logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
84 590 301
184 online
31 430 VIPy
Reklama

UWAGA DEPRESJA

PRZECIWZAPALNE KWASY
TŁUSZCZOWE OMEGA 3 TiB
w dużej dozie
zero transów
i metali ciężkich

JUŻ CZEKAJĄ NA CARGO!

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Słyszałaś o tym, że możesz żyć w 100% naturalnie i dożyć setki?

  Istnieje zupełnie inny sposób myślenia o zdrowiu

  Inny niż alopatia, niż szpitalne poczekalnie pachnące płynem do odkażania, niż smutni Panowie w białych fartuchach przepisujący 1 medykament na 10 chorób, ale 10 medykamentów na 1 chorobę, bo dostają za to pieniądz świszczący im w uszach, pulsujący w skroniach niczym krew po 5 małych czarnych na nocnym dyżurze.

  Być może słyszałaś o tym, że możesz żyć w 100% naturalnie i dożyć setki, dać ciału narzędzie do samoregeneracji, że nie potrzebujesz Prozacu żeby jakoś kulać się przez życie (bo szczęście jest w Tobie).

  Czy jest dla Ciebie jasnym co to naprawdę znaczy i jakie przemiany mogą pojawić się w Twoim ciele, umyśle i duchu?

  Możesz niezgrabnie wymachiwać rękoma co jakiś czas gubiąc dech i tracąc grunt pod nogami. Możesz też położyć się spokojnie i dać popłynąć swojemu ciału z nurtem, nurtem obfitości, delikatnie falując kiedy promienie słoneczne tańczą na tafli lekko wzburzonych wód życia.

  Reklama

  Idealna kuracja uodporniająca i silne odżywianie GREENS & FRUITS TIB minerałowo-witaminowy, w tym bogate źródło B COMPLEX plus 50 warzyw, owoców, ziół, enzymów i probiotyków


  To jest naprawdę takie proste

  W konwencjonalnej medycynie ciało jest wadliwą maszyną, która musi być monitorowana, przy której można majsterkować i która może być traktowana przez chemiczne i chirurgiczne interwencje (bo, według alopatów oczywiście, ich unikanie mogłoby wywołać katastrofę).

  Spójrzmy na to przez obiektyw konwencji, chociażby na sytuację my versus zarazki. Jeśli traktujesz źle swoje ciało bakterie, wirusy i grzyby próbują się do niego dostać. Twoim jedynym obowiązkiem jest wtedy przyjmowanie antybiotyków i leczenie objawów, czyli skutków właściwego problemu. Bo jeśli wybierzesz, że nie zażyjesz antybiotyku, cóż, wtedy infekcje rozprzestrzenią się po całym Twoim organizmie i mogą okazać się dla Ciebie nawet śmiertelne!

  To wszystko opiera się o strach. Nieoczekiwany, śmiertelny, niszczący

  Ale jest jeszcze jedna strona szkiełka…

  Z tego punktu widzenia ciało reaguje celowo na jego wewnętrzne i zewnętrzne środowisko. Ostra choroba zakaźna – wyobraź sobie – kaszel, biegunka, kichanie, katar, nocne poty, które mobilizują gruczoły potowe, mogą być postrzegane jako skuteczne i wyrafinowane metody detoksykacji występujące gdy zajdzie taka potrzeba.

  W rzeczywistości, bazując na naszej rosnącej wiedzy z zakresu mikrobomii (dziedzina zajmująca się badaniem „zarazków”), istnieją teorie, że choroba jest po prostu rezonansową aktywacją wewnętrznych mikroorganizmów. Uruchamiają się one kiedy detoksykacja i rekalibracja są po prostu konieczne.

  Reklama

  Tu znajdziesz 100% organiczny 4 GREENS This is BIO idealny do codziennej, zakwaszającej żołądek, alkalizującej limfę, oczyszczającej wątrobę, filtrującej nerki, dotleniającej komórki, nawadniającej i odżywiającej ciało kuracji 4 szklanek


  Dorastamy w przekonaniu, że nie ma żartów z ostrą chorobą, nawet jeśli oznacza to po prostu zmuszenie do wstrzymania się od codziennych działań i pozostania w łóżku!

  Ok, choroba jest często bolesna i nieprzyjemna. Ale należy zmienić pogląd, jej objawy są naturalną odpowiedzią organizmu na zachodzące w nim reakcje i jeśli już się wydarzą nie należy ich doszczętnie hamować. Twój organizm jest mądry i wie co jest dla niego dobre, jest zaprogramowany tak żeby Ci pomóc i zrobi to, jeśli nie zakorzenisz w nim fałszywych kodów.

  Jest to dość głębokie przesunięcie paradygmatu

  Jest różnica między pomiędzy używaniem walczącej mentalności, a utrzymywaniem spokoju, prawda?

  Wiele rodzajów medycyny alternatywnej na wiele sposobów nadal postrzega organizm jako szereg zębów i kół, których mechanizm jest wadliwy.

  A przecież istnieje coś jeszcze potężniejszego. Coś co obejmuje wielkość rozległego królestwa ciała, jego niewyczerpanej mądrości, siły, wiary i niewiarygodnego potencjału skoku kwantowego w samoleczeniu, kiedy uwzględnimy także swoją duchowość.

  Tkwi w Tobie niezwykła moc, siła która jest w stanie udźwignąć ciało znad ogromnych przepaści.

  depression/ pepsieliot.com

  Sprzyja Ci bowiem obfitość całego świata, który chce dla Ciebie dobrze!

  Twoje ciało nie jest wadliwą maszyną, którą trzeba rozbierać i grzebać w niej śrubokrętem. Natura daje Ci wszelkie narzędzia aby Twoje ciało było urodzajne, pełne energii, radości i harmonii.

  Obecnie niezwykłym jest, że ktoś jest zdrowy. Że ktoś do przychodni to tylko na badania kontrolne, których wyniki są w górnej normie. Niezwykłym jest, że ktoś zna swoje ciało, słucha go, rozumie.

  Nie ma lepszego lekarza niż nieskończona intuicja organizmu. Niż bliskość Ziemi. Niż dieta bogata w prawdziwy pokarm, w organiczne owoce i warzywa, w algi, w witaminy i minerały – w to, o co prosi Cię ciało.

  Nie ma lepszego lekarza niż Ty w butach do biegania. Lepszego niż Ty utkwiona w tu i teraz. Niż Ty obserwująca swoje ciało, słuchająca jego głosu, rozumiejąca co się dzieje.

  Nie musisz się bać. Musisz ufać swojej intuicji. A dostęp do tego „głosu duszy” zdarzy się tylko w tu i teraz, gdy nie ma Twojego ego.

  Na zawsze Twój
  Horry Porttier

  Inspiracja: www.greenmedinfo.com/blog/holistic-medicine-life-without-fear

  (Visited 5 582 times, 5 visits today)
  Horry Porttier - Nius pojawił się niespodziewanie na stronie i nie wiadomo kto go napisał … Nie znamy Horrego Porttiera.
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  Komentarze

  1. Andzia 13 kwietnia 2019 o 19:34

   Pepsi,a wystarczy mi omega 3 z jednej kopiatej łyżki w 4 szklance z Hemp protein? (nie jadam żadnych żywych stworzeń)

   1. Pepsi Eliot 13 kwietnia 2019 o 22:46

    2 kopiate

  2. Emily 14 kwietnia 2019 o 03:52

   Ja w innym temacie ale Pepsi, Harry oglądaliście może film „Władcy umysłów ” Jeśli tak to kto w nim jest prezesem/górą? Chodziło im tam o nas samych ? Przyznam że te ostatnie zdania filmu mnie zastanawiają.

  3. Yestemin 15 kwietnia 2019 o 13:40

   Kocham ten artykuł <3 To kwintesencja mojego poglądu na ten temat, a raczej zrozumienia. Cała natura jest genialna. Już samo to, jak niesamowicie jest piękna i dostojna, daje do myślenia. Za tym nie może się kryć nic innego jak miłość, mądrość i harmonia. A za chaosem, który wnosi człowiek, stoi strach. Gdzie szukać miłości, mądrości i harmonii, braku lęku? Odpowiedź nasuwa się sama. W naturze – własnej i tej naokoło 🙂

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *