalu zupełnie nie w temacie witaminy C, tym bardziej zalecenia dr. Klennera są ignorowane przez lekarzy.

Na szczęście nie przez wszystkich

Użyłem metody dr Klennera na setkach moich pacjentów – powiedział dr. Lendon H. Smith. – Klenner miał rację

Dr. Levy twierdzi, że kwas askorbinowy, czy też askorbinian sodu mogą być podawane doustnie jako efektywne kosztowo, dobrze tolerowane przez organizm postaci witaminy C, do celów przede wszystkim detoksykacji układu pokarmowego. Jednak, aby osiągnąć niemal całkowite wchłonięcie witaminy C, sugeruje on, opcję liposomalnej postaci witaminy C. W przypadku ostrych infekcji i stanów toksycznych Dr. Levy zaleca podawanie dożylne askorbinianu sodu (nigdy nie kwasu askorbinowego), zazwyczaj w dawce co najmniej 50 gram, rozłożonych w czasie kilku godzin (dla większości osób). W tym samym czasie, zaleca również podawanie doustnie liposomalnej postaci witaminy C.


W przypadku, gdy nie masz możliwości brania dożylnego askorbinianu sodu, dr. Lewy zaleca najpierw przeprowadzić niejako ładowanie askorbinianem sodu, lub kwasem askorbinowym, w ilości progu jelitowego, czyli tolerancji jelitowej, a później przejść na Liposomal C, który nie wywołuje tego zjawiska. Zdarza się dość rzadko, że niektórzy chorzy dostają lekkiej biegunki nawet biorąc Liposomal C, jednak nie chodzi tutaj o próg jelitowy, a zwykłą nietolerancję.

Referencje 1 , 2

Oto protokół kalibracji witaminą C na podstawie protokołu witaminowego dr. Cathcarta:

Idziesz do sklepu o nazwie Hipermarket i kupujesz dużo (4 kg, lub więcej) pomarańczy. W Lidlu są bio i takie będą najlepsze. Następnie wyciskasz (może być ręczna wyciskarka) z nich sok. Na każde pół szklanki dodajesz łyżeczkę kwasu askorbinowego. Podajesz ten specyfik osobie co mniej niż pół godziny aż do wystąpienia biegunki, lub wyraźnych oznak dyskomfortu w brzuchu. To jest właśnie ten próg jelitowy. Cała sztuka polega na systematycznym dozowaniu witaminy C (kwasu askorbinowego) z sokiem co 20-30 minut, ponieważ jest to okres pół-rozpadu. Następnie należy przyjmować codziennie 2 gramy kwasu askorbinowego TiB, przejść na Witaminę C 1000+TiB raz dziennie, lub brać dozę Liposomalu C TiB.


Świat stoi na głowie, bowiem tortury jakie są nam zadawane mają udawać łaskotki dobroci. MIeszają nam w głowach. Kłamią w żywe oczy, bo sami są już totalnie ogłupiali. Zbebzowane umysły, popierdolone od kłamstwa ego. Nie kumają, że w pokoju z drewna ściętego po pełni księżyca jesteśmy w stanie każdej doby zyskiwać 1 godzinę życia. Że przebywanie we wnętrzu, gdzie wszystko jest z płyt wiórowych poklejonych syfem, tracimy każdego dnia kilka godzin życia. Że dzieci dostają alergii od mebla, który tato im kupił przed świętami, żeby się popisać przed rodziną wypasionym pokojem dziecięcym z wi-fi. Że aluminium w szczepionkach jest dodane specjalnie. Po co? Napiszę ja, lub Horry. Jak masz się pozbyć aluminium, głównego sprawcy Alzheimera i takich tam? Pij wodę, gdzie jest od 30 w górę jednostek krzemu. Krzem wiąże się z aluminium. Podobnie jest z jabłczanem magnezu, wyciąga aluminium z mózgu. Mnich buddyjski Ci powie, żebyś żył tak, aby nie zostawić po sobie śladu na naturze. Pagody mnisie mają po 600 lat i więcej, są całe z drewna, które nigdy nie spleśniało, nigdy nie zostało uszczknięte przez pasożyty. Bowiem takie drewno ma właściwości boskie, gdy zostaje ścięte po pełni księżyca, gdy go ubywa. Wszyscy o tym wiedzieli kiedyś. Juliusz Cezar groził ścięciem każdego, kto na budowę statku użyje innego drzewa, niż ściętego po pełni. Były dekrety i leciały głowy. Ściana wybudowana współcześnie jest syfem, a pomiędzy styropianem a murem wystąpi już po 5 latach grzyb. Masz na to ponad 80 % gwarancji. Jest to pewne, jak to, że bankier Cię oszwabi ostatecznie z kasy, podobnie jak doradca inwestycyjny szatan, który zarabia zawsze.

Masz w domu kominek, albo palisz ogniska? Widziałaś kiedyś, żeby dobrze paliło się drewno w bali? Nie zdarzyło Ci się następnego dnia znaleźć w ognisku dużej beli niespalonej? Dlaczego? Bo drewno nie jest łatwo palnym paliwem, a współczynnik przenikania ciepła przez przegrodę drewnianą bez spoin ze sztucznego syfu jest minimalny. Takich domów nie trzeba ogrzewać ani schładzać. Rzuć teraz gałką na podłogę na której stoisz. Z czego jest zrobiona? Dobrze się z tym czujesz? Żeby nie było, w owocach obok bioflawonoidów i innych naturalnych substancji masz dokładnie taki sam kwas askorbinowy, ma on dokładnie ten sam wzór chemiczny. Nie jest tak, jak w przypadku witaminy E, że wzór witaminy e syntetycznej różni się od tej naturalnej. Na wszelkie grzyby na ścianie w domu, w Twojej sałacie na talerzu, w surowym bio occie jabłkowym, na przerost grzyba z rana na Twoim języku, też na nieprzyjemne dla zdrowia mykotoksyny najlepszy jest proszek witaminy C, taki sobie zwykły kwas askorbinowy. Rozrób go z wodą i przemyj ścianę, gdy widzisz, że się zaczernia. Staraj się nie wdychać tego grzyba. Na skrobaczkę/szczoteczkę z rana nasyp troszkę kwasu askorbinowego i przeskrob sobie język blisko gardła. Delikatnie, nie chodzi o szorowanie, ale i tak język będzie wkrótce różowy. Oczywiście uważaj na szkliwo zębów, bo to jest kwas, dlatego ładnie i dokładnie przepłucz usta po takim odgrzybianiu. Jest to moja autorska metoda. Używam też kwasu askorbinowego do szorowania zlewu, kibla, wanny i wszystkiego. Skuteczność sody jest nieporównywalnie mniejsza.

owocek

 

(Visited 17 323 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar ervena 5 listopada 2015 o 14:05

  Dziekuję Droga Pespi za kolejny temat do przerobienia …Jest trochę 😀 czytania , bo Twój blog , to kopalnia wiedzy …i powoli zacznie mi się wyjawiać [ mam nadzieje 😀 ] bardziej wyrażny obraz tychże rzeczy koniecznych do walki z moja choroba …i wreszcie jakies decyzje 😀 Pozdrawiam serdecznie 😀

 2. avatar Ines- (ciekawska) ;-) 5 listopada 2015 o 14:15

  Pepsi świetny wpis, jak zwykle zreszta. Ja z zapytaniem, moge brac ten Liposomal ( http://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/63-altrient-c-liposomal-30-saszetek-livon-labs.html )np. przez miesiac a potem wit. C TiB i bedzie ok? mam tez inne suple od TiB i nie chce przedobrzyć. Pozdrowionka!!!!

  1. avatar pepsieliot 5 listopada 2015 o 16:23

   oczywiście, że będzie ok, też pozdro

 3. avatar madameyulia 5 listopada 2015 o 14:23

  Peps, dzisiaj byłam u lekarza z dosyć niewielką infekcją pochwy. Moja recepta: witamina C 1000 3x dziennie (czyli 3 razy więcej niż zaleca producent), tran w kapsułkach, herbata z lipy lub maliny, picie 3-4 litrów wody, wysypianie się, wietrzenie pokoju co 3 godziny + polopiryna.
  Jak to miło, że są jeszcze lekarze, którzy nie ładują od razu antybiotyków.

  1. avatar pepsieliot 5 listopada 2015 o 16:20

   tylko ta polopiryna, to niesteroidowy lek przeciwzapalny, nie taki niewinny, ale oczywiście dobrze, ze nie przepisał antybiotyków , życzę zdrowia

   1. avatar madameyulia 5 listopada 2015 o 23:03

    Peps, no tak, ale w porównaniu do innych lekarzy to i tak nieba a ziemia… Moja (była) dermatolog na dzień dobry, bez żadnych pytań przepisała mi na lekki trądzik kurację Tetralysalem, wypisała mi receptę na miesiąc. Ile planowała przeprowadzić taką kurację to nie wiem, bo więcej się u niej nie pokazałam, ale ponoć standard to około 3 miesiące…

    1. avatar grzegorzadam 6 listopada 2015 o 08:55

     A wystarczy czasami witC i Jodu zadać i po trądziku..
     Oczywiście + 3 stałe elementy podstawowe:
     1. pH organizmu do góry
     2. pH żołądka w dół.
     3. Alkaliczna dieta.

    2. avatar grzegorzadam 8 listopada 2015 o 08:59

     @madameyulia

     ==ze strony Różańskiego

     Woda utleniona, czyli nadtlenek wodoru 3% niszczy beztlenowe bakterie trądzikowe. Propionibacterium acnes nie znoszą tlenu, w związku z czym wszelkie utleniacze (nadmanganian potasu, nadtlenek benzoilu, woda utleniona) stanowią dla nich pewną zagładę.
     Woda utleniona oczyszcza skórę, wybiela, działa ściągająco, antyseptycznie, pobudza krążenie krwi. Ułatwia udrożnienie mieszków włosowych i porów skóry. Dotlenia skórę, przez co pobudza w niej metabolizm i procesy regeneracji. Usuwa plamy, przyśpiesza cofanie się wybroczyn i wysięków, grudek i krostek trądzikowych.
     Woda utleniona stosowana na zmianę ze spirytusem salicylowym jest stanowi skuteczną terapię usuwającą zaskórniki i plamy trądzikowe. Wspomniana terapia kombinowana złuszcza również naskórek.
     Skórę trądzikową należy przemywać wodą utlenioną conajmniej 2 razy dziennie. Polecamy stosować na skórę wodę utlenioną w aerozolu (firma Avena, opakowania 50 i 100 g) oraz wodę utlenioną w żelu Peroxygel 3% (Gemi), ok. 4 zł (15 g). Woda utleniona dozowana na skórę spryskiwaczem lub aerozolem lepiej wchłania się w skórę i efektywniej działa. W postaci żelu działa natomiast dłużej. ===

     Wypróbuj jeszcze to, może być pomocne.

    3. avatar Niki 8 listopada 2015 o 16:10

     O taaaak skórę przeczyszcza, to działa, odplamiacz też idealny – nieraz mam fioletowe palce od soku z czerwonej kapusty czy buraka kiedy zapomnę od razu zmyć sokiem z cytryny, polewam wodą utlenioną i zaraz plama znika. Plamy z włosów też znikają, czyli kolor płowieje, więc jak która ma wąsa 😉 to raczej włoski na twarzy powinny na wodzie utlenionej się odbarwić, stać niemal niewidoczne, a i z czasem stracić grubość i wykruszyć. Jednakże na włoski na twarzy powinno się znaleźć przyczynę wewnątrz, hormonalną i w nią uderzyć, a nie działać na skutek, c’nie… bo tak to działa alopatia.

     -> Chociaż ja w tym celu – pozbywania się owłosienia zbędnego tu i ówdzie – zamiast WU bardzo polecam pastę cukrową. Robi się ją łatwo, szybko, ręcznie w kuchni już w kilkanaście minut, wyrabiając w dłoniach bursztynową masę jak plastelinę, wyciągnie włoski z każdego miejsca, byle robić to „z włosem”, żeby włosa nie urwać, a cały wraz z cebulką wyjąć z mieszka. Zapomina się o depilacji na kilka tygodni, ostrza wyrzuca bo nieskuteczne, powodują, że włos odrasta jak hydra ostry i silniejszy, bez sensu taka zabawa. Z czasem po wielu (nawet już kilku seansach jak u mnie) mieszki stają się tak luźne, że jest to niemal bezbolesne, włoski coraz słabsze, przestają odrastać, mam już dużo łysych placków. oh yeaah sposób idealny! <-

     Zaś na trądzik czy drobne krostki przyrządza się ją w formie pasty albo raczej pianki, która zaraz na skórze zasycha: sody oczyszczonej + woda utleniona w ilości +/- po równo, porcja taka co by ją id razu zużyć, po co przechowywać. Oddziaływanie w towarzystwie potęguje się. Po zmyciu rano czy jak kto woli, należałoby przywrócić skórze właściwe pH, czyli zakwasić jakimś tonikiem czy myjadłem o odp. pH z czymś kwaśnym w składzie, to by wystarczyło.

     Z kolei zastanawia mnie płukanie ust wodą utlenioną, choćby to było kilka kropel, jeżeli wiadomo o właściwościach odplamiających, wybielających to czy przy okazji nie osłabi szkliwa? Soda też wybiela zęby, najlepiej więc nie kontaktować szkliwa z sodą w proszku, lub nie czyścić w ten sposób zbyt często trąc szczoteczką i drobinkami sody (w paście z oleju kokosowego jest ona właściwie rozpuszczona, krzywdy nie zrobi). I tak o ile często przepłukuję usta sodą i zęby na tym nie tracą, tak już z wodą utlenioną mam obawy czy i jak na nie wpływa… hmmm?

 4. avatar Mariola 5 listopada 2015 o 16:15

  Przepraszam Pepsi, ja nie na temat: czy do właściwego wchłaniania zestawu witamina D3+K2 TiB, oraz Greens&Fruits TiB, potrzebuję jeszcze dodatkowo wapna? W G&F dosyć mało go jest akurat (7,3% zapotrzebowania dziennego jak widzę)…

  1. avatar pepsieliot 5 listopada 2015 o 16:19

   to tak specjalnie, bo w momentach potężnego spadku odporności przyjmuje sie 3 dziennie tabletki, a reszta z jedzenia. Możesz sobie dodać jakiś preparat wapniowy, ale zawsze jednocześnie z magnezem, albo sam magnez i jeść dużo zielonych warzyw liściastych

   1. avatar Mariola 5 listopada 2015 o 16:24

    Ok, dzięki, to wezmę jeszcze Calcium citrate +Magnesium od Swanson, mam nadzieję, że może być 🙂

    1. avatar pepsieliot 5 listopada 2015 o 18:49

     dobry wybór

 5. avatar malgo78 5 listopada 2015 o 18:35

  Pepsi droga pytanie o greensy TiB: biore codziennie, czuje sie super. Przez glowe przeszla mi mysl: czy mojemu dwulatkowi moge troche sproszkowac,np cwiartke lub mniej tablety i podawac? Dodatkowo codziennie dostaje petarde z witaminy C i standardowo D3? Czy nie przedobrze? Czy cos bys moze z produktow TiB takiemu maluchowi polecila? Caluje Cie mocno, pozostaje Twoja wielka fanka i propagatorka Twojej strony.

 6. avatar Lorka 7 listopada 2015 o 14:04

  Ostatnio miałam możliwość poznania fantastycznej Pani Dr. ordynator oiom w jednym z warszawskich szpitali. Jej podwładni chodzili z kubeczkiem do hurtowni i wracali z pełnym czyściutkiej wit c:)) wit d w wysokich dawkach także nie była jej obca:) nawet mnie nafaszerowała osobiscie końską dawką i dała zalecenia o wiele wyższe niż sama brałam. była zainteresowana czy suplementacje zalecił mi gin czy lekarz rodzinny( brałąm 3 tys jednostek na dobe) no ale nie mowilam ,ze natchnela mnie pepsi eliot hih. w kazdym badz razie jest nadzieja, że są lekarze, ktorzy czytają , dokształcają się i próbują… zalecila mi 5 tys jednostek wit d3 ( k2 to juz sama biore) i 2gr wit c przez najblizsze pol roku.. taki mam niedobór..( karmiłam piersią)

  1. avatar grzegorzadam 10 listopada 2015 o 12:20

   Z kubeczkiem do hurtowni?
   Brzmi jak fantasy.. 😉

 7. avatar grzegorzadam 8 listopada 2015 o 10:18

  Program ”Sprawa dla reportera” :

  – cytat: dziewczynka z padaczką, miałą 6 operacji na głowę w szpitali w P., bo ją zakazili na gronkowca..
  C.d. 'niesamowitych’ diagnoz i ”leczenia”..

 8. avatar Magda 12 maja 2017 o 10:57

  Kochana Pepsi,
  lekarz pogejrzewa u mnie jaskre ,powiedz mi jakimi suplementami moge sie ratowac

  Biore obecnie wit.C,omege i chlorelle czy jest cos jeszcze?

  Pomoz prosze…

  Magda

  1. avatar Jarmush 12 maja 2017 o 14:21

   Astaksantyna G&G, masło klarowane bio

 9. avatar wanda 26 czerwca 2017 o 19:50

  Na jaskrę u dziecka 7/8 lat co stosować, Pepsi pomóż. Przebyła 3 operacje i nic. Dziękuję.

  1. avatar Jarmush 26 czerwca 2017 o 21:03

   poszukam, na szybko to astaksantyna G&G, ale poszukam jutro

  2. avatar grzegorzadam 27 czerwca 2017 o 04:43

   Jaskra:

   Niski poziom witaminy D3 jest powiązany z następującymi schorzeniami:

   jaskra, migrenowe bóle głowy, choroba Parkinsona, zakażenie układu moczowego,
   otyłość, depresja, choroby reumatyczne, autyzm, stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, schizofrenia dziecięca, astma, sklerodermia, alergie, wszelkie niegroźne zaburzenia autoimmunologiczne, wiele odmian chorób nowotworowych, gruźlica, przeziębienie, cukrzyca typu 1 i 2, zespół metaboliczny, nadciśnienie, reumatoidalne zapalenie stawów, choroba Leśniewskiego-Crohna, alkoholizm, torbiel galaretowata, kaszak, trądzik, choroba wieńcowa, przewlekła obturacyjna choroba płuc, choroby płuc, toczeń rumieniowaty układowy, zwyrodnienie plamki żółtej, ból wzrostowy u dzieci, choroby nerek, wcześniactwo, słaby rozwój niemowląt, powikłania ciąży, poronienie, wrzody i zapalenie żołądka po HP, śmierć podczas porodu, u dzieci problemy z nauką, anoreksja, choroba maniakalno-depresyjna, udar mózgu, ból kości, nadmierna senność, ADD i ADHD, zespół napięcia przedmiesiączkowego, skurcze towarzyszące menstruacji, dna moczanowa, zaburzenia obsesyjno-konwulsyjne, próchnica zębów, łuszczyca, zapalenie powięzi podeszwowej, osteopenia, lęk wysokości i migrena, niegojące się rany i wrzody, uszkodzenie stawu kolanowego, blisko-, dalekowzroczność, rogowacenie słoneczne, oparzenia słoneczne, osteofity, hipoglikemia.hipogonadyzm, żylaki kończyn dolnych, nietrzymanie moczu, bezpłodność”

   Jaki ma poziom wit.D ?
   Jaki kolor i pH moczu?

   Walter Last:
   Jaskra – magnez, witamina C (B2, B1, sól)
   I B3 – w postaci niacyny !

   Magnez, moczenie stóp codziennie przez 6-8 tygodni z sodą i solą.

   Może być działanie pasożytów, zrobiłbymk biorezonans.

  3. avatar grzegorzadam 3 kwietnia 2018 o 10:23

   przy jaskrze kwas ALA (R-ALA) może bardzo pozytywnie zadziałać.

   1. avatar Mat 5 kwietnia 2018 o 13:04

    Właśnie jestem po operacji przetoki, witamina D 129,5, wyniki badań ogólnych bardzo dobre, biorezonans wykazuje brak pasożytów, ale obecność Candida, suplementacja wszystkimi wskazanymi witaminami, a nawet więcej i przez przewlekłe zapalenie błony naczyniowej jaskra wtórna w jednym oku, lekarze sami mi zlecili poziom witaminy D3, jednocześnie oko ich zaskakuje nie wiedzą co się dzieje, wszystkie konsultacje z lekarzami różnych specjalności nie wykazują odczynow zapalnych… Co począć? Gdyby jakoś udało się pozbyć zapalen błony naczyniowej byłoby ok.

    1. avatar grzegorzadam 5 kwietnia 2018 o 13:13

     biorezonans wykazuje brak pasożytów, ale obecność Candida,”

     A wirusy?
     Candida w przeroście to pasożyt.
     Spróbuj na przetoki marchew gotowaną z masłem, obie bio.
     Mogą poradzić sobie z przetokami i jelitami.

     Próbuj z kwasem ALA, niacynamidem na grzyba.

     1. avatar Mat 6 kwietnia 2018 o 15:04

      Nie sprecyzowałem, chodziło o operację jaskry przetokową w oku.Wlasnie jest teoria, że te zapalenia błony naczyniowej (tylko w jednym oku) mogą być efektem wirusa HPV, ale to tylko teoria, a mnie mało satysfakcjonuja diagnozy typu może to może tamto 😉 następnym razem wypytam, czy Candida jest w przeroscie, bo usłyszałem stwierdzenie „grzybek”, a już zwariować można od różnych teorii ws.Candida, jedni mówią, że to normalne nawet;-) Czy warto robić jeszcze badanie Quantec i Klue? I czy jeśli biorezonans wykluczył inne pasożyty to faktycznie ich nie ma na 100%?

     2. avatar grzegorzadam 10 kwietnia 2018 o 21:02

      I czy jeśli biorezonans wykluczył inne pasożyty to faktycznie ich nie ma na 100%?”

      Nie wiem, nie znam badania, fachowości.

 10. avatar Aneta D Falkiewicz 3 kwietnia 2018 o 10:10

  Rysunek mózgu lekarza wymiata <3 😀 😀

 11. avatar Gabi Orchita 3 kwietnia 2018 o 13:10

  DMSO mozna wymieszać z kwasem askorbinowym dla większej absorbcji?

  1. avatar grzegorzadam 3 kwietnia 2018 o 15:12

   Naskórnie?
   Nie spotkałem się.
   Skąd ten pomysł?

   1. avatar Gabi Orchita 3 kwietnia 2018 o 22:18

    Bliska osoba zakupiła książkę i przestudiowała o DMSO (polecana z bloga Pepsi) i stosuje się do rad zawartych w książce. DMSO zakupione (99% czystego) pod postacią kremu i pod postacią płynu do rozporządzenia. Więc ten krem DMSO miesza z kwasem askorbinowym i nakłada na czystą skórę. Bardzo sobie chwali całe DMSO choć wypite też działa to zbyt bardzo psuje zapach potu i oddechu 🙂 czekam na swój prowiant by wypróbować na pojawiających się ponownie żylakach

    1. avatar grzegorzadam 4 kwietnia 2018 o 05:32

     Fischer pisze o tym, ale nie pamiętam teraz recept.
     Może być ciekawa aplikacja.

     przy udarach czy zawałach DMSO potrafi działać ”cuda” np.

 12. avatar magda 3 kwietnia 2018 o 18:34

  Witaj Pepsi.Ja ponownie w sprawie mojego ojca.Ma raki, zaczęło się od jelita grubego , teraz rak jest na wątrobie , w raku otrzewna , jakies zmiany na plucach .Ostatni tomograf wykazał ze przerzut na wątrobie się powiększył a w nadnerczach jest woda. Skąd ta woda ?? Ojciec bierze liposomalna c, kurkumine,d,koenzym q10.Omega 3,selen.
  Ostatnio zrezygnował z chemii bo dostał strasznego ciśnienia , żyły wysiadly.
  Co jeszcze można zrobić ?? Czym go ratować ??

  1. avatar Jarmush 3 kwietnia 2018 o 19:08

   Co je? Podajesz mu 4 szklanki? A może przez 12 tygodni wejdzie na tę kurację? https://www.pepsieliot.com/prosty-i-wyjatkowo-tani-protokol-kuracji-przeciwnowotworowej-w-3-krokach/

   1. avatar magda 13 kwietnia 2018 o 07:25

    Hej Pepsi , posłuchaj , chce wejść z ojcem na terapie z sodą .Powiedz mi jak to połączyć z liposomalna kurkumina? ? Dawać sproszkowana do tej mikstury , a oprócz tego niech zazywa jeszcze liposomalna ??
    Oprócz tego ojciec źle znosi msm, bolał go brzuch i miał cuchnacy oddech i to po odrobinie. Wiec co z ta siarka ?
    Sodę gasić czy nie gasić ? Czytałam komenty ze można tak i tak ??
    Oprócz tego suplementuje liposomalna D i C , koenzym q10,selen , omega 3 ,co jeszcze dołożyć ? Czy jod jest konieczny ?

    1. avatar Jarmush 13 kwietnia 2018 o 07:39

     Według Nieumywakina, ma obecnie ponad 90 lat, sodę zawsze trzeba gasić. Ja gaszę. Decyzję pozostawiam Tobie.
     Nie można łączyć sody z liposomalną kurkuminą. Sodę przyjmujesz zawsze na czczo. Liposomalna kurkumina, jest zamknięta w cząsteczce tłuszczu, aby łatwo „wślizgiwała się” do komórki. Można ją brać w innym momencie dnia, nie musi być brana na czczo, podobnie, jak liposomale D, C. KOenzym Q10 też z posiołkiem. Omega 3 najlepiej razem z D3 i K2.
     Jeśli nie może siarki, pewnie nie mnógłby też brać DMSO, może siarczan magnezu TiB dosypywany do kąpieli np stóp. pół szklanki na miednicę i niech moczy stopy i słucha jakiejś wspaniałejk muzyki klasycznej, która strukturyzuje wodę. Jod jest konieczny ! szczególnie przy selenie. Mozesz mu podawać przez skórę, albo dodatkowo Kelp G&G.

     1. avatar magda 13 kwietnia 2018 o 09:59

      Dzięki kochana , więc ładujemy :1 łyżeczka kurkumy +1imbiru+1cynamonu+1sody +łyżka miodu , bez msm.Oprócz tego wszystkie liposomalne + jod.
      Ojciec ma mieć też wstawiany dren bo ma w nadnerczu wodę, mam nadzieję ze to się nie gryzie z kuracja ??

     2. avatar magda 18 kwietnia 2018 o 17:33

      Pepsi , jeszcze takie sprawy : ojciec wszedł na kurację z sodą. Ma raka na jelicie grubym, wątrobie , otrzewna , coś na plucu. Wczesniej po chemii dostał wysokiego ciśnienia .Czy w takim przypadku nie ma problemu by ladowac 3 lyzeczki sody dziennie ?? Co z potasem ? Suplementowac ?
      Oprócz tego ma wodę w nadnerczu i będzie miał cewnik. Czy to wszystko razem nie koliduje ??
      Czy piolun byłby wskazany do tej kuracji ???

     3. avatar Jarmush 18 kwietnia 2018 o 19:22

      Soda wtłoczy mu potas do komórki, tak tłumaczy to Nieumywakin. Pije szklankę z octem jabłkowym? Nie dawaj teraz piołunu, może tę marchwiankę? PRZEPIS NA „LECZNICZĄ GOTOWANĄ MARCHEWKĘ”
      Sposób przygotowania lekarstwa na wrzody przewodu pokarmowego m. in. na wrzody dwunastnicy i jelit oraz szczelinę odbytu.
      Co potrzebujemy:
      – Naczynia, sztućce: garnek z pokrywka, łyżka stołowa, nóż
      – Produkty: 0,3- 0,5 kg marchewki, łyżka masła, szczypta soli kuchennej.
      Sposób przyrządzenia: Sekret polega w odpowiednim przygotowaniu marchewki. Należy kupić ładną marchewkę. Powinna być bez przebarwień, niespleśniała, niewiotka, z ładnym suchym końcem bo marchewka psuje się od końca. Ponieważ marchewkę spożywamy rano należy ja przygotować wieczorem. Myjemy i szczotkujemy dokładnie marchew i bez obierania skórki wrzucamy do wody. Dodajemy 1 łyżkę stołowa masła (prawdziwego – 82% tłuszczu). Dodajemy też szczyptę soli do smaku. Garnek przykrywamy pokrywką i czekamy aż się zagotuje. Następnie (po zagotowaniu) zmniejszamy płomień na minimum. Po godzinie gotowania na wolnym ogniu, marchewkę odcedzamy i bez jej płukania odstawiamy w garnku do wystygnięcia / osuszenia (bez pokrywki na garnku). W takim stanie zostawiamy marchewkę na noc. Rano, na czczo, przed śniadaniem delikatnie ściągamy skórkę (nie ścinamy) – tak jak z gotowanych ziemniaków do sałatki warzywnej (marchewkę można lekko podgrzać). Następnie marchewkę zjadamy dokładnie ją rozgryzając. Po pół godzinie możemy już zjeść normalne śniadanie Dawka jest zależna od masy ciała i tak dla dziecka o wadze 20 kg to ok. 0,2 kg dziennie. Dla dorosłego mężczyzny o wadze 80 kg – 0,5 kg dziennie.
      Efekty.
      Dla mnie i grona moich znajomych kuracja odniosła pierwsze pozytywne skutki już po kilku dniach (około tygodnia).
      Z uwagi na regulacyjne właściwości marchewki, przewód pokarmowy zaczyna sam się leczyć. 
      Znika zgaga i uczucie ciężaru w okolicach żołądka. 
      Lecza się wrzody (ranki) ścian dwunastnicy i jelit.
      Leczenie kontynuujemy codziennie aż do całkowitego wyleczenia.
      W późniejszych okresach (w momentach gorszego samopoczucia) warto wrócić do kilkudniowej kuracji.”

     4. avatar grzegorzadam 19 kwietnia 2018 o 04:56

      Co z potasem ? Suplementowac ?”

      Rakowcy mają ogromne niedobory- analiza włosa.

      Piołun 3x dziennei przed jedzeniem wskazany.

     5. avatar magda 18 kwietnia 2018 o 20:34

      no wlaśnie nie pije szklanek i dlatego nie wiem co z tym potasem

     6. avatar Jarmush 18 kwietnia 2018 o 20:50

      no to zbadajcie

     7. avatar magda 26 kwietnia 2018 o 03:30

      Pepsi Hej , powiedz mi jak się ma terapia z sodą , która ojciec uprawia , do immunoterapii ?? Czy można stosować jedno i drugie ?

     8. avatar grzegorzadam 1 maja 2018 o 06:27

      To są dwa różne zagadnienia.
      Jaka metoda immunoterapii?

  2. avatar grzegorzadam 4 kwietnia 2018 o 05:16

   Ostatnio zrezygnował z chemii bo dostał strasznego ciśnienia”

   Hmm.

   1. avatar magda 4 kwietnia 2018 o 06:30

    Tak Grzegorzu .Było tak że Pepsi mi napisała żeby zrezygnował z chemii bo dostanie zatoru żył lub zawału .Po 4 tygodniach okazało się ze żyły niedrozne, wstawili mu port, A potem dostał ciśnienia 200 ,człowiek który nigdy nie miał z tym problemów , i to był powód żeby przerwać chemię .Ale teraz tomograf wykazał ze przerzut na wątrobie się powiększył .

    1. avatar grzegorzadam 4 kwietnia 2018 o 09:49

     Pepsi mi napisała żeby zrezygnował z chemii bo dostanie zatoru żył lub zawału ”

     Kiedy ludzie zrozumieją, ze chemia nie jest lekarstwem na raka ?!
     A wręcz go namnaża i powoduje WŁAŚNIE PRZERZUTY……..

     Właśnie umarła w święta trzydziestokilkuletnia matka dwójki dzieci…
     2 lata temu nasi ”specjaliści” zaczęli od chemii..
     Teraz na koniec w Rfn, zaczęli podawać askorbinian i inne, ale było za pózno.
     Od tego trzeba było zacząć.

     Smutna historia..

    2. avatar grzegorzadam 4 kwietnia 2018 o 09:51

     Natychmiast piołun codziennie 3 reazy, pH do 8.52, mieszanka sody z potasem
     lub soda i askorbinian potasu, liposomalna.
     Selen, nawet dożylnie, ale kto to u nas zrobi jak nie zrobi?

   2. avatar magda 10 maja 2018 o 10:37

    Hej grzegorzadam , nie znam się kompletnie na tej immunoterapii , ale w papierach jest napisane coś takiego : otwarte badanie kliniczne mające na celu ocenę bezpieczeństwa, farmakokinetyki , farmakodynamiki oraz aktywnosci klinicznej preparatu JNJ-63723283 -przeciwciala monoklonalnego anty-PD-1 , u pacjentow z nowotworami.

 13. avatar Asiab 3 kwietnia 2018 o 21:10

  Pepsi czy mogę podawać twoją Wit.C TIB dla 13-nastolatka całą czy pół tabletki waży 38kg. kalibrację już zrobiłam. Jest alergikiem na trawy więc przed sezonem chcę go wzmocnić podaję mu też pół Twojego Greensa TIB i omegę G&G.Pozdrawiam

  1. avatar Jarmush 4 kwietnia 2018 o 05:11

   możesz całą,bo ma spowolnione/równomierne uwalnianie, tam jest prawie drugie tyle z bioflawonoidów, kwercetyny, płatków róży etc.Omegi G&G ma brać 2. Tylko że ta witamina jest bardzo duża, niech połyka ostrożnie,

 14. avatar Lucia 3 kwietnia 2018 o 21:20

  Pepsi kochana, czym już ci rzekła, że jesteś matką mego sukcesu? 🙂 I standardowo wszystkiego dobrego. 🙂 Niki, z czego ta pasta cukrowa? Zwykłą rafinadę mam ugniatać? Włosie u mnie mizerne. Ale zawsze fajnie byłoby pozbyć się go na kilka miesięcy. 🙂

 15. avatar magda 4 kwietnia 2018 o 05:10

  Je wszystko , ograniczył cukier.Szklanek nie pije.I tak twierdzi że mnóstwo tego wszystkiego łyka , a jak mu się coś dzieje to od razu twierdzi że przez witaminy. Dlatego jak pojawiła się ta woda w nadnerczu to już sama zwatpiłam.
  I nie wiem co to z nim dalej robić , naprawde nie wiem.

  1. avatar Jarmush 4 kwietnia 2018 o 05:23

   pogadaj z nim, niech sam powie czego chce, może chce sobie wrzucić luz, ma dość, może teraz chce się skupić na duchu, to wszystko musi wypłynąć z niego. Obecnie jest zatruty chemią, ma potrzaskane naczynka krwionośne, to jest pewne.Nie zmuszaj go do niczego i nie szantażuj, rozmawiajcie jak najwięcej. Skupiając się teraz tylko na tych środkach nacisku tracisz coś, pogadaj z nim, niech zniknie ta presja, że jak tego nie zrobi to wiadomo co. `Nic mu nie będzie i po śmierci. I to jest ten luz, który powinien złapać. Może, ale nie musi. Nic się takiego nie dzieje. Ciało po prostu jest zmęczone, ale on jest w doskonałej kondycji, nieśmiertelny. Nic nie masz z nim robić, rozmawiaj, budźcie się. Może nagle zaskoczy, że ma coś tu jeszcze do zrobienia, że to jego doświadczenie, może niezbyt przyjemne, ale doświadczenie i może zrobić co zechce. Zejdź z niego.

 16. avatar magda 4 kwietnia 2018 o 06:23

  On jest świadomy z tego jak niszczy to chemia , ale pod naciskiem konowałow i coraz większych przerzutow sam nie wie co robic .I ich słucha .Po drugiej stronie jestem ja , ale ja go nie naciskam, tyle ze mu klepie o witaminach.
  On jest niepogodzony i ma zero akceptacji , ja tylko raz powiedziałam mu że ma zaakceptować to co się dzieje .Na tym nasze rozmowy w tym temacie się skonczyly.
  Rak go dopadł bo wszelkie złości , wkurwienia i frustrację rozladowywal siedząc i kisząc to w sobie,taki człowiek i tak ma do dzisiaj .
  Ale też chciałabym zrobić coś żeby żył! !!I dlatego nie wiem czy się porwać na tą Twoją kurację z sodą Pepsi ?? On miał kiedyś kamienie w nerkach , dlatego teraz jak jest woda w nadnerczu to się przestraszylam ze od c liposomalnej

  1. avatar grzegorzadam 4 kwietnia 2018 o 09:55

   ”czy się porwać na tą Twoją kurację z sodą Pepsi ?? On miał kiedyś kamienie w nerkach , dlatego teraz jak jest woda w nadnerczu to się przestraszylam ze od c liposomalnej”

   Przecież te kamienie były wcześniej z odwodnienia, braków magnezu i wodorowęglanów.
   Kup ”Filary zdrowia” Sircusa – jest tam 17 elementów walki z raczydłem- zaryzykowałbym.

   http://drsircus.com/cancer/cancer-treatment-overview/

   1. avatar magda 5 kwietnia 2018 o 15:27

    Hej, na pewno kupię , dzięki .Ale powiedzcie mi , może ktoś z czytających słyszał , czy da się radę z przerzutami na otrzewna? ??
    Pisałaś Grzegorzu o piolunie , podrzuc jakiegoś linka ?? I wlew z selenu ??? Mało to realne
    Już tracę nadzieję ….

    1. avatar grzegorzadam 5 kwietnia 2018 o 20:45

     Mało to realne
     Już tracę nadzieję ….”

     Jak się zaczyna od chemii tak bywa.
     Przeczytaj Sircusa, pisze o tym.

    2. avatar zibi 6 kwietnia 2018 o 11:49

     Witaj Magdo.Tylko metoda NIA-dr ASHKARA2″Nie umieraj na raka człowieku – metoda dr George’a Ashkara” na YouTube,

    3. avatar Piotr 10 kwietnia 2018 o 19:12

     Mój wujek miał to samo i ,,leczyli” go tak samo . Przerzuty to skutek całkowitego zatrucia organizmu . Trzeba odtruć wątrobę i trzustkę . Czasami jeszcze to się udaje , ale czasu jest mniej niż mało . Jemy wszystko co zielone najlepiej w postaci koktajli plus do tego bakterie jelitowe typu VSL # 3 , w końcu dostępne w Polsce jako POLIPROBIOTYK Vivomixx . Do picia sok z eko marchwi i kapusty , po kilka szklanek dziennie .Jeżeli są martwe zęby leczone kanałowo to trzeba je wyrwać , plus soda , magnez i potas . Jako dawkę uderzeniową na szybkie , wstępne posprzątanie można zrobić wlew z askorbinianu sodu 100 gram , a najlepiej to zrobić transfuzję z zdrowej . młodej krwi od kulkurystów , tak z 3 dni pod rząd po 6 litrów .

     1. avatar magda 12 kwietnia 2018 o 09:55

      Dziękuję Piotrze

 17. avatar gagata 4 kwietnia 2018 o 06:57

  Wit c wymiata :d że też nie wpadłam na to, żeby wykorzystać ją do sprzątania! Ekstraa

 18. avatar Vahva 1 maja 2019 o 10:59

  Hej Pepsi. Z innej beczki trochę. Z astmą już chyba będę musiała żyć. Ale możesz coś doradzić na depresję alkoholową? Czyli niestety dwa w jednym.. Bo już nie widzę nadzieji

  1. avatar Jarmush 1 maja 2019 o 20:58

   codzienna kuracja 4 szklanek, Greens & Fruits TiB kuracja, Omega 3, D3+K2 TiB i codzienna medytacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum