logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
64 540 417
online
28 272 VIPy
Reklama

TWOJE LIPOSOMALE TiB

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Sok z gorzkiego melona, oraz co jeść, aby zapobiec rakowi trzustki, albo jak się go już ma

  sok z gorzkiego melona

  Sok z gorzkiego melona, oraz co jeść, aby zapobiec rakowi trzustki, albo jak się go już ma

  Już od pewnego czasu wiem, że blog ten nie może być jedynie krotochwilny. Wręcz przeciwnie, gdyż tak wiele osób choruje, ale też wiele osób martwi się o swoich bliskich, którzy są chorzy, że dzień w dzień odchodzę od groteski na rzecz rzeczy poważnych.

  Dostałam właśnie smutnego mejla od dziewczyny z prośbą o pomoc w podjęciu decyzji żywieniowej. Nie jestem ani lekarzem, ani nawet dietetykiem, ale postarałam się w miarę swoich możliwości odpowiedzieć na zadane mi pytanie. Wrzucam wszystko na bloga, gdyż może komuś te rady, chociaż nie wolno mi radzić, a więc te uwagi może komuś się również przydadzą.

  LIPOSOMAL GLUTATIONU TIB

  Poniżej list z minimalnymi i nieistotnymi zmianami.

  Czytam od niedawna Twoje posty. Bliska mi osoba jest chora na raka trzustki. Ma dopiero 46 lat. Nie będę się rozpisywać co i jak. Wiem że ta choroba jest straszliwa, ale mam pytanie: Czy dieta 811 mogłaby poprawić jego kondycje fizyczną oraz kondycję trzustki. Cukier mu skacze, teraz bierze również sterydy, wiec to też daje w kość.
  Podasz kilka wskazówek jakie warzywa i owoce najlepiej jeść w tej chorobie, w jakiej postaci i jak dużo? Chciałabym też żeby przybrał na wadze. On jest już po naświetlaniu i w trakcie chemii. Myślę, że zielenina mu nie zaszkodzi.

  Proszę, jeśli masz dużą wiedzę podziel się choć odrobinę żebym wiedziała jak żywić zdrowo bliską mi osobę, puki ma jeszcze apetyt.

  Pozdrawiam gorąco!!!

  Ja też Cię pozdrawiam gorącą i bliskiej Ci osobie życzę bardzo wiele zdrowia.
  Nie ukrywam, że list mnie wzruszył i nie wiem tylko, czy mam wystarczającą wiedzę w tym temacie, ale napiszę wszystko co wiem.

  LIPOSOMAL KURKUMINY TiB

  Popularne czasopismo Nature opublikowało raport, że to co jesz ma kluczowe znaczenie dla rozwoju raka trzustki, bardzo niebezpiecznej choroby. Rak trzustki potrzebuje mniej więcej dwudziestu lat, aby rozwinąć się w organizmie do swojej pełnej najgroźniejszej postaci. Dlatego tak ważne jest co się je, gdyż sam początek zachorowania na raka, jego powolny wzrost i rozprzestrzenianie się zależy od tego czy pokarmy, które się spożywa głodzą komórki rakowe, czy wręcz przeciwnie dokarmiają.

  Według analizy profesora nadzwyczajnego w dziedzinie patologii i onkologii z Centrum badań nad rakiem trzustki Hopkins ‚ Sol Goldman, pani Christine Iacobuzio – Donahue i jej kolegów, można uznać jako pewnik, że potrzeba prawie dwunastu lat, aby pierwsze komórki nowotworowe pojawiły się w trzustce. Następnie kolejnych prawie siedmiu lat jest potrzebnych na ich wzrost, a następnie przez co najmniej kolejny rok zaczynają się rozprzestrzeniać. Dopiero w czasie ostatnich dwóch do trzech lat, choroba rzeczywiście zaczyna człowieka zabijać.

  Każdy powinien starać się odżywiać w ten sposób, aby raka trzustki nigdy nie dostać, albo móc sprawić, żeby się w czasie tego dwudziestoletniego okna nigdy nie rozwinął. Jednym słowem go głodzić.

  Badanie z 2009 roku opublikowane w naukowym czasopiśmie Rak – Przyczyny i Kontrola jednoznacznie zasugerowało, że jedzenie mięsa, stołowego cukru i ziemniaków jest, każde z osobna, związane ze 100% zwiększonym ryzykiem rozwinięcia się choroby.

  Gotowane ziemniaki zawierają związki rakotwórcze, a przetworzone cukry powodują wydzielanie insuliny, oraz hormonu wzrostu, co jak wykazały badania sprzyja wzrostowi komórek rakowych w trzustce.

  Generalnie owoce i warzywa, zmniejszają ryzyko zachorowania na jakiegokolwiek raka, podobnie jak witamina E, witamina C i potas. Są też suplementy, zioła i przyprawy, które też są bardzo pomocne w zapobieganiu raka.

  Wszystkim ludziom żyjącym z rakiem zaleca się dietę roślinną i w jak największej ilości nie przetworzoną.

  W tym:

  Owoce i warzywa (w zdecydowanej przewadze warzywa) w różnych kolorach (czerwony, pomarańczowy / żółty, ciemny zielony, niebieski / fioletowy i biały, takie jak czosnek lub kalafior)
  Białka takie jak fasola, soczewica, orzechy i nasiona
  Pełnoziarniste, takie jak brązowy ryż, quinoa, jęczmień, owies

  Jest również ważne, aby zachować odpowiednie nawilżenie organizmu strukturalną wodą zawartą w naturalnych owocach i wodą mineralną nie gazowaną. W wielu przypadkach należy spożywać bogaty preparat multiwitaminowy i minerałowy (Uwaga! Bez żelaza)

  Przy raku trzustki kontrola poziomu cukru wydaje się jedną z bardzo istotnych spraw.

  W przypadku raka trzustki należy pamiętać o jednym, że najlepszym wyborem żywnościowym, jest jedzenie pięć razy dziennie małych porcji, głównie warzyw, dodatkowo orzechów. Nie jest natomiast wskazane jedzenie zbyt dużej ilości owoców, ze względu na zawartą w nich fruktozę, która wyizolowana, jak na przykład w syropie kukurydzianym jest bardzo nie korzystna również dla zdrowego człowieka.

  Podobnie jak przy innych nowotworach, rak trzustki rozwija się w wyniku odchyleń żywieniowych dużych gruczołów wydzielania zewnętrznego. Kiedy dieta bogata w przetworzone produkty, hormony zawarte w białku zwierzęcym, uwodornione tłuszcze i cukier stołowy nie spełnia wymagań metabolicznych.

  W przełomowych badaniach opublikowanych w British Medical Journal stwierdzono, że zwiększenie spożycia witamin antyoksydacyjnych C , E i selenu może pomóc obniżyć ryzyko zachorowania na raka trzustki aż o dwie trzecie

  Dieta bogata w te trzy najważniejsze przeciwutleniacza dramatycznie obniża ilość zachorowań na raka trzustki. Badaniu trwającemu 10 lat zostało poddanych 23 500 osób, w wieku od 40-tu do 75-ciu lat.

  Już sam selen (na przykład bardzo bogate w selen orzechy brazylijskie) jak się go przyjmowało o 25% więcej sprawiał, że zachorowalność na raka trzustki spadała o połowę. Natomiast te trzy składniki razem, C, E i selen sprawiały, że ryzyko zachorowania było prawie o 70% mniejsze.
  Można to również odnieść do innych przewlekłych chorób.

  Źródła 1234

  Najnowsze wyniki badań trwających ponad 11 lat na zależność magnezu i raka trzustki w EPIC Kohorta w Europie, (obejmowały 142 203 mężczyzn i 334 999 kobiet) potwierdziły, że każda stratyfikacja o 100 mg magnezu w diecie na dobę zmniejsza ryzyko raka trzustki o 21% u osób z BMI25 lub wyższym. Ściśle potwierdziło to wyniki badań wykonanych tylko dla mężczyzn w Wielkiej Brytanii.

  Rola magnezu w każdym raku, w tym w raku trzustki.
  Nie powinno nikogo dziwić, że magnez odgrywa istotną rolę w rozwoju raka. Magnez jako kofaktor bierze udziłą w ponad 300-tu układach enzymatycznych i znajduje się w każdej tkance organizmu ludzkiego. Co jest najistotniejsze w przypadku raka, to to, że magnez odgrywa kluczową funkcję w naprawie DNA, różnicowania komórek, proliferacji i angiogenezy. Niedobór magnezu jest również połączony bezpośrednio z zapaleniem i stresem oksydacyjnym, co również zwiększa ryzyka raka.

  Niestety, wiele osób nie spożywa w diecie odpowiedniej ilości magnezu (minimalna dzienna dawka wynosi 320 mg / dzień dla kobiet i 420 mg / dobę dla mężczyzn).

  szpinakzzPodaję listę najbardziej bogatej w magnez żywności, ale lista jest duuużo dłuższa

  Surowy szpinak
  Orzechy i nasiona, w tym dynia jest bogata w magnez
  Fasole i soczewica
  Pełnoziarniste w tym brązowy ryż
  Avocado
  Banany
  Figi
  Ciemna czekolada

  Źródła  6789

  Jeżeli chodzi o zapalenie trzustki

  Inne badania mówią, że cztery codzienne porcje warzyw obniża ryzyko zapalenia trzustki o połowę

  Naukowcy zbadali zwyczaje żywieniowe 80.000 Szwedów w okresie jedenastu lat za pomocą standardowego kwestionariusza do ustalania wzorców konsumpcji warzyw i owoców. Celem badań było lepsze zrozumienie możliwego związku pomiędzy poziomem przeciwutleniaczy, które są dostarczane z dietą i zwiększonego ryzyka wystąpienia ostrego zapalenia trzustki . W ciągu 11-tu lat, u 320 uczestników wystąpiło ostre zapalenie trzustki, które nie zostały powiązane z obecnością kamieni żółciowych, częstych przyczyn tej choroby.

  Po skorygowaniu statystyk pod względem różnych czynników, naukowcy odkryli, że ci, którzy jedli więcej niż cztery porcje warzyw dziennie, byli 44 % mniej narażeni na ostre zapalenie trzustki, niż ci, którzy jedli jedną, lub mniej niż jedną porcję warzyw dziennie. Główny badacz dr Wiktor Oskarsson skomentował ten fakt następująco: „Zaobserwowano istotny negatywny związek między nie spożywaniem warzyw i ryzykiem ostrego zapalenia trzustki, nie powioązanego z obecnością kamieni żółciowych. Ryzyko zachorowania spadało w sposób liniowy dla każdej dodatkowej porcji warzyw w ciągu dnia.”

  To ciekawe, że naukowcy nie znaleźli równie pozytywnego związku jeżeli chodzi o spożywaną ilość owoców, a ryzykiem ostrego zapalenia trzustki. Naukowcy podejrzewają, że antyoksydanty w warzywach wystarczająco zapobiegały, ale już fruktoza w owocach mogła osłabiać działanie ochronne antyoksydantów zawartych w owocach.

  Na ryzyko ostrego zapalenia trzustki bardziej narażone są również osoby z nadwagą, a także takie, które spożywane więcej niż jeden napój alkoholowy dziennie. I takie osoby szczególnie dużo mogą skorzystać z jedzenie cztery razy dziennie warzyw. Pomimo zaleceń naukowców w rzeczywistości powinno się jeść minimum pięć porcji warzyw dziennie, a najlepiej dziewięć, w celu optymalizacji ochrony przed przewlekłą chorobą.

  Oprócz odpowiedniego jedzenia i suplementacji, naukowcy również zwracają uwagę na dwa bardzo ważne czynniki pomagające w raku trzustki.

  LIPOSOMAL C TiB

  Pierwszy to jest podawanie bardzo dużych dawek metodą dożylną witaminy C

  Obecnie w USA już można się tego domagać prawie w każdym szpitalu

  Jeżeli w Polsce byłyby z tym problemy można kupić specjalną witaminę C, czyli Liposomal witamina C stanowi lipidową hermetyzację granulatu kwasu askorbinowego i ma równe, a może jeszcze lepsze właściwości wchłaniania się do komórek niż zastrzyk dożylny, a przyjmuje się ją doustnie.

  gorzki melon

  A drugi odkryty przez naukowców obiecujące remedium na raka trzustki to sok z gorzkiego melona

  Nowe badania wykazały, że sok z gorzkiego melona, powszechnie spożywanego warzywa (owocu?) w Azji i Afryce, znacząco hamuje wzrost guzów trzustki u myszy przez zakłócanie metabolizmu komórek nowotworowych, które dosłownie głodują bez cukru , których potrzebują do przetrwania.

  Gorzki melon – Dotychczasowe znane skutki zdrowotne soku z gorzkiego melona

  GORZKI melon ( Momordica charantia ) jest powszechnie uprawiany i spożywany w całej Azji Południowo-Wschodniej , Afryce, Chinach, Japonii, Oceanii , a nawet na Karaibach. Jest szczególnie popularny wśród długo żyjących japońskich błękitnych stref na Okinawie. Być może to właśnie sok z gorzkiego melona sprzyja ich długowieczności. Wiadomo było od wieków, że gorzki melon ma wiele korzyści dla zdrowia. W tym anty – wirusowe, przeciw utleniające, anty- cukrzycowe. Jednak dopiero stosunkowo niedawno wyszły na jaw, dzięki badaczom zachodniej medycyny, że gorzki melon ma wielki potencjał przeciwnowotworowy. Badania te gwałtownie przyspieszyły w ciągu ostatnich czterech lat, gdyż wiadomości są na prawdę bardzo zadowalające.

  Gorzki melon wykazał aktywność przeciwko rakom sutka, okrężnicy, prostaty, wątroby, żołądka i nosowo – gardłowego, jak również białaczki i nerwiaka niedojrzałego. Ale dopiero w najnowszym badaniu wykazano, że gorzki melon jest również cytotoksyczny dla raka trzustki

  I do tego bardzo silnie

  Naukowcy z University of Colorado Cancer Center wykazali silną cytotoksyczność wobec wszystkich czterech linii komórkowych raka trzustki.
  Przygotowano gorzki sok z melona. Nie wiem, czy w Polsce jest dostępny melon, ma być odmiany chińskiej, ale podobno w każdym hipermarkecie na zachodzie jest od ręki dostępny, następnie należy usunąć część z nasionami, a resztę miąższu za pomocą domowej sokowirówki zamienić w sok. Firmy liofilizują sok i resztę miąższu, powstaje drobny proszek, który może być również przyjmowany w zastępstwie w postaci suplementu.

  Podczas badania na hodowlach komórek rakowych, sok z gorzkiego melona (rozcieńczonego tylko w pięciu procentach z wodą) wykazał znaczące działanie zmniejszania żywotności czterech linii komórkowych raka trzustki. Sok powodował apoptozę, czyli śmierć komórki nowotworowej w granicach 90% żywotności po 72 godzinach działania leku.

  U myszy sok z gorzkiego melona hamuje raka o 64%

  Warto zauważyć, że dawka pięć miligramów proszku zastosowanego w przypadku myszy (które ważą około 13 gramów) przekłada się na około sześć gramów proszku dla ważącego 75 kg dorosłego człowieka. To jest dość blisko 4,8 grama liofilizowanego proszku z gorzkiego melona, którego podawano dorosłym codziennie przez trzy miesiące w ostatnim badaniu mającym na celu złagodzenie zespołu metabolicznego. To była dawka, która faktycznie działała i wg naukowych badaczy była „na ogół dobrze tolerowana”.

  Odkrycie, że gorzki melon głodzi komórki nowotworowe nadeszło w bardzo ciekawym momencie, gdyż właśnie Big Pharma zajmuje się aktualnie czynnie zaburzeniami metabolizmu glukozy komórki nowotworowej, aby stworzyć nową chemioterapię i wesprzeć rozwój narkotyków. Na szczęście to nowe odkrycie pokazało, że natura dostarczyła już nam wszystkie bezpieczne i tanie sposoby medycyny naturalnej, która dokładnie to właśnie robi.

  Przypadek sprawił, że naukowcy zainteresowali się sokiem z gorzkiego melona, gdyż od wieków w Azji leczyło się cukrzycę sokiem z gorzkiego melona, a właśnie rak trzustki jest szczególnym przypadkiem zakłócenia gospodarki cukrowej i dlatego częściej występuje u ludzi z nadwagą i obciążonych dodatkowo cukrzycą.

  Zwracając uwagę, że gorzki sok z melona może zapewnić naturalne leczenie raka trzustki i, że może pozwolić na uniknięcie stosowania toksycznych leków, dr Agarwal stwierdziła : „To bardzo ekscytujące odkrycie … wielu naukowców inżynierii pracuje nad nowymi lekami celującymi w zdolność komórek nowotworowych do dostarczania sobie energii, a tu mamy naturalnie występujący związek, który może nie tylko to. „

  Jeżeli jesteś myślącą osobą, to zaprzestaniesz spożywać słodyczy i białka zwierzęcego, (wyjątek ryba morska z nieskażonego strontem morza, a właściwie nie ma już takiego) oraz zapewne zechcesz uzupełnić swoją dietę sokiem z gorzkiego melona, albo ekstraktem (500 mg / dobę), aby zapewnić dodatkowy poziom ochrony przeciwko tej wyniszczającej chorobie.

  Źródła  1011121314151617

  Podsumowanie

  Jeżeli chodzi o dietę 811 odradziłabym ją chorej na raka trzustki osobie. Postawiłabym na sporo zielonych warzyw surowych i gotowanych, takich jak szpinak surowy, jarmuż i na parze brukselka, brokuły. Minimum 5 razy dziennie warzywa. Do tego pomidory (potas!) i awokado. Soczewica i kasze nie prażone. Może być od czasu do czasu żytni razowy makaron, albo orkiszowy, o ile osoba toleruje pszenicę. Jeść warzywa o największej ilości magnezu. Koniecznie codziennie kilka orzechów brazylijskich(selen!) i jeść pestki z dyni(magnez!). Dodatkowo dołożyć wypasiony preparat witaminowo minerałowy, zawierający E, magnez i selen (ale bez żelaza), nie mówiąc już o witaminie C, bo tę najlepiej byłoby albo wlewać do żyły, albo właśnie co o wiele łatwiejsze kupić w necie Liposomal witamina C.
  Postawiłabym też na sok z gorzkiego melona, albo świeży, albo w postaci suplementu.

  Można też pić soki warzywne, patrz terapia Gersona.


  reklamablogBlog pepsieliot.com, nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

  Rzuć też może gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


  Disclaimer:

  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


   

  (Visited 18 309 times, 1 visits today)

  Powiązane artykuły

  1. Vimari 30 grudnia 2013 o 17:22

   Pamiętam jak to kupiłam na Teneryfie. Myślałam, ze to ogórek 😀

  2. pepsieliot 30 grudnia 2013 o 18:18

   Fajnie miałaś Vi 🙂

  3. czarna89 30 grudnia 2013 o 20:18

   No właśnie. Będzie chyba ciężko dostać gorzkiego melona. Bo raczej ten zwykły okrągły melon to nie to samo:( JUż go kupiłam w eufori ale w domu ochłonełam:((Gdyby ktoś znał źródła gdzie można go kupić w polsce lub w sklepie online będe wdzieczna :))

  4. pepsieliot 30 grudnia 2013 o 22:34

   czarna, może uda Ci się to kupić w necie
   http://www.houseofnutrition.com/076280031553.html

  5. phunkeeraw 5 stycznia 2014 o 19:57

   Czołem, w sumie to nie jest tak źle, jest nawet niskoprzetworzony suszony:
   http://allegro.pl/listing/listing.php?string=gorzki+melon&search_scope=

  6. Agata 6 stycznia 2014 o 20:53

   Pepsi, a może orientujesz się gdzie można kupić Liposomal? Szukałam w naszych aptekach, ale robili wielkie oczy, nigdy o tym nie słyszeli. W necie tez nie mogę znależć. Może masz jakieś źródło?

   pozdrawiam,
   Agata

   1. Pepsi 6 stycznia 2014 o 21:14

    Na eBayu jest, musisz założyć konto i kupić z kurierem do Polski

    1. Agata 6 stycznia 2014 o 22:36

     ok, dzięki!
     owocek:)
     Agata

  7. Mała Mi 19 lutego 2014 o 12:11

   Witam,
   Czy w Polsce jest ktoś, kto zastosował proszek z gorzkiego melona przy raku trzustki i zauważył efekty?

  8. hashimotka 26 czerwca 2014 o 12:13

   Wszystko fajnie i pięknie…dużo warzyw i owoców.Czy ktoś widział film o Stevie Jobsie?Ja niestety tak…facet był węglanem.Jadł same jarzyny i owoce które dodatkowo hodował we własnym ogródku.Na co umarł?Na raka trzustki.Co prawda jakąś pasdkudna odmiane ale trzustki…jarzyny nie pomogły.Niestety.Ważne jest również nie palenie papierosów czynne jak i bierne.Co to gorzkiego melona brzmi obiecująco. Mam nadzieje ze wielu osobom pomoże.

   1. edyta 26 czerwca 2014 o 13:03

    Tak, tak, umarl na raka trzustki bo byl weganem. to,ze cale zycie spedzil babrajac sie w toksynach jak skladal kompy to nie ma znaczenia dla powstawania raka. Idac tym tropem ja ci udowodnie ze palenie i picie sprzyja zdrowiu, bo moj osobisty wujo praktycznie je alkohol i oddycha fajami i zdrowy.
    Rak trzustki jest jednym z najszybciej zabijajacych rakow. Jobs od wykrycia zyl jeszcze 8 lat. Jakies konkluzje?

   2. pepsieliot 26 czerwca 2014 o 13:14

    Hashimotko hej, może nie wiesz wszystkiego
    Według biografii Jobsa napisanej przez Waltera Isaacsona, a na cóż innego możemy się powoływać obecnie ?, film powstał na podstawie tej biografii. Jobs to człowiek, u którego wykryto raka trzustki całkowicie przypadkowo i dlatego we wczesnym stadium (tak sądzono) i Steve właśnie miał żałować że nie poddał się operacji od razu czyli oddalił się od medycyny alopatycznej i zaczął jeszcze więcej owoców i soków i ziół spożywać i ku alternatywnej medycynie się jeszcze bardziej skłaniać, a po 9-ciu miesiącach od postawienia diagnozy rak okazał się, rozpanoszył się i powiększył. I wtedy dopiero przeprowadzono operację. Nie ma pewności, że wszystko potoczyłoby się inaczej, ale natenczas witarianie mogliby mówić, że nie potrzebnie operację zrobił. Potem jeszcze był przeszczep wątroby.
    Okazuje się, że jest jeszcze inna bardzo prawdopodobna hipoteza doktora McDougalla, który dowodzi w swoim artykule, że Jobs zachorował na raka we wczesnej młodości, kiedy miał stały kontakt z kancerogennymi substancjami związanymi z budową komputerów i fakt, że był weganinem właśnie przedłużył mu życie. Czyli rak wykryty przypadkowo u Jobsa w rzeczywistości nie był wcześnie wykryty, a rozwijał się od kilkudziesięciu lat.
    Artykuł doktora McDougalla przywołuję, niestety w języku angielskim.
    http://www.drmcdougall.com/misc/2011nl/nov/jobs.htm

  9. hashimotka 26 czerwca 2014 o 12:28

   Weganem miałam napisać. Sorry …

  10. Zosia 26 czerwca 2014 o 13:37

   Dokładnie Jobs chorował na rakowiaka, ponad 20 lat. I weganizm przedłużył mu życie o te kilkanaście lat.
   Na autoimmunologiczne zapalenie tarczycy trzeba suplementować krzem, np organiczny w dawce
   leczniczej 30 ml dziennie, przez spory okres 6 miesięcy lub dłużej, jeśli zachodzi potrzeba.
   Informacje mam od starej lekarki, w wieku 88 lat. Ja biorę krzem organiczny, po operacji kręgosłupa na lesze gojenie się.

  11. Misza 27 stycznia 2015 o 19:50

   Gorzkiego melona kupiłem dziś w sklepie typu „Asia food” za 3,99 euro za kg. Pytanie, jak z niego zrobić sok? Z całego (łącznie ze skórką) czy tylko z miąższu i ile trzeba go wypić, żeby zadziałał? Na youtubie jest jeden film, ale mi szkoda pestek, bo wiem, że olej z nich też ma zdolności antyrakowe.

   1. pepsieliot 27 stycznia 2015 o 20:15

    W sklepie http://www.thisisbio.pl jest gorzki melon w koncentracie, w razie czego to jest opcja. tego co kupiłaś wrzuć do sokowirówki, bez skórki, a jak nie masz to potraktuj go zwykłym blenderem a potem przecedź przez sitko

  12. LIWIA 25 lutego 2015 o 13:59

   Pepsi, przy raku trzustki, ile tych tabsów z gorzkiego melona dziennie łykać? Dwie to nie będzie za mało?

   1. pepsieliot 25 lutego 2015 o 16:14

    Liwio, radziłabym w takim przypadku co najmniej podwoić, to w końcu sproszkowany sok z owoca

  13. Marek 6 kwietnia 2015 o 03:08

   Na raka trzustki podobno pomaga jeszcze olej z czarnuszki. Pzdro

   1. pepsieliot 6 kwietnia 2015 o 13:17

    ostatnio się dowiedziałam że liposomalna kurkuma jest bardzo wskazana, ale ni sprawdzałam tych wieści

  14. oli 22 kwietnia 2015 o 10:30

   Pepsi jeśli pozwolisz wklejam link dla osób które chcę pomóc osobie z rakiem trzustki w IV stadium. Dziewczyna ma chorego tatę który z rakiem trzustki z przerzutami na wątrobę. Zyje on juz dwa lata i choroba została cofnięta. Oto lista suplementów :

   http://stage4hope.blogspot.com/search?updated-min=2015-01-01T00:00:00-08:00&updated-max=2016-01-01T00:00:00-08:00&max-results=2

   Do tego od siebie dodałabym kwas alfaliponowy, naltrekson i enzymy trzustkowe. W pożywieniu dieta dr Kousmine, czyli jedzenie które szybko sie wchłania jak np. białko konopne do kupienia na necie

   Sama dopiero zgłębiam temat dam znać jak czegoś się dowiem. Próbuje pomóc tacie

   PS. Z tą witaminą c dożylnie czy lipocomal C to sprawa dyskusyjna … KToś musi przetrzeć szlak

  15. Emilia 17 sierpnia 2015 o 20:41

   Hej od kilkunastu miesiecy wysylam kolezance gorzkiego melona dla bliskiej osoby u ktorej wykryto raka trzustki ,mam dostep i moge pomoc

   1. pepsieliot 17 sierpnia 2015 o 21:25

    w jakiej formie, bo jako suplement, to mamy w naszym sklepie wellness

  16. Emilia 17 sierpnia 2015 o 21:37

   Surowy swiezy owoc , z tego co wiem najlepsze efekty uzyskuje sie z soku ze swiezych owocow,
   Prosto od importera

  17. Ewelina 20 września 2015 o 19:03

   Emilia potrzebuję świeży surowy owoc melona – pomożesz?

  18. Emilia 21 września 2015 o 07:05

   Ewelina napisz na pr emiliavhaaften@gmail.com zobaczymy co da sie zrobic

  19. grzegorzadam 21 września 2015 o 09:40

   Przywry, wątroba, izopropanol, trzustka, cukrzyca, rak..

   —”Nie odważę się na sprowadzenie przyczyn raka do jednej wiodącej, bo problem jest
   złożony. Zaprezentuję jedną – dwie teorie przyczyn raka, w tym głównie tę pochodzącą
   od mikrobiolog dr Huldy Clark. Mnie jej teoria przekonuje, ponieważ jest logiczna
   i poparta dużą liczbą uleczeń, jakie osiągnęła. Jednak z pewnością nie zastosowałbym
   zappera jako podstawy sprzętowej jej metody. Nie ograniczyłbym się też do
   zastosowania Jej metody – uzupelniając ją o stosowanie Aktywnego Tlenu oraz srebra
   koloidalnego, jak również czyściciela krwi dr R. Becka.
   Zapoznanie się z wynikami badań dr Clark może rzucić Czytelnikowi nowe
   światło na lawinowy wzrost ilości coraz to nowych przypadków raka, też ale dać
   ludziom skłonnym do samodzielności w kwestii własnego zdrowia, charakteryzującym
   się pewna osobistą odwagą i niezależnością myślenia, realne szanse na eksperymenty
   mogące przywrócić im zdrowie. Otrzymałem pytania: czy powinienem przeprowadzić
   badania, testy, aby ustalić czy mam raka? Nie namawiam nikogo zaniepokojonego do
   nie przeprowadzenia badań „czy mam raka”, zapewne niekoniecznie nieinwazyjnych.
   Nasuwa mi się tylko pytanie… po co? ”———–

   więcej w linku:
   https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCIQFjAAahUKEwiAgrfKzofIAhVHWdsKHRp3DD0&url=http%3A%2F%2Fwww.vibronika.eu%2Fimages%2Fpdf%2Frakiraktrzustki.pdf&usg=AFQjCNEQbuKbOTyVgTP2yNUe6PkPQj-cdQ&sig2=in8uSXbZzBOIsYKR_359lQ

  20. chorzewska 3 listopada 2015 o 12:39

   Jestem po operacji trzustki i jestem w trakcie chemii interesuje mnie temat gorzkiego melona jak dzialai czy ktos juz go jadl a poza tym gdzie mzna go kupic

   1. pepsieliot 3 listopada 2015 o 13:38

    http://www.thisisbio.pl mamy w kapsułkach, trzeba brać selen, jeść duźo likopen i czytałam o niesamowitych właściwościach liposomalnej kurkuminy, nie mamy jej, o spirulinie i raku trzustki tez pisałam artykuł, zdrowia życzę

  21. grzegorzadam 3 listopada 2015 o 13:49

   @chorzewska

   Rak i rak trzustki, co robić: niektóre możliwości
   http://vibronika.eu/images/pdf/rakiraktrzustki.pdf

  22. grzegorzadam 3 listopada 2015 o 15:13

   Wpisz w googla lub innego tę frazę:

   ==pancreatic-cancer earthclinic==

   Jest tam protokół Berksona (kwas ALA), miał sukcesy w leczeniu trzustki.
   Dodatkowo DMSO, aloes i jeżówka.
   Tylko najpierw trzeba pozbyć sie ewentualnego nadmiaru rtęci!
   Czyli EDTA, tiosiarczan + kolendra..

   1. Kacperek 2 grudnia 2016 o 21:15

    Grzegorzadam mam pytanie. Teściowa ma zdjagnozowanego raka trzustki i jajników. Długo rozpisywać co robiliśmy z mężem aby nie poddała się chemii ale niestety nie uwierzyła w naturalne różne specyfiki o których pisałeś. Poddała się chemioterapi. Jest po drugim wlewie, ma okropne bóle. Plastry. Zastrzyki i tabletki działają słabo lub na krótko. Co byś poradził na bóle. Mam w domu DMSO, oraz msm pisałeś o tym. Nie wiem ewentualnie jakie dawki i w jakich proporcjach mogłaby brać żeby jej pomogło na ból. Może znasz coś jeszcze innego. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

    1. Pepsi Eliot 3 grudnia 2016 o 08:28

     Rak trzustki jest bardzo bolesny, jeden z najbardziej bolesnych raków. Będziemy mieli wkrótce Liposomal kurkuminy TiB w przystępnej cenie. To podobno jeszcze bardziej działające przy raku trzustki niż gorzki melon. Nie wiem tylko w jakim stopniu uśmierza ból.

     1. grzegorzadam 3 grudnia 2016 o 08:33

      Clark poleca ”kopiowane” leki, cały rozdział w książce.
      Ciekawy temat.

     2. grzegorzadam 3 grudnia 2016 o 08:35

      Kurkuma to jeden z mocnych sposobów.
      Trzeba zdiagnozować i pozbyć się przywr.
      Kurkuma też temu sprzyja.

  23. grzegorzadam 3 grudnia 2016 o 08:32

   Tu nie chodzi o specyfiki, to jest proces.
   Trzeba pozbyć się przywr, pasożytów najpierw.
   Mleko się rozlało.
   Bardzo szczegółowo i obszernie pisze o tym, o zapobieganiu bólu i receptach na raka Clark w swojej ostatniej książce:
   ”Profilaktyka i leczenie wszystkich chorób nowotworowych”

   Polecam też (na podstawie Clark) to:
   ==Rak i rak trzustki, co robić: niektóre możliwości, vibronika==
   Wklej frazę w googla.

   http://vibronika.eu/images/pdf/rakiraktrzustki.pdf

  Dodaj komentarz