logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
79 815 925
272 online
30 836 VIPy
Reklama

100% ORGANICZNA CHLORELLA This is BIO

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Siła męskości i kilka zdań o najlepszym prezencie na Dzień Mężczyzn

  Być może o męskości powinien pisać dziś mężczyzna, dlatego mój wpis nie będzie równie długi i sięgający do wrażliwości co w święto kobiet, ale jako że mamy Dzień Mężczyzn, chciałabym naskrobać co nieco i z tej okazji.

  Odchodzimy szczęśliwie od myślenia, że chłopaki nie płaczą i nie okazują uczuć, a bić się jak dziewczyna być może wreszcie straci pejoratywne znaczenie, bo babeczki to najprawdziwsze wojowniczki.

  Odrobina yin w yang i cząstka yang w yin. Jesteśmy pod tym względem komplementarni

  Różni nas wiele, ale jesteśmy równi. Możemy mieć zupełnie różną wrażliwość, albo zupełnie podobną. Możemy być z Marsa, z Wenus albo po prostu z Krakowa.

  Stereotypy o męskości są krzywdzące. Archetypowy prawdziwy mężczyzna zakładałby istnienie mężczyzny nieprawdziwego. Nie będę więc pisać o tym czym jest męskość, bo faceci wiedzą o tym najlepiej.

  Każdy ma swoją definicję męskości i swojego wewnętrznego mężczyznę

  I każdemu z tych mężczyzn życzę, żeby się na chwilę zatrzymał. Żeby połączył się z Ziemią, żeby miał czas na siebie, na swoje zdrowie, na przeżywanie pięknego-pięknego świata, na własny rozwój, na małe marzenia i małe przyjemności (ale też wielkie marzenia i wielkie przyjemności).

  Reklama

  TYLKO DZIŚ [10.03] kupisz TRIBULUS TERRESTRIS This Is BIO w cenie niższej o 20%


  A jeśli chcecie zrobić dla siebie coś fajnego, istnieje super pokarm, który natura stworzyła jakby specjalnie dla mężczyzn. Oczywiście, działa on doskonale także na kobiety, genialnie wpływając na różnorakie aspekty ich zdrowia, ale zdaje się on być niemal dedykowany mężczyznom, tak doskonale działa na ich ciało.

  Mowa o Buzdyganku Naziemnym, znanym także pod nazwą Tribulus Terrestris!

  Tribulus terrestris to roślina wywodząca się z kultury Ajurwedyjskiej. Wzmacnia ona witalność i płodność, a także ma doskonały wpływ na zdrowie serca i układu moczowo-płciowego.

  Oryginalnie roślina wywodzi się z ciepłych rejonów Europy, południowej Azji, Afryki i Australii.

  W kulturze wedyjskiej buzdyganek traktowany był jako afrodyzjak, teraz zaś, dzięki zdolności wpływania na poziom testosteronu, jest elementem naturalnych środków na poprawę libido. Wzmacnia on gęstość receptorów androgenowych w mózgu, co może wzmacniać działanie poprawiające libido androgenów.

  Jeden z jego szczególnych składników, tribulosin, działa ochronnie na serce i choć wciąż nie istnieje wiele szczegółowych badań w tej kwestii, sprawa wygląda zdecydowanie obiecująco.

  W badaniach na zwierzętach udowodniono także, że Tribulus działa protekcyjnie na wątrobę i nerki chroniąc je przed stresem oksydacyjnym. W niewielkich, regularnych dawkach ma on natomiast redukować uczucie stresu i podnosić nastrój

  Tribulus terrestris zawiera w sobie związki zwane saponinami, indolami i polifenolami. Są one substancjami regulującymi pracę enzymów, które przetwarzają anaboliczny testosteron. Co to oznacza w praktyce? Tribulus spowalnia objawy andropauzy, wspomaga wzrost włosów i redukuje ich wypadanie oraz chroni przed przerostem gruczołów sutkowych.

  Sugerowana dawka buzdyganka to 85 do 250 mg dziennie przyjmowane do trzech razy dziennie z posiłkami

  Jeśli chodzi o jego działanie na męskość, jest właściwie niezastąpiony!

  Postaw na Tribulus i miej codziennie swój Dzień Mężczyzn

  Źródła: 1, 2

  uściski:)

  (Visited 3 375 times, 2 visits today)
  Emanuela Urtica kreatorka, oldschoolowy hodowca roślin, podróżniczka, żyjąca w zgodzie z naturą, roślinożerna. Z misją dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami.
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Komentarze

  1. grzegorzadam 10 marca 2018 o 12:22

   Być może o męskości powinien pisać dziś mężczyzna,”

   Niekoniecznie 🙂

  2. es 10 marca 2018 o 12:59

   Cos z ta promocją jest nie tak, 39 zamiast 31 😉

  3. Aneta D Falkiewicz 10 marca 2018 o 13:25

   Męska „maca”? ;)) najlepszego dla panów, więcej jaj, więcej otwartości, i mniej strachu przed życiem w związkach <3

   1. grzegorzadam 13 marca 2018 o 10:59

    To zależy od gatunku, faceta, niektórzy nie potrzebują związków 😉

    1. Aneta D Falkiewicz 13 marca 2018 o 12:09

     ojtam, nie czepiaj się 🙂 w drugą stronę też to leci – niektóre z nas też nie potrzebują związków, a wręcz kwitną bez nich.

  4. Zośka 10 marca 2018 o 14:35

   Kupiłam dla swojego perfumy i słuchawki z megascena bo gdzieś zgubił te co ostatnio miał. Zrobiłam też obiad dla niego, ucieszył się ze wszytkiego

  5. japoneczka01 19 marca 2018 o 15:02

   Gdzieś czytałam, że kobiety też mogą raczyć się buzdygankiem. Jeśli tak, to w jakich dawkach?

   1. Pepsi Eliot 19 marca 2018 o 15:43

    oczywiście, podkręcenie naturalnego testosteronu jest wskazane, bierz tyle ile jest napisane na opakowaniu.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *