Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 851 743
150 online
42 354 VIPy

Rozognione nerki i dieta ketogeniczna? Jeśli jesteś kobietą te 4 rzeczy RÓB?

Twoja płeć jest doskonała, lepszej nie mogłabyś sobie wybrać, ale rządzi się pewnymi prawami.

Czego delikatnie zalecam?

Wręcz nakazuję kobiecie w punktach 4?

1.

Flaszek robisz mało, bardzo mało i NIGDY NIE PIJESZ PIWA, nawet tego (niskokalorycznego) dla Atkinsonowców. Piwo zostało wyprodukowane w piekle.

2.

Unikasz modnej diety wysoko tłuszczowej, wręcz się przed nią ukrywasz.

3.

Nie drzesz faj

4.

Przygotujesz zawczasu kolana do przyszlości, w tym mentalnej. Gdy dopada Cię przyszłość, w tym mentalna, masz już być szczupła, rozbiegana i gotowa.

Ad1

Browar

Badań jest bez liku, poszukaj sobie, gdy wątpisz, ale flaszki kobiecie szkodzą bardziej niż mężczyźnie, gdyż dłużej alkohol metabolizuje. Serce (uszkodzenie mięśnia), raki, w tym piersi (nawet przy niskim spożyciu), jelita, wątroby, gardła, przełyku, szybsze zamienianie się w debila (kurczenie się mózgu), to wszystko z okazji częstszego picia alkoholu.(1)

W roku przedcovidowym, około 32% uczennic ze szkół średnich piło alkohol, co stanowi większy procent w porównaniu do 26% uczniów szkół średnich, którzy też pili alko.(1)

(1) cdc.gov/alcohol/fact-sheets/womens-health.htm

Przemysł piwowarski jest popularny, bo ludzie lubią piwo. Marketingowo ambitnie starano się od dawna dołączyć do piwa tak zwaną przetargową wartość dodaną. A to witaminy, a to pozbawić go glutenu, a to odjąć mu kalorii. Gdyż ludzie tyli, tyją i będą tyć chłepcąc piwo po obiedzie.

Prób było wiele, ale podobno najbardziej udane tak zwane „zdrowe piwo”, jakie kiedykolwiek wyprodukował browar Piekło, stanowi najniższą z niskokalorycznych ofert (zaledwie 95 kalorii).

Reklamy, które pojawiły się w szczytowym okresie szaleństwa diety Atkinsa (nas teraz dopadła fiksacja, tutej:)  5 najczęściej zadawanych pytań w związku z dietą ketogeniczną) i popularności niskowęglowodanówki, a więc te reklamy zawsze koncentrowały się na sprawności fizycznej, przedstawiając motocyklistów i biegaczy, sześciopak na brzuchu, cokolwiek to jest do jasnej cholerki.

W czasach postzarazy będę przechadzać się ulicą, mijać ogródki piwne, nie chcę Cię tam widzieć. To już nie jest kwestia alko, ani odchudzania. To kwestia siedzenia nad szklanicą w kolorze moczu lekko odwodnionej osoby (eufemizm bursztynowym) i wlewanie w siebie beznadziejnych kalorii w nieproporcjonalnie dużych objętościach.

Piwo ogromnie pobrzydza człowieka, a Ciebie w szczególności. Jest nieseksowne, jakby Ci to nie latało.

Ad2

Keto (kato?)

Wiele się mówi ostatnio o pozytywach diety wysoko tłuszczowej, o wielkim przekręcie dotychczasowej piramidy żywieniowej, żeby pozbyć się nadprodukcji zmodyfikowanego ziarna, etc, etc. Owszem wiele w tym jest z prawdy, ale.

Życzę Ci, żeby nie było to wpadnięcie z deszczu pod rynnę, bowiem.

W rzeczywistości tłuszcz dla kobiet może mieć jak najgorsze skutki

Czy to na talerzu, czy to na piersiach, czy w pasie, szczególnie, gdy jesteś typem jabłko. Tłuszcz w diecie wiąże się z wysokim poziomem estrogenów. Dieta ketogeniczna, to dieta podbijająca estrogeny u kobiet. A progesteronu szukaj wiatru w polu …

No i jak dużo tłuszczu zwierzęcego, to zwykle więcej/za dużo białka w diecie

A jak kobieta, to zwykle mniej mięśnia na ciele.

Gdy dodasz dwa do dwóch, to okaże się, że sucha masa mięśniowa plus kostna predysponuje Cię do naprawdę małego zapotrzebowania białka w diecie. 1 gram na kilogram beztłuszczowej masy ciała, co odpowiada u wielu kobiet około 0,8 grama na kilogram. Ważąc 70 kilo, potrzebujesz dziennie 50 gramów czystego białka. To nie jest dużutko, bo musisz pamiętać o swoich nerkach.

KOMENTARZ

Ma Pani jakiś program oczyszczający nerki? Po stosowaniu diety ketogenicznej (7 dni) straszny ból nerek, może 4 szklanki z Pani bloga by rozwiązały problem? Jak Pani uważa?

Oczywiście natychmiast należy zejść z diety wysoko tłuszczowej!

Przed przystąpieniem do takiej diety należało przede wszystkim zacząć od badania moczu (obecność białka?!, jakie pH), i panelu krwi (kreatynina, kwas moczowy, mocznik, sód, potas), zrobić USG należało i morfologię.

Teraz też zachęcam Cię do JAK NAJSZYBSZEGO wykonania powyższych badań ze szczególnym zwróceniem uwagi na obecność białka w moczu, co jest bardzo niebezpieczne, i „przechodzone” może skutkować dializami.

Obniżone funkcjonowanie nerek, zależnie od stopnia, może zagrażać życiu i dlatego robi się ludziom dializy. Twoje nerki filtrują krew 24 godziny na dobę, muszą działać.

Badania wykonaj jak najszybciej i koniecznie pokaż się u lekarza.

Zapewne udałaś się na keto wyspę z powodu chęci odchudzenia, może cukrzycy!

Na początku takiej diety organizm może czuć się znakomicie z powodu dużych ilości energii, jaką mu dostarczasz. Jednak Ciebie dopadły nerki zaledwie po tygodniu.

Pomocny komentarz

Była szansa na uratowanie moich nerek gdyby leczenie rozpoczęto w momencie pokazania się białka w moczu

Trzeba zacząć pić sodę (profesor Nieumywakin jest specem), cytrynian potasu, wodę z cytryną, wodę z solą, zmienić dietę na alkaliczną. Wystarczy, i nerki zdrowe. Żadne dializy nie są potrzebne.

Pomocny wpis

Podaję Ci też pomocny wpis, jest i herbatka nerkowa i 4 szklanki (dobrze kombinujesz), które alkalizują i szklanka zero z sodą

Oraz dieta alkalizująca, soki winogronowe, winogrona, jagody, melony i surowe sałatki. Surowa dieta wysoko węglowodanowa 80%, niskotłuszczowa 10% i prawidłowo białkowa 10%.

Dobrą opcją jest przygotowanie do zmiany 10 dniowym surowym, roślinnym detoksem hormonalnym, w którym przygotowałam przepisy i wzory zakupów dla każdej pory roku.

Ad 3

Nie drzyj.

4 szklanki na bazie wody z cytryną/limonki. Sok z cytryny, czy limonki działa zniechęcająco do palenia.

Ad 4

Biegajżesz

Wymaga kilometra tekstu. Lepiej zacząć robić kilometry przy pomocy medytacyjnych podskoków. Pół bloga jest w tym temacie. No i wiadomo: jem i chudnij z postem przerywanym i kontrolowanym białkiem.

owocek

(Visited 5 989 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Natalia 10 marca 2022 o 07:57

  Czy można jakoś samodzielnie pozbyć się zapalenia zyly skroniowej ?

  1. avatar Pepsi Eliot 10 marca 2022 o 08:34

   Można naturalnie poprawić stan żył, i ogólnie organizmu na przyszłość, ale absolutnie potrzeba w takim przypadku lekarza!

 2. avatar Madzia 12 marca 2022 o 11:13

  Pierwszy raz tak dobitny opis piwa mnie do niego zniechęcił. Nawet w sklepie nie mogę na nie patrzeć i jak sobie przypomnę smak i zapach to mnie odrzuca. W końcu na mnie coś zadziałało bo do tej pory niestety piłam je prawie codziennie😢. Dziękuję bardzo bardzo za ten post i opis piwa. Wiem że to kilka dni dopiero odkąd to przeczytałam ale tak mną to wstrząsnęło że mam nadzieję że wytrwam w niepiciu.

  1. avatar Pepsi Eliot 12 marca 2022 o 21:26

   <3

 3. avatar Adam 24 marca 2022 o 21:02

  O diecie keto widać wie Pani nie wiele. Jest na niej Z POWODZENIEM masa ludzi którzy tak jak ja odzyskali zdrowie.

  1. avatar Pepsi Eliot 25 marca 2022 o 06:53

   Po pierwsze trzeba trochę poczekać na rzeczywiste skutki, po drugie wydaje mi się, ze nie jesteś kobietą, po trzecie serdecznie Cię pozdrawiam, a na blogu jest wiele wpisów na temat diety keto, to tylko jeden z nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Nie garb się, ale skoro już, na ból pleców

się nada

Osteocare TiB

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum