Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 812 840
166 online
42 345 VIPy

Skąd się przywlekły opętania ludzi przez demony, i czym to się je?

I taki koment

Horry a ja mam takie pytanie skąd te opętania ludzi i to że są różne historie typu, że diabeł kogoś opętał i np. nie miał ten ktoś kontroli nad ciałem, czy to demon i skąd i dlaczego tak jest? Są trzy podobnie prawdopodobne wytłumaczenia tej sytuacji. Coś jak opętanie demonami może zadziać się z powodu bardzo wystraszonego ego, skłonnego do wymyślania strasznych historii, a ponieważ rzeczywistość jest odzwierciedleniem naszych myśli, po pewnym czasie może właśnie pokazać delikwentowi ową przerażającą rzeczywistość. Czyli to ego jest sprawcą swoich nazwijmy to nieszczęść. Jakaś młoda dusza zalogowała się i drży jak osika i jest bardzo podatna na to co wykoncypuje ego. Drugą opcją jest to, że system, czyli wyższy system świadomości coś chce pokazać. Niewiadomo jaka świadomość zalogowała się do danego awatara, nie znamy jej poprzednich wcieleń, może to być taka nauka dla tej świadomości. Może system chce w ten sposób obudzić tego człowieka. Takie kręgi w zbożu dla wyższego systemu świadomości robi się lewą nogą do lusterka, czyli jest to bułka z masłem, łatwizna. System różne rzeczy może tutaj robić, żeby coś nam pokazać, niekiedy nawet wstrząsnąć gościem, czy gościówką. Twierdzenie, że robią to Kosmici, albo studenci w nocy tak dla jaj, jest o tyle pozbawione sensu, że takich kręgów nie da się zrobić w idealnej ciszy, bez żadnych urządzeń i bez totalnej rujnacji okolicy. No a gdyby to mieli robić Kosmici, to w końcu byś na takiego kiedyś natrafiła, a jakoś ich się nie widzi. System oczywiście może pokazać Ci UFO, czy Ufoka, ale raczej udostępni to Romanowi Nachtowi, który zrobi z tego incydentu poruszającą serca audycję i nagłośni sprawę.


Taki demon w ciele, to będzie raczej kontynuacja tego co już się działo, może odpowiedź, może stopień do wzrastania, z powodu poprzednich wcieleń. Trudno jest dywagować, ale dla systemu wszystko jest możliwe, tyle, że pewne wydarzenia są po prostu mniej prawdopodobne, jak spotkanie różowego jednorożca. System raczej wybierze demona, to jest bardziej prawdopodobne. Ponieważ system dostosowuje się do reguł tej gry, skoro takie powstały. Czyli patrząc w teleskop zobaczysz raczej to, czego się spodziewasz, czyli mgławicę, kometę, czy gwiazdę, a nie czarnoksiężnika z krainy Oz. Jednak zawsze jest jakieś minimalne prawdopodobieństwo, że będzie to Twardowski dosiadający rożek księżyca. I trzecim też prawdopodobnym scenariuszem jest, że z jakiejś innej rzeczywistości, mam na myśli grę (chociaż  w komputerze nie zdarza się, żeby Sims przeskoczył do innej symulacji, która dzieje się równolegle) przedostaje się jakaś świadomość, może nawet z dziwacznym awatarem demona, czy tylko świadomością. Chociaż Simsy i gry z Elfami to pikuś w porównaniu do tego co się tutaj rozgrywa, jak bardzo jesteś w grę zanurzona po szyję, że jednoczysz się z awatarem do imentu. Jednak owszem, może się zdarzyć w naszej grze, że podepnie się pod kogoś jakiś awatar z zanurzoną w nim świadomością z innej gry. Gdy jakaś osoba jest szczególnie podatna na sugestie, wystraszona, albo często przebywająca poza ciałem, może też mieć jakieś problemy psychiczne, wówczas dla jaj, albo na poważnie zostanie zasiedlona przez kogoś takiego. Czy ten osobnik zasiedlający cudze ciało jest zły, czy dobry, prawdziwy, czy nieprawdziwy, trudno tutaj kogoś przekonywać, gdyż sami tkwimy w przestrzeni wirtualnej, wyliczonej przez komputer spoza gry, więc kłopotliwe byłoby debatować co jest prawdziwsze, my, czy demony?

Przy założeniu, że rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna, a nasza gra jest niejako poligonem doświadczalnym, gdzie uczymy się obniżać entropię całego systemu, którego jesteśmy przecież częścią, wszystko inne można już wytłumaczyć za pomocą logiki mechaniki kwantowej. To, że tak mało ludzi na świecie ją rozumie, nie znaczy, że ona nie jest logiczna, i nie stanowi odpowiedzi na wszystkie pytania egzystencjalne, które sobie zadajemy. Pewien koleś z Szwajcarii, wybitny bogacz, chcący coś więcej skumać, może nawet przechytrzyć rzeczywistość, pojawił się w Stanach w Ośrodku, gdzie nie tak dawno jeszcze działał Robert Monroe, też bogaty biznesmen, inżynier który nie chciał wcale przeżywać sytuacji poza swoim ciałem, ale wciąż mu się przydarzały. W końcu zatrudnił (Robert) naukowców, w tym fizyka kwantowego współpracownika NASA (Toma Campbella) do spraw gwiezdnych wojen i przez całe lata były rozkminiane te wydarzenia poza ciałem. Na podstawie doświadczeń i wiedzy Tom Campbell (miał wykłady w zeszłym roku w wakacje w Mangha w Krakowie) stworzył swoją wielką teorię wszystkiego. Na margi, jest to najbardziej przemawiające do mnie przesłanie, po latach moich studiów tematów nazywanych potocznie paranormalnymi. Wracając do Szwajcara, wybrał się właśnie do tego Instytutu (działa nadal po śmierci Monroe), gdzie wyuczył się opuszczać swoje ciało, spotykać różne istoty podczas tych podróży, też medytować i zagłębiać się bezdennie w siebie. Wróciwszy do kraju i swojego pięknego domu, ze zdziwieniem skonstatował, że w nocy, gdy śpi, ktoś zakrada się do jego włości, je z jego miseczki, a dokładnie używa wypasionych garnków Zepter po tysiaku euro za patelnię and rondel, a więc ktoś grasuje po jego kuchni, pichci, pożera zapasy w lodówce, bez pardonu wyjadając kawior astrachański i inne pyszności.

Poirytowany do czerwoności Szwajcar rzekł w końcu z kamienną twarzą pokerzysty: sprawdzam i zainstalowawszy kamery w kuchni nagrywające te brewerie udał się na nocny spoczynek. Jakimże rzecz skończyła się zdziwieniem Szwajcara, gdy rano na filmie zobaczył siebie samego grasującego wśród garów, bijącego pianę i jaja na patelnię i klarującego organiczne masło. Nie wiem jaki morał z tego mogłabym wyciągnąć dla Ciebie, ale okazuje się, że każda najbardziej dziwaczna historia otrzymuje w końcu rozwiązanie. Podobnie z demonami, to może być ta sama osoba, która zalogowała się do awatara, coś jak rozdwojenie jaźni u schizofrenika, może to być jakiś przekaz, nauka, wyższego systemu świadomości, albo żart, czy poważne zasiedzenie się w człowieku innej świadomości, może nawet z innej gry.

Na zawsze Twój Horrry Portier

PS A imię jej 44 postanowiła również wypowiedzieć się wkrótce w temacie, bo twierdzi, że coś opuściłem:)

(Visited 5 780 times, 2 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Katerina 4 kwietnia 2019 o 09:00

  Muszę zacytować tutaj ( u Horrego najbardziej mi taki temat pasuje ) słowa byłego prezydenta, którego to kolesia nie podejrzewałabym w życiu o interesowanie się taką tematyką:
  „Na innych galaktykach są trzy poziomy rozwoju intelektualnego, a my jesteśmy najniżej. Wyższa cywilizacja przyjeżdża i przygląda się, co tu wyprawiają, jak zagrozimy destabilizacji Putinem, oni nam przeszkodzą, przetną na pół, ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie, przytrzymają nas 5 tys lat, przyślą Adama i Ewę i od nowa będziemy budować…”
  I tak mnie na maxa intryguje ta zwijająca się ziemia 🙂
  Tak swoją drogą zastanawiam się z kim taki Lech miał do czynienia w swoim życiu 🙂 i to, że on WIE , że tak jest. Skądś wie.

 2. avatar mak 4 kwietnia 2019 o 14:57

  Pepsi kucharz, pepsi lekarz, pepsi ufolog, pepsi pisze i pisze i zastanawia mnie co bierze bo dobre. Znawcy wszystkiego od wszystkiego a skąd ta wiedza…..?? Badania, wyniki, opracowania, cytowania …źródła proszę. Ha ha ha bajki fajne….cos niesamowitego co ludzie wymyslą

  1. avatar Jarmush 4 kwietnia 2019 o 15:55

   zakładasz że nie ma, to Twój problem

   1. avatar Dudek 4 kwietnia 2019 o 17:10

    No wreszcie. Jasne, że dywagacje, sam próbuję rozkminić bestię od lat, i ni chu…chu……. Niby ,, już był w ogródku, już witał się z gąską…..”. Ale, ,, czapkę sprzedam, pas zastawię, a Cześnika stąd wykurzę..”
    Nie będzie demon pluł nam w twarz i dzieci nam onacył..

   2. avatar Dudek 4 kwietnia 2019 o 17:24

    A tak na serio. Może rzeczywiście, gdzieś tam, kiedyś, w czasoprzestrzeni zderzyły się dwie jaźnie. Mnie spotkało to naprawdę pod koniec podstawówki, pierdolnołem czołowo, dosłownie, w pełnym biegu w kolesia wybiegającego zza węgła. Jemu nic, ja kilkugodzinna utrata świadomości. Kiedy ją odzyskałem – byłem już kimś innym. Czułem to, próbowałem sygnalizować. Finał – psychiatryk i diagnoza : reakcje nerwicowe okresu pokwitania.

  2. avatar Dudek 4 kwietnia 2019 o 17:46

   P. E. Super Star. I choć wieki przeminą, i ziemia przeminie, Pepsi pozostanie, bo imię jej 44. I wara od niej bo aortę przegryzę.

 3. avatar też szukam 4 kwietnia 2019 o 15:40

  a czwarte wyjaśnienie jest takie , że opętanie to ludowa nazwa na zaburzenie dysocjacyjne…

 4. avatar ada 4 kwietnia 2019 o 19:48

  hej Pepsi..wiesz co fajny ten wpis.chcialam sie z toba czyms podzielic.kiedys od a zwlaszcza od urodzenia czulam jak opuszczam swoje cialo, wiem jak to jest, jak czujesz sie leko i widzisz jak spisz, znaczy twoje cialo, niby nigdy nigdzie niewedrowalam,.. zawsze to bylo bardzo spokojnym i naturalnym czyms, jaby czescia mnie, w dziecinstiie bardzo duzo lunatykowala,, ajak juz pelnia lub now to niespalam i niespie na maxa..a potem jak zaczelam sie tak bardzo zle czuv ok 4 lata temu i zmarla moja mama niemoge odnalesc tego moge ducha..a bylo nam bardzo dobrze ze soba, ..ja zawsze odznaczalam sie niesamowita intuicja, na rozne sposoby…a wlasciwie zatopilam go w czeronym winie, ktory stal sie ukojeniem na wszystko, na chorobe-krora od ponad 20 lat albo i od urodzenia jest ze mna i wemnie a wlasciwie mna, nagla smiercia mamy, klopotami finansowymi meza, i innymi..zalalam moja dusze potokami lez i czerwonym winem i poranna mocna kawa, albo dwiema…przestalam biegac chy chodzic na marsze, przestalam wszystko..czytam twoj blog codziennie, zaopatrzylam sie tez w pakiet na 4 szklanki,ktore zaczelam pic-tylko z 4 mam problem i post przerywany..zobaczymy, swietne teksty Pepsi

  1. avatar Jarmush 4 kwietnia 2019 o 20:24

   Będzie dobrze <3

   1. avatar Dudek 5 kwietnia 2019 o 19:15

    Coś jak opętanie demonami może zadziać się z powodu bardzo wystraszonego ego, skłonnego do wymyślania strasznych historii, a ponieważ rzeczywistość jest odzwierciedleniem naszych myśli, po pewnym czasie może właśnie pokazać delikwentowi ową przerażającą rzeczywistość.
    Teoria do przyjęcia, zakładając że rodzimy się z wystraszonym ego, np. sikamy pod siebie, bo nie ma mamusi, która w ciemną noc poda nam nocniczek. Nie ma jej, bo gdzieś tam dobrze się bawi. Ale to tylko jedna strona, mój najmłodszy syn, u którego od pierwszego przytulenia wyczułem ogromne pokłady lęku, dlatego nie przestawałem przytulać, dopóki sam nie wkręciłem się w psychozę strachu. Nawet dziś, na odległość czuję go każdym neuronem, wiem że on to ja, zawsze wiedziałem, pewnie dlatego tak bardzo cierpię widząc, wiedząc, czując co go czeka w tym jebanym matrixie. Gotów jednak jestem wziąć na siebie całą spierdoloną karmę, która miałaby być jego udziałem. On jest miłością. Bliźniaki też, ale one są silne.

    1. avatar MariaMagdalena 12 maja 2019 o 09:22

     Dudku, ile w Tobie miłości… O opętaniach mówią różni jasnowidzący, a nawet od nich uwalniają, np. Helena Mielczarek, Bożenna Kędzierzawska, wróżka Sława i inni. Można ich znaleźć na YT.

     1. avatar Dudek 12 maja 2019 o 20:06

      Dzięki ?

 5. avatar edyta 5 kwietnia 2019 o 11:53

  Droga Pepsi, uwazam, ze jestes super babka, ktora ma cos fajnego do przekazania :-). Dlaczego jest Ciebie tak malo na YouTube? Jestes piekna i ciekawa… Why????

  1. avatar Jarmush 5 kwietnia 2019 o 16:05

   wszystko w swoim czasie, uwielbiam pisać

 6. avatar Paula 10 kwietnia 2019 o 14:46

  Ja trochę spoza tematu, trochę…
  Czy ktoś tu słyszał albo Ty Pepsi o Kodach Uzdrawiania?
  Stosowalam ok 3 tyg i przerwalam, czułam się fatalnie fizycznie i psychicznie, czułam że się zsuwam z jakieś wielkiej przepaśco, że się rozpadam na kawałki a momentami że umieram.
  Całe cialo mnie bolało, różne dziwne objawy. ciśnienie skaczące, ataki paniki. Strach co się dzieje. Leki.
  Nie powiem wystarszylo mnie to.
  Nie wiem. Może to proces oczyszczania mojego ciała i psychiki że śmieci nazbieranych przez lata, destrukcyjne wspomnienia komórkowe.
  Nie wiem i dlatego się wystraszylam.
  Nie wiem. Może wroce do nich.
  Czy ktoś coś wie, może Ty Pepsi?

  1. avatar Jarmush 10 kwietnia 2019 o 18:26

   Kiedyś gdy jeszcze głęboko spałam jakoś mi podeszły, ale obecnie to nie moja droga, nie moja teoria wszystkiego, nie moja prawda https://www.pepsieliot.com/wszyscy-bedziemy-uzdrowieni-czyli-poznaj-kod-uzdrawiania/
   a na margi, korzystajcie z szukałki (prawy górny róg, tutaj jest blisko 3ooo artów), a ten o kodzie jest sprzed 6 lat

 7. avatar Paula 10 kwietnia 2019 o 19:44

  Dzięki bardzo ?

 8. avatar Aśka 8 czerwca 2019 o 15:29

  Ja tam wierzę, że istnieje Bóg oraz anioły i demony, a w świecie duchowym trwa walka między tymi dwoma siłami. Walka między miłością a strachem i kłamstwem, między dobrem a złem. Gdy siły zła przeważają, do głosu dochodzi silne ego – a wraz z nim różne roszczenia, dążenia, stresy, zafiksowania na jakimś temacie. Człowiek kręci się w matrixie. Jednym słowem – człowiek śpi. Dlaczego? Bo wierzy w kłamstwa szatana. Kłamstwa szatana to ego. Za każdym elementem naszego ego (strachem, agresją, smutkiem itp. ) stoi jakiś demon. Mamy te demony w sobie, a one manifestują się w emocjach i idących za nimi zachowaniach.
  Opętanie? To skrajna forma zniewolenia przez ego – przez różne demony.
  Skąd się biorą te demony w nas? Z przekleństwa. Jeśli byliśmy przeklinani, czyli ktoś wypowiadał nad nami nieprawdziwe rzeczy, wzięte prosto z matrixu (jesteś głupi, nie nadajesz się do tego, źle się zachowujesz itp itd), a za tymi przekleństwami szły jeszcze konkretne decyzje (odrzucenie, bicie i różne inne traumy) – to te demony do nas przychodzą, i utrzymują nas w stanie kłamstwa/snu. Człowiek przeklinany również przeklina, zaczynając od siebie. Pozostając w mocy przekleństwa, karmisz ego. To prawo działa przez pokolenia. Demony wchodzą w pokolenie, rodzinę, przechodzą z ojca na syna. Żyją sobie, karmione naszym strachem. Tak działa przekleństwo pokoleniowe, które w skrajnej formie manifestuje się w opętaniu. To taka kumulacja pokoleniowych przekleństw.

  Takie moje zdanie 😉

  1. avatar Jarmush 8 czerwca 2019 o 19:05

   Walka? Really?

 9. avatar Asia 9 czerwca 2019 o 07:04

  Rili 😉
  Z tym, że dla tych, którzy przestają wierzyć w kłamstwa ego, ona jest już wygrana 😉

  1. avatar Jarmush 9 czerwca 2019 o 13:17

   nadal nie rozumiesz, nie ma wygranych w żadnej walce

 10. avatar Asia 9 czerwca 2019 o 07:11

  „Walczy się” spokojem, miłością, obserwacją, akceptacją – jeśli można tak powiedzieć. Ty Pepsi nazywasz to „budzeniem się” – dla mnie to sposób walki w duchu. Przebudzenie to jest wyzwolenie po starciu miłości ze strachem. Ciemne siły (złe duchy) odpadają gdy zderzą się z Bożą obecnością. Muszą odpaść, nie ma innej możliwości – bo tam, gdzie jest On, one nie mają prawa być.

  1. avatar Jarmush 9 czerwca 2019 o 13:13

   nawet nie używaj tego słowa, bo ma niską wibrację, albo używaj jak chcesz, ale nie jest obiektywnie dobre, a mówienie „Walczy się” spokojem, miłością, obserwacją, akceptacją, to oksymorony, alogizmy

   1. avatar Zuza 17 czerwca 2019 o 16:18

    Tak to jest jak ktoś potrzebuje przewodnika życiowego tak bardzo, ze nie jest w stanie przyjmować czyjejkolwiek innej racji lub przekonania niz swojego wyidealizowanego guru. Przestaje słuchać, jedyne co robi to odpiera „atak” na swoją ideologie, a w zasadzie na ideologie tegoż guru, któremu uwierzył 🙂

 11. avatar Asia 9 czerwca 2019 o 14:44

  spoko luz, każdy wierzy w co chce 😉
  kwestia nazewnictwa mnie nie zajmuje – czy to będzie walka czy przechylanie wahadła
  pozdrówka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum