logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
87 811 630
401 online
31 706 VIPy
Reklama


woman/ pepsieliot.com

TWOJA ENERGIA I RÓWNOWAGA HORMONALNA
MACA This is BIO

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Sekrety farmacji, medyków, homocysteina i witaminy, czyli na czym polega dowcip?

woman/ pepsieliot.com

Internet jest pełen teorii spiskowych, dzięki czemu cenne wolnomyślicielskie, wybitnie logiczne wnioski, również mogą wpaść do jednego worka z niby konspirą. Dlatego namawiam Cię do zabawy w Kopciuszka, czyli systematycznego oddzielania maku od piachu.

Wahadła destrukcji tworzą się natychmiast tam, gdzie istnieje jakaś struktura. Gdy w akwarium pływają dwie rybki, można wystraszyć jedną, a druga robi sobie  w tym czasie luzackie wachlowanie płetewką, gdy wystraszyć jedną rybkę w stadzie, dokładnie w tym samym czasie, bez żadnego opóźnienia kierowców ruszających metodą gąsienicy z krakowskiego skrzyżowania, wszystkie rybki zrobią dokładnie to samo. Bo tak działa wahadło, żywiąc się energią (emocjami) prowokuje popleczników do jej wytwarzania w jak największej ilości.

Ostateczne cele wahadeł nigdy nie pokrywają się z celami ich popleczników. Nie są to prawidła wymyślone na potrzeby manipulacji, ale rozejrzyj się wokół siebie, odrzuć blokujące Cię przekonania, oraz strach i użyj swojego umysłu w swojej sprawie, a nie jak zawsze w podbijaniu ważności własnego ego.

Reklama

Tu znajdziesz 100% organiczny 4 GREENS This is BIO idealny do oczyszczającej wątrobę KURACJI 4 SZKLANEK, posiadającej wszelkie zalety banana zjedzonego w nocy, oraz wiele innych


Czy jesteś uśpiona jak krowy w oborze, przekonane, że mają wspólne cele z hodowcami, bo dostają wikt i opierunek i bezpieczne są, chronione przed hieną, szakalem oraz wilkiem? Krowa może myśleć, że jej dobrobyt jest również celem hodowcy, gdyż krowa nie jest jeszcze świadoma ( chociaż posiada ewoluującą świadomość, w przeciwieństwie do tego co się religijnie nawija makaron na uszy), ale jeszcze nie przebudziła się, nie ma pojęcia, że jest w jakiejś grze. Hodowca też śpi, ale jest niejako bardziej świadomy od krowy, ma jasność, że krowa jest tylko drogą do jego celu.

I w ten sposób działają wszystkie struktury. Muszą składać się z jednostek, ale dla struktur liczy się tylko zbiorowa schizia. Z jednym nastolatkiem da się całkiem rezolutnie porozmawiać, Twój lekarz nagle okazuje się otwartym człowiekiem, rozumie, budzi się, ale gdy tylko znajdzie się w grupie przesiąka celami wahadeł destrukcji, ma już tylko przekonania, które bierze za swoją prawdę, a jego ego staje się najgorszym doradcą.

Wahadła farmaceutyczne, medyczne, wahadła gangów wyrostków, wahadło tłumu, który wyważa otwarte drzwi do opery paryskiej, mają inne cele niż jednostki stanowiące ich popleczników. Celem wielkiej farmacji jest stworzenie jak największej ilości patentów leków, na jak najwięcej chorób, a z braku takowych, wymyślenie ich. A co za tym idzie zgromadzenie ogromnej ilości energii, w tym pieniądza.

Reklama

Tu znajdziesz 100% organiczny jarmuż KALE This is BIO, wraz z KOLAGENEM morskim PEPTAN F TiB idealnymi dodatkami do oczyszczającej wątrobę i inne, 4 SZKLANKI


Dochtore zaprogramowane softwerowo jeszcze w liceum ęą biolchem, następnie na studiach jest absolutnie przekonane, że dieta nie może leczyć, a naturalne metody leczenia, to czary, gusła i zabobony i powinny być zakazane. I są zakazane. Dochtore nie ma pojęcia, że jest krową uśpioną w oborze, która sądzi, że struktura, której jest cielisia podporządkowana działa w imię jej interesów.

Zagubiony, niepewny siebie  nastolatek jest przekonany, że grupa wyrostków pod którą się podpiął, aby poczuć się pewniej, będzie realizować jego interesy. Dochtore jest przekonane, że przemysł medyczny i farmaceutyczny działa tylko ku zdrowiu pacjenta and jego dochtore, kolejność przypadkowa.

Bądź sceptyczna, nie dawaj wiary, sprawdzaj grającego z Tobą pokerzystę o nieodgadnionej gębie pokerzysty, bo tego akurat możesz być pewna, że Tylko Twoja prawda pozwoli Ci na realizację Twojego celu. Nie przekonania, nie ego i przede wszystkim nie strach, ale uważność i obserwacja wszystkiego z boku. Łącznie z sobą. To tak, jakby Gulczas, Manuela i inni z pierwszej edycji Big Brother oglądali siebie na wideo, gdy już dawno zapomnieli, że są tam jakieś kamery.

Dość długie zagajenie przed akademią. A na akademii pierwszomajowej tylko dwie sprawy, transparent i wiec.

I tak jest właśnie z dużymi dawkami dożylnych iniekcji witaminą C, w postaci zastrzyku z askorbinianu sodu (nigdy z kwasu askorbinowego). Dochtore wierzy, że tego nie można robić, gdyż takie są przekonania softwerowe nałożone na umysły dochtore, że myślą, że to ich prawda, że tak naprawdę myślą. I taka intencja idzie w świat i się realizuje. Dochtore się tak zaprze, że duże dawki witaminy C wtłoczone dożylnie mogą nawet w jego przypadku nie zadziałać.

I tak jest z zaburzonym cyklem metylacji, że system nie funduje nam, nawet za pieniądze jego podatników, badania homocysteiny, gdyż poziom tego aminokwasu jest strategiczny dla zdrowia naszych tętnic, miażdżycy, a tak naprawdę stanów zapalnych w ciele.

Za to każdy może mieć refundowane badanie poziomu cholesterolu. To jasne, bowiem w kontekście tego, że w Polsce, podobnie jak w Stanach, czy Kanadzie nie wolno leczyć dietą, w związku z czym natychmiast delikwent otrzymuje porcję statyn, które to leki będzie brał prawdopodobnie do końca życia.

Cykl metylacji polega, mówiąc trywialnie na ruchu ręki kataryniarza, byle tylko dostarczyć mu niezbędną metioninę, czyli egzogenny (nasz organizm nie może go syntetyzować) aminokwas, który ulega procesowi metylacji do aminokwasu  homocysteiny, która z kolei w procesie remetylacji ponownie przekształcana jest do metioniny, lub przekształca się w cysteinę (inny aminokwas) w procesie siarkowania.

Jeżeli przyjmiemy za punkt odniesienia, poziom czy stężenie cholesterolu we krwi, jako możliwy wskaźnik wystąpienia choroby miażdżycowej, to palenie papierosów jest czynnikiem ryzyka sześciokrotnie większym, niż poziom cholesterolu, a podwyższony poziom homocysteiny jest czynnikiem ryzyka 40 razy wyższym niż poziom cholesterolu.

Kontynuując temat cyklu metylacji, w efekcie powstaje arcyważny antyoksydant (enzym) glutation, ale o tym kiedy indziej. W przemiany te zaangażowanych jest wiele enzymów działających w połączeniu z kofaktorami w postaci witamin z grupy B. Dzięki tym procesom organizm utrzymuje prawidłowy, czyli odpowiednio niski poziom homocysteiny.

Nikogo nie może więc dziwić, że przy zbyt wysokiej homocysteinie, która grozi ogromnie poważnymi kłopotami zdrowotnymi, często ze skutkiem śmiertelnym, jak udary mózgu, czy zawały, natychmiast powinno się aplikować witaminy B6, B12, i kwas foliowy (witaminę B9) w formie folianów.

Właśnie w przypadku podwyższonej homocysteiny zwykle cykl metylacji poprawia się natychmiast po wprowadzeniu odpowiednich dawek kwasu foliowego w formie folianów, oraz witamin B12 i B6.

Zdarza się czasem, że poziom homocysteiny nie będzie się obniżał, pomimo stosowania suplementów, to występuje bardzo rzadko, ale wtedy trzeba się zastanowić co jest z wchłanialnością, oraz po pierwsze czy forma witamin jaka została zastosowana w danym suplemencie jest odpowiednia? Bowiem osobom z mutacją genu MTHFR, nie tylko należy podawać kwas foliowy w postaci naturalnych folianów L-5-MTHF, ale również te dwie ostatnie witaminy muszą być w formie metylowanej, gdyż awatar, czyli ciało nie umie ich metylować.

A ponieważ witamin nie można opatentować, i wszyscy mogą sprzedawać witaminy bez płacenia haraczu farmacji za patent, nie pozostaje nic innego matrixowi farmaceutycznemu and medycznemu (oprzytomnijcie) niż skupianie się na cholesterolu i statynowaniu ludzkości. Będzie git.

citron/ pepsieliot.com

owocek

(Visited 4 825 times, 1 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Taka siaka 19 marca 2019 o 15:26

  A co jeśli ktoś ma gen mthfr? wtedy codziennie suplementować formy aktywne b complex do końca życia? Czy sie nie przedawkuje? A może wysypywać sobie trochę z kapsułek, żeby za dużo nie brać?

  1. Pepsi Eliot 19 marca 2019 o 16:21

   badać homocysteinę, B12 i kwas foliowy

 2. Dziwne 19 marca 2019 o 19:10

  Hej Pepsi. Mam taki dziwny objaw. Zawsze kilka dni przed okresem mam problem ze wstawaniem a najdziwniejszy objaw to krew z nosa (prawa dziurka) , nie leci ciurkiem, ale sam śluz z nosa to krew. Takie coś mam zawsze około 6-4 dni przed okresem. Co robić?

 3. Sańka 19 marca 2019 o 19:46

  „Internet jest pełen teorii spiskowych, dzięki czemu cenne wolnomyślicielskie, wybitnie logiczne wnioski, również mogą wpaść do jednego worka z niby konspirą.”

  Oj prawda, Pepsi! Ja np na ten moment nie wiem już nic, oglądam różne filmiki na yt, dwa lata uważałam, że wirarianizm i picie soków to jest to 🍉 Po czym przerzucilo mnie na jakąś Palmę, która ostro to krytykuje, a pod spodem dziesiątki wpisów ex-frutarian, jak to zniszczyli sobie zdrowie I że tragedia wychodzi dopiero
  po 5 latach vita… Po czym znów inny kanał zachęca do wirarianizmu, ale z suplami. Itp…bądź tu mądry człowieku, może należałoby obniżyć ważność jedzenia i jeść dla przyjemności?🤔A uzdrawiać się oddechem? 😁🍉🍉🍉

  PS. Wiem, że to wahadła ☠

  1. Pepsi Eliot 19 marca 2019 o 19:57

   Jestem 8 rok witarianką, wcześniej 22 lata wege 🙂

   1. Anett 8 kwietnia 2019 o 21:26

    O matko, po wyglądzie wnoszę że od urodzenia zatem 🙂

 4. Joanna 19 marca 2019 o 19:51

  OOooo czyżby film powstał w GKN na Podwalu na piętrze w dziale medycyna? Szkoda, że nie widziłam – wstąpiłabym 🙂 Pozdrawiam!

  1. Pepsi Eliot 19 marca 2019 o 19:56

   nikt nie wiedział, prosiła mnie księgarnia, bo tam jest bardzo mało miejsca

 5. Jigit 19 marca 2019 o 21:14

  Jakie dawki B12,B6, kwasu foliowego należy brać aby zbić homocysteinę po badaniu z 11 na 8? Brałem dwa miesiące B-complex oraz kwas foliowy i raptem z poziomu 11,6 zeszła na 11. Coś jest chyba nie tak.

  1. Pepsi Eliot 20 marca 2019 o 09:24

   Jaki masz poziom kwasu foliowego, B12? Brałeś ten kwas foliowy? https://thisisbio.pl/suplementy-diety/2505-folic-acid-5-mth-400mcg-90kaps-gg–5060040826195.html

 6. empi 19 marca 2019 o 21:14

  Czy osoba prowadząca, czyli Pepsieliot i osoba z filmu to ta sama osoba? Mam wrażenie, że bloga prowadzi ktoś inny?

  1. Pepsi Eliot 21 marca 2019 o 07:04

   Really?

 7. metkor 19 marca 2019 o 21:23

  Pepsi co robić w przypadku hipercholesterolemii? Mój doktor podejrzewa u mnie taki przypadek i wysyła mnie do kliniki. Dał statyny ale na razie nie biorę.
  Ostatnie badanie cholesterolu to: całkowity 341, trójglicerydy 135, HDL 53 i LDL 245.
  ALAT wątroby podwyższony 55. 40 lat, 183 cm wzrostu, waga 78-80 kg.
  Kępki żółte pod oczami są.
  Zapoznałem się z książką Walter Hartenbacha ale o hipercholesterolemii tylko napomkną.

  1. Pepsi Eliot 20 marca 2019 o 09:19

   potrzebuję więcej badań, przede wszystkim B12, kwas foliowy, homocysteina (NAJWAŻNIEJSZY marker, widziałeś nagranie?) żelazo i ferrytyna, kwas moczowy, mocznik, mocz, kreatynina, CRP,Fibrynogen, morfologia z OB, cukier i insulinę na czczo. Na jakiej jesteś diecie? IJaki masz poziom 25(OH)D – bardzo ważny marker gospodarki tłuszczowej. Bierzesz D3 z K2, omega 3?

 8. agga-su 19 marca 2019 o 21:28

  Peeepsi, obejrzałam cały film z wielką ciekawością, chociaż tematyka jest mi znana z bloga i książki:))) – ale masz gadane, nie da się ukryć;) Początek może troszkę przycinający się, ale potem to poooszło!
  Fajne miałaś audytorium, ten starszy pan był super;) Rozumiem, że były to osoby, które przypadkowo trafiły na spotkanie? A może nie wszystkie? Książka ma tę samą zawartość, co wydanie w białych okładkach?
  Ciekawa jestem, jakie masz podejście do własnej osoby na nagraniu, tzn. kiedyś już mówiłaś, że nie lubisz publicznych wystąpień, ale jakoś się przemagasz, czy coś;) Muszę przyznać, że choć na początku twój głos wydaje się drażniący, to potem się o tym zapomina, bo na pierwsze miejsce wysuwa się charyzma i cudowny uśmiech:))) Ja nie przepadam za brzmieniem swojego głosu, a już na nagraniach to nie mogę siebie słuchać…
  Buziaki i owocki:))))

  1. Pepsi Eliot 20 marca 2019 o 09:14

   Na tym nagraniu nie było żadnej przychylnej mi a’priori osoby, ani takiej, która kiedykolwiek czytała bloga, ani też miała tę książkę w ręce. Księgarnia poprosiła mnie o odpłatny wykład, ale poprosiła też, aby nie informować czytelników z bloga, gdyż jest tam mało miejsca. Zrezygnowałam z wynagrodzenia za wykład przekazując pieniądze za pośrednictwem Księgarni dla dzieci z krakowskiego domu dziecka.
   Książka w tej miękkiej ciemnej okładce niczym nie różni się od zawartości białej.

   Co do mojego głosu bardzo lubię swój głos i cieszę się, że mówię i jestem wdzięczna, są tacy co nie mówią.
   Obecnie postanowiłam występować, gdy mnie ludzie poproszą, co całkowicie zmienia mój poprzedni stosunek do występów publicznych.

   Pierwsze 5 lat pisałam bloga całkowicie ukrywając swoją tożsamość, ale przeczytałam takie bzdury, że to jakaś potężna agencja reklamowa tworzy treści, bo jedna osoba nie jest w stanie tworzyć tyle kontentu dziennie. etc. Zrezygnowałam 2 i pół roku temu z proponowanej mi godziny, własnego programu cyklicznego w telewizji, gdy jeszcze nie przeszłam przemiany duchowej.

 9. Kasia 19 marca 2019 o 21:34

  Cześć 🙂 Przepraszam, że nie na temat – czy mogę równocześnie brać Chlorellę i kompleks witamin z grupy B, które polecałaś w poście dot. endometriozy? Chciałam kupić w Twoim sklepie, ale nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam i czy nie będzie tego za dużo naraz (kumulacja witamin B?).
  Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź,
  pozdrawiam,
  Kasia

  1. Pepsi Eliot 20 marca 2019 o 09:02

   to tak jakbyś się zapytała, czy możesz zjeść kotleta na obiad, i brać B complex. Chlorella to jedzenie, jest uznana za pokarm, a B complex biuerzesz jak masz braki, witaminy B w nadmiarze wydalasz z moczem. Ale nikogo nie namawiam, nie jestem lekarzem, nie posiadam uprawnień

 10. Sańka 19 marca 2019 o 21:35

  Wiem, Pepsi😇 Twoj blog ma serio najcenniejsze porady z zakresu żywienia, ale wiesz, jak to jest…Najwyraźniej mam nadmierny potencjał i stad wahadła się mnożą!

 11. Hanna 19 marca 2019 o 23:34

  Ostatnio, też śledzę różne kanały na yt i tych co na samych owocach i tych co tylko roślinki i suple ble, i tych co za suplementami i tak sobie myślę, że i jedni i drudzy mają rację, ale nie koniecznie dla mnie jest to w 100%dobre.Bo czy ja mieszkam nad m. Śródziemnym? Czy jem tyle warzyw i owoców co oni?Czy umiem tak dobierać żarełko? A czy oni pracują 10 h w budynku i mają tyle stresu? Dlatego od dawna poczytuję sobie Pepsi i wracam jak do autorytetu. Wiem też, że to co dzieje się z moim organizmem na witarianiźmie nigdy bym nie osiągnęła w inny sposób. A ex witarian nie słucham bo mięso mi śmierdzi i reaguje na nie jak kobieta w ciąży z mdłościami.

  1. Pepsi Eliot 20 marca 2019 o 08:52

   <3

 12. lucka 20 marca 2019 o 00:17

  Papsi…moja encyklopedio, a jeżeli codziennie są 4 szklanki z jedną 4greens, dodatkowo chlorella w ciągu dnia i 2 x dziennie żywe zielone w dużej ilości w różnej konfiguracji (uwzględniając wszystkie ważne suple, o których piszesz w artykułach) to suplementacja B-complex będzie uzupełnieniem czy to będzie już nadwyżka ?
  Dodam „ogarniętą” nerwice lękową i SM

  1. Pepsi Eliot 20 marca 2019 o 08:50

   Zwykle B wysikasz jak będzie jej za dużo, możesz robić oczywiście badania B12, kwas foliowy, B6

 13. Dominika 20 marca 2019 o 07:14

  Pepsi chciałabym zakupić moim córeczka wiek 6 i 10 lat witaminy witek i jeszcze omega 3 . Czy mogę im podawać I jedne i drugie ? I kiedy będzie dostawa ?
  Mam też pytanie czy jeśli dodam hemp do 4 szklanki to nie muszę brać już osobno omega 3?
  Od kilku tygodni próbuje przejść na weganizm
  …stopniowo. 3 razy w tyg zastępuje mięso tofu bądź ciecierzycą , tak na początek.Ryb niestety nie lubię. Chce to zrobić stopniowo żeby organizm miał czas na przedstawienie się . Moje pytanie brzmi więc . Czy już teraz powinnam wdrożyć kelp plus D3+K2 i Liposomal B12? Czy dopiero jak będę na 100%diecie veganskiej .
  Stosuje regularnie 4 szklanki ..hemp już do mnie jedzie i dodatkowo 2 razy dziennie biorę VIVITE w której już są omega i D
  Będę wdzięczna za odpowiedź.dziekuje ❤️

  1. Pepsi Eliot 20 marca 2019 o 08:45

   Było sympozjum lekarzy wegetarian w Kalifornii na temat Omegi 3, zdania były podzielone, że nie wystarczą roślinne kwasy. Jeśli chodzi o Hemp to dodawaj 2 kopiate łyżki stołowe do 4 szklanki.

   Kelp jak najbardziej już do 4 szklanki pół łyżeczki, a należy zbadać B12, kwas foliowy i homocysteinę, nawet ludzie na dietach mieśnych mają braki B12.

   Suplementy TiB dla dzieci będą lada moment.

   dziecko 6 i 10 lat

   Przed śniadaniem, lub przed lanczem 2 gramy chlorella This is BIO (należy zacząć od 1/4 tabletki chlorelli i powoli zwiększać dawkowanie, po czym dopiero w następnej kolejności wprowadzić spirulinę ), oraz 2 gramy spiruliny This is BIO

   Do śniadania 2 kaps Vitek TiB

   Jakie dzieci mają poziom 25(OH)D?

   Po śniadaniu 1 tabletka D3+k2 TiB do ssania, dopóki nie ma wyników badania, na 5 dni przed badaniem 25(OH)D odstaw dzieciom suplementację,

   oraz 2 Omega 3 TiB dla dzieci, też po śniadaniu.

   Bardzo istotną rzeczą jest magnez, dodawaj mu do kąpieli kieliszek (100 mililitrów) chlorku magnezu TiB, przeczytaj ten artykuł: https://www.pepsieliot.com/jak-po-co-i-ile-brac-magnezu-czyli-mega-wazne-porady-doktora-sircusa/

   Probiotyki, kiszonki, jogurty bio bardzo ważny kwas mlekowy

   KOLEJNE Ważne informacje:

   Gdy tylko u dziecka zaczyna się jakaś infekcja, wystarczy że tylko katar, bo często u takiego dziecka od kataru idzie niżej i w końcu kończy się poważnym stanem zapalnym. Od razu wchodź na kalibrację kwasem askorbinowym TiB wraz z sokiem pomarańczowym, jednak kalibracji nie rób częściej niż raz, góra 2 razy w miesiącu, gdy jest uzasadniona potrzeba.
   https://www.pepsieliot.com/dziecko-w-tym-male-kaszle-co-ma-robic-skolowana-matka/

   https://www.pepsieliot.com/uzywac-nadtlenku-wodoru-h2o2-nebulizatorze/

   Należy też robić inhalacje/nebulizacje https://www.pepsieliot.com/glutation-rozpylany-nebulizator-trafia-razu-celu-przelom-leczeniu/

   Oprócz tego należy nawet przy zwykłym katarze delikatnie oklepywać plecy dziecka, a jak tylko schodzi niżej infekcja a temperatura ciała nie jest wyższa niż 38 stopni należy postawić dziecku bańki, tylko na plecach, omijając kręgosłup.

   PASOŻYTY, dzieci miewają pasożyty, a jeśli coś się dzieje niepokojącego, infekcje się powtarzają, to zwykle winne są właśnie pasożyty i niedożywienie.

   Możesz zrobić dziecku biorezonans, albo odrazu zastosować oczyszczającą kurację z pestkami z dyni, wszyscy domownicy też powinni sobie zrobić. Nie oznacza to, że wszystkie pasożyty na to pójdą, ale zwykle dziecko czuje się lepiej:
   Aby zwalczyć pasożyty, należy na czczo spożyć 25-30 gramów (średnio 2 łyżki) świeżych, pozbawionych łupin, silnie rozdrobnionych nasion dyni. Po około 2 godzinach od spożycia należy przyjąć środek przeczyszczający, w jej przypadku łyżkę oleju rycynowego. Dla pewności kurację można powtórzyć po 2 dniach.
   Aby zabieg był bardziej efektywny, pestki z dyni można połączyć z innym naturalnym lekiem na pasożyty – marchewką. Wymieszaj 3 łyżki startej marchwi, 25-30 g potłuczonych, świeżych pestek dyni i 2 łyżki oleju. Tak przygotowaną miksturę należy zjeść na czczo.

   Po 3 godzinach należy spożyć łyżkę oleju rycynowego, aby wywołać efekt przeczyszczający i wydalić pasożyty. Podczas kuracji nie można nic jeść.

   Pestki z dyni na odrobaczanie dzieci:
   Zmiksuj z mlekiem ryżowym 15-30 g (im młodsze dziecko, tym mniejsza dawka) świeżo wyłuskanych pestek dyni i podaj je dziecku na czczo. Zamiast mleka możesz wymieszać pestki z miodem. Następnie dziecko może zjeść śniadanie.

   Po 3 godzinach podaj dziecku 1-2 łyżeczki oleju rycynowego (u bardzo małych dzieci lub u tych z problemami jelitowymi olej można zastąpić oliwą z oliwek), aby wywołać efekt przeczyszczający.
   W razie potrzeby kurację można powtórzyć po 2-3 dniach.

   A tu masz przepis na zupę mocy dla dziecka, o ile nie jest weganinem/wegetarianinem: https://www.pepsieliot.com/jak-bezpiecznie-oczyscic-dziecko-z-pasozytow/

   Oraz bulion wegański dla zaleczenia wyściółki jelit, lub z dodatkiem kolagenu TiB już nie wegański oczywiście
   https://www.pepsieliot.com/leczacy-jelita-prosty-przepis-na-alternatywny-bulion-z-kosci-yyy-weganskich/

 14. IVElove 20 marca 2019 o 08:46

  JESTEM PEŁNA PODZIWU!:):) TAKA ENERGIA, DZIĘKI ŻE JESTEŚ:):):)

  1. Pepsi Eliot 20 marca 2019 o 08:51

   <3

 15. japoneczka01 20 marca 2019 o 12:24

  Jak to jest z tymi doktorami niby nie przebudzonymi. Jak sobie coś złamią, to nie idą do kolegi po fachu na poskładanie tylko do pani Srokowej, która mieszka niedaleko mojego miasta. Jej dziadek umiał składać kości, potem nauczył swoją żonę, a teraz córka składa.
  Jak sami zachorują, albo ktoś z rodziny, to w zielarskim, stacjonarnym sklepie całymi torbami wykupują zioła i suple, widziałam na własne gałki (sporo ich znam) i nie tylko ja.

 16. Natalia 20 marca 2019 o 20:09

  Pepsi, wpis oczywiscie jak zawsze bardzo wartosciowy, ale filmik…. jestes niesamowitą babka! Nie ma ani grama ściemy w Tobie, poprostu wierze Tobie i ciesze sie ze Ciebie mam! A Twojego bloga czytam od bardzo dawna, zanim jeszcze pojawily sie tresci duchowe😊 sciskam💋

  1. Pepsi Eliot 20 marca 2019 o 20:11

   z miłością 😀

 17. Anna 20 marca 2019 o 23:59

  Hej Pepsi Twoj wspanialy wyklad sluchalam dwa razy i nie do konca skumalam co z tym cynkiem i miedzia biore cynk poniewaz mam go niski ze wzgledu na niskokwasowosc zoladka i wiem ze tzreba go suplementowac bo jest potzrebny ale biore jedna tabletke na 2 lub 3 dni bo wiem ze on sie nie wydala mozesz mi powiedziec czy dobrze robie Dzieki Pozdrawiam
  PS .Pisalam ostatnio w sprawie selera na dokwaszanie zoladka znalazlam organik jestem taka szczesliwa zaczelam go pic Dziekuje Ci za wszystko

  1. Pepsi Eliot 21 marca 2019 o 06:55

   chodzi o to, żebyś (szczególnie) suplementując cynk pamiętała, że jest on antagonistą miedzi, którego to pierwiastku śladowego mamy często za mało i bez tej suplemntacji cynkiem. Ale ponieważ miedź bardzo łatwo byłoby przedawkować (w naszym Greens & Fruits TiB jest idealnie skorelowana z cynkiem i innymi minerałami) w wyizolowanym suplemncie, dlatego zachęcam do noszenia bransoletki z miedzi, albo trzymania w ręce czegoś miedzianego, np podczas czytania, albo jedzenia kilka razy w tygodniu potrawy z garnka miedzianego, no i z pokarmów, to suszone figi, daktyle, rodzynki mają miedź. <3

 18. anna 21 marca 2019 o 21:48

  Wielkie dzieki Pozdrawiam
  Czy wysylacie rzeczy ze swojego sklepu do Usa

  1. Pepsi Eliot 21 marca 2019 o 21:51

   tak wysyłamy, pozdro2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *