logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
97 527 946
195 online
32 727 VIPy
Reklama

ZRZUĆ BRZUCH JAK LUBISZ
Z SUPER SPALACZEM TŁUSZCZU
BIKINI BURN TIB 

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Jak stać się wolnym człowiekiem od negatywnej energii, obudzić czakry i uwolnić od ludzkiego ,,ku … wa”?

Czyli Horry odpowiada na trudne pytania.

2 komentarze, jeden do Pepsa, a drugi do mnie, ale postanowiłem odpowiedzieć na obydwa, a co?

Komć 1:

Budzę się, powoli opornie, ale chyba się budzę. Widzę i słyszę szum w głowie, schodzę czasem do ciała, na krótko co prawda ale jednak. Tylko ostatnio dużo dzieje się w pracy, ciśnienie się zwiększa. I nagle zaczęłam znowu spać. Znowu się bać. Próbuję schodzić do ciała, ale nie idzie, myślę o tych wszystkich rzeczach które muszę zrobić, planuje na 3 tygodnie wprzód wszystko, wkurzam się na męża, on na mnie. I znowu nienawidzę poniedziałków. Mam ochotę w taki poniedziałek zachorować, najlepiej obłożnie, żeby nie musieć. I znowu, siedzę w pracy i próbuję zejść do ciała, być tu i teraz, i nic, znowu jaram się plotkami, obgadywaniem biurowym. Spinam ilością pracy, rozmowami z klientami…

Czy jest coś co mogę zrobić? Chciałabym wrócić do wcześniejszego spokoju … 

oraz komć 2:

Witam Pana kosmitę.
Krótko.
Świat jest zakłamany, a ja dostrzegam w ludziach bezmózgie roboty, które rodzą się po to by umrzeć no i w między czasie zrobić 500+. Nie chcę tego.
Mentalnie i duchowo człowiek używa tylko 20% mózgu (umiejętności).
Mam teraz 17 lat. Już w podstawówce interesowały mnie te tematy, a chłonę tę wiedzę szybko.
Datego Mr. Horry proszę Cię o drobną radę:
– Jak stać się wolnym człowiekiem od negatywnej energii, obudzić czakry i uwolnić od ludzkiego ,,kurestwa”.

JAK SIĘ PRZEBUDZIĆ?

Pepsi i ja dziękujemy za Wasze wypowiedzi. Jesteśmy wdzięczni.

Ostatnio słyszałem wypowiedź Haralda Kautz-Velli (naukowca niemieckiego zajmującego się „naszą tematyką”), który powiedział, że gdyby na Ziemi przebudziło się 10 000 tysięcy osób, wszystko ruszyłoby lawinowo. Mielibyśmy wielkie szanse na przebudzenie. Tyle, że 10 000 przebudzonych (nie wnikam skąd on wziął ten wynik) to ogromna ilość. Ale wiadomo, że warto się przebudzić, bo żyć śpiąc, nieświadomie, nieuważnie nie jest miło. Jest bojno i o to im chodzi.

Kiedyś byliśmy szczęśliwi jak ptaki. Mieliśmy jedną jaźń i byliśmy pozbawieni ego. Zginąć dla dobra grupy, to była pestka, bo to trochę jakby obciąć paznokieć. Około 15 000 lat temu zostaliśmy zmutowani dla celów niewolniczych. Zamieniono nas na baterie karmiące Matrix.

Kiedyś łączyła nas wspólna świadomość, a teraz po 15 000 lat mamy Internet. Rzecz z pewnością nieprzypadkowa i zapewne ktoś pomógł nam w tak szybkim rozwoju tej technologii. Dzięki Internetowi możemy znowu połączyć się jak stado pięknych ptaków.

Nie bój się Kochana, nie znaczy to, że chcę Ci odebrać Twoje fałszywe ja, czyli ego. Absolutnie nie, bo historia ma ewoluować, wszystko ma nas uczyć, mamy doświadczać i wzrastać. Nie ma powodu teraz cofać się do stanu szczęśliwości ptaka. Na marginesie, zwierzęta nie są już szczęśliwe, właśnie z powodu makabrycznego stosunku do nich ludzi. Ponieważ mają wspólną świadomość, jakby wspólną duszę. Zwierzęta są dręczone w rzeźniach i w miejscach gdzie się je hoduje przemysłowo, a ich ogromny ból jest również baterią dla matrixu. Podobnie jak Twój, czy mój strach.

Nie ma zupełnie znaczenia ile ludzie dostaną od państwa, nie powinno Cię to w ogóle obchodzić. Ja bym ludziom rozdał znacznie więcej pieniędzy, gdy od tego stają się szczęśliwsi i bardziej wyluzowani. Państwo spokojnie może rozdać więcej pieniędzy, bo je drukuje i nie ma mowy o zaciąganiu jakiegoś szczególnego długu na przyszłe pokolenia, bo to też jest totalna zmyła. Natomiast to, że wspomniałaś o tych pieniądzach powinno być dla Ciebie jasnym znakiem, że to Twój problem.

TU KUPISZ (już jest 🙂 silne odżywianie GREENS & FRUITS TIB minerałowo-witaminowy plus 50 warzyw, owoców, ziół, enzymów i probiotyków

Ludzie wokół Ciebie to Twoje hologramy, to Twoje odbicie. To Ty masz nałożone takie programy na swój umysł i takie sprawy widzisz. Gdy za pewien czas przeczytasz swój list, to zapewne wybuchniesz śmiechem, bo w jednym zdaniu użyłaś sformułowań: obudzić czakry i uwolnić od „ludzkiego kurestwa”.

Ludzkie kurestwo, które wokół siebie zauważasz to Twoje lustro. To oznacza, że przyszłaś tu na Ziemię ze swoją karmą. Skoro tak Cię boli rzeczywistość, która dla fakira jest lekka jak piórko, oznacza tylko jedno, masz to do przerobienia. Że to jest Twoja lekcja.

Trzeba zacząć od akceptacji tego co jest. Jedna z was musi zaakceptować, że się znowu boi, jara plotkami, i kłóci z mężem. A druga zaakceptować identyczną prawdę o sobie, że siebie nie kocha. Żeby chociaż jednej osobie dać miłość, żeby wszystkim ludziom dać miłość, trzeba tę miłość posiadać. Czyli trzeba kochać siebie.

Prawdziwe przebudzenie to zgubienie ja. To się zdarza nielicznym, gdyż ludzie identyfikują  się ze swoim sztucznym, zaprogramowanym, zafałszowanym ja, które ma za zadanie karmić matrix.

Nie musisz zachorować, żeby nie musieć, musisz tylko zaakceptować to co jest i ruszyć ze skrzyżowania. Nie czujesz, że nie jesteś swoim ego, swoim ciałem, a nawet że nie jesteś swoim sercem?  Nie czujesz tego naprawdę?

Jesteś częścią światła, jesteś oderwana od źródła i jesteś tu po to, aby zdobywać doświadczenie. Naprawdę nie wiecie laseczki, co robić? Jakżeśmy się tutaj spotkali, to możemy być pewni, żeśmy się już w naszych poprzednich wcieleniach też otarli o siebie. Może bardzo dawno temu, gdy byliśmy jednością, tak jak teraz jednoczy nas Internet, nasza ogromna szansa. Reptilianie nie są zachwyceni.

Sens życia masz przy sobie, siedzi w Tobie. Nawet jeśli celem jest przebudzenie w którymś tam wcieleniu, to nie myślcie o tym celu. To tylko oddali cel.

Moja rada jest prosta.

Zaakceptuj siebie i swoją sytuację teraz. Jest jak jest. Następnie popatrz na całe swoje otoczenie, jak na własny wytwór, jak na stworzony przez siebie hologram. Popatrz na ludzi obok siebie z poziomu serca. Nie oceniaj, nie mów, że to nieświadomi idioci. Po prostu zacznij obserwować siebie i ich. Przestań być automatem, nie powtarzaj tego co mówią inni, jak na przykład o tych 500 złotych. To oznacza tylko jedno, że sama masz problem z 500 złotymi. To nie ma znaczenia, że czekają, że dostają, że są bierni, oni śpią, bo są Twoim odbiciem. To jest Twoje lustro. Strach o pieniądze, czyli o przetrwanie jest strachem pierwotnym. To w ten sposób złapali nas w pułapkę. Strach przed śmiercią, przemijaniem, bo nie rozumiemy, że jesteśmy nieśmiertelni.

Tak, że dziewczyny rozwiązanie niesiecie w sobie. A na początek musi być zrozumienie i w tym chciałem być pomocny.

Kłaniam się nisko
Na zawsze Twój Horry

 

 

(Visited 9 705 times, 1 visits today)
Horry-Porttier Horry Porttier - Nius pojawił się niespodziewanie na stronie i nie wiadomo kto go napisał … Nie znamy Horrego Porttiera.
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. kozuczi 12 października 2017 o 17:35

  Dobre, zgadzam się z każdym zdaniem 🙂 Też jeszcze nie tak dawno wydziałem wszędzie problemy, przede wszystkim w „nieświadomych ludziach” dopóki nie zrozumiałem, że to jest moje odbicie, programy które zostały mi zainstalowane tudzież sam je sobie wdrożyłem :), przeważnie krył się pod tym strach…
  Oczywiście nadal zdarza mi się jeszcze narzekać/ denerwować na ludzi, nie tak szybko się z tego wychodzi, ale nadzorca (Wereszczagin :)) jest co raz bardziej czujny 😛

  dzięki i pozdrawiam

  1. Faris 26 października 2017 o 13:45

   Gorzej jak tym odbiciem jest rodzina. Nieświadoma, śpiąca. Ciężko jest akceptować, jak sie ma koło siebie ignorantów, ciągnących w dół. A przecież sie ich nie wyrzekniemy :/. Jakieś rady?

 2. malena 12 października 2017 o 18:42

  A Horry coraz większe ciacho, ach?

  1. Horry Porttier 12 października 2017 o 20:11

   🙂

 3. Frida 12 października 2017 o 19:29

  Swietny tekst. To wszystko o czym piszesz jest takie proste i trudne jednoczesnie. I tak sobie mysle, ze pomimo tego, ze mam tak wiele do przepracowania to i tak ciedze sie w jakim punkcie teraz jestem. Bo kazdy ma taki swiat, jaki widza jego oczy ?

  1. Horry Porttier 12 października 2017 o 20:12

   pozdro 🙂

 4. bluebird 12 października 2017 o 20:09

  Horry bardzo Cię lubię
  pisz
  moje serce się raduję ;D

  1. Horry Porttier 12 października 2017 o 20:12

   <3

 5. Aneta D Falkiewicz 12 października 2017 o 20:18

  „obudzić czakry” – ja nawet nie wiem co to jest, ponoć niektórzy ludzie się rodzą bez nich? ponoć wywalenie ich wiąże się z okropnościami, itd itd swego czasy by to rozkminić łaziłam do różnych cudotwórców, którzy wyczyniali różne cuda z moimi czakrami. A ja nigdy nic nie odczuwałam, żadnej różnicy przed i po ani wokół siebie w różnych przestrzeniach czasowych. Ktoś to w ogóle ‚macał’ kiedykolwiek? To wymysł matrixa, wbudowane narzędzie reptiliańskie czy co? Horry, napiszesz kiedyś o nich szerzej?

  1. banan 13 października 2017 o 21:55

   yyy.. a kto ‚macał’ różne inne rzeczy któtych nie czuć a które istnieją , czakry są były i będą to narządy od energi jak wątroba od czyszczenia czy nerki od sikania itp itd

   1. Aneta D Falkiewicz 14 października 2017 o 12:40

    no, ale skoro jestem tak arcywrażliwa na inne energie (ludzi, nie ludzi, dusz, bytów, cokolwiek tam jeszcze) to czemu nie czuję tych czakr i ich energii w sobie? to się też chyba czuje jak wszystko inne?

    1. banan 17 października 2017 o 19:20

     Ty w ogóle jesteś arcyindygo Anetka widzę 😉

     1. Aneta D Falkiewicz 18 października 2017 o 02:28

      Banan <3 ale i tak poczekam, może coś śliczny Horry napisze na temat czakr, może coś tam zaświta, zajarzy, zadrgnie.
      w co i tak wątpię 🙁

 6. Marta 12 października 2017 o 20:51

  wyłażę z nerwicy dzięki Pepsi, jeszcze chwila i pokocham siebie. Kurna tylko ten strach pierwotny jak go nazywasz Portierze.

 7. Bart 12 października 2017 o 21:36

  Kwestia tych 10.000 – skojarzyło mi się z tym, co czytałem u Gregga Bradena. On pisze o masie krytycznej, o minimalnej liczbie ludzi, która musi np. medytować w jakiejś intencji w danym miejscu (np. mieście, kraju), żeby osiągnąć namacalny efekt. Na tym też polega „efekt setnej małpy”. A tą masą krytyczną jest pierwiastek kwadratowy z jednego procenta jakiejś populacji. Przy liczbie 7,5 miliarda, bo tyle nas teraz jest, masa krytyczna wynosi 8660, czyli blisko tych 10 tys. 🙂

 8. yellowfin38 12 października 2017 o 22:34

  Horry, świetny artykuł, jak zawsze; doświadczam miłości absolutnej czytając 🙂 <3
  przepraszam, że trywialnie – lecz problem ostro dał znać podczas czytania, dlatego pytam – co jest /może być powodem przekrwionych spojówek (nie komputer, nie alergia, nie dieta, jestem zdrowa)

 9. Magda 12 października 2017 o 23:25

  ZAAKCEPTUJ ZAAKCEPTUJ………..zaakceptuj jak to zrobić? KONKRETNIE …..nr1 pobiegać….potem pomedytowac……i td….i co samo przyjdzie…kiedy?Jak to czujecie…..proszę o komentarz

  1. Mat 16 października 2017 o 09:56

   To nie jest takie proste, bo „wysiłek” akceptacji jest porównywalny z wysiłkiem intelektualnego zrozumienia czegoś. Jednakże w tym przypadku „rozumieć” ma centrum emocjonalne, a nie intelekt. Emocje są trochę głupiutkie, bo z trudem przetwarzają. Pojawia się lęk lub niechęć i koniec operacji. Intelekt obraca danymi i je analizuje, natomiast emocje nie, mimo iż powinny. Ale nie mówię o kontrolowaniu emocji, jak robią to aktorzy. To coś zupełnie innego. Akceptacja jest rezultatem trochę wyższej inteligencji, która uruchamia się gdy centrum emocjonalne powtórzy dane doświadczenie emocjonalne odpowiednią ilość razy. To emocjonalne „myślenie” może zadziałać tylko, gdy odpowiednia ilość doświadczeń emocjonalnych się skrystalizuje. Dlatego ludzie, zanim podejmą właściwą decyzję o zmianie swego życia muszą dostać w tyłek odpowiednią ilość razy.

 10. przebudzona 13 października 2017 o 00:01

  Jak wyliczył to 10 000 ? To chyba Bruce Lipton pisał o świadomości zbiorowej ?
  Wystarczy , że jakiś odsetek populacji ewoluuje to automatycznie ujawnia się to w reszcie przez świadomość zbiorową …..
  ? liczę, liczę…..
  ?
  to już RUSZYŁO!!!!!!!
  na świecie jest coraz więcej przebudzonych i …….
  …….. jest ich już 10 000 ?
  Polecam GLOBAL COHERENCE
  Jest strona na fb – wspólnie medytuja w tym samym czasie
  Jest nawet mapa świata kto jest zalogowany jest małym punkcikiem ?

 11. kedi 13 października 2017 o 00:05

  Panie Horry, a może coś o związkach karmicznych dałoby się tutaj? Chętnie właśnie tu bym o tym poczytała.

 12. Wi Fiołek 13 października 2017 o 01:12

  Dzięki za te słowa- cieszę się , że jest Nas coraz więcej – w każdej sekundzie uczę się żyć świadomie – ale jak to powyżej napisane – „Takie to banalne a jednak nie tak łatwe aby pstryknięciem zmienić świat ” – Życie jest sztuką więc patrzmy na świat sercem 😉

 13. kassrass 13 października 2017 o 07:47

  that’s fu#$%*^ true. But true. Waiting for more. Czemu piszę po angielsku nie wiem. Może byłam w poprzedni wcieleniu angielką, tak mnie jara ich akcent – ten brytyjski 😀 życie jest piękne, a te oczy na końcu – hipnotajzing 😀

 14. The Mariol 13 października 2017 o 08:18

  Dobrze sie czyta jak ktoś mądrze prawi 😉

 15. Ania 13 października 2017 o 11:54

  Może to głupio zabrzmi, ale nie do końca wiem co to znaczy „kochać siebie”. Czasem mam wrażenie, że jestem, że tak powiem, martwa w środku, bo mimo, że rozumiem o co kaman, to wielu rzeczy po prostu nie czuję. Albo może nie potrafię rozpoznać właściwego stanu? Cały czas nad sobą pracuję, akceptuję coraz więcej rzeczy, które wcześniej spędzały mi sen z powiek, wywaliłam z życia wiele zła, przeszłam naprawdę długą drogę, aż sama się sobie dziwię, ale wiem, że jestem w sto razy lepszym miejscu teraz, niż byłam rok temu… jednak pewnych podstawowych rzeczy nadal nie ogarniam.

  1. Pepsi Eliot 13 października 2017 o 11:59

   kochać siebie, to jest zejść do serca i spojrzeć na siebie z miłością, wybaczyć sobie, potem wybaczysz już wszystkim.

   1. Ania 13 października 2017 o 12:52

    Próbuję, ciągle próbuję. Tylko nie wiem czy robię to dobrze. Czasem wydaje mi się, że tak a innym razem, że błądzę. Małymi kroczkami, kiedyś się uda.

 16. Joanna 13 października 2017 o 12:07

  Gorąco polecam lekture potegi teraźniejszości E. Tolle, studiowanie Osho i de Mello oraz poglądowo D. Icke ludzka raso powstań z kolan. Serdeczności ?

 17. Jolka 13 października 2017 o 13:17

  Jak wybaczyć sobie??? Jak siebie pokochać?? ? Gdy z kobiety silnej, przedsiębiorcze zaradnej stalam hiteryczna słaba, depresyjna życiowa ciamajda!! Nie daje rady! Kiedyś nikt nie mógł mnie pokonać psychicznie…. Dziś szefowa pluje ze jestem g..o warta, że nic nie potrafię…. A ja nic stoję patrzę i wierzę w to coraz bardziej… i popełniamy błąd za błędem, których się strasznie wstydzę!! !! Strach to mało powiedziane! Co się ze mną stało? Pytam sama siebie? Ja to pokonać? Nie potrafię! Dwa i pół roku mecze depresję z różnym skutkiem. Może Ty Pepsi masz pomysł.. . Proszę o pomoc

  1. Aneta D Falkiewicz 14 października 2017 o 12:45

   A rozmowy ze sobą? Postawienie siebie z boku jakby? obserwacja siebie, swoich zachowań? dostrzeżenie własnego ciała? rozmowa z tym ciałem? dziękowanie mu, że wlazło bez zadyszki na 4 piętro? za dłonie, że nie pokaleczyły się nożem podczas siekania rzodkiewki? podziękowanie krzakowi jeżyn, że ujawniło Ci trochę swoich owoców do wszamięcia na szybkości? podziękowanie autkowi, że dowiozło bez zatkanej rury wydechowej do domu? powiedzenie sobie wprost – okej, jestem smutna i masakrycznie mi ciężko, ale dobra, działamy, damy rade, pomożemy sobie wzajemnie – ja, Ty (tu do ciała) i Ty (imię swojego ego) i będzie git! generalnie dziękowanie sobie za wszystko i rozmawianie ze sobą (ja to robię gęsto i często podczas biegania) baarrrrrrdzo pomaga.

  2. Aneta D Falkiewicz 14 października 2017 o 12:46

   a wybaczenie sobie i pokochanie siebie już potem przyjdzie dużo łatwiej 🙂

 18. Rreni 13 października 2017 o 17:11

  To może trzeba jakiś zjazd ludzi obudzonych zorganizować ??
  Ja też siebie kocham tak bardzo ze czasem gadam do siebie jak do małego dziecka ??
  U mnie wszytko działo się w głowie ,najpierw tam posprzątałam żeby móc patrzeć sercem, inaczej nie zrozumiemy dlaczego siebie nie kochamy ?A potem przeszłam do spraw akceptacji Ale nie miałam łatwo bo ten z góry niezłe jaja sobie zrobił , aż rozwolnienia można było dostać od tego myślenia Ale się udało ? najważniejsze żeby tak zostało …

  1. Pepsi Eliot 13 października 2017 o 20:03

   <3

 19. liza 13 października 2017 o 18:36

  Ależ z tego Horrego przystojniak… I te oczy… Naprawdę fajny tekst.

 20. Marek Aleksander Glinka 14 października 2017 o 11:22

  Cała ta sytuacja i powyższy post oraz komentarze, są niewątpliwie, dla osób dążących do przebudzenia, ale jeszcze śpiących, dodatkowym budowaniem kolejnego uzależnienia ‚matrixowego’. Należałoby uświadomić osobom czytającym blog, że następne uzależnienie od tego czy tamtego, od autorytetów, (np. z całym szacunkiem dla Pepsi lub Horry’ego za ich tytaniczną pracę) i ich cudownych suplementów nie prowadzi do skutecznego rozwoju świadomości. Dbanie o optymalne funkcjonowanie Ciała jest ważne i wydatnie wydłuża życie gęstomaterialne, ale to przemija i staje się jakby mniej istotne w rozwoju duchowym, rozwoju samoświadomości, która i tak zanika, idzie w niepamięć w chwili śmierci tegoż Ciała. Samoświadomość odradza się podobno tylko u istot o wyższym stopniu rozwoju. Wyobrażenie o wyższych stopniach jest powszechne, ale mało kto sięga wyżej. Powtórzę za Shiaktamunim (dla niewiedzących – Gottama Budda) oraz powtórkę za Osho – Twoje przebudzenie nie zależy od jakiegokolwiek nauczyciela i jego wskazówek – ZALEŻY TYLKO OD TWOJEGO ZROZUMIENIA. Ty nie jesteś Twoim nauczycielem – TY JESTEŚ TOBĄ. Możesz się kierować wskazówkami, ale one nie uczynią nawet najmniejszego kroku w Twoim rozwoju – nie dokonają najmniejszej zmiany bez Twojego bezgranicznego udziału i zrozumienia. Z tego wynika, że nie należy nigdy bezmyślnie bezpośrednio ufać nikomu, bo każdy ‚autorytet’ wprowadzi Cię w nowe uzależnienie (matrix). Ufaj tylko SOBIE, ale bardzo rozważnie, bo na Twoim poziomie rozwoju tylko Ty wiesz, co jest niewłaściwe i najwłaściwsze dla Ciebie.
  Pozdrawiam wszystkich.
  Marek Aleksander Glinka.

 21. Marek Aleksander Glinka 14 października 2017 o 11:51

  Horry, przepraszam za taką lakoniczną i surowa formę mojej wypowiedzi w stosunku do Twojej empatycznej i łagodnej, ale tak się zdarza, gdy spotykają się różne charaktery, ale tak samo myślące i mające takie same intencje, prezentujące inne formy wypowiedzi. Pierwszy raz coś Tu piszę, chociaż czytam od ponad roku. Nie chciałem, aby to zabrzmiało przeciwnie, czy wręcz wrogo. Od początku, gdy znalazłem ten BLOG, polecam go wszystkim znajomym, szczególnie koleżankom.
  Pozdrawiam wszystkich.
  Marek Aleksander Glinka.

  1. Pepsi Eliot 14 października 2017 o 13:05

   lovciamy Marka Aleksandra

  2. Rreni 17 października 2017 o 21:27

   Zgadzam się zupełnie z tym co piszesz i rozumiem o co Ci chodzi .
   Szkoda tylko że sama nie umiem tak pięknie pisać ?

 22. kama 14 października 2017 o 12:21

  Dodam tylko
  Yt Danuta Adamska Rutkowska – Nieoczywista Rzeczywistość – polecam 3 części
  Budzimy się !
  To nie przypadek, że ludzie dochodzą niezależnie od siebie do, w gruncie rzeczy, tych samych wniosków
  Pani profesor nawiązuje z innej str do zycia w matrixie …..

 23. sarkasta 16 października 2017 o 14:11

  czakry w tytule, to zapytam: co Horry sądzisz o esencjach Andreasa Korte?
  pozdrawiam

 24. Ewa 19 listopada 2017 o 11:30

  …”czy te oczy mogą kłamać?”…Piona,cmok!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *