logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
97 723 530
169 online
32 739 VIPy
Reklama

TWÓJ 4 X ZIELONY DETOX 

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Sól morska leczy boreliozę w ciągu kilku dni? No i zacznij się chociaż złościć

Sól morska leczy boreliozę w ciągu kilku dni? No i zacznij się chociaż złościć

Najdroższa osobo, która czytasz mojego bloga, mogę Ci powiedzieć tylko, że Cię kocham.

Zacznę dość dziwnie:

Na dole naszego ciała w tych:) okolicach znajdują się czakry związane z seksem, ale też pieniędzmi, a przede wszystkim odpowiedzialne za lęki o pieniądze, zamartwianie się i wszelkie dewiacje seksualne. Ludzie świrują z powodu pieniędzy i seksu. Dopóki siedzisz pozamykana w tych czakrach (ale kto ci się przyzna, że tam siedzi Pepsi?) możesz mieć poczucie wręcz spętania.

Dopóki się przede wszystkim boisz (w tym o boreliozę) jesteś najlepszym karmicielem matrixu

Strach paraliżuje, strach sprawia, że non stop siedzisz w swojej głowie i wywołujesz emocje z dolnych czakr. Co najwyżej podchodzisz pod harę, czyli czakrę życia 5 cm pod pępkiem. Tę co do, której namawiam Cię, abyś ją mimowolnie masowała bieganiem. Ta czakra otwiera się całkiem przypadkowo, Twoje myśli zaczynają się rwać, wchodzisz w stan alfa, a gdy w tym stanie nadal biegniesz, zaczynasz wibrować wysoko i przestajesz rezonować z niskimi wibracjami.

Matrix nie może Cię tutaj dopaść.


TU KUPISZ silne odżywianie GREENS & FRUITS TiB
minerały, witaminy plus 50 warzyw, owoców, ziół & probiotyków

Nie ześwirowałam, pokazuję Ci drogę, ale i tak najważniejszy jest Twój każdy krok teraz. Nie cel, tylko właśnie ten krok, który akurat jest.

Dobra, boisz się jak diabli (bardzo trafna ludowa metafora), a wiec jak diabła, bo skoro nie ma Cię w Twoim ciele, siedzisz tylko w głowie, Twoje ciało może sobie zaanektować cokolwiek, co lata w powietrzu, i byłoby całkiem spoko, tyle, że to coś jest energią, falą, ale akurat nie ma ciała. Do tego wrócę lub nie, innym razem.

Ale jest ten lęk o kasę, o kasę, skąd kasa na szampon, skąd kasa na bio żarcie, skąd kasa na porsche, ale to wszystko muszę mieć. Będę teraz uprawiał seks z żoną, co godzinę w weekend, bo wtedy zapominam, że tego wszystkiego jeszcze nie mam. To będzie seks terapeutyczny. Rodzina zastępcza dla nowego iphone bez rodzica.

Ale jest śliczne, choć niepokojące wyzwolenie

Nagle przestajesz się bać, bo masz dość tych lęków, znudziłaś się własną drżączką, masz dość trzęsionki ego o życie, pieniądze, chorobę i zaczynasz się wściekać na to wszystko. Pojawia się złość na to, że jesteś tak wkręcona, że sama sobie zaprogramowałaś coś takiego, ale nawet jak tego nie kumasz, to po prostu zaczynasz się złościć.

I Kochana, teraz przysiądź na brzeżku fotela: bo właśnie jesteś na yyy … dobrej drodze

Złość jest emocją, która owszem, jak wszystkie emocje, odgradza Cię od siebie samej, tej prawdziwej istoty w Tobie, siedzącej w Twoim ciele (nie w głowie), ale złość dotyczy już wyższych czakr, niedostępnych dla nazwijmy to umownie „demonów”. Złość pochodzi ze splotu słonecznego i jest już bardzo blisko serca.

Emocje pochodzące z otwartej czakry serca, to już nie są emocje, które karmią matrix. Wręcz przeciwnie, gdy kiedykolwiek spojrzysz sercem, gdy uda Ci się zejść z głowy do serca, stajesz się nietykalna dla matrixu. Zaczynasz żyć.

 

No właśnie, bieganie.

Biegasz po lesie, albo tylko spacerujesz po łące, może się pojawić problem z kolejnym pasożytem, czyli kleszczami i boreliozą.

Przytoczę historię Matta (Millbrook, NY) z września 2009, którą na forum, którą na forum wyszukał Grzegorzadam

Mat pisze: solą morską wyleczyłem boreliozę w kilka dni!

Należy również podkreślić, że pojedyncza dawka soli (około 5 gramów) zrobiła dla mnie więcej niż całomiesięczna kuracja antybiotykiem doksycykliną

Mat cierpiał już pół roku z powodu boreliozy, zanim ją rozpoznano. Czuł się w tym czasie strasznie, sądził, że oszaleje. Chciał odłożyć widelec. Po kuracji powyższym antybiotykiem nadal był chory.

Poszukując na różnych forach, dowiedział się o „cudzie” soli morskiej.

Kupił zwykłą, nieoczyszczoną sól morską w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością, i po powrocie do domu wziął łyżeczkę (około 5 gramów) wraz ze szklanką wody.

Już po kilku godzinach po spożyciu soli morskiej, poczuł się lepiej niż w poprzednich miesiącach – to było niesamowite!

W ciągu następnych kilku dni, brał łyżeczkę 3 razy dziennie każdego dnia, i może zaświadczyć, że po 3 lub 4 dniach kuracji solą morską, jego siedmiomiesięczny, wyniszczający epizod z boreliozą zniknął tak, jakby go nigdy nie było.

Poszła sobie!!!

Następnie jeszcze przez kilka tygodni później, nadal brał łyżeczkę soli morskiej raz dziennie, aby upewnić się, że nie wróci.

Każdy powinien być świadomy, że nieoczyszczona sól morskamoże wyleczyć boreliozę bardzo szybko.
Wiele osób zakażonych boreliozą nie ma o tym najmniejszego pojęcia.

Ale

Istnieje kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć o stosowaniu wysokich dawek soli morskiej ….

Upewnij się, że pijesz  odpowiednio dużo wody.

Taka ilość soli może spowodować biegunkę, więc gorąco polecam stosowanie dobrych probiotyków w celu zastąpienia flory, która jest tracona (kiszonki,probiotyki, Greens&Fruits TiB)

Upewnij się, że masz wystarczająco dużo potasu, aby zrównoważyć sód zawarty w soli (jedz ziemniaki, pij sok z pomidorów, świeżo wyciśnięty pomarańczowy, banany …)

Upewnij się, że kupiłaś surową, nieoczyszczoną sól morską bez dodatków, czyli nie w postaci fatalnego w skutkach rafinowanego chlorku sodu

Uwaga!

Sól nie może zawierać MSG (czyli glutaminianu sodu, czy jak dla niepoznaki nazywają go hydrolizatem białkowym, albo ekstraktem drożdżowym)

Cytowany już wielokrotnie Ted (z Bangkoku) powiedział, że gdy wziął leczniczo sól morską z MSG, jego ciśnienie krwi poszybowało w górę jak rakieta.
Matowi też się to przydarzyło, gdy wziął łyżkę soli przed kolacją, która zawierała w sobie dużo MSG.

Tak czy siak Mat stwierdza:

Jestem bardzo pozytywne nastawiony do soli morskiej i prawdopodobnie jest to najlepsze leczenie boreliozy, bowiem biorąc od 1-3 łyżeczek dziennie (od około 5 do 15 gram) dobrej soli morskiej wyleczyłem boreliozę w ciągu tygodnia

Oby …

Owocek:)


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

 

(Visited 39 603 times, 1 visits today)

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. grzegorzadam 13 czerwca 2017 o 21:35

  ”Borelioza chorobą dziedziczną i przenoszoną droga płciową? Niepokojące informacje

  1. Nowe informacje na temat boreliozy
  Najnowsze badania nad boreliozą zrealizowane w USA i Niemczech pokazują, że choroba ta kryje przed nami jeszcze wiele tajemnic. Okazuje się, że zarażenie nią nie następuje wyłącznie poprzez ukąszenie kleszcza, tak jak do tej pory myśleliśmy.

  2. Duże zagrożenie dla kobiet w ciąży
  Niewiele osób wie, że dzieci mogą mieć wrodzoną boreliozę. Jeżeli kobieta w ciąży choruje, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że dziecko, które się urodzi, też będzie zarażone.

  – Matka chorująca na boreliozę, poprzez łożysko zaraża nią również swoje dziecko. Kobiety starające się o dziecko, które zostały ugryzione przez kleszcza, powinny koniecznie poddać się kompleksowym badaniom na choroby odzwierzęce. Dzięki temu, będzie można podjąć niezbędne leczenie, zanim zarażeniu chorobą ulegnie również dziecko – mówi dr Jarosław Pacoń – ekspert leczenia boreliozy.

  Na chorobę u noworodka mogą wskazywać objawy choroby Aspergera, autyzmu czy też zaburzenia behawioralne. Niestety, ze względu na to, że dzieci rzadko są diagnozozwane pod kątem choroby, borelioza może być mylona z innymi schorzeniami.

  3. Borelioza przenoszona drogą płciową?
  Boreliozą można się również zarazić poprzez kontakt seksualny z drugą osobą, jeśli ta jest zarażona, czyli w sposób zbliżony do kiły – choroby dróg płciowych. Borrelia przenoszona jest przez te same bakterie – krętki.

  Są one obecne w gruczole prostaty i mogą znajdować się w spermie. Mężczyzna może więc nie posiadać widocznych objawów boreliozy, lecz jest nią zarażony. Przeniesienie choroby na swojego partnera seksualnego jest zatem bardzo prawdopodobne.

  – Leczę w swojej praktyce pary zakażone w ten spsoób – skomentowała dr Katarzyna Toruńska, ekspert do spraw leczenia boreliozy.

  – Okazuje się również, że zanotowano także przypadki przeniesienia bakterii borrelii poprzez ugryzienie komara. – Jest to marginalny przypadek, ale również istniejący i wart odnotowania – komentuje dr Pacoń.”
  abc.zdrowie

  Nie sądzę , że marginalny.
  Wyglada to na nowy rodzaj choroby wenerycznej, kleszcze nie mają z tym za wiele wspólnego.

  Pisałem niedawno, że diagnosta wykrył 4 szczepy boreliozy u 2-miesięcznego niemowlaka.
  Z kleszczem nie miał do czynienia.
  Większość ludzi to ma, nawet nie wie.

 2. joannafriday 19 czerwca 2017 o 23:45

  Grzegorzu Adamie, miałeś dać znać jak leczenie córki z boleriozy, Czy była już gdzieś o tym mowa? nie jestem w stanie śledzić wszystkich wątków. U mojej 4- letniej córeczki znalazłam dzisiaj kleszcza na plecach. (W sobotę byliśmy w lesie, ubrania poszły do prania potem prysznic a jednak) Został usunięty w szpitalu i wyrzucony. Mąż chciał go obejrzeć, Wyjęli całego. Z tego co wyczytałam to powinnam odkażać rankę wodą utlenioną, Robić córeczce kąpiele w soli morskiej. Będę podawać wit. C z sokiem pomarańczowym (dużo nie wypije) i herbatkę z czystka z miodem. Czy mogę coś jeszcze zrobić? Mieszkam za granicą i nie mam zupełnej orientacji w biorezonansach i tym podobnych badaniach. Proszę o poradę bo chcę szybko zadziałać

  1. grzegorzadam 20 czerwca 2017 o 08:52

   Tutaj o tym piszę:
   http://www.pepsieliot.com/przepis-na-herbate-leczaca-ponad-60-chorob-i-zabijajaca-pasozyty/

   Nic się szczególnego nie dzieje, na razie było chyba 16 godzin sesji, z 3 szczepów został 1.
   Trzeba cierpliwości, pojutrze ma kolejne spotkanie, opiszę jakie są aktualne wsakazania.

   Zakażenie od kleszcza to ewentualność.
   Można to mieć już od urodzenia, po rodzicach.
   Nie nakręcaj się, w tym momencie nic nie zrobisz.
   Obserwuj.

   ”Czy mogę coś jeszcze zrobić?”
   Podawać witaminy, wzmacniać odporność dobrą dietą, nawodnieniem- u dzieci SZCZEGÓLNIE ważne!

 3. OlDMaN 17 lipca 2017 o 10:57

  Witam wszystkich.
  Moja mama, lat 74. Do niedawna kobieta samodzielna, można by nawet rzec – energiczna i chętna życia.
  Uprawiała działkę, handlowała plonem, brała udział w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku (chór, imprezy plenerowe. etc.), ćwiczyła. Zaczęło się w ubiegłym roku. W związku z moim zagranicznym wyjazdem „za chlebem”, stwierdziła, że rezygnuje z działki, bo sama jej nie obrobi. Tak też uczyniła. Przydarzyło się jej również skręcenie nogi w stawie skokowym (po raz trzeci tej samej). Od tamtej pory ciągle narzekała na ból owej nogi. Siostra moja powiada, że jeszcze na ostatnich bożonarodzeniowych świętach, mama była w miarę „normalna”. Niestety później zaczęło się psuć. Częste nocne telefony, żeby ją zawieźć na izbę przyjęć, bo się źle czuje, bądź jest umierająca. W końcu siostra zabrała mamę do siebie. Nie zmieniło to faktu nocnego nękania. Mama zaczęła mieć urojenia i myśli samobójcze. Podejrzewała, że wszędzie są kamery i jest śledzona. Że nie ma kont bankowych, a jej mieszkanie zostało wynajęte obcej osobie. I dokąd ona pójdzie, skoro nie ma pieniędzy i jest bezdomna. Drobne problemy urastały do gigantycznych. Katar wnuczki uznała za śmiertelną chorobę i chciała wzywać pogotowie. Co rusz twierdziła, że trzeba zrobić zakupy, bo nie ma co jeść, mimo że lodówka pełna. Zadzwoniła raz na numer alarmowy, że tam gdzie mieszka, dzieci z głodu umierają. Totalna paranoja. Suma sumarum wylądowała w szpitalu psychiatrycznym. Jak przyjechałem w odwiedziny, płakać mi się chciało na jej widok. Z kobiety, którą pamiętałem został „sucharek”. Połowa jej. W kilka miesięcy postarzała się o 20 lat. Opadła totalnie z sił. Nie ma siły sama się położyć do łóżka, ani wstać. Nie potrafi już się umyć, wejść do wanny. Jest zniedołężniała. Do szpitala przyszła jeszcze o własnych siłach, wyjechała na wózku inwalidzkim, bo chodzić samej ciężko. Najlepsze jest to, że miała wykonane mnóstwo różnorakich badań, wyniki doskonałe, żaden lekarz nie widzi choroby, ni problemu. Rozumiem, że mama młódką nie jest, ale ciężko mi uwierzyć w tak błyskawiczne starzenie się. Jakiś lekarz podejrzewa otępienie z ciałami Lewy’ego. Siostra myśli, że to Parkinson. Mnie osobiście takie objawy podpadają pod boreliozę, bądź neuroboreliozę. Chciałbym uzdrowić mamę, ale nie wiem, czy to jest jeszcze możliwe, a nie chcę działać po omacku. Może ktoś spotkał się z takim problemem?
  Pozdrawiam

 4. grzegorzadam 17 lipca 2017 o 16:18

  Totalna paranoja. Suma sumarum wylądowała w szpitalu psychiatrycznym.”

  Najgorsza z możliwych opcja, jak widać….

  proszę sprawdzić mamie poziom wit.D na początek.
  Czy piję wodę z solą, sodę, magnez?

  ”Chciałbym uzdrowić mamę, ale nie wiem, czy to jest jeszcze możliwe,”
  Jest, trzeba się zabrać za oczyszczanie i suplementację.

 5. OlDMaN 18 lipca 2017 o 11:29

  Dziękuję za odpowiedź. Postaram się doprowadzić do zbadania poziomu witaminy D.
  Z piciem to chyba ogólnie u ludzi starszych jest problem. Niczego z wyżej wymienionych nie pija.
  Jakiego rodzaju oczyszczanie i suplementację masz na myśli grzegorzadam?

 6. grzegorzadam 20 lipca 2017 o 19:38

  Jakiego rodzaju oczyszczanie i suplementację masz na myśli”

  Cały blog jest praktycznie o tym..
  http://www.pepsieliot.com/przepis-na-herbate-leczaca-ponad-60-chorob-i-zabijajaca-pasozyty/
  http://www.pepsieliot.com/twojej-solniczce-juz-witamina-c-czyli-prosto-zgladzic-plesn-2/

  I setki innych wpisów z komentarzami.

 7. grzegorzadam 15 sierpnia 2017 o 06:23

  Borelioza a DMSO i MSM:

  W celu leczenia przewlekłych infekcji bakteryjnych pojawiło się
  już wiele propozycji terapii alternatywnych.
  Faktem jest, że borelie
  są bardzo wytrzymałe pod różnym względem i systemiczne
  terapie antybiotykowe albo trwają bardzo długo, albo są mało
  skuteczne. Dlatego kombinacja z utleniająco działającego, zabójczego
  dla bakterii preparatu (MMS, MMS 2 czy nadtlenku
  wodoru) i DMSO jako transportera wciągającego substancję głę-
  boko jest bardzo wskazana.

 8. grzegorzadam 15 sierpnia 2017 o 06:24

  Także tkanka ludzka, która w mniejszym
  lub większym stopniu odżywiana jest przez reakcje dyfuzji
  (tak zwana tkanka o wolnej przemianie materii) i w której
  chętnie ukrywają się różne stadia rozwojowe i warianty formy
  boreliozy, w ten właśnie sposób zostanie zalana substancjami
  działającymi oksydacyjnie.
  Ważne jest również, że borelie należą
  do bakterii gram-ujemnych i przez ich zniszczenie uwalniają się
  tak zwane endotoksyny. Mogą one wywoływać reakcje zapalne
  lub alergiczne i muszą zostać wydalone przez organizm. DMSO
  wspiera także ten proces, o czym już wiemy.

 9. grzegorzadam 15 sierpnia 2017 o 06:24

  Leczenie dzięki DMSO i MMS:

  Najprostsze będzie tu przyjmowanie
  przez jakiś czas obu preparatów. To znaczy najpierw
  powinieneś wypijać wymaganą ilość MMS (startujesz od 2 kropli
  i później dawkę zwiększasz) i w krótkim czasie po wypiciu
  MMS przyjmujesz roztwór DMSO. Jeśli będzie to dla ciebie
  zbyt dużo, możesz alternatywnie po odpowiednim przygotowaniu
  napoju z MMS dodać do niego wymaganą ilość DMSO i tak
  przygotowaną mieszankę następnie od razu wypić. Podczas gdy
  MMS według Jima Humble’a należy przyjmować co najmniej
  3 razy dziennie, w przypadku DMSO wystarczy przyjąć jedną lub dwie porcje.

 10. Martin 30 sierpnia 2017 o 01:57

  Z badań które znam wynika że borelioza kiedyś i dziś to dwie rózne bakterie Obecna bakteria borelii została zmutowana w taki sposób że system immunologiczny człowieka sobie z nią nie radzi Dlatego uważam że przez wieki tak bakteria mogła istnieć jako symbiotyk w organizmie niegrozny dla człowieka W tej chwili mamy do czynienia z inną bakterią która z dawną boreliozą nie ma nic wspólnego – wystarczy poczytać o eksperymentach na Lyme Island

  1. grzegorzadam 30 sierpnia 2017 o 21:45

   wystarczy poczytać o eksperymentach na Lyme Island”

   Choroba (wyhodowana) w Lyme.

 11. Martin 30 sierpnia 2017 o 02:07

  Słuchaj GrzegorzAdam masz bardzo dużą wiedzę na temat boreliozy czytam wszystkie Twoje posty ale zastanawia minie jedna kwestia o której piszesz Twierdzisz że borelioza jest chorobą starszą niż gatunek ludzki patrząc z drugiej strony w latach 70 i 80 ubiegłego wieku nie było epidemii boreliozy – wielokrotnie rozmawiałem z leśnikami i rolnikami którzy jednego lata mieli po kilkadziesiąt kleszczy i nikt nie chorował Z drugiej strony znam badania które potwierdzają że już człowiek pierwotny był nosicielem borelii TYLKO TU ZACZYNA SIĘ KLUCZOWE PYTANIE – CZY TO JEST TA SAMA BAKTERIA – Według badan które znam – NIESTETY NIE

  1. grzegorzadam 30 sierpnia 2017 o 21:43

   Nie mam specjalnej wiedzy, czyatam w szystko w tym zakresie.

   ” patrząc z drugiej strony w latach 70 i 80 ubiegłego wieku nie było epidemii boreliozy – wielokrotnie rozmawiałem z leśnikami i rolnikami którzy jednego lata mieli po kilkadziesiąt k
   leszczy i nikt nie chorowa”

   Ano własnie!..
   któś pokombinował w tej materii..

   Wygooglaj sobie taki tytuł: ”Mikoplazma i choroby neurologiczne”
   Borelia przy tym to małe miki.

 12. Roman 18 października 2017 o 08:35

  Właśnie odebrałem wyniki na borelioze wynik dodatni w czerwcu coś mnie ugryzlo i mialem rumień antybiotyk brałem tylko tydzien mam zrobić jeszcze dokladniejszy test Westem blot jeśli się potwierdzi mam zostać porządnie przeleczony 6 tygodni pani doktor wydaje mi się wiarygodna przynajmniej twierdzi ze boreliozę można w większości przypadków wyleczyc na zawsze a nie jak twierdzą w mojej lokalnej przychodni ze choroba na całe zycie.

  1. grzegorzadam 18 października 2017 o 08:52

   mam zrobić jeszcze dokladniejszy test Westem blot ”

   Te testy mają ograniczoną niestety dokładność:
   http://www.pepsieliot.com/borelioza-czyli-naturalne-metody-jej-leczenia-na-filipinach/

   ”mam zostać porządnie przeleczony 6 tygodni ”
   Antybiotykami? …

 13. Olak 9 marca 2019 o 18:31

  Pepsi czy będzie dostępna u Ciebie dobra sól, np. celtycka ?

  1. Pepsi Eliot 9 marca 2019 o 21:30

   będziemy mieli świetną sól, byliśmy na targach BIO w Norymbergii znaleźliśmy świetne rzeczy

   1. Olak 10 marca 2019 o 11:17

    Super, zatem obserwuje stronkę i nowości:)

 14. viktia 27 lipca 2019 o 20:32

  Pepsi, czy szarą sól morska traci swoje pozytywne właściwości jeśli pozwolimy ją gotującą się zupę albo oskarżonego czy pieczonego kurczaka? Czy trzeba solić zimne pokarmy?

  1. Pepsi Eliot 28 lipca 2019 o 08:23

   na pewno coś straci, solimy, pieprzymy na końcu

 15. Dorota 17 października 2019 o 19:24

  Witam
  Mam prośbę jak byłam w ciąży to miałam kleszcze około 80-100 szt. To były lata 90 i córka urodziła się z choroba boleriozy a zdiagnozowana tydzień temu
  Zawsze były problemy od pierwszego dnia leżałam w szpitalu dwa tygodnie bo złe wyniki wychodziły u córki później serce później stawy i tak cały czas
  Teraz jest bardzo załamana od lat jej mówią ze ma depresje
  Jakie leczenie będzie dla niej najlepsze
  Pomóżcie bo ta choroba zmarnowała jej życie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *